Dubai Nakliye

Dubai Nakliye

Dubai nakliye nedir, nasıl yapılıyor? sorusunun en iyi yanıt bulduğu yerdesiniz. Saygınlar Transport, güvencesiyle Dubai nakliye firmaları bilgileri. CMR Sigortalı Özmal araç filomuzla karayoluyla Suudi Arabistan ve İran üzeri alternatifli güzergah seçeneği Dubai nakliye hizmetinde sunarız. Her aldığınız hizmeti zaman ayrıcalıklı hissedeceğiniz kurumsal Ortadoğu ve Türki Cumhuriyeti nakliyecisiyiz. İSO 9001 Belgemiz, C2 Belgemiz, Marka Tescil Belgemiz gibi kurumsal bazda tüm yetkinliğe sahibiz. Profesyonel olarak çalışan Uluslararası Nakliyat Şirketi arıyorsanız her zaman doğru adresiniz Saygınlar Nakliyat’tır.

Dubai Nakliye

Dubai NakliyatDubai; BAE Ülkesi içerisinde bulunan bir şehirdir. Dubai nakliye ise yurt içi ve yurtdışından Dubai’de yapılan taşımacılığı ifade etmektedir. Saygınlar Transport; uzun yıllardır Dubai nakliye konusunda uzman firmadır.

Müşterilerimize en çok yansıttığımız duygu güvendir. Yükleme yerinden varış noktasına kadar ihracat edilen ve ithal edilen yükler Saygınlar Nakliyat güvencesiyle taşınır. Yolda aracın durumu, şoförlerin kurallara uygun davranması tamamen müşterilerimizin yüklerine önem verdiğimiz ve işimizi ciddiye aldığımız anlamına gelmektedir. Uzun yıllardır Dubai nakliye firması olmamız bizi diğer firmalardan farklı kılmaktadır. Dubai taşımacılık organizasyonunun operasyon süreçlerini doğru şekilde yönetmemiz ve kontrollu şekilde ilerlememiz bize olan güveninizin devamlılığı için önemli kriterlerimiz içerisinde yer alır.

Dubai Nakliye Fiyatları

Karayolu ile taşımalarda RORO hizmetini aktif halde kullanan Saygınlar, Dubai nakliye navlunu konusunda müşterilerine uygun fiyat politikasını ilke edinmiş kurumsal firmadır. Çalışmalarında kaliteli hizmeti, ucuza sunmak adına sürekli kendini yenileyen ve geliştiren Saygınlar kara nakliyesinde en iyi fiyatları sunan Dubai nakliye firmaları içerisinde lider olan firma ünvanını taşır. 

Jebel Ali Freezone bölgesine yapılan karayolu nakliye işlemlerinde fiyat farkı oluşmaktadır. Freezone Serbest Bölgeler olduğu için 3. ülke sınıfına girmektedir. O nedenle Ortadoğu’da olan bazı serbest bölgeler farklı taşıma fiyatları uygulamaktadır.

Dubai Güzergah & Transit Süreleri

Türkiye – Dubai ihracat taşımalarında yol ve güzergah durumları şu şekildedir: Yükleme Şehri – İskenderun Limanı (Hatay RORO) – Mısır Süveyş Kanalı – Duba Port (Suudi Arabistan Limanı) gümrükleme işlemleri bu noktada transit işlem görür ve Dubai’ye araç sevk olur. 

Transit Süreler normal güzergah üzerinden yani Süveyş Kanalı üzeri RO-RO gemisi gittiğinde ortalama teslim süresi 8-9 gün gibidir. Not sadece teslimi olarak normal şartlar geçerli transit süre olarak görülür.

Dubai Nakliye Hizmetlerimiz

Dubai Karayolu NakliyeSaygınlar Uluslararası Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. olarak uzun yıllardan süre gelen Dubai’ye nakliye konusunda uzman ekip ve güçlü alt yapı ile karayolu, denizyolu, havayolu ihracat, ithalat ve transit taşıma hizmetleri sunarız. Karayolu taşımalarında RORO servislerimizle düzenli TIR sevkiyatlarını kurumsal olarak yapıyoruz. İhracatçının Dubai nakliyesi konusunda ihtiyaçlarına karayolu,deniz, ve havayolu olarak alternatifler üretiyoruz. 

 • Dubai Parsiyel Nakliye (Havayolu, Denizyolu)
 • Dubai Proje Taşımacılık (Karayolu, Havayolu, Denizyolu)
 • Dubai Ağır Nakliye (Karayolu, Denizyolu ve Havayolu)
 • Dubai Komple Kuru Yük Taşımacılığı: (Karayolu, Denizyolu)

Saygınlar Nakliyat’ın Dubai Nakliye Hizmeti İle Avantajı Yakalayın

 • Özel TIR Servisleri
 • Güvenli Yol Güzergahları
 • Uzman Kadro ile Çalışma Rahatlığı
 • Özmal Araçların CMR Sigortası ile Taşınan Yük Güvencesi
 • Operasyon Ekibinin Süreçli Araç Takibi
 • Düzenli Araç Konum Bildirimleri
 • Evraklar Konusunda Doğru Yönetim
 • Süreçleri Aşamalandırma ile Kolay Nakliye Hizmeti
 • Teknoloji Odaklı Araç ve Ekipmanlarımız