Lübnan Nakliye

Lübnan Nakliye

Lübnan nakliye hizmetlerinde sunduğumuz başarılı çalışmalarımız sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek seviyeden yakalamayı başarıyoruz.

Saygınlar Nakliyat ile Ortadoğu, Balkanlar, Asya ve Avrupa ülkelerine olan yük taşımacılığınızı güven içinde gerçekleştirecek, beklentilerinizi en iyi şekilde elde edeceksiniz.

Nakliye sektörü, ciddiyet ve hassasiyet gerektirmekle birlikte deneyim ve tecrübe gerektiren bir hizmet alanıdır. Bu alanda başarılı olabilmek için öncelikle müşterinin memnuniyetini sağlamak gerekir.

Ortadoğu ülkelerine yaptığımız başarılı nakliye hizmetlerinde önceliğimizi müşterilerimizin memnuniyetine vererek beklentilerini karşılayabilmeleri noktasında üzerimize düşenin en iyisini yapmaktayız.

Lübnan nakliye hizmetlerinde özel olarak sunduğumuz fiyatlar ve çalışmalarımızda gösterdiğimiz disiplin, müşterilerimizin Saygınlar Nakliyat markasını benimsemelerini en çok etkileyen etkenler olarak değerlendirmelerini etkiliyor.

Avantajlı Lübnan Nakliye Hizmetleri

Saygınlar Nakliyat, 11 yıllık deneyimi geride bırakarak müşterilerinin aradığı hizmeti en kaliteli şekilde sunmaya devam ediyoruz.

Sunduğumuz hizmet kalitesine ek olarak fiyat uygunluğu ile hareket etmemiz, müşterilerimiz açısından son derece güven verici olmaktadır.

Bu da Lübnan nakliye hizmetlerinde aranan bir marka haline gelmemizi etkilemektedir.

Güven, kalite ve uygun fiyat politikası çerçevesinde sunduğumuz hizmetlerimizi değerlendirerek siz de yüklerinizin güven içinde varış noktasına ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İran Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Lübnan parsiyel nakliye

Lübnan Nakliye Hizmetleri

Yılların birikim ve deneyimi ile hizmette sınır tanımayan Saygınlar Nakliyat olarak Lübnan nakliye hizmetlerinde beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunuyoruz.

Komple yük taşımacılığı, parsiyel nakliye, ağır yük taşımacılığı ve frigo taşımacılık hizmetlerimizde müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalığımızı değerlendirerek Saygınlar Nakliyat avantajlarını değerlendirebilirsiniz.

Sınırsız müşteri memnuniyetinde aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Lübnan Komple Taşımacılık

Komple taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimizin aradıklarından çok daha fazlasını bir arada sunuyoruz. Hizmet kalitesinde beklentilerinize en iyi şekilde karşılık veren Saygınlar Nakliyat, yılların vermiş olduğu deneyim ile Lübnan komple taşımacılık alanında aranan isimlerden biri haline gelmeyi başarmıştır. İhracatın sık yapıldığı Lübnan’a haftanın belirli günlerinde yaptığımız nakliye hizmetlerinde aradığınızı bulacaksınız.

Azerbaycan Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Lübnan frigo nakliye

Lübnan Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye, aracın bölünerek farklı müşterilerle paylaşılmasına verilen isimdir. Bu alanda da sunduğumuz hizmetlerimizin son derece kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı olması, müşterilerimizin parsiyel taşımacılık ihtiyaçlarında bizi tercih etmelerini etkiliyor.

Beklediğinizden çok daha fazlasını bulabileceğiniz firmamız; alım noktalarında güvenli bir şekilde yüklerin taşıma işlemlerini gerçekleştirdikten sonra gümrükleme işlemlerini tamamlamaktadır.

Bundan sonrasında Lübnan’da belirlenen noktalara varış için harekete geçmektedir. Lübnan parsiyel nakliye hizmetlerinde aradığınız hizmet kalitesini bulabileceğiniz firmamızda, uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile en kaliteli hizmetleri elde edeceksiniz.

Uzman saha ekip kadrosu, genç araç filosu ve eğitimli şoförleri ile Türkiye Lübnan nakliyat hizmetlerimizin tümünü CMR Sigortası ile güvenilir bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Müşteri ile uzun süre kalıcı ilişkiler kurmayı amaçlayan Saygınlar Nakliyat faaliyetlerini, müşterilerin istekleri doğrultusunda gerçekleştirmektedir.

Bir aracın birden fazla müşteriye bölüştürülerek yapıldığı parsiyel nakliye, önemli ayrıntıları olan ve üzerinde hassasiyetle durulması gereken taşımacılık hizmetlerinden biridir.

Saygınlar Nakliyat, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip bir isim olarak parsiyel taşımacılıkta beklentilerin ötesinde sunduğu çözümleri ile sektörde referans belirleyici isimlerden biri olmayı başarıyor.

Lübnan’a Türkiye’den ihracat karayolu yük taşıma yaptığımız gibi Türkiye, Irak, İran, Özbekistan, Türkmenistan, Ukrayna gibi Ülkelere transit iki yönlü taşıma hizmeti sunuyoruz.

Lübnan Parsiyel Nakliye Güzergâhı

Lübnan, Akdeniz’in doğu kıyısında yer almaktadır. Suriye ve İsrail ile sınır komşusu olan bir Ortadoğu ülkesidir.

Türkiye ile Lübnan arasındaki uluslararası ticaret faaliyetlerinde denizyolu taşımacılığına ek olarak karayolu ile parsiyel taşımacılığı da yapılmaktadır.

Parsiyel Nakliye, taşımacılık maliyetlerini en aza indirdiğinden, günümüz ekonomisi göz önünde bulundurulduğunda en çok tercih edilen ve edilmesi gereken yöntemlerden bir tanesidir.

Mersin, Adana ve Gaziantep’ten Halep’e geçerek, Lübnan’a ulaşmaktayız. Lübnan parsiyel nakliye hizmeti sunduğumuz şehirler:

Beyrut Antelias Barouk
Aintoura Jieh Jieh
Tyre Baabda Batroun
Qana Aley Aley
Naqqash Kahale Mish Mish
El Mina Miniare Dimane
Rashaiya Al Rafid Enfeh
Chekka Dimane Kobayat

Lübnan Parsiyel Nakliye Süreleri

Lübnan parsiyel çalışmalarımızı karayolu, denizyolu ve havayolu şeklinde üç türlü yol kullanarak gerçekleştirmekteyiz.

Böylelikle, varış sürelerimizi ortalamanın en altında tutarak kısa sürede teslimatlar yaparak müşterilerimizin beğeni ve takdirlerini toplamaya devam etmekteyiz.

Lübnan parsiyel taşımacılık işlemlerinde her zaman müşteri ile irtibatta olarak, özel planlamalar yapmaktayız.

Bu doğrultuda taşınan yükün cinsine, tercih edilen taşıma yöntemine, yüklerin taşınacağı bölgeye, hava şartlarına ve gümrük işlemlerine göre değişiklik göstermektedir.

Genel olarak 10 gün içerisinde yüklerinizi güvenilir bir şekilde teslimat noktalarına ulaştırmaktayız. Uzman kadromuz ile sürenin doğru kullanılması sayesinde hem firmamızın hem de müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Kusursuz müşteri hizmet desteği ve düzenli bilgilendirme servisi ile yükünüzün nerede olduğunu ve durumunu çok kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Lübnan Parsiye Nakliye süresi hakkında daha detaylı bilgi almak için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lübnan Parsiyel Nakliye Fiyatları

Karayolu taşımacılığının içerisinde yer alan parsiyel taşımacılıkta heseplamalar; metreküp, ağırlık ve lademetre hesap ölçüleri kullanılarak yapılmaktadır. Parsiyel yükün M3 hesaplaması, En x Boy x Yükseklik x Adet şeklindedir.

Lübnan Parsiyel Nakliye fiyatları, yükün veya eşyanın niteliğine, iki ülke ve bölgeler arası mesafe, yük ve eşyanın hacim ve tonajına, gümrük işlemlerine ve birçok farklı servise bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Saygınlar Nakliyat, Lübnan – Türkiye arasında gerçekleştireceğiniz parsiyel nakliye işlemlerinde siz değerli müşterilere en uygun fiyat avantajlarını sunmaktadır.

Katar Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Lübnan Frigo Taşımacılık

İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Hatay, Antalya gibi büyükşehirlerden Lübnan frigo nakliye hizmeti sunan Saygınlar Uluslararası Taş. Ltd. Şti. Mersin’den her hafta düzenli olarak Lübnan RORO Seferleriyle araçlarımız Tripoli / Lübnan frigo nakliye yapmaktayız.

Araç filomuz yüksek model frigo araçlardan oluşur. Her servis öncesi ve sonra araçlarımız gerekli bakımlarını yaptıktan sonra araçlarımız planlanan yükleme tarihlerine uygun şekilde zamanında yükleme noktasında olur.

İhracatçı firma araçlarımızın yükleme işlemlerini tamamladıktan sonra araç gümrüklemesi ve TIR kapama işlemleri yapılır.

Daha sonra Mersin RORO ile araçlarımız Tripoli Lübnan‘a varış yapar. İthalat gümrüğü Lübnan’da araçların varış Limanı olan Tripoli’de gümrük tamamlar; yükü alıcıya teslim eder. İthalat gümrük işlemlerini ithalatçı yükü teslim alacak firma veya vekaletli gümrükçüsü gerçekleştirir.

Soğuk zincir taşımacılık olarak da adlandırılan frigo taşımacılık alanında sahip olduğumuz araç filomuz ile yüklerinizin güven içinde yerine ulaşmasını sağlamaktayız.

Lübnan frigo taşımacılık için kullandığımız araçlarımızın bakımı ve onarımını zamanında gerçekleştiriyor, güzergâh üzerinden seyrederken herhangi bir problemin oluşmamasını sağlıyoruz.

Bu da müşterilerimizin güven içinde firmamızı tercih etmelerini etkiliyor. Lübnan frigo taşımacılık hizmetlerinde beklediğinizden çok daha fazlasını yakalayabileceğiniz firmamız ile en iyi sonuçları elde edeceksiniz.

Lübnan’a frigo taşımacılık hizmetinde araçlarımız yüksek model ve yüklerinizi muhafaza edecek kalitededir. Lübnan’ın Tripoli, Beyrut, Sayda, Zahle şehirlerine Reefer dorse araçlarımızla servis hizmeti sunuyoruz. Lübnan’a yaptığımız frigo taşımalarda araçlarımız ekspres olarak geçiş yapmakta yüklerinizi en kısa sürede alıcıya teslim etmektedir.

Lübnan lojistik taşımalarınızın güvenli, zamanında ve daha minimum sürede ekonomik olarak müşterilerimize ulaşmasını ilke edinmiş bir firmayız.

Saygınlar Nakliyat olarak, müşterilerimizin memnuniyetine odaklı hizmet vermek, uzun vadede kalıcı ilişkiler bilinci içerisindedir.

Lübnan’a nakliye konusunda göstermiş olduğumuz özen, teknolojiye paralel bir alt yapı ile donatılmış araç ve uzman personellerimiz sayesinde uluslararası bazda Lübnan ağır nakliyat konusunda öncü firma olmaya adayız.

Hizmete sunacağımız araçlarımız Lübnan ve tüm illerine ithalat ve ihracat taleplerine cevap verebilecek donanıma sahiptir.

Frigolu Taşımacılık Nedir, Nasıl Yapılır?

Isı hassasiyeti olmayan paketli ürünlerin 18 °C ve üstünde; çikolata, yumurta ve unlu mamullerin 15 °C ile 18 °C arası serinlikte; beyaz et, kırmızı et, sebze ve meyvelerin 4 °C ile 8 °C arası soğuklukta; dondurma ve dondurulmuş et, meyve ve sebze ürünlerinin -18 °C ile -26  °C arası donduruculukta saklanması gerekir.

Bu ürünlerin yurt içi ve yurt dışı taşınma süreci frigolu taşımacılık ile mümkün olur.

Yaş sebze-meyve, kuruyemiş, dondurulmuş ürünler gibi gıdaların tazeliğini ve besin değerini koruması ilaç ve kimyasal maddeler gibi ısı kontrolü gerektiren ürünlerin ve süs bitkilerinin de tazeliğini koruması önem taşır.

Bu ürün gruplarının taşımacılığında frigolu taşımacılık yöntemi kullanılır.

Lübnan Nakliye Transit Süreleri

Frigo Taşımacılıkta Isı Değerleri

Frigolu taşımacılık hem gıda sektöründe hem sağlık sektöründe sıklıkla tercih edilir. Özel araçların ısı değerinin ayarlanması veya buz küpünün eklenmesi işlemi ürünlerin türüne göre yapılır. 

Frigo taşımacılık yapan firmalar gıda ürünlerinde şu ısı değerlerini göz önünde bulundurur:

 • Armut, kayısı, ayva, kiraz-vişne, çilek-ahududu, nar, elma, nektar, erik, şeftali, incir, üzüm, kornişon: 1-3 °C
 • Bamya, yeşilbiber, domates, fasulye, yazlık kabak: 4,5-7,5 °C
 • Domates, karpuz, kavun, muz, patlıcan: 7-10 °C
 • Salatalık, kabak, kestane, kışlık patlıcan: 4,5-7 °C
 • Kereviz, lahana, Brüksel lahanası, turp, taze soğan: 0-1 °C
 • Bezelye, kuşkonmaz, havuç, mantar, incir, maydanoz, enginar, mısır, ıspanak, pancar, pırasa: 0-1 °C
 • Limon, portakal: 7-10 °C
 • Patates, erkenci patates: 7-10 °C
 • Sarımsak, kuru soğan: 5 °C
 • Dondurulmuş et ürünleri: max. -18 °C
 • Dondurulmuş unlu mamuller: -12  °C-18  °C
 • Dondurulmuş sebze ve meyveler: max. -18  °C
 • Dondurulmuş kanatlı et ürünleri: max. -18 °C

Lübnan’a Frigorifik Taşıma

Lübnan‘ın Beirut Şehrine frigorifik taşıma yapan araçlarımız İSO 9001 Kalitesinde sevkiyatları lüks şekilde gerçekleştirir. Araçlarımız çoğunluğu EURO 4 – EURO 5 Modeldir.

Uluslararası standartta frigorifik taşıma yapmaktayız. Taşıdığımız yükler içerisinde et ürünleri, süt ürünleri, konserve, bitki, çiçek, dondurma yüklerini taşımaktayız.

Lübnan Karayolu Frigo Nakliye

Türkiye’den Suriye savaşından dolayı karayolu ile Suriye üzeri Lübnan’a TIR‘lar gidemez oldu. Çözüm arayışlarına getirilen anahtar ise RORO gemisi oldu. Araçlar düzenli olarak Mersin’in Taşucu Limanından – Tripoli (Trablus) Lübnan limanına RORO taşıması ile araçlar varış yapmaya başladı.

Yıllardır bu şekilde düzen olarak çalışan RORO Gemi ile Frigo araçlarımız Taşucu Limanı – Tripoli Limanı arası 24 saat içinde varış yapıyor. Uygun hava şartlarına göre gemi seferleri aksamadan gitmektedir. Frigo taşımalarımızda genelde sebze, meyve, balık, tavuk, çikolata, konserve, yanıcı ürünler gibi soğutmaya ihtiyacı olan ürünlerin güvenle taşımasını yapmaktayız.

Lübnan Nakliye Transit Süreleri

Lübnan nakliye süreleri, Türkiye’nin farklı noktalarından yükleme yaptığımız için değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama 10-15 günde tamamlanan transit nakliyeler, zaman zaman hava ve yol durumu muhalefeti nedeniyle aksayabilmektedir.

Bazen gümrükleme işlemlerinde sürecin uzayabilmesi de yine belirlediğimiz sürelerin dışına çıkılmasına neden olmaktadır.

Bu tip durumlarda müşterilerimizi öncesinden uyararak gerekli önlemlerin alınması noktasında bilgilendirme yapmaktayız.

Güvenli Lübnan nakliye hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak ve aradığınız hizmet kalitesine en iyi şekilde ulaşmak için yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmek olacak.

Lübnan Nakliyede Transit  Güzergah

Yükleme noktası, gümrükleme işlemleri > Mersin Taşucu RORO Gemisi’ne araçlar yüklenir > Varış Limanı Trablus’ta araçlar indirilir > Gümrük İşlemleri Tripoli (Trablus) Limanı’nda tamamlandıktan sonra teslimat adresine doğru araç yola çıkar. Alıcının talimatları doğrultusunda işlemler yürür.

Alıcının gümrükçüsü Trablus’ta yükün ithalat gümrük işlemlerini tamamlaması ile teslim adresine çıkabilmektedir. Alıcının anlaşmaya uygun şekilde yükü teslim alması sonucunda Lübnan nakliye tamamlanmış olur.

Türkiye-Lübnan Arası Taşımacılık

Güven, her işte olduğu gibi nakliye sektöründe de önemlidir. Biz de bunun bilincinde olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin güvenilir olmasını sağlamak adına elimizden geleni yapıyoruz.

Türkiye-Lübnan arası taşımacılık hizmetlerinde sunduğumuz başarı ve gösterdiğimiz performans sayesinde hizmette kalite ilkesini en iyi şekilde yakalamanıza olanak sağlıyoruz.

Türkiye – Lübnan arası taşımacılık hizmetlerinde 11 yıllık deneyime sahip olan Saygınlar Nakliyat ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız.

Lübnan Nakliyat Hizmetlerinde Doğru Adres

Firmamız, ISO 9001 kalite standartlarına uygun şekilde hareket ederek hizmetlerini sunmaktadır. Sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz ile müşterilerimize sunduğumuz kalite sayesinde aradığınızdan çok daha fazlasını bir arada bulabilmenin huzur ve güveni ile kalacaksınız.

Sektörün bilinen ve referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen Saygınlar Nakliyat, öncelikli olarak müşterilerine verdiği güven ile kendinden söz ettirmektedir.

İletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, Lübnan nakliye fiyatları konusunda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Lübnan nakliye yapan firmalar Türkiye’de taşımacılık sektöründe önemli rol oynar. Ortadoğu’nun incisi denilen Lübnan’ın Beyrut Limanı herkes tarafından bilinir.

Ağırlıklı Türkiye’den Lübnan’a ihracat Beyrut Şehrine yapılır. Ticaretin yoğun olduğu bu Şehir’e araçlarımız RORO gemilerinden Trablus / Lübnan limanında iniş yaparak gitmektedir.

Saygınlar Nakliyat, Lübnan nakliye konusunda yıllardır uzmanlığını konuşturmakta ve müşterilerine en iyi çözümler üretmektedir.

Lübnan Nakliye Çözümlerimiz

 • Hızlı yük sevkiyatı için oluşturulan alternatif yol güzergahı (RORO Taşıma)
 • Profesyonel şekilde şoförlerimizin müşterilere yardımcı olmaları
 • Kaliteli hizmeti ve uygun navlun politikalarımız
 • Özmal araçlarımızın CMR Sigortalı Olması
 • Düzenli şekilde araç konumlarının raporlanması
 • Uzman ekiple dökümantasyon işlemi

Lübnan İthalat Nakliye

Saygınlar Nakliyat, Lübnan’a özmallarıyla çalışan firma olmanın avantajlarını size sunuyor. Lübnan’dan ithal etmek istediğinizin yükün nasıl taşınacığını düşünmeyin, Saygınlar her zaman sizin yanınızdadır.

Bir telefonunuz yeter: Lübnan’a tüm ithalat, ihracat, transit yüklerinizi taşırız. Lübnan’a ihracat yükü taşıyan araçlarımız yüklerini boşalttığında ithalat yüklerini yüklemektedir.

Lübnan Nakliye İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular?

Lübnan Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Lübnan Nakliye fiyatları ,nakliyesi yapılacak olan mal ve ürünlerin tonajı, hacmi ve boyutları göz önünde bulundurularak yapılır.

Lübnan Nakliye Firmaları Hangileridir?

2001’den bu yana sahip olduğu tecrübesiyle Saygınlar Nakliyat bu firmaların başında yer alır.