Özbekistan Nakliye

22.06.2020
Özbekistan Nakliye

Özbekistan nakliye çalışmalarında özmal araçlarımız ve cmr sigortamız güvencesindesiniz. İhtiyacınız olan Özbekistan frigo nakliye ve kuru yük taşımacılığında ihracat, ithalat ve transit yük taşımacığı hizmeti sunuyoruz. Taşkent başta olmak üzere ihtiyacınız olan Özbekistan’ın Tüm illerine nakliye çözümlerimiz var.

Özbekistan Nakliye Çözümlerimiz

Özbekistan Nakliye Taşımacılık

 İhracat yüklemelerinizde frigo, tenteli komple taşımacılık

 İthalat yüklemelerinizde frigo ve tenteli kuru yük taşımacılığı

 Özbekistan ihracat parsiyel taşımacılık çözümlerimizde kuru yük taşımacılığı hizmetleri

 Her Hafta Düzenli Şekilde Türkiye’nin İstanbul Şehrinden  Parsiyel çıkışlar

 Düzenli olarak araç konum gönderimi

 Proje Yüklemelerinizi Doğru Şekilde Planlama ve Çözümleme

 Özbekistan Ağır Nakliyat Çözümleri

Özbekistan Kuru Yük Taşımacılığı

Özbekistan Taşımacılık

Saygınlar Nakliyat olarak uzun yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile sektörde öncü olarak Özbekistan nakliye, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu Ülkelerine komple, parsiyel, proje taşımacılığı ve ağır nakliye çözümleri sunuyoruz. Ortadoğu’dan güçlenerek Dünya’da çoğu bölgeye karayolu taşımacılığı hizmeti başlattık. Günden, güne büyüyen özmal araç filomuzla tam olarak farklı ihtiyaçlara, farklı lojistik çözümleri sunan firmayız. Türkiye – Özbekistan; Özbekistan’dan Türkiye’ye ithalat ve diğer ülkelere transit yük taşımacılığı yapmaktayız. Uluslararası Nakliye Eğitimli personellerimizle Özbekistan nakliye çözümlerinde lider firmayız.

Dubai Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Özbekistan Frigo Nakliye

Özbekistan Frigo NakliyeÖzbekistan nakliye hizmetinde frigo seçeneği sunarız. Türkiye – Özbekistan ihracat taşımalarında soğuk zincir sevkiyatlarını düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz. Taşkent Başta olmak üzere tüm bölgelerine frigo tır taşımacılığı hizmeti sunarız.  Türkiye’den genelde Özbekistan’a yüklenen frigo yüklemeleri Antalya, Mersin, Hatay, Konya, Kocaeli, İzmit, İstanbul, İzmir, Aydın ve Denizli’den sevk ediliyor. Araçlarımızın rutin bakımları tam olup taşımacılığın hassas şekilde teslimatını yapıyoruz. Üzerimizde olan sorumluluğun bilinci ile soğutmalı ürünlerin ihracat nakliyesini hızlı şekilde tamamlıyoruz. Yüklerinizin bozulma riskinize karşı özmal araçlarımız CMR sigortası altında yüklerinizi güvenle teslimat noktasına ulaştırır.

Umman Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Türkiye Özbekistan Parsiyel Nakliye

Özbekistan Parsiyel Nakliye

Düzenli servislerimizle Özbekistan nakliye hizmetlerimiz içerisinde yer alan parsiyel taşımacılıkta uzun yılların deneyimi, özmal araç filomuz ve eğitimli personellerimizle uzman personel yardımı ile Özbekistan parsiyel nakliye hizmeti sunarız.

Özbekistan nakliye taşımalarımız içerisinde kurumsal servisimiz ile parça yük taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz. Ticari ürünlerinizin gümrüklü şekilde Özbekistan parsiyel nakliyesini yapıyoruz. İhracat yüklemelerinizde İstanbul’dan her hafta düzenli olarak Taşkent Başta olmak üzere Özbekistan parsiyel taşıma yoluyla yüklerinizi gümrük teslim ediyoruz.

Afganistan Frigo Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Özbekistan – Türkiye İthalat Yük Taşımacılığı

Özbekistan’ın Başkenti Taşkent ve diğer İlleri Buhara, Semerkant gibi merkezi noktalardan Türkiye’ye ithalat yük taşımacılığı hizmeti sunarız. Araçlarımız gerek İran güzergahı üzeri gerekse Azerbaycan, Gürcistan üzeri Türkiye’ye dönüş yapar. 3. ülke Dozvolalı araçlarımızla profesyonel ithalat ve 3. ülke taşımaları yapmaktayız. Özbekistan yurtdışı nakliye firmaları içerisinde geniş özmal filomuz, C2 Yetki belgemiz, İSO 9001 : 2008 Kalite Belgemizle taşımacılık hizmetimizin rahatlığına varacaksınız.

İspanya Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Özbekistan Karayolu Nakliye Şehirleri

Türkiye’den düzenli olarak Özbekistan’ın çeşitli İllerine karayolu yük teslimatı yapmaktayız. Aşağıda belirtilen Bölge ve Şehirlere tır nakliye navlunu tarafımızdan talep edebilir, yükünüzü Özbekistan’a taşıtabilirsiniz. Kaliteli hizmetin her zaman adresi olan Saygınlar Nakliyat; Taşkent başta olmak üzere tüm şehirlerine komple kuru yük taşımacılığı, parsiyel ve gabari dışı yük teslimatı yapmaktadır.

» Andican » Hive » Semerkant
» Angren » Karşi »Shohimardon
» Buhara » Kokand » Taşkent
» Cizzak » Margilon » Tirmiz
» Fergana » Moynak » Urgenç
» Gulistan » Nukus  

Özbekistan Nakliye Güncel Güzergah Durumları Şubat 2020

Özbekistan Nakliye

Şubat 2020 ‘de Dünya geneline yayılan korona virüsünden dolayı Özbekistan’a giriş ve çıkış güzergahlarında değişmeler olmuştur. Zorunlu olarak TürkiyeÖzbekistan arası taşımalarda güzergah değişmesi ile taşımacılık maliyetlerinde farklılıkların oluşmasına sebep oldu. İran üzeri güzergahın korona virüsünden dolayı kapalı olması Türk araçlarının giriş çıkışlarını zora soktu. Bu durumda yeni güzergahlar ise şöyledir:

  1. Türkiye – Gürcistan – Azerbaycan Bakü Limanı’ndan RORO ‘ya binen araçlar Türkmenbaşı Limanını kullanarak – Özbekistan’a varış yapmaktadır.
  2. Ağırlıklı olmasada bu güzergah İran ambargosu olduğundan dolayı kullanıyordu. Şuanda güncel olarakta bu hat devam etmektedir.
  3. Türkiye – Rusya – Kazakistan – Özbekistan güzergahı önceleri pek kullanılmıyordu. Maliyet ve hava şartlarının ve coğrafi şartların ağır olması nedeniyle sık kullanılan bir hat değildi. Şuan güncel olarak Türkiye – Rusya güzergahı kullanılmaya başladı.
  4. Türkiye’den Rusya üzeri Özbekistan TIR Nakliyesi güncel olarak sıkça kullanılmaya başlamıştır.

22.06.2020 Tarihinde güncel Özbekistan nakliye güzergah bilgileri:
Yaklaşık 2-3 Aydır Rusya Transit Dozvolası gelmediğinden dolayı Özbekistan nakliye çalışmaları Kazakistan RORO’su kullanılarak devam etmektedir. Güncel Özbekistan’a Kazakistan üzeri Güzergah şu şekildedir: Türkiye – Gürcistan – Azerbaycan Elet Limanı Kazakistan RORO Gemisi – Aktau Limanı / Kazakistan – Özbekistan olarak sıralayabiliriz.

Sık Sorulan Sorular

Ro-Ro Gemisi Ne Demektir?

Ro-Ro kelime anlamı olarak, tekerlekli araçların taşımasına olanak tanıyan gemi türüdür

Ro Ro Neyin Kısaltması?

Roll on ve Roll off kelimelerinin kısaltılmasıdır.