Norveç Nakliye

Norveç Nakliye

Teknolojik olanakların artması, ulaşım araçlarının modernizasyonu, ulaşım yollarının iyileştirilmesi, finansal hareketliliğin daha kolay yönetilebilmesi, iletişimin çok yönlü olarak gelişmesi gibi pek çok etken nakliye sektörünü geliştirmiştir.

Bugün dünyanın pek çok ülkesine ihracat ve ithalat yapmak mümkün olup en fazla hareketliliğin olduğu ülkelerden birisi de Norveç’tir.

Norveç Kuzey Avrupa’da, İskandinav yarımadasının batısında yer alan bir ülkedir. Doğu ve kuzeydoğuda İsveç, kuzeydoğuda Rusya ve Finlandiya ile komşu olan ülkenin batısında da Atlas Okyanusu bulunmaktadır.

Dünyanın en gelişmiş, kişi başı gelir düzeyinin ve yaşam standartlarının en yüksek olduğu ülkelerden birisidir.

Gerek coğrafi farklılıklar gerekse üretim, sanayi, tarım gibi alanlardaki farklılıklar nedeniyle Türkiye ile Norveç arasında çok köklü bir ilişki vardır.

Saygınlar Nakliyat olarak bizler 2000’li yılların başından bu yana iki ülke arasında nakliye hizmeti veriyor, en güvenilir Norveç nakliye firması dendiğinde ilk akla gelenlerden oluyoruz.

Geniş araç filomuz, güçlü, modern altyapımız ve her kademede görev alan uzman kadromuzla başarılarımızı katlayarak yolumuza devam ediyoruz.

Malta Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Norveç Parsiyel Taşıma

Norveç ile Türkiye arasında çok farklı sektörlerde ticaret yapıldığı için her müşterimizin her zaman bir araç dolusu yükü olmayabiliyor.

Bu durumda Norveç parsiyel taşıma uygulamamız devreye giriyor. Parsiyel taşıma ile parça yüklerinizi Türkiye’nin her yerinden depolarımıza topluyor, her hafta belli günlerde depolarımızdan çıkış yaparak Norveç’teki son alıcıya dağıtımımızı gerçekleştiriyoruz.

Bu noktada Norveç parsiyel taşıma çözümlerimizin başlıca avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Aynı güzergaha gidecek yükler aynı araca yüklendiği için araçlarımız başka hiçbir yere uğramaz. Bu sayede yükleriniz en hızlı biçimde varış noktasına ulaşır ve zamandan tasarruf etmiş olursunuz.
  • Az miktardaki Norveç’e göndereceğiniz yük için bütün bir araç kirasını ödemezsiniz. Yalnızca yükünüzün aracımızda kapladığı alan kadar kira bedeli öder, böylece Norveç’e en uygun fiyatlarla yük göndermiş olursunuz.

İrlanda Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

norveç lojistik firmaları

Norveç Frigo Nakliye

Norveç’e gerçekleştirdiğimiz nakliye türleri arasında özellikle frigo nakliyenin ayrı bir yeri vardır. Norveç frigo nakliye ile soğuk zincir dahilinde taşıması gereken yüklerinizi taşıyoruz.

Yaş sebze, meyve, dondurulmuş gıda, süs bitkileri, et ürünleri, süt ürünleri, sağlık malzemeleri, çeşitli kimyasallar ve diğer sabit ısıda taşınması gereken bütün yüklerinizi yerinden alıp Norveç’teki son alıcıya ulaştırıyoruz.

Norveç frigo nakliye uygulamalarımızda özel soğutmalı araçlar kullanıyoruz. Araçlarımızı -26 derece ila +18 derece arasında ayarlayabiliyor ve ilk yükleme noktasından son teslimat noktasına kadar sabit sıcaklıkta tutabiliyoruz.

Böylece mallarınızın raf ömrü kısalmıyor, hiçbir bozulma, deforme, kimyasal yıpranma olmuyor. Güvenli biçimde yerine ulaştırılıyor. Bütün süreç ekiplerimizce kontrol altında tutuluyor.

Norveç Ağır Nakliyat

Norveç’e taşınacak yükler her zaman standart ölçülerde olmamaktadır. Kimi zaman müşterilerimizin özel projeleri kapsamında özel ekipman ve araçlar yardımıyla emniyetli şekilde taşınması gereken yükleri de olabilmektedir. Bu durumda devreye Norveç ağır nakliyat hizmetimiz giriyor.

Norveç ağır nakliyat uygulamalarımızda işlemler sadece taşınmayla kalmayabiliyor. Ek olarak montaj, de-montaj, sigorta, depolama gibi hizmetleri de içerebiliyor.

Ağır nakliyat ile birlikte Türkiye’den Norveç’e türbin, yat, konteyner şantiye, tır, fuar standı, iş makinaları, boru hatları, köprü kirişleri, fuar stantları, çelik kafes konstrüksiyonlar, santraller ve benzeri ağır yükleri taşıyabiliyoruz.

Ağır nakliyat desteği alınacak firma seçilirken diğer nakliye türlerine nazaran çok daha seçici olunmalı, deneyimli ve teknik donanımı yeterli firmalar seçilmelidir. Saygınlar nakliyat olarak bütün taleplerinizi başarıyla yerine getiriyoruz.

Norveç Nerededir?

Norveç ya da resmî adıyla Norveç Krallığı (Norveççe-Bokmål: Kongeriket Norge; Norveççe-Nynorsk: Kongeriket Noreg), Kuzey Avrupa’da bulunan İskandinav Yarımadası’nın batısında bir ülke. Finlandiya, İsveç ve Rusya ile komşu olan ülkenin batıda Atlas Okyanusu’nun bir kolu olan Norveç Denizi’ne kıyısı vardır.

Vikipedi

Norveç Konteyner Taşıma

Saygınlar Nakliyat olarak Norveç konteyner taşıma taleplerinize de başarıyla karşılık veriyoruz. Konteyner halinde taşınacak yüklerinizi bulunduğu yerden teslim alıyor, gümrükleme ve diğer işlemlerinin ardından en uygun güzergahta taşımaya başlıyoruz.

Konteyner taşıma esnasında tamamı genç, yeni nesil, bakımlı, en modern donanımlarla donatılmış araçlarımızı kullanıyoruz.

Araçlarımızın kontrollerini uluslararası taşımacılıkta deneyimli, tecrübeli, işini özveriyle yapan ve Norveç güzergahlarına hâkim şoförlerimize veriyoruz.

Aynı zamanda Norveç’teki iş ortaklarımızla da koordine olarak yüklerinizi son alıcıya kadar güvenle ulaştırıyoruz. Üstelik her kademeden sizlerin de haberdar olmanızı sağlıyoruz. Yol boyunca konteyner yüklerinizin güvende olduklarından emin oluyor ve emin olmanıza imkân veriyoruz.

Norveç Konteyner Taşıma Fiyatları

Norveç konteyner taşımacılığıyla alakalı en fazla merak edilen konulardan birisi fiyatlar olmaktadır. Konteyner taşıma fiyatları navlun bedeli olarak hesaplanır.

Navlun ilk etapta sadece denizyolu taşımacılığı için kullanılan bir kavram olsa da bugün hemen her yük taşımacılığı için kullanılmaktadır. Navlun hesabı yapılırken yüklerinizin ağırlığı ve hacmi baz alınır.

Paket adedi, eni, boyu, yüksekliği çarpılarak fiyatlandırma yapılır. Her firma kendi taşıma fiyatını belirlemekte özgür olduğu için farklı fiyat teklifleriyle karşılaşabilirsiniz.

Firmamız sektörde daima kaliteli, güvenli, hızlı ve kusursuz taşıma hizmeti ile birlikte en uygun fiyatlı Norveç konteyner taşıma hizmetinin de adresidir. Bu nedenle firmamızdan fiyat almadan Norveç içi nakliye firması seçimi yapmamanızı öneriyoruz.

Hindistan Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

norveç nakliyecileri

Norveç Transit Taşıma Nasıl Yapılır?

Norveç transit taşıma nasıl yapılır? Her alanda olduğu gibi bu noktada da önceliğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap vermektir. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde çözmeye çalışıyor, nakliye sürecini en zahmetsiz hale getirmeye uğraşıyoruz.

Transit taşıma işlemleriniz için ilk olarak çağrı merkezimizi arayıp Norveç’e gidecek yükünüz olduğunu belirtmelisiniz. Ekiplerimiz yükünüzün cinsi, hacmi, ağırlığı, ne zaman taşınmasını istediğiniz, güzergâh tercihiniz olup olmadığı gibi detayları talep ederler.

Verdiğiniz bilgilere göre fiyat teklifi yapılır ve teklifi kabul etmeniz halinde taşıma sözleşmesi yapılarak randevu oluşturulur. Randevu gün ve saatinde aracımız adresinizde olur ve yüklemeyi yaparak gümrükleme işlemlerini ardından yola çıkar. Yükünüzün türüne göre en uygun araç tarafınıza tahsis edilir.

Norveç Tır Kaç Günde Gider?

Tarafımıza en fazla yöneltilen sorulardan birisi Norveç tır kaç günde gider olmaktadır. Öncelikle Türkiye’den Norveç’e taşıma yaparken iki farklı güzergâh kullanılmaktadır. Bunların ilkinde Türkiye’den Bulgaristan sınırına geçilmekte, oradan Romanya, Macaristan, Slovakya, Polonya, İsveç takip edilerek Norveç’e ulaşılmaktadır.

İkinci olarak da Ro-Ro ile Ukrayna’ya geçilmekte, oradan Polonya’ya ulaşılmakta, Polonya üzerinden de feribotlarla İsveç, Norveç hatları takip edilmektedir. İlk güzergahta denizyolu tek sefer kullanılırken ikincisinde iki kez kullanılmaktadır. Bir tırın varış süresi ortalama 7 ila 10 gün arasında değişebilmektedir.

Çin Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Norveç Nakliye İlleri

Saygınlar Nakliyat olarak Norveç’e Türkiye’nin her ilinden yük kabulü yapabiliyoruz. Aynı şekilde Norveç nakliye illeri konusunda da çok geniş bir seçenek sunuyor, Oslo, Vardø, Flam, Ålesund, Risør, Notodden, Bergen, Harstad, Florø, Trondheim, Stavenger, Vardø başta olmak üzere ülkenin bütün şehirlerine nakliye hizmeti verebiliyoruz.

Norveç’teki uzman iş ortaklarımızla süreci en iyi biçimde yönetiyor, son alıcıya yüklerinizi güvenle ulaştırıyoruz. Her zaman söz verilen süre zarfında teslimat yapmayı başarıyoruz.

Norveç Nakliye Firmaları

Norveç’in kıyılarında zengin petrol rezervleri vardır. Üstelik balıkçılığın her alanında dünyanın lider ülkelerindendir. Bugün ülkemiz dahil pek çok yerde satılan balık yağı ürünlerinin büyük kısmı Norveç’ten gelmektedir. Bununla birlikte ülkede iş gücü gittikçe azalmaktadır.

Türkiye’nin sahip olduğu avantajlarla birlikte her yıl Türkiye’den farklı sektörlerde yüzlerce şirket Norveç ile iş ortaklığı yapmakta, bu noktada taşıma işlemleri de Norveç nakliye firmaları tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sınır komşumuz olmaması nedeniyle ve denizyolu entegreli taşımacılık yapılması gerekmesiyle en önemli noktalardan birisi profesyonel nakliye firmalarıyla çalışmaktır.

Saygınlar Nakliyat olarak dünyanın pek çok yerinde olduğu gibi Norveç’e taşınacak yüklerinizde de kusursuz hizmet veriyor, çeşitli nakliye türleriyle kapıdan kapıya taşımacılık yapıyoruz.