İran Nakliye

26.06.2020
İran Nakliye

Türkiye – İran nakliye güzergahı üzerinde yılların eskitemediği marka olan Saygınlar Nakliyat ile konforlu taşımacılığın keyfine varın. İran TIR taşımasına ihtiyacınızın karşılığını en iyi şekilde çözümlüyoruz. Teknoloji ile birlikte yenilenen alt yapısı ve kemikleşmiş vizyonu ile firmamız müşteri talepleri doğrultusunda lojistik çözümler sunar.

İran Nakliye’de Avantajı Yakalayın!

İhracat-İthalat ve Transit ticaret yapan firmaların İran nakliyesi için ihtiyaç duyduğu kaliteli hizmet ve uygun navlunlarla yüklerinin hızlı ve sağlam teslimatıdır. Saygınlar Nakliyat olarak; yıllardır hizmet sunduğumuz ülkelerde yurtdışı nakliye hizmetlerimizi kaliteli ve müşteriye cazip gelecek navlunlarla hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz.

İran Nakliye FirmalarıTürkiye’den İran Nakliye Güzergahı

Yükleme yerine yükleme gününde hazır bulunan özmal aracımız veya yabancı plakalı İran Tır’ına sevk edilecek yük, yükleme sorumlusu eşliğinde doğru şekilde araç üstüne yüklenir. Araç şoförü yükleme anında malzemeleri sayarak işlemleri takip eder. Gümrüğe sevk işlemlerinde şoföre evraklar teslim edilir. Gümrüğe varış yapan aracın yükü ihracatçı firmanın yetkili gümrüçüsü tarafından gümrüklenir. Kapama tır tescilini firmamızın yetkilendirdiği eleman tarafından tır tescili yapılır. Çıkış kapısı genelde Doğu Beyazıt Gümrük Kapısı’dır. Yükleme yeri > Doğu Beyazıt Gümrük > Bazargan > Teslimat yeridir. Türkiye > İran karayolu taşımacılık güzergahı bu şekildedir.

İran Nakliye Transit Süreleri

İran Nakliye Transit Taşıma Süresi

İran nakliye süreci Türkiye’deki yükleme noktasına göre değişmektedir. İstanbul’dan yüklenen araçla Van’dan yüklenen ihracat yükün varış zamanı aynı değildir. İller arasındaki mesafe farkları ve km hesaplanır, şoförün dinlenme vakitleride bu süreye ilave edilir. Bunların haricinde gümrük kapılarındaki sıra ve yoğunlukta genelde dikkate alınır. Mersin’den İran’a sevk edilen bir tır ortalama 4-6 gün arasında Tahran‘a varış yapılır. Olağan üstü haller, doğa olayları ve savaş durumunda bu transit süreler geçerli değildir.

İran Nakliye Hizmetlerimiz

Diğer ülkelere taşımalarımız gibi İran’a yaptığımız taşımalarda çeşitli hizmetler sunuyoruz. Bu ayrıcalık içinde sahip olacağınız avantajlara bakıldığında ürettiğiniz ağır makine yüklerini taşıtmak istiyorsunuz güveneceğiniz firma arayışındasınız. İSO 9001 Kalite sistemlerinin yönergelerine uygun şekilde proje taşımacılığa, ağır nakliyeye uygun lowbed araçlarımızla İran nakliye hizmeti sunuyoruz. Frigofik araç seçeneklerimiz ve tenteli araç filomuzla kuru yüklerinizi güvenle teslim ediyoruz. Yıllardır çalıştığımız hat olan Ortadoğu’da tecrübemizi konuşturuyoruz.

İran Lojistikİran Lojistik Çalışmalarımız

Uzun yıllardır İran Lojistik işlerinde uzmanlaşan Firmamız gösterdiği öz verili hizmet anlayışı ile Tahran başta olmak üzere İran’ın tüm bölgelerine lojistik hizmeti sunan şirketiz. Ofisimizdeki uzman yönetici ve operasyon elemanlarıyla Uluslararası Nakliyat & Lojistik hizmetini en sağlıklı şekilde hasarsız gerçekleştirmekteyiz. İran Ülkesine sunduğumuz lojistik hizmetlerimizi incelediğinizde;

İran Nakliye Hizmetlerimiz

  • Çarşamba & Perşembe Günleri İran Parsiyel
  • Karayolu Full Tır İran Taşımaları
  • İran’da gümrükleme, evrak yönetimi
  • İran Depolama Hizmetleri
  • Kuru Yük Taşımacılığı
  • Frigo (Gıda Ürünleri, Hammadde)

Profesyonel olarak İran lojistik hizmetlerimizle karayolu, havayolu, denizyolu taşıma servisi sunuyoruz.

26.06.2020 İran Nakliye Hizmetleri Güncel Bilgiler

Covid-19 (pandevi) nedeniyle kapanan Gürbulak Sınır Kapısı ve Dilucu Sınır Kapıları 4 Haziran 2020 tarihinde hizmete açıldı. Kontrollu şekilde ilerleyen İran nakliye araçlarının şoförleri covid-19 tedbirlerine uygun şekilde hareket etmek zorunda oldu. Aynı şekilde gelen İran Plakalı araçların şoförleri de Türkiye’ye kontrollü şekilde alınmaya başladı. İran yüklemeleriniz varsa İran Nakliye firmaları arasında kaliteli hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

Türkmenistan nakliye hizmetimize göz atabilirsiniz.

error: Content is protected !!