Odabaşı Mah. Atatürk Bulvarı Mehmet Menke Apt. No: 79 Daire: 15 Antakya / Hatay
tr

Katar Nakliye

Anasayfa » Katar Nakliye

Katar Nakliye hizmetinde İran üzeri 7 Gün Transit Süre ile Katar karayolu taşımacılık hizmeti Saygınlar Nakliyat’ta. Güvenilir servis hizmetlerimiz içerisinde tenteli araçlarımızla kuru yük taşımacılığı lojistik çözümleri sunuyoruz.

Katar nakliye şirketleri Türkiye’den Ortadoğu – Katar – Türkiye arası ihracat-ithalat-transit yük taşıması yapan Katar nakliyat firmaları, bu bölgeye çalışır. Firmamızın özmal araçlarına özel CMR Sigortası yapılır ve TIR’larımızla taşınan tüm yükler CMR sigortası kapsamında Katar’a sevk edilir.

Katar Nakliye

Katar Nakliye FirmasıTürkiye ile son zamanlarda Katar arasında yapılan anlaşmalar vesilesiyle Türkiye’nin Katar‘a ihracatı artıyor. Körfez ülkeleri içinde yer alana Ortadoğu’nun önemli yerinde konumlanan; bu ülkeye Katar nakliye türleri şöyledir:

 • Karayolu (Komple, Ağır ve Proje)
 • Denizyolu (Parsiyel, Komple ve Proje)
 • Havayolu (Parsiyel)

Üç taşımacılık türü ile Türkiye’den – Katar ihracat, ithalat ve transit ticaret taşımalarını Saygınlar Nakliyat; tır sevkiyatı ve proje, ağır nakliye hizmeti sunar. İhracatçıların ihtiyacı olan frigo ve tenteli tırlar bünyemizde bulunur. Katar nakliye ve taşıma yaptığımız ülkelere için teknoloji odaklı şekilde araç filomuzu düzenli olarak yeniliyoruz. Gücünü inovasyonla alan Saygınlar, personel istihtamında eğitimli elemanlarıyla müşteriye talep ettiği hizmeti doğru zamanda, doğru yerde, doğru şekilde sunar.

Kalite kriterlerini insana ve çevreye duyarlı taşımacılıkla ele alan kurumsal şekilde nakliye hizmeti gerçekleştirmek için her geçen gün kendini yenileyen, sinerji ile bölgesine katkı sağlayan firmadır. 

Katar Karayolu NakliyatKatar Nakliye Hakkında Detaylar

Katar Nakliye güzergahı:: İstanbul’dan yüklenen bir araç Gürbulak Sınır Kapısı’ndan İran’a çıkış yapar. İran Buşehr Limanı’ndan RORO Gemisi ile Ruveys Katar Limanı’na dorselerimiz sevk edilir. Operasyon süreçleri, merkez ofisimizdeki operasyon ekibi tarafından programlanır ve süreçler takip edilir. Yurtdışına gemi çıkışı, araç yol durumu düzenli olarak müşterilerimize operasyon ekibimiz tarafından bilgilendirme yapılır. 

Karayolu Transit Süreler: Katar nakliye transit süreleri 6-7 gündür. Normal hava şartları ve gümrükte normal bekleme süreleri baz alınır. Zamanlama ile ilgili tarafınıza bilgilendirmelerde yapılmaktadır.

Yaptığımız taşımalarda araçlarımızın taşıdığı yüklerin kaza, risk durumlarına karşı araca ait olan CMR sigortası tarafından belli oranda zarar ve ziyanlar sigorta firması tarafından karşılanır.

Katar Nakliye Firması Olarak Farkımız;

 • Eğitimli Elemanlarla Doğru zamanda, doğru yerde profesyonel taşımacılık
 • Hızlı ve Güvenilir Şekilde Sevkiyatlar
 • Yol Kontrolu ve Bilgilendirmeler
 • CMR Sigortası
 • İSO 9001 Belgesi
 • Tescilli Marka Olmamız

İşin şekli ne olursa olsun, işi her zaman ehline ve tecrübeli çalışan kurumsal firmalara bırakmalısınız. Sizi rekabette öne çıkaran etmenlerden biriside nakliyedir. Doğru nakliyeci ile çalışan firmalar Katar ihracatlarında ve diğer Ülkelerde her zaman önde olur.

Katar Taşıması İçin Araçlarımız

 • Tenteli Dorse
 • Frigofirik (Frigo)

İhracat yüklerinize uygun dorse çeşitlerini tarafımızdan talep edebilirsiniz. Hacimli (Volümlü) yüklerinize özel m3’lü araçlar sevk etmekteyiz.

Katar Hakkında Bilgiler

Asya Kıtası’nda bulunan Katar’ın Başkenti Doha’dır. Para birimi: Katar Riyali’dir. Yüz ölçümüne bakıldığında 11.571 KM’dir. Nüfusu ise 2013 yılında Dünya Bankası istatistiklerine göre; 2,169 Milyon’dur.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
error: Content is protected !!