Slovakya Nakliye

Slovakya Nakliye

Slovakya Nakliyenin, Uluslararası ilişkilerde göz ardı edilemez bir yeri vardır. Özellikle ticarette nakliye en temel gereklerden birisidir ve ithalat, ihracat ürünleri ülkeler arasında nakledilmektedir.

Türkiye bulunduğu konum ve sahip olduğu değerler itibariyle her zaman farklı ülkelerle ilişkisi olan, ticarette özellikle Avrupa ülkeleriyle güçlü iş birliği yapan bir ülkedir.

Türkiye ile bütün Avrupa ülkeleri arasındaki ticari ilişkiler aynı yoğunlukta değildir. Bir orta Avrupa ülkesi olan Slovakya ile de daima orta düzeyde olmuştur.

Slovakya denize veya okyanusuna kıyısı olmayan, karasal iklimin hâkim olduğu bir ülkedir. Tarih boyunca pek çok devletin himayesine giren bölge son olarak Çekoslovakya’nın bir parçası olmuştur.

1 Ocak 1993 tarihinde barışçıl şekilde Çekoslovakya Slovakya ve Çek Cumhuriyeti olmak üzere iki ülkeye ayrılmıştır.

Bağımsız, tek bir ülke haline gelen Slovakya’da kısa sürede geniş çaplı ekonomik devrimler yapılmış, 2004 yılı itibariyle de ülke hem NATO hem de Avrupa Birliği üyesi olmuştur.

Türkiye’den çeşitli sektörlerde pek çok firma Slovakya’daki iş ortaklarıyla ticaret yapmakta, Saygınlar Nakliyat firmamız da Slovakya nakliye sektöründe çok uzun yıllardır profesyonel sonuçlara imza atmaktadır.

Malta Nakliye Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için tıklayın

Slovakya Tır Nakliye Firmaları

Slovakya’nın bulunduğu konum itibariyle Türkiye’den Slovakya’ya doğrudan karayolu ile ulaşmak mümkündür. Bu nedenle Slovakya tır nakliye firmaları arayışı çok yoğun olmakta, pek çok farklı sektörden yük tırlarla Slovakya’ya taşınabilmektedir.

Firma olarak çeyrek asra yakın süredir iki ülke arasında taşımacılık yapıyoruz. Yıllar içinde kendimizi sürekli yeniliyor, çağın en son olanaklarına göre uygulamalar geliştiriyoruz.

Geniş araç filomuzun tamamı genç, bakımlı ve donanımlı araçlardan oluşmaktadır. Büyük çoğunluğu özmal araçlarımız olup gerektiğinde kiralık araçlarla da her türlü yükünüzün

Slovakya’daki son alıcısına ulaştırılmasını sağlıyoruz. Çağrı merkezimizden şoförlerimize kadar her kademede işinin ehli, eğitimli, deneyimli ve nakliye sektörüne hâkim bir kadroyla çalışıyor, böylece ihtiyaçlarınızın en zahmetsiz biçimde gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Slovakya Nerededir?

 Orta Avrupa’da bir ülkedir. Eski Çekoslovakya’nın bir parçasıdır. Başkenti ve en büyük şehri Bratislava’dır.

Vikipedi

Slovakya Nakliye Firmaları

Slovakya nakliye firmaları arasında tercih yapmak isteyenler için bugüne kadar hep ön sıralarda yer aldık. Çünkü bizler birçok ayrıcalığı bir arada taşıyor, iş ortaklarımızın da alacakları hizmetlerle ayrıcalıklı hale gelmelerini sağlıyoruz.

Bu noktada Saygınlar Nakliyat firmamızı tercih etmeniz için başlıca gerekçeleri şöyle sıralayabiliriz:

  • Uluslararası kalite standartlarında profesyonel hizmet,
  • Lojistik sektörünün her kademesinde deneyim sahibi profesyonel kadro,
  • Her ihtiyaca uygun nakliyat hizmeti alternatifleri,
  • Tamamen koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı,
  • Slovakya rotasına ve alanına hâkim, deneyim sahibi araç şoförleri,
  • Genç, bakımlı, donanımlı ve geniş kapsamlı araç filosu,
  • Kaliteyi ve güvenilirliği uygun fiyatla buluşturma gayreti,
  • Sürekli güncellenen, bilgi merkezli ve kullanıcı dostu web sitesi.

İrlanda Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

slovakya çalışan nakliye firmaları

Slovakya Karayolu Nakliye

Slovakya karayolu nakliye alanında profesyonel çözümler sağlayan firmamız müşteri odaklı çalışmaktadır. Bu nedenle de birbirinden farklı nakliye çeşitleriyle hizmet vermektedir.

Parsiyel nakliye, frigo nakliye, ağır nakliye gibi alternatifler arasından malzemelerinize göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

Firmamız her zaman en hızlı, en kaliteli ve en uygun fiyatlı Slovakya nakliyat hizmetlerine imza atmaktadır. Bunun için en uygun güzergâh seçimlerini yapıyoruz.

Türkiye’den çıkan araçlarımız Bulgaristan’a geçmekte, Bulgaristan’dan sonra da Sırbistan, Macaristan sınırlarını geçerek Slovakya’ya ulaşmaktadır. Hava koşullarına, yol durumlarına ve gümrüklerdeki yoğunluğa göre en hızlı şekilde araçlarımız Slovakya’ya varmaktadır.

Norveç Nakliye Hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için tıklayın

Slovakya Parsiyel Nakliye

Türkiye ile Slovakya arasında çok farklı sektörlerde ve farklı çaplarda ithalat, ihracat gerçekleşmektedir. Bu nedenle her zaman her müşterimizin bir araç doluşu yükü olmayabilmektedir.

Bu durumda Slovakya parsiyel nakliye uygulamamız devreye girmekte, parça yükleriniz en iyi şekilde Türkiye’den Slovakya’ya taşınabilmektedir.

Slovakya parsiyel uygulamamız sayesinde yükünüzün miktarı her ne olursa olsun Slovakya’daki alıcılarına gönderebilirsiniz.

Böylece ticari ilişkilerinizi daha kolay yönetebilir, iş ortaklıkları geliştirebilirsiniz. Taşınacak yüklerinizi Türkiye’nin her yerinden depolarımızda topluyor ve her hafta, belli günlerde gümrükleme işlemlerinin ardından depolarımızdan Slovakya’ya doğru harekete geçiyoruz.

Slovakya parsiyel uygulamamızda araç kira bedeli birden fazla kişi arasında pay edildiği için lojistik maliyetinizi düşürmüş olursunuz. Ayrıca aynı güzergaha giden yükler aynı araca yüklendiği için Slovakya’ya oldukça hızlı biçimde ulaşılır.

Slovakya Frigo Nakliye

Slovakya’ya zaman zaman soğuk zincirde taşınması gereken yükler de olabilmektedir. Bu durumda yüklerin yükleme noktasından son alıcıya teslimatına kadar sabit ısıda muhafaza edilmesi gerekmektedir. Slovakya frigo nakliye uygulamamız ile tam da bunu sağlıyoruz.

Frigo nakliye ile yüklerinizin türüne ve özelliklerine göre -26 derece ile 18 derece arasında ısı ayarı yapabiliyoruz. Özel soğutmalı dorselerimizle ürünlerinizin son alıcıya kadar sabit ısıda kalmasını sağlıyoruz.

Türkiye’den Slovakya’ya taze sebze, meyve, süs bitkileri, dondurulmuş gıda, et ürünleri, süt ürünleri, çeşitli kimyasallar, sağlık malzemeleri ve daha fazlasını taşıyabiliyoruz.

Özel iklimlendirme çözümlerimizle ürünlerinizin kalitesinde, genetiğinde ya da kimyasal yapılarında hiçbir bozulma olmadan teslimatını yapıyoruz.

Fas Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

slovakya frigo nakliye

Slovakya Nakliye İlleri

Türkiye’den Slovakya’ya çok farklı sektörlerde ihracat yapılmaktadır. Ülkemizin farklı illeri farklı ürünlerin ve mahsullerin merkezi olabildiği için de hemen bütün illerimizden Slovakya’ya nakliye talebi doğmaktadır. Yine de tarım ve sanayinin geliştiği illerimiz daha fazla öne çıkmayı başarmaktadır.

Türkiye’de İstanbul, İzmir, Ankara, Mersin, Adana, Kocaeli, Bursa, Eskişehir, Sakarya, Kayseri Antalya ve diğer bütün illerimizden yük alıp Slovakya’ya taşıyabiliyoruz.

Aynı şekilde Slovakya nakliye illeri konusunda da çok geniş bir seçenek sağlıyor, başta başkent Bratislava olmak üzere bütün illere teslimat yapabiliyoruz.

Kosice, Trencin, Nove Zamky, Nitra, Brezno, Trnava, Presov, Teplice, Snina, Dunajec Gorge ve diğer bütün şehirlerdeki son alıcılara kadar yüklerinizi güvenle ulaştırabiliyoruz.

Çin Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Slovakya Nakliye Fiyatları

Tarafımıza en fazla gelen sorulardan birisi Slovakya nakliye fiyatları ne olmaktadır. Slovakya’ya gerçekleştireceğimiz operasyonların hepsinde aynı fiyat tarifesini kullanmak imkansızdır. Nakliye fiyatları çeşitli etkenlere göre değişmektedir.

Slovakya nakliyat fiyatlarımızı etkileyen unsurların başında mesafe gelmektedir. Türkiye’nin en doğusu ile en batısı arasında dahi büyük bir mesafe farkı vardır.

Aynı şekilde Slovakya illeri arasında da mesafe bulunmaktadır. Bu nedenle yükleme yapılacak yer ile teslimat adresi arasındaki mesafe fiyatlandırmada etkili olmaktadır.

Bir diğer unsur Slovakya’ya taşınacak malzemenin cinsidir. Yedek parça, tekstil, gıda, kumaş gibi pek çok alanda malzeme Slovakya’ya taşınabilmekte ve bunların bazıları için özel ekipmanlar gerekebilmektedir.

Malzeme cinsine göre nakliye türü değiştiği için de fiyatlandırma değişmektedir. Saygınlar Nakliyat firmamız her zaman en uygun fiyatlı taşımacılık yapmaktadır.

Slovakya Nakliye ile ilgili sıkça sorulan sorular

Slovakya Nakliye Firmaları Hangileridir?

Yılların verdiği tecrübe ve deneyimle Saygınlar Nakliyat, Slovakya Nakliye Firmalarının Başında yer alır.

Slovakya Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır?

Slovakya Parsiyel Taşımacılık, birden çok kişin ürün ve mallarının tek bir araç içerisinde nakliyesinin gerçekleşmesiyle yapılmaktadır..
iletişim : info@sayginlarnakliyat.com