Kuveyt Nakliye

Kuveyt Nakliye

Ortadoğu Ülkelerin Taşımacılık konusunda Saygınlar Nakliyat, gelişen araç filosu ile her zaman hizmetinizdedir. Kuveyt nakliye hizmetimizde: karayolu full tır, proje ve ağır nakliye taşımacılığı, denizyolu parsiyel taşıması yapan firmayız. Ekibimiz Kuveyt’e karayolu taşımacılığı hizmetinde tecrübeli ve eğitimlidir. Şoförlerimizin hemen hemen tamamı ilgili ülkenin yabancı dilini konuşabilmektedir. 

Kuveyt Nakliye

Ortadoğu’ya ihracat yapan firmaların büyük bölümü Kuveyt’e mal ve hizmet ihracat etmektedir. Başarılı taşıma sürecinin gerçekleşmesi için tecrübeli nakliye şirketleriyle çalışmanız gerekir. Talep edilen zamanda Kuveyt yükünün Türkiye’de sevk edilmesi operasyonel sürecin bir parçasıdır. Kuveyt nakliye konusunda uzman ekibimiz bilgi-işlem, araçların sevkiyatı, evrak işlemleri, sağlam teslimat için gereken hassasiyeti gösterir. ISO 9001 Belgesi ile kalite sistemlerini iyi bilen ekimiz size kusursuz bir taşımacılık deneyimi yaşatır.

Kuveyt Karayolu Nakliye

Firmamızın sahip olduğu geniş tır filosu ve teknolojik araçlarla yükleriniz güven içerisinde yükleme noktasından, teslim edilene kadar bizlere emanettir. Özmal araçlarımızda bulunan CMR Sigortası taşıdığımız yükleri belirlenen şartlarda Sigorta altında tutmaktadır. Sevk edilen yüklerin sigortalı olması ve şoförlerimizin titizlikle ve özenle araç kullanması sizi rahatlatacak, aklınız yükte kalmayacaktır. Full tır sevkiyatlarımızda hızlı, güvenilir ve sağlam teslimat vizyonu ile çalışmalarımızı yaparız.

Kuveyt Nakliye’de Uygun Navlun

İhracatçıların ürün satışlarını etkileyen en büyük etmen maliyet’tir. Ürünlerin ve hizmetlerin Uluslararası pazarlara satışı rekabetten dolayı zor hale geldi. Teknoloji geliştikçe satıcılara ulaşmak kolay oldu. Firmaların rekabette güçlenmesi için satılan ürünlerin kalitesi yüksek, fiyatları uygun olmalıdır. Ürün fiyatlarını etkileyen en büyük nedenlerden birisi ise taşımacılık masraflarıdır. Kuveyt nakliye fiyatlarında rekabette öne geçmenize yardımcı olacak şekilde uygun navlunlarla nakliye hizmeti sunuyoruz.

Kuveyt Nakliye Nasıl Yapılır?

Firmamız uzun yıllardır Kuveyt Ülkesine Türkiye – Kuveyt arası nakliye hizmeti sunuyor. Kuveyt nakliye konusunda eğitimli personellerimiz profesyonel şekilde müşterilerimize hizmet sunarız. Taşımalarımızı CMR Sigortası güvencesi ile Hatay RORO Gemileri ile taşımaktayız. Komple tenteli araçlarımız standart optima dorselerden karayoluyla taşıma yapmaktayız. Güzergah olarak Yükleme noktası – Gümrük – İskenderun RORO – Süveyş Kanalı’nı kullanarak – Duba Port’ta gemiler varış yapar. Kuveyt nakliye‘de ithalatçı firma gümrük işlemlerini Duba Port’ta tamamlar. Şoförümüz gümrük işlemi biten aracı Suudi Arabistan’dan Kuveyt’e sevk eder. Yükü varış adresine kadar güvenle taşırız.

Kuveyt Karayolu TIR Nakliye Şehirleri

» Al Farwaniyah » Fahaheel » Sabahiya
» Al Jahra» Al-Fintas » Hawally » Salmiya
» Ardiyah » Kuveyt Merkez
» Ebu Halifa » Mangaf