İspanya Nakliye

18.12.2019
İspanya Nakliye

Lojistik sektöründeki gelişmelere entegre olarak İspanya nakliye çözümleri sunan Saygnlar Nakliyat; Türkiye – İspanya arasında karayolu tır taşımacılığı hizmetine odaklanmıştır. Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerindeki tecrübesini Avrupa’da hız kesmeden devam ettiren ve başarılı projeleri gerçekleştiren Saygınlar Nakliyat’an İspanya nakliye hizmeti alabilirsiniz. Türkiye İspanya arasında lojistik çözüm olarak fiziksel dağıtımda karayolu, denizyolu ve havayolu gibi hizmetler sunar. Bu hizmetlere ulaşmak bir telefon kadar sizlere yakındır.

İspanya Karayolu Nakliye

İspanya Haritası

Avrupa’nın Polonya, Almanya, Fransa, Çek Cumhuriyeti, İspanya, İngiltere, Filandiya arası karayolu TIR özmal araçlarıyla hizmet sunan Saygınlar; CMR Sigortası, İSO 9001 Belgesi, Global teminatı gibi ayrıcalıklı müşteri odaklı çalışmalarıyla İspanya Karayolu Nakliye hizmeti sunar. İspanya’dan getirdiği ithalat ve transit yükleri Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri Ülkelerine aktarmalı ve direk seferleri ile teslim eder. Profesyonel müşteri hizmet desteği ve düzenli bilgilendirme servisleriyle yükünüzün nerede olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. İspanya karayolu nakliye hizmetinde komple taşıma, proje taşımacılığı ve parsiyel taşımacılık sunar. İstanbul – İspanya arasında düzenli parsiyel tırlarımız hızlı ve güvebilir şekilde yüklerinizi hem ihracat hemde ithalat olarak ulaştırmaktadır.

İspanya Proje Nakliye

Ağır tonajlı ve gabari dışı yüklerinizin Türkiye – İspanya aynı şekide ithalat taşıması olarak İspanya – Türkiye arası proje taşımacılık hizmeti CMR Sigortası güvencesiyel Saygınlar Nakliyat bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Gerek RORO gerek ise karayolu ile yükleriniz her zaman hızlı ve güvenilir şekilde İspanya’nın aşağıdaki illerine Proje nakliye yapmaktayız:

AlbaceteCuencaPortugalete
Alcala de HenaresElcheSabadelli
AlgecirasEscurialSagunto
AlicanteFiguerasSalamanca
AlmeriaGetxoSan Sebastian
AranjuezGıjonSantiago de Compostela
AtapuercaGironaSantillana del Mar
Avila de los CaballerosGranadaSegovia
BaezaLa CorunaSevilla
BadajozLeonTarragona
BadalonaLleidaTarrasa
BarselonaLugoToledo
BilbaoMadridUbeda
BurgosMalagaValensiya
CadizMeridaValladolid
CalahorraMurciaVitoria-Gasteiz
CartagenaOviedoZaragoza
CordobaPalma de Mallorca
CorunnaPamplona

İspanya – Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri Nakliye

İspanya’dan düzenli olarak direk veya aktarmalı olarak Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Duba, Katar, Ürdün, Lübnan, Suudi Arabistan, Yemen, Bahreyn, Umman, Ukrayna, Bulgaristan, Gürcistan, İran, Irak, Azerbaycan gibi bölgelere karayolu teslimat yapmaktayız.