Türkmenistan Nakliye

Türkmenistan Nakliye

Saygınlar Nakliyat; Türkmenistan Lojistik işlerinde profesyonel taşıma deneyimine hazır olun! Mükemmel organizasyon ve kusursuz taşımacılık hizmetimizle Türkmenistan nakliye hizmeti sunuyoruz.

Türkiye’den Türkmenistan’a giden tırlar Gürcistan ve İran üzeri olarak gitmektedir. Lojistik hizmet yelpazemizde parsiyel, komple, ağır nakliye, frigo bulunur. Doğru zamanda yüklerinizi son alıcıya kadar teslim edecek sisteme sahibiz.

İster komple taşımacılık, isterse parsiyel taşımacılık ihtiyaçlarınız olsun. Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti. Türkmenistan‘a frigo taşıma, tenteli taşıma, parsiyel ve proje taşıma hizmetleri sunuyoruz.

Parsiyel taşımalarımız İstanbul – Aşkabat Türkmenistan nakliyesi olduğu gibi İstanbul depomuzdan Türkmenistan Ülkesinin diğer şehirlerine de yük teslim etmekteyiz.

Türkmenistan nakliye firmaları Türkiye’den Türkmen’e ihracat ve ithalat nakliyesi yapan şirketler olarak bilinir. Genelde 13.60 tenteli, frigo ve kapalı kasa tırlar ile taşıma yaparlar.

İran üzeri veya Azerbaycan üzeri sevkiyat güzergahını kullanırlar. En iyi Türkmenistan nakliyecileri diye aradığınızda kafanızda canlanan özellikler genelde şöyledir:

Araç filosu geniş, genç yaşa sahip araçlarıyla müşterilerine hizmet eden firmalar. Müşteri odaklı çalışmak günümüzün zorunlu ihtiyaçlarından birisi haline geldi.

Uluslararası Nakliye İlk günkü ilkelerimizden ödün vermeden İSO 9001 Kalite Yönetimine tabii olarak çalışmaya devam ediyoruz.

Türkmenistan Nakliye Fiyatları

Araçlarımızın yaptığı km, şoför maaşı, sigorta, aracın zorunlu belgeleri, tüm giderleri dahil olmak üzere navlunlar hesaplanır.

 • İstanbul  – Türkmenistan / Aşkabat, 5.900 USD 5 gün transit süre.

Bu hesaplamalarda müşterilerimizi her zaman avantajlı hale getirecek şekilde Türkmenistan navlunları belirlenir.

Türkiye’den çıkış yapan araçlarımız genelde ihracatçı veya araç tedarikçisi firma tarafından navlunları ödenmektedir. Fiyatlara diğer bir etken ise kombine taşımacılık mı?

Karayolu ile mi yükler sevk edilecek? Bu sorunların cevabına göre Türkmenistan nakliye fiyatları belirlenir.

✔️İstanbul – Aşkabat6.200 USD
✔️Ankara – Daşoğuz6.400 USD
✔️Antalya – Türkmenabat6.600 USD
✔️İzmir – Mari6.500 USD

Türkmenistan Karayolu Nakliye

Türkmenistan’a farklı yollardan taşımacılık yapabiliyoruz. Çoğu zaman denizyolu ve karayolunu entegre biçimde kullanıyoruz. Çünkü bizim amacımız daima yüklerinizi kaliteli, güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı biçimde son alıcıya ulaştırmaktır.

Operasyon süreçlerimizde sizlerin istediklerinizi göz önünde bulundurarak planlamayı yapıyor, Türkmenistan karayolu nakliye uygulamalarımızda ortalama 8-10 gün içinde teslimat yapabiliyoruz.

Yük türüne göre geniş araç filomuz içinde en uygununu ayarlıyor, araçlarımızın donanımını daima yüklerinizi güvende tutacak şekilde yapıyoruz.

Doğrudan karayoluyla yükleme yaptığımız yerden ya da depolarımızdan son alıcının adresine ya da istenen gümrüğe ulaşabiliyoruz. Sadece Aşkabat değil, Balkanabat, Taşoğuz, Kaka, Hazar, Tezen gibi her şehre teslimat yapıyoruz.

Türkmenistan Gemi Nakliye

Türkmenistan gemi nakliyesi ile bir Orta Asya ülkesi olan Türkmenistan’a ulaşmak mümkündür. Saygınlar Nakliyat olarak uzun yıllardır iki ülke arasında profesyonel hizmet veriyoruz ve onlarca farklı sektörde, pek çok farklı nakliye türüyle çözüm ortağı oluyoruz.

Doğrudan karayoluyla Türkmenistan’a gidebildiğimiz gibi doğrudan denizyolunu kullanarak ya da her ikisini entegre biçimde kullanarak da taşımacılık yapabiliyoruz.

Tek seferde daha fazla yükün, daha güvenli biçimde taşınmasına olanak veren gemi nakliyede firma olarak farklı güzergahlar kullanabiliyoruz.

Kimi zaman Gürcistan’dan Azerbaycan’a araçlarımızla geçiyor, oradan Ro-Ro ile Hazar Denizi’nden Türkmenbaşı Limanına geçiş yapıyoruz.

Benzer biçimde Karadeniz’den Volga Nehri’ne, oradan Hazar Denizi’ni kullanarak Türkmenistan’a ulaşabiliyoruz. Ülkemizin ve Türkmenistan’ın limanlarının olması gemi nakliyesine olanak vermekte, firmamız da bunu değerlendirmektedir.

Türkmenistan Aşkabat Nakliye

Türkmenistan’ın başkenti ve en büyük şehri Aşkabat’tır. Bu nedenle Türkmenistan’a yapılan nakliye operasyonları çoğu zaman Aşkabat merkezli düşünülür.

Ülkemizden Türkmenistan’da iş yapan firmaların da en fazla yük göndermek istedikleri şehir Aşkabat olmaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak Türkmenistan Aşkabat nakliye alanında yıllardır profesyonel çözümler üretiyoruz. Başlıca şu modellerde Aşkabat’a nakliye hizmeti veriyoruz:

 • Türkmenistan parsiyel nakliye,
 • Türkmenistan frigo nakliye,
 • Türkmenistan ağır nakliye,
 • Türkmenistan lowbed taşıma,
 • Türkmenistan proje taşıma.

Bütün bu nakliye türlerinin tamamında en hızlı ve en güvenli biçimde taşımacılık yapmaya çalışıyor, yıllardır da kusursuz çözümler üretmeyi başarıyoruz. Türkiye’nin her yerinden yük alımı yaparak Aşkabat’a ulaşabiliyoruz.

Almanya Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

türkiye türkmenistan nakliye

Türkmenistan Frigo Nakliye

Türkmenistan frigo nakliye araçları ile kaliteli servis hizmeti sunan Saygınlar, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, yaş sebze ve meyve, konserve, bitkiler içerisinde yer lan çiçek (fidan) taşıması hizmetini sunarız.

Eksi derecede frigorifik araçların çalışmasını gerektiren dondurulmuş ürünler arasında dondurma, şoklu tavuk ve şoklu et ürünlerin taşıması hızlı servis ve yeni reefer dorseler ile yapılabilir.

Geniş soğutucu araç filosu ve yeni dorseleriyle zorlu taşımalarda kaliteli hizmeti satın alabileceğiniz firma Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti. ‘dir

Frigo taşımaları dikkatli ve hızlı şekilde malların bozulmadan teslim edilmesine dayanmaktadır. Özmal araç filomuz genç araçlardan oluşmaktadır.

Profesyonel şekilde düzenli olarak taşıma yaptığımız Türkmenistan Aşkabat Başta olmak üzere Türkmen‘in tüm bölgelerine frigo (klimalı) dorselerimizle taşımaları yapmaktayız.

Türkiye – Türkmenistan hattı arasında köprü görevini gören Saygınlar, İSO 9001 Kalite Yönergelerine uygun taşıma yapar.

Güzergah: Türkiye – İran – Türkmenistan kısa transit sürelerimizle başarılı teslimatlarımızla her zaman size bir telefon kadar yakınız.

Özbekistan Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

türkmenistan aşkabat nakliye

Türkmenistan Parsiyel Nakliye

Türkmenistan parsiyel nakliye alanında verdiğimiz hizmetlerimizle müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamak amacıyla gerek fiyatlarımızda gerekse de hizmetlerimizin yeniliklerinde sürekli bir adım önde olmaya devam ediyoruz.

Saygınlar Nakliyat, Türkmenistan ile Türkiye arasındaki yük taşımada köprü görevi görmektedir. 60 genç özmal aracımızla bütünsel lojistik faaliyetleri yürüterek Türkmenistan parsiyel servis hizmeti sunarız.

Saygınlar; taşımacılık sektöründe öncü kuruluş olması yanı sıra ihracatçıların ağırlıklı olarak talepte bulunduğu lojistik firmasıdır.

Türkmenistan’la sıkı bağları olan Ülkemizin ticaret hacmi her geçen gün artmakta, ihracat rakamları yüksektedir.

Türkmenistan’a müşterilerimizin talepleri doğrultusunda karayolu, havayolu parsiyel servisler açmaktayız.

Her hafta düzenli olarak İstanbul’dan yüklenen araçlarımız Türkmenistan Aşkabat Başta olmak şartıyla tüm bölgelerine gümrüklü parsiyel taşıması yapmaktayız.

Belirlenen güzergahlar üzerinden ulaştığımız ülkede, belirlenen noktalara teslimatları gerçekleştirmekteyiz.

Aşkabat Mary Türkmenabat
Balkanabatt Bayramali Türkmenbaşı
Taşoğuz Merv Kumdağ
Kaka Nebit-Dağ Hazar
Köhne Ürgenç Tezen  

Türkmenistan Parsiyel Araçlarımız Standartlara uygun taşıma için elverişli genç TIR filomuzla Türkmenistan parsiyel nakliye konusunda deneyimli şoförlerimizle sizlere kaliteli hizmeti borç biliriz.

Araçlarmız sefer öncesindeki bakımları ve sefer sonrası tüm bakımlarını gerçekleştirir, yükü taşımaya hazır durumda parsiyel yüklerinizi depomuzdan – Aşkabat – Türkmenistan ‘a taşıma için yola koyulur.

Romanya Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

türkmenistan parsiyel nakliye

Türkmenistan Ağır Nakliye

Türkiye – Türkmenistan nakliyesinde ağır nakliye için bünyesine yeni kattığı araçlarla lowbed taşımacılığı hizmeti veren Saygınlar Nakliyat; kaliteyi değer alarak hızlı, güvenilir, sağlam teslimat ilkesiyle yüklerinizi gönül rahatlığı ile varacağı noktaya özenle taşır. Teknolojiye duyarlı yapısıyla en zor yükleri bile riski minimize ederek taşır.

Türkmenistan Proje Nakliye

İş makinelerinin taşınması, Vinçler, Rüzgar Santralleri, Üretim tesisi, gemi motorları, trafo, jeneratör, tekne, yat, tank, çelik konstrüksiyon gibi İnşaat için kullanılan ve inşaat dışı malzemelerin Türkmenistan’a gabari içi veya gabari dışı olarak teslimatında lider firmayız.

Karayolu güzergah olarak Türkiye – İran – Türkmenistan güzergahı üzerinden yüklerinizin taşımasını yapmaktayız.

İran Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Türkmenistan Lowbed Taşıma

Türkiye’den zorlu yüklerin teslimatını yapmak için güvenle taşıma prensibi, yılların deneyimi ile Türkmenistan nakliye‘de profesyonel lowbed taşıma hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, Aşkabat başta olmak üzere tüm Türkmen Bölgelerine Uluslararası Nakliyat yapan firmadır. Araç filomuzda ağır nakliye yüklemelerine uygun Lowbed Dorseli araçlarımız yer alır.

Türkmenistan’a taşıma yapmak için bünyemizde tüm gereksinimler bulunur. Saygınlar Nakliyat olarak; C2 Belgemiz, İSO 9001 Kalite Belgesi, TIR Karnesi ve CMR Sigortamız ile güvence altındasınız.

İşlerinizde profesyonel ekibimizle mükemmel nakliye deneyimi yaşarsınız. Türkmenistan proje nakliye için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkmenistan Taşımacılık Saygınlar Nakliyat Avantajları

İSO 9001, CMR Sigortası güvencesi ile Türkmenistan taşımacılık hizmetinde avantaja ulaşmak için Saygınlar her zaman yanınızdadır.

 • Komple tır taşımacılığı ve parsiyel yük sevkiyatları
 • Güvenli yük taşımacılığı ve sağlam teslimat
 • CMR Sigortalı Taşımacılık (Özmal)
 • Yılların Deneyimi ve uzman kadrosu
 • 24 saat Türkmen nakliyesinde uzman desteği
 • Teknolojik ekipmanları ve altyapısı
 • Günlük e-mail ile araç takibi bilgilendirmesi
 • Genç araç filosu
 • Proje ve ağır yük taşımacılığında profesyonel organizasyon
 • Evrak ve doküman desteği

Türkmenistan Nakliye ile ilgili sıkça sorulan sorular

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Bütününü kapsamayan tamamı olmayan kısmı anlamına gelir.

Frigo Nedir?

Soğuk taşıma olarak adlandırılır.