Türkmenistan Parsiyel

Türkmenistan Parsiyel

Türkmenistan parsiyel nakliye alanında verdiğimiz hizmetlerimizle müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamak amacıyla gerek fiyatlarımızda gerekse de hizmetlerimizin yeniliklerinde sürekli bir adım önde olmaya devam ediyoruz.

Saygınlar Nakliyat, Türkmenistan ile Türkiye arasındaki yük taşımada köprü görevi görmektedir. 60 genç özmal aracımızla bütünsel lojistik faaliyetleri yürüterek Türkmenistan parsiyel servis hizmeti sunarız. Saygınlar; taşımacılık sektöründe öncü kuruluş olması yanı sıra ihracatçıların ağırlıklı olarak talepte bulunduğu lojistik firmasıdır. Türkmenistan’la sıkı bağları olan Ülkemizin ticaret hacmi her geçen gün artmakta, ihracat rakamları yüksektedir. Türkmenistan’a müşterilerimizin talepleri doğrultusunda karayolu, havayolu parsiyel servisler açmaktayız. Her hafta düzenli olarak İstanbul’dan yüklenen araçlarımız Türkmenistan Aşkabat Başta olmak şartıyla tüm bölgelerine gümrüklü parsiyel taşıması yapmaktayız.

Türkmenistan parsiyel

Parsiyel Nakliye Nedir?

Parsiyel nakliye, bir aracın birden fazla müşteriye bölüştürülerek hizmet verilmesine denir. Saygınlar Nakliyat, parsiyel taşımacılık alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip, uluslararası nakliyat hizmetlerinde sektörün en bilinen isimlerinden biridir. Yükünüzü güven içinde teslim edebileceğiniz firmamız, Türkmenistan parsiyel nakliye alanında sunduğu deneyimli hizmetleri ile sizin de gülen yüzünüz olacak.

Türkmenistan Parsiyel Nakliye Güzergahları

Türkmenistan nakliye hizmetlerinde sahip olduğumuz deneyim ve tecrübelerimiz sayesinde müşterilerimizin beklentilerini öncesinden hesaplayarak en uygun fiyatlarla taşımacılık hizmeti gerçekleştirmekteyiz. Belirlenen güzergahlar üzerinden ulaştığımız ülkede, belirlenen noktalara teslimatları gerçekleştirmekteyiz.

Aşkabat Mary Türkmenabat
Balkanabatt Bayramali Türkmenbaşı
Taşoğuz Merv Kumdağ
Kaka Nebit-Dağ Hazar
Köhne Ürgenç Tezen  

 

Türkmenistan Parsiyel Araçlarımız

Standartlara uygun taşıma için elverişli genç TIR filomuzla Türkmenistan parsiyel nakliye konusunda deneyimli şoförlerimizle sizlere kaliteli hizmeti borç biliriz. Araçlarmız sefer öncesindeki bakımları ve sefer sonrası tüm bakımlarını gerçekleştirir, yükü taşımaya hazır durumda parsiyel yüklerinizi depomuzdan – Aşkabat – Türkmenistan ‘a taşıma için yola koyulur.

Türkmenistan Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Türkmenistan Parsiyel Müşteri Desteği

Türkmenistan parsiyel taşımalarımızda müşteri desteğini sürekli olarak sağlayan ve çözüm üreten firmayız. Müşterilerimizin her türlü, bilgi, evrak ihtiyaçlarını düzenli olarak iletmekte ve araç konumlarımızı günlük olarak müşterilerimize e-mail yoluyla bilgilendirmekteyiz.

Türkmenistan Parsiyel Nasıl Yapılır?

Türkmenistan parsiyel nakliye

Saygınlar, uzun yılların deneyimi ile Türkmen parsiyel‘de uzman firmadır. İstanbul depomuzdan Türkmenistan’a yüklenen parsiyel yüklemeler gümrükleme işlemi tamamlandıktan sonra Gürcistan veya İran üzerinden Türkmenistan’a yük teslim etmek için yola çıkar. Hızlı ve güvenilir Türkmenistan parsiyel servislerimiz ile karayolunda sağlam olarak yükleri alıcılarına teslim ederiz.

Türkmenistan Havayolu Parsiyel

Türkmenistan Aşkabat Havalimanı‘na İstanbul AHL’den düzenli olarak uçak seferlerimizle parsiyel yüklerinizi kısa transit sürelerle Havalimanı’nda alıcılara veya vekillerine teslim etmekteyiz. Türkmenistan havayolu taşımalarında uzmanlaşan firmamız müşterilerin ihtiyaçlarına doğru olarak parsiyel çözümler sunuyor.

Kırgızistan Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Neden Saygınlar Nakliyat?

Alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan ve müşterilerine sunduğu hizmetleriyle öne çıkmayı başaran firmamız, parsiyel taşımacılık hizmetlerinde beklediğinizden çok daha fazlasını sunmaktadır. “Önce güven” ilkesi ile hareket eden firmamız, 11 yılı aşkın tecrübesi ile müşteri beklentilerini öncesinden hesaplayarak hizmetlerine dahil etmektedir.

Uygun Fiyat Politikası

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlarken yüklerinin güven içinde taşınmasına ek olarak daha az maliyetle daha fazla hizmet almalarını da sağlıyoruz. Türkmenistan parsiyel nakliye hizmetlerimizde sunduğumuz ayrıcalıklı fiyatlarımızı öğrenmek için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Güvenilir Taşımacılık Hizmeti

Türkmenistan parsiyel nakliye ve diğer hizmetlerimizde müşterilerimizin güvenini sağlamanın haklı gururu ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Haftanın belirli günlerinde Türkiye’nin çeşitli illerinde depoladığımız yükleri, güven içinde adreslere teslim ederek müşterilerimizin memnun kalmasını sağlıyoruz. ISO 9001 kalite standartlarına uygun şekilde hareket eden firmamız, bugüne kadar sunmuş olduğu hizmetleri ile müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmış bir isimdir. Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve yüklerinizin emin bir şekilde taşınmasını sağlamak için iletişime geçebilirsiniz.