Odabaşı Mah. Atatürk Bulvarı Mehmet Menke Apt. No: 79 Daire: 15 Antakya / Hatay
tr

Türkmenistan Nakliye

02.05.2020
Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan nakliyat işlerinde profesyonel taşıma deneyimine hazır olun! Mükemmel organizasyon ve kusursuz taşımacılık hizmetimizle Türkmenistan nakliye hizmeti sunuyoruz.

Güvenilir Türkmenistan Nakliye Hizmeti

Türkmenistan Karayolu Tır Nakliye

İster komple taşımacılık, isterse parsiyel taşımacılık ihtiyaçlarınız olsun. Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti. Türkmenistan‘a frigo taşıma, tenteli taşıma, parsiyel ve proje taşıma hizmetleri sunuyoruz. Araçlarımız rutin bakımlı ve şoförlerimiz ilgili ülke konusunda eğitimli ve deneyimlidir. Çalıştığımız tüm bölgeler hakkında işin durumuna göre ofis elemanlarımızdan ve saha da yer alan şoförlerimizden bilgi talep edebilirsiniz. Parsiyel taşımalarımız İstanbul – Aşkabat Türkmenistan nakliyesi olduğu gibi İstanbul depomuzdan Türkmenistan Ülkesinin diğer şehirlerine de yük teslim etmekteyiz.

Türkmenistan nakliye firmaları Türkiye’den Türkmen’e ihracat ve ithalat nakliyesi yapan şirketler olarak bilinir. Genelde 13.60 tenteli, frigo ve kapalı kasa tırlar ile taşıma yaparlar. İran üzeri veya Azerbaycan üzeri sevkiyat güzergahını kullanırlar. En iyi Türkmenistan nakliyecileri diye aradığınızda kafanızda canlanan özellikler genelde şöyledir: Araç filosu geniş, genç yaşa sahip araçlarıyla müşterilerine hizmet eden firmalar. Müşteri odaklı çalışmak günümüzün zorunlu ihtiyaçlarından birisi haline geldi. Saygınlar olarak kurulduğumuz günden süre gelen zamanda her zaman müşteri odaklı çalışmaları ilke edindik. Siz oldukça biz varız düşüncesiyle yola çıktık. İlk günkü ilkelerimizden ödün vermeden İSO 9001 Kalite Yönetimine tabii olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Türkmenistan Nakliye Fiyatları (Navlunları)

Türkmenistan TIR Nakliye

Araçlarımızın yaptığı km, şoför maaşı, sigorta, aracın zorunlu belgeleri, tüm giderleri dahil olmak üzere navlunlar hesaplanır. Bu hesaplamalarda müşterilerimizi her zaman avantajlı hale getirecek şekilde Türkmenistan navlunları belirlenir. Türkiye’den çıkış yapan araçlarımız genelde ihracatçı veya araç tedarikçisi firma tarafından navlunları ödenmektedir. Fiyatlara diğer bir etken ise kombine taşımacılık mı? Karayolu ile mi yükler sevk edilecek? Bu sorunların cevabına göre Türkmenistan nakliye fiyatları belirlenir.

Türkmenistan Taşımalarında Saygınlar’la Avantajı Yakalayın

 • Komple tır taşımacılığı ve parsiyel yük sevkiyatları
 • Güvenli yük taşımacılığı ve sağlam teslimat
 • CMR Sigortalı Taşımac (Özmal)
 • Yılların Deneyimi ve uzman kadrosu
 • 24 saat Türkmen nakliyesinde uzman desteği
 • Teknolojik ekipmanları ve altyapısı
 • Günlük e-mail ile araç takibi bilgilendirmesi
 • Genç araç filosu
 • Proje ve ağır yük taşımacılığıda profesyonel organizasyon
 • Evrak ve döküman desteği

Türkmenistan Nakliye Şehirleri

 • Aşkabat Parsiyel ve Komple Taşımacılık
 • Mary Parsiyel ve Full Tır Nakliyat
 • Türkmenbaşı Full TIR ve parsiyel taşımacılığı
 • Tejen parça yük nakliyesi ve proje nakliye

Türkmenistan Ağır Nakliye

Türkiye – Türkmenistan nakliyesinde ağır nakliye için bünyesine yeni kattığı araçlarla lowbed taşımacılığı hizmeti veren Saygınlar Nakliyat; kaliteyi değer alarak hızlı, güvenilir, sağlam teslimat ilkesiyle yüklerinizi gönül rahatlığı ile varacağı noktaya özenle taşır. Teknolojiye duyarlı yapısıyla en zor yükleri bile riski minimize ederek taşır.

Türkmenistan Nakliye


İran nakliye hizmetimizi detaylıca inceleyin.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
error: Content is protected !!