Suriye Nakliye

Suriye Nakliye

Saygınlar Lojistik, Suriye nakliye‘de teknolojik ekipman ve eğitimli personelleriyle Ortadoğu Ülkelerine taşımacılık hizmeti sunan gerekli kalite belgelerini bulunduran kuruluştur. Suriye karayolu nakliye hizmetinde kullandığımız taşıma çeşitleri ise şöyledir: Parsiyel, komple, minivan ve ağır nakliye gibi hizmetlerdir.

Suriye’ye Nakliye Çalışmalarımız

Suriye Nakliye Firmaları

Saygınlar Nakliyat, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi ile Türkiye – Suriye nakliye hizmeti veren Hatay / Antakya merkezli bir lojistik firmasıdır. Kurulduğumuz günden bu yana Suriye Ülkesine komple TIR, proje ve parsiyel taşımaları yapmaktayız. Müşterilerimizimn taleplerine özel çözümler sunan nakliyat sistemimizde Suriye’de oluşan iç savaş durumunda dahi hizmetlerimize devam etmekteyiz. Suriye nakliye firmaları olarak kaliteli hizmet ışığında faaliyetlerimize devam ediyoruz. Cilvegözü, Öncüpınar Sınır Kapılarına aktarma taşımaları, yardım yükü taşımalarını Mersin, İstanbul, İzmir, Konya, Kayseri ve Gaziantep başta olmak üzere tüm Şehirlerden aktif şekilde tampon bölgelere özmal ve kiralık araçlarımızla yükleri taşımaktayız.

Suriye’de Araç Türlerine Göre Taşımacılık

Suriye Nakliye

Tenteli Komple Nakliyat: Özmal araçlarımızın büyük kısmı tenteli araçlardan oluşmaktadır. Temiz, kokusuz ve hijyenik olan dorselerimiz ile Suriye nakliye hizmetinde kuru gıda maddeleri, giyim, ayakkabı, mobilya gibi kuru yük taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Frigo Karayolu Nakliye: Özmal araçlarımız içerisinde soğutma sistemlerine sahip olan dorselerimiz ile frigofirik araç eğitimi almış şöforlerimizle sağlam teslimatlar yapıyoruz. Derece ayarları ve müşteri yükleri yüklerken şoförümüz göndericileri nasıl yükleme yapması gerektiği konusunda genelde bilgilendirir. Soğuk zincir taşımalarında dikkat edilecek en önemli hususlar içerisinde hava sirkülasyonudur. Müşteriler yükleri frigo araca yüklerken bu şartların oluşmasına ortam sağlayacak şekilde yükleri yüklemelidir.

Suriye Nakliye Güzergahı

Üretim aşaması tamamlanan ürünler Suriye’ye taşınması için fabrikadan veya depodan araca yüklenir. (Suriye frigo nakliyesinde kullanılan araçlara yukarıdaki önerilere göre yükleme yaparsanız daha iyi olacaktır.) Şoför son kontrolleri yaptıktan sonra irsaliye ve faturasını ve irsaliyeli fatura ile gümrüğe çıkar. Gönderici talimatlarına uygun olarak gümrükçü ile görüşen şoför teslim edilmesi gereken evraklar var ise Gümrükçüye iletir. Vekaletli gümrükçü işlemlerini tamamladıktan sonra Cilvegözü veya Öncüpınar sınır kapılarına yük teslimi için yola koyulur. Sınırkapılarına taşıma işleminde şoförler tır sırası sistemine uygun şekilde ilerlemektedir. Sırası gelen araç yükü boşaltmak için tampon bölgeye giriş yapar Suriye nakliye güzergahı bu şekildedir.

Suriye’ye Taşıma Nasıl Yapılır?

Suriye Nakliye Şirketleri

Komşu Ülkemiz olan Suriye ülkesinde oluşan iç sorunlar nedeniyle Türkiye’ye gelen tüccarlar Suriye’ye yardım yükleri satın almaktadır. Suriye nakliye nasıl yapılır? Sorusuna en iyi cevap gümrüklü ürünlerin Türkiye – Suriye sınırları arasında yer alan Tampon Bölgeler ve Güvenli bölgelere TIR ve minivan araçlarla taşıma yapılır. Türk araçları savaş riskinden dolayı Suriye’nin iç bölgelerine nakliye hizmeti sunamıyor. Suriye plakalı araçlara aktarma yaparak iç kesimlere yük taşımacılığı yapılmaktadır. Saygınlar nakliyat olarak; bünyemizde yer alan özmal ve kiralıklar arasında TIR ve Minivan araçlar bulunur.

Suriye Parsiyel Minivan Taşımacılık

Suriye Minivan Nakliye

Nakliye türleri içerisinde parça yük taşımacılığı, grupaj diye adlandırılan parsiyel taşımacılık 1 gönderici birden fazla alıcı veya birden fazla gönderici, birden fazla alıcı, bir alıcı birden fazla gönderici şeklinde yapılan taşıma türüdür. Gelen taleplerin bir aracı doldurması halinde ancak parsiyel taşıma gerçekleştiği gibi Suriye parsiyel taşımacılıkta 1 TIR’ın taşıma maliyetini kurtardığı zaman tırın full dolumunu beklemeden parsiyel taşımada yapılabilmektedir. Şuanda aktif olan bu servisimizden faydalanabilirsiniz.

Irak Nakliye hizmetimizi incelemenizi öneririz.

error: Content is protected !!