İspanya Nakliye

18.12.2019
İspanya Nakliye

İspanya nakliye alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesi ile hizmetlerini aksatmadan sürdürmeye devam eden Saygınlar Nakliye ile aradığınızdan çok daha fazlasını uygun fiyat ve kolay ödeme koşulları ile elde edebilirsiniz.

11 yıllık deneyimi geride bırakan Saygınlar Nakliyat, uluslararası nakliye hizmetlerinde müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı çözümleri ile sektörün referans belirleyici isimlerinden biri olmayı başardı. Modern sistemlerle araçların takibini yapan firmamız, sahip olduğu araçları ile yüklerinizin büyüklüğüne aldırmadan taşıma hizmeti sunmaktadır. İspanya nakliye alanında müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı çözümleri ile beklentileri en iyi şekilde karşılayan firmamız, özmal araçları ile Türkiye İspanya arası yük taşımacılığı hizmetinde beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunmaktadır. Komple yük taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, frigo taşımacılık ve ağır sanayi taşımacılığı gibi nakliye sektörünün en çok ihtiyaç duyulan hizmet kategorilerinde dilediğiniz her zaman yanınızdadır.

İspanya Nerede?

İspanya, Avrupa’nın güneybatısında yer alan İber Yarımadası’na konuşlanmış bir ülkedir. Doğu ve Güney tarafından Akdeniz ile çevrilidir. Kuzeyde Atlantik Okyanusu’na kıyısı bulunuyor. İspanya ayrıca kuzeyde Fransa ve Andora, batıda Portekiz, güneyde ise Birleşik Krallık’a bağlı özerk bölge olan Cebelitarık ile komşudur.

İspanya’ya Google üzerinden ulaşmak için tıklayın.

İspanya Haritası

İspanya Parsiyel Nakliye

İtalya, Almanya, Fransa, Birleşik Krallık, Portekiz, Belçika, Hollanda, Avusturya, Macaristan, İsveç ve Avrupa’nın diğer ülkelerine haftanın belirli günlerinde parsiyel nakliye hizmeti sunan Saygınlar, taahhüt edilen zamanda yüklerin yerine ulaştırılması konusunda titiz davranmaktadır. Bu da müşterilerimizin bize olan güvenlerini daha da pekiştirerek sektörde referans belirleyici isimlerden biri haline gelmemizi etkiliyor. İspanya parsiyel nakliye hizmetlerinde aradığınız çözümleri be uygun fiyatlarla yakalamak için firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

İspanya Komple Yük Taşımacılığı

Komple yük taşımacılığı da ihracatın sık yapıldığı ülkelerden biri olan İspanya’da talep edilen hizmetlerden biridir. Türkiye – İspanya arası taşımacılık hizmetlerinde bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin memnun kalmalarını sağlamayı başardık. İspanya komple yük taşımacılığı hizmetinde beklediğinizin çok daha ötesinde hizmet alabileceğiniz Saygınlar Nakliyat ile yüklerinizin güvende olduğunun bilinci ile hareket edeceğiniz için içiniz daha rahat olacak. Alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan şoför ve diğer personellerimiz, gerekli yükleme işlemleri ile gümrükleme ve evrak işlemlerini kısa sürede tamamlayarak güzergah üzerinden İspanya’ya gitmektedir.

İspanya Frigo Taşımacılık

Uluslararası taşımacılık alanının en önemli ayaklarından biri de frigo taşımacılıktır. İspanya frigo taşımacılık hizmetlerimizle müşterilerimizin soğuk gıda zincirlerinin taşınmasında gerekli desteği kendilerine sunuyoruz. İspanya frigo taşımacılık, diğer taşımacılık kategorilerinden daha farklıdır. Hem zamanında taşıma gerektiren hem de kalite esaslarına dikkat edilmeyi gerektiren İspanya frigo taşımacılık alanında bugüne değin müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimiz, sürekli takdir görülmüş ve tercih edilen bir firma haline gelmemizi etkilemiştir.

Türkiye – İspanya Arası Taşımacılık

Türkiye İspanya arası taşımacılık

Ülkemizin sıcak ilişkiler içerisinde olduğu İspanya’ya birçok alanda taşımacılık hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimizim ihtiyacına yönelik sunduğumuz hizmetlerimizde; tekstil ürünleri, beyaz eşya, mobilya, oturma grupları, sağlık ve medikal ürünleri otomotiv ekipmanları, makine türleri, sanayi ve endüstri malzemeleri, ambalaj sanayi malzemeleri, yaş sebze meyve, kimyevi ürünleri ve daha birçok alanda hizmet sunarak ihtiyaçlarını doğrudan karşılamanın mutluluğu ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Taahhüt edilen zamanda varış noktasına ulaşma, güven içinde yüklerin taşınması, gümrükleme işlemlerinde standartlara uygun hareket eden firmamız, alanında bilinirlik kazanan ve tecrübeleri ile müşterilerini memnun etmeyi başaran bir isimdir.

İspanya Nakliye Transit Süreleri

Türkiye’den haftanın belirli günlerinde yüklerimizi alım noktalarından aldıktan sonra İspanya’ya ulaştırmak için yola koyulmaktayız. Normal şartlarda İspanya nakliye transit süreleri, 10-15 gün arasında tamamlanmaktadır. Fakat yol durumu, hava şartları, gümrük işlemlerinde aksama gibi durumların yaşanabildiği taşımacılık süreçlerinde, yaşanan gecikmeler öncesinden müşteriye bildirilmektedir. Gerekli önlemlerin alınması ve beklentilerinin boşa çıkmaması adına Saygınlar Nakliyat olarak müşterilerimize erkenden haber veriyoruz.

İspanya Nakliye Hizmetlerimiz

Birçok taşımacılık alanında hizmet veren firmamız, müşteri ihtiyaçlarını öncesinden belirleyerek taşımacılık alanına eklemiştir. Bu bakımdan sektörün önde gelen isimlerinden biri olmayı başardığını söyleyebiliriz. Başlıca İspanya nakliye hizmetlerimiz şunlardır;

  1. Karayolu Full Tır İspanya Taşımaları
  2. İspanya’da gümrükleme, evrak yönetimi
  3. İspanya Depolama Hizmetleri
  4. Kuru Yük Taşımacılığı
  5. Frigo (Gıda Ürünleri, Hammadde)

İspanya Nakliye Hizmetlerinde Güvenin Adresi

Hizmet aldığınız nakliye firmasının alanında uzman ve deneyimli olması son derece önemlidir. Saygınlar Nakliyat, beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebileceğiniz bir isim olup İspanya nakliye hizmetlerinde güvenin adresi olmayı başarmıştır. Tüm yük taşımacılığı tipinde hizmet veren firmamız ile kazançlı çıkmak için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Lojistik sektöründeki gelişmelere entegre olarak İspanya nakliye çözümleri sunan Saygnlar Nakliyat; Türkiye – İspanya arasında karayolu tır taşımacılığı hizmetine odaklanmıştır. Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerindeki tecrübesini Avrupa’da hız kesmeden devam ettiren ve başarılı projeleri gerçekleştiren Saygınlar Nakliyat’an İspanya nakliye hizmeti alabilirsiniz. Türkiye İspanya arasında lojistik çözüm olarak fiziksel dağıtımda karayolu, denizyolu ve havayolu gibi hizmetler sunar. Bu hizmetlere ulaşmak bir telefon kadar sizlere yakındır.

İspanya Karayolu Nakliye

ispanya nakliye

Avrupa’nın Polonya, Almanya, Fransa, Çek Cumhuriyeti, İspanya, İngiltere, Filandiya arası karayolu TIR özmal araçlarıyla hizmet sunan Saygınlar; CMR Sigortası, İSO 9001 Belgesi, Global teminatı gibi ayrıcalıklı müşteri odaklı çalışmalarıyla İspanya Karayolu Nakliye hizmeti sunar. İspanya’dan getirdiği ithalat ve transit yükleri Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri Ülkelerine aktarmalı ve direk seferleri ile teslim eder. Profesyonel müşteri hizmet desteği ve düzenli bilgilendirme servisleriyle yükünüzün nerede olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. İspanya karayolu nakliye hizmetinde komple taşıma, proje taşımacılığı ve parsiyel taşımacılık sunar. İstanbul – İspanya arasında düzenli parsiyel tırlarımız hızlı ve güvebilir şekilde yüklerinizi hem ihracat hemde ithalat olarak ulaştırmaktadır.

İspanya Proje Nakliye

Ağır tonajlı ve gabari dışı yüklerinizin Türkiye – İspanya aynı şekide ithalat taşıması olarak İspanya – Türkiye arası proje taşımacılık hizmeti CMR Sigortası güvencesiyel Saygınlar Nakliyat bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Gerek RORO gerek ise karayolu ile yükleriniz her zaman hızlı ve güvenilir şekilde İspanya’nın aşağıdaki illerine Proje nakliye yapmaktayız:

Albacete Cuenca Portugalete
Alcala de Henares Elche Sabadelli
Algeciras Escurial Sagunto
Alicante Figueras Salamanca
Almeria Getxo San Sebastian
Aranjuez Gıjon Santiago de Compostela
Atapuerca Girona Santillana del Mar
Avila de los Caballeros Granada Segovia
Baeza La Coruna Sevilla
Badajoz Leon Tarragona
Badalona Lleida Tarrasa
Barselona Lugo Toledo
Bilbao Madrid Ubeda
Burgos Malaga Valensiya
Cadiz Merida Valladolid
Calahorra Murcia Vitoria-Gasteiz
Cartagena Oviedo Zaragoza
Cordoba Palma de Mallorca
Corunna Pamplona

İspanya – Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri Nakliye

İspanya’dan düzenli olarak direk veya aktarmalı olarak Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Duba, Katar, Ürdün, Lübnan, Suudi Arabistan, Yemen, Bahreyn, Umman, Ukrayna, Bulgaristan, Gürcistan, İran, Irak, Azerbaycan gibi bölgelere karayolu teslimat yapmaktayız.