Irak Nakliye Fiyatları

01.04.2016
Irak Nakliye Fiyatları

Irak nakliye hizmetlerinde beklentilerin çok ötesinde hizmet kalitesi ile müşterilerimize hitap etmeye devam ettiğimiz Saygınlar Nakliyat olarak yılların birikim ve deneyimi ile memnuniyetinizi sağlamaya devam ediyoruz.

Nakliye alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız, parsiyel nakliye, komple yük taşımacılığı, frigo taşımacılık ve ağır yük taşımacılığı alanında müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetleri ile beklentilerin ötesinde hizmetler sunmaya devam ediyor. Irak nakliye hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmak ve uygun fiyat, kolay ödeme seçeneklerinden yararlanarak hizmet almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Irak Nerede?

Eski medeniyetlere beşiklik yapmış Irak, Mezopotamya bölgesinde kurulmuş bir devlettir.Irak, Orta Doğu’da yer alan stratejik mevkisiyle, sahip olduğu petrol rezervleri ile Körfez‘in önemli ülkelerinden biri durumundadır. Irak bir ara (savaştan önce), Suudi Arabistan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden sonra dünyanın en büyük üçüncü petrol rezervine sahipti. Amerika’yla savaştan ve işgalden sonra üretimde önemli düşüşler olmuştur.

Irak’a Google Haritası Üzerinden Gitmek İçin Tıklayın

Irak Nakliye Hizmetlerinde Kalite ve Güvenin Adresi

Irak Nakliye

Saygınlar, Kuzey Irak nakliye firmaları sıralamasında lider konumda yer alan ve yıllardır çalıştığı Ortadoğu hattında geniş araç (TIR) filosu ile hizmetlerine hız kesmeden devam eden kurumsal firmadır. Irak nakliye çalışmalarımız araç filomuzda bulunan tente, frigo ve lowbed taşımalarını başarılı şekilde organize etmekteyiz. Kuzey Irak Bölgesine parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde her hafta İstanbul çıkışlı olmak üzere yapmaktayız.

Irak Nakliye Modülleri

  1. Parsiyel
  2. Komple
  3. Frigo Nakliye
  4. Ağır Nakliye (Lowbed)

İhtiyaçlarınıza yönelik 3. ülkelerden taşıma hizmetide sunuyoruz. Özellikle frigo taşımacılıkta Ukrayna, Belarus, Romanya ve Bulgaristan’dan Türkiye ve Irak’a ithalat, ihracat ve transit taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.

Irak nakliye fiyatları konusunda pazarlama ekibimizden iletişim kurduğunuzda size en uygun fiyatlarla yardımcı oluyoruz. Ağırlıklı olarak Türkiye’den Irak’a yaş sebze ve meyve, konserve, kuru bakliyat, biskuvi gibi gıda ürünlerini İstabul, Ankara, Niğde, Karaman, İzmir, Eskişehir Mersin, Hatay ve Gaziantep’ten taşıyoruz. Makine sevkiyatlarını tenteli araçlarımızla İstanbul, İzmir, Gebzer, Sakarya, Adapazarı, Konya, Kayseri gibi İllerden teslim alarak Irak’ın Dohuk, Zaho, Erbil, Süleymaniye, Kerkük, Musul, Bağdat, Kerbela ve Basra Şehirlerine hızlı ve sağlam teslimatlar gerçekleştirmekteyiz.

Irak Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye hizmetlerinde 11 yıllık deneyimi geride bırakan Saygınlar, aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz, işinde disiplinli, müşteri memnuniyetinde deneyimli bir isimdir. Irak parsiyel nakliye hizmetlerinde Türkiye’nin farklı bölgelerinden aldığımız yükleri, taahhüt ettiğimiz zamanda yerine ulaştırıyoruz. Yol ve gümrükleme konusunda tecrübeli personellerimiz ile sizlere hizmet etmeye devam ettiğimiz firmamız ile ulaşmak istediğiniz kaliteli sonuçları rahatlıkla elde edeceksiniz.

Irak Parsiyel Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Irak Komple Yük Taşımacılığı

Türkiye ile Irak’ın sıcak ilişkiler içinde olması ihracatın yükselmesini önemli oranda etkilemektedir. Haftanın belirli günlerde Türkiye’nin çeşitli noktalarından aldığımız yüklerinizi güven içinde yerine ulaştırmak adına elimizden gelen tüm çabayı en iyi şekilde gösteriyoruz. Irak komple yük taşımacılığı alanında sunduğumuz hizmetlerimizin müşteri memnuniyeti odaklı olması adına gerekli tüm çalışmalarımızı öncesinden yaparak müşterilerimizin de mağdur olmasını önlüyoruz.  Deneyimli uzman kadromuz ile aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere sunmak için gerek araçlarımızın bakımını ve gerekse de personel eğitiminde hassasiyetle davranarak hareket ediyoruz. Irak komple yük taşımacılığı konusunda tercih edilen bir firma haline gelen Saygınlar Nakliyat ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde edeceksiniz.

Irak Frigo Nakliye

Frigo nakliye, ülkemize yakın olması ve ihracatın durmadan devam etmesi nedeniyle Irak bölgesine sık sık götürülen bir hizmettir. Irak frigo nakliye hizmeti alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan Saygınlar Nakliyat, sahip olduğu filosu ile müşterilerinin ihtiyacını doğrudan karşılamaktadır. Taahhüt edilen zaman içerisinde yüklerin teslim edilmesine riayet eden ve bundan da önemlisi, dikkat edilmesi gereken resmi konular ve özel konularda hassasiyet içerisinde müşterilerine hizmet sunmaya özen göstermekteyiz. Bu da müşterilerimizin sunduğumuz hizmetlerimizden memnun kalmalarını sağlamaktadır.

Türkiye – Irak Arası Nakliye

Türkiye ırak arası nakliye

İhracat firmalarının taşımacılık hizmetlerine çözüm odaklı yaklaşımlarla profesyonel alternatifler sunmaktayız. Kurumsal yapımızda özenle eğitimli elemanlarımız operasyonel süreci birebir dakik şekilde takibini yapmakta ve günlük araç bildirimlerini müşterilerimize göndermekteyiz. Türkiye – Irak arası nakliye alanında gösterdiğimiz başarı ve özveri ile müşterilerimizin memnuniyetini en iyi şekilde sağlamaktayız. Hizmette sınır tanımayan ve beklentiler noktasında en iyi sonuçları yakalamanıza olanak sağlayan Saygınlar Nakliyat ile hizmeti, kaliteli ve uygun fiyata edinmenin keyfine varacaksınız.

Türkiye’den Hizmet Sunduğumuz Irak Bölgeleri

Türkiye’nin İstanbul, İzmit, Kocaeli, Bursa, İzmir, Antalya, Afyon, Konya, Kayseri, Mersin, Adana, Hatay gibi ve 81 İlinden Irak’ın Kuzey ve Güney İllerine teslimat yaparız. Irak’ta başlıca hizmet sunduğumuz şehirler: Zaho – Duhok – Erbil – Kalak – Shaqlawa – Soran – Akre – Kerkük – Süleymaniye – Bazian – Dokan – Altın Köprü – Makhmur – Musul – Sinjar – Musul Barajı – Samawah – Amara- Kut – Hillah – Basra – Najaf – Kerbela – Felluce – Bağdat – Ramadi – Baqubah – Khanaqin – Samarra – Kalar – Baiji

Irak Nakliye Fiyatı

Nakliye hizmeti sunarken hizmetlerimizin kaliteli olmasına özen gösterdiğimiz gibi fiyatlarımızın da ekonomik olmasına özen gösteriyoruz. Bu yüzden Irak nakliye fiyatları konusunda sektörün en uygun fiyatlarını müşterilerimize sunarak aradıkları hizmeti uygun fiyatlı bulmalarını sağlıyoruz. Fiyat hesaplama tablosuna göre hareket ederek sunduğumuz fiyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden arayarak ulaşabilirsiniz.

Irak Nakliye Fiyatı Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Neden Saygınlar Nakliyat

ISO 9001 kalite standartlarına uygun taşımacılık hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayan, sektörün referans belirleyici isimlerinden biridir. Müşteri memnuniyeti ve koşulsuz güven ilkeleri ile hareket eden Saygınlar, 11 yıllık deneyimi geride bırakan bir isimdir. CMR sigorta güvencesi ile hizmet veren firmamız, uluslararası taşımacılık alanında sahip olduğu deneyimini pratikte de sunmaktadır. Bu da beklediğiniz hizmetten çok daha fazlasını elde etmenize olanak tanımaktadır.

Saygınlar Nakliyat, Türkiye Irak nakliyesi fiyatları konusunda en uygun ve kaliteli hizmet politikası ile çalışmaktadır. Tedarikçi ve müşterilerine en iyi olan hizmet kalitesini sunmak adına ISO 9001 kalite sistemini kullanarak, her geçen gün araç filosunu yenilemektedir. Sizden teslim aldığımız yükleri özenle hızlı ve zamanında teslim ediyoruz. Bu grurla en iyi navlunları sizlere sunuyoruz.

Irak nakliye navlunları genelde araç durumu, yük miktarı, yükün cinsi gibi özelliklerine göre değişmektedir. Irak ile ilgili tüm sorularınızı İletişim Bölümünden bizlere sorabilirsiniz.