Katar Nakliye

Katar Nakliye

Katar nakliye şirketleri Türkiye’den Ortadoğu – Katar – Türkiye arası ihracat-ithalat-transit yük taşıması yapan Katar nakliyat firmaları, bu bölgeye çalışır.

Firmamızın özmal araçlarına özel CMR Sigortası yapılır ve TIR’larımızla taşınan tüm yükler CMR sigortası kapsamında Katar’a sevk edilir.

Asya Kıtası’nda bulunan Katar’ın Başkenti Doha’dır. Para birimi: Katar Riyal’ıdır. Yüz ölçümüne bakıldığında 11.571 KM’dir. Nüfusu ise 2013 yılında Dünya Bankası istatistiklerine göre; 2,169 Milyon’dur.

Türkiye’de önemli yatırımlara ev sahipliği yapan Katar sermayesinin ülkemize olan ilgisi her geçen gün artmaktadır.

Katar ile başlıca ihracat ürünlerimiz; elektrik-elektronik aksamı, mobilya, inşaat aksamları, petrol-mineral yağları, süt ve süt ürünleridir.

Katar ile başlıca ithalat ürünlerimiz ise; işlenmemiş alüminyum, mineral yakıtlar (LNG), plastik ürünlerdir.

Türkiye ile son zamanlarda Katar arasında yapılan anlaşmalar vesilesiyle Türkiye’nin Katar‘a ihracatı artıyor. Körfez ülkeleri içinde yer alana Ortadoğu’nun önemli yerinde konumlanan; bu ülkeye Katar nakliye türleri şöyledir:

 • Karayolu(Komple, Ağır ve Proje)
 • Denizyolu (Parsiyel, Komple ve Proje)
 • Havayolu(Parsiyel)

Üç taşımacılık türü ile Türkiye’den – Katar ihracat, ithalat ve transit ticaret taşımalarını Saygınlar Nakliyat; tır sevkiyatı ve proje, ağır nakliye hizmeti sunar. İhracatçıların ihtiyacı olan frigo ve tenteli tırlar bünyemizde bulunur.

Katar taşımacılık  yaptığımız ülkelere için teknoloji odaklı şekilde araç filomuzu düzenli olarak yeniliyoruz. Gücünü inovasyonla alan Saygınlar, personel istihdamında eğitimli elemanlarıyla müşteriye talep ettiği hizmeti doğru zamanda, doğru yerde, doğru şekilde sunar.

Kalite kriterlerini insana ve çevreye duyarlı taşımacılıkla ele alan kurumsal şekilde nakliye hizmeti gerçekleştirmek için her geçen gün kendini yenileyen, sinerji ile bölgesine katkı sağlayan firmadır.

Katar Nakliye Fiyatları

İSTANBUL – KATAR 7.600 USD
ANKARA – KATAR 7.400 USD
İZMİR- KATAR 7.800 USD
MERSİN – KATAR 7.400 USD

İhracat, ithalat ve transit ticaret yapan firmaların çoğu nakliye fiyatlarının yüksek olduğundan yakınır ve uygun fiyatlı nakliye şirketleri arayışına girer.

Katar nakliye fiyatları konusunda en uygun ve kaliteli hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, denizyolu, karayolu ve havayolu için en avantajlı navlun fiyatları sağlıyoruz.

Genç ve dinamik özmal araç filosuna sahip firmamız, taşınmasını istediğiniz yüklerin cinsine ve ağırlığına uygun farklı tır çeşitlerine göre yükleme işlemlerini yapar.

Bu sayede büyük yüklerinizi mega tır gibi kapasitesi geniş araçlarımızla gerçekleştiriyor ve sizlere en iyi hizmeti sağlamaya devam ediyoruz.

Katar taşımacılık fiyatları ürünün niteliğine, nakliye işleminin gerçekleşeceği iki ülke ve bölgeler arasındaki mesafeye, yük veya eşyanın hacim ve tonajına, mal bedeline, gümrük işlemlerine ve birçok ekstra servise bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Daha detaylı ve net bilgilere sahip olmak için 7/24 operasyon ekibimizden destek alabilirsiniz.

Dubai Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

katar nakliye

Katar Parsiyel Nakliye

Katar parsiyel nakliyat alanında hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamayı başaran Saygınlar Nakliyat, beklentilerin ötesinde sunduğu hizmetleri ile sektörün referans belirleyici isimlerinden olmaya devam ediyor.

Katar ile Türkiye arasında artış gösteren ticaret hacmi her iki ülkenin lojistik firmalarını ön plana çıkarmaktadır. İki ülke arasında faaliyet gösteren lojistik firmalarının başında Saygınlar Taşımacılık gelmektedir.

Bir tırı dolduramayacak miktarlardaki yüklerinizi büyük yükleme partileri oluşturularak ölçek tasarrufu sağlanan parsiyel taşımacılık, çıkış günlerinin sıklığı nedeniyle komple taşımacılığa göre daha esnektir.

Firmamız, geniş hizmet ağı sayesinde önceden planlanmış ve belirlenmiş zaman aralıklarına uygun hareket ederek yüklerinizin teslimatını gerçekleştirmektedir.

Saygınlar Nakliyat, her hafta belir günlerde ve düzenli olarak parça, yük, grupaj, katar parsiyel nakliye taşımalarına hız kesmeden ve aralıksız devam etmektedir. Firmamız, parsiyel nakliye yüklerinizi katar uzman personeli ve yılların verdiği lojistik deneyimleriyle sorunsuz, güvenilir ve hızlı bir şekilde taşımaktadır.

Hizmetlerimizin devamlılığını sürdürmek ve müşterilerimize her seferinde daha kaliteli hizmet sunmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. Alanında bilinen ve tercih edilen firmamız, Katar parsiyel nakliye hizmetlerinde beklentilerinizin ötesinde sonuçlar sunan bir adrestir.

Katar parsiyel nakliyat hizmetlerimizde de diğer alanlarda olduğu gibi malların taşınmasında CMR sigortası kapsamını ele alıyoruz. ISO 9001 kalite yönergelerine uygun taşımacılık hizmeti veren firmamız ile yüklerinizin güvenirliğinden emin olacaksınız.

25 yılı aşkın süredir Türkiye’nin çevresine konumlanmış ülkelere taşımacılık faaliyetlerini güvenle sürdürmesi Katar ile gerçekleştirilen ithalat, ihracat ve transit işlemlerinde en çok tercih edilen markalardan birisi olmasını sağlamıştır.

Katar, kişi başı gelir bazında dünyanın en zengin ülkesi konumundadır. Oldukça zengin yer altı kaynaklarına sahip olan Katar ile Türkiye arasında pek çok değerli kalemde alışveriş faaliyetleri sürdürülmektedir. İki ülke arasında ki iş birliği Türkiye’de, Katar parsiyel nakliye ihtiyacının artmasını sağlamıştır.

Türkiye Doha Parsiyel Nakliye

Müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tuttuğumuz çalışmalarımız sayesinde sektörün en çok tercih edilen ismi olmaya devam ediyoruz.

Türkiye Katar arası parsiyel nakliyat hizmetlerinde sunduğumuz başarılı sonuçlar sayesinde, müşterilerimiz aradıkları hizmet kalitesini doğru adresten temin etmenin ayrıcalığını yaşıyor.

Türkiye Doha parsiyel nakliye hizmetlerinde yılların birikim ve deneyimine sahip olan firmamız, taahhüt edilen zamanda yüklerin taşınması noktasında üzerine düşenin en iyisini yapmaktadır. Bu da geri dönüşlerin istediğimiz oranda olmasını sağlamaktadır.

Katar Denizyolu Parsiyel

Katar Doha’ya denizyolu parsiyel konsolumuz her Cuma Günü Ambarlı / İstanbul Limanı’ndan düzenli seferlerimiz mevcuttur. Doha parsiyel servislerimiz direk ve aktarmalı şekilde haftalık olarak değişmektedir.

Katar denizyolu nakliye hizmetlerinde sürdürdüğümüz kaliteli hizmet politikası sayesinde müşterilerimiz beklentilerini en iyi şekilde elde etmenin keyfini sürmektedir.

En ucuz Katar nakliye fiyatları ile müşterilerimize hitap ettiğimiz firmamız, deneyimli uzman kadrosu ile nakliye sektörünün en bilindik ve en çok tercih edilen isimlerinden biri olmayı başarıyor.

katar nakliye

Katar Ağır Nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak, Arap yarımadasında yer alan ve ülkemizin yoğun nakliye çalışmalarında bulunduğu ülkelerin başında gelen Katar ile ticari ilişkilerimiz çerçevesinde lojistik ve nakliye çalışmalarında geniş bir pay sahibi olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Katar ağır taşımacılık konusunda uzman olan firmamız, İran Avrupa ülkeleri, Balkan ülkeleri, Türki Cumhuriyetleri, Asya ülkeleri ve Orta Doğu ülkelerine yapılan ihracat ve ithalat işlemlerinizi eğitimli, deneyimli ve tecrübeli personellerimizle birlikte müşteri odaklı gerçekleştirmekteyiz. Bu husustaki hedefimiz en mükemmel servisi uygun navlun avantajlarıyla sizlere sunmaktır.

Katar Gemi Nakliye

Katar ile Türkiye arasında nakliye hizmetlerinde farklı uygulamalar tercih edilebilse de en fazla öne çıkan Katar denizyolu nakliyat hizmeti olmaktadır.

Firmamız Mersin Limanı’ndan Katar’a haftada 1-2 sefer düzenleyerek istenen yüklerin her zaman hedef ülkeye ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Konteynerlere Türkiye’nin hemen her yerinden yüklenebilen yükleriniz Ro-Ro ile Katar’a ulaşmakta, aynı şekilde varış limanından sonra da Katar’ın diğer şehirlerine dağıtılmaktadır.

Denizyolu ile Katar’a konteynerlerle yüklerinizi taşımamız pek çok avantajı bir arada sunmaktadır ve bunları şöyle sırlayabiliriz:

 • Çok ağır ve büyük yükler tek seferde Katar’a taşınabilmektedir.
 • Yüksek güvenlikli yükleriniz dahi adrese teslim edilebilmektedir.
 • Denizyolu nakliye uluslararası alanda en ekonomik olanıdır.

Uluslararası nakliye sektörünün önde gelen isimlerinden olmaya devam eden Saygınlar Nakliyat, Katar denizyolu nakliye hizmetleriyle sunduğu başarılı çalışmaları sonucunda müşterilerini en iyi şekilde memnun etmeye devam ediyor.

Profesyonel olarak denizyolu nakliye hizmeti almak ister misiniz? Katar denizyolu nakliye hizmetinde uzman personel desteği ile gönül rahatlığı içerisinde ürünlerinizi denizyolu taşıtabilirsiniz.

Ortadoğu Limanlarında yaygın acente ağımızla karayolu, denizyolu ve havayolu hizmetler sunarız. Denizyolu hizmetlerimiz içeresinde Door – Port taşımamaktayız. 40 HC, 40 DC, 20 DC, OPen Top, Flat Track, Reefer konteyner taşımacılığı hizmetinde uzmanız.

Metreküp Hesaplama işlemleri için tıklayın

katar nakliye

Katar Denizyolu Nakliye

Katar’a denizyolu taşımalarımızda profesyonel ekibimizle planlı olarak ithalat, ihracat taşımalarınızı konteyner ile yapmaktayız.

Mersin – Hamad (Doha Limanı) arası 12 transit süreyle yaş sebze ve meyve; kuru yük taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Katar’a denizyolu konteyner taşımalarımızda  iç nakliye, lokal hizmetler yer almaktadır.

İzmir, İstanbul, Antalya, Gebze, Kocaeli, İskenderun, Bursa, Yalova gibi İllerin Limanlarından Katar denizyolu komple servislerimizde uygun navlunla taşımaktayız.

Katar navlun ücretlerini öğrenmek için uzman personelimizden destek alabilirsiniz. Saygınlar Olarak; Katar denizyolu, karayolu hizmeti sunarız.

Katar denizyolu nakliye hizmeti sayesinde tek seferde onlarca yük taşınabilmektedir. Bu sayede yükleriniz için zaman kaybı olmamakta, ticari faaliyetleriniz en hızlı biçimde devam etmekte, alıcılar ürünlere çok kısa sürede ulaşabilmektedir. Üstelik bütün bu ayrıcalıklar Saygınlar Nakliyat’ın ekonomik nakliye fiyatlarıyla daha da özel hale gelmektedir.

Firmamız Mersin Limanı’ndan her hafta Doha’daki Hamad Limanı’na taşımacılık yapmakta, denizyolu nakliye ve Katar nakliye alanında profesyonel ekibimizce süreç rahatlıkla yönetebilmektedir.

Düzenli har servisimizle yükleriniz kaliteli ve güvenli biçimde Hamad Limanına ulaştırılmaktadır. Ekiplerimiz süreci baştan sonra takip ettikleri gibi sizlere de her aşamada bilgilendirme sağlamaktadır.

Yükleme zamanından itibaren maksimum 14 gün gibi bir sürede teslimatlarımız gerçekleştirilmektedir.

Katar Denizyolu Konteyner Ölçüleri

Konteyner Ebatları:                       20’dc            40’dc              40’hc
İç uzunluk                            –  5.9 m        11.9 m        11.9 m
İç yükseklik                          –  2.3 m         2.3 m           2.6 m
İç genişlik                            –  2.3 m          2.3 m           2.3 m

Katar Denizyolu Nakliye Navlun Fiyatları

Navlun fiyatları, geçmiş dönemde sadece denizyolu taşımacılık alanında kullanılan bir terim idi. Her ne kadar günümüzde karayolu nakliye fiyatları için de kullanılsa da asıl yerinin denizyolu taşımacılığı olduğunu belirtmek gerekir.

Katar denizyolu nakliye navlun fiyatları, yüklerin ölçülerine, ağırlığına ve gideceği limana göre değişiklik göstermektedir.

Sektörün öncü isimlerinden biri olmayı başaran ve sunduğu kaliteli hizmetleri ile sürekli yeni müşterilere hizmet veren Saygınlar Nakliyat, Katar denizyolu nakliye navlun fiyatları konusunda da piyasanın en uygun fiyatlarını sunmaktadır.

Hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak ve Katar denizyolu nakliye navlun fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Almanya Nakliye hizmetleri hakkında bilgi için tıklayın

katar nakliye fiyatları

Katar Frigo Nakliye

Soğuk taşımacılıkta ısı kontrollü sistemleri, son model araç filosu ile Katar Frigo nakliye hizmetinde lideriz. Araç filomuzda yer alan Reefer dorselerin çoğu yüksek model ve son teknoloji ile donatılmıştır.

Doha / Katar başta olmak üzere Qatar’ın tüm şehirlerine soğuk zincir dağıtım hizmeti sunuyoruz.

Ürünleriniz, et ürünleri, meyve ve sebze, bitki, çiçek, konserve, süt ürünleri, dondurma, çikolata, fidan gibi ürünler taşıma esnasında soğutuculu araç ihtiyacı duyarsınız.

Muhafazalı şekilde sevkiyat yapılması gereken bu ürünler, özenle taşınması gerekir. Katar frigo araçlarımız gereken tüm soğutma ekipmanlarına sahip, ürünlerinizi sağlam şekilde göndericiden, alıcıya ulaştırır.

CMR sigortası ile güvenli ve hızlı katar frigo araçlarımızın dorseleri her hafta düzenli olarak Katar’a varış sağlar. Termoking-frigo treyler araçlarımız ısı muhafazasına sahiptir ve dorselerimiz tamamen teknolojik alt yapıya sahiptir.

Bu sayede yaş sebze ve meyve, gıda ürünleri, hammadde gibi ürünleri tamamen muhafaza ve koruma özelliğine sahip araçlarımızla hasarsız ve zamanında teslimatını Katar frigo taşımacılık ile gerçekleştiriyoruz.

Maksimum -18 ve +20 derecelerde ürünlerinizi güvenle emanet alıyoruz ve ürünlerinizin gerekli ısıda muhafazasını özenle sağlıyoruz.

Nakliye alanının en çok aranan hizmet alanlarından biri frigo taşımacılık hizmetleridir.

Türkiye’den Ortadoğu, Avrupa, Asya ve Balkanlara hizmet veren Saygınlar Nakliyat, Katar frigo taşımacılık hizmetlerinde de aranan ve referans belirleyici bir isim olmayı başarıyor.

Yüklerinizin emin bir şekilde yerine ulaşmasını sağlamak ve aradığınız hizmet kalitesini uygun fiyatlarla elde etmek için yapmanız gereken tek şey firmamız iletişim bilgilerinden ulaşarak hizmet talebinde bulunmak olacak.

Katar Doha Reefer Nakliye

Reefer araçlarımız ister artı derece talebiniz olsun isterse eksi derecede taşıma ihtiyacınız olsun. Araçlarımız gerekli tüm teknik yeterliliğe sahip dorselerle yüklerinizi taşıma yetkinliğine sahiptir.

Planlı olarak kontratlı şekilde de frigo nakliye hizmeti sunuyoruz. Saygınlar Transport ile ayrıcalığınızın farkına varacaksınız.

Yüklenen tüm araçlarımız, ilgili müşteriye günlük konum bilgisini operasyon elemanlarımız e-mail yoluyla bildirmekte, araçlarımız hakkında tüm detayları her an telefon desteği ile öğrenebilmektesiniz.

Katar reefer nakliye ihtiyaçlarınızın en iyi çözümünü bizimle bulabilirsiniz.

katar nakliye

Umman Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Katar Karayolu Nakliye

Karayolu ile Katar’a ulaşılacağı zaman araçlarımız Gürbulak Sınır Kapısından çıkarak İran’a, oradan da Katar’a ulaşırlar. Bazargan, Buşehr Limanı, Al Ruwais Katar Limanı şeklinde bir güzergâh takip edilebilir.

Bu kapsamda parsiyel taşımacılık, kuru yük taşımacılığı ya da frigo taşımacılık hizmetlerimiz aynı kalitede devam etmekte,

Katar nakliye süreçleri iyi hesaplandığı ve planlandığı taktirde her türlü yükü Katar’a taşımak mümkündür. Sektörde 20 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız çağrı merkezimize ulaştığınız anda bütün sürece dahil olmakta, en kolay ve en hızlı nasıl yüklerinizi Katar’a ulaştırabileceğiniz netleştirilmektedir.

Katar’da yükleriniz Doha, Umm BabAl, Wakrah, Khor, Al Khuwayr başta olmak üzere her yere ulaştırılabilmektedir.

Katar Nakliye Güzergahı

İstanbul’dan yüklenen bir araç Ankara üzeri İskenderun Limanı’na giriş yapar. Hatay RORO Gemisi’nin çıkış tarihlerine uygun şekilde operasyon süreçleri, merkez ofisimizdeki operasyon ekibi tarafından programlanır ve süreçler takip edilir.

Yurtdışına gemi çıkışı, araç yol durumu düzenli olarak müşterilerimize operasyon ekibimiz tarafından bilgilendirme yapılır.

Katar nakliye hizmeti sunduğumuz şehirler:

 • Doha
 • Umm BabAl
 • Wakrah
 • Umm Sa’idAl
 • Khor
 • Umm Salal ‘Ali
 • Al Khuwayr
 • Umm Salal Muhammed
 • Ar Rayyan
 • Er Rüveys
 • Dukhan

katar gemi nakliye

Katar Nakliye Süreleri

Katar nakliye transit süreleri 6-7 gündür. Normal hava şartları ve gümrükte normal bekleme süreleri baz alınır. Zamanlama ile ilgili tarafınıza bilgilendirmelerde yapılmaktadır.

Hava durumu, yol durumu ve doğa olayları gibi sürenin uzamasını etkileyen işlemler tarafımızca nakliye öncesinde sizlerin bilgisi dahilinde planlama yapılarak sağlanır.

Genellikle 10 gün içerisinde yüklerinizin teslimatını hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız taşımalarda araçlarımızın taşıdığı yüklerin kaza, risk durumlarına karşı araca ait olan CMR sigortası tarafından belli oranda zarar ve ziyanlar sigorta firması tarafından karşılanır.

Katar Nerede?

Katar veya resmî adıyla Katar Devleti (Arapça: دولة قطر, Devletü Katar), Arap Yarımadası’nın doğusunda bulunan bir Basra Körfezi ülkesidir. Tek kara sınır komşusu Suudi Arabistan olup, diğer tarafları Basra Körfezi ile çevrilidir.

Vikipedi

Katar Denizyolu Nakliyat

Katar Nakliye Trenleri

Demiryolu taşımacılığı en eski lojistik türlerinden birisidir. Diğer nakliye türlerine nazaran daha az maliyetli ve daha güvenli kabul edilen demiryolu taşımacılığının en büyük dezavantajı teslimat alanlarının sınırlı olmasıdır.

Bu nedenle eğer teslimat alanında demiryolu bulunuyorsa demiryolu taşımacılığını kullanmak en uygun seçeneklerden birisidir.

Saygınlar Nakliyat olarak her zaman en kaliteli, hızlı, güvenli ve ekonomik nakliye hizmetlerini sağlamaya çalışıyoruz. Bu nedenle Katar nakliye trenleri ile de yüklerimizi alıcılarına ulaştırmaya çalışıyoruz.

Yapmış olduğumuz çeşitli anlaşmalarla farklı ülkelerde ve Katar’da açık ya da kapalı vagonlarla yük taşımacılığı gerçekleştiriyoruz. Katar nakliye trenlerinden hangi kademelerde ve nasıl hizmet alabileceğinizi öğrenmek için rahatlıkla uzman ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Katar nakliye trenleri ile yüklerinizi Katar’ın demiryolu olan bütün şehirlerine taşıyabiliriz. Türkiye’den Katar’a ise nakliyeler daha çok denizyoluyla yapılmakta, denizyolu ile Katar’a ulaşan yükleriniz burada anlaşmalarımız sayesinde son alıcılarına daha hızlı ve daha rahat ulaşabilmektedir.

Demiryolu nakliyenin avantajlarından birisi fiyat olmakta, aynı şekilde yükleriniz hava şartlarından ve trafik koşullarından herhangi bir şekilde etkilenmemektedir.

Daha fazla yük tek seferde taşınabilmekte, tek alıcıya ya da birden çok alıcıya yükler rahatlıkla ulaştırılabilmektedir. Ağır tonajlı yükleriniz de alıcılarına rahatlıkla ulaştırılmaktadır. Firmamız gereken her türlü yardımı ve kolaylığı sağlamaktadır.

Türkiye Katar Nakliye Fiyatları

İstanbul – Katar 6.800 USD $
✔ Kocaeli – Katar Er-Ruwais 6.750 USD $
✔ Ankara – Katar Doha  6.700 USD $
✔ İzmir – Doha 7.000 USD $
✔ Bursa – Katar 6.800 USD $
✔ İzmit – Katar  6.650 USD $
✔ İzmir – Duhan 7.200 USD $
✔ Konya – Katar 6.600 USD $
✔ Kayseri – Katar  6.600 USD $
✔ Adana – Katar 6.550 USD $