Almanya Nakliye

Almanya Nakliye

Almanya nakliye firması olarak hizmetlerimiz içerisinde yer alan parsiyel nakliye (parça yük taşımacılığı) düzenli olarak:

Gaziantep – Almanya Parsiyel servis, Kayseri – Almanya parsiyel servis ve Gaziantep – Almanya parsiyel servis olarak 3 lokasyondan düzenli haftalık nakliye hizmeti sunuyoruz.

Firmamızın izlediği güzergah Mersin RORO Gemisinden çıkış yaparak İtalya Trieste Limanı’na varış yapan araçlarımız Batı Avrupa’ya dağıtım yapmaktayız.

İstanbul – Almanya arasında ve Türkiye’nin tüm bölgelerinden ihracat yüklerinizi taşıyoruz. Almanya’dan transit, ithalat yüklerinizi profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Almanya bir Orta Avrupa ülkesi olmakla birlikte pek çok açıdan Avrupa’nın lider ülkelerinden birisidir.

Sanayisi, insan hakları, sosyal devlet olgusu, kişi başına düşen milli gelir gibi pek çok açıdan dünyanın sayılı ülkelerinden birisidir.

Almanya söz konusu olduğunda Türkiye açısından durum daha da değişmekte, iki ülke arasında çok eskilere dayanan müttefiklik bulunmaktadır.

Bu nedenle de Avrupa’da en fazla Türkiyelinin yaşadığı ülke Almanya olmakta, ticari faaliyetler de çok yoğun devam etmektedir.

Almanya ile Türkiye arasında gerek ticari gerekse bireysel nakliyelerde en çok merak edilenlerden birisi Almanya nakliye fiyatları olmaktadır.

Nakliye fiyatları çeşitli etkenlere göre değişmekle birlikte Saygınlar Nakliyat firmamız her zaman kaliteli, hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı çözümleriyle yardımcı olmaktadır.

Almanya Frankfurt şehrine, hatay veya gaziantep gibi Akdeniz veya doğu Anadolu bölgelerinden yüklerken genelde Mersinden Roro hattını kullanıyoruz. Bize ortalama maliyeti geminin 3.500eu.

Daha sonra İtalya Trieste limanına gidiyor dorselerimiz, orada gümrükte x-ray / T1 işlemleri yapılıp. Yabancı plakalı çekicileri kiralıyoruz yurt dışı nakliye fiyatları ortalama 1.6 Eu km. Başına Navlun ödüyoruz.

Almanya’daki Türk tır firmaları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Saygınlar Taşımacılık 2.şubesi yurtdışında Almanya’da bulunmaktadır.

Bir tır Almanya’ya kaça gider? Konya Almanya nakliye ortalama 4.000eu ama şehir ve tonaja göre değişir.

Almanya’ya tır kaç günde gider? Karayolunda 5 gün. RoRo ile gemiyle 8-10 gün.

Almanya lojistik firmaları iş ilanı verirken mail yoluyla daha sağlıklı olunur. Söz uçar yazı kalır sevkiyatlarda yazışınız.

Almanya Parsiyel nakliye fiyatları, Türkiye’den çok uygun ithalat / ihracat rakamları ile güncel en dip Navlun veriyoruz.

Almanya Nakliye Fiyatları

 • ✔️İstanbul yükleme – 6741 HM Lunteren – Hollanda 4.400€
 • ✔️Mersin yükleme – 8072 PB Nunspeet   – Hollanda 4.800€
 • ✔️Ankara – 7395 PA Teuge  – Hollanda 4.900€
 • ✔️İstanbul – Bristol BS 11 8HT – İngiltere BOX sadece // 6.500€
 • ✔️İstanbul – D-75031 Eppingen – Almanya 4.600€
 • ✔️İstanbul – 90449 Nürnberg -Almanya 4.450€
 • ✔️İstanbul – 59229 Ahlen – Almanya 4650€
 • ✔️Mersin – Nürnberg – Almanya 4.550€
 • ✔️Hatay – München -Almanya 4.400€
 • ✔️Ankara – Berlin – Almanya 4.500€
✔️ İstanbul – Köln4100 Euro
✔️ Ankara – Frankfurt4700 Euro
✔️ Mersin-Berlin4700 Euro
✔️ Gaziantep – Hamburg4800 Euro
✔️ İzmir – Bremen4500 Euro
Türkiye Almanya TIR Nakliye Fiyatları

Türkiye Almanya TIR nakliye fiyatları değişkenlik göstermektedir. Bu noktada tır nakliye fiyatlarını etkileyen başlıca etmenler şunlardır:

 • Yükünüzün teslim alınacağı yer ile teslim edileceği yer arasındaki mesafe fiyatlandırmada en önemli belirteçtir. Gerek Türkiye gerekse Almanya’nın geniş bir coğrafyaya sahip olması ülkeler içinde dahi tırlarımızın kat edeceği yolu etkilemekte, bu nedenle mesafe arttıkça fiyat artışı olmaktadır.
 • Nakliye türü bir diğer değişkendir. Firma olarak iki ülke arasında parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır yük nakliye gibi çeşitli nakliye türleriyle aktifiz. Her nakliye türünde farklı donanım ve teknik detaylar devreye girdiği için fiyatlar da değişebilmektedir.
 • Yüklerinizin türü, ağırlığı ve genişliği tır nakliye fiyatlarını etkilemektedir.

Almanya Nakliyesinde Operasyonel Süreç

Mersin>>Trieste   Karayolu dorsecilik detayları

 • Tek dorse gider ise 1395 Euro. Çekici  Dorse giderse   dfds ‘nin  belirlediğin günlük tutar ele alınır. 1300-1800 Euro arasıdır.
 • Mersin >> Trieste arası  transit süre  72 saattir.
 • Trieste limanında  free time 48 saat  ,Mersin limanında 24  saat’tir.
 • Trieste >>  Frankfurt Almanya arası km 895 km’dir.
 • Çekici kiralama bedeli km başı  1,35 Euro’dur.
 • Trieste  >> Avusturya >> Almanya  güzergahı kullanılmaktadır. Dozvola olmaması sebebi ile  şoför atlamalı şekilde  gidiş yapmaktadır.Atlamalı geçer ise  şoföre 100 Euro  ödenmektedir. Yakalanırsa cezası 2000 Eurodur.
 • RoRo da  peşin ödeme olur ise  %10 indirim  alınmaktadır.
 • Yıl sonunda 100  dorseyi  aşan servis  yapılmışsa   dorse  başına  25 Euro  indirim yapılmaktadır .
 •  Yalova limanı  >> Trieste arası 72 saattir.
 • Salzburg ve  Suben  kapılarından  Almanya ‘ya giriş yapılabilmektedir.  İtalya üzerinden  gidildiği zmn Salzburtan  girilmesi daha mantıklıdır.
 •  Araçta otoban cihazı varsa istediği   güzergahı kullanabilir. Yoksa  Yol Vignette  dedikleri  karayolu biletine   göre gidilir.
 •  Trieste  İtalya  >>  Avusturya  Villak arası  200 km
 • Avusturya >> Salzburg  200 km
 • Salzburg >> Frankfurt arası 540 km

Özbekistan Nakliye Hizmetleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Almanya Nakliye Süresi

Almanya ile Türkiye sınır komşusu devletler değillerdir. Bu nedenle iki ülke arasında nakliye hizmeti verilirken araçların birden çok ülkede geçmesi gerekir.

Bir tırın Almanya’ya varışı mesafeye, yol durumuna, gümrüklerdeki yoğunluğa ve hava şartlarına göre değişebilmektedir. Parsiyel nakliye hariç diğer nakliye türlerimizde doğrudan yükün bulunduğu noktadan yükleme yapıp yola çıkabiliyoruz.

Bu nedenle Edirne ile Gaziantep’ten çıkan tırların kat edeceği mesafe aynı olmayacaktır.

Firmamız tamamı yeni nesil, bakımlı araçları ve uzman kadrosuyla en hızlı Almanya nakliye hizmetini yerine getirmekte, Maksimum 6 gün içinde teslimat yapmayı başarmaktadır.

Metreküp hesaplama işlemlerine buradan ulaşabilirsiniz

almanya türkiye tır nakliye fiyatları

Türkiye-Almanya Varış Güzergahı

Türkiye ile Almanya arasında ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Bunun nedeni Türkiye Almanya varış güzergahı olarak birden çok yolun tercih edilebilmesidir.

Doğrudan iki ülke arasında karayoluyla seyahat etmek mümkündür ve bu noktada tercih edilebilecek Türkiye – Almanya güzergahları şunlardır:

Metreküp Hesaplama işlemleri için tıklayın

almanya tır nakliye fiyatları

Almanya Parsiyel Nakliye

Yükünüz var ve Almanya parsiyel olarak gümrüklemesini siz yapıp; göndermek mi istiyorsunuz? Grupaj yüklerinizin güven içerisinde Türkiye – Almanya arasında CMR Sigortalı araçlarımızla parça yüklerinizi sağlam teslim ederiz.

İhracat firmalarının ve Almanya’da bulunan ithalat, ihracat firmalarının doğru lojistik çözüm ortağıyız. Yasal taşımaların her zaman markası olan Saygınlar Nakliyat; yüklerinizi en kısa sürelerde varış noktasına teslim eder.

Gerekli tüm yetkinlik belgelerini bulunduran Saygınlar Nakliyat; CMR Sigortası güvencesi, İSO 9001 Belgesi, Marka Tescili, IRU Sistemi teminatı, Global Teminat, C2 Yetki Belgesine sahiptir.

Ulaştırma Bakanlığı tarafından zorunlu hale gelen tüm yetki belgeleri haricinde, kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem vererek belge sayımızı her geçen gün artırmaktayız.

Müşterilerimiz için en iyisini her zaman yapmaktan onur duymakta ve Almanya parsiyel servisimiz yanında Fransa parsiyel, Belçika, Hollanda, İngiltere gibi Batı Ülkelerine her zaman düzenli parsiyel çıkış yapmaktayız.

İmo, İmco ve un numaralı yükler hariç Türkiye’nin ihracat ve Almanya’nın ithalat kanunlara uygun yükleri Türkiye’den Almanya’ya kısa transit sürelerle taşıyoruz.

Yükünüzün genişlik x uzunluk x yükseklik ve birim adedi, tonajına göre hesaplayarak araç planlarımıza uygun şekilde Türkiye Almanya arası nakliye servisi sunuyoruz.

Parsiyel yük taşımacılığı hizmetimizin en büyük avantajı düşük fiyat avantajıdır. Komple 1 TIR kiralama yerine parsiyel aracımızda rezervasyon alarak hemen yerinizi ayırın ve yükünüz Almanya’ya teslim olsun.

Her Hafta Düzenli Almanya Parsiyel araçlarımız Gaziantep, Mersin ve Kayseri’den çıkış yapmaktadır.

Romanya Nakliye hizmetleri hakkında bilgi almak için tıklayın

almanya taşıma süreleri

Almanya Frigo Nakliye

Avrupa ülkelerinden en geniş ekonomiye sahip olan Almanya ile köklü bir geçmişe sahip olan ticari ilişkilerimizde nakliyenin önemi oldukça büyüktür. Saygınlar Nakliyat olarak yıllardır uluslararası taşımacılık faaliyetlerini sürdürmekte ve her birine başarı imzamızı atmaktayız.

Türkiye ile Almanya arasında gönderilen yüklerin büyük çoğunluğunu gıda malzemeleri oluşturmaktadır. Dondurma, içecek, yaş meyve-sebze, et-et ürünleri, süt-süt ürünleri, tatlı, dondurulmuş gıdalar, bitki, kimyasal ürünler ve tıbbi ilaçlar Almanya frigo taşımacılık hizmetlerinde en sık gönderimi yapılan ürünler arasında yer almaktadır.

Bu ürünlerin artı eksi derecelerde muhafaza edilerek adrese ulaştırılması gerekmektedir. Bizler de Saygınlar Lojistik firması olarak son derece kaliteli frigofik araçlarımızda ürünlerinizin taşımacılığını gerçekleştirmekteyiz.

Almanya frigo nakliye hizmetlerimizi İSO 9001 kalitesine uygun olacak şekilde gerçekleştirmekteyiz. Böylece tüm resmi evraklar, gümrük girişleri, taşımacılık faaliyetleri de müşteri talebini karşılayacak seviyede yapılmaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak yıllardır alanında uzman şoförler ile çalışmış, taşımacılık faaliyetlerimizi de yüksek model araç filomuz ile gerçekleştirmişizdir.

Bazı ürünlerin, özellikle gıda ürünlerinin, artı eksi derecelerde taşınması gerekmektedir. Bizler de frigo kasalarımızda gereken özeni göstermekte ve ürünlerinizi sağlamca adrese teslim etmekteyiz. Kapsamlı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

Nakliye sırasında yüklenen malın alıcıya ulaşana dek belli sabit bir ısıda kalmasını sağlıyoruz. Soğutmalı dorseler yardımıyla nakliye gerçekleşir ve standardın dışında malzemeler kullanıyoruz.

 • Ankara Almanya’ya karayolu frigo nakliyede 4.800euro frigo çalışıldığında +500euro navluna eklenmektedir.
 • Almanya > İstanbul frigo – ADR’li araç navlun tır fiyatı 3.000euro dur.
 • Almanya’da daha çok 3.ülke olarak IRAK / İRAN/ AZERBAYCAN / KAZAKİSTAN / ÖZBEKİSTAN ülkelerine taşıma yapmaktayız.
 • Almanya’da daha çok Suben gümrüğünü kullanmaktayız.  İthalatçı vergisini yatırır %20 vergi ödemez buda Mal cinsine göre değişmektedir.
 • Karayolunda transit süre 4/5 gün adres teslimi yapmaktayız..

Türkiye-Almanya frigo nakliye hizmetleri ortalama 5-7 gün sürmektedir. Bu durum trafik yol durumu, hava şartları ve gönderilecek ürün niteliği değiştirmektedir.

	türkiyeden almanyaya nakliyat

Almanya Transit Taşımalarımız

Almanya’dan ithalat Türkiye’ye parsiyel ve komple taşıma yaptığımız gibi Ortadoğu Ülkelerine aynı özenle transit olarak Almanya’dan yüklediğimiz yükleri teslim etmekteyiz.

Almanya nakliye hizmetinde yılların deneyim ve tecrübesi ile lokal bazlı transit taşımalar yapmaktayız.

 • Almanya’dan – Kuveyt
 • Almanya’dan – Katar
 • Almanya’dan – Suudi Arabistan
 • Almanya’dan – Suriye
 • Almanya’dan – Irak
 • Almanya’dan – Ürdün
 • Almanya’dan – Lübnan
 • Almanya’dan – Özbekistan
 • Almanya’dan – Türkmenistan
 • Almanya’dan – Dubai

Yukarıda sayılan bölgere düzenli transit 3. ülke taşımaları direk veya aktarmalı olarak servis hizmeti sunarız.

Almanya ile Türkiye arasındaki mesafe oldukça uzundur. İki ülke sınır komşusu olmadığı için pek çok ülkeden geçiş yapılarak ulaşım sağlanmaktadır.

Karayolu ile iki ülke arasında taşıma yaptığımızda araçlarımız iki farklı güzergâh kullanabilmektedir. Bunların ilkinde Bulgaristan’dan Sırbistan’a, oradan Hırvatistan, Slovenya, Avusturya takip edilerek Almanya’ya geçiş yapılmaktadır.

İkinci güzergahta yine Bulgaristan’dan çıkılıp Romanya, Macaristan, Avusturya, Almanya şeklinde ilerlenmektedir.

Almanya transit taşıma süreleri karayoluyla 7-9 gün, havayoluyla 2-3 gün arasında değişmektedir. Firma olarak başlıca şu avantajları sağlıyoruz:

 • Geniş araç filosu,
 • Deneyimli, eğitimli uzman kadro,
 • Çeyrek asra yakın tecrübe,
 • En modern donanımlar,
 • 7/24 müşteri hizmetleri destek hattı,
 • Uygun fiyat, kaliteli hizmet politikası…

Almanya Nerededir?

Almanya, Avrupa´nın tam göbeğinde bulunmaktadır. Dünya haritaları üzerinde Almanya´yı genellikle ortalarda komşu ülkelerle çevrili bir yerde görebilirsiniz.

Almanya´nın kuzeyinde Kuzey ve Baltık Denizi, güneyinde ise Alp Dağları bulunmaktadır. Türkiye ile karşılaştırıldığında, Almanya Türkiye´nin yarısı kadar büyüktür. Vikipedi

Yunanistan Nakliye Hizmetlerimiz İçin Tıklayın

almanya frigo nakliye

Almanya Ağır Nakliye

Almanya ile Türkiye arasındaki ticaretin zenginliği kimi zaman standart nakliyelerle taşınamayacak yüklerin olmasına neden olmaktadır.

Bunun için Saygınlar Nakliyat olarak Almanya ağır nakliye hizmeti veriyoruz. Standart ölçülerin dışındaki, özel ekipmanlarla ve araçlarla en kısa sürede Türkiye’den Almanya’ya taşınması gereken yüklerinizi taşıyoruz.

Almanya ağır nakliye uygulamalarımızın detayları diğerlerine nazaran daha fazladır. Hizmetimiz sadece yüklerinizin bir yerden başka bir yere taşınmasından ibaret de değildir.

Müşteri talepleri doğrultusunda depolama, montajlama, sigorta ve daha başka destekler de sağlanabilmektedir.

Hizmet detayları tamamen müşteri taleplerine ve ihtiyaçlarına göre şekillenmekte, her zaman memnuniyet düzeyi en yüksek uygulamalar başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Ağır nakliye hizmeti verecek firmanın seçimi çok özenli yapılmalıdır. Standart taşımalarda kullanılan araçlar ve ekipmanlar ağır nakliye için yeterli değildir.

Firmamız ülkeler arası yıllardır ağır nakliye hizmeti vermekte, Almanya’ya dair prosedürler hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Uzman ekibimiz yol analizlerini doğru yapabilmekte, en iyi araçlar ve profesyonel ekiplerle sahada görev yapmaktadır. Böylece ağır yükleriniz yükleme noktasından son alıcıya kadar başarıyla ulaştırılmaktadır.

Almanya Nakliye Firmaları

Türkiye’den Almanya’ya yük göndermek isteyen yük sahipleri doğru nakliye firmasıyla iletişime geçmeye dikkat ediyor.

Almanya nakliye firmaları arasında yer alan firmamız sektörün önde gelen güvenilir ismi oluyor. İki ülke arasında farklı özelliklerde pek çok yük taşınıyor.

Yük güvenliğinin sağlanması, zaman kaybının yaşanmaması, doğru fiyata yüklerin taşınması için bizler hizmet veriyoruz. İki ülke arasında yük taşımak için firmamızı seçmenizdeki temel nedenler:

 • Yılların bilgi ve birikimine sahibiz.
 • Müşteri odaklı hareket ediyoruz.
 • Yeterli donanıma sahibiz.
 • Farklı özelliklerde yükler için uygun taşıma koşullarını sağlıyoruz.
 • Profesyonel ekiple nakliye hizmeti veriyoruz.
 • Zaman kaybının yaşanmasını önlüyoruz.
 • Yükleri adresten alıp teslimat noktasına sorunsuz bir şekilde teslim ediyoruz.
 • Doğru ve bütçe dostu fiyat aralığında hizmet veriyoruz.

 Bulgaristan nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

almanya-ırak nakliye

Almanya Denizyolu Nakliye

Denizyolu nakliyesi tüm dünyada en eski nakliye türlerinden birisidir. Bunun nedeni denizyolu nakliyenin diğer taşımacılıklara nazaran daha uygun fiyatlı olmasıdır.

Gemilerle pek çok yük aynı anda taşınabildiği için lojistik giderleri oldukça düşmekte, bu açıdan da denizyolu nakliye tercih edilmektedir.

Denizyolu nakliyenin tercih edilmesindeki bir diğer etken daha fazla yükün tek seferde taşınabilmesidir.

Ro-Ro ile tırların yükleyemeyeceği ağırlıkları tek seferde yükleyebilir, daha ağır yükleri başarıyla taşıyabilirsiniz.

Fakat denizyolu nakliyeyi kullanabilmek için teslimatın ve yüklemenin yapılacağı yerlerin deniz kıyısında olması gerekmektedir. Bu açıdan Türkiye limanları olan, üç tarafı denizlerle çevrili bir ülkedir.

Almanya’nın da denize kıyısı vardır. Fakat Türkiye Almanya’nın doğusunda iken deniz batısında ve kuzeyindedir. Bu nedenle doğrudan Almanya denizyolu nakliye çok fazla tercih edilmemektedir.

Türkiye limanlarından yola çıkan gemiler İtalya’ya ulaşabilmekte, buradan da yeniden karayolu araçlarıyla Almanya içlerine gitmesi gerekmektedir.

Firma olarak her zaman müşteri odaklı hareket ediyor, müşterilerimizin ihtiyaç ve tercihlerini göz önünde bulundurarak en hızlı ve en güvenli nakliye çözümlerini sunuyoruz.

Almanya Havayolu Nakliye

Almanya bir Orta Avrupa ülkesi olup pek çok yönden Avrupa’nın lokomotif ülkelerinden birisidir. Aynı zamanda en fazla Türk nüfusa ev sahipliği yapan ülkedir. Türkiye ile Almanya’nın ikili ilişkileri çok eskilere uzandığı için ticari ilişkiler de oldukça yoğundur.

Almanya ile Türkiye arasında ticaret yapan firmaların en temel ihtiyacı taşımacılıktır ve bunun için farklı nakliye yolları kullanılır. Bunlardan birisi de Almanya havayolu nakliye yöntemidir.

Havayolu nakliye çeşitli avantajlarından dolayı lojistik sektöründe tercih edilebilmektedir.

En çok tercih edilen nakliye türü olmasa da hassasiyeti yüksek ürünlerin, daha kısa sürede taşınması gereken ürünlerin, değeri çok yüksek ürünlerin taşınmasında havayolu kullanılabilmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak 2000’lerin başından bu yana Almanya’ya yük taşıyoruz.

Farklı yollarla birlikte havayolunu da kullanabiliyor, ihtiyaçlarınıza en kolay biçimde çözüm üretiyoruz.

Geniş araç filomuz ve uzman kadromuzla birlikte Almanya Havayolu Nakliyeyi aynı zamanda karayolu nakliyeyle birleşik şekilde tercih edebiliyoruz. Yoğunluk İstanbul – Münih arası olsa da bütün şehirlerden yük alıp yük teslimi yapabiliyoruz.

Almanya Nakliye İlleri

Türkiye’den Almanya’ya pek çok farklı sektörden yük taşınmaktadır. En çok da makine parçaları, hazır giyim ürünleri, demir, yaş sebze, meyve, soğutma ekipmanları gibi yüklerin taşınmasına ihtiyaç olmaktadır.

Firmamız Türkiye’nin bütün illerinden Romanya’ya yük kabulü yapabilmektedir.

Almanya nakliye illeri ile yine Almanya’nın hemen bütün şehirleri olmaktadır. Başlıca Nakliye Şehirlerimiz şu şekildedir;

 • Hamburg
 • Dresden,
 • Münih
 • Bavyera,
 • Hannover,
 • Köln,
 • Nürnberg
 • Frankfurt
 • Hessen
 • Duisbur
 • Stuttgart,
 • Baden
 • Württemberg
 • Bochum
 • Düsseldorf
 • Wuppertal
 • Leipzig
 • Saksonya
 • Bonn
 • Dortmund
 • Kuzey Ren-Vestfalya
 • Bielefeld
 • Essen
 • Kuzey Ren-Vestfalya
 • Münster
 • Berlin
 • Bremen‘de en fazla dağıtım yaptığımız şehirlerdir.

Firmamız profesyonel çözümleriyle daima kapıdan kapıya Almanya nakliye hizmetleriyle fark oluşturmaktadır.

Türkiye – Almanya Bölgelere Göre Mesafeler

İstanbul yüklemeleri için hesaplanan ortalama uzaklıklar şu şekildedir

 • Köln 2500 Kilometre
 • Hamburg 3000 Kilometre
 • Frankfurt 2300 Kilometre
 • Berlin 2800 Kilometre
 • Hannover 2850 Kilometre

Almanya Gümrük Depolama

Türkiye’den ihracat ürünlerinde, Almanya veya Tüm Avrupa ülkelerinde ithalat vergisini yaptırır depolama hizmeti iç nakliye fiyat ( navlun ) konusunda şirket bünyemizden destek alabilirsiniz.

Avrupa’ya mersin ve Pendik’ten Roro seferli Taşımacılık ve Karayolu ile Ekspres taşımacılık ile hizmet etmekteyiz.

 • Ortalama transit süre 5/6 gündür.
 • Maximum istihap haddi 22.000kğs.

Almanya Nüfusu Dini ve Coğrafi Konumu

Almanya nüfusu, dini ve coğrafi konumu merak ediliyor. Almanya, Avrupa’nın göbeğinde yer alan bir ülkedir.

Türkiye’nin neredeyse yarısı kadar büyüklüğünde olan Almanya’nın kuzeyinde Kuzey Denizi ve Baltık Denizi, güneyinde Alp Dağları yer alıyor. Başkenti Berlin olan ülke, federal parlamenter cumhuriyettir.

2020 yılında yapılan hesaplama ile ülkenin nüfusu 83,24 milyon olarak kaydedildi. 2021 yılında nüfusta bir değişiklik görülmedi. Ülkenin %50’si kendini Hristiyan olarak tanımlarken resmi din de Hristiyanlık olarak kabul edilmiştir.

Ülke nüfusunun büyük bir çoğunluğu tanrıya inanmaktadır. Ülkede din özgürlüğü olduğu için her birey istediği dine inanabilir. Orta Avrupa’da bulunan ülkenin komşuları Danimarka, Polonya, Avusturya, Fransa ve Çek Cumhuriyeti’dir.

Almanya Nakliye Fiyatları?

Nakliye Fiyatları, nakliyesi yapılacak malların tonajı, türü, boyutlarına göre belirlenir.

Bir TIR Almanya’ya kaça gider?

Türkiye Almanya arası yükleriniz ortalama 7-8 gün içinde ulaşmaktadır. Almanya nakliye fiyatları  2800 Euro – 5100 Euro arasındadır.

Türkiye Almanya tır kaç günde gider?

Ortalama 7 gün ile 10 gün içinde gerçekleşir.