Sırbistan Nakliye

21.01.2021
Sırbistan Nakliye

Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak Sırbistan nakliye alanında frigo taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, parsiyel taşımacılık gibi alanlarda üstün kalite hizmetler veren bir firmayız.

Kuruluşumuzun ilk yılından bu yana nakliye alanında hizmet veren öncü firma olarak CMR Sigorta güvencesi ve tüm evrak desteğiyle Sırbistan’a ihracat ve ithalat çalışmaları yapıyoruz. Günden güne büyüyen Saygınlar Nakliyat, hizmetlerimizden memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar. Uzman ekip kadromuz, genç araç filomuz ve eğitimli şoförlerimizle yüklerinizi çıkış noktasından varış noktasına kadar güvenilir ve hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz. Nakliye yapılan ülkenin dilini bilen şoförlerimizle en iyi hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Sırbistan Nakliye Hizmetlerimiz

Sırbistan Nakliye Hizmetlerimiz

Türkiye – Sırbistan ithalat ve ihracat çalışmalarımız doğrultusunda nakliye hizmeti öncesinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun program oluşturarak en etkin çözümleri sunan bir firmayız. Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak nakliye alanında vermiş olduğumuz hasarsız ve hızlı teslimatlarla müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Yüklerinizin varış noktasına belirlenen süre içerisinde hasarsız bir şekilde ulaştırılması için güvenilir bir iş ortağı arıyorsanız firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübelerimizin ışığında en kaliteli hizmetleri doğru çözümlerle sunuyoruz. Sırbistan nakliye hizmetlerimiz arasında Gabari dışı taşımacılık, ağır nakliye, parsiyel, komple, frigo ve proje taşımacılığı gibi çok yönlü çalışmalar yapmaktayız. Sırbistan karayolu ve RORO taşımacılığı alanında uzman ekip kadromuzla beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak güvenilir bir firma olduğumuzu göstermekten gurur duyuyoruz.

Sırbistan nakliye alanında verdiğimiz hizmetlerle doğru çözüm ortaklığı sunan Saygınlar uluslararası lojistik firmamız, uzman ekip kadromuzla müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek en doğru çözümleri sunar. Nakliye işlemleri öncesinde müşterilerimizle yaptığımız uygun planlama sonrasında güvenilir güzergah üzerinden yüklerinizi belirlenen süre içerisinde varış noktasına ulaştırıyoruz.

Azerbaycan Parsiyel taşımacılık hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın 

Sırbistan Frigo Taşımacılık

Sırbistan Frigo Taşımacılık

Verdiğimiz üstün kalite hizmetler ışığında günden güne büyüyen firmamız, Sırbistan’a gerçekleştirdiği frigo taşımacılıklarla müşterilerimizin beklentilerini en doğru şekilde karşılamayı amaçlıyoruz. Frigo taşımacılık alanında kullanılmak üzere özel olarak üretilen soğuk taşıma yapabilen genç araç filomuzla yüklerinizi hasarsız ve hızlı bir şekilde son alıcıya kadar ulaştırıyoruz. Kapıya teslim ya da gümrük teslim seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda taşımacılık sırasında mesai günleri içerisinde araçların konumu ve yüklerinizin genel durumu hakkında ekibimiz ile bilgilendirme hizmeti sunarak içiniz rahat bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Isıya dayanıklı araçlarımızla taze ve dondurulmuş gıda gibi her türlü yüklerinizin taşımacılığını en doğru şekilde gerçekleştiririz. Parsiyel taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, frigo taşımacılık ve daha birçok hizmetimizden avantajlı fırsatlarla faydalanabilirsiniz.

Nakliye alanında etkin çözümler sunan Saygınlar Nakliyat, her zaman müşterilerinin avantajlı konumda olmasını sağlar. Uygun navlunlarla en kaliteli hizmetlerden faydalanmak için uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübelerimizin ışığında firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Belçika Nakliye hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın 

Sırbistan Parsiyel Taşımacılık

Sırbistan Parsiyel Taşımacılık

Kuruluşumuzun ilk yılından bu yana verdiğimiz hizmetler neticesinde güvenilir ve öncü bir firma olan Saygınlar Nakliyat, hizmetlerinde her zaman müşteri memnuniyetini kazanmayı amaç edinmiştir. Her türlü yüklerinizi en doğru şekilde Türkiye’den Sırbistan’a nakliye ederken aynı zamanda Sırbistan’da bulunan yüklerinizi de hasarsız ve güvenilir bir şekilde Türkiye’nin birçok farklı şehirlerine ulaştırıyoruz. Normal kamyon ve tırlarla taşınması mümkün olmayan yüklerinizi özel olarak üretilen lowbed araçlar ile güvenilir bir şekilde ulaştırıyoruz. CMR Sigorta ve ISO 9001 Belgesi dahilinde gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimizden güvenilir bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Sırbistan parsiyel taşımacılıktaki asıl amacımız, aynı güzergahta bulunan müşterilerimizin parça halindeki yüklerini aynı araçlar ile güvenilir bir şekilde taşıyarak müşterilerimizin uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalanmasını sağlamaktır. Hizmetlerimizden ve avantajlarımızdan yararlanarak memnun kalan tüm müşterilerimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağız. Parsiyel taşımacılık alanında profesyonel hizmetler sunan firmamız, en etkin çözümler sunarak her anlamda avantajlı konumda olmanızı sağlıyor.

İngiltere Nakliye hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

Sırbistan Nakliye Hizmetlerinde Saygınlar Avantajları

Sırbistan Nakliye Hizmetlerinde Saygınlar Avantajları

Sırbistan nakliye alanında etkin çözümler sunan öncü firmamız Saygınlar uluslararası lojistik firmamız, kuruluşumuzun ilk yılından bu yana verdiği üstün kalite hizmetlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Tüm gereken evrak ve belgeler dahilinde verdiğimiz hizmetlerden içiniz rahat bir şekilde faydalanmanızı sağlıyoruz. Aynı zamanda nakliye hizmetleri sırasında bilgilendirme hizmeti sunarak güvenilir taşımacılık hizmetleri veriyoruz. Sırbistan nakliye alanında Saygınlar Nakliyat’ı tercih ederek şu avantajlardan da faydalanabilirsiniz;

 1. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde analiz eder ve o yönde organize bir şekilde hizmetlerimizi gerçekleştiririz,
 2. Evrak desteği sağlarız,
 3. Yüklerinizi hasarsız ve güvenilir bir şekilde nakliye ederiz,
 4. Mesai günleri içerisinde ekibimiz tarafından düzenli olarak araçların konumu ve yüklerin durumu hakkında bilgilendirme hizmeti sağlarız,
 5. Nakliye işlemleri öncesinde yaptığımız doğru planlama ile etkin çözümler sunarız,
 6. Eğitimli şoförlere, uzman ekip kadrosuna ve genç araç filosuna sahibiz,
 7. Kuruluşumuzun ilk yılından bu yana verdiğimiz kaliteli hizmetlerin ışığında edindiğimiz deneyim ve tecrübelerle en doğru çözümleri sunan bir firmayız,
 8. Yük ve evrakların takibini yaparız,
 9. Tüm sürecin en doğru şekilde ilerlemesini sağlarız,
 10. Hızlı ve güvenilir çalışmalar gerçekleştiririz,
 11. CMR Sigorta güvencesi ve ISO 9001 Belgesi ile müşterilerimize güvenilir hizmetler sunarız.

Macaristan Nakliye hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

Sırbistan Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Frigo taşımacılık nedir?

Frigo taşımacılık hammadde gibi malzemelerin özel olarak üretilen ısıya dayanıklı araçlar ile nakliye edilmesidir.

Ağır yük taşımacılığı nedir?

Ağır yük taşımacılığı, normal kamyon ve tırlarla taşınamayan büyük ve ağır yüklerin özel olarak üretilen lowbed araçlar ile taşınma işlemidir.