Lübnan Nakliye

Lübnan Nakliye

Lübnan nakliye hizmetlerinde sunduğumuz başarılı çalışmalarımız sayesinde müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek seviyeden yakalamayı başarıyoruz. Saygınlar Nakliyat ile Ortadoğu, Balkanlar, Asya ve Avrupa ülkelerine olan yük taşımacılığınızı güven içinde gerçekleştirecek, beklentilerinizi en iyi şekilde elde edeceksiniz.

Nakliye sektörü, ciddiyet ve hassasiyet gerektirmekle birlikte deneyim ve tecrübe gerektiren bir hizmet alanıdır. Bu alanda başarılı olabilmek için öncelikle müşterinin memnuniyetini sağlamak gerekir. Ortadoğu ülkelerine yaptığımız başarılı nakliye hizmetlerinde önceliğimizi müşterilerimizin memnuniyetine vererek beklentilerini karşılayabilmeleri noktasında üzerimize düşenin en iyisini yapmaktayız. Lübnan nakliye hizmetlerinde özel olarak sunduğumuz fiyatlar ve çalışmalarımızda gösterdiğimiz disiplin, müşterilerimizin Saygınlar Nakliyat markasını benimsemelerini en çok etkileyen etkenler olarak değerlendirmelerini etkiliyor.

Lübnan nakliye

Avantajlı Lübnan Nakliye Hizmetleri

Saygınlar Nakliyat, 11 yıllık deneyimi geride bırakarak müşterilerinin aradığı hizmeti en kaliteli şekilde sunmaya devam ediyoruz. Sunduğumuz hizmet kalitesine ek olarak fiyat uygunluğu ile hareket etmemiz, müşterilerimiz açısından son derece güven verici olmaktadır. Bu da Lübnan nakliye hizmetlerinde aranan bir marka haline gelmemizi etkilemektedir. Güven, kalite ve uygun fiyat politikası çerçevesinde sunduğumuz hizmetlerimizi değerlendirerek siz de yüklerinizin güven içinde varış noktasına ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

İran Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Lübnan Nakliye Hizmetleri

Yılların birikim ve deneyimi ile hizmette sınır tanımayan Saygınlar Nakliyat olarak Lübnan nakliye hizmetlerinde beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunuyoruz. Komple yük taşımacılığı, parsiyel nakliye, ağır yük taşımacılığı ve frigo taşımacılık hizmetlerimizde müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalığımızı değerlendirerek Saygınlar Nakliyat avantajlarını değerlendirebilirsiniz. Sınırsız müşteri memnuniyetinde aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Lübnan Komple Taşımacılık

Komple taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimizin aradıklarından çok daha fazlasını bir arada sunuyoruz. Hizmet kalitesinde beklentilerinize en iyi şekilde karşılık veren Saygınlar Nakliyat, yılların vermiş olduğu deneyim ile Lübnan komple taşımacılık alanında aranan isimlerden biri haline gelmeyi başarmıştır. İhracatın sık yapıldığı Lübnan’a haftanın belirli günlerinde yaptığımız nakliye hizmetlerinde aradığınızı bulacaksınız.

Lübnan Parsiyel Nakliye

Lübnan parsiyel nakliye

Parsiyel nakliye, aracın bölünerek farklı müşterilerle paylaşılmasına verilen isimdir. Bu alanda da sunduğumuz hizmetlerimizin son derece kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı olması, müşterilerimizin parsiyel taşımacılık ihtiyaçlarında bizi tercih etmelerini etkiliyor. Beklediğinizden çok daha fazlasını bulabileceğiniz firmamız; alım noktalarında güvenli bir şekilde yüklerin taşıma işlemlerini gerçekleştirdikten sonra gümrükleme işlemlerini tamamlamaktadır. Bundan sonrasında Lübnan’da belirlenen noktalara varış için harekete geçmektedir. Lübnan parsiyel nakliye hizmetlerinde aradığınız hizmet kalitesini bulabileceğiniz firmamızda, uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile en kaliteli hizmetleri elde edeceksiniz.

Katar Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Lübnan Frigo Taşımacılık

Soğuk zincir taşımacılık olarak da adlandırılan frigo taşımacılık alanında sahip olduğumuz araç filomuz ile yüklerinizin güven içinde yerine ulaşmasını sağlamaktayız. Lübnan frigo taşımacılık için kullandığımız araçlarımızın bakımı ve onarımını zamanında gerçekleştiriyor, güzergâh üzerinden seyrederken herhangi bir problemin oluşmamasını sağlıyoruz. Bu da müşterilerimizin güven içinde firmamızı tercih etmelerini etkiliyor. Lübnan frigo taşımacılık hizmetlerinde beklediğinizden çok daha fazlasını yakalayabileceğiniz firmamız ile en iyi sonuçları elde edeceksiniz.

Lübnan Nakliye Transit Süreleri

Lübnan Nakliye Transit Süreleri

Lübnan nakliye süreleri, Türkiye’nin farklı noktalarından yükleme yaptığımız için değişiklik gösterebilmektedir. Ortalama 10-15 günde tamamlanan transit nakliyeler, zaman zaman hava ve yol durumu muhalefeti nedeniyle aksayabilmektedir. Bazen gümrükleme işlemlerinde sürecin uzayabilmesi de yine belirlediğimiz sürelerin dışına çıkılmasına neden olmaktadır. Bu tip durumlarda müşterilerimizi öncesinden uyararak gerekli önlemlerin alınması noktasında bilgilendirme yapmaktayız. Güvenli Lübnan nakliye hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak ve aradığınız hizmet kalitesine en iyi şekilde ulaşmak için yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçmek olacak.

Türkiye-Lübnan Arası Taşımacılık

Güven, her işte olduğu gibi nakliye sektöründe de önemlidir. Biz de bunun bilincinde olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin güvenilir olmasını sağlamak adına elimizden geleni yapıyoruz. Türkiye-Lübnan arası taşımacılık hizmetlerinde sunduğumuz başarı ve gösterdiğimiz performans sayesinde hizmette kalite ilkesini en iyi şekilde yakalamanıza olanak sağlıyoruz. Türkiye – Lübnan arası taşımacılık hizmetlerinde 11 yıllık deneyime sahip olan Saygınlar Nakliyat ile beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olacaksınız.

Lübnan Nakliyat Hizmetlerinde Doğru Adres

Firmamız, ISO 9001 kalite standartlarına uygun şekilde hareket ederek hizmetlerini sunmaktadır. Sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz ile müşterilerimize sunduğumuz kalite sayesinde aradığınızdan çok daha fazlasını bir arada bulabilmenin huzur ve güveni ile kalacaksınız. Sektörün bilinen ve referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen Saygınlar Nakliyat, öncelikli olarak müşterilerine verdiği güven ile kendinden söz ettirmektedir. İletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, Lübnan nakliye fiyatları konusunda detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Lübnan nakliye yapan firmalar Türkiye’de taşımacılık sektöründe önemli rol oynar. Ortadoğu’nun incisi denilen Lübnan’ın Beyrut Limanı herkes tarafından bilinir. Ağırlıklı Türkiye’den Lübnan’a ihracat Beyrut Şehrine yapılır. Ticaretin yoğun olduğu bu Şehir’e araçlarımız RORO gemilerinden Trablus / Lübnan limanında iniş yaparak gitmektedir. Suriye’deki savaş başladığından bu yana Türkiye’den Ortadoğu Ülkelerine Ropax ve RORO gemileriyle kara nakliyesi yapılmaktadır. Saygınlar Nakliyat, Lübnan nakliye konusunda yıllardır uzmanlığını konuşturmakta ve müşterilerine en iyi çözümler üretmektedir.

Lübnan Nakliye Çözümlerimiz

  1. Hızlı yük sevkiyatı için oluşturulan alternatif yol güzergahı (RORO Taşıma)
  2. Profesyonel şekilde şoförlerimizin müşterilere yardımcı olmaları
  3. Kaliteli hizmeti ve uygun navlun politikalarımız
  4. Özmal araçlarımızın CMR Sigortalı Olması
  5. Düzenli şekilde araç konumlarının raporlanması
  6. Uzman ekiple dökümantasyon işlemi

Lübnan Nakliyede Transit Süre ve Güzergah

Yükleme noktası, gümrükleme işlemleri > Mersin Taşucu RORO Gemisi’ne araçlar yüklenir > Varış Limanı Trablus’ta araçlar indirilir > Gümrük İşlemleri Tripoli (Trablus) Limanı’nda tamamlandıktan sonra teslimat adresine doğru araç yola çıkar. Alıcının talimatları doğrultusunda işlemler yürür. Alıcının gümrükçüsü Trablus’ta yükün ithalat gümrük işlemlerini tamamlaması ile teslim adresine çıkabilmektedir. Alıcının anlaşmaya uygun şekilde yükü teslim alması sonucunda Lübnan nakliye tamamlanmış olur.

Lübnan İthalat Nakliye

Saygınlar Nakliyat, Lübnan’a özmallarıyla çalışan firma olmanın avantajlarını size sunuyor. Lübnan’dan ithal etmek istediğinizin yükün nasıl taşınacığını düşünmeyin, Saygınlar her zaman sizin yanınızdadır. Bir telefonunuz yeter: Lübnan’a tüm ithalat, ihracat, transit yüklerinizi taşırız. Lübnan’a ihracat yükü taşıyan araçlarımız yüklerini boşalttığında ithalat yüklerini yüklemektedir.