Hindistan Nakliye

Hindistan Nakliye

Hindistan Nakliye, Dünya genelinde yaşanan gelişmeler pek çok alanda büyük değişiklikler yapmakta ve özellikle de lojistikteki gelişmeler en uzak ülkeler arasında dahi güçlü ilişkilerin oluşmasına neden olmuştur.

Teknolojinin ilerlemesi, yolların yenilenmesi, güvenlik önlemlerinin artması, ulaşım araçlarının modernizasyonu gibi pek çok etken lojistik sektörünün çok ileri seviyeye gelmesini sağlamıştır.

Bu kapsamda Türkiye’deki firmalar ve şirketler dünyanın hemen her ülkesiyle ticari ilişkilerini arttırmışlardır. Bunlardan birisi de Hindistan’dır.

Güney Asya’da bulunan Hindistan coğrafi alanı itibariyle dünyanın en büyük yedinci ülkesidir. En kalabalık ikinci nüfusuna sahip ülke olarak da dikkat çekmektedir.

Ekonomik olarak da her yıl mesafe kat etmekte, her ne kadar şu an on ikinci ekonomisine sahip olsa da büyük bir hızla ilerlemektedir. Ülkemizden Hindistan’a yük taşımak isteyenlerin de aralıksız Hindistan nakliye firmasına ihtiyacı olmaktadır.

Hindistan Türkiye Nakliye

Hindistan Türkiye nakliye alanında çok uzun yıllardan bu yana hizmet veren firmamız yasal engeli olmayan her türlü yükün taşınmasında destekçi olmaktadır.

Türkiye’den Hindistan’a en çok taşınan yükler arasında otomotiv, kimyevi maddeler, mobilya, kauçuk malzemeler, aksesuarlar, kırtasiye ürünleri, madenler, makine parçaları, araç gereçler, ambalaj malzemeleri, moda gereçleri olmaktadır.

Yine bilgisayar malzemeleri, borular, cam, pencereler, plastik malzemeler, çelik malzemeler, tekstil ürünleri, sağlık ürünleri, elektrik malzemeleri, el aletleri, taş ürünleri, tehlikeli maddeler, temizlik ürünleri fazlaca taşımamız istenen ürün gruplarıdır.

Hindistan ile Türkiye arasındaki ithalat, ihracat çalışmalarının farklı sektörlerde yoğunlaşması gerek nakliye türü gerekse nakliye güzergahı olarak farklılıkların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Bütün bunlar taşımanın aciliyetine göre, güzergaha, hava koşullarına, nakliye bütçesine göre değişebilmektedir. Müşterilerimiz tarafımıza ulaşıp ihtiyaçlarını belirttikleri anda bütün detaylar karşılıklı konuşulup en hızlı ve en güvenli biçimde hazırlanmaktadır.

Deneyimli kadromuz taşıma işlemlerinin her kademesinde olduğu gibi danışmanlık çözümleri de sağlamakta, resmi işlemlerin ve gümrükleme gibi detayların en kısa sürede kolayca yapılmasına yardımcı olmaktadır.

Hindistan Nakliye İlleri

Hindistan yirmi sekiz eyaletten oluşmaktadır ve yedi birlik bölgesi bulunmaktadır. Federal bir cumhuriyet olan ülkede her eyalet kendi hükümetine sahiptir.

Bütün ülke de cumhurbaşkanının idaresindedir. Eyalet ve bölgeler 610 ilçeye bölünmüş durumdadır.

Saygınlar Nakliyat firmamız Türkiye’den Hindistan’a yük taşırken ilk noktadan son alıcıya kadar çözüm üretmeyi başarmaktadır. Bu nedenle bütün birlik bölgelerine ve eyaletlere dağıtım yapabilmekte, Hindistan’daki güçlü iş birliği ile istenen her yere yük teslimi yapmaktadır.

Yıllardır hizmet verdiğimiz alanda en çok talep gören Hindistan nakliye illeri Mumbai, Delhi, Bengaluru, Kalküta, Chennai, Ahmedabad, Haydarabad, Pune, Varanasi, Surat, Kanpur, Nagpur, Indore, Agra, Nashik, Faridabad ve diğerleri olmaktadır.

Fas Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

hindistan denizyolu nakliye

Hindistan Türkiye Nakliye Fiyatları

Türkiye’den Hindistan’a yük göndermek isteyenlerin en çok cevabını merak ettikleri konulardan birisi Hindistan Türkiye nakliye fiyatları olmaktadır.

Bu alanda her zaman sabit bir fiyat üzerinden işlem yapmak imkansızdır. Bunun nedeni nakliye fiyatlarının çeşitli nedenlerden dolayı değişmesidir.

Hindistan Türkiye nakliye fiyatları öncelikle yükün yükleme noktası ile teslimat noktası arasındaki mesafeye göre değişmektedir.

Hindistan çok geniş bir coğrafyaya sahip olduğu için Türkiye’deki çıkış noktalarına bütün şehirlerin yakınlığı aynı değildir. Aynı şekilde Türkiye içinde de farkı şehirlerden yükleme yapılabildiği için doğal olarak mesafe değişmektedir.

Hindistan Türkiye nakliye fiyatlarını etkileyen bir diğer unsur nakliye türüdür. Firmamız yükün özelliklerine ve tercihe göre frigo nakliye, parsiyel nakliye, ağır nakliye, proje taşımacılığı gibi farklı nakliye türleriyle çözüm üretmektedir.

Bunlar da fiyatları değiştirmektedir. Yine yüklerin ağırlıkları ve ebatları da fiyatı etkilemektedir.

Hindistan Türkiye Firmaları

Hindistan çok geniş ve zorlu bir coğrafyaya sahiptir. Bu nedenle Türkiye’den Hindistan’a yük taşıyan firma sayısı oldukça sınırlıdır. Saygınlar Nakliyat Hindistan Türkiye firmaları arasında en tecrübelilerden ve deneyimlilerden birisidir.

Firmamız Hindistan Türkiye firmaları alanında ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Her biri alanında deneyimli, tecrübeli, işini özveriyle yapan bir ekibimiz bulunmaktadır.

Hindistan nakliye alanında hizmet veren bütün ekiplerimiz gerekli eğitimleri almış kişilerdir.

Özveriyle çalıştıkları alanda sürekli kendilerini yenilemekte, daima en güncel prosedürlere göre hareket ederek ve bütün rotalardan, güzergahlardan haberdar olarak çalışmaktadırlar.

Böylece Hindistan nakliye işlemlerimiz en hızlı ve en güvenli biçimde gerçekleştirilmektedir.

Hindistan Gemi Nakliye

Hindistan’ın güneyinde Hint Okyanusu bulunmaktadır. Batısında Umman Denizi, doğusunda ise Bengal Körfezi yer almaktadır.

Dolayısıyla 7 bin 500 kilometreden fazla kıyıya sahiptir. Sahip olduğu bu özellikler ülkenin denizyolu taşımacılığına da elverişli olmasını sağlamaktadır.

Denizyolu taşımacılığı çok eskiden beri en çok tercih edilen nakliye türlerinden birisidir. Ekonomik olması ve daha fazla ve ağır yükün tek seferde taşınmasına imkân vermesi gemi nakliyeyi öne çıkarmaktadır.

Hindistan gemi nakliye alanında da firmamız gereken desteği sağlamakta gerek sadece denizyoluyla gerekse denizyolu – karayolu entegre biçimde yüklerinizin Hindistan’a ulaştırılmasına yardımcı olmaktadır.

Hindistan gemi nakliye alanında ülkenin pek çok limanı kullanılabilmektedir. Özellikle de Chennai, Cochin, Jawaharlal Kandla, Kolkata, Nehru, Mumbai, Vishakhapatnam ülkenin başlıca limanları arasında yer almaktadır.

Her zaman müşteri odaklı hizmet veren ve müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde çözmeye çalışan firmamız yüklerinizi en uygun limanlarda gemilere yüklemekte, son alıcıya ulaşana kadar bütün planlamaları başarıyla yapmaktadır.

Limandan limana, kapıdan kapıya ya da kapıdan limana çeklinde ihtiyaca göre çözüm üretmektedir.

Hindistan Gemi Rotası

Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ilk 10 konteyner limanı arasındaki Tekidağ Asyaport Limanı, Batı Hindistan’da Nhava Sheva Limanı’na gidişi 19 günde tamamlanacaktır. Türkiye ve Hindistan ticaretine olan güveni  gösteren rotada; Kızıldeniz, Doğu Afrika ve Karadeniz limanlarına da aktarmalı ulaşılmayı hedeflemektedir.

Bosna Hersek Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

hindistan türkiye nakliye fiyatları

Hindistan Konteyner Fiyatları

Hindistan nakliye alanında denizyolu taşımacılığı oldukça fazla tercih edilmektedir. Diğer taşıma tiplerine göre denizyolu taşımacılığının çok daha güvenli ve daha ekonomik kabul edilmesi ile birlikte Hindistan’ın fazlaca limana sahip olması denizyolu taşımacılığını öne çıkarmaktadır.

Bu alanda Hindistan konteyner fiyatları hususunda belirli bir oran yoktur. Yüksek değerli bir mal uygun navlun fiyatına taşınabildiği gibi düşük fiyatlı bir mal da yüksek navlun fiyatına taşınabilmektedir.

Hindistan konteyner fiyatları belirlenirken daha çok taşınacak yükler gruplandırılarak fiyatlandırma yapılır. Bu yük grupları şunlardır:

  • Denizyolu parsiyel fiyatları,
  • Yirmilik ya da kırklık full konteyner taşıma fiyatları,
  • Kırk HQ’luk konteyner taşıma fiyatları.

Saygınlar Nakliyat firmamız her zaman en kaliteli hizmet, en uygun fiyat politikası izlemektedir.

Çin Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Hindistan Karayolu Nakliye

Her ne kadar denizyolu taşımacılığı en eski nakliye türlerinden birisi kabul edilse de denizyoluyla her yere ulaşmak mümkün değildir. Bu nedenle de karayolu nakliye çok daha yaygındır.

Türkiye ile Hindistan arası karayolu mesafesi 8 bin 700 km’den fazla olmakla birlikte karayoluyla gidildiği taktirde son teslimat noktasına kadar başarıyla ulaşılabilmektedir.

Hindistan karayolu nakliye hizmetlerinde genellikle doğu sınırımızdan İran’a geçilmekte, İran’dan sonra Pakistan sınırına ulaşılmakta ve Pakistan üzerinden Hindistan sınırına varılmaktadır.

Ardından da Hindistan’ın hangi şehrine teslimat yapılacaksa ona göre bir rota belirlenerek en kısa sürede yük teslimi gerçekleştirilebilmektedir.

Firmamız Hindistan’a yapılacak nakliyelerde sınır kapılarının açık olup olmadığının kontrolünden yol güvenliğine ve hava şartlarına kadar her detayı araştırarak planlamayı yapmaktadır.

Tamamen özmal araçlarımızla yüklerinizin türüne göre en uygun araç tahsisini yapıyor, randevu gününde yüklerinizi yerinden alarak hedef noktaya doğru yola çıkıyoruz.

Bütün bölgeyi ve güzergahları bilen personellerimiz sayesinde gerek Hindistan’a kadar gerekse Hindistan içinde başarıyla yol alarak son alıcıya yüklerinizin hiçbir zarar görmeden ulaştırılmasını sağlıyoruz.

Özbekistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

hindistan parsiyel taşımacılık

Hindistan Parsiyel Nakliye

Hindistan’a yük göndermek isteyenlerin en fazla rağbet ettiği nakliye türlerinden birisi parsiyel nakliyedir. Hindistan parsiyel nakliye ile bir aracı komple doldurmayacak miktarda yükü olan müşterilerimiz rahatlıkla yüklerini Hindistan’a ulaştırmayı başarmaktadırlar.

Hindistan parsiyel nakliye çözümlerimizde farklı şehirlerden gelen yükler İstanbul depomuzda toplanmakta ve depolarımızda haftanın belli günleri Hindistan’a doğru çıkış yapılmaktadır. Karayolu ya da denizyolu ile başarılı çalışmalara imza atılmaktadır.

Diğer nakliye türlerine göre daha esnek olan parsiyel nakliyeyle yükünüzün miktarı her ne olursa olsun alıcısına ulaştırabilirsiniz.

Üstelik yalnızca yükünüzün aracımızda kapladığı alan kadar ödeme yaparsınız. Bu açıdan Hindistan parsiyel nakliyenin başlıca avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Yükünüzün miktarı her ne olursa olsun başarıyla Hindistan’a gönderebilirsiniz.
  • Sadece yükünüzüm kapladığı alan kadar ödeme yaparsınız ve aracın nakliye giderini başkasıyla paylaşırsınız. Bu sayede nakliye giderlerinizi en aza indirebilirsiniz.
  • Parsiyel nakliyede aynı güzergaha gidecek yükler aynı araca yüklendiğinden aracımız başka hiçbir yere uğramadan gider. Bu sayede daha hızlı teslimat yapılabilir.
hindistan'a nakliye yapan firmalar

Hindistan Frigo Nakliye

Hindistan’a taşınması gereken yüklerin bir kısmı soğuk zincir dahilinde taşınmalıdır. Ürünlerin genetik ve kimyasal yapılarının bozulmaması adına yükleme noktasından son alıcıya ulaşana kadar aynı ısıda tutulması icap etmektedir.

Firmamız Hindistan frigo nakliye çözümleriyle her zaman kaliteli çalışmalara imza atmakta, soğuk zincirin kırılmasına mahal vermeden yüklerinizi son alıcısına ulaştırmaktadır.

Hindistan frigo nakliye alanında özellikle yaş sebze ve meyve, dondurulmuş gıda, süs bitkileri, sağlık malzemeleri, kimyasal ürünler ve daha başka hassas yükler taşınmaktadır.

18 derece ila -26 derece arasında ayarlanabilen dorselerimiz sayesinde yükleriniz hiçbir deformeye uğramamakta, tazeliklerini, hijyenlerini korumaktadırlar.

Sabit sıcaklıkta taşındıkları için raf ömürleri kısalmamakta, müşterilerimiz iş ortaklarına sattıkları ürünleri söz verdikleri kalitede ulaştırmaktadırlar.

Yük türüne göre araçlarımızın ısı değerleri ayarlanmakta ve Hindistan’daki son alıcıya varana kadar bütün süreç şoförlerimizin kontrolünde gerçekleşmektedir.

Hindistan Ağır Nakliye

Saygınlar Nakliyat firmamızın Hindistan’a en çok hizmet verdiği nakliye türlerinden birisi Hindistan ağır nakliye olmaktadır. Ağır nakliyat standart araçlar ve ekipmanlarla taşınamayacak yüklerin taşınmasını kapsar.

Bu işlemler müşterilerimizin taleplerine göre sadece taşımayla sınırlı kalmayabilir ve montaj, demontaj, depolama, sigorta gibi ek hizmetler de nakliyeye dahil olabilir.

Son derece titiz bir çalışma yapılması gereken bu alanda en önemli detay doğru nakliye firmasıyla çalışmaktır. Çünkü her nakliye firması ağrı nakliyat yapabilecek donanıma ve tecrübeye sahip değildir.

Firmamız normalin üzerinde ölçü ve ağırlıktaki bu yükleri güvenli biçimde taşımakta, söküm-takım dahil her talebi yerine getirmektedir.

İnşaat makineleri, boru hatları, vinçler, çelik konstrüksiyonlar, fuar stantları, yatlar, tekneler ve çok daha fazlası tarafımızca başarıyla iki ülke arasında taşınabilmektedir.

En Çok Tercih Edilen Hindistan Nakliye Firması

Hindistan ile Türkiye arasında ticari ilişkiler arttıkça lojistik ihtiyacı da artmaktadır. Bu nedenle Hindistan nakliye sektöründe faaliyet gösteren firmalara talep artmaktadır.

Saygınlar nakliyat firmamız 2000’li yılların başından bu yana özveriyle hareket etmekte, her alanda olduğu gibi Hindistan’a taşınacak kurumsal ve bireysel yüklerde de bütün talepleri karşılamaktadır.

Firmamız geniş bir araç filosuna sahiptir ve filomuzdaki araçlarımızın tamamı genç, bakımlı ve taşınacak eşya türüne göre dizayn edilebilir niteliktedir.

Üstelik sürekli kendimizi yenilemeye devam ettiğimiz için müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en uygun çözümler tarafımızca üretilmekte, bütün bunlar da bizi Hindistan nakliye sektörünün en çok tercih edilen firması haline getirmektedir.

Hindistan Nerededir?

Hindistan ya da resmî adıyla Hindistan Cumhuriyeti (Hintçe: भारत गणराज्य Bhārat Gaṇarājya; İngilizce: Republic of India), Güney Asya’da bulunan bir ülkedir.

Güneyinde Hint Okyanusu, batısında Umman Denizi ve doğusunda Bengal Körfezi’nin bulunmasıyla birlikte Hindistan’ın deniz kıyısı 7.517 kilometre uzunluktadır.

Batısında Pakistan, kuzeydoğusunda Çin, Nepal ve Bhutan ve doğusunda Bangladeş ve Myanmar ülkeleri ile sınır paylaşmaktadır. Ayrıca Sri Lanka, Maldivler ve Endonezya’ya çok yakındır.

Vikipedi