Ürdün Nakliye

Ürdün Nakliye

Ürdün nakliye hizmetinde C2 Yetki Belgesi, özmal araçlarımızın cmr sigorta güvencesinde olması, İSO 9001 : 2008 Kalitesinde hizmet sunduğumuz ihracat ve lojistik firmalarının yükleri bizimle güvende.

Ürdün’e taşımalarda lojistik sektörünün öncü ve başarılı firmaları arasında yer alan Saygınlar Nakliyat; ihracatçı, ithalatçı ve lojistik firmaları ihtiyaçlarına uygun Ürdün nakliye çözümleri üretmektedir.

Kuruluşumuzun ilk yıllarından beri verdiğimiz üstün kalite hizmetlerle müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak memnun etmekten gurur duyuyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön plana alarak verdiğimiz hizmetlerimizle her türlü yükleri son alıcıya kadar %100 güvenilir bir şekilde ulaştırıyoruz.

Nakliyat öncesinde sizinle birlikte oluşturduğumuz iyi bir planlama ile nakliye hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Yüklerinizin gideceği ülkenin her türlü şartlarını göz önünde bulundurarak en iyi rotayı hazırlıyor ve yüklerinizi güvenle taşıyoruz. Lojistik firmamız ile içiniz tamamen rahat bir şekilde yüklerinizin nakliyesini gerçekleştirebilirsiniz.

Ürdün Nerededir?

Ürdün (Arapça: الأردن, el-Ürdün) ya da resmî adıyla Ürdün Hâşimi Krallığı (Arapça: el-Memleketü’l-Ürdüniyyetü’l-Hâşimiyye), Orta Doğu’da bulunan bir Arap ülkesidir. Kuzeyinde Suriye, kuzeydoğusunda Irak, güneyinde ve doğusunda Suudi Arabistan, batısında İsrail ve Batı Şeria yer almaktadır.

Vikipedi

Katar Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Ürdün Nakliye Fiyatları

Mersin ve İskenderun limanlarından israil haifa limanına 24 saatte RoRo gemisi kullanarak gitmekteyiz

Haifada 80/100km. Kara yolu ile Ürdün / Amman gümrüğüne varış yapılmakta, ithalatçı firma gümrük vergisini yatırılmakta, sonrasın da adrese sevk araçları işlemi gerçekleşmektedir.

Bazen zamanlarda çekici / Dorse yollamaktayız. Bazen sadece Dorse yolluyoruz duruma göre değişmektedir.

  • İstanbul > Ürdün / Amman 7.500usd ihracatta.
  • Ürdün / Amman > İstanbul 3.000usd ithalat navlunları.

24ton max. Kapasite.

Tenteli / Frigo / Parsiyel  taşımalarında her hafta çıkış yapılmaktadır.

5/ 6 gün transit süre varış.

Bu navlun fiyatı fors major durumları hariçtir.

Ürdün Nakliye Güzergahı

Türkiye’den Ürdün arası çalışan nakliye şirketimiz güzergah olarak en verimli ve hızlı yol olan RORO hattı ile yüklerinizi yükleme adresinden boşaltma adresine kadar yol izleriz.

Ürdün nakliye nasıl yapılır? Sorunun en iyi nakliyeci olarak Saygınlar yanıtlar. Türkiye’nin Mersin Limanı’ndan Ürdün’e kalkış yapan Ürdün RORO Gemisi İsrail’in Haifa Limanı’ndan araçları indirir.

Araçlarımız İsrail üzerinden Ürdün’e geçiş sağlar. Profesyonel ekibimiz yükleme öncesinden, teslimata kadar tüm Ürdün nakliye süreçlerini kontrol altında tutar.

Hazırladığımız en uygun rota üzerinden yüklerinizi güvenle son alıcıya kadar ulaştırıyoruz.

Beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayan Saygınlar Nakliyat firmamız, tamamen müşteri memnuniyetini ön plana alarak verdiği üstün kalite hizmetlerle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor.

Azerbaycan Nakliye Hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için tıklayın

ürdün uluslararası nakliye

Ürdün Denizyolu Nakliye

Denizyolu denildiğinde aklınıza Konteyner taşımacılık hizmeti gelir. Denizyolu nakliye hizmetimiz Ürdün’e düzenli olarak haftalık çıkışlarla gerçekleşir.

Aqabe Parsiyel servislerimiz, Akabe komple konteyner taşımacılığının yanı sıra Amman / Ürdün’e parsiyel konteyner taşımacılık hizmetide sunuyoruz.

Denizyolu ve karayolunu kombine şekilde kullanan firmamız ihracatçı firmaların faydasına olacak servisleri sunar.

Ürdün’e denizyolu ve kombine taşımacılık hizmetlerimiz içerisinde bulunan Ürdün Gemi Nakliyesi stanbul’dan çıkışlı parsiyel servisimiz İsrail üzerinden gerçekleştirilirken; Aktarmalı servislerle Akabe (Aqabe) konteyner servislerimizde vardır.

  • Full Konteyner Yükleme Hizmeti (FCL)
  • Parsiyel Ürdün Konteyner Hizmeti (LCL)

Hızlı ve güvenilir servis arayanların her zaman ilk tercihiyiz. Firmamız Uluslararası Nakliyeciler Derneği’ne üyedir. Aynı zamanda Ulaştırma Bakanlığı’nın Uluslararası Nakliyat hizmetini gerçekleştirmemiz için C2 Yetki Belgesine sahibiz.

Profesyonel olarak Ürdün Konteyner hizmeti sunan firmamızdan uygun navlunlar alabilirsiniz.

Ürdün Konteyner Nakliye Fiyatları

Ülkemizde birçok nakliye firması Ürdün’e konteyner taşıma hizmetleri sağlamaktadır.

Ürdün konteyner nakliye fiyatları;

  • Taşınma sürecinde kullanılan cihazlar,
  • Nakliye çalışmasında kaç personelin bulunduğu,
  • Taşınan konteynerlerin sigortalanıp sigortalanmadığı,
  • Ülkeler arası mesafe,
  • Kullanılan malzemelerin kalitesi gibi maddeler göre hizmet sağlayıcı şirketler tarafından belirlenmektedir.

Firmamız olarak her türlü nakliye hizmetlerinde sizlerin yanında olan dostunuz olmaktan gurur duymaktayız. Konteynerlerinizi taşırken mümkün olan en kısa ve sağlam yolları tercih etmekteyiz.

Biz, bu konudaki iddiamızı sizlerden gelen teşekkür şeklindeki geri dönüşler sayesinde kanıtladık. Nakliye fiyatlarımızı siz değerli müşterilerimizin ceplerine zarar vermeyecek şekilde ticari kâr amacı gütmeden fiyatlandırmaktayız. Firmamızdan fiyat teklifi almak adına müşteri irtibat numaralarımızı arayabilirsiniz.

Ürdün Frigo Nakliye

Türkiye’de frigo sektörüne büyük yatırımlar yapan Saygınlar Nakliyat, Ürdün frigo nakliye taşımaları için günden güne altyapı yatırımları yaparak, araç ve şoförlerinin müşterilerimize hizmet kalitesini yükseltmek adına profesyonel taşımacılık çözümleri üretiyoruz.

Ürün frigo nakliyesinde araçlarımız CMR Sigortası kapsamında taşıma yapmaktadır. Ürdün’e soğutmalı yük taşımacılığında güvenceli taşıma yapıyoruz.

Türkiye – Amman / Ürdün ihracat taşımaları yaptığımız gibi Ürdün’ün tüm Bölgelerinden Türkiye’ye ithalat taşımaları yapmaktayız. 3. ülke taşımalarında Samsun Limanı’na yaş sebze ve meyve taşımaları için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Frigo (reefer) denildiğinde bizim aklımıza sorumluluk bilinci gelir. Tüm taşımalarımızda olduğu gibi Ürdün frigo taşımalarımızda tüm süreç operasyonel ekibimiz ve şoförlerimiz ile sürekli iletişim halinde kalarak güvenle yüklerinizi teslim ediyoruz.

Artı derecen eksi dereceye kadar reefer ürünlerini taşıyan araçlarımız şoförlerimizin kontrol ve gözetimi altındadır. Soğutmalı taşımalarda tecrübeli olan şoförlerimiz yüklerinizi kendimizin yükü gibi sahiplenir ve gözü gibi yüklerinize bakar.

İşinde oldukça iyi olan saha çalışanlarımız ve tüm ekibimiz ile yüklerinizi son alıcıya kadar güvenle ve hasarsız bir şekilde ulaştıracağımıza dair içiniz rahat olsun.

Yıllardır verdiğimiz hizmetlerden memnun kalan tüm müşterilerimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak memnuniyetinizi kazanacağımızdan hiç şüphemiz yok.

Ürdün’e Taşıdığımız Frigo Yükleri

Dondurma, et gibi şoklu veya buzlu ürünlerin taşıması zahmetli olmasına rağmen geliştirdiği reefer taşıma sistemleriyle Saygınlar Uluslarası Taş. Ltd. Şti. tüm süreçleri takip eder ve sağlam, hızlı şekilde yüklerinizi Ürdün frigo taşıma hizmeti ile Ürdün’de yer alan alıcılara teslim eder.

Aynı zamanda Türkiye’ye Ürdün’den gelecek olan ithalat yüklerinde de aynı şekilde kalite yönergelerine uygun şekilde yüklerinizi taşır. Çiçek, fidan, bitki, konserve, et, süt ürünleri gibi hassas yükleri yüksek model araçlarımızla güvenle Ürdün’e taşıyoruz.

Ürdün Parsiyel Nakliye

Ürdün ile Türkiye ticaret hacmi yükselmekte olan ülkeler arasında yer almaktadır. Ortadoğu’nun güvenli ve yaşanabilir ender ülkelerinden olan Ürdün’e yönelik Ürdün parsiyel nakliye hizmetleri Saygınlar tarafından uzun yıllardır güvenle gerçekleştirilmektedir.

Ürdün’e uzanan yolların tehlikeli Suriye toprakları üzerinden geçmesine rağmen Saygınlar bünyesinde uzun yıllardır çalışmakta olan uzman kadrolar planlamaları en iyi şekilde sağlamaktadır.

Gerek görüldüğü durumlarda Hatay RO RO ve hava taşımacılık hizmetleriyle de ürünler güvenle ve hızla taşınmaktadır. Firmanın sahip olduğu CMR Sigortası müşterinin malını ve işini güvence altına almaktadır.

Aynı zamanda şirketin sahip olduğu ISO 9001 kalitesi sertifikaları da firmanın işine olan bağlılığını ve öz verili çalışmasını kanıtlar niteliktedir.

Ürdün’e haftalık servis olarak hizmet sunuyoruz. Düzenli olarak depolarımızdan Ürdün’ün Amman Başkentinden dağıtımlarımız Gümrük teslim olarak başlar.

Gümrükten alıcılar ürünlerini ithalat vergileri ve gerekli işlemleri tamamladıktan sonra yüklerini alabilirler. İstanbul’da bulunan depolarımızdan Haftalık minimum 1 veya 2 aracımız Ürdün parsiyel yüklerini taşır.

TIR Karneli olarak Ürdün taşımalarını gerçekleştiririz. Ürdün nakliye çalışmalarında Ürdün parsiyel servislerimiz kurulduğumuz günden bu yana durmaksızın devam etmektedir.

Amman Parsiyel Nakliye

Ürdün’ün Başkenti olan Amman’a parsiyel servislerimiz düzenli olarak İstanbul Depomuzdan yapılmaktadır.

Araçlarımız RORO çıkış günlerine programlı şekilde gümrükten çıkışını yaparak, Mersin Limanı’ndan Haifa / İsrail üzerinden Ürdün Amman’a geçiş yapmaktadır.

Araçlarımız Amman Gümrük Teslim’i ile yüklerinizi başarılı şekilde teslim eder.

Özbekistan Nakliye Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Türkiye-Ürdün arası İhracat ve İthalat

Ülkemizden yüklenen yüklerin Ürdün’e sevk edilmesi tam bir profesyonellik isteyen süreçtir. Ortadoğu Ülkeleri arasında yer alan Ürdün‘ün evrak sistemleri, Kültürü, Vize İşlemleri ve gerekli tüm belge ve talepleri yıllardır çalışmalarımızdan dolayı iyi anlıyor ve organize ediyoruz.

Taşımalarınızın kalitesini en üst düzeyde tutmak adına Türkiye Ürdün arası nakliye yapan firmamızın elemanları çeşitli eğitimlerden geçer. Şoförlerimizin geleni gittiği Ülkelerin dilleri konuşabilmektedir.

Türkiye’den Ürdün’e yüklenen ihracat yüklerini güvenli ve hızlı biçimde Mersin RORO servisi ile Ürdün’e teslim ediyoruz. İthalat yüklemelerini de aynı hassasiyetle ile karayolu ile taşıma yapmaktayız.

Kuruluşumuzun ilk yıllarından beri verdiğimiz güvenilir hizmetlerden memnun kalan her müşterimiz gibi sizin de üstün kalite hizmetlerimizden memnun kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Oluşturduğumuz en uygun rotalar ile birlikte yüklerinizi hasarsız ve güvenli bir şekilde son alıcıya kadar ulaştırmaya devam ediyoruz.

Türkiye’deki noktalardan alınan yükleriniz en kısa sürede profesyonel ve sağlam bir şekilde Ürdün’deki belirtmiş olduğunuz adreslere bırakılmaktadır.

Müşterilerimizin çalışmalarımız sonrasında sürekli olarak tercih ettiği nakliye firması olarak sizlere birçok nakliye türünde hizmetler sunmaktayız.

C2 belgesine sahip tırlarımız ve sektörün uzmanı olan şoförlerimiz sayesinde gönül rahatlığıyla sürecin kontrolünü ele alabilirsiniz. Dünyaya hizmetlerini ulaştıran bir firmadan destek almak adına aradığınız adres firmamızdır.

Ürdün Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Roro Taşımacılık Nedir?

Roro taşımacılık, tekerlekli araçların nakliyesinin yapılabilmesini ifade eden kavramdır.

Parsiyel Nakliye Ne Demek?

Parsiyel nakliye, aynı güzergahtaki farklı müşteri yüklerinin aynı araç ile taşınabilmesidir.