İspanya Nakliye

İspanya Nakliye

İspanya Nakliye alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesi ile hizmetlerini aksatmadan sürdürmeye devam eden Saygınlar Nakliye ile aradığınızdan çok daha fazlasını uygun fiyat ve kolay ödeme koşulları ile elde edebilirsiniz.

11 yıllık deneyimi geride bırakan Saygınlar Nakliyat, uluslararası nakliye hizmetlerinde müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı çözümleri ile sektörün referans belirleyici isimlerinden biri olmayı başardı.

Modern sistemlerle araçların takibini yapan firmamız, sahip olduğu araçları ile yüklerinizin büyüklüğüne aldırmadan taşıma hizmeti sunmaktadır.

İspanya nakliye alanında müşterilerine sunduğu ayrıcalıklı çözümleri ile beklentileri en iyi şekilde karşılayan firmamız, özmal araçları ile Türkiye İspanya arası yük taşımacılığı hizmetinde beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunmaktadır.

Komple yük taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, frigo taşımacılık ve ağır sanayi taşımacılığı gibi nakliye sektörünün en çok ihtiyaç duyulan hizmet kategorilerinde dilediğiniz her zaman yanınızdadır.

İspanya Uluslararası Nakliyat

İki ülke arasında yapılan nakliye çalışmalarında bazı yasal izin ve belgelerin alınması gerekir. Eğer yasal olarak ihtiyaç duyulan belgeler tamamlanmazsa nakliye işlemleri güvenli koşullarda gerçekleşmez.

Bizler süreci en iyi yönetmek adına İspanya uluslararası nakliyat çalışmalarında yasal olarak hareket etmekteyiz. Gerekli izin ve belgeleri tamamlayarak yükleri vaktinde yola çıkarıyor ve adrese ulaştırıyoruz.

Yasal işlemler yapılmadığında taşınan yükler riske girdiği için bizler gerekli özen ve dikkati gösteriyoruz. Uluslararası nakliyat çalışmalarında bilgi ve birikim sahibi ekibimizle hizmet veriyoruz.

Değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine en doğru ve güvenilir çözümleri sunuyoruz. Doğru fiyat aralığında uluslararası nakliye çalışmaları yaparak %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

İspanya Türkiye Nakliye

İspanya Türkiye nakliye firması seçimini doğru yapmalısınız. Firma seçimi ne kadar iyi olursa alınan nakliye hizmeti de o kadar iyi olacaktır. Nakliye çalışmalarında farklı fiyat aralığında hizmet verilmektedir.

Her firmanın fiyat teklifi farklı olacağı gibi firma içinde verilen hizmetin de fiyatları farklı olacaktır. Nakliye çalışmalarında hizmet veren firmamız her yıl gerçekçi fiyatlarla nakliye çalışmaları yapmaktadır. Firmamız fiyat belirlerken;

 • Hangi özelliklerde yükün taşındığına,
 • Yükün miktarına,
 • Hangi nakliye yolunun kullanıldığına,
 • Hangi nakliye yönteminin kullanıldığına dikkat etmektedir.

Firmamız sektörün önde gelen ismi olarak doğru ve güvenilir çalışmalar gerçekleştirir. Yük için uygun nakliye yöntemi ve nakliye yolu belirlenir. Yük güvenliği sağlanır ve yük zamanında taşınmış olur.

Azerbaycan Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

ispanya nakliyesi yapan firmalar

Özbekistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

İspanya Parsiye Nakliye

Saygınlar Nakliyat, gerçekleştirdiği planlamalar ile müşteri memnuniyeti ve kalite standartları ilkelerine uygun güvenilir iş ortakları sayesinde ispanya parsiyel nakliye ve uluslararası karayolu taşımalarında ithalat ve ihracat firmalarına hizmet vermektedir.

Firmamız bu hizmetleri diğer taşımacılık kolları ile birleştirerek, ithalat ve ihracat firmalarının tır sevkiyatlarında tam sorumluluk ve istenilen hizmet seviyesinde, tır taşımacılığı ve dağıtım çözümleri sunmaktadır.

Türkiye – İspanya arası karşılıklı ve periyodik olarak ithalat ve ihracat karayolu komple ve parsiyel tır taşımacılığı aynı zamanda gümrükleme hizmetleri de sunmaktayız.  

İspanya ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri sayesinde yüklerinizi tam zamanında istediğiniz adrese teslim ediyoruz. Bu sayede firmamız hem Türkiye’de faaliyet göstermekte hem de İspanya’daki Türk firmaları arasında yerini korumaktadır.

İtalya, Almanya, Fransa, Birleşik Krallık, Portekiz, Belçika, Hollanda, Avusturya, Macaristan, İsveç ve Avrupa’nın diğer ülkelerine haftanın belirli günlerinde parsiyel nakliye hizmeti sunan Saygınlar, taahhüt edilen zamanda yüklerin yerine ulaştırılması konusunda titiz davranmaktadır.

Bu da müşterilerimizin bize olan güvenlerini daha da pekiştirerek sektörde referans belirleyici isimlerden biri haline gelmemizi etkiliyor.İspanya parsiyel nakliye hizmetlerinde aradığınız çözümleri be uygun fiyatlarla yakalamak için firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Birden fazla müşteriye ait yükün tek bir taşıma aracına yüklenerek teslim noktasına ulaştırılmasına parsiyel, yüke ise parsiyel yük denilmektedir.

Eğer yükünüz bir aracı doldurmaya yetmiyor ise parsiyel yani parçalı yükleme sizler için avantajlı bir seçenek haline gelmektedir.

Aynı şekilde, tek güzergah üzerinde farklı müşterilerin teslim edilecek yükleri ile tek müşterinin farklı yerlere teslim edilecek yüklerinin parsiyel sevkiyat ile dağıtılması da yerine göre avantajlar sağlamaktadır.

Parsiyel taşımacılık, Türkiye’de fiyat açısından en avantajlı taşıma tipidir. Komple araç kiralamak yerine navlun bedeli, ölçü, adet ve tonaj gibi değerlere göre hesaplanan parsiyel yükleme özellikleri ile her zaman daha avantajlıdır.

İspanya ve aynı zamanda Avrupa, Orta Doğu, Türki cumhuriyetlerine komple ve parsiyel taşıma hizmetleri firmamız tarafından yürütüldüğü takdirde, operasyonel sürecin takip edilmesi, süreç içerisindeki sorunların çözülmesi,

sonuçların alınması ve sorgulanması aynı zamanda sizler için hızlı iletişim ve bilgi akışını da sağlayacağı için güvenerek ilerleyebileceğiniz lojistik ortağınız Saygınlar Nakliyat ile çalışmaktan memnuniyet duyacaksınız.

İspanya Parsiyel Nakliye Güzergahları

Saygınlar Nakliyat, İspanya parsiyel taşımacılıkta uzman kadrosu ve tecrübeli şoförleriyle 7/24 hizmet sağlamaktadır.

Ayrıca operasyonlarım tamamı CMR sigortası kapsamında yürütüldüğü için oluşabilecek hasarları ve olumsuzları teminat altına almaktayız.

Uzun yıllar İspanya lojistik hattında nakliye seferleri yapmakta olan firmamız, ortaya koyduğu üstün performansı sayesinde iş yapmakta olduğu tüm müşterilerinin beğenilerini ve takdirlerini topluyor, kazanmış olduğu ivme ile lider bir firma olma yolundaki hedeflerine kararlılıkla devam ediyor.

İspanya nakliye karayolu güzergahı: Türkiye – Bulgaristan – Sırbistan – Hırvatistan – Slovenya – İtalya – Fransa – İspanya şeklindedir.

İspanya parsiyel nakliye hizmeti sunduğumuz şehirler:

MadridCadizBurgosRonda
BarselonaSan SebastianSegoviaValladolid
SevillaPalma De MallorcaMarbellaPalencia
GranadaPamplonaVitoria GasteizCuenca
ValensiyaMalagaGironaCordoba
BilbaoCordobaA CorunaFigueres
ToledoMurciaAlmeriaTarragona
AlicanteSalamancaSantiago de CompostelaOviedo

İspanya Parsiyel Nakliye Süreleri

Saygınlar Nakliyat, genç ve dinamik özmal araç filosuyla, CMR Sigortası ayrıcalığıyla, İSO 9001 Kalite belgesi ve Global teminatı gibi ayrıcalıklı müşteri odaklı çalışmalarıyla İspanya parsiyel ve ispanya komple taşımacılık gibi karayolu nakliye hizmeti sunar.

Tecrübeli ve uzman kadromuz ile sürenin doğru kullanılması sağlayarak hem firmamız hem de müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesini sağlıyoruz.

Genellikle 10 gün içerisinde yüklerinizi teslimat noktalarına ulaştırıyoruz ve bu süreçte profesyonel müşteri hizmeti desteği ile yükünüzün konumunu ve durumunu kolaylıkla öğrenmenizi sağlıyoruz.

Saygınlar Nakliyat, her zaman müşteriye özel plan oluşturmakta ve bu doğrultuda taşınacak olan yükünüzün cinsine, tercih ettiğiniz taşıma yöntemine, yüklerinizin taşınacağı bölgeye, hava koşullarına, gümrük işlemlerine ve diğer ekstra servis ücretlerine göre değişiklik göstermektedir.

İspanya Parsiyel Nakliye Fiyatları

Saygınlar Nakliyat, Batı Avrupa ülkesi olan İspanya ile ülkemiz arasında gerçekleştirilen ticari anlaşmalar çerçevesinde yapılan uluslararası nakliyat ve lojistik çalışmalarında önemli bir konuma sahiptir.

Firmamız 11 yıllık deneyim ve tecrübesiyle uluslararası alanda taşımacılık faaliyetlerini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir.

Özellikle karayolu taşımacılıkta firmamız, Türkiye – İspanya arasında yapılan nakliye işlemlerinde aranan ve tercih edilen nadir nakliye şirketleri arasında yer almaktadır.

Lojistik sektöründe bir yükün cinsi, boyutu ve ağırlığı kadar hacmi de büyük önem taşır. Taşınacak yükün araç içerisinde kaplayacağı alanın hesaplanma işlemi, yüklerin birbirine zarar vermeden konumlandırılması için son derece önemlidir.

Öncelikle yükün metreküp hesabı en, boy, yükseklik ve adet ölçüleri ile belirlenir. Daha sonra metreküp, ağırlık ve lademetre gibi ölçüler kullanılarak mevcut yükün hesabı yapılabilmektedir.

Hacim hesabından sonra yükün cinsine göre titiz çalışmalar ve özel önlemler alınır. Ambalajlama ve etiketleme işlemi ardından yükler, araç içinde en uygun yerde konumlandırılarak transfer işlemi başlatılır.

Saygınlar Nakliyat, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışır ve bu doğrultuda sizlere en uygun navlun avantajları sağlar.

İspanya Frigo Taşımacılık

Uluslararası taşımacılık alanının en önemli ayaklarından biri de frigo taşımacılıktır. İspanya frigo taşımacılık hizmetlerimizle müşterilerimizin soğuk gıda zincirlerinin taşınmasında gerekli desteği kendilerine sunuyoruz.

İspanya frigo taşımacılık, diğer taşımacılık kategorilerinden daha farklıdır.

Hem zamanında taşıma gerektiren hem de kalite esaslarına dikkat edilmeyi gerektiren İspanya frigo taşımacılık alanında bugüne kadar müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimiz, sürekli takdir görülmüş ve tercih edilen bir firma haline gelmemizi sağlamıştır.

İspanya Komple Yük Taşımacılığı

Komple yük taşımacılığı da ihracatın sık yapıldığı ülkelerden biri olan İspanya’da talep edilen hizmetlerden biridir.

Türkiye – İspanya arası taşımacılık hizmetlerinde bugüne kadar verdiğimiz hizmetlerimiz sayesinde müşterilerimizin memnun kalmalarını sağlamayı başardık.

İspanya komple yük taşımacılığı hizmetinde beklediğinizin çok daha ötesinde hizmet alabileceğiniz Saygınlar Nakliyat ile yüklerinizin güvende olduğunun bilinci ile hareket edeceğiniz için içiniz daha rahat olacak.

Alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan şoför ve diğer personellerimiz, gerekli yükleme işlemleri ile gümrükleme ve evrak işlemlerini kısa sürede tamamlayarak güzergah üzerinden İspanya’ya gitmektedir.

Kırgızistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

ispanya türkiye nakliye

İspanya Proje Nakliye

Ağır tonajlı ve gabari dışı yüklerinizin Türkiye – İspanya aynı şekide ithalat taşıması olarak İspanya – Türkiye arası proje taşımacılık hizmeti CMR Sigortası güvencesiyel Saygınlar Nakliyat bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Gerek RORO gerek ise karayolu ile yükleriniz her zaman hızlı ve güvenilir şekilde İspanya’nın aşağıdaki illerine Proje nakliye yapmaktayız:

AlbaceteCuencaPortugalete
Alcala de HenaresElcheSabadelli
AlgecirasEscurialSagunto
AlicanteFiguerasSalamanca
AlmeriaGetxoSan Sebastian
AranjuezGıjonSantiago de Compostela
AtapuercaGironaSantillana del Mar
Avila de los CaballerosGranadaSegovia
BaezaLa CorunaSevilla
BadajozLeonTarragona
BadalonaLleidaTarrasa
BarselonaLugoToledo
BilbaoMadridUbeda
BurgosMalagaValensiya
CadizMeridaValladolid
CalahorraMurciaVitoria-Gasteiz
CartagenaOviedoZaragoza
CordobaPalma de Mallorca
CorunnaPamplona

Türkiye – İspanya Arası Taşımacılık

Ülkemizin sıcak ilişkiler içerisinde olduğu İspanya’ya birçok alanda taşımacılık hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Müşterilerimizim ihtiyacına yönelik sunduğumuz hizmetlerimizde; tekstil ürünleri, beyaz eşya, mobilya, oturma grupları, sağlık ve medikal ürünleri otomotiv ekipmanları,

makine türleri, sanayi ve endüstri malzemeleri, ambalaj sanayi malzemeleri, yaş sebze meyve, kimyevi ürünleri ve daha birçok alanda hizmet sunarak ihtiyaçlarını doğrudan karşılamanın mutluluğu ile çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Taahhüt edilen zamanda varış noktasına ulaşma, güven içinde yüklerin taşınması, gümrükleme işlemlerinde standartlara uygun hareket eden firmamız, alanında bilinirlik kazanan ve tecrübeleri ile müşterilerini memnun etmeyi başaran bir isimdir.

İspanya Karayolu Nakliye

Avrupa’nın Polonya, Almanya, Fransa, Çek Cumhuriyeti, İspanya, İngiltere, Finlandiya arası karayolu TIR özmal araçlarıyla hizmet sunan Saygınlar; CMR Sigortası, İSO 9001 Belgesi,

Global teminatı gibi ayrıcalıklı müşteri odaklı çalışmalarıyla İspanya Karayolu Nakliye hizmeti sunar. İspanya’dan getirdiği ithalat ve transit yükleri Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri Ülkelerine aktarmalı ve direk seferleri ile teslim eder.

Profesyonel müşteri hizmet desteği ve düzenli bilgilendirme servisleriyle yükünüzün nerede olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

İspanya karayolu nakliye hizmetinde komple taşıma, proje taşımacılığı ve parsiyel taşımacılık sunar. İstanbul – İspanya arasında düzenli parsiyel tırlarımız hızlı ve güvenilir şekilde yüklerinizi hem ihracat hem de ithalat olarak ulaştırmaktadır.

İspanya Karayolu Nakliye Şirketleri

İber Yarımadası üzerinde yer alan İspanya, Türkiye ile nakliye ilişkilerinin yoğun olduğu bir ülkedir. Her yıl çok sayıda nakliye aracı iki ülke arasında yük taşır.

İspanya karayolu nakliye şirketleri arasında yer alan firmamız Saygınlar Nakliyat tecrübe sahibi ekip eşliğinde hizmet vermektedir. Türkiye – İspanya arasında nakliye çalışmaları yapılırken karayolu kullanılır.

Karayolu üzerinden taşınan yükler özel tırlarla taşınır. Yük taşımacılığında farklı özelliklerde yükler taşınmaktadır. Firmamız her yük için gerekli önlemleri alarak taşıma hizmeti vermektedir.

Taşınan yükler güvenli bir şekilde teslimat adresine ulaştırılır. Bilgi ve birikim sahibi ekibimiz müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Yük güvenliğini sağlamak ve korumak için sizler de firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İspanya Tır Taşımacılığı

Türkiye ile İspanya arasında taşınan yükler karayolu üzerinden taşınır. Karayolu üzerinden yapılan yük taşımacılığı ise tırlarla gerçekleştirilir.

Tır içerisine yükler belirli bir planla yerleştirilir. İspanya tır taşımacılığı için hizmet veren firmamız farklı nakliye türleriyle çalışmaktadır. Bunlar;

 • Komple nakliye
 • Parsiyel nakliye
 • Frigo nakliye

Tam donanımlı Saygınlar Nakliyat ekibi geniş kapsamlı nakliye hizmeti vermektedir. Yükler için uygun nakliye türü tercih edilir. Tüm nakliye türlerinde gerekli güvenlik önlemleri eksiksiz alınır.

Parsiyel nakliye çalışmalarında tırlar birden fazla müşteri tarafından kullanılır. Gerekli koşullar karşılandığı sürece parsiyel nakliye yapılmaktadır.

Frigo nakliye için ısıya duyarlı yüklerin olması gerekir. Yetkili ekibimiz yük incelemesi yaparak yük için en uygun nakliye türünü belirler.

İspanya Denizyolu Nakliye

Türkiye ile İspanya arasında nakliye çalışmaları yapılırken farklı ulaşım yolları kullanılmaktadır. Karayolu üzerinden yapılan nakliye çalışmaları ihtiyaç durumunda denizyolu üzerinden de yapılabilir.

Denizyolu üzerinden nakliye yapılması için uygun nakliye gemilerinin olması gerekir. Tam donanımlı firmamızda uygun nakliye gemileri bulunmaktadır.

Gemiler sayesinde İspanya denizyolu nakliye yapılmaktadır. Denizyolu üzerinden yapılan nakliye çalışmalarında limanlar kullanılır. İki ülkenin de limanları kullanılarak yükler güvenli bir şekilde sınıra ulaştırılır.

Yük taşımacılığında denizyolunun veya karayolunun kullanılması yükün özelliklerine ve yükün teslimat noktasına göre değişir. Taşınması gereken yükleriniz için firmamızla iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

İspanya – Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri Nakliye

İspanya’dan düzenli olarak direk veya aktarmalı olarak Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Duba, Katar, Ürdün, Lübnan, Suudi Arabistan, Yemen, Bahreyn, Umman, Ukrayna, Bulgaristan, Gürcistan, İran, Irak, Azerbaycan gibi bölgelere karayolu teslimat yapmaktayız.

İspanya Google Haritasına Ulaşmak İçin Tıklayın

İspanya Nakliye Transit Süreleri

Türkiye’den haftanın belirli günlerinde yüklerimizi alım noktalarından aldıktan sonra İspanya’ya ulaştırmak için yola koyulmaktayız. Normal şartlarda İspanya nakliye transit süreleri, 10-15 gün arasında tamamlanmaktadır.

Fakat yol durumu, hava şartları, gümrük işlemlerinde aksama gibi durumların yaşanabildiği taşımacılık süreçlerinde, yaşanan gecikmeler öncesinden müşteriye bildirilmektedir.

Gerekli önlemlerin alınması ve beklentilerinin boşa çıkmaması adına Saygınlar Nakliyat olarak müşterilerimize erkenden haber veriyoruz.

İspanya Nakliye Hizmetlerimiz

Birçok taşımacılık alanında hizmet veren firmamız, müşteri ihtiyaçlarını öncesinden belirleyerek taşımacılık alanına eklemiştir. Bu bakımdan sektörün önde gelen isimlerinden biri olmayı başardığını söyleyebiliriz.

Başlıca İspanya nakliye hizmetlerimiz şunlardır;

 • Karayolu Full Tır İspanya Taşımaları
 • İspanya’da gümrükleme, evrak yönetimi
 • İspanya Depolama Hizmetleri
 • Kuru Yük Taşımacılığı
 • Frigo (Gıda Ürünleri, Hammadde)

Belarus Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

ispanya nakliye şirketleri

İspanya Nakliye Hizmetlerinde Güvenin Adresi

Hizmet aldığınız nakliye firmasının alanında uzman ve deneyimli olması son derece önemlidir.

Saygınlar Nakliyat, beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebileceğiniz bir isim olup İspanya nakliye hizmetlerinde güvenin adresi olmayı başarmıştır.

Tüm yük taşımacılığı tipinde hizmet veren firmamız ile kazançlı çıkmak için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Lojistik sektöründeki gelişmelere entegre olarak İspanya nakliye çözümleri sunan Saygınlar Nakliyat; Türkiye – İspanya arasında karayolu tır taşımacılığı hizmetine odaklanmıştır.

Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerindeki tecrübesini Avrupa’da hız kesmeden devam ettiren ve başarılı projeleri gerçekleştiren Saygınlar Nakliyat’tan İspanya nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Türkiye İspanya arasında lojistik çözüm olarak fiziksel dağıtımda karayolu, denizyolu ve havayolu gibi hizmetler sunar. Bu hizmetlere ulaşmak bir telefon kadar sizlere yakındır.