16 Şubat 2014
Umman Nakliye

Türkiye – Umman nakliye çalışmalarını kaliteli ve özverili şekilde yapan Saygınlar Nakliyat, kısa sürede teslimatları ve güvenli taşımacılık hizmeti ile sizleri Umman nakliye’de kaliteye davet ediyor. Profesyonel ve Omman konusunda eğitimli personelleri, günlük araç bildirimleriyle  her zaman sizin hizmetinizdedir. 60 Adet genç özmal tır filosu ile Uluslararası Nakliyat ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz.

Umman Nakliye

Ortadoğu’da yıllardır güvenin adresi olan Saygınlar Nakliyat, ihracat – ithalat ve transit yüklerinizi Umman’ın Başkenti Muscat (Maskat) başta olmak üzere tüm bölgelerine hızlı teslimatlar yapmaktayız. Ortadoğu‘da bulunan bu ülkeye karayolu TIR taşıması ile komple taşımacılık, denizyolu ile parsiyel hizmetler sunuyoruz. Omman nakliye‘de uzman ekibi ile çalışan kurumsal taşımacılık şirketi arıyorsanız Saygınlar Uluslarası Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. her zaman doğru adresinizdir.

Umman’a Nakliye Nasıl Yapılır?

Türkiye – Umman ihracat nakliyesi şu şekilde yapılmaktadır. Türkiye’de herhangi depo, fabrika veya biryerden yükleyip, gümrükte gümrükleme işlemi tamamlanmış olan araç yurtdışına taşıma yapmak için firmamız tarafından aracın tüm evrak ve RORO rezervasyon işlemleri yapılır. Şoförün vizesi ve tüm tır evrakları kontrol edilir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra araç RORO gemisine binmek için sevkiyat işlemi yapılır. Umman Nakliye işleminde profesyonel ekibimiz tüm aşamaları takip edip, size gerekli bilgileri özenle iletir.

Umman çalışan nakliye firmaları içerisinde ihracat – ithalat ve transit yüklemeleri genç tır filosu ile kurumsal taşımacılık anlayışı ile gerçekleştiren Saygınlar Nakliyat’tan istediğiniz zaman destek alabilirsiniz.

Tags: