İran Nakliye

22.12.2020
İran Nakliye

Türkiye – İran nakliye güzergahı üzerinde yılların eskitemediği marka olan Saygınlar Nakliyat ile konforlu taşımacılığın keyfine varın. İran TIR taşımasına ihtiyacınızın karşılığını en iyi şekilde çözümlüyoruz. Teknoloji ile birlikte yenilenen alt yapısı ve kemikleşmiş vizyonu ile firmamız müşteri talepleri doğrultusunda lojistik çözümler sunar.

İran Nakliye de Avantajı Yakalayın!

İhracat-İthalat ve Transit ticaret yapan firmaların İran nakliyesi için ihtiyaç duyduğu kaliteli hizmet ve uygun navlunlarla yüklerinin hızlı ve sağlam teslimatıdır. Saygınlar Nakliyat olarak; yıllardır hizmet sunduğumuz ülkelerde yurtdışı nakliye hizmetlerimizi kaliteli ve müşteriye cazip gelecek navlunlarla hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz.

İran Nakliye FirmalarıTürkiye’den İran Nakliye Güzergahı

Yükleme yerine yükleme gününde hazır bulunan özmal aracımız veya yabancı plakalı İran Tır’ına sevk edilecek yük, yükleme sorumlusu eşliğinde doğru şekilde araç üstüne yüklenir. Araç şoförü yükleme anında malzemeleri sayarak işlemleri takip eder. Gümrüğe sevk işlemlerinde şoföre evraklar teslim edilir. Gümrüğe varış yapan aracın yükü ihracatçı firmanın yetkili gümrüçüsü tarafından gümrüklenir. Kapama tır tescilini firmamızın yetkilendirdiği eleman tarafından tır tescili yapılır. Çıkış kapısı genelde Doğu Beyazıt Gümrük Kapısı’dır. Yükleme yeri > Doğu Beyazıt Gümrük > Bazargan > Teslimat yeridir. Türkiye > İran karayolu taşımacılık güzergahı bu şekildedir.

Almanya Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

İran Nakliye Transit Süreleri

İran Nakliye Transit Taşıma Süresi

İran nakliye süreci Türkiye’deki yükleme noktasına göre değişmektedir. İstanbul’dan yüklenen araçla Van’dan yüklenen ihracat yükün varış zamanı aynı değildir. İller arasındaki mesafe farkları ve km hesaplanır, şoförün dinlenme vakitleride bu süreye ilave edilir. Bunların haricinde gümrük kapılarındaki sıra ve yoğunlukta genelde dikkate alınır. Mersin’den İran’a sevk edilen bir tır ortalama 4-6 gün arasında Tahran‘a varış yapılır. Olağan üstü haller, doğa olayları ve savaş durumunda bu transit süreler geçerli değildir.

Katar Karayolu Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

İran Nakliye Hizmetlerimiz

Diğer ülkelere taşımalarımız gibi İran’a yaptığımız taşımalarda çeşitli hizmetler sunuyoruz. Bu ayrıcalık içinde sahip olacağınız avantajlara bakıldığında ürettiğiniz ağır makine yüklerini taşıtmak istiyorsunuz güveneceğiniz firma arayışındasınız. İSO 9001 Kalite sistemlerinin yönergelerine uygun şekilde proje taşımacılığa, ağır nakliyeye uygun lowbed araçlarımızla İran nakliye hizmeti sunuyoruz. Frigofik araç seçeneklerimiz ve tenteli araç filomuzla kuru yüklerinizi güvenle teslim ediyoruz. Yıllardır çalıştığımız hat olan Ortadoğu’da tecrübemizi konuşturuyoruz.İran Lojistikİran Lojistik Çalışmalarımız

Uzun yıllardır İran Lojistik işlerinde uzmanlaşan Firmamız gösterdiği öz verili hizmet anlayışı ile Tahran başta olmak üzere İran’ın tüm bölgelerine lojistik hizmeti sunan şirketiz. Ofisimizdeki uzman yönetici ve operasyon elemanlarıyla Uluslararası Nakliyat & Lojistik hizmetini en sağlıklı şekilde hasarsız gerçekleştirmekteyiz. İran Ülkesine sunduğumuz lojistik hizmetlerimizi incelediğinizde;

İran Nakliye Hizmetlerimiz

 1. Çarşamba & Perşembe Günleri İran Parsiyel
 2. Karayolu Full Tır İran Taşımaları
 3. İran’da gümrükleme, evrak yönetimi
 4. İran Depolama Hizmetleri
 5. Kuru Yük Taşımacılığı
 6. Frigo (Gıda Ürünleri, Hammadde)

Profesyonel olarak İran lojistik hizmetlerimizle karayolu, havayolu, denizyolu taşıma servisi sunuyoruz.

İran Nakliye Hizmetleri Güncel Bilgiler

Covid-19 (pandevi) nedeniyle kapanan Gürbulak Sınır Kapısı ve Dilucu Sınır Kapıları 4 Haziran 2020 tarihinde hizmete açıldı. Kontrollu şekilde ilerleyen İran nakliye araçlarının şoförleri covid-19 tedbirlerine uygun şekilde hareket etmek zorunda oldu. Aynı şekilde gelen İran Plakalı araçların şoförleri de Türkiye’ye kontrollü şekilde alınmaya başladı. İran yüklemeleriniz varsa İran Nakliye firmaları arasında kaliteli hizmeti almak için bizi arayabilirsiniz.

Türkmenistan Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Türkiye’de nakliye sektörünün önde gelen isimlerinden biri haline gelen Saygınlar Nakliye, İran nakliye hizmetleri ile müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak aranan hizmet kalitesini sunmaktadır.

iran nakliyat parsiyel

Nakliyat, yüklerin belli bir noktadan başka noktaya taşınması işlemidir. Bu sektör, insanlık tarihi ile neredeyse eş zamanlı bir sektördür. İnsanlar yüklerini bir yerden başka bir yere taşımak için insan gücü yerine modern ve yükleri kaldırabilecek araçlarla taşımacılık sektöründen faydalanırlar. Yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere iki farklı taşımacılık hizmetinin bulunması, kişilerin istek ve beklentilerini karşılayabilme noktasında rahat davranmalarına yardımcı olmaktadır. Saygınlar Nakliyat, uzun yılların birikim ve deneyimine sahip bir isim olup uluslararası taşımacılık alanında aktif olarak hizmet sunan kurumsal bir firmadır. İran nakliye hizmetlerinde, teknolojinin gelişmiş yüzünü değerlendirerek TIR taşınması ihtiyaçlarını en doğru şekilde sağlamaktadır.

İran Nakliyat

İran Nakliyat

Yurtdışında nakliyat hizmeti alanında uzun yılların birikim ve deneyimi ile müşterilerimizi memnun etmeye devam ettiğimiz firmamızda, her ihtiyaca uygun çözümlerin sunuluyor olması, müşterilerimiz açısından kolaylık ve güven oluştururken firmamız açısından büyümenin haklı gururuna neden olmaktadır. Nakliye transit sürelerine bağlı, taahhüt edilen zamanda yüklerin ulaştırılması, resmi evrakların hazırlanması, müşteri yüklerinin alınarak teslim edilmesi gereken adrese kadar teslim edilmesi gibi önemli aşamaların tamamına hâkim olan firmamız, beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebileceğiniz, güvenilir, saygın ve sektörün referans belirleyici isimlerinden biridir.

Türkiye-İran Arası Taşımacılık

Türkiye-İran Arası Taşımacılık

Ticari anlaşmanın sıcak olduğu ve hali hazırda günlük yüklerin taşındığı İran, ülkemize komşu olması sebebi ile diğer güzergâhlara göre çok daha aktif bir güzergâhtır. Bu güzergâh üzerinde nakliye hizmeti sunan firmamız, müşterilerine taahhüt ettiği üzere işlemleri güvenilir bir şekilde gerçekleştirerek gözlerinin arkada kalmasını engellemektedir. Yükleme yerine, yükleme gününde hazır bulunan araçlarımız, gerekli resmi işlemleri gerçekleştirdikten sonra yükleme yapmaya başlarlar. Araç sorumlularımız, herhangi bir aksamanın olmaması adına yükleme işlemleri yapılırken gerekli kontrolleri yaptıktan sonra gümrüğe gitmek üzere yola koyulur. Burada gerekli işlemler tamamlandıktan sonra Kapama tır tescilini firmamızın yetkilendirdiği eleman tarafından tır tescili yapılır.

İran Nakliye Süreleri

Taşımacılık sektöründe hizmet veren firmamız olarak taşıma sürelerinin belirli bazı şart ve koşullara bağlı olarak uzayıp kısalabildiği konusunda müşterilerini uyarmaktadır. Türkiye’den alınan yüklerin İran’a ulaşması da yine belirli bazı koşullara bağlı olarak süreleri değişmektedir. İstanbul’dan alınan yükler ile Van’dan alınan yüklerin varış süresinin aynı olmayacağı aşikârdır. Yol durumu, olağanüstü durumlar, şoförün dinlenme zamanı, gümrük sırasında bekleme gibi süreler göz önünde tutulmaktadır. Tüm bu ayrıntılar müşteri ile detaylı bir şekilde paylaşılarak herhangi bir aksaklığın ya da yanlış anlaşılmasının önüne geçilmektedir. İran nakliye hizmetlerinde kalite ve güven esasları ile hareket eden Saygınlar Nakliyat, her şeyden önce müşterilerinin memnun kalmasını sağlamak ve güvenlerini oluşturmak için misyon ve vizyon çalışmalarına uygun şekilde hareket etmektedir.

İran Nakliye Hizmetinde Güven

ISO 9001 kalite sistemleri yönergelerine uygun şekilde nakliye hizmeti veren firmamız, deneyim ve birikim sahibi şoförlerimiz ve diğer personellerimizle tam anlamı ile hizmet sunmaktadır. Frigofik araç seçeneklerimiz ve tenteli araç filomuzla müşterilerimizin beklentilerini tam isabetli bir şekilde sunmaya gayret ettiğimiz firmamızda, beklentilerin ötesinde sonuçların oluşması ve kalite anlamında herhangi bir şeyin eksik kalmaması adına çalışmalarımıza devam ediyoruz. İran nakliye hizmetlerinde aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz firmamız ile yüklerinizin güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlayacak, yüklerinizin emin ellerde olduğundan şüphe duymayacaksınız. Zamanında taşımacılık, taahhüt edilen vakte riayet etme gibi önemli tüm konularda her geçen gün kalite çıtamızı yükseltmeye devam ediyoruz.

İran parsiyel Taşımacılık

İran parsiyel Taşımacılık

Müşterilerimizin ihtiyacını zamanında giderme ve yüklerinin taşınması noktasında beklentileri en iyi şekilde sunmak adına çalışmalarımızı özveri ile yapmaya devam ediyoruz. Türkiye’den en çok yüklerin taşındığı İran, yakın komşumuz olduğu için buradaki pazarlarda daha fazla olduğumuzu söylememiz gerekir. ISO 9001 kalite standartlarına uygun olarak parsiyel taşımacılık hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, müşterilerin mal güvenliğini korumak ve ulaşılması gereken noktaya en kısa sürede güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlamak adına gerekli olan tüm güvenlik tedbirleri ile uyulması gereken tüm kurallara uygun şekilde hareket etmektedir. Beklediğinizin ötesinde çözümler, ayrıcalıklı iş sonuçları ve daha fazlası için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

İran Parsiyel Nakliyede Doğru Adres

iran nakliye parsiyel

Ülkemizden yurtdışına ihracat ve ithalata yapan çok sayıda firma bulunmaktadır ve bu gibi kurumsal büyük firmaların taşımacılık alanında güvenebileceği, yüklerinin zamanında teslimatını yaptırabilecekleri nakliye firmalarına ihtiyaçları olur. Bu konuda güveni en iyi şekilde tesis eden ve müşterilerini de bu konuda memnun etmeyi başaran Saygınlar Nakliyat, İran parsiyel nakliyat hizmetleri konusunda aradığınızdan çok daha fazlasını bir arada bulabileceğiniz nadir isimlerden biridir.

Zamanında teslimat, teslimat koşullarında güven, fiyatlarda esnek tarifeler ve çok daha fazlasını bir arada barındıran firmamız olarak müşterilerimizin memnun kalması, çalışmalarımıza sürekli yenilikler getirme konusunda bizleri teşvik etmektedir. Güven ve nakliyede doğru adres firmamız ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız.

İran’a Parsiyel Taşıma Nasıl Yapılır?

İran’a Parsiyel Taşıma Nasıl Yapılır?

Parsiyel taşımacılık, yurtiçine ve yurtdışına az miktarda yani bir araç dolusu kadar yükün olmaması durumunda tercih edilen bir nakliye hizmetidir. Bu hizmette, müşteri kendi yüklerini alabilecek kadar bir yer kiralar, aracın geri kalan kısmı ise diğer müşterilere tahsis edilir. İran parsiyel taşıma işlemleri de bu mantık üzerinden yürür. Bir TIR dolusu kadar olmayan yüklerde müşterilere özel bir bölüm ayrılır, diğer kalan yerlere ise diğer müşterilerin yükleri yüklenerek yola koyulur. Ancak parsiyel taşıma hizmetlerinde teslimat zamanı tam taşımaya göre daha uzun olabiliyor.

Aracın dolma süresi ve teslimat noktalarının farklı olabilmesinden sonra taahhüt edilen zaman daha uzun tutulur. Müşterilerimizin memnun kalması ve yüklerinin güven içinde taşınabilmesi için gerekli olan tüm şartları oluşturan Saygınlar Nakliyat olarak beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunduğumuzun güvencesi ile hareket ettiğimizi belirtmek istiyoruz.

İran Parsiyel Taşıma Noktaları

İran Parsiyel Taşıma Noktaları

İran’ın birçok şehrine parsiyel taşımacılık hizmeti sunan firmamız; Bazargan, Tebriz, Tahran, Maku, Urmiya, Zanjan, İsfahan, Shiraz, Bandar Abbas, Zahedan, Mashhad ve Arak gibi İran kentlerine hizmet sunmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi parsiyel taşımacılık hizmetlerinde teslimat süresi daha uzun olduğu için müşterilerimize zamanlama konusunda net bilgi vermeden işlem yapmamaktayız. İran’a parsiyel taşıma konusunda güvenebileceğiniz ve yüklerinizi güvenilir bir şekilde teslim edebileceğiniz firmamız ile aradığınız hizmet kalitesini beklentilerinizin çok daha ötesinde elde edeceksiniz.

İran Frigo Nakliye

Nakliye hizmetleri, tek bir tipte ilerleyen taşımacılık hizmeti değildir. Kuru yük taşımacılığının yanında soğuk ya da dondurulmuş yüklerin taşınması işlemleri de bulunmaktadır. Bu alanda da deneyimli ve uzman olan firmamız, müşterilerinin aradığından çok daha fazlasını sunmaktadır. Frigo taşımacılık, özel olarak tasarlanan ve soğukluk derecesini koruyabilen araç kasaları ile gerçekleştirilmektedir. Türkiye’den İran’a frigo nakliye hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebilir, aradığınız hizmet kalitesini en uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Deneyim, uzmanlık ve uzun yılların birikimi ile sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

İran Frigo Taşımacılık

.

Hizmette sınırsız kalite anlayışı ile hareket eden firmamız, kuru yük taşımacılığına ek olarak yaş sebze ve meyve, süt ürünleri, et ürünler, çiçek (fidan), dondurma gibi sık ihraç edilen ve ihraç edilirken güvenliği en üst düzeyde tutulması gereken yüklerin taşımacılığında da müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde sunmaktadır.

İran’ın başkenti Tahran, başkent olmanın yanı sıra Ortadoğu’da iyi bir pazara sahip kentlerden biridir. Buraya, düzenli olarak nakliye hizmeti sunan firmamız, Şiraz, Tebriz, İsfahan, Meşhed, Kum, Yezd, Kaşan, Urmiye, Hemedan gibi İran’ın bilinen kentlerine frigo nakliye hizmetleri sunmaktadır. Klimalı araçlarımız, harekete geçmeden önce tüm güvenlik ve arıza bakımları yapıldıktan sonra yola koyulmaktadır. Bu sayede olası aksamaların önüne geçilmektedir. Ayrıca frigo nakliye hizmetlerinde yüklerin sigortalı olarak taşınması, müşterilerin güvenmesi açısından son derece önemlidir. Saygınlar Nakliyat olarak sigortalı frigo nakliyat hizmeti sunarak müşterilerimizin güven içinde yüklerini teslim etmelerini sağlıyoruz.

İran Nakliyede Güvenilir Adres

Ülkemizin en yakın komşularından ve ihracatın en yüksek olduğu ülkelerden biri İran’dır. İran, Ortadoğu için de önemli bir konuma sahiptir. Türkiye’den İran’a nakliye hizmeti sunarken güvenliğin oluşmasına azami derecede dikkat ediyoruz. Ortadoğu ülkesi olması hasebi ile istenmeyen olaylarla karşı karşıya kalmamak adına yol durumu ve sıcak olaylar hakkında gerek basını gerekse de çalışma arkadaşlarımızla kurduğumuz iletişim sayesinde yük taşıma işlemlerinin en güvenilir şekilde adresine ulaştırılmasını sağlıyoruz. Bu nedenle güvenlik ve eşyaların sağlıklı bir şekilde taşınması noktasında müşterilerimiz herhangi bir kuşkuya kapılmadan hizmetlerimizden yararlanabiliyorlar.

Türkiye-İran Nakliye Fiyatları

Müşterilerimize kaliteli hizmet sunarken aynı zamanda memnuniyetlerini yakalamak adına fiyatlar konusunda da esnek davranarak hareket ediyoruz. Kalite ve güvenin adresi olarak yılların birikim ve tecrübesini teknolojinin getirileri ile birleştirdiğimiz firmamızda, beklediğinizden çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz. Taşımacılıkta gerekli tüm belgelere sahip olan şoförlerimiz, gümrük noktalarına hâkim ve istenen evrakların kısa sürede hazırlanması noktasında tecrübeli olan ekibimiz sayesinde yüklerinizin daha sağlıklı ve güvenilir bir şekilde teslim edilmesi gereken zamanda yerinde olmasını sağlıyoruz.

İran Nakliye Hizmetlerimiz Nelerdir?

İran Nakliye Hizmetlerimiz Nelerdir?

Profesyonel olarak yıllardan bu yana İran’a nakliyat hizmeti sunan firmamız, birçok alanda hizmet vermektedir. Hizmetlerimizden bazıları şunlardır;

Haftanın iki günü (Çarşamba-Perşembe) İran’a parsiyel nakliye

 1. Karayolu Full Tır İran Taşımaları
 2. İran’da gümrükleme, evrak yönetimi
 3. İran Depolama Hizmetleri
 4. Kuru Yük Taşımacılığı
 5. Frigo (Gıda Ürünleri, Hammadde)

Güven, sağlıklı taşıma ve taahhüt edilen zamana riayet etme noktasında güvenin adresi haline gelen Saygınlar Nakliyat, müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına başarılı çalışmalarına prensipli çalışma seçeneklerini eklemektedir. Bu sayede taşıma işlemleri yapılırken herhangi bir sorun yaşanmamakta ve müşterilerimiz bir sonraki taşıma işlemlerinde güven içinde firmamızı tercih etmektedir.

Nakliye Hizmetinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Özellikle yurtdışı nakliye hizmetlerinde taşımacılık alanından faydalanmak isteyenlerin dikkatli olmaları gerekmektedir. Nakliye firması seçerken bazı hususlara riayet ederek hareket etmeniz durumunda, yüklerinizin daha güvenilir ve sağlıklı şekilde adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Peki, nakliye hizmeti alırken nelere dikkat edilmesi gerekir?

 1. Firmanın güvenilir ve köklü bir geçmişe sahip olmasına,
 2. Alanında bilinir ve referansı çok olmasına,
 3. Firmanın gerekli taşımacılık izinlerinin olmasına,
 4. Fiyatlar konusunda en uygun fiyatları vermesine,
 5. Hizmetlerin kapsamlı olmasına,
 6. Zamanında teslimat için sunduğu güven ilkelerine uymasına,
 7. Parsiyel taşımacılık süresini kısa tutmasına,
 8. Frigo taşımacılık için uygun araçlarının olmasına dikkat edilmesi gerekir.

Yukarıda saydığımız maddeleri İran nakliye hizmetlerinde olduğu gibi diğer ülkelere yapılacak yük taşıma işlemlerinde de göz önünde bulundurulması gereken inceliklerdir. Bu doğrultuda hareket ederek seçeceğiniz firmalar, beklentilerinizi en iyi şekilde sizlere sunacaktır.

Neden Saygınlar Nakliyat?

Bir nakliye firması seçmek zorunda kaldığınızda öncelikle bakmanız ve dikkat etmeniz gereken konu; yukarıda saydıklarımıza ek olarak köklü bir geçmişe ve tecrübe sahibi olmasına dikkat etmektir. Uluslar Arası Nakliye Saygınlar Nakliyat, alanında uzun yıllardan beridir hizmet veren ve sektörün referans belirleyici isimlerinden biridir. Müşteri memnuniyetini sağlamak için yapılması gereken tüm çalışmaları zamanında yapması, taahhüt edilen vakitte yüklerin teslim edilmesi, gerekli taşımacılık belgelerine sahip olması, ISO 9001 kalite standartlarına uygun taşımacılık hizmeti sunması gibi tüm ayrıcalıklara sahip olan firmamız ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

İran Nakliye Fiyatı Ne Kadar?

Nakliye fiyatlarının belirlenmesinde birçok madde etken olarak gösterilir. Yüklerin çokluğu, gideceği güzergah, İran’da ulaştırılması gereken kent ve daha birçok etken İran nakliye fiyatlarının belirlenmesinde etken olarak görülür. Bu nedenle net bir fiyat vermek mümkün değil. Hizmetlerimizden yararlanmak ve fiyatlarımız hakkında net bilgi edinmek için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak aradığınız sonuçları en iyi şekilde elde edebilirsiniz.

 Sık Sorulan Sorular

İran Nerededir?

İran, Orta Doğu da yer alan bir ülkedir.

İran Nüfusu Ne Kadardır?

2008 yılında yapılan araştırmalar sonucunda elde edilen verilere göre İran, 81.8 milyon nüfuslu bir ülkedir.

İran Türkiye Arasındaki Mesafe Ne Kadardır?

İran ile Türkiye arası 1894 km dir. Yani 24 saatlik bir zaman diliminde İran'a gidilebilir.

İran Ülkesinin Para Birimi Nedir?

İranın para birimi tümendir.