Dubai Nakliye

Dubai Nakliye

Dubai nakliye nedir, nasıl yapılıyor? sorusunun en iyi yanıt bulduğu yerdesiniz. Saygınlar Transport, güvencesiyle Dubai nakliye firmaları bilgileri. CMR Sigortalı Özmal araç filomuzla karayoluyla Suudi Arabistan ve İran üzeri alternatifli güzergah seçeneği Dubai nakliye hizmetinde sunarız. Her aldığınız hizmeti zaman ayrıcalıklı hissedeceğiniz kurumsal Ortadoğu ve Türki Cumhuriyeti nakliyecisiyiz.

İSO 9001 Belgemiz, C2 Belgemiz, Marka Tescil Belgemiz gibi kurumsal bazda tüm yetkinliğe sahibiz. Profesyonel olarak çalışan Uluslararası Nakliyat Şirketi arıyorsanız her zaman doğru adresiniz Saygınlar Nakliyat’tır.

Dubai; BAE Ülkesi içerisinde bulunan bir şehirdir. Dubai nakliye ise yurt içi ve yurtdışından Dubai’de yapılan taşımacılığı ifade etmektedir. Saygınlar Transport; uzun yıllardır Dubai nakliye konusunda uzman firmadır.

Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. olarak uzun yıllardan süre gelen Dubai’ye nakliye konusunda uzman ekip ve güçlü alt yapı ile karayolu, denizyolu, havayolu ihracat, ithalat ve transit taşıma hizmetleri sunarız.

Karayolu taşımalarında RORO servislerimizle düzenli TIR sevkiyatlarını kurumsal olarak yapıyoruz. İhracatçının Dubai nakliyesi konusunda ihtiyaçlarına karayolu, deniz, ve havayolu olarak alternatifler üretiyoruz. 

 • Dubai Parsiyel Nakliye (Havayolu, Denizyolu)
 • Dubai Proje Taşımacılık (Karayolu, Havayolu, Denizyolu)
 • Dubai Ağır Nakliye (Karayolu, Denizyolu ve Havayolu)
 • Dubai Komple Kuru Yük Taşımacılığı: (Karayolu, Denizyolu)

Dubai nakliye kaç günde gider?

 • İstanbul’dan veya Ankara’dan yüklenecek olursa, ortalama 8-10 günde direct aktarmasız servis vermekteyiz.
 • Gürbulak veya Dilucu kapısını kullanıyoruz, İran üzerinden Bandar Abbas limanından Roro ile Dubai’nin Sharjah limanına gitmekteyiz.
 • Jebel Ali’ye istenirse ekstra +1.000usd gibi navlun farkı çıkmaktadır. Alıcının ürünleri Sharja çekmesi daha sağlıklıdır.
 • Sharjah limanına haftada 5 gün karşılıklı taşıma seferi vardır.
 • Jebel ali limanına ise haftada 1 bazen 2 yoğunluk durumuna göre değişmektedir.

Dubai Karayolu Nakliye

Dubai Arap Yarım Adasının en önemli ticaret merkezlerinden birisidir. Birleşik Arap Emirlikleri’nin merkezi konumunda bulunan Dubai, son zamanlarda turistik olarak da çok büyük gelişme kaydetmiştir.

Bütün bunlar aynı zaman Dubai ile Türkiye arasında ticari faaliyetlerin, lojistik uygulamalarının gelişmesine neden olmuştur.

Saygınlar Nakliyat olarak 2000’li yılların başından bu yana iki ülke arasında hizmet veriyor ve Dubai karayolu nakliye sektörünün en çok tercih edilen ve en fazla tavsiye edilen nakliye firması konumunda yer alıyoruz.

Geniş araç filomuz ve uzman kadromuzla birlikte Dubai’ye göndereceğiniz yüklerin hazırlanmasından yüklenmesine, depolanmasından gümrük işlemlerine kadar her kademede danışmanlık yapıyor, son alıcıya kadar sorunsuz, hızlı ve güvenli bir nakliye sürecinin işlemesine yardımcı oluyoruz.

İki ülke arasında birden çok nakliye türüyle hizmet vererek her türlü ihtiyacı başarıyla karılıyor, alternatif güzergahlarda taşıma yaparak operasyonun zamanına ve niteliğine göre en uygun planlamayı gerçekleştiriyoruz.

Kaliteyi daima en uygun fiyata sağlamak adına bütçe dostu çözümler sunuyor, her zaman kendimizi yenileyerek en çağdaş lojistik deneyimini yaşamanızı sağlıyoruz.

Kuveyt Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

dubai'ye çalışan nakliyeciler

Dubai Nakliye Fiyatları

Dubai nakliye fiyatları operasyona göre değişmektedir. Yükünüzün nerde olduğunu, nereye teslim edileceğini, sayısını, hacmini, ağırlığını, cinsini, ne zaman teslim edilmesi gerektiğini, hangi yolla taşınmasını istediğinizi öğrendikten sonra size net fiyat teklifi sunarız.

Ayrıca malınızın cinsine göre nakliye türü değişmekte, soğuk zincirle taşınması gereken yükleriniz için frigo nakliye gibi özel donanımlar gerekmektedir. Bütün bunlar da fiyatlarda değişikliğe neden olmaktadır.

 • Türkiye / İstanbul > Dubai / Sharjah navlun bedeli ihracatta 8.800usd direk aktarmasız gitmekteyiz.
 • İran / Bazargan aktarmalı olursa 6.700usd
 • Frigo olursa +1.000usd navluna eklenmektedir.
 • Ortalama transit süre / varışı 8-10 gündür.
 • Dubai > Türkiye navlun bedeli tır fiyatları 4.500usd.

Karayolu ile taşımalarda RORO hizmetini aktif halde kullanan Saygınlar, Dubai nakliye navlunu konusunda müşterilerine uygun fiyat politikasını ilke edinmiş kurumsal firmadır.

Jebel Ali Freezone bölgesine yapılan karayolu nakliye işlemlerinde fiyat farkı oluşmaktadır. Freezone Serbest Bölgeler olduğu için 3. ülke sınıfına girmektedir. O nedenle Ortadoğu’da olan bazı serbest bölgeler farklı taşıma fiyatları uygulamaktadır.

Maliyet talebe göre değişmektedir. direct servislerde veya aktarmalı değişir.  L2 sorgulatın Ulaştırma Bakanlığından alınan bir yetkidir belgesidir. L2 yetki belgesini pdf halinde iletilmektedir.

Türkiye Dubai Nakliye Fiyatları

 İstanbul – Dubai  6.800 USD Nakliye Fiyatı
✔ Kocaeli – Dubai  6.750 USD Nakliye Fiyatı
✔ Ankara – Dubai 6.700 USD Nakliye Fiyatı
✔ Manisa – Dubai 7.000 USD Nakliye Fiyatı
✔ Bursa – Dubai 6.800 USD Nakliye Fiyatı
✔ Kocaeli – Dubai 6.650 USD Nakliye Fiyatı
✔ İzmir – Dubai  7.200 USD Nakliye Fiyatı
✔ Konya – Dubai 6.600 USD Nakliye Fiyatı
✔ Kayseri – Dubai 6.500 USD Nakliye Fiyatı
✔ Adana  – Dubai 6.550 USD Nakliye Fiyatı

Dubai Denizyolu TAŞIMACILIĞI

Dubai’ye farklı güzergahlardan ve yollardan ulaşım olsa da en çok tercih edilen gemi nakliyedir. Dubai gemi nakliye uygulamalarımızda yükleme noktamız Hatay’ın İskenderun Limanı olmaktadır.

Buradan RORO ile araçlarımız Dubai’ye sevk edilmektedir.

İskenderun Limanı’ndan çıkan araçlarımız Süveyş Kanalı üzerinden Sudi Arabistan’ın Duba Port limanına ulaşmakta, burada gümrükleme işlemleri başlamaktadır.

Ardından araçlarımız Dubai’ye sevk olmaktadır. Denizyoluyla yapılan taşımalar ekonomik olduğu gibi hızlı da olmakta, ortalama 8-9 gün arasında nakliye süreçlerimiz başarıyla sonlandırılmaktadır.

Dubai Konteyner Fiyatları

Dubai’ye göndereceğiniz yüklerinizin miktarı ya da ağırlığı her ne olursa olsun firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Dubai konteyner nakliye uygulamalarımızla yüklerinizi gerek limandan gerek yerinden gerekse depolarımızda teslim alıyoruz.

✔️ İstanbul – Dubai Jebel Ali2.600 USD

✔️Ankara – Dubai Jebel Ali2.500 USD

✔️ Mersin – Dubai Jebel Ali2.400 USD

 • Mersin > dubai konteyner navlunları 2.400usd
 • Reefer konteyner olursa +1.000usd navluna eklenir.
 • Transit süre : 25 gün
 • Sevkiyattan en az 7 gün önce bilgi verilmesi gerekir.

Yüklerinizin cinsine göre gerekirse soğutmalı sistemler kullanıyor, ilk yükleme noktasından son alıcıya kadar sabit ısıda ulaştırmayı başarıyoruz.

Parça yüklerinizde mallarınızın konteynerlerde kapladığı alana göre fiyatlandırma yapıyor, lojistik ihtiyaçlarınızın güvenli, kaliteli ve ekonomik biçimde karşılanması için yoğun çaba sarf ediyoruz. Her zaman en modern teknolojiler eşliğinde yollarda bulunuyoruz.

Dubai’ye mal göndermek isteyenlerin doğal olarak bütçe hesabı yapmaları gerekiyor ve bu nedenle Dubai konteyner fiyatları merak ediliyor.

Uluslararası lojistik alanında fiyatları belirleyen çeşitli unsurlar vardır. Bu nedenle de her operasyon fiyatları etkileyen unsurlara göre fiyatlandırılır.

Firmamız Dubai konteyner fiyatlarını şu detaylara göre hesaplamaktadır:

 • Ürünün teslim alınacağı ve teslim edileceği adresler arasındaki mesafe,
 • Ürünün karayolu, denizyolu ya da havayolu ile taşınacağına göre,
 • Ürün sayısı,
 • Ürünün ağırlığı,
 • Ürünün kaç ülkeden geçeceği,
 • Ürünün hangi nakliye çeşidi ile taşınacağı.

Dubai Limanları

 • Abu Al Bukhoosh.
 • Abu Dhabi.
 • Ahmed Bin Rashid Port.
 • Ajman.
 • Al Dhafra.
 • Arzanah Island.
 • Das Island.
 • Dibba

Dubai Parsiyel Nakliye

Dubai ile Türkiye arasında çok fazla sektörde ticari ilişkiler devam etmektedir. Pek çok çok müşterimizin her defasında bütün bir aracı dolduracak kadar yükü olmamakta, bu nedenle de parça yük taşımaya ihtiyaç olmaktadır.

Dubai parsiyel nakliye uygulamamız ile parça yüklerinizi Türkiye’nin bütün illerinden depolarımıza topluyor, haftanın belli günlerinde depolarımızdan çıkış yaparak Dubai’deki son alıcıya doğru harekete geçiyoruz.

Bu sayede yüklerinizin miktarı, ağırlığı, hacmi her ne olursa olsun Dubai’ye gönderebilmenize yardımcı oluyoruz.

Aynı güzergaha gidecek yükleri aynı konteynere yüklediğimiz için maliyet paylaşımı oluyor ve yüklerinizi çok daha ekonomik biçimde taşıtma fırsatı elde ediyorsunuz.

Eğer çok acil gönderilmesi gereken yükleriniz yoksa parsiyel nakliye ile çok fazla zaman kaybetmeden ve daha ekonomik hizmet alabilirsiniz.

Dubai denizyolu parsiyel hizmetlerimiz içinde liman – liman teslimi, liman – gümrük işlemleri bitmiş şekilde depomuzdan teslim yapmaktayız.

Dünya genelinde bulunan geniş acente ağımızla profesyonel taşımacılık hizmetini bizden talep edebilirsiniz. Dubai son dönemlerde hızla gelişerek ekonomi, mimari yapısıyla Ortadoğu’nun yükselen değeridir.

Dubai parsiyel servislerimizde ihracat yüklerini hızlı şekilde Türkiye – Dubai arasında taşımaktayız.

Saygınlar; ticari yüklerinizin ne kadar değerli olduğunu bilinci ile hareket edip, yüklerinizi en kısa sürede ulaşması gereken noktaya ulaştırır.

Dubai’ye Haftalık Parsiyel Servis

Anlaşmalı olduğumuz güçlü armatörlerle konteyner kiralayıp haftalık olarak Dubai’ye parsiyel konsol açmaktayız. Direk ve aktarmalı servislerimiz haftalık programa göre değişmekte, yükleriniz Ambarlı / İstanbul Limanı’ndan Dubai Limanı’na güvenle teslim edilmektedir.

Dubai Güzergah ve Transit Süreleri

Türkiye – Dubai ihracat taşımalarında yol ve güzergah durumları şu şekildedir: Yükleme Şehri – İskenderun Limanı (Hatay RORO) – Mısır Süveyş Kanalı – Duba Port (Suudi Arabistan Limanı) gümrükleme işlemleri bu noktada transit işlem görür ve Dubai’ye araç sevk olur. 

Transit Süreler normal güzergah üzerinden yani Süveyş Kanalı üzeri RO-RO gemisi gittiğinde ortalama teslim süresi 8-9 gün gibidir. Not sadece teslimi olarak normal şartlar geçerli transit süre olarak görülür.

Özbekistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

dubai türkiye nakliye

Dubai Frigo Nakliye

Dubai’ye frigo çalışan firmalar içerisinde İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri, CMR Sigortalı taşımacılık ile Türkiye’de ilk olmanın haklı grurunu Dubai frigo nakliye‘de yapmaktayız.

Müşterilerimize güven vermeyi ve güven duymayı ilk amaçlarımız içinde tutarak, frigo nakliyenin Uluslararası standartta gerçekleştirilmesi adına reefer taşıma hizmeti sunarız.

Firmamızın verdiği hizmetler içerisinde müşterilerimizin değerli olduğunu göstermek adına güvenilir yol güzergahları ile yükün güvenli sevkiyatı, günlük araç konumu raporlama, araçların düzenli bakımı ve temizliği, sevkiyat tarihlerine riayet etme hizmetlerimizle müşterilerimizin bizim için ne kadar değerli olduğunu gösteriyoruz.

Yıllardır Dubai’ye sunduğumuz frigo nakliye hizmetiyle bulunduğumuz sektörde öncü firmalar arasında olmayı başardık.

Normal nakliyeden zor ve daha fazla hız, güvenlik unsurlarını gerektiren Dubai frigo nakliyesi, üzerine yıllardır uzmanlaştık ve tecrübe kazandık. Geçmiş yıllardan gelen tecrübe birikimlerimizle taşıma yapmaktayız.

Dubai güzergahı şu şekildedir: Yükleme noktası Türkiye’de yükleme için belirlenen yer, ihracat gümrüğüne aracın gönderilmesi, ihracat işlemleri ve gümrük işlemleri tamamlandıktan sonra tır çıkış işlemlerinin sıradan yapılması,

İskenderun RORO Gemisine aracın bindirilmesi – Mısır Süveyş Kanalı’ndan RORO Gemilerimiz transit olarak geçer, Duba Port Suudi Arabistan’da araçların RORO Gemisinden indirilmesi – Duba Port Gümrüğünde arasın transit işlemlerinin tamamlanmadı – Dubai’ye Seyir ve Dubai’de boşaltma güzergahı izlenerek Dubai frigo nakliye tamamlanır.

Dubai Frigo Nakliye’de Taşıdığımız Yükler

 • Taze ve Şoklu Balık
 • Et ve Et Ürünleri
 • Çikolata, Şekerleme
 • Dondurma
 • Çiçek
 • Fidan
 • Bitki
 • Lokum
 • Krema, pasta
 • Konserve
 • Süt Ürünleri (Yoğurt, peynir, çökelek, Kaşar Peyniri, Krem Peynir, Süzme Peynir)
 • İhracat uygun olan tüm gıda maddeleri

Saygınlar Nakliyat’ın Dubai RORO Hizmetleri

Dubai’ye araç taşıma söz konusu olduğunda, Saygınlar Nakliyat‘ın RORO hizmeti en güvenilir ve pratik seçeneklerden biridir. Bu makalede, Saygınlar Nakliyat’ın Dubai RORO hizmetiyle ilgili tüm detayları ve bu hizmeti tercih etmeniz için 5 önemli nedeni inceleyeceğiz.

Saygınlar Nakliyat’ın Dubai RORO Hizmeti Nedir?

RORO, “Roll-on/Roll-off” kelimelerinin kısaltmasıdır ve bu sistemde araçlar gemiye tekerlekli olarak yüklenir ve boşaltılır. Saygınlar Nakliyat’ın Dubai RORO hizmeti ile her türlü araç, konteyner veya kamyon güvenli ve hızlı bir şekilde Dubai’ye taşınabilir.

Saygınlar Nakliyat’ın Dubai RORO Hizmetinin Avantajları:

 1. Güvenlik: Saygınlar Nakliyat, araçlarınızı taşıma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime ve uzmanlığa sahiptir. Araçlarınız, gemi boyunca güvenli bir şekilde sabitlenir ve yolculuk boyunca izlenir.
 2. Hız: RORO hizmeti, diğer taşıma yöntemlerine kıyasla daha hızlıdır. Saygınlar Nakliyat, araçlarınızı en kısa sürede Dubai’ye ulaştırmak için en uygun gemi seferlerini seçer.
 3. Pratiklik: RORO hizmeti ile araçlarınızı taşımak için herhangi bir özel belge veya izin gerekmez. Saygınlar Nakliyat, tüm nakliye işlemlerini sizin için halleder.
 4. Ekonomik: RORO hizmeti, diğer taşıma yöntemlerine göre daha uygun fiyatlıdır. Saygınlar Nakliyat, size en uygun fiyat teklifini sunmak için her zaman en iyi çözümleri araştırır.
 5. Çevre Dostu: RORO hizmeti, diğer taşıma yöntemlerine göre daha çevre dostudur. Saygınlar Nakliyat, çevreye duyarlı bir şirket olarak en son teknolojiyi kullanarak emisyonları en aza indirir.

Saygınlar Nakliyat ile Dubai’ye Araç Taşımanın 5 Önemli Nedeni:

 • Güvenilir ve deneyimli bir nakliye şirketi
 • Hızlı ve pratik taşıma hizmeti
 • Uygun fiyatlı ve ekonomik çözümler
 • Çevre dostu bir yaklaşım
 • Müşteri memnuniyetine odaklı hizmet

Dubai’ye araç taşıma ihtiyacınız varsa, Saygınlar Nakliyat’ın RORO hizmetinden yararlanabilirsiniz. Daha fazla bilgi için Saygınlar Nakliyat web sitesini: URL Saygınlar Nakliyat ziyaret edebilir veya Saygınlar Nakliyat müşteri hizmetleri: Telefon numarası ile iletişime geçebilirsiniz.

Dubai Türkiye Nakliye

Dubai Türkiye nakliye alanında Saygınlar Nakliyat olarak tamamen ihtiyaç odaklı çözümler üretiyoruz. Bu nedenle geniş araç filomuz, güçlü altyapımız ve uzman kadromuzla birlikte pek çok nakliye türünde hizmet veriyoruz.

Yüklerinizin cinsine, ağırlığına ya da ölçülerine göre tercihte bulunabilir, tamamında Saygınlar profesyonelliğiyle karşılaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

Parça yüklerinizi parsiyel nakliye ile taşıtabilir; standart dışı yüklerinizi ağır nakliye ile taşıtabilir; soğuk zincir ile taşınması gereken yüklerinizi frigo nakliye ile taşıtabilirsiniz.

Yine proje taşımacılığı, komple kuru yük taşımacılığı desteği alabilirsiniz. Personellerimiz sürecin nasıl işleyeceğinden, son alıcıya ne zaman ulaşılacağına kadar her detayı sizlerle paylaşmakta ve düzenli konum bildirimleriyle bütün süreci sizin de takip edebilmeniz sağlanmaktadır.

Türkiye’den Dubai’ye bütün yükleriniz CMR Sigortası ile güvenle taşınmaktadır.

Saygınlar Nakliyat Dubai Nakliye Hizmet Avantajları

 • Özel TIR Servisleri
 • Güvenli Yol Güzergahları
 • Uzman Kadro ile Çalışma Rahatlığı
 • Özmal Araçların CMR Sigortası ile Taşınan Yük Güvencesi
 • Operasyon Ekibinin Süreçli Araç Takibi
 • Düzenli Araç Konum Bildirimleri
 • Evraklar Konusunda Doğru Yönetim
 • Süreçleri Aşamalandırma ile Kolay Nakliye Hizmeti
 • Teknoloji Odaklı Araç ve Ekipmanlarımız