Türkmenistan Parsiyel

Türkmenistan Parsiyel

Türkmenistan Parsiyel

Saygınlar Nakliyat, Türkmenistan ile Türkiye arasındaki yük taşımada köprü görevi görmektedir. 60 genç özmal aracımızla bütünsel lojistik faaliyetleri yürüterek Türkmenistan parsiyel servis hizmeti sunarız. Saygınlar; taşımacılık sektöründe öncü kuruluş olması yanı sıra ihracatçıların ağırlıklı olarak talepte bulunduğu lojistik firmasıdır. Türkmenistan’la sıkı bağları olan Ülkemizin ticaret hacmi her geçen gün artmakta, ihracat rakamları yüksektedir. Türkmenistan’a müşterilerimizin talepleri doğrultusunda karayolu, havayolu parsiyel servisler açmaktayız. Her hafta düzenli olarak İstanbul’dan yüklenen araçlarımız Türkmenistan Aşkabat Başta olmak şartıyla tüm bölgelerine gümrüklü parsiyel taşıması yapmaktayız.

Türkmenistan Parsiyel Araçlarımız

Standartlara uygun taşıma için elverişli genç TIR filomuzla Türkmenistan parsiyel konusunda deneyimli şoförlerimizle sizlere kaliteli hizmeti borç biliriz. Araçlarmız sefer öncesindeki bakımları ve sefer sonrası tüm bakımlarını gerçekleştirir, yükü taşımaya hazır durumda parsiyel yüklerinizi depomuzdan – Aşkabat – Türkmenistan ‘a taşıma için yola koyulur.

Türkmenistan Parsiyel Müşteri Desteği

Türkmenistan parsiyel taşımalarımızda müşteri desteğini sürekli olarak sağlayan ve çözüm üreten firmayız. Müşterilerimizin her türlü, bilgi, evrak ihtiyaçlarını düzenli olarak iletmekte ve araç konumlarımızı günlük olarak müşterilerimize e-mail yoluyla bilgilendirmekteyiz.

Türkmenistan Parsiyel Nasıl Yapılır?

Saygınlar, uzun yılların deneyimi ile Türkmen parsiyel‘de uzman firmadır. İstanbul depomuzdan Türkmenistan’a yüklenen parsiyel yüklemeler gümrükleme işlemi tamamlandıktan sonra Gürcistan veya İran üzerinden Türkmenistan’a yük teslim etmek için yola çıkar. Hızlı ve güvenilir Türkmenistan parsiyel servislerimiz ile karayolunda sağlam olarak yükleri alıcılarına teslim ederiz.

Türkmenistan Havayolu Parsiyel

Türkmenistan Aşkabat Havalimanı‘na İstanbul AHL’den düzenli olarak uçak seferlerimizle parsiyel yüklerinizi kısa transit sürelerle Havalimanı’nda alıcılara veya vekillerine teslim etmekteyiz. Türkmenistan havayolu taşımalarında uzmanlaşan firmamız müşterilerin ihtiyaçlarına doğru olarak parsiyel çözümler sunuyor.

Ürdün Parsiyel hakkında bilgiler edinelebilirsiniz.