Umman Nakliye

Umman Nakliye

Umman nakliye çalışmalarını kaliteli ve özverili şekilde yapan Saygınlar Nakliyat, kısa sürede teslimatları ve güvenli taşımacılık hizmeti ile sizleri Umman nakliyat’ta kaliteye davet ediyor.

Profesyonel ve Omman konusunda eğitimli personelleri, günlük araç bildirimleriyle  her zaman sizin hizmetinizdedir.

Saygınlar Genç özmal tır filosu ile Uluslararası Nakliyat ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Umman karayolu nakliye yapan firmalar arasında İSO 9001 Belgesi’ne ilk sahip olan Şirketiz.

Profesyonel kadromuzla Suudi Arabistan üzeri Umman nakliyelerinde güvenle, hızı birleştiren firmayız.

Umman Nakliye

Ortadoğu’da yıllardır güvenin adresi olan Saygınlar Nakliyat, ihracat – ithalat ve transit yüklerinizi Umman’ın Başkenti Muscat (Maskat) başta olmak üzere tüm bölgelerine hızlı teslimatlar yapmaktayız.

Ortadoğu‘da bulunan bu ülkeye karayolu TIR taşıması ile komple taşımacılık, denizyolu ile parsiyel hizmetler sunuyoruz.

Omman nakliye‘de uzman ekibi ile çalışan kurumsal taşımacılık şirketi arıyorsanız Saygınlar Uluslarası Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. her zaman doğru adresinizdir.

Umman Sohar nakliyat hizmetimizde başlıca Limanlardan en büyükleri arasında yer alan Sohar Limanı’na tır nakliye hizmeti arayanlara her zaman doğru karayolu nakliye çözümü sunuyoruz.

Umman’a Nakliyat Nasıl Yapılır?

Türkiye – Umman ihracat nakliyesi şu şekilde yapılmaktadır. Türkiye’de herhangi depo, fabrika veya biryerden yükleyip, gümrükte gümrükleme işlemi tamamlanmış olan araç yurtdışına taşıma yapmak için firmamız tarafından aracın tüm evrak ve RORO rezervasyon işlemleri yapılır.

Şoförün vizesi ve tüm tır evrakları kontrol edilir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra araç RORO gemisine binmek için sevkiyat işlemi yapılır.

Umman Nakliye işleminde profesyonel ekibimiz tüm aşamaları takip edip, size gerekli bilgileri özenle iletir.

Mısır Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Umman İhracat Nakliye

Umman’a ihracat taşımaları yaptığımız gibi aynı zamanda ithalat taşımaları da yapmaktayız. Çift yönlü olarak gerçekleştirdiğimiz Umman seferlerimizle müşterilerimiz kısa günde yüklerini güvenle teslim alır.

Alanında uzman personellerimiz ihracat nakliyesi, ithalat ve transit taşımalarda komple tır taşıması yapmaktayız.

Dökuman ve gerekli tüm evrakların hazırlanmasında size rehber niteliğinde olacak personel yardımı Saygınlar Nakliyat’tadır.

İhracat taşımalarımızda kuru yük taşımacılığı, çekici kiralama, frigo (reefer; soğutmalı taşımacılık), silobaz taşımacılık gibi gabari dışı ve özel çalışma gerektiren hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Umman Frigo Nakliye

Özmal araçlarımızı sürekli yenilemekte ve günden güne filomuzu genişletmekteyiz. Umman Muscat Başta olmak üzere yükleri hızlı ve güvenli yolları kullanarak ekspress şekilde teslim etmekteyiz.

Reefer yüklemelerinde ekibimiz konu hakkında eğitimli ve tecrübelidir. Hava sirkülasyonu ve tüm detayları profesyonel şekilde organize ederiz.

Hatta yükleme noktasında yükleyicileri bu konu hakkında yönlendirmekteyiz. Umman frigo nakliyesi konusunda gönül rahatlığı ile soğutma gerektiren yüklerinizi bize teslim edebilirsiniz.

Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz Ortadoğu Ülkeleri’nde tüm bölge ve yerleri avucumuzun içi gibi  biliyoruz.

Umman reefer nakliyede tüm hizmetlerimizi İSO 9001 Kalite Yönetimi ile iş süreçlerini takip ve kontrol etmekteyiz. Müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet etmek ilkesi ile hareket eder, profesyonel taşımacılık çözümleri sunarız.

Umman (Omman) parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde müşteri odaklı çalışmalarımızla müşterilerimiz memnun oluyor.

Türkiye – Umman Parsiyel hizmetini denizyolu ile sunan Saygınlar Nakliyat, taşımacılık hizmetlerinde müşterinin taleplerini karşılayacak sistemle hizmet sunuyor. Omman parsiyel taşımacılık detayları:

İstanbul (Ambarlı) – Sohar / Umman (Port – Port) parsiyel LCL konteyner hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm sunuyoruz.

Parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde kara, deniz ve hava operasyonları özenle sunan kuruluşumuz eğitilim elemanları ve geniş acente ağı ile yatırımlarına her geçen gün devam etmektedir.

Teknoloji odaklı lojistik çözümlerimiz Uluslararası Nakliyat sektöründe bulunan firmalara ilham vermekte, ihracatçı firmalar ve müşterilerimiz tarafındanda takdir toplamaktayız.

Umman Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır?

Umman parsiyel taşıma hizmeti başlamadan önce yük siparişi ve fiyatlandırma aşaması vardır. İhracatçı veya müşteriler info@sayginlarnakliyat.com  e-mail adresine EN x BOY x Yükseklik ve Ölçü Adetleri, Tonajı, Mal Cinsi, İstiflenme şeklini belirterek talepte bulunurlar.

Parsiyel pazarlama ekibimiz yük detaylarına istinaden fiyatlandırma işlemleri gerçekleştirir. Fiyat tarafınıza iletilir, tarafınızca onay aldığında rezervasyon işlemleri gerçekleştirilir.

Bu süreçten sonra operasyon bölümümüz evraklama, bilgi işlem, yükleme organizasyonu ve gümrük kapama işlemlerini müşterilerimizle bilgi alışverişi şeklinde tamamlar.

Konteyner gümrük kapama işlemleri tamamlandıktan sonra gemiye yükleme işlemi gerçekleşir. Omman parsiyel süreci bu şekilde Türkiye’de tamamlanır.

Umman’a ulaşan gemi konteyner indirme işlemlerini yapar. Alıcı Limandan yükünü çekmek için gerekli tüm evrakları gümrüğe sunar, ordino, gümrük vergisi işlemlerini tamamladıktan sonra Sohar / Umman’dan yükünü çekebilir.

İstanbul Ambarlı – Umman Sohar Limanı Parsiyel’de Kazanacağınız Aavtanjlar

  • Parça yük (parsiyel) taşımaları olduğu için Full Konteyner’a göre daha uygun maaliyet ile taşıma yapılır.
  • Tecrübeli Elemanlarımız sizi doğru şekilde yönlendirir
  • Bilgi, İşlem akışı sistemli şekilde gerçekleşir.
  • Geniş Acente Ağımızla Çeşitli Kolaylıklara, yerinde müdahale imkanına sahipsiniz.

Umman / Sohar Limanı parsiyel çıkışlarımız Ambarlı / İstanbul’dan her hafta düzenli şekilde yapılmaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak; Özmal araçlarımızla Umman nakliye konusunda FULL TIR hizmetlerimiz ve Havayolu taşımacılık seçeneklerine kolayca sahip olabilirsiniz.

Denizyolu: Umman (Omman) Full Konteyner Servislerimiz Türkiye’nin tüm Konteyner Limanlarından vardır.

Umman Karayolu Nakliye

Umman’a karayolu nakliye firması arıyorsanız Saygınlar olarak her zaman hizmetinizdeyiz. Suudi Arabistan Duba üzerinden BAE ve daha sonra Umman’a 8 gün gibi kısa bir sürede karayolu nakliye yapmaktayız.

Umman karayolu nakliye konusunda deneyimli ekibimizle ihtiyaçlarınıza doğru cevap vermekteyiz. Türkiye’nin tüm noktalarından Umman’ın Sohar, Muscat nakliyede tüm illerine karayolu nakliye ürün teslimatı yapmaktayız.

Umman Nakliye Şehirleri

» Al Ashkharah » Dibba » Nizwa
» Al Buraymi » Ghul » Salalah
» Al Musanaah » Khasab » Seeb
» Al Wasil » Masirah Adası » Sohar
» Bahla » Maskat » Sur
» Barka » Muttrah » Zighy Bay

Umman çalışan nakliyat firmaları içerisinde ihracat – ithalat ve transit yüklemeleri genç tır filosu ile kurumsal taşımacılık anlayışı ile gerçekleştiren Saygınlar Nakliyat’tan istediğiniz zaman destek alabilirsiniz.