Zeytindalı Nakliye

Zeytindalı Nakliye

Suriye Nakliyelerinde yeni açılan Sınır Kapısı Zeytin Dalı’na tır taşıması yapan firmalar içerisinde ilk İSO 9001 Belgesi’ne sahip olan Saygınlar Nakliyat proje taşımacılığı ve yardım yükü taşımacılığı hizmeti sunarız.

Suriye’nin Afrin Bölgesine parsiyel, komple (full tır) taşımacılık hizmetlerimizi frigo ve tenteli araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. 

Sürekli büyüyen ve yenilenen araç filomuzla yüklerinizin güven içerisinde taşınmasını sağlarız.

Lojistik köy nedir? sayfasına göz atmak için tıklayın

Zeytindalı Suriye Nakliye

hizmetimizde yük teslimatı yaptığımız bölgeler arasın Al Bab, Çobanbey Sınır Kapısı taşımacılık, Cerablus kapı Suriye taşımacılığı hizmetlerimizin yanında Hatay’da Suriye nakliyesi yapan tır firmaları Suriye Kırıkhan, Suriye Reyhanlı, Suriye Antakya, Suriye Samandağı, Suriye Yayladağı Sınır Kapıları ve tampon bölgelerine aktarma ile yüklerinizi teslim ediyoruz.

Profesyonel taşımacılık hizmetimizde karayolu teslimat sunduğumuz bölgeler arasın Zeytindalı nakliye bulunuyor. Suriye’ye Türkiye’nin yaptığı yardımlardan dolayı yardım yükü taşımacılığı ihtiyacı doğuyor.

Uzun yıllardır çalıştığımız Ülkeler arasında Syria yer alır. Suriye Savaşından önce yaptığımız üstün nakliye hizmetlerimize devam ediyoruz. Uzman ekibimiz tarafından yönettiğimiz TIR filosuyla teslimatları kısa sürede yapmaktayız.

Zeytindalı Sınır Kapısı Nakliye

Türkiye’de en çok ürün gönderen İller arasında Tekirdağ, İstanbul, İzmit, Ankara, Balıkesir, Denizli, İzmir, Antalya, Konya, Mersin, Gaziantep, Şanlıurfa, Kayseri, Adana, Hatay İllerinden Suriye yardım yükleri çıkmaktadır.

Gümrük ürün taşımacılığı hizmetimizde ihracatçı firmaların yüklerini, Tampon Bölgeye taşımaktayız. Güvenli olan Suriye bölgelerine taşıma hizmetleri için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Suriye Afrin Nakliye

Afrin Zeytin Dalı harekatından sonra Türkiye’nin yardım yükü gönderdiği bölgeler arasında yer alır. Afrin’e yapılan taşımalar içerisinde gıda yükleri, temel ihtiyaç maddeleri gönderilmektedir.

Un, Şeker, Tuz v.s. gıda ürünlerini tenteli tırlarımızla Afrin’e karayolu taşıma yapmaktayız.Frigo tırlarımızla ilaç, gıda ürünleri arasında bulunan soğutmaya ihtiyacı olan yaş sebze ve meyve gibi ürünleri teslim etmekteyiz.