Romanya Nakliye

Romanya Nakliye

Uluslararası taşımacılık alanında müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Saygınlar Nakliyat, Romanya nakliye hizmetlerinde de beklentilerinizi en üst seviyeden karşılamaya devam ediyor.

Türkiye-Romanya nakliye alanında üstün kalitede hizmet veren Saygınlar Nakliyat, ithalat ve ihracat gibi alanlarda da hizmet sunan kaliteli bir firmayız.

Tecrübelerimiz doğrultusunda müşterilerine en kaliteli hizmetler veren firmamız CMR Sigorta güvencesi ile nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Verdiğimiz kaliteli hizmetlerle yüklerinizi çıkış noktasından varış noktasına kadar güvenilir ve hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz.

Firmamız için ilk sırada müşteri memnuniyetini vardır ve bunu ön plana alarak verdiğimiz tüm hizmetlerimizden memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizde Saygınlar Nakliyat firmamızı tercih ederek güvenilir bir iş ortağı edinebilirsiniz.

Romanya Nerededir?

România (yardım·bilgi), Transkripsiyon: Romıniya), Orta Avrupa’nın güney doğusunda, Balkan Yarımadası’nın kuzeyinde bulunan bir ülke. Ülke kuzeyde ve kuzeydoğuda Ukrayna, kuzeydoğuda Moldova, kuzeybatıda Macaristan, güneybatıda Sırbistan, güneyde Bulgaristan ile komşudur.

Romanya’ya Google haritasından ulaşmak için tıklayın.

Romanya Karayolu Nakliye

Türkiye / İstanbul / Çatalca > Kapıkule 200km mesafe.

Bulgaristan kapısından giriş yaparak , Kaptain Andireevo gümrük Kapısı kullanmaktayız. Bulgaristan içinde ortalama 250km.yol yapılıyor.

Sofya yol üzerinden, Rusçuk çıkış yapılmaktadır, Romanya kapısı olan Curcu gümrük kapısına güzergahımız, tırlar buradan da giriş yapılarak 200km. sonra Bükreş gümrüğüne varış yapmaktadır.

Max. Yükleme istihab haddi 22.000kğ. Dikkat edilmesi husus yükseklik ise, yerden Dorse tavanına kadar 4.05cm olması gerekiyor elektronik ölçülüyor araçlar daha yüksek gelirse 440/500euro gibi cezai işlem uygulanıyor. 

Saygınlar Nakliyat, Olarak firmamızda frigolu (soğutuculu ) dorselerimiz bulunmaktadır. İstanbul’dan ve Bursa’dan Parsiyel Nakliyelerimiz de düzenli çıkışlarmız mevcuttur

Romanya kara nakliye hizmeti iki ülke arasında en çok tercih edilen nakliye türüdür. Bu kapsamda yükün çeşidine göre özellikle iki farklı nakliye çeşidi daha fazla talep görmektedir:

  • Romanya frigo nakliye: Firgo nakliye ile ilk noktadan son noktaya soğuk zincirle taşınması gereken yükler taşınmaktadır. Firmamızın özel soğutucu dorseli araçlarıyla 18 derece ila -26 derece arasında istenen ısıda taşımacılık yapılabilmektedir.
  • Romanya parsiyel nakliye: Parsiyel nakliye parça yüklerin taşındığı bir nakliye türüdür. Bir aracı komple doldurmayacak, aynı güzergaha gidecek yükler tek araçla taşınarak lojistik maliyeti düşürülmüş olmakta ve miktarı her ne olursa olsun her türlü yükün Romanya’ya ulaştırılması mümkün olmaktadır.

Romanya kara nakliye hizmeti kapsamında firmamız talebe göre çözümler üretmektedir. Makine, beyaz eşya, tekstil, hazır giyim ürünleri, yaş sebze ve meyve, dondurulmuş gıda, tıbbi malzemeler ve diğer bütün yasal yüklerin taşımasını başarıyla yapıyoruz.

Kara nakliyede parsiyel nakliye yapılacaksa yüklerinizi depolarımızda toplayarak haftanın belli günleri düzenli olarak Romanya’ya çıkış yapıyor, diğer nakliye türlerinde yükleme noktasından doğrudan yükün Romanya’daki teslimat adresine hareket ediyoruz.

Sınır kapılarından Bulgaristan’a, orandan Romanya’ya geçiş yaparak alıcılar hangi şehirde ise oraya yüklerimizi ulaştırıyoruz.

İngiltere Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Romanya Nakliye Fiyatları

Romanya bir doğu Avrupa ülkesidir ve Türkiye ile Romanya arasında çok uzun yıllara dayanan ilişkiler vardır. Pek çok firma ve şirket iki ülke arasında ticari faaliyetlerine devam etmekte, bu noktada nakliyeye ihtiyaç duyulmaktadır.

✔️İzmir – Bükreş2.800 EUR0
✔️İstanbul – Bükreş2.600 EURO
✔️Ankara – Bükreş3.200 EURO
✔️İstanbul – Cluj3150 EURO

  • Türkiye / mersin – Adana – Gaziantep’ten ihracat tır nakliye fiyatları ayda bir güncellemek gerekir. Bu ay geçerli navlunlar 4.000euro Bükreş teslim. 
  • Maximum tonaj 22 ton. 
  • Transit süre : 3/4 gün, Kapıkule sınır kapısı genelde çıkışlar oluyor dalar sıra durumuna göre varış günü ayarlamak gerekir.
  • Romanya’dan Kayseri’ye ithalat navlunlar ise 1.500euro olarak düşünebilirsiniz. 
  • Transit ürün ise +500usd navluna eklenir, kdv’siz akaryakıt alamıyoruz.

Frigo talepleri o ay içerisinde narenciye duruma bağlı değişir, neticede ticaret yapmaktayız arz / talep durumuna göre değişir. 

  • İhracat çoğalır, ithalat zayıf olursa navlunlar yükselir. İthalat artar ise navlunlar düşmektedirç

İki ülke arasında ticaret yapanların en çok merak ettiği konulardan birisi de Romanya TIR nakliye fiyatları olmaktadır.

Operasyonlarda yükün alınacağı ve teslim edileceği yerler arasındaki mesafe fiyatları etkilemektedir. Mesafe arttıkça araçlarımızın tüketeceği yakıt, mesai ücretleri artacağından fiyatlar da artmaktadır.

Nakliye türü fiyatları değiştiren bir diğer etken olup yüklerinizin cinsine göre nakliye türü geliştirilmektedir. Frigo, parsiyel, ağır nakliye gibi nakliye türlerinin her birisinin fiyatları farklı olabilmektedir.

Almanya Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Romanya’ya Tır Kaç Günde Gider?

Romanya’ya yük göndermek isteyenlerin en çok cevabını merak ettikleri sorulardan birisi Romanya’ya tır kaç günde gider olmaktadır.

Elbette bir tırın Türkiye’den Romanya’ya ulaşması yükleme noktasıyla teslimat noktası arasındaki mesafeye, yol durumuna, hava koşullarına, gümrüklerdeki yoğunluğa vs. göre değişmektedir.

Saygınlar Nakliyat firmamız her zaman en kaliteli ve en hızlı nakliye hizmetini vermeye çalışmakta, Romanya’ya da minimum sürede ulaşmaktadır. Yurt içi taşımalar ve mal yükleme hariç tırlarımız 3 günde Romanya’ya gidebilmektedir.

Eğer Türkiye’den Romanya’ya gidecek tırımız tamamen karayoluyla gidecekse 5-6 günde ilk yükleme noktasında son alıcıya ulaşmayı başarmaktadır. Fakat hava yol yol durumuna göre firmamız ekseriyetle 2 günde dahi nakliyeyi yapabilmektedir.

Romanya Nakliye İlleri

Türkiye’den Romanya’ya yük göndermek isteyenler için firmamız tamamen müşteri ihtiyaçlarına ve isteklerine göre hareket etmektedir.

Bu nedenle parsiyel nakliye hariç diğerlerinde yükleriniz her neredeyse oradan yükleme yapılarak Romanya’ya doğru harekete geçilmektedir.

Karayoluyla ya da denizyoluyla Romanya’ya varan yükleriniz Romanya içinde de hemen her yere dağıtılabilmektedir.

Bu açıdan Romanya nakliye illeri arasında Alba, Arad, Argeş, Bihor, Botaşani, Braşov, Bükreş, Caraş-Severin, Köstence, Covasna, Dolj bulunmaktadır.

Yine Galati, Gorj, Harghita, Hunedoara, Maramureş, Mehedinti, Mureş, Olt, Prahova, Satu Mare, Bacău, Buzău, Călărași yer almaktadır.

Macaristan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

romanya tır nakliyeciler

Romanya Parsiyel Nakliye

Firmamız uluslar arası nakliye firması olarak kuruluşumuzdan bu yana verdiğimiz kaliteli hizmetlerle her zaman kendinden söz ettirmektedir.

Romanya parsiyel taşımacılık alanında en etkili çözümler sunan firmamız, aynı güzergahtan giden müşterilerimizin yüklerini aynı araç filosuyla uygun fiyat avantajı sunar.

Saygınlar Nakliyat olarak her zaman müşterilerimizin avantajlı bir konumda olmasını amaçlayarak kaliteli hizmet vermeye devam ediyor.

Nakliye işlemleri öncesinde uzman ekip kadromuzla güvenli rotayı belirleyerek en  süre içerisinde yaptığımız taşımacılık hizmetlerimizle müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Romanya parsiyel taşımacılık alanında güvenilir bir iş ortağı arıyorsanız Saygınlar Nakliyeyi tercih edebilirsiniz.

En uygun lojistik çözümler sunan firmamız, CMR Sigortası güvencesi, İSO 9001 Belgesi, Marka Tescili, IRU Sistemi teminatı, Global Teminat, C2 Yetki Belgesi dahilinde güvenilir bir şekilde yüklerinizi çıkış noktasından varış noktasına ulaştırır

Romanya parsiyel nakliye hizmetlerinde güven içinde arayabileceğiniz Saygınlar Nakliyat, aradığınız çözümlerden çok daha fazlasını sizlere sunarak güveninizi kazanmaktadır.

23 yıllık deneyim ve tecrübesi ile uluslararası taşımacılık alanında hizmet vermeye devam eden Saygınlar Nakliyat, Romanya parsiyel nakliye hizmetleriyle de müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Özbekistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

romanya bükreş nakliye

Romanya Ağır Nakliye

Türkiye- Romanya arasında uygun güzergah gerçekleştiren Saygınlar Nakliye ağır yük taşımacılığı ile avantajlı hizmetler sunmaya devam ediyor.

Taşıması zor olan ağır yüklerinizi kamyon ve tırlarla varış noktasına ulaştırarak, güvenilir ve hasarsız şekilde işlemlerinizi tamamlıyoruz. CMR Sigorta güvencesi, tüm evrak ve belgelerimiz ile nakliye alanında güvenilir hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uzun yıllara dayana tecrübelerimiz doğrultusunda Romanya ağır yük taşımacılığı hizmeti vererek en etkin çözümleri sizlere sunuyoruz. Güvenilir bir firma olan Saygınlar Nakliye, profesyonel ekip kadrosuyla birlikte beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor.

Bu ışık doğrultusunda uluslar arası yük taşımacılığında etkin konuma ulaşarak, avantajlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

En kaliteli hizmetlerden uygun şekilde yararlanmak için bizimle iletişime geçerek, yüklerinizi güvenle istikamet noktasına ulaştırarak, avantajlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Güvenilir iş ortaklığı olan Saygınlar Nakliye uzman kadromuz, eğitimli şoförlerimiz ve her sene kendini yenileyen araç filolarımız ile yüklerinizi hasarsız bir şekilde belirlenen günde teslime ederek, nakliye hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Belirlenen gün içerisinde en ufak bir hasara uğramadan kapıda teslim veya gümrük teslim seçenekleriyle, yüklerinizi varış noktasına ulaştırıyoruz.

Belçika Nakliye hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için tıklayın

romanya taşıyıcı firmalar

Romanya Frigo Nakliye

Hizmetlerimizin daha kapsamlı ve daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlamak adına hizmet yelpazemizi daha da genişletmeye devam ediyoruz.

Romanya frigo nakliye hizmetleri ile müşterilerimizin soğuk zincir taşımacılık ihtiyaçlarında en iyi çözümleri sunarak hizmette sınırsız kalite ilkesi ile tanışmalarını sağlıyoruz.

Frigo nakliye, diğer nakliye hizmetlerine göre hem daha donanımlı araçlar gerektiren hem de taşımacılıkta hassasiyet gerektiren bir hizmettir.

Saygınlar Nakliyat olarak Romanya frigo nakliye hizmetlerimizde de diğer uluslararası taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi hassasiyeti elden bırakmadan hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Romanya frigo nakliye hizmetlerinde sektörün bilinen ve güvenilen isimlerinden biri olmayı başaran firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Romanya Nakliye Güzergahları

Romanya nakliye hizmetleri alanında öncü isimler arasında yer alan Saygınlar Nakliyat, verdiği üstün kalite hizmetler doğrultusunda müşteri beklentilerin en iyi şekilde karşılar.

Türkiye ile Romanya arasında genellikle iki güzergâh kullanılmaktadır. Bunları şöyle belirtebiliriz:

  • Türkiye – Bulgaristan – Romanya,
  • Türkiye (Sakarya Karasu Limanı) – Romanya (Köstence Limanı).

Karayoluyla Romanya’ya gidecek araçlarımız üç farklı sınır kapısını kullanarak Bulgaristan’a ve oradan da doğrudan Romanya sınırlarına ulaşabilmektedirler.

Hamzabeyli, Dereköy, Kapıkule sınır kapılarında çok beklenmeden çıkış yapılabilmektedir. Ro-Ro gemileriyle ise doğrudan Köstence Limanına ulaşılarak buradan dağıtım yapılabilmektedir.

Taşımacılık alanında gerekli tüm evrak ve belgelere sahip olan profesyonel ekibimiz ile her türlü yüklerinizi varış noktasına  ulaştırır. Bunu yanı sıra Sigorta güvencesi ile taşıdığımız yüklerinizi ekimizle ile belirlenen süre içerisinde istikamet yerine ulaştırırız.

Romanya nakliye güzergahlarımız şunlardır;

Alba Arad Argeş Bacău Bihor
Botoșani Braşov Bükreş Brăila Buzău
Caraș-Severin Călărași Köstence Covasna Dolj
Galați Gorj Harghita Hunedoara Maramureș
Mehedinți Mureș Olt Prahova Satu Mare

İstanbul Bükreş Nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak 11 yıllık deneyimi geride bırakarak müşterilerimize en kaliteli şekilde hizmet sunmaya devam ediyoruz. İstanbul Bükreş nakliye hizmetlerinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak için çalışmalarımızı doğru şekilde sürdürmeye devam ediyoruz.

İstanbul Bükreş arası 713 km. mesafedir. Taahhüt ettiğimiz zamanda yüklerinizin varış noktasına ulaşmasını sağlamak için profesyonel ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize en kaliteli şekilde hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Ukrayna Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

romanya karayolu nakliye şirketleri

İsveç Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Romanya Hakkında Sık Sorulan Sorular

Romanya Parsiyel Nakliye Nasıl Gerçekleşir?

Birden çok kişinin mal ve eşyalarının tek bir araçta (tırda) toplanıp taşımasının yapılmasıyla gerçekleşir.

Romanya Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Romanya Nakliye Fiyatları ürün ve malların tonajının, hacminin ve ürün cinsinin göz önünde bulundurulmasıyla gerçekleşir.

Romanya Nakliye Tır Firmaları hangileridir?

Çeyrek asırlık bilgi ve tecrübesi ve teknoloji donanımlı araçlarıyla Saygınlar Nakliyat Romanya Nakliye şirketlerinin başındadır.