Ürdün Nakliye

Ürdün Nakliye

Ürdün nakliye hizmetinde C2 Yetki Belgesi, özmal araçlarımızın cmr sigorta güvencesinde olması, İSO 9001 : 2008 Kalitesinde hizmet sunduğumuz ihracat ve lojistik firmalarının yükleri bizimle güvende. Ürdün’e taşımalarda lojistik sektörünün öncü ve başarılı firmaları arasında yer alan Saygınlar Nakliyat; ihracatçı, ithalatçı ve lojistik firmaları ihtiyaçlarına uygun Ürdün nakliye çözümleri üretmektedir. Kuruluşumuzun ilk yıllarından beri verdiğimiz üstün kalite hizmetlerle müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak memnun etmekten gurur duyuyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön plana alarak verdiğimiz hizmetlerimizle her türlü yükleri son alıcıya kadar %100 güvenilir bir şekilde ulaştırıyoruz. Nakliyat öncesinde sizinle birlikte oluşturduğumuz iyi bir planlama ile nakliye hizmetlerimizi gerçekletiriyoruz. Yüklerinizin gideceği ülkenin her türlü şartlarını göz önünde bulundurarak en iyi rotayı hazırlıyor ve yüklerinizi güvenle taşıyoruz. Lojistik firmamız ile içiniz tamamen rahat bir şekilde yüklerinizin nakliyesini gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: İhracatçılar Saygınlar Lojistik ile İstikrarlı Büyüyor

Ürdün Nakliye Güzergahı

Mersin Haifa İsrail Ürdün Nakliye GüzergahıTürkiye’den Ürdün arası çalışan nakliye şirketimiz güzergah olarak en verimli ve hızlı yol olan RORO hattı ile yüklerinizi yükleme adresinden boşaltma adresine kadar yol izleriz. Ürdün nakliye nasıl yapılır? Sorunun en iyi nakliyeci olarak Saygınlar yanıtlar. Türkiye’nin Mersin Limanı’ndan Ürdün’e kalkış yapan Ürdün RORO Gemisi İsrail’in Haifa Limanı’ndan araçları indirir. Araçlarımız İsrail üzerinden Ürdün’e geçiş sağlar. Profesyonel ekibimiz yükleme öncesinden, teslimata kadar tüm Ürdün nakliye süreçlerini kontrol altında tutar. Hazırladığımız en uygun rota üzerinden yüklerinizi güvenle son alıcıya kadar ulaştırıyoruz. Beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayan Saygınlar Nakliyat lojistik firmamız, tamamen müşteri memnuniyetini ön plana alarak verdiği üstün kalite hizmetlerle beklentilerilerinizi en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor.

Ürdün’e Frigo Nakliye

Ürdün Frigo Nakliye

Frigo (reefer) denildiğinde bizim aklımıza sorumluluk bilinci gelir. Tüm taşımalarımızda olduğu gibi Ürdün frigo taşımalarımızda tüm süreç operasyonel ekibimiz ve şoförlerimiz ile sürekli iletişim halinde kalarak güvenle yüklerinizi teslim ediyoruz. Artı derecen eksi dereceye kadar reefer ürünlerini taşıyan araçlarımız şoförlerimizin kontrol ve gözetimi altındadır. Soğutmalı taşımalarda tecrübeli olan şoförlerimiz yüklerinizi kendimizin yükü gibi sahiplenir ve gözü gibi yüklerinize bakar. İşinde oldukça iyi olan saha çalışanlarımız ve tüm ekibimiz ile yüklerinizi son alıcıya kadar güvenle ve hasarsız bir şekilde ulaştıracağımıza dair içiniz rahat olsun. Yıllardır verdiğimiz hizmetlerden memnun kalan tüm müşterilerimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak memnuniyetinizi kazanacağımızdan hiç şüphemiz yok.

İlginizi Çekebilir: Azerbaycan Nakliye

Ürdün Parsiyel Nakliye

Ürdün’e haftalık servis olarak hizmet sunuyoruz. Düzenli olarak depolarımızdan Ürdün’ün Amman Başkentinden dağıtımlarımız Gümrük teslim olarak başlar. Gümrükten alıcılar ürünlerini ithalat vergileri ve gerekli işlemleri tamamladıktan sonra yüklerini alabilirler. İstanbul’da bulunan depolarımızdan Haftalık minimum 1 veya 2 aracımız Ürdün parsiyel yüklerini taşır. TIR Karneli olarak Ürdün taşımalarını gerçekleştiririz. Ürdün nakliye çalışmalarında Ürdün parsiyel servislerimiz kurulduğumuz günden bu yana durmaksızın devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir: Özbekistan Nakliye

Türkiye – Ürdün Arası İhracat ve İthalat Taşımaları

Ülkemizden yüklenen yüklerin Ürdün’e sevk edilmesi tam bir profesyonellik isteyen süreçtir. Ortadoğu Ülkeleri arasında yer alan Ürdün‘ün evraksal sistemleri, Kültürü, Vize İşlemleri ve gerekli tüm belge ve talepleri yıllardır çalışmalarımızdan dolayı iyi anlıyor ve organize ediyoruz. Taşımalarınızın kalitesini en üst düzeyde tutmak adına Türkiye Ürdün arası nakliye yapan firmamızın elemanları çeşitli eğitimlerden geçer. Şoförlerimizin geleni gittiği Ülkelerin dilleri konuşabilmektedir. Türkiye’den Ürdün’e yüklenen ihracat yüklerini güvenli ve hızlı biçimde Mersin RORO servisi ile Ürdüne teslim ediyoruz. İthalat yüklemelerinide aynı hassasiye ile karayolu ile taşıma yapmaktayız. Kuruluşumuzun ilk yıllarından beri verdiğimiz güvenilir hizmetlerden memnun kalan her müşterimiz gibi sizin de üstün kalite hizmetlerimizden memnun kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Oluşturduğumuz en uygun rotalar ile birlikte yüklerinizi hasarsız ve güvenli bir şekilde son alıcıya kadar ulaştırmaya devam ediyoruz.

İlginizi Çekebilir: Havayolu Taşımacılık | Hava Parsiyel | Hava Kargo

Ürdün Lojistik

Ürdün Lojistik Firmaları

Saygınlar Nakliyat;  Ürdün lojistik firmaları içerisinde yıllardır süre gelen zamanda en iyi Ürdün lojistik çözümleri üreten kurumsal taşımacılığı benimseyen firmadır. İlk kurulduğumuz yıldan bu yana Ürdün’e lojistik çözümlerimiz arasında komple karayolu taşımacılık, parsiyel taşımacılık ve frigo taşımacılık üzerinde hizmetler sunuyoruz.

Ürdün Parsiyel

Ürdün Parsiyel NakliyeÜrdün’e karayolu parsiyel servisleri hizmetimizde Şirketimiz bünyesinde yer alan Parsiyel bölümümünün mükemmel organizasyonu ile gerçekleşir. Araçlarımız düzenli olarak parsiyel yük taşımacılığı yaptığından dolayı ithalat varış noktasında gerçekli tüm evrakları içerisinde bulundurur. Aksama olmadan ilerler ve yüklerinizi güvenle teslim ederiz.

Ürdün Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Roro Taşımacılık Nedir?

Roro taşımacılık, tekerlekli araçların nakliyesinin yapılabilmesini ifade eden kavramdır.

Parsiyel Nakliye Ne Demek?

Parsiyel nakliye, aynı güzergahtaki farklı müşteri yüklerinin aynı araç ile taşınabilmesidir.