Suudi Arabistan Nakliye

Suudi Arabistan Nakliye

SAYGINLAR Lojistik, Tecrübeli ekibi ve sektöründe uzun yıllar faaliyette olmanın getirdiği deneyimle Suudi Arabistan nakliye çalışmalarında ithalat, ihracat, ve transit yüklerinizi güvenli, ekonomik, ve hızlı bir şekilde taşır.

Suudi Arabistan Nakliye

Suudi Arabistan Nakliye Firmaları

Kuruluşundan bu yana yükselen bir başarı grafiği çizmekte olan firmamız, Uluslararası kalite standartlarının gerekliliklerini yerine getirmiş ve müşteri odaklı yönetim anlayışını benimsemiştir. Dünya ticaretinin globalleşmesiyle birlikte ithalatçı ve ihracatçı firmaların artan lojistik ihtiyaçlarını karşılamak, müşterilerin farklı gereksinimlerine rekabet edebilir fiyatlar ile çözüm önerileri sunmakta ve sektöründe alternatif taşıma modelleri geliştirmektedir. Gelişen lojistik sistemlere doğru çözümü Suudi Arabistan nakliye hizmetinde sunan Saygınlar; her zaman en iyisi için çalışır.

Her geçen gün hızlı bir şekilde büyüyen Araç filosu ile tamamı çevre koruma standartlarına uygun EURO IV-V yeşil motor & sessiz motor özellikleri ve Uydu Takip sistemi ile donatılmış  ÖZ MAL Araçlarıyla, Türkiye’den Avrupa,Türk Cumhuriyetleri ve Orta doğu ülkelerine, Avrupa Ülkelerinden Türk Cumhuriyetlerine, ve Ortadoğu ülkelerine transit taşıma ve lojistik hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Suudi Arabistan Nakliye Şehirleri

Saygınlar Nakliyat, Suudi Arabistan nakliye hizmetlerini, başta Cidde, Mekke, Medine, Riyad şehirlerine olmak üzere tüm Suudi Arabistan‘a gerçekleştirmektedir.Türkiye – Suudi Arabistan ithalat – ihracat – transit taşımalarımızı frigofik, tenteli, lowbed tipi araçlarımızla taşımaktayız. İstanbul, İzmit, Tekirdağ, Sakarya, Bursa, Ankara, Kayseri, Konya, Mersin, Hatay, Antalya, Muğla, İzmir, Denizli, Afyon gibi Türkiye’nin aktif olarak Suudi Arabistan’a ihracat ve ithalat yapan şehirlerinden Suudi Arabistam’ın Jeddah, Mekke, Medine, Jubail, Al-Hail, Dammam, Jizan, gibi bölgelerine komple taşımacılık hizmetlerimizle tanışabilirsiniz. Yurt dışı taşımacılığında en iyi imkanlarla hizmet vermeyi amaçlayan Saygınlar Nakliyat dünya ticaretinin globalleşme sürecinde artan ithalat ve ihracat taleplerine karşı alternatif taşıma modelleri sunabilmektedir.Suudi Arabistan nakliye hizmetinde uzman kadromuz 7/24 sınırsız hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir. Oluşabilecek hasarları teminat altına alabilmek için operasyonlarımızın tamamı CMR sigortası kapsamında bulundurulmaktadır.

Parsiyel (Grupaj) Nakliye

Suudi Arabistan nakliye’de uzman Saygınlar, her hafta belirli günlerde parsiyel (grupaj) nakliye hizmetleri aralıksız devam etmektedir. Mükemmel servis anlayışımızla Suudi Arabistan nakliye konusunda öncü firma olma adayıyız.

Saygınlar Nakliyat, bir çok ülkeye ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir. İşimizde garantili çalışmak, titizlik ve takip en önemli amacımızdır. Firmamız 11 yıllık deneyim ve tecrübenin getirdiği bilinçle tüm lojistik faaliyetlerinizde özenle hizmet vermektedir.

Suudi Arabistan’a Nakliye Fiyatları

Suudi Arabistan’a yapılan nakliye taşımalarının bedeli tüm ithalat – ihracat – transit yüklerin  taşıma fiyatlarına verilen isim gibi Navlun kelimesi ile ifade edilir. Suudi Arabistan nakliye fiyatları ne kadar? sorulduğunda aklınıza gelmesi gereken cümle şu olması gerekir:  Navun ne kadar? bu şekilde genel olarak kullanılınır. Taşıma ücretleri hakkında bilgi almak için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Yıllardır tecrübeli olduğumuz Uluslararası Nakliyelerde uygun fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Türkiye’den Hangi Arabistan İllerine Dağıtım Var?

Saygınlar Nakliyat’ın araçları Türkiye’nin en uç noktalarından Suudi Arabistan’ın en son noktalarına kadar sevkiyat yapma özelliğine sahiptir. Aradığınız Riyadh, Mekke, Medine, Cidde, Dammam, AL-Hail, Taif ve Jizan haricinde talep ettiğiniz tüm bölgelere gönül rahatlığı ile yüklerinizi taşımaktayız. Türkiye’den lokasyon bazlı olarak İstanbul – Suudi Arabistan arası parsiyel, komple ve proje taşımacılığı yaptığımız gibi Bursa, İzmit, Gebze, Kocaeli, Tekirdağ, İzmir, Antalya, Kayseri, Konya, Adana, Gaziantep, Hatay gibi gelişmiş şehirlerden kuru yük taşımacılığı, Suudi Arabistan frigo taşımacılık hizmetleri sunarız. Bünyemizde yer alan özmal araçlarımız CMR Sigortalıdır.

Irak nakliye konusunda aklınıza takılanlara cevaplar.