Umman Nakliye

Umman Nakliye

Türkiye – Umman nakliye çalışmalarını kaliteli ve özverili şekilde yapan Saygınlar Nakliyat, kısa sürede teslimatları ve güvenli taşımacılık hizmeti ile sizleri Umman nakliye’de kaliteye davet ediyor. Profesyonel ve Omman konusunda eğitimli personelleri, günlük araç bildirimleriyle  her zaman sizin hizmetinizdedir. Saygınlar Genç özmal tır filosu ile Uluslararası Nakliyat ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Umman karayolu nakliye yapan firmalar arasında İSO 9001 Belgesi’ne ilk sahip olan Şirketiz. Profesyonel kadromuzla Suudi Arabistan üzeri Umman nakliyelerinde güvenle, hızı birleştiren firmayız.

Umman Nakliye

Ortadoğu’da yıllardır güvenin adresi olan Saygınlar Nakliyat, ihracat – ithalat ve transit yüklerinizi Umman’ın Başkenti Muscat (Maskat) başta olmak üzere tüm bölgelerine hızlı teslimatlar yapmaktayız. Ortadoğu‘da bulunan bu ülkeye karayolu TIR taşıması ile komple taşımacılık, denizyolu ile parsiyel hizmetler sunuyoruz. Omman nakliye‘de uzman ekibi ile çalışan kurumsal taşımacılık şirketi arıyorsanız Saygınlar Uluslarası Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. her zaman doğru adresinizdir. Umman Sohar nakliye hizmetimizde başlıca Limanlardan en büyükleri arasında yer alan Sohar Limanı’na tır nakliye hizmeti arayanlara her zaman doğru karayolu nakliye çözümü sunuyoruz.

Umman’a Nakliye Nasıl Yapılır?

Türkiye – Umman ihracat nakliyesi şu şekilde yapılmaktadır. Türkiye’de herhangi depo, fabrika veya biryerden yükleyip, gümrükte gümrükleme işlemi tamamlanmış olan araç yurtdışına taşıma yapmak için firmamız tarafından aracın tüm evrak ve RORO rezervasyon işlemleri yapılır. Şoförün vizesi ve tüm tır evrakları kontrol edilir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra araç RORO gemisine binmek için sevkiyat işlemi yapılır. Umman Nakliye işleminde profesyonel ekibimiz tüm aşamaları takip edip, size gerekli bilgileri özenle iletir.

Umman İhracat Nakliye

Umman’a ihracat taşımaları yaptığımız gibi aynı zamanda ithalat taşımalarıda yapmaktayız. Çift yönlü olarak gerçeleştirdiğimiz Umman seferlerimizle müşterilerimğiz kısa günde yüklerinği güvenle teslim alır. Alanında uzman personellerimiz ihracat nakliyesi, ithalat ve transit taşımalarda komple tır taşıması yapmaktayız. Döküman ve gerekli tüm evrakların hazırlanmasında size rehber niteliğinde olacak personel yardımı Saygınlar Nakliyat’tadır. İhracat taşımalarımızda kuru yük taşımacılığı, çekici kiralama, frigo (reefer; soğutmalı taşımacılık), silobaz taşımacılık gibi gabari dışı ve özel çalışma gerektiren hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Umman Karayolu Nakliye

Umman’a karayolu nakliye firması arıyorsanız Saygınlar olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Suudi Arabistan Duba üzerinden BAE ve daha sonra Umman’a 8 gün gibi kısa bir sürede karayolu nakliye yapmaktayız. Umman karayolu nakliye konusunda deneyimli ekibimizle ihtiyaçlarınıza doğru cevap vermekteyiz. Türkiye’nin tüm noktalarından Umman’ın Sohar, Muscat nakliyede tüm illerine karayolu nakliye ürün teslimatı yapmaktayız.

Umman Nakliye Şehirleri

» Al Ashkharah » Dibba » Nizwa
» Al Buraymi » Ghul » Salalah
» Al Musanaah » Khasab » Seeb
» Al Wasil » Masirah Adası » Sohar
» Bahla » Maskat » Sur
» Barka » Muttrah » Zighy Bay


Umman çalışan nakliye firmaları
içerisinde ihracat – ithalat ve transit yüklemeleri genç tır filosu ile kurumsal taşımacılık anlayışı ile gerçekleştiren Saygınlar Nakliyat’tan istediğiniz zaman destek alabilirsiniz.