Suriye Nakliye

07.02.2020
Suriye Nakliye

Saygınlar Lojistik, Suriye nakliye‘de teknolojik ekipman ve eğitimli personelleriyle Ortadoğu Ülkelerine taşımacılık hizmeti sunan gerekli kalite belgelerini bulunduran kuruluştur. Suriye karayolu nakliye hizmetinde kullandığımız taşıma çeşitleri ise şöyledir: Parsiyel, komple, minivan ve ağır nakliye gibi hizmetlerdir.

Profesyonel hizmet odaklı çalışan Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firmamız, her zaman müşteri memnuniyetini ön plana tutarak hizmet vermektedir. Kuruluşumuzdan bu yana yaptığımız kaliteli çalışmalar neticesinde müşterilerimizin memnuniyetini kazandık ve kazanmaya da devam ediyoruz.

Suriye’ye Nakliye Çalışmalarımız

Suriye Nakliye Firmaları

Saygınlar Nakliyat, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemi ile Türkiye – Suriye nakliye hizmeti veren Hatay / Antakya merkezli bir lojistik firmasıdır. Kurulduğumuz günden bu yana Suriye Ülkesine komple TIR, proje ve parsiyel taşımaları yapmaktayız. Müşterilerimizin taleplerine özel çözümler sunan nakliyat sistemimizde Suriye’de oluşan iç savaş durumunda dahi hizmetlerimize devam etmekteyiz. Suriye nakliye firmaları olarak kaliteli hizmet ışığında faaliyetlerimize devam ediyoruz. Cilvegözü, Öncüpınar Sınır Kapılarına aktarma taşımaları, yardım yükü taşımalarını Mersin, İstanbul, İzmir, Konya, Kayseri ve Gaziantep başta olmak üzere tüm Şehirlerden aktif şekilde tampon bölgelere özmal ve kiralık araçlarımızla yükleri taşımaktayız.

Fransa Nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın

Suriye’de Araç Türlerine Göre Taşımacılık

Suriye Nakliye

Tenteli Komple Nakliyat: Özmal araçlarımızın büyük kısmı tenteli araçlardan oluşmaktadır. Temiz, kokusuz ve hijyenik olan dorselerimiz ile Suriye nakliye hizmetinde kuru gıda maddeleri, giyim, ayakkabı, mobilya gibi kuru yük taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Frigo Karayolu Nakliye: Özmal araçlarımız içerisinde soğutma sistemlerine sahip olan dorselerimiz ile frigofirik araç eğitimi almış şöforlerimizle sağlam teslimatlar yapıyoruz. Derece ayarları ve müşteri yükleri yüklerken şoförümüz göndericileri nasıl yükleme yapması gerektiği konusunda genelde bilgilendirir. Soğuk zincir taşımalarında dikkat edilecek en önemli hususlar içerisinde hava sirkülasyonudur. Müşteriler yükleri frigo araca yüklerken bu şartların oluşmasına ortam sağlayacak şekilde yükleri yüklemelidir.

Almanya Nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın

Suriye Nakliye Güzergahı

Üretim aşaması tamamlanan ürünler Suriye’ye taşınması için fabrikadan veya depodan araca yüklenir. (Suriye frigo nakliyesinde kullanılan araçlara yukarıdaki önerilere göre yükleme yaparsanız daha iyi olacaktır.) Şoför son kontrolleri yaptıktan sonra irsaliye ve faturasını ve irsaliyeli fatura ile gümrüğe çıkar. Gönderici talimatlarına uygun olarak gümrükçü ile görüşen şoför teslim edilmesi gereken evraklar var ise Gümrükçüye iletir. Vekaletli gümrükçü işlemlerini tamamladıktan sonra Cilvegözü veya Öncüpınar sınır kapılarına yük teslimi için yola koyulur. Sınırkapılarına taşıma işleminde şoförler tır sırası sistemine uygun şekilde ilerlemektedir. Sırası gelen araç yükü boşaltmak için tampon bölgeye giriş yapar Suriye nakliye güzergahı bu şekildedir.

Suriye’ye Taşıma Nasıl Yapılır?

Suriye Nakliye Şirketleri

Komşu Ülkemiz olan Suriye ülkesinde oluşan iç sorunlar nedeniyle Türkiye’ye gelen tüccarlar Suriye’ye yardım yükleri satın almaktadır. Suriye nakliye nasıl yapılır? Sorusuna en iyi cevap gümrüklü ürünlerin Türkiye – Suriye sınırları arasında yer alan Tampon Bölgeler ve Güvenli bölgelere TIR ve minivan araçlarla taşıma yapılır. Türk araçları savaş riskinden dolayı Suriye’nin iç bölgelerine nakliye hizmeti sunamıyor. Suriye plakalı araçlara aktarma yaparak iç kesimlere yük taşımacılığı yapılmaktadır. Saygınlar nakliyat olarak; bünyemizde yer alan özmal ve kiralıklar arasında TIR ve Minivan araçlar bulunur.

İran Nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın

Suriye nakliye hizmetlerimizi tercih eden tüm müşterilerimizin yükleri, varış noktasına ulaşıncaya kadar mesai günleri süresince ekibimiz tarafından bilgilendirilmektedir. Bu nedenle her nakliye hizmetlerinde müşterilerimiz içi rahat bir şekilde bu organizasyonu tamamlamayarak kaliteli hizmetler vermekteyiz. Uzman kadromuz ve saha çalışanlarımız ile her geçen gün organize bir şekilde çalışarak beklentileri karşılamaya devam ediyor ve Türkiye’nin en iyi nakliye şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Saygınlar Nakliyat Avantajları Nelerdir?

2001 yılından bu yana kendini her anlamda geliştiren Saygınlar Nakliyat, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Her daim güvenilir bir şekilde ilerleyen çalışma azmimiz ile belirlenen süre içerisinde yüklerinizi varış noktasına kadar ulaştırmaya devam etmekteyiz. Güvenilir bir firma olan Saygınlar Nakliyat, prestijli iş başarısıyla gerçekleştirdiği hizmetlerden ve fiyatlandırmalardan yararlanmak için bizimle iletişime geçin. Yükünüzü verilen tarihte sorunsuz bir şekilde varış noktasına ulaştırarak, müşterilerimize kaliteli hizmetleri vermekteyiz. Saygınlar Nakliyat firması olarak bu doğrultuda her zaman müşterinin avantajını düşünmektedir.

 1. Uzun yıllar süren tecrübe ve eğitimli uzman kadro,
 2. CMR Sigortalı Taşımacılık,
 3. Güvenilir bir hizmet ve hasarsız teslimat güvencesi,
 4. Komple tır taşımacılığı ve parsiyel yük sevkiyatları,
 5. 7-24 alanında uzman ekibimizden alınabilen destek,
 6. İleri teknolojik ekipmanlar, güvenilir ve sağlam altyapı,
 7. Mesai günleri içerisinde araç hakkında bilgilendirme hizmeti,
 8. Genç araç filosu,
 9. Gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerinde ve ağır yük taşımacılığında profesyonel organizasyon avantajı,
 10. Evrak ve doküman desteği.

Suriye Parsiyel Minivan Taşımacılık

Suriye Minivan Nakliye

Nakliye türleri içerisinde parça yük taşımacılığı, grupaj diye adlandırılan parsiyel taşımacılık 1 gönderici birden fazla alıcı veya birden fazla gönderici, birden fazla alıcı, bir alıcı birden fazla gönderici şeklinde yapılan taşıma türüdür. Gelen taleplerin bir aracı doldurması halinde ancak parsiyel taşıma gerçekleştiği gibi Suriye parsiyel taşımacılıkta TIR’ın taşıma maliyetini kurtardığı zaman tırın full dolumunu beklemeden parsiyel taşımada yapılabilmektedir. Şuanda aktif olan bu servisimizden faydalanabilirsiniz.

Irak Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Suriye Nakliye Avantajları Nelerdir?

Başta Suriye olmak üzere birçok bölgede ulaştırdığımız yüklerin belirlediğimiz süre içerisinde, sorunsuz  bir şekilde varış noktasına ulaştırmaktayız. Saygınlar Nakliyat olarak yılların verdiği deneyimlerimize güvenerek ve uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekip kadromuzun yer aldığı firmamızda yüklerinizi hiçbir sorun olmadan varış noktasına ulaştırıyoruz.

 1. Çarşamba & perşembe günleri Macaristan parsiyel,
 2. Karayolu full tır Macaristan taşımaları,
 3. Macaristan’da gümrükleme ve evrak yönetimi,
 4. Macaristan depolama hizmetleri,
 5. Kuru yük taşımacılığı,
 6. Frigo taşımacılık (gıda ürünleri, hammadde).

Saygınlar Nakliyat firması olarak uluslararası nakliye hizmeti vermekteyiz. Orta Doğu ülkeleri arasında Suriye- Türkiye arası gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerinde, araçlarımızın yaptığı km, eğitimli şoförlerimizin maaşı, sigorta, araçların zorunlu belgeleri ve tüm giderler göz önünde bulundurularak navlunlar belirlenir.Suriye Nakliye işlemlerimizdeki fiyat değerlerinin belirlendiği bazı durumlar şunlardır;

– Yükleme yeri – boşaltma yeri arası km mesafesi,

– Kullanılacak güzergâh,

– Geçiş yapılan ülke sayısı ve masrafları,

– Yükün tonajı,

– Mal cinsi.

Suriye – Türkiye arası gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerinde sabit fiyata sahip olan işlemler ise şunlardır;

– Yeşil Sigorta,

– Amortisman,

– Araç kasko,

– Sigorta.

Suriye Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Parsiyel Nedir?

Parsiyel taşımacılık, havayolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığında tercih edilen bir nakliyat çeşitidir.

Ro-Ro Gemisi Ne Demektir?

RO-RO denizyolu taşıma araçlarından biridir.