Türkmenistan Nakliye

01.08.2020
Türkmenistan Nakliye

Saygınlar Nakliyat; Türkmenistan Lojistik işlerinde profesyonel taşıma deneyimine hazır olun! Mükemmel organizasyon ve kusursuz taşımacılık hizmetimizle Türkmenistan nakliye hizmeti sunuyoruz. Türkiye’den Türkmenistan’a giden tırlar Gürcistan ve İran üzeri olarak gitmektedir. Lojistik hizmet yelpazemizde parsiyel, komple, ağır nakliye, frigo bulunur. Doğru zamanda yüklerinizi son alıcıya kadar teslim edecek sisteme sahibiz.

Güvenilir Türkmenistan Nakliye Hizmeti

Türkmenistan Karayolu Tır Nakliye

İster komple taşımacılık, isterse parsiyel taşımacılık ihtiyaçlarınız olsun. Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti. Türkmenistan‘a frigo taşıma, tenteli taşıma, parsiyel ve proje taşıma hizmetleri sunuyoruz. Araçlarımız rutin bakımlı ve şoförlerimiz ilgili ülke konusunda eğitimli ve deneyimlidir. Çalıştığımız tüm bölgeler hakkında işin durumuna göre ofis elemanlarımızdan ve saha da yer alan şoförlerimizden bilgi talep edebilirsiniz. Parsiyel taşımalarımız İstanbul – Aşkabat Türkmenistan nakliyesi olduğu gibi İstanbul depomuzdan Türkmenistan Ülkesinin diğer şehirlerine de yük teslim etmekteyiz.

Almanya Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Türkmenistan nakliye firmaları Türkiye’den Türkmen’e ihracat ve ithalat nakliyesi yapan şirketler olarak bilinir. Genelde 13.60 tenteli, frigo ve kapalı kasa tırlar ile taşıma yaparlar. İran üzeri veya Azerbaycan üzeri sevkiyat güzergahını kullanırlar. En iyi Türkmenistan nakliyecileri diye aradığınızda kafanızda canlanan özellikler genelde şöyledir: Araç filosu geniş, genç yaşa sahip araçlarıyla müşterilerine hizmet eden firmalar. Müşteri odaklı çalışmak günümüzün zorunlu ihtiyaçlarından birisi haline geldi. Saygınlar olarak kurulduğumuz günden süre gelen zamanda her zaman müşteri odaklı çalışmaları ilke edindik. Siz oldukça biz varız düşüncesiyle yola çıktık. Uluslararası Nakliye İlk günkü ilkelerimizden ödün vermeden İSO 9001 Kalite Yönetimine tabii olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Türkmenistan Nakliye Fiyatları (Navlunları)

Türkmenistan TIR Nakliye

Araçlarımızın yaptığı km, şoför maaşı, sigorta, aracın zorunlu belgeleri, tüm giderleri dahil olmak üzere navlunlar hesaplanır. Bu hesaplamalarda müşterilerimizi her zaman avantajlı hale getirecek şekilde Türkmenistan navlunları belirlenir. Türkiye’den çıkış yapan araçlarımız genelde ihracatçı veya araç tedarikçisi firma tarafından navlunları ödenmektedir. Fiyatlara diğer bir etken ise kombine taşımacılık mı? Karayolu ile mi yükler sevk edilecek? Bu sorunların cevabına göre Türkmenistan nakliye fiyatları belirlenir.

 İran Parsiyel Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Türkmenistan Taşımalarında Saygınlar’la Avantajı Yakalayın

Türkmenistan Tır Firmaları

İSO 9001, CMR Sigortası güvencesi ile Türkmenistan taşımacılık hizmetinde avantaja ulaşmak için Saygınlar her zaman yanınızdadır.

 1. Komple tır taşımacılığı ve parsiyel yük sevkiyatları
 2. Güvenli yük taşımacılığı ve sağlam teslimat
 3. CMR Sigortalı Taşımac (Özmal)
 4. Yılların Deneyimi ve uzman kadrosu
 5. 24 saat Türkmen nakliyesinde uzman desteği
 6. Teknolojik ekipmanları ve altyapısı
 7. Günlük e-mail ile araç takibi bilgilendirmesi
 8. Genç araç filosu
 9. Proje ve ağır yük taşımacılığıda profesyonel organizasyon
 10. Evrak ve döküman desteği

Türkmenistan Şehirlerine Parsiyel Son Teslimat

Türkiye’den giden ihracat yüklerinizi parsiyel olarak sevk ettiğimizde varış şehirlerine göre teslimatlarımız aşağıda sunulmuştur:

 1. Aşkabat Parsiyel ve Komple Taşımacılık
 2. Mary Parsiyel ve Full Tır Nakliyat
 3. Türkmenbaşı Full TIR ve parsiyel taşımacılığı
 4. Tejen parça yük nakliyesi ve proje nakliye

Türkmenistan Ağır Nakliye

Türkiye – Türkmenistan nakliyesinde ağır nakliye için bünyesine yeni kattığı araçlarla lowbed taşımacılığı hizmeti veren Saygınlar Nakliyat; kaliteyi değer alarak hızlı, güvenilir, sağlam teslimat ilkesiyle yüklerinizi gönül rahatlığı ile varacağı noktaya özenle taşır. Teknolojiye duyarlı yapısıyla en zor yükleri bile riski minimize ederek taşır.

Türkmenistan Lojistik Tanıtım

Sık Sorulan Sorular

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Bütününü kapsamayan tamamı olmayan kısmı anlamına gelir.

Frigo Nedir?

Soğuk taşıma olarak adlandırılır.