Malta Nakliye

Malta Nakliye

Malta Nakliye dahil olmak üzere hızla gelişen teknoloji, ülkeler arası nakliye işlerinde büyük kolaylıklar sağlayacak cihazlar üretmektedir. Kısa sürede minimum hasar ile yapılan malzeme taşımaları uluslararası iş antlaşmalarının her geçen gün artmasını sağlamaktadır.

Ülkemizde birçok uluslararası ticaret yapan firma bulunmaktadır. Malta, ülkemizin lider firmalarının sıklıkla ticaret amacıyla tercih ettiği ülkelerin başında gelmektedir.

Saygınlar Nakliyat ailesi olarak, uzun yıllar boyunca uluslararası yük taşımacılığında yapmış olduğumuz başarılı çalışmalar sayesinde sektörümüzün en çok tercih ve tavsiye edilen firması olduk.

Sektörde yeni kurulan Malta nakliye firmalarına örnek olmaktayız. Eşyalarınız Türkiye’deki adresinizden alınarak Malta’da bırakılmasını istediğiniz adrese mümkün olan en kısa güzergah tercih edilerek sağlam bir şekilde bırakılmaktadır.

Malta’ya yapılan yük taşımalığı için nakliye hizmetleri sağlayan üç farklı nakliye türünde çözümler üreterek sizlere cebinize uygun seçenekte yük taşımacılığı hizmeti sunmaktayız. Bu taşımacılık türleri şöyledir,

 • Frigo taşımacılık
 • Parsiyel taşımacılık
 • Komple taşımacılık

Firmamız olarak, sizlerin ülkemiz ile Malta’daki noktalar arasında konforlu, hızlı ve profesyonel bir şekilde yapılan nakliye hizmetinden yararlanmanız noktasında yanınızdayız.

Malta Karayolu Nakliye

Uluslararası nakliye firmalarının eşya taşımacılığında en çok kullandıkları nakliye türü karayolu nakliyesidir.

Karayolu nakliyesi, iki ülke arasındaki noktalar arasında duraklama yapılmadan hızlı bir şekilde gerçekleştiğinden taşınacak eşyaların kısa sürede istenilen noktaya bırakılmasını sağlar.

Bu avantajı sayesinde dünya çapında birçok ülkeyle ticaret anlaşması yapan firmaların ya da yabancı bir ülkeye taşınmak isteyen kişilerin ilk olarak tercih ettiği nakliye türü olmasına vesile olmaktadır.

Ülkemizde birçok Malta karayolu nakliye şirketi vardır. Firmamız, uluslararası yük taşımacılığında uzun yıllar verdiği profesyonel taşıma hizmetleri sayesinde sektöründe lider bir firma haline gelmiştir.

Haftanın belirli günlerinde Türkiye’deki adresinizden eşyalarınız alınarak Malta’da ulaştırılmasını istediğiniz adrese en yakın güzergah yolu izlenerek bırakılmaktadır.

Firma personelimiz gümrüklerde istenecek izin ve belgeler hakkında yeterli donanıma sahip, güvenilir ve engin tecrübeye sahip kişilerdir.

İşletmemiz olarak, siz değerli müşterilerimizin Malta’ya göndermek istediği eşyalarını sağlıklı bir şekilde ve minimum maddi zararla ulaştırılması için nakliyesi yapılan tüm eşyalarınızı sigortalatarak bütçenizde herhangi bir gereksiz kayıp oluşmasının önüne geçmekteyiz.

Norveç Nakliye Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için tıklayın

malta nakliye

Malta Parsiyel Nakliye

Karayolu yük taşımalarında fiyatlandırma; nakliyesi yapılan yükün miktarı, ağırlığı ve boyutu hesaplanarak yapılmaktadır.

Çok uzun mesafeler arası yapılan uluslararası eşya nakliyelerinde, nakliye aracını komple dolduramayacak miktardaki yüklerin taşınması için en uygun nakliye türü parsiyel taşımacılıktır.

Parsiyel taşımacılık, birçok farklı müşteriye ait eşyanın tek bir nakliye aracı ile taşınmasıdır. Müşteriler uluslararası yük taşımacılığı için genellikle bulundukları konuma en yakın olan nakliye firmasıyla iletişime geçmektedir.

Peki, bu süreci bizlere yakın olan firmadan aldığımız hizmetlerle kolayca yürütebilir miyiz? Uluslararası eşya nakliyelerinde dikkat edilmesi en önemli nokta taşımasını istediğiniz eşyaların en kısa sürede, zarar görmeden profesyonel bir şekilde taşınması olmalıdır.

Malta parsiyel nakliye çalışmalarında sektördeki engin tecrübemizle sizlerin zorlu bir süreç olan uluslararası eşya taşımacılığı noktasında maksimum kalitede hizmetler sağlayarak konforlu bir nakliye deneyimi yaşayacağınızın garantisini vermekteyiz.

Parsiyel taşımacılık sırasında taşınan yükler birbirine yakın olan güzergahlara bırakılması gereken yükler olmalıdır.

Şirketimiz yüklerinizi aynı güzergah doğrultusundaki diğer müşterilerimizin yükleriyle bir araçta götürerek bu maddi avantajdan yararlanmanızı sağlamaktadır.

Sizlerin onayı alındıktan sonra eşyalarınızı Malta’daki adresinize güvenli bir şekilde bırakıyoruz.

Malta Frigo Nakliye

Uluslararası yapılan ticari anlaşmalar ile ülkeler arası ilaçlar, unlu mamuller, meyveler ve sebze ya da kanatlı et ürünleri gibi birçok ürünün satışı yapılmaktadır.

Et ve süt ürünleri, meyve ve sebzeler gibi ürünler belirli sıcaklıklarda taşınmadığı takdirde kolayca bozulan ürünlerdir. Ticaret anlaşmalarında hedef minimum maddi kayıpla maksimum kar edebilmektir.

Frigo taşımacılık, 18 derece ile -26 dereceye kadar ayarlanabilir soğutucularla yapılan ürün taşımacılığıdır. Ülkeler arası soğuk gıda ve ilaç satışında en etkili taşıma yöntemidir.

Bu taşımacılık yönteminde bozulabilir özellikteki ürünlerin renk, koku ve tat gibi özelliklerinin korunması için gerekli olan atmosfer soğutucular aracılığıyla yaratılarak gereksiz zayiatın önüne geçilmektedir.

Frigo taşımacılıkta kullanılan araçlar kamyon ve kamyonetlerdir. Malta frigo nakliye çalışmalarımızda son teknoloji ürünü soğutucularla donatılmış araçlarımızla ve sektördeki yeterli bilgi ve deneyime sahip çalışanlarımızla sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Ürünleriniz güvenilir bir şekilde çalışanlarımız tarafından araçlarımıza yüklenmektedir. Sizlerin memnuniyeti odaklı bir şekilde çalışmaktayız. Hizmetlerimiz, frigo taşımacılık noktasındaki tüm taleplerinizi en iyi şekilde karşılayacak niteliğe sahiptir.

Malta Nerededir?

Malta veya resmî adıyla Malta Cumhuriyeti (Maltaca: Repubblika ta’ Malta), Güney Avrupa’da, Orta Akdeniz’de yer alan, Sicilya’nın güneyindeki adalar devleti. Malta takımadaları 3 büyük, 2 küçük adadan oluşur. Büyükleri: Malta, Gozo ve Comino.

Vikipedi

Malta Nakliye İlleri

Malta, geniş ticaret hacmi, tarihi özellikleri ve doğal güzellikleriyle tanınmaktadır. Malta’da 55 şehir vardır. Bunların en ünlüleri Vanetta, Masraxlokk, Cottonera, Sliema, Marsaskala ve Rabat’tır.

Malta Nakliye illeri birçok özelliğiyle turistlerin ilgisini çekmektedir. Bu özelliklerden bazıları şöyledir.  

 • Vanetta, Malta’nın başkentidir. Türkiye ile en çok ticari anlaşmanın yapıldığı Malta ilidir. St. John’s Co – Cathedral’i, Şövalyeler Hastanesi, Saint Jean Kilisesi şehrin en önemli mekanlarıdır.
 • Marsaxlokk, antik Roma döneminde kurulmuştur. Balıkçılık temel geçim kaynağıdır.
 • Cottonera, doğal güzellikleriyle turistlerin ilgisini çekmektedir.
 • Sliema, birçok alışveriş merkezi ve eşsiz doğa manzarasıyla turistleri çekmektedir.
 • Marsaskala, St. Thomas Kulesi, Lokrum Adası ve botanik bahçeleriyle film setlerinde çokça gördüğümüz bir Malta şehridir.
 • Rabat, birçok arkeolojik yapının ve sanat eserinin bulunduğu, tarih severlerin ilgisini çeken bir şehirdir.

Slovakya Nakliye Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için tıklayın

malta frigo nakliye

Malta Nakliye Firmaları

Avrupa’nın güneyinde bulunan Malta adası ile günümüzde birçok ticari iş sözleşmesi imzalanmaktadır.

Malta nakliye firmaları arasında bulunan firmamız, yaptığımız çalışmalar sonrasında müşterilerimizden gelen teşekkür şeklindeki geri dönüşlerle ve müşterilerimizin tanıdıklarına yaptığı tavsiyelerle sektörün lider firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Müşteri memnuniyetini ve beğenisini maksimum seviyede tutmak ve müşteri devamlılığını sağlamak adına gelişen teknolojiye ayak uydurmaktayız.

Nakliye çalışmalarımızı mümkün olan en üst kalitede yaparak siz değerli müşterilerimizin tercih ettiği nakliye firmalarının başında gelmekten gurur duymaktayız.

Türkiye ve Malta arasındaki en kısa güzergahları belirleyerek müşterilerimizin cebine dost hizmetler sağlayarak ve taşıdığımız eşyaları sağlam bir şekilde belirtilen noktalara bırakarak çalışma hayatına yeni başlayan firmalara örnek olmaktayız.

İrlanda Nakliye Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için tıklayın

Malta Nakliye Fiyatları

Malta nakliye fiyatları nakliye firmaları tarafından sabit ücretlendirmelerle belirlenmektedir. Ülkeler arası ev eşyası taşımacılığı yapan firmaların fiyat politikası;

 • Taşınan eşyanın miktarı, boyutu, ağırlığı
 • Nakliye türü
 • Nakliye süresinde kullanılan cihazların özellikleri
 • Nakliye sırasında çalışan personel sayısı
 • İki nokta arasındaki mesafe
 • Eşyaların bulunduğu kat
 • Binada asansörün bulunup bulunmaması ve asansörün kullanılıp kullanılmayacağı gibi faktörlere göre belirlenmektedir.

Firmamız, her yıl fiyat politikasını yenilemektedir. Sizlerin taşınma sırasında hakkaniyetli bir ödeme ile profesyonel nakliye hizmeti almanız noktasında yanınızdayız.

Sizleri de Türkiye’den Malta’ya yük nakliyesi için en iyi fiyat teklifini alabilmeniz adına firmamıza davet etmekteyiz. Hizmetlerimiz uluslararası standartta olup, nakliye fiyatlarımız rakip firmaların işini zorlaştıracak şekilde belirlenmektedir. Sizlerin mem