Özbekistan Nakliye

Özbekistan Nakliye

Özbekistan nakliye çalışmalarında özmal araçlarımız ve Cmr sigortamız güvencesindesiniz. İhtiyacınız olan Özbekistan frigo nakliye ve kuru yük taşımacılığında ihracat, ithalat ve transit yük taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Taşkent başta olmak üzere ihtiyacınız olan Özbekistan’ın Tüm illerine nakliye çözümlerimiz bulunmaktadır.

Özbekistan Nakliye Fiyatları

 • Özbekistan nakliye güzergahı, Gürcistan > Azerbaycan / Alet limanı >RORO ile Kazakistan / Aktau limanı olarak karadan gitmekteyiz.
 • İran – Bazargan şehrinde veya Lütfüabad – pool – saraks Aktarmalı 7.500 USD Buhara teslim.
 • Özbekistan’a İran üzeri taşıma yaparken güzergahımız, Türkiye > İran > Türkmenistan > Özbekistan şeklinde ilerlemekteyiz. 10 gün transit süre. İstanbul’dan Taşkent’e navlun bedeli.. 8.000USD dır.
 • İran üzeri Tek aktarmalı Buhara 7.600 USD şeklinde gidileceğim şehir / km. Baz alınarak fiyatlar güncellenmektedir.
 • İstanbul – Semerkant 6.800 USD 
 • İstanbul – Taşkent 8.000 USD  şeklinde baz alabilirsiniz.
 • Transit süre 10-12 gün ( force major hariç) Eğer Rusya üzeri güzergahta sorun yok ise talebe göre navlun aşağı çekmek için Gürcistan > Rusya > Kazakistan > Özbekistan şeklinde karayolu hizmet verebiliriz.
✔️İstanbul – Taşkent 7.200 USD
✔️Ankara – Buhara7.200 USD
✔️İzmir – Semerkand7.200 USD
✔️Bursa – Nukus7.200 USD

Özbekistan Nakliye Süreleri

Ülkemiz olan Türkiye ile oldukça önemli bir ticari iş ortağı olarak öne çıkmakta olan Özbekistan, karayolu nakliyat hizmetleri alanında da sektör bünyesinde en popüler bölgelerin başında gelmektedir.

Özellikle karayolu taşımacılığı alanında tırların tercih edildiği Özbekistan nakliye hizmetleri alanında Özbekistan tır süreleri de oldukça büyük bir önem arz etmektedir.

Ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’dan söz konusu Özbekistan’ın başkenti olan Taşkent’e kadar transit varış süresi yaklaşık olarak 12 gündür.

Temel lojistik hizmetlerinde oldukça popüler bir şekilde tercih edilmekte olan karayolu taşımacılık hizmetleri, bu şekilde oldukça hızlı ve etkin bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Özbekistan tır firmaları

Türkiye Özbekistan tır güzergahı

Türkiye’nin farklı illerinden teslim aldığımız yükleri; İstanbul Erenköy Gümrük Müdürlüğü’nde işlemlerin yapılmasından sonra Andican, Buhara, Fergana, Hibe, Kokand, Moynak gibi güzergalar üzerinden yüklerin teslim edileceği noktalara ulaştırıyoruz.

8-10 gün arasında devam eden yolculuk sonrası yüklerin güvenli bir şekilde teslim edilmesi için uzman personellerimiz indirme işlemlerinde hassas davranarak malların/ürünlerin zarar görmesini engellemektedir.

Gürcistan Rusya Kazakistan > Özbekistan üzerinden devam eden nakliyelerde aradığınız hizmeti en doğru şekilde ve en uygun fiyatlarla elde edeceksiniz. 

Özbekistan Nakliye Güzergahı

– Türkiye > Gürcistan > Rusya > Kazakistan > Özbekistan şeklinde güzergahımız. 

– Türkiye > İran > Türkmenistan > Özbekistan sizin isteğinize bağlı olarak taşıma yönleri mevcuttur.

Özbekistan Parsiyel Nakliye

Özbekistan parsiyel nakliye alanında müşterilerimize sunduğumuz uygun fiyat ve kolay ödemeli çözümlerimiz ile sektörün referans belirleyici ismi olmaya devam ediyoruz. Saygınlar Nakliyat ile yüklerinizin güven içinde taşınmasını sağlayın…

 • Özbekistan parsiyel nakliye, aynı yere gitmekte olan birden fazla kişilere ait mal ve ürünlerin taşınmasıdır. Karayolu Nakliye, denizyolu nakliye, havayolu nakliye, demiryolu nakliye gibi nakliye hizmet sağlanmaktadır. Farklı alıcılara ait ürünler ve mallar tek bir araç ile taşımaktadır.. Tır, gemi, uçak, konteyner, tren – vagon içerisinde taşıma gerçekleşmektedir.

Özbekistan Parsiyel nakliye süreleri, İran, Türkmenistan üzeri güzergahları kullanılarak belirlenmektedir.

Ortalama süre 8-10 gün olsa da yol durumu, hava koşulları, doğal koşullar gibi elde olmayan nedenlerden dolayı yaşanan gecikmeler söz konusu olabilmektedir.

Türkiye’nin dış ticaret hacminde önemli ülkeler arasında olan Özbekistan’a parsiyel yük taşımacılığı yapmaktayız.

İstanbul’dan özmal araçlarımız ile düzenli şekilde parsiyel taşımacılığı Taşkent başta olmak üzere Buhara, Semerkand gibi Büyükşehirlerine parça yük teslimatı yapmaktayız.

İhracatçı firmaların veya üretici + ihracatçıların küçük komple tırdan daha az yer kaplayan ürünlerini Özbekistan’a teslim etmekteyiz.

Almanya Nakliye Hizmetleri Hakkında Detaylı Bilgi için Tıklayın

özbekistan parsiyel nakliye

Özbekistan Frigo Nakliye

Özbekistan nakliye hizmetinde frigo seçeneği sunarız. Türkiye – Özbekistan ihracat taşımalarında soğuk zincir sevkiyatlarını düzenli olarak gerçekleştirmekteyiz.

Taşkent Başta olmak üzere tüm bölgelerine frigo tır taşımacılığı hizmeti sunarız.  Türkiye’den genelde Özbekistan’a yüklenen frigo yüklemeleri Antalya, Mersin, Hatay, Konya, Kocaeli, İzmit, İstanbul, İzmir, Aydın ve Denizli’den sevk ediliyor.

Araçlarımızın rutin bakımları tam olup taşımacılığın hassas şekilde teslimatını yapıyoruz. Üzerimizde olan sorumluluğun bilinci ile soğutmalı ürünlerin ihracat nakliyesini hızlı şekilde tamamlıyoruz. Yüklerinizin bozulma riskinize karşı özmal araçlarımız CMR sigortası altında yüklerinizi güvenle teslimat noktasına ulaştırır.

Frigo nakliye araçlarımız Türkiye’den hareket edip Özbekistan’da başta olmak üzere bütün şehirlere dağıtım yapabilmektedir.

Çıkış ve varış noktası arasındaki mesafeye göre de fiyat değişimi olmaktadır.

 • Andican,
 • Angren,
 • Buhara,
 • Cizzak,
 • Fergana,
 • Gülistan,
 • Hive
 • Kokand
 • Nukus
 • Semerkant
 • Taşkent
 • Tirmiz
 • Urgenç

Azerbaycan Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

özbekistan nakliye ücretleri

Özbekistan Karayolu Nakliye

Özbekistan karayolu nakliye uygulamalarımız tamamen müşteri odaklı devam etmektedir. Bizler her zaman en kaliteli ve en güvenilir çözümlerin adresi olmayı sürdürüyoruz.

Karayolu nakliyatta tamamen özmal araçlarımızı kullansak da yük türüne ve nakliye tercihine göre farklı donanımlarda araçlarımızla iki ülke arasında sefer yapabiliyoruz.

Karayolu nakliye uygulamalarımızda Türkiye – İran – Türkmenistan – Özbekistan güzergahını kullanarak ya da Gürcistan – Rusya – Kazakistan – Özbekistan güzergahı kullanarak Özbekistan’a ulaşabiliyoruz.

Nakliye sürelerimiz ortalama 8 – 10 gün arasında olmakla birlikte hava koşullarına, yol durumlarına ve diğer etkenlere göre teslimat sürelerinde ufak değişiklikler olabilmektedir.

Güzergâh seçimini bizler her zaman yol durumu ve yoğunluğa göre tercih etsek de müşterilerimiz de belli bir güzergâh seçiminde bulunabilmektedir.

Bu durumda da istenen güzergâhtan karayolu nakliye uygulamamız gerçekleştirilmektedir.

Özbekistan karayolu nakliye uygulamalarımızda tamamen profesyonel, coğrafyayı bilen, alanında tecrübe sahibi bir kadromuz görev yapmaktadır.

Yeni nesil, bakımlı ve donanımlı araçlarımızla birlikte ekiplerimiz yüklerinizi güvenli biçimde yükleme noktasından teslimat noktasına ulaştırmaktadırlar.

Türkiye’den düzenli olarak Özbekistan’ın çeşitli İllerine karayolu yük teslimatı yapmaktayız. Aşağıda belirtilen Bölge ve Şehirlere tır nakliye navlunu tarafımızdan talep edebilir, yükünüzü Özbekistan’a taşıtabilirsiniz.

Kaliteli hizmetin her zaman adresi olan Saygınlar Nakliyat; Taşkent başta olmak üzere tüm şehirlerine komple kuru yük taşımacılığı, parsiyel ve gabari dışı yük teslimatı yapmaktadır.

Andican» Hive» Semerkant» Angren» Karşi»Shohimardon» Buhara» Kokand» Taşkent» Cizzak» Margilon» Tirmiz» Fergana» Moynak» Urgenç» Gulistan

TürkiyeGürcistanAzerbaycan Bakü Limanı’ndan RORO ‘ya binen araçlar Türkmenbaşı Limanını kullanarak – Özbekistan’a varış yapmaktadır.

Dubai Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Özbekistan Demiryolu Nakliye

Özbekistan demiryolu nakliye hizmetlerinin önde gelen nakliye firmalarından Saygınlar Nakliyat olarak, kaliteli ve güvenli bir taşıma hizmetini tarafınıza sunmanın gururunu yaşamaktayız.

Deneyimli personellerimizin müşteri memnuniyetini öncelediği güler yüzlü hizmetleri ile özel bir nakliye sizleri bekliyor.

Türkiye’den Özbekistan bölgesine yapılan yük taşımalarınızda, hızlı, güvenli ve çok ekonomik olan demiryolu taşımacılığı sizlere çözüm sunuyor.

Özbekistan ve bölgenin diğer ülkelerinden gelecek olan ithal ürünleri yine demiryolu taşımacılığının yardımıyla sizlerle buluşturuyoruz.

Bazı yük taşımacılıklarında özellikle tercih edilen uluslararası demiryolu taşımacılığı hizmeti, kolay geçiş avantajları sayesinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Ülkemiz dışında Özbekistan ve çevre bölgelerde gelişmiş olan demiryolu hizmetleri sebebiyle, yük taşımacılığı açısından oldukça cazip bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

 • 60 ülkeye sevkiyat hizmeti
 • Mutlu müşteriler
 • 25 Acente
 • Gelişmiş network ağı

özbekistan nakliyecileri

Özbekistan Nakliye Çözümlerimiz

 •  İhracat yüklemelerinizde frigo, tenteli komple taşımacılık
 •  İthalat yüklemelerinizde frigo ve tenteli kuru yük taşımacılığı
 •  Özbekistan ihracat parsiyel taşımacılık çözümlerimizde kuru yük taşımacılığı hizmetleri
 •  Her Hafta Düzenli Şekilde Türkiye’nin İstanbul Şehrinden parsiyel çıkışlar
 •  Düzenli olarak araç konum gönderimi
 •  Proje Yüklemelerinizi Doğru Şekilde Planlama ve Çözümleme
 •  Özbekistan Ağır Nakliyat Çözümleri
 •  Özbekistan Kuru Yük Taşımacılığı

Saygınlar Nakliyat olarak uzun yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile sektörde öncü olarak Özbekistan nakliye, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu Ülkelerine komple, parsiyel, proje taşımacılığı ve ağır nakliye çözümleri sunuyoruz. Ortadoğu’dan güçlenerek Dünya’da çoğu bölgeye karayolu taşımacılığı hizmeti başlattık.

Günden, güne büyüyen özmal araç filomuzla tam olarak farklı ihtiyaçlara, farklı lojistik çözümleri sunan firmayız. Türkiye – Özbekistan; Özbekistan’dan Türkiye’ye ithalat ve diğer ülkelere transit yük taşımacılığı yapmaktayız. Uluslararası Nakliye Eğitimli personellerimizle Özbekistan nakliye çözümlerinde lider firmayız.

Özbekistan Nerede?

Özbekistan, resmî adıyla Özbekistan Cumhuriyeti (Özbekçe: Oʻzbekiston Respublikasi), Orta Asya’da bir ülkedir. Yedi bağımsız Türk devletinden biridir. Kuzeyde Kazakistan, kuzeydoğuda Kırgızistan, güneydoğuda Tacikistan, güneyde Afganistan ve güneybatıda Türkmenistan ile komşudur.

Vikipedi

İran Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

özbekistan parsiyel nakliye fiyatları

Özbekistan Nakliyede Kullanılan Belgeler

Günümüzde oldukça büyük bir öneme sahip olan temel lojistik hizmetleri alanında ülkemiz Türkiye’nin pek çok çeşitli ticari iş ortakları bulunmaktadır.

Ülkemizin en önemli ticari ortaklardan bir tanesi olarak öne çıkmakta olan Özbekistan ülkesi de özellikle karayolu lojistik hizmetleri alanında oldukça önemli bir konumda yer almaktadır.

Bu bağlamda da Özbekistan nakliyede kullanılan belgeler ekstra bir öneme sahiptir. Genel olarak bakıldığı zaman ülkemizden Özbekistan’a karayolu lojistik hizmetleri alanında kullanılan temel belge ve dokümanlar;

 • Karayolu Taşıma Belgesi,
 • FİATA Tesellüm Belgeleri,
 • Paket Postası Makbuzu,
 • Nakliyeci Makbuzu ve
 • Tır Karnesi olarak öne çıkmaktadır.

Kırgızistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

 Özbekistan Nüfus ve Dini

Orta Asya’nın oldukça önemli bir bölgesinde yer alan Özbekistan’ın nüfus ve dini yapısı da oldukça zengin bir şekilde karşımıza çıkmaktadır.

Nüfusun %96’lık bir kısmını Müslümanların oluşturduğu ülkede %2 oranında da Ortodoks nüfus yaşamaktadır.

35 milyona yakın bir nüfusa sahip olan Özbekistan ülkesi, yedi bağımsız Türk devletinden bir tanesi olarak öne çıkmaktadır.

Oldukça farklı kültür ve etnik gruplarda insanları bünyesinde ihtiva etmekte olan Özbekistan ülkesi, Orta Asya bölgesinin de oldukça önemli bir ticaret noktası olarak öne çıkmaktadır.

Özellikle pek çok çeşitli karayolu lojistik ağlarının merkezinde yer alan ülkede dini inanç ve özgürlükler de söz konusu ülke anayasası kapsamında güvence altına alınmıştır.

Siyasi ve İdari Yapı

Günümüzde Özbekistan ülkesi ile ilgili en çok merak edilen noktalardan bir tanesi de siyasi ve idari yapı olarak öne çıkmaktadır.

Yönetim sistemi olarak cumhuriyeti benimsemiş olan Özbekistan, temel yönetim anlayışında da başkanlık sistemini esas almaktadır.

Üniter devlet yapısını benimsemiş olan Özbekistan Cumhuriyeti’nin başkenti de Taşkent şehridir. Para birimi olarak da Özbekistan Somu kullanmakta olan ülkenin resmi dili de Özbekçe olarak öne çıkmaktadır.

Ülkemiz olan Türkiye’nin de oldukça önemli bir ticari iş ortağı olarak öne çıkmakta olan Özbekistan, oldukça kritik bir karayolu taşımacılık hattının da en önemli noktalarından bir tanesi olarak bilinmektedir.

İspanya Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Özbekistan Nakliye ile ilgili sıkça sorulan sorular

Özbekistan Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Nakliyesi yapılacak malların ağırlığı, hacmi, ve türüne göre şekillenir.

Özbekistan Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır?

Birden çok kişinin mal veya eşyalarının tek bir araçla nakliyesinin yapılmasıyla gerçekleşir.