Katar Nakliye

Anasayfa » Katar Nakliye

Katar Nakliye hizmetinde İran üzeri 7 Gün Transit Süre ile Katar karayolu taşımacılık hizmeti Saygınlar Nakliyat’ta. Güvenilir servis hizmetlerimiz içerisinde tenteli araçlarımızla kuru yük taşımacılığı lojistik çözümleri sunuyoruz.

Katar nakliye şirketleri Türkiye’den Ortadoğu – Katar – Türkiye arası ihracat-ithalat-transit yük taşıması yapan Katar nakliyat firmaları, bu bölgeye çalışır. Firmamızın özmal araçlarına özel CMR Sigortası yapılır ve TIR’larımızla taşınan tüm yükler CMR sigortası kapsamında Katar’a sevk edilir.

Katar Nerede?

Katar, resmî adıyla Katar Devleti (Arapça: دولة قطر, Devletü’t-Katar), Arap Yarımadası’nın doğusunda bulunan bir Basra Körfezi ülkesi. Tek kara sınır komşusu Suudi Arabistan olup diğer tarafları Basra Körfezi ile çevrilidir.

Katar’a Google haritasından ulaşmak için tıklayın

Katar Nakliye

Katar Nakliye FirmasıTürkiye ile son zamanlarda Katar arasında yapılan anlaşmalar vesilesiyle Türkiye’nin Katar‘a ihracatı artıyor. Körfez ülkeleri içinde yer alana Ortadoğu’nun önemli yerinde konumlanan; bu ülkeye Katar nakliye türleri şöyledir:

 • Karayolu (Komple, Ağır ve Proje)
 • Denizyolu (Parsiyel, Komple ve Proje)
 • Havayolu (Parsiyel)

Üç taşımacılık türü ile Türkiye’den – Katar ihracat, ithalat ve transit ticaret taşımalarını Saygınlar Nakliyat; tır sevkiyatı ve proje, ağır nakliye hizmeti sunar. İhracatçıların ihtiyacı olan frigo ve tenteli tırlar bünyemizde bulunur. Katar nakliye ve taşıma yaptığımız ülkelere için teknoloji odaklı şekilde araç filomuzu düzenli olarak yeniliyoruz. Gücünü inovasyonla alan Saygınlar, personel istihtamında eğitimli elemanlarıyla müşteriye talep ettiği hizmeti doğru zamanda, doğru yerde, doğru şekilde sunar.

Kalite kriterlerini insana ve çevreye duyarlı taşımacılıkla ele alan kurumsal şekilde nakliye hizmeti gerçekleştirmek için her geçen gün kendini yenileyen, sinerji ile bölgesine katkı sağlayan firmadır. 

Katar Karayolu NakliyatKatar Nakliye Hakkında Detaylar

Katar Nakliye güzergahı:: İstanbul’dan yüklenen bir araç Gürbulak Sınır Kapısı’ndan İran’a çıkış yapar. İran Buşehr Limanı’ndan RORO Gemisi ile Ruveys Katar Limanı’na dorselerimiz sevk edilir. Operasyon süreçleri, merkez ofisimizdeki operasyon ekibi tarafından programlanır ve süreçler takip edilir. Yurtdışına gemi çıkışı, araç yol durumu düzenli olarak müşterilerimize operasyon ekibimiz tarafından bilgilendirme yapılır. 

Karayolu Transit Süreler: Katar nakliye transit süreleri 6-7 gündür. Normal hava şartları ve gümrükte normal bekleme süreleri baz alınır. Zamanlama ile ilgili tarafınıza bilgilendirmelerde yapılmaktadır.

Yaptığımız taşımalarda araçlarımızın taşıdığı yüklerin kaza, risk durumlarına karşı araca ait olan CMR sigortası tarafından belli oranda zarar ve ziyanlar sigorta firması tarafından karşılanır.

Katar Nakliye Firması Olarak Farkımız;

 • Eğitimli Elemanlarla Doğru zamanda, doğru yerde profesyonel taşımacılık
 • Hızlı ve Güvenilir Şekilde Sevkiyatlar
 • Yol Kontrolu ve Bilgilendirmeler
 • CMR Sigortası
 • İSO 9001 Belgesi
 • Tescilli Marka Olmamız

İşin şekli ne olursa olsun, işi her zaman ehline ve tecrübeli çalışan kurumsal firmalara bırakmalısınız. Sizi rekabette öne çıkaran etmenlerden biriside nakliyedir. Doğru nakliyeci ile çalışan firmalar Katar ihracatlarında ve diğer Ülkelerde her zaman önde olur.

Katar Taşıması İçin Araçlarımız

 • Tenteli Dorse
 • Frigofirik (Frigo)

İhracat yüklerinize uygun dorse çeşitlerini tarafımızdan talep edebilirsiniz. Hacimli (Volümlü) yüklerinize özel m3’lü araçlar sevk etmekteyiz.

Katar Hakkında Bilgiler

Asya Kıtası’nda bulunan Katar’ın Başkenti Doha’dır. Para birimi: Katar Riyali’dir. Yüz ölçümüne bakıldığında 11.571 KM’dir. Nüfusu ise 2013 yılında Dünya Bankası istatistiklerine göre; 2,169 Milyon’dur.

Katar Nakliye Hizmetleri

Katar’a düzenli olarak nakliye hizmeti sunan firmamız, müşterilerine ayrıcalıklı çözümler sunmak adına gerek personellerinin eğitimi noktasında gerekse de araç donanımı noktasında gerekli tüm çalışmaları zamanında yapan bir isimdir. Katar nakliye hizmeti alanında sektörün en bilinen isimlerinden biri olan firmamız, Katar parsiyel nakliye, Katar komple taşımacılık ve Katar frigo taşımacılık alanında hizmet sunan bir isimdir.

Katar Parsiyel Nakliye

Hizmetlerimizin devamlılığını sürdürmek ve müşterilerimize her seferinde daha kaliteli hizmet sunmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Alanında bilinen ve tercih edilen firmamız, Katar parsiyel nakliye hizmetlerinde beklentilerinizin ötesinde sonuçlar sunan bir adrestir.

Katar parsiyel nakliye hizmetlerimizde de diğer alanlarda olduğu gibi malların taşınmasında CMR sigortası kapsamını ele alıyoruz. ISO 9001 kalite yönergelerine uygun taşımacılık hizmeti veren firmamız ile yüklerinizin güvenirliğinden emin olacaksınız.

Katar Frigo Taşımacılık

Nakliye alanının en çok aranan hizmet alanlarından biri frigo taşımacılık hizmetleridir. Türkiye’den Ortadoğu, Avrupa, Asya ve Balkanlara hizmet veren Saygınlar Nakliyat, Katar frigo taşımacılık hizmetlerinde de aranan ve referans belirleyici bir isim olmayı başarıyor.

Yüklerinizin emin bir şekilde yerine ulaşmasını sağlamak ve aradığınız hizmet kalitesini uygun fiyatlarla elde etmek için yapmanız gereken tek şey firmamız iletişim bilgilerinden ulaşarak hizmet talebinde bulunmak olacak.

Katar Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Katar nakliye hizmeti nasıl alabilirim?
Cevap: Katar nakliye hizmeti almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan ulaşabilir veya Whatsapp canlı destek hattımızdan ulaşarak talebinizi iletebilirsiniz.
Soru: Katar nakliye süresi ne kadar?
Cevap: Hava ve yol muhalefetine bağlı olarak da değişebilen Katar nakliye süresi, normal durumlarda ortalama 6-7 gün kadar sürmektedir.
Soru: Gümrük hizmeti veriyor musunuz?
Cevap: Gümrükleme hizmetleri, firmamız tarafından doğrudan verilmemektedir. Fakat anlaşmalı olduğumuz acentelerimiz, bu alanda deneyimli firmalar olup ihtiyacınızı karşılayabilecek potansiyele sahiptir.
Soru: Katar’a nakliye yapan tır firmaları hangileri?
Cevap: Katar’a nakliye yapan tır firmaları oldukça fazladır. Ancak güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız Saygınlar Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz.

10.03.2018
Katar Denizyolu Nakliye
Uluslararası nakliye sektörünün önde gelen isimlerinden olmaya devam eden Saygınlar Nakliyat, Katar denizyolu nakliye hizmetleriyle sunduğu başarılı çalışmaları sonucunda müşterilerini en iyi şekilde memnun etmeye devam ediyor. Profesyonel olarak denizyolu nakliye hizmeti almak ister misiniz?...
16.08.2017
Katar Nakliye
Katar nakliye şirketleri Türkiye’den Ortadoğu – Katar – Türkiye arası ihracat-ithalat-transit yük taşıması yapan Katar nakliyat firmaları, bu bölgeye çalışır. Firmamızın özmal araçlarına özel CMR Sigortası yapılır ve TIR’larımızla taşınan tüm yükler CMR sigortası kapsamında...
21.07.2017
Katar Frigo Nakliye
Soğuk taşımacılıkta ısı kontrollü sistemleri, son model araç filosu ile Katar Frigo nakliye hizmetinde lideriz. Araç filomuzda yer alan Reefer dorselerin çoğu yüksek model ve son teknoloji ile donatılmıştır. Doha / Katar başta olmak üzere...
01.07.2017
Katar Parsiyel
Katar parsiyel nakliye alanında hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başaran Saygınlar Nakliyat, beklentilerin ötesinde sunduğu hizmetleri ile sektörün referans belirleyici isimlerinden olmaya devam ediyor. Katar ile Türkiye arasında artış gösteren ticaret hacmi her iki ülkenin...
17.06.2017
Ortadoğu Körfez ülkelerinden başta Suudi Arabistan olmak üzere bir çok  ülke ambargo uygulaması başlattı, Fakat  SAYGINLAR LOJİSTİK olarak karayolunda  hizmetimiz devam etmektedir.. İran Üzeri Katar’a Taşımacılık Hizmeti İRAN ÜZERİ KATAR TESLİMİ TAŞIMA YAPMAKTAYIZ. TRANSİT SÜRE...
22.01.2016
Türkiye’nin Katar’a İhracatı Artacak
Katar’a ihracat yapan firmaların ihracat rakamlarının yükselme beklentisi arttı. Son zamanlarda Türkiye – Katar arasında imzalanan ticaret anlaşmalarının; 2016 yılında Türkiye – Katar arasındaki ticaretin yükselmesi beklentisi oluşturdu. 2.5 milyon nüfusa sahip olan Katar Dünyanın en...