Irak Nakliye Fiyatları

01.04.2016

Saygınlar Nakliyat, Türkiye Irak nakliyesi fiyatları konusunda en uygun ve kaliteli hizmet politikası ile çalışmaktadır. Tedarikçi ve müşterilerine en iyi olan hizmet kalitesini sunmak adına ISO 9001 kalite sistemini kullanarak, her geçen gün araç filosunu yenilemektedir. Sizden teslim aldığımız yükleri özenle hızlı ve zamanında teslim ediyoruz. Bu grurla en iyi navlunları sizlere sunuyoruz.

Irak Nakliye Fiyatları Sunduğumuz Taşıma Modülleri

  • Parsiyel
  • Komple
  • Frigo Nakliye
  • Ağır Nakliye (Lowbed)

İhtiyaçlarınıza yönelik 3. ülkelerden taşıma hizmetide sunuyoruz. Özellikle frigo taşımacılıkta Ukrayna, Belarus, Romanya ve Bulgaristan’dan Türkiye ve Irak’a ithalat, ihracat ve transit taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.

Irak nakliye fiyatları konusunda pazarlama ekibimizden iletişim kurduğunuzda size en uygun fiyatlarla yardımcı oluyoruz. Ağırlıklı olarak Türkiye’den Irak’a yaş sebze ve meyve, konserve, kuru bakliyat, biskuvi gibi gıda ürünlerini İstabul, Ankara, Niğde, Karaman, İzmir, Eskişehir Mersin, Hatay ve Gaziantep’ten taşıyoruz. Makine sevkiyatlarını tenteli araçlarımızla İstanbul, İzmir, Gebzer, Sakarya, Adapazarı, Konya, Kayseri gibi İllerden teslim alarak Irak’ın Dohuk, Zaho, Erbil, Süleymaniye, Kerkük, Musul, Bağdat, Kerbela ve Basra Şehirlerine hızlı ve sağlam teslimatlar gerçekleştirmekteyiz.

Irak nakliye navlunları genelde araç durumu, yük miktarı, yükün cinsi gibi özelliklerine göre değişmektedir. Irak ile ilgili tüm sorularınızı İletişim Bölümünden bizlere sorabilirsiniz.