Odabaşı Mah. Atatürk Bulvarı Mehmet Menke Apt. No: 79 Daire: 15 Antakya / Hatay
tr

Özbekistan Nakliye

Özbekistan Nakliye

Özbekistan nakliye çalışmalarında özmal araçlarımız ve cmr sigortamız güvencesindesiniz. İhtiyacınız olan Özbekistan frigo nakliye ve kuru yük taşımacılığında ihracat, ithalat ve transit yük taşımacığı hizmeti sunuyoruz. Taşkent başta olmak üzere ihtiyacınız olan Özbekistan’ın Tüm illerine nakliye çözümlerimiz var.

Özbekistan NakliyatÖzbekistan Nakliye Çözümlerimiz

İhracat yüklemelerinizde frigo, tenteli komple taşımacılık

İthalat yüklemelerinizde frigo ve tenteli kuru yük taşımacılığı

Özbekistan ihracat parsiyel taşımacılık çözümlerimizde kuru yük taşımacılığı hizmetleri

Her Hafta Düzenli Şekilde Türkiye’nin İstanbul Şehrinden Parsiyel çıkışlar

Düzenli olarak araç konum gönderimi

Proje Yüklemelerinizi Doğru Şekilde Planlama ve Çözümleme

Özbekistan Ağır Nakliyat Çözümleri

Özbekistan Kuru Yük Taşımacılığı

Özbekistan Taşımacılık

Saygınlar Nakliyat olarak uzun yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile sektörde öncü olarak Özbekistan, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu Ülkelerine komple, parsiyel, proje taşımacılığı ve ağır nakliye çözümleri sunuyoruz. Ortadoğu’dan güçlenerek Dünya’da çoğu bölgeye karayolu taşımacılığı hizmeti başlattık. Günden, güne büyüyen özmal araç filomuzla tam olarak farklı ihtiyaçlara, farklı lojistik çözümleri sunan firmayız. Türkiye – Özbekistan; Özbekistan’dan Türkiye’ye ithalat ve diğer ülkelere transit yük taşımacılığı yapmaktayız. Eğitimli personellerimizle Özbekistan nakliye çözümlerinde lider firmayız.

Özbekistan Frigo Nakliye

Özbekistan Frigo NakliyeTürkiye – Özbekistan ihracat taşımalarında soğuk zincir sevkiyatlarını düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz. Taşkent Başta olmak üzere tüm bölgelerine frigo tır taşımacılığı hizmeti sunarız.  Türkiye’den genelde Özbekistan’a yüklenen frigo yüklemeleri Antalya, Mersin, Hatay, Konya, Kocaeli, İzmit, İstanbul, İzmir, Aydın ve Denizli’den sevk ediliyor. Araçlarımızın rutin bakımları tam olup taşımacılığın hassas şekilde teslimatını yapıyoruz. Üzerimizde olan sorumluluğun bilinci ile soğutmalı ürünlerin ihracat nakliyesini hızlı şekilde tamamlıyoruz. Yüklerinizin bozulma riskinize karşı özmal araçlarımız CMR sigortası altında yüklerinizi güvenle teslimat noktasına ulaştırır.

Türkiye Özbekistan Parsiyel Nakliye

Düzenli servislerimizle Özbekistan nakliye hizmetlerimiz içerisinde yer alan parsiyel taşımacılıkta uzun yılların deneyimi, özmal araç filomuz ve eğitimli personellerimizle uzman personel yardımı ile Özbekistan parsiyel nakliye hizmeti sunarız.

Özbekistan Parsiyel Nakliye

Özbekistan nakliye taşımalarımız içerisinde kurumsal servisimiz ile parça yük taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz. Ticari ürünlerinizin gümrüklü şekilde Özbekistan parsiyel nakliyesini yapıyoruz. İhracat yüklemelerinizde İstanbul’dan her hafta düzenli olarak Taşkent Başta olmak üzere Özbekistan parsiyel taşıma yoluyla yüklerinizi gümrük teslim ediyoruz.

Özbekistan – Türkiye İthalat Yük Taşımacılığı

Özbekistan’ın Başkenti Taşkent ve diğer İlleri Buhara, Semerkant gibi merkezi noktalardan Türkiye’ye ithalat yük taşımacılığı hizmeti sunarız. Araçlarımız gerek İran güzergahı üzeri gerekse Azerbaycan, Gürcistan üzeri Türkiye’ye dönüş yapar. 3. ülke Dozvolalı araçlarımızla profesyonel ithalat ve 3. ülke taşımaları yapmaktayız. Özbekistan yurtdışı nakliye firmaları içerisinde geniş özmal filomuz, C2 Yetki belgemiz, İSO 9001 : 2008 Kalite Belgemizle taşımacılık hizmetimizin rahatlığına varacaksınız.

Özbekistan Karayolu Nakliye Şehirleri

Türkiye’den düzenli olarak Özbekistan’ın çeşitli İllerine karayolu yük teslimatı yapmaktayız. Aşağıda belirtilen Bölge ve Şehirlere tır nakliye navlunu tarafımızdan talep edebilir, yükünüzü Özbekistan’a taşıtabilirsiniz. Kaliteli hizmetin her zaman adresi olan Saygınlar Nakliyat; Taşkent başta olmak üzere tüm şehirlerine komple kuru yük taşımacılığı, parsiyel ve gabari dışı yük teslimatı yapmaktadır.

» Andican » Hive » Semerkant
» Angren » Karşi » Shohimardon
» Buhara » Kokand » Taşkent
» Cizzak » Margilon » Tirmiz
» Fergana » Moynak » Urgenç
» Gulistan » Nukus
Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: