Sırbistan Nakliye

Sırbistan Nakliye

Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak Sırbistan nakliye alanında frigo taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, parsiyel taşımacılık gibi alanlarda üstün kalite hizmetler veren bir firmayız.

Kuruluşumuzun ilk yılından bu yana nakliye alanında hizmet veren öncü firma olarak CMR Sigorta güvencesi ve tüm evrak desteğiyle Sırbistan’a ihracat ve ithalat çalışmaları yapıyoruz.

Günden güne büyüyen Saygınlar Nakliyat, hizmetlerimizden memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar.

Uzman ekip kadromuz, genç araç filomuz ve eğitimli şoförlerimizle yüklerinizi çıkış noktasından varış noktasına kadar güvenilir ve hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz. Nakliye yapılan ülkenin dilini bilen şoförlerimizle en iyi hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Sırbistan Google haritasına ulaşmak için tıklayın

Türkiye – Sırbistan ithalat ve ihracat çalışmalarımız doğrultusunda nakliye hizmeti öncesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun program oluşturarak en etkin çözümleri sunan bir firmayız.

Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak nakliye alanında vermiş olduğumuz hasarsız ve hızlı teslimatlarla müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Yüklerinizin varış noktasına belirlenen süre içerisinde hasarsız bir şekilde ulaştırılması için güvenilir bir iş ortağı arıyorsanız firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübelerimizin ışığında en kaliteli hizmetleri doğru çözümlerle sunuyoruz. Sırbistan nakliye hizmetlerimiz arasında Gabari dışı taşımacılık, ağır nakliye, parsiyel, komple, frigo ve proje taşımacılığı gibi çok yönlü çalışmalar yapmaktayız.

Sırbistan karayolu ve RORO taşımacılığı alanında uzman ekip kadromuzla beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak güvenilir bir firma olduğumuzu göstermekten gurur duyuyoruz.

Sırbistan nakliye alanında verdiğimiz hizmetlerle doğru çözüm ortaklığı sunan Saygınlar uluslararası lojistik firmamız, uzman ekip kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek en doğru çözümleri sunar.

Nakliye işlemleri öncesinde müşterilerimizle yaptığımız uygun planlama sonrasında güvenilir güzergah üzerinden yüklerinizi belirlenen süre içerisinde varış noktasına ulaştırıyoruz.

Sırbistan Nakliye Fiyatları

Saygınlar Nakliye, müşteri memnuniyetini ön planda tutarken sadece yüklerin güven içinde taşınması noktasında değil, ekonomik koşulların oluşması noktasında da üzerine düşeni yapmaktadır.

Avantajlı Sırbistan nakliye fiyatları ile yüklerinizi güven içinde taşıtırken aynı zamanda ekonomik bütçenize de katkı sağlamış olacaksınız.

Her yönüyle müşterilerinin ayrıcalığını düşünerek hareket eden firmamız ile uluslararası taşımacılık alanında avantajlı çıkacaksınız.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler veren firmamız güvenli nakliye hizmetlerinin yanı sıra ekonomik olarak sizleri memnun edecek fiyatlarla faaliyet göstermektedir.

Sırbistan nakliye fiyatları firmamız tarafından bütçenizi rahatlatacak şekilde imkan ve avantajlarla nakliye işlemleri tamamlanmaktadır.

Parsiyel nakliye hizmetlerini de istifadenize sunarak daha uygun fiyatlarla sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz.

Türkiye – Istanbul Karadağ – Beograd 3800 €
Türkiye / Izmir Karadağ – Beograd 3750 €
Türkiye – Antalya Karadağ – Beograd 3600 €
Türkiye – Gaziantep Karadağ – Beogrand 3600 €

Sırbistan Karayolu Taşımacılığı

Sırbistan kuru gıda, frigo ve komple nakliye olmak üzere ihracatın yoğun olarak devam ettiği ülkelerden biridir. Firmamızın sürekli olarak çalıştığı ülkelerden biridir.

Sırbistan karayolu nakliye hizmetleri haftanın belirli günlerinde yapılmaktadır. Türkiye’nin belirlenen bazı illerinden alım yapılarak belirli güzergâhlardan Sırbistan’daki nakliye bölgelerine ulaştırılmaktadır.

Firma olarak Türkiye Sırbistan arasında ihtiyacınız olan nakliye hizmetlerinde beklentilerinize karşılık vermekteyiz. Taşımacılıkta sizlere sunduğumuz imkanlarla farklı taleplere karşılık verebilecek donanıma sahibiz.

Firmamız frigo taşımacılık, parsiyel taşımacılık, komple taşımacılık olmak üzere Sırbistan’a gerçekleştirdiği nakliye hizmetlerinde müşterilerinin taleplerine en uygun şekilde karşılık vermektedir.

Firmamız nakliye işlemlerinde sizlerin talepleri doğrultusunda kapıya ya da gümrüğe teslim seçeneklerini sunmaktadır. Hizmetlerimizin her aşamasında sizlerin avantajlı konumda olmasını sağlıyoruz.

Taşımacılıkta ihtiyacınıza uygun nakliye çözümü ve buna uygun tam donanımlı araç ve personellerimizle sizlerin hizmetindeyiz.

Firmamız nakliye işlemlerinde zamanında tamamlamak için gerekli tüm önlemleri öncesinde almaktadır. Yolların durumu ve gümrük işlemleri gibi zaman alan tüm işlemleri en kısa sürede çözerek sorunsuz tamamlamaktadır.

 • Frigo taşımacılıkta kullanılan araçlar özel olarak donatılmış olup soğuk taşıma yapabilecek özelliktedir. Isıya dayanıklı olan bu araçlarla taze ve dondurulmuş gıdalar en doğru şekilde muhafaza edilerek taşınır.
 • Parsiyel taşımacılıkta aynı yol güzergâhında olan farklı müşterilere ait eşyalar tek bir araçta taşınır. Bu araçlar parsiyel taşımaya uygun olarak tasarlanmıştır.
 • Kamyon ve tır gibi normal araçlarla taşınması mümkün olmayan yükleriniz özel imal edilmiş lowbed araçlarla güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

Azerbaycan  taşımacılık hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

sırbistan nakliyeciler nakliyeciler

Sırbistan Nakliye Süreleri

Genel olarak alınan yüklerin miktarına göre ortalama 1 hafta içerisinde varış noktalarına ulaşmaktadır. Ancak zaman zaman yol güzergâhında istenmeyen durumlar yaşanabilmekte, gümrükleme işlemlerinde aksaklıklar yaşanabilmektedir.

Bu tip durumlarda taahhüt edilen zamanın dışına çıkabilmektedir. Fakat bu tip durumlarda öncesinden müşterilerimizi bilgilendirerek duruma göre tedbir almaları konusunda uyarıyoruz.

Müşteri memnuniyetine azami derecede dikkat eden Saygınlar Nakliyat ile kendinizi daha güvende hissedeceksiniz.

Sırbistan Frigo Nakliye

Verdiğimiz üstün kalite hizmetler ışığında günden güne büyüyen firmamız, Sırbistan’a gerçekleştirdiği frigo taşımacılıklarla müşterilerimizin beklentilerini en doğru şekilde karşılamayı amaçlıyoruz.

Frigo taşımacılık alanında kullanılmak üzere özel olarak üretilen soğuk taşıma yapabilen genç araç filomuzla yüklerinizi hasarsız ve hızlı bir şekilde son alıcıya kadar ulaştırıyoruz. Kapıya teslim ya da gümrük teslim seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz.

Aynı zamanda taşımacılık sırasında mesai günleri içerisinde araçların konumu ve yüklerinizin genel durumu hakkında ekibimiz ile bilgilendirme hizmeti sunarak içiniz rahat bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Isıya dayanıklı araçlarımızla taze ve dondurulmuş gıda gibi her türlü yüklerinizin taşımacılığını en doğru şekilde gerçekleştiririz. Parsiyel taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, frigo taşımacılık ve daha birçok hizmetimizden avantajlı fırsatlarla faydalanabilirsiniz.

Nakliye alanında etkin çözümler sunan Saygınlar Nakliyat, her zaman müşterilerinin avantajlı konumda olmasını sağlar.

Uygun navlunlarla en kaliteli hizmetlerden faydalanmak için uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübelerimizin ışığında firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Belçika Nakliye hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın 

sırbistan tır nakliyat

Sırbistan Parsiyel Nakliye

Sırbistan parsiyel nakliye alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesi ile müşterilerine hizmet veren firmamız Saygınlar Nakliyat ile yükleriniz güven içinde ve zamanında varış noktasına ulaşacak.

Parsiyel nakliye, aracın birden fazla müşteri ile bölüştürülerek taşıma işlemlerinin yapılmasına denir. Ticaret alanında yoğun çalışan firmalar, genel olarak komple taşımacılık hizmeti almayı tercih etseler de parsiyel nakliye de tercih edilen hizmetlerdendir.

Bazen yüklerin az olması ama aciliyet gerektirmesi, parça taşımacılık hizmetlerinin aranmasını etkiliyor.  Saygınlar Nakliyat, yılların verdiği tecrübe ile Avrupa ve Balkan ülkelerinin birçoğuna parsiyel nakliye hizmeti sunarak müşterilerinin memnun kalmasını başarmaktadır.

Kuruluşumuzun ilk yılından bu yana verdiğimiz hizmetler neticesinde güvenilir ve öncü bir firma olan Saygınlar Nakliyat, hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyetini kazanmayı amaç edinmiştir.

Her türlü yüklerinizi en doğru şekilde Türkiye’den Sırbistan’a nakliye ederken aynı zamanda Sırbistan’da bulunan yüklerinizi de hasarsız ve güvenilir bir şekilde Türkiye’nin birçok farklı şehirlerine ulaştırıyoruz.

Normal kamyon ve tırlarla taşınması mümkün olmayan yüklerinizi özel olarak üretilen lowbed araçlar ile güvenilir bir şekilde ulaştırıyoruz.

CMR Sigorta ve ISO 9001 Belgesi dahilinde gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimizden güvenilir bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Sırbistan parsiyel taşımacılıktaki asıl amacımız, aynı güzergahta bulunan müşterilerimizin parça halindeki yüklerini aynı araçlar ile güvenilir bir şekilde taşıyarak müşterilerimizin uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalanmasını sağlamaktır.

Hizmetlerimizden ve avantajlarımızdan yararlanarak memnun kalan tüm müşterilerimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağız.

Parsiyel taşımacılık alanında profesyonel hizmetler sunan firmamız, en etkin çözümler sunarak her anlamda avantajlı konumda olmanızı sağlıyor.

Sırbistan Parsiyel Nakliye Güzergâhları

Türkiye’nin çeşitli illerinden yaptığımız alımları, zamanında Sırbistan’a ulaştırmak için gerekli önlemleri öncesinden alan firmamız, yol durumu, gümrük işlemleri gibi zaman harcayan tüm işlemleri en kısa sürede gerçekleştirerek müşterilerinin mağdur olmaması adına çalışmaktadır.

Sırbistan’ın birçok noktasına parsiyel nakliye hizmeti veren firmamız ile güven içinde kalacaksınız. Sırbistan parsiyel nakliye güzergâhlarımız şunlardır;

Batocina Belgrad Donji Milanovac
Güvercinlik Irig Kladovo
Lajkovac Mačvanska Mitrovica Novi Sad
Obrenovac Pasarofça Ruma
Seniçe Tekija Ub
Valjevo Yeni Pazar Sabac

Türkiye Sırbistan Nakliye

İhracatın yoğun bir şekilde devam ettiği Sırbistan, kuru gıda, frigo nakliye, komple nakliye gibi taşımacılık hizmetlerinde sürekli hareketlilik içerisinde çalıştığımız ülkelerden biridir.

Türkiye Sırbistan arası nakliye hizmetlerinde başarının ilkeleri ile hareket eden firmamız, haftanın belirli günlerinde Türkiye’nin çeşitli illerinden alım yaparak belirlenen güzergâhlar üzerinden Sırbistan’da nakliye bölgelerine ulaşmaktadır.

Türkiye Sırbistan arası taşımacılık alanında aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz firmamız ile beklentilerinizi en iyi şekilde elde edeceksiniz.

Sırbistan Türkiye nakliye işlemlerinde üstün nitelikte hizmetler vermektedir. Sırbistan’a ithalat ve ihracat çalışmaları veren firmamız tüm yüklerinizi sigorta güvencesiyle taşımaktadır.

Diğer ülkelerde olduğu gibi Sırbistan nakliye işlemlerinde de ülkenin dilini bilen şoförlerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Nakliye işlemlerinde her daim deneyimli ve eğitimli şoförlerimizle araçlarınız güvenle taşınmaktadır.
Nakliye işlemleri öncesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde plan ve program hazırlayarak etkin çözümler sunmaktayız. Türkiye’den Sırbistan’a nakliye işlemleri gerçekleştirirken Sırbistan’da bulunan yüklerinizi de Türkiye’nin çeşitli şehirlerine ulaştırmaktadır.
Sırbistan Türkiye arası taşınan yükler genellikle bir hafta içinde adreslere ulaşmaktadır. Bunun dışında bazı beklenmedik durumlardan dolayı işlemlerde aksaklıklar olabilmektedir. Bu durumlarda müşterilere durum hakkında bilgilendirme yapılmaktadır.

Sırbistan Denizyolu Nakliye

Uluslararası nakliye sektöründe öncü firmalar arasında yer almaya devam eden firmamız karayolunun yanı sıra denizyolu nakliye hizmeti almak isteyen müşterilere de hitap etmektedir.

Firmamız denizyolu nakliye hizmetleriyle farklı talep ve beklentilere cevap vermektedir. Sırbistan denizyolu nakliye aracılığıyla sizlere nakliye işlemlerinde farklı çözümler sunmaktayız.

Uzman personel desteğiyle profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz denizyolu nakliye işlemleriyle yükleriniz güvenle taşınır.

Her geçen gün denizyolu nakliye hizmetlerimizde sınırlarımızı daha da genişleterek yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.

Daha farklı ve daha teferruatlı bir alan olduğu için çok dikkat gerektiren denizyolu nakliye işlemlerini bugüne kadar başarılı bir şekilde gerçekleştirdik. Sizlere beklentilerinizin ötesinde nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Sırbistan Denizyolu Nakliye Fiyatları

Denizyolu nakliye fiyatları sektörde bazı kriterler baz alınarak belirlenmektedir. Denizyolu nakliye navlun fiyatları taşınan yüklerin ölçülerine, yüklerin ağırlığına ve gideceği limana göre farklılık arz etmektedir.

Genel olarak her nakliye işleminde ölçü, ağırlık ve mesafe fiyatları belirler.

Firma olarak faaliyet gösterdiğimiz her nakliye hizmetlerinde öncü olmayı başardığımız gibi fiyatlarda da müşteri memnuniyetini sağlamada öncü firmalar arasında yer almaktayız.

Firmamız sunduğu hizmet kalitesini piyasa koşullarına göre en makul fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır.

Sırbistan denizyolu nakliye fiyatları konusunda sizlere sektörün en uygun fiyatlarını sunan firması olarak hizmet vermekteyiz. Denizyolu nakliye navlun fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bize iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Denizyolu taşımacılığı alanında başarılı bir firma bulmanın çok zor olduğu günümüzde sizlere 25 yıllık deneyimi ile nitelikli hizmetler veren ve sektörde başarısını kanıtlamış bir firma olarak huzurunuzdayız.

Tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi denizyolu hizmetlerinde de mal güvenliğini ISO 9001 kalite yönergesine uygun olarak korumaktadır.

Romanya Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

sırbistan tır nakliyat

Karadağ Nakliye Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Sırbistan Nakliye Firmaları

Sırbistan nakliye firmaları arasında sizlere sunduğumuz hizmet kalitesiyle ön plana çıkmaktayız. Firma olarak müşterilerimize nakliye hizmetlerinde çözüm ortağı olarak eşlik etmekteyiz.

Yıllardır bu sektörde hizmet veren bir firma olarak sahip olduğumuz tecrübe ve birikimi hizmet kalitesine yansıtarak ihtiyaç duyduğunuz nakliye hizmetlerinde en doğru çözümleri sunmaktayız.

 • Frigo taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, parsiyel taşımacılık gibi farklı nakliye hizmetlerini tek bir noktadan sizlere sunmaktadır.
 • Teslim edilen tüm eşyalar içeriğine bakılmaksızın sigorta güvencesiyle taşınmaktadır.
 • Uzman bir ekip, genç ve modern araç filosu ve eğitimli şoförlerimizle sorunsuz ve hasarsız nakliye işlemlerini tamamlamaktayız.
 • Müşterilerimize nakliye aşamasında araçların konumu ve yüklerin durumu hakkında bilgi verilmektedir.

İngiltere Nakliye hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

sırbistan denizyolu nakliye

Sırbistan Nakliye Hizmetlerinde Saygınlar Avantajları

Sırbistan nakliye alanında etkin çözümler sunan öncü firmamız Saygınlar uluslararası lojistik firmamız, kuruluşumuzun ilk yılından bu yana verdiği üstün kalite hizmetlerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Tüm gereken evrak ve belgeler dahilinde verdiğimiz hizmetlerden içiniz rahat bir şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda nakliye hizmetleri sırasında bilgilendirme hizmeti sunarak güvenilir taşımacılık hizmetleri veriyoruz.

Sırbistan nakliye alanında Saygınlar Nakliyat’ı tercih ederek şu avantajlardan da faydalanabilirsiniz;

 • Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz eder ve o yönde organize bir şekilde hizmetlerimizi gerçekleştiririz,
 • Evrak desteği sağlarız,
 • Yüklerinizi hasarsız ve güvenilir bir şekilde nakliye ederiz,
 • Mesai günleri içerisinde ekibimiz tarafından düzenli olarak araçların konumu ve yüklerin durumu hakkında bilgilendirme hizmeti sağlarız,
 • Nakliye işlemleri öncesinde yaptığımız doğru planlama ile etkin çözümler sunarız,
 • Eğitimli şoförlere, uzman ekip kadrosuna ve genç araç filosuna sahibiz,
 • Kuruluşumuzun ilk yılından bu yana verdiğimiz kaliteli hizmetlerin ışığında edindiğimiz deneyim ve tecrübelerle en doğru çözümleri sunan bir firmayız,
 • Yük ve evrakların takibini yaparız,
 • Tüm sürecin en doğru şekilde ilerlemesini sağlarız,
 • Hızlı ve güvenilir çalışmalar gerçekleştiririz,
 • CMR Sigorta güvencesi ve ISO 9001 Belgesi ile müşterilerimize güvenilir hizmetler sunarız.

Macaristan Nakliye hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

Sırbistan Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Sırbistan Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Nakliyesi yapılacak mal ve ürünlerin hacmi, ağırlığı ve tonajı göz önünde bulundurularak belirlenir.

Sırbistan Nakliye Firmaları Hangileridir?

Yıllardır verdiği deneyim ve tecrübelerle zirvede kalmayı başarmış olan Saygınlar Nakliyat, Sırbistan Nakliye Firmalarının başında gelmektedir.