Lübnan Nakliye

Lübnan Nakliye

Lübnan nakliye yapan firmalar Türkiye’de taşımacılık sektöründe önemli rol oynar. Ortadoğu’nun incisi denilen Lübnan’ın Beyrut Limanı herkes tarafından bilinir. Ağırlıklı Türkiye’den Lübnan’a ihracat Beyrut Şehrine yapılır. Ticaretin yoğun olduğu bu Şehir’e araçlarımız RORO gemilerinden Trablus / Lübnan limanında iniş yaparak gitmektedir. Suriye’deki savaş başladığından bu yana Türkiye’den Ortadoğu Ülkelerine Ropax ve RORO gemileriyle kara nakliyesi yapılmaktadır. Saygınlar Nakliyat, Lübnan nakliye konusunda yıllardır uzmanlığını konuşturmakta ve müşterilerine en iyi çözümler üretmektedir.

Lübnan Nakliye Çözümlerimiz

  • Hızlı yük sevkiyatı için oluşturulan alternatif yol güzergahı (RORO Taşıma)
  • Profesyonel şekilde şoförlerimizin müşterilere yardımcı olmaları
  • Kaliteli hizmeti ve uygun navlun politikalarımız
  • Özmal araçlarımızın CMR Sigortalı Olması
  • Düzenli şekilde araç konumlarının raporlanması
  • Uzman ekiple dökümantasyon işlemi

Lübnan Nakliyede Transit Süre ve Güzergah

Yükleme noktası, gümrükleme işlemleri > Mersin Taşucu RORO Gemisi’ne araçlar yüklenir > Varış Limanı Trablus’ta araçlar indirilir > Gümrük İşlemleri Tripoli (Trablus) Limanı’nda tamamlandıktan sonra teslimat adresine doğru araç yola çıkar. Alıcının talimatları doğrultusunda işlemler yürür. Alıcının gümrükçüsü Trablus’ta yükün ithalat gümrük işlemlerini tamamlaması ile teslim adresine çıkabilmektedir. Alıcının anlaşmaya uygun şekilde yükü teslim alması sonucunda Lübnan nakliye tamamlanmış olur.

Lübnan İthalat Nakliye

Saygınlar Nakliyat, Lübnan’a özmallarıyla çalışan firma olmanın avantajlarını size sunuyor. Lübnan’dan ithal etmek istediğinizin yükün nasıl taşınacığını düşünmeyin, Saygınlar her zaman sizin yanınızdadır. Bir telefonunuz yeter: Lübnan’a tüm ithalat, ihracat, transit yüklerinizi taşırız. Lübnan’a ihracat yükü taşıyan araçlarımız yüklerini boşalttığında ithalat yüklerini yüklemektedir.