Suudi Arabistan Nakliye

Suudi Arabistan Nakliye

Suudi Arabistan nakliyat çalışmalarında SAYGINLAR Lojistik, Tecrübeli ekibi ve sektöründe uzun yıllar faaliyette olmanın getirdiği deneyimle  ithalat, ihracat, ve transit yüklerinizi güvenli, ekonomik, ve hızlı bir şekilde taşır

Kuruluşundan bu yana yükselen bir başarı grafiği çizmekte olan firmamız, Uluslararası kalite standartlarının gerekliliklerini yerine getirmiş ve müşteri odaklı yönetim anlayışını benimsemiştir.

Dünya ticaretinin globalleşmesiyle birlikte ithalatçı ve ihracatçı firmaların artan lojistik ihtiyaçlarını karşılamak, müşterilerin farklı gereksinimlerine rekabet edebilir fiyatlar ile çözüm önerileri sunmakta ve sektöründe alternatif taşıma modelleri geliştirmektedir.

Gelişen lojistik sistemlere doğru çözümü Suudi Arabistan nakliyat hizmetinde sunan Saygınlar; her zaman en iyisi için çalışır.

Her geçen gün hızlı bir şekilde büyüyen Araç filosu ile tamamı çevre koruma standartlarına uygun EURO IV-V yeşil motor & sessiz motor özellikleri ve Uydu Takip sistemi ile donatılmış ÖZ MAL Araçlarıyla,

Türkiye’den Avrupa, Türk Cumhuriyetleri ve Orta doğu ülkelerine, Avrupa Ülkelerinden Türk Cumhuriyetlerine, ve Ortadoğu ülkelerine transit taşıma ve lojistik hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Suudi Arabistan Nerede?

Arap Yarımadası’nın en büyük ülkesi olan Suudi Arabistan, Asya kıtasının batısında yer alan bir krallıktır. Doğuda Kuveyt, Katar, Bahreyn ve Birleşik Arap Emirlikleri ile komşu olan ülke; güneydoğuda Umman, güneyde Yemen, kuzeybatıda Ürdün, kuzeydoğuda ise Irak‘la sınır komşusudur.

Suudi Arabistan Google haritasına linki tıklayarak ulaşabilirsiniz

Türkiye Suudi Arabistan Nakliye

Türkiye-Suudi Arabistan arasında nakliyat hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır. Saygınlar Nakliyat ailesi olarak, uluslararası eşya taşımacılığında müşterilerimize birçok profesyonel hizmet sağlamaktayız.

 • Her tonajdaki yükleriniz karayolu ve denizyolu üzerinden taşınmaktadır.
 • Yükleriniz, komple ve parsiyel taşımacılık yöntemlerinden uygun olanıyla taşınmaktadır.
 • Yükleriniz, kısa sürede sağlam bir şekilde belirttiğiniz adrese bırakılmaktadır.
 • Personelimiz, uzun yıllar nakliyat sektöründe çalışarak uzmanlaşmış kişilerdir.
 • Nakliye sonrasında eşyalarınızın ulaştığına dair bilgilendirmeler yapılmaktadır.
 • Tüm nakliye sürecini uydu üzerinden takip edebilirsiniz.
 • Nakliye araçlarımız son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmıştır.
 • Hizmetlerimiz ekonomik, kalite, konforlu ve profesyoneldir.

Tüm nakliye çalışmalarınızda güvenerek aradığınız bir firma olmak adına uzun yıllardır, bütün gücümüzle her zaman yenilikçi ve dürüst bir hizmet sağlayarak sizlerin yanınızda olduk.

Bizleri müşteri irtibat numaralarımızdan arayarak  çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Suudi Arabistan Karayolu Nakliye

Karayolu nakliyat, yük taşımacılığında en çok tercih edilen nakliye türüdür. Ülkeler noktası iki nokta dışında bekleme yapılmadığı için kısa bir süre içerisinde eşyaların istenilen adrese tesliminde başarılı sonuçlar üreten karayolu nakliye hizmetlerindeki başarımız siz değerli müşterilerimizin,

Suudi Arabistan’a nakliyat çalışmalarında talep edebileceği tüm hizmetlerde üstün hizmet sağlayacağımız garantisini vermemize öncü olmaktadır.

Türkiye’deki eşyalarınız en sağlıklı ve kısa güzergahlar tercih edilerek Suudi Arabistan’a ulaştırılmaktadır.

Deneyimli, güler yüzlü, dinamik, profesyonel ve trafik kurallarına hakim olan çalışanlarımız, eşyalarınızı adresinizden alarak sağlam bir şekilde Arabistan’daki adrese bırakıyoruz.

Hizmetlerimiz, profesyonel, kaliteli ve ekonomiktir. Sizlerin memnuniyetini en yüksek seviyede tutacak şekilde çalışmaktayız.

Suudi Arabistan Karayolu Nakliye Fiyatları

Geniş araç filomuzla Suudi Arabistan nakliye fiyatları konusunda müşterilerimizin her zaman yanındayız. Müşterilerimize her anlamda maaliyetlerini düşürmek için çalışmalar yapmaktayız.

Proje nakliyat hizmetine uygun sal kasa, tenteli araç, lowbed dorse tiplerimizle sizlerin yükü her zaman kontrol altında ve zamanında teslimat ile çalışmalarımızda prensiplerimiz ve ilkelerimizle hareket etmekteyiz.

Şoförlerimiz araçta bulunan dorse tiplerinin nasıl kullanacağı, nasıl yükleme yapılacağı, nasıl sevk edileceği konusunda gerekli tecrübe ve deneyime sahiplerdir.
Öncelikle güven, her zaman bizim ilkemizdir. Nakliye işleminden önce güvenle araçlarımız yükü almak için yola çıkarlar, güvenle yükü yüklerler, güvenle teslimat yaparız.

Yıllar her şeyi değiştiriyor ama güven konusunu hiç bir zaman değiştirmiyor. Projeyi gerçekleştirmeden önce güven alırsınız. Nakliye projelerinde de güven en önemli unsurdur.

Türkiye’de en iyi Suudi Arabistan Nakliyecisi ünvanına sahibiz. Bu güveni yıllar içerisinde sizlerden aldık. Araç, ekipmanlarımız, personellerimiz ISO 9001 kalitesiyle sizin hizmetinizdedir.

Denizyolu Proje Taşımacılık: Suudi Arabistan’a konteyner çeşitlerimizle sizlere denizyolu konteyner taşıma hizmeti sunuyoruz. Güçlü acente ağımızla konteyner takibinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Suudi Arabistan Frigo Nakliye Hizmetleri

Saygınlar Transport, Suudi Arabistan frigofirik nakliyesini uzman şekilde yapan kurumsal Uluslararası Nakliyat firmasıdır. Soğutmalı nakliye’de malların hızlı ve güvenilir şekilde yükleme adresin

den boşaltma adresine kadar sağlam teslim olması önemlidir. Ancak bunu yapacak firmanın gerekli donanım, araç altyapısı ve şoförü olması gerekir.

Saygınlar Transport, frigofirik taşımalarda teknolojinin gerektirdiği gibi yeni frigo dorseler kullanmaktadır. Şoför eğitimlerimizde soğutmalı şekilde taşıma yapmak üzere eğitim almıştır. 

Türkiye’den Hatay RORO gemilerini kullanan TIR’lar Mısır Süveyş Kanalı’ndan geçerek, Duba Port’a iniş yaparlar. Operasyon sürecinde gemide; frigofirik nakliyat ekipmanlarının bulunması müşteri ve nakliyeci açısından avantaj sağlamaktadır.

Sağlam teslimat gerekli donanım ve eğitim ilkesine dayalıdır. Saygınlar olarak, ISO 9001 Kalite Sistemine uygun şekilde taşımalarımızı güvenle yapıyoruz.

Saygınlar Nakliyat ’la Suudi Arabistan Frigo Nakliyesi Neden Yapmalısınız?

 • Uygun navlunlarla Suudi Arabistan teslimatı
 • Profesyonel Şoför ve Elemanlar
 • Hızlı ve Güvenilir Teslimat
 • CMR Sigortalı Taşımacılık
 • Sürekli Yenilenen Suudi Arabistan Frigofirik Nakliye Araçları
 • Rakiplerinize taşımacılık konusunda üstünlük kuracak hizmetler

Özbekistan Nakliye Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

suudi arabistan'a nakliye şirketleri

Suudi Arabistan Cidde Frigo Taşımacılık

Jeddah Suudi Arabistan’ın Liman şehridir. Ticaret bakımından yüksek hacimde işleme sahip bu şehire taşımacılık faaliyetleri Türkiye’den karayolu, havayolu ve denizyoludur.

Cidde’de bulunan tüccarlar Türkiye menşeili ürünlere genelde kalite ve fiyat olarak güven duyarak ithalat yaparlar. Özellikle tekstil, makine, kundura, mobilya, gıda ürünleri ve kimyasal maddeler satın alırlar.

Malzemelerin teslimatı için kullanılan nakliye araçları frigofirik TIR, tenteli TIR’dır.

Suudi Arabistan Riyad Frigo Nakliye

Arabistan’ın başkenti Riyad’a yapılan frigo taşımalarda dikkat edilmesi gereken hususları şöyle sıralayabiliriz. Araçlara yük yüklendiğinde şoför sorumluluğunda malzemeleri sayarak teslim alır.

Nakliye firması aracı istenen yerde ve tarihte yüklemeye hazır tutar. Yükleme işlemleri tamamlandıktan sonra araç evrakları hazırlanır.

Yola çıkar ve gümrükleme işlemleri gerçekleştikten sonra çıkış gümrüğüne yönlendirilir. Soğutmalı araçlarda seri şekilde gümrükleme işlemi yapılır ve gümrük kapılarında öncelikli sıra bu araçlara verilir.

İthalat gümrük işlemlerinde de öncelik frigo araçlara verilmektedir. Riyad teslimatta şoför dikkatli hızlı şekilde yükleri alıcı firmaya teslim eder.

Mekke – Medine – Dammam Frigofirik Nakliye

Suudi Arabistan’ın büyük şehirleri arasında yer alan Dammam, Mekke, Medine İllerine frigofirik taşımalar yoğun şekilde gerçekleşir.

Nüfus ve turist oranı yüksek olan bu şehirlerde Türkiye’den ithalat hacmi yüksektir. Özellikle Mekke ve Medine Hac ve Umre dönemlerinde tekstil, gıda ürünleri daha çok tüketilmektedir.

Genelde Türkiye’den giden bu ürünler pazarın ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Nakliye konusunda hassasiyet oranı yüksek ürünler taşıma yapılır.

Frigofirik nakliyede uzman olan Saygınlar Nakliyat’ı tercih edenler yılların deneyimi, yeni araçları ve kriterlere uygun şoförleri nedeniyle tercih edilmektedir.

Suudi Arabistan Nakliye Şehirleri

Saygınlar Nakliyat, Suudi Arabistan nakliyat hizmetlerini, başta Cidde, Mekke, Medine, Riyad şehirlerine olmak üzere tüm Suudi Arabistan‘a gerçekleştirmektedir.

Türkiye – Suudi Arabistan ithalat – ihracat – transit taşımalarımızı frigofik, tenteli, lowbed tipi araçlarımızla taşımaktayız.

İstanbul, İzmit, Tekirdağ, Sakarya, Bursa, Ankara, Kayseri, Konya, Mersin, Hatay, Antalya, Muğla, İzmir, Denizli, Afyon gibi Türkiye’nin aktif olarak Suudi Arabistan’a ihracat ve ithalat yapan şehirlerinden Suudi Arabistan’ın Jeddah, Mekke, Medine, Jubail, Al-Hail, Dammam, Jizan, gibi bölgelerine komple taşımacılık hizmetlerimizle tanışabilirsiniz.

Yurt dışı taşımacılığında en iyi imkanlarla hizmet vermeyi amaçlayan Saygınlar Nakliyat dünya ticaretinin globalleşme sürecinde artan ithalat ve ihracat taleplerine karşı alternatif taşıma modelleri sunabilmektedir.

Suudi Arabistan nakliyat hizmetinde uzman kadromuz 7/24 sınırsız hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir. Oluşabilecek hasarları teminat altına alabilmek için operasyonlarımızın tamamı CMR sigortası kapsamında bulundurulmaktadır.

Suudi Arabistan Parsiyel Nakliye

Ülkeler arası eşya taşımacılığında fiyatlandırma yapılırken taşınacak yükün ağırlığı, boyutu ve iki adres arasındaki mesafe hesaplanır.

Karayolu taşımacılığında bir nakliye aracının tamamının tek müşteri tarafından doldurulamadığı durumlarda birbirine yakın güzergahlardaki müşterilerin eşyalarının aynı araç kullanılarak bırakılmasına parsiyel taşımacılık denir.

Parsiyel taşımacılıkta dikkat edilmesi gereken husus aynı güzergahtaki eşyaların taşınması gerekliliğidir. Firmamız, sizlere Suudi Arabistan parsiyel taşımacılık hizmeti noktasında profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Eşyalarınız sizin bilginiz doğrultusunda diğer müşterilerimizin eşyaları ile aynı nakliyat aracına alınarak sağlam bir şekilde istediğiniz adrese bırakılmaktadır.

Firmamız olarak nakliyat süreci boyunca aracın konumu ve eşyalarınızın durumu hakkında bilgilendirme yapmaktayız. Parsiyel nakliyecilik konusunda uzman bir firmayız.

Suudi Arabistan nakliyat’ta uzman Saygınlar, her hafta belirli günlerde parsiyel (grupaj) nakliyat hizmetleri aralıksız devam etmektedir. Mükemmel servis anlayışımızla Suudi Arabistan nakliye konusunda öncü firma olma adayıyız.

Saygınlar Nakliyat, bir çok ülkeye ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir. İşimizde garantili çalışmak, titizlik ve takip en önemli amacımızdır.

Firmamız 11 yıllık deneyim ve tecrübenin getirdiği bilinçle tüm lojistik faaliyetlerinizde özenle hizmet vermektedir.

Suudi Arabistan Parsiyel Taşıma Hizmetinde Sunduğumuz Avantajlarınız

 • Komple ve parsiyel taşımalar.
 • Güvenli ve zamanında teslimat.
 • Deneyimli ve uzman kadro.
 • Teknolojik ekipmanlar.
 • GPRS sistemi ile uydu üzerinden araç takibi.
 • Tamamı öz mal geniş araç filosu.
 • Proje ve ağır yük taşıma organizasyonları.
 • Hizmetin tüm aşamalarında müşteriyi bilgilendirmek.

Suudi Arabistan Ağır Nakliyat

Saygınlar Nakliyat olarak Suudi Arabistan Ağır Nakliyat hizmeti sunuyoruz! Karayolu ile 160 Tona kadar Suudi Arabistan Ağır Nakliye taşımaları. 160 Ton üzerindeki yada standartların dışındaki gabari dışı yükler için  Suudi Arabistan Proje Taşımacılığı.

Saygınlar Taşımacılık , uzun yıllara dayanan ağır nakliye tecrübesini sürekli geliştirerek müşterilerinin ihtiyacı olan Proje çalışmalarını üstlenmiştir.

Uzmanlık ve mühendislik gerektiren, coğrafi konumdan ulaşılması en güç bölgelere güvenli taşıma modelini oluşturmuştur. 

Yol analizi, ülke prosedürleri ve doğru ekipman ihtiyaçlarını alanında uzman kadrosu ile gerçekleştirerek olası riskleri önceden tespit eder.

Ülke ve dünya genelinde birçok proje çalışmasına imza atan Saygınlar ağır nakliye taşımacılığında gücünüze güç katar… 

Katar Nakliye Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

suudi arabistan nakliye firmaları

Suudi Arabistan Tır Nakliyecileri

Günümüzde en çok büyüyen sektörlerden birisi haline gelen sektör nakliyecilik sektörüdür. Uluslararası ticari anlaşmalarda ürün taşınması noktasında nakliyecilerin sorumluluğu büyüktür.

Ülkeler arasında eşya taşımacılığı hizmeti veren birçok tır nakliye firması bulunmaktadır. Firmamız Suudi Arabistan’a karayolu taşımacılığı yaparken günümüz teknolojisinin en yeni cihazları ile donatılmış tırlarımızı kullanmaktadır.

Birçok farklı tonajdaki yükleriniz dünya standartlarında kaliteli malzemeler kullanılarak paketlenmektedir. Eşyalarınız, hasarsız bir şekilde  bırakılmasını istediğiniz adrese bırakılmaktadır.

Alanında uzmanlaşmış nakliye çalışanlarımız gümrüklerden istenilen tüm belge ve izinleri önceden alarak sizlerin eşya taşınması noktasında gereksiz yere zaman kaybetmenizin önüne geçmektedir.

Tırlarımız, ticari yük veya ev eşyalarınızın sağlam olarak taşınması için gereken niteliklere sahiptir.

Suudi Arabistan Gemi Nakliye

Türkiye ile Suudi Arabistan uzun dönemlerden beridir ticari iş anlaşmaları yapan iki ülkedir. Bu anlaşmalar sonucu birçok gıda, ilaç, meyve ve sebze, et ve et ürünleri gibi ürünler ülkeler arasında nakliye firmaları tarafından taşınmaktadır.

Hızla ilerleyen teknolojik gelişmeler, ülkeler arası nakliye firmalarının müşterilerine birçok çözüm sunmasında büyük kolaylıklar yaratacak düzeyde etkili cihazlar üretmektedir.

Suudi Arabistan’a gemi nakliye hizmetleri sağlayan firmamız, lojistik kurallarının izin verdiği süreleri aşmadan, hızlı ve sağlam bir şekilde eşya taşımacılığı noktasında kendisini uluslararası camiada ispatlamış sektöründe lider bir firmadır.

Eşyalarınız taşınma öncesinde sigortalanarak sizlerin süreç boyunca zayiatsız ve profesyonel bir gemi taşıma hizmeti almanız sağlanmaktadır.

Suudi Arabistan Denizyolu Nakliye Hizmetinde Kullandığımız Konteyner Çeşitleri:

40’lık – 20’lik Flat Track Konteyner: Proje taşımalarında taşmalı yükler için rahatça yükleme olanağı sunan açık konteyner tipidir. Denizyolu taşımalarında gabari dışı yüklerde kullanılır. İnşaat projeleri için genelde tercih edilir.

40’lık 20’lik Open Top Konteyner: Sadece üstü açık olan konteyner çeşididir. Genelde yüksek yükler için kullanılır. İnşaat projelerinde genelde tercih edilir.

40’lık – 20’lik HC Konteyner: High Cube Konteyner genelde M3’lü yükler için kullanılır. İnşaat malzemeleri taşımak içinde kullanılmaktadır.

40’lık – 20’lik DC Konteyner: Dry Cube konteyner normal yükler için kullanılır. İnşaat malzemelerini taşımak için genelde kullanılmaktadır.

40’lık – 20’lik Frigofik Konteyner: Gıda ürünleri veya soğutucuya ihtiyaç duyan yükler için kullanılır.

Suudi Arabistan nakliye hizmetinde yukarıdaki koteyner tipleri kullanılmaktadır. Denizyolu nakliye’de Cidde (Jeddah) koteyner taşımacılığı, Dammam denizyolu nakliye ve Jubail’e taşımacılık hizmetleri sunulur.

Suudi Arabistan Limanları

 • Dammam
 • Dhuba
 • Dhuba Bulk Plant Terminal
 • King Abdullah Port
 • Qadhimah
 • Gizan
 • Jeddah
 • Jubail

Azerbaycan Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Suudi Arabistan Nakliye Firmaları

Suudi Arabistan nakliyat firmaları, sektörde uzun süreler ayakta kalabilmek adına birçok farklı seçenekte çözümler sunarak müşterilerinin devamlılığını sağlamayı amaçlamaktadır.

İki ülke arasında eşya taşımacılığı işini meslek haline getirerek ayakta kalabilmek çok zordur.  Biz, Saygınlar Nakliyat ailesi olarak, birçok farklı nakliyat türündeki üstün taşımacılık hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin en çok hizmet aldığı ve tavsiye ettiği firmalar arasına girmeyi başardık.

Bugün, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizle Türkiye ve birçok dünya ülkesine nakliyat hizmeti sunmaktayız. Ülkeler arası eşya taşımacılığı noktasında standardı biz belirliyoruz.

Sektörde yeni kurulan firmaların çalışma hayatında yön belirlerken örnek aldığı firma olmaktan gurur duymaktayız.

2001 yılından beri sizlere sunduğumuz hizmetlerin sonrasında teşekkür bildiren geri dönüşlerinizle iş hayatımıza devam etmekteyiz.

Suudi Arabistan Nakliye Fiyatları

Suudi Arabistan’a yapılan nakliyat taşımalarının bedeli tüm ithalat – ihracat – transit yüklerin  taşıma fiyatlarına verilen isim gibi Navlun kelimesi ile ifade edilir.

Taşıma ücretleri hakkında bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır tecrübeli olduğumuz Uluslararası Nakliyelerde uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Türkiye’den Hangi Arabistan İllerine Dağıtım Var?

Saygınlar Nakliyat’ın araçları Türkiye’nin en uç noktalarından Suudi Arabistan’ın en son noktalarına kadar sevkiyat yapma özelliğine sahiptir.

Aradığınız Riyadh, Mekke, Medine, Cidde, Dammam, AL-Hail, Taif ve Jizan haricinde talep ettiğiniz tüm bölgelere gönül rahatlığı ile yüklerinizi taşımaktayız.

Türkiye’den lokasyon bazlı olarak İstanbul – Suudi Arabistan arası parsiyel, komple ve proje taşımacılığı yaptığımız gibi Bursa, İzmit, Gebze, Kocaeli, Tekirdağ, İzmir, Antalya, Kayseri, Konya, Adana, Gaziantep, Hatay gibi gelişmiş şehirlerden kuru yük taşımacılığı, frigo taşımacılık hizmetleri sunarız.

Bünyemizde yer alan özmal araçlarımız CMR Sigortalıdır.

Suudi Arabistan Nakliye’de Güvenin Adresi

Güven ve istikrarlı çalışmaları ile uluslararası nakliyat sektöründe en başarılı ve referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen Saygınlar Nakliyat, Suudi Arabistan nakliyat hizmetlerinde güvenin adresi olmaya devam ediyor.

Taahhüt edilen zamanda yerine ulaştırma, müşteri memnuniyeti kapsamında sürekli yeniliklere adım atma anlayışı ile hareket eden firmamız, fiyatları konusunda da piyasanın en uygun fiyatlarını vermektedir.

Neden Saygınlar Nakliyat?

Nakliye hizmetleri, ciddiyet gerektiren ve çalışmalarda özveri isteyen bir alandır. Bu yüzden seçeceğiniz firma son derece önemlidir. Saygınlar Nakliyat, 25 yıllık deneyimi geride bırakarak müşterilerine en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlara sunan bir isimdir.

Tüm taşımacılık işlemlerinde olduğu gibi  CMR sigortası kapsamında taşımacılık hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, ISO 9001 kalite yönergeleri çerçevesinde hizmetlerine devam etmektedir.

25 yıllık bir deneyime sahip olan Saygınlar Nakliyat, hizmet kalitesinden ödün vermeden, sürekli daha iyisini sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak için gayretle çalışan bir firmadır.

Suudi Arabistan taşımacılık hizmetlerinde beklentilerinizin çok daha ötesinde hizmet alabileceğiniz firmamız ile kazançlı çıkan siz olacaksınız.

Irak nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın

Suudi Arabistan Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Suudi Arabistan Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Mal ve ürünlerin nakliyesinin yapıldığı kilometre mesafesi, malların ağırlığı, hacimleri ve boyutları göz önünde bulundurularak belirlenir.

Suudi Arabistan Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır?

Parsiyel Nakliye birden çok müşterinin nakliyesi gerçekleşecek mal ve ürünlerinin aynı araçla taşımasının yapılmasıyla gerçekleşir.