Odabaşı Mah. Atatürk Bulvarı Mehmet Menke Apt. No: 79 Daire: 15 Antakya / Hatay
tr

Almanya Nakliye

13.01.2018
817
Almanya Nakliye

Saygınlar Transport olarak Türkiye – Almanya arasında ithalat, ihracat ve transit taşımacılık hizmetleri sunarız. Deneyimli personellerimizle Almanya’ya parsiyel, komple taşımacılık servisi sunuyoruz.

Almanya Nakliye

Almanya nakliye firması olarak hizmetlerimiz içerisinde yer alan parsiyel nakliye (parça yük taşımacılığı) düzenli olarak Gaziantep – Almanya Parsiyel servis, Kayseri – Almanya parsiyel servis ve Gaziantep – Almanya parsiyel servis olarak 3 lokasyondan düzenli haftalık nakliye hizmeti sunuyoruz. Firmaızın izlediği güzergah Mersin RORO Gemisinden çıkış yaparak İtalya Trieste Limanı’na varış yapan araçlarımız Batı Avrupa’ya dağıtım yapmaktayız.

Almanya’ya Düzenli Parsiyel Nakliye

İmo, imco ve un numaralı yükler hariç Türkiye’nin ihracat ve Almanya’nın ithalat kanunlara uygun yükleri Türkiye’den Almanya’ya kısa transit sürelerle taşıyoruz. Yükünüzün genişlik x uzunluk x yükseklik ve birim adedi, tonajına göre hesaplayarak araç planlarımıza uygun şekilde Türkiye Almanya arası nakliye servisi sunuyoruz. Parsiyel yük taşımacılığı hizmetimizin en büyük avantajı düşük fiyat avantajıdır. Komple 1 TIR kiralama yerine parsiyel aracımızda rezervasyon alarak hemen yerinizi ayırın ve yükünüz Almanya’ya teslim olsun.

Her Hafta Düzenli Almanya Parsiyel araçlarımız Gaziantep, Mersin ve Kayseri’den çıkış yapmaktadır.

İthalat Almanya – Türkiye Parsiyel Servis

Almanya nakliye hizmetimizde sadece ihracat taşımalarımız bulunmuyor. Almanya – Türkiye ithalat servisi taşımalarımız düzenli olarak İstanbul, Kayseri gibi İllere vardır. Parça yüklerinizin taşımasını siz dert etmeyin. Taşımacılıkta ihracat, ithalat ve transit parsiyel servislerimiz ile rahat edin.

Almanya Hakkında Özet Bilgiler

Türkiye ile Almanya arasında ticaret hacmi yıllardır üst düzeydedir. Özellikle Türkiye’nin en çok ihracat yaptığı Ülkeler arasındadır Almanya. Türkiye’den Almanya’ya taşınan ürünleri incelediğimizde makine, hazır giyim, demir, soğutma ekipmanları, fındık ve sebze-meyve’dir. Avrupa’nın Büyük Devletleri arasında yerini alan Almanya’nın nüfusu 82 milyonu 2016 yılında aşmıştır. Nüfus yoğunluğu bakımından Avrupa’da en büyük Devletlerin başıdır denebilir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: