Japonya Nakliye

Japonya Nakliye

Japonya nakliye hizmeti veren firmalar aracılığıyla yük göndermektedir. Bir Doğu Asya ülkesi olan Japonya ada ülkesi olarak varlığına devam etmektedir. Teknoloji, bilişim, mühendislik gibi pek çok alanda dünyanın sayılı ülkeleri arasında yer almaktadır.

Özellikle İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra ülke yeniden yapılanmaya gitmiş, kısa sürede çok büyük atılımlar gerçekleştirerek ekonomik, siyasi, askeri gibi pek çok alanda ön sıralara yerleşmiştir.

Uzun yıllardır Türkiye ile Japonya arasındaki dış ticaret istenen seviyelere ulaşamamış olsa da her zaman varlığını devam ettirmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak dünyanın hemen her yerine olduğu gibi Japonya’ya gidecek yükleriniz için de çözüm ortağı oluyoruz.

Geniş acente ağımız sayesinde kapıdan kapıya, kapıdan limana, limandan kapıya da limandan limana taşımacılık yapıyoruz.

Beklentilerinize kusursuz çözümler üretmek adına bütün yasal yüklerinizi Japonya’daki müşterilerinize en hızlı şekilde teslim ediyoruz.

Yükünüzün miktarına, türüne, ölçülerine göre farklı nakliye modelleri geliştirerek zahmetsiz bir nakliye deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz.

Güney Kore Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Japonya Nakliye Fiyatları

Japonya nakliye fiyatları birtakım hususlara göre değişmektedir. Bu nedenle bütün hizmetlerimizde sabit bir nakliye fiyatı üzerinden yardımcı olunamamaktadır.

Japonya nakliye fiyatlarını etkileyen en temel husus mesafedir. Mesafe, yükünüzün teslim alınacağı yer ile Japonya’da teslimatın yapılacağı son adrese göre hesaplanmaktadır.

Bir diğer etken nakliye modelidir. Farklı türlerde, çeşitli sektörlerde Japonya’ya yük gönderildiği için firmamız çeşitli nakliye modelleriyle hizmet vermekte, buna göre de fiyat değişimi olmaktadır.

Her şeye rağmen Saygınlar olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlara sunuyoruz.

Japonya nakliye fiyatları bir takım sabit fiyatlara göre de değişmektedir. En güncel ve net fiyatları öğrenmek için çağrı merkezimizi arayabilir, nakliye masrafınızın ne kadar olacağını öğrenebilirsiniz.

Fas Nakliye hizmet detaylarına ulaşmak için tıklayın

japonya tır firmaları

Japonya Parsiyel Nakliye

Japonya’ya pek çok farklı sektörde, farklı yoğunlukta binlerce firmanın yük göndermesi gerekebilmektedir.

Her zaman her müşterimizin bir araç dolusu ya da konteyner dolusu yükü olamamaktadır. Bu durumda devreye Japonya parsiyel nakliye hizmetimiz girmektedir.

Japonya parsiyel nakliye uygulamalarımızla yüklerinizin miktarı ve cinsi her ne olursa olsun alıcısına ulaştırılabilmektedir.

Parça yükleriniz bulundukları adreslerden toplanmakta, depolarımızda haftanın belli günleri çıkış yapılmakta ve en kısa sürede Japonya’daki son alıcıya ulaşılmaktadır.

Tehlikeli ve yasaklı maddeler dışında bütün yüklerinizin taşımacılığı gerçekleştirilebilmektedir. Başlıca şu avantajlarıyla Japonya parsiyel nakliye ön plana çıkmaktadır:

  • Parsiyel nakliyede aynı araca aynı güzergaha gidecek yükler yüklenmekte, böylece araçlarımız farklı güzergahlar kullanmadan en hızlı şekilde varış noktasına ulaşmaktadırlar.
  • Güvenilirlik konusunda hiçbir dezavantaj olmamakta, mallarınız hiçbir zarar görmeden sağlam şekilde alıcısına ulaştırılmaktadır.
  • Fiyatlandırma açısından parsiyel nakliye en uygunu olup lojistik giderleriniz minimum seviyeye inmektedir.

Firmamız Japonya’ya gitmesi gereken her türlü parça yükünüzde yardımcı olmakta, bunun için çağrı merkezimizle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır. Ekibimiz bütün süreci başarıyla koordine edecektir.

Japonya Parsiyel Nakliye Fiyatları

Japonya parsiyel nakliye fiyatları açısından oldukça avantajlıdır. Bunun nedeni genel kıstaslar baz alındığında parsiyel nakliyenin en ekonomik nakliye modeli olmasıdır ve Japonya’ya nakliyede denizyolunun kullanılması nakliye giderlerini daha da düşürmektedir.

Japonya parsiyel nakliyat fiyatları hesaplanırken her hizmet ayrı fiyatlandırılmaktadır. Bütün bir aracın kira bedeli yerine sadece yüklerinizin kapladığı alan kadar yerin ücretlendirmesi yapılmaktadır.

Taşınacak yükünüzün eni, boyu, yüksekliği ve adedinin çarpımından hacmi hesaplanmaktadır. Hacmine göre, mesafeye göre ve yük türüne göre fiyatlandırma gerçekleştirilmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak her zaman hedefimiz en hızlı ve en kaliteli nakliyatı en uygun fiyatlarla yapmaktır. Bu nedenle bütçenize en uygun fiyatları tarafımızda bulabilirsiniz.

Japonya Nerededir?

Nippon-koku (yardım·bilgi)), Doğu Asya’da bir ada ülkesidir. Büyük Okyanus’ta bulunan Japonya Japon Denizi’nden Çin, Kuzey Kore, Güney Kore ve Rusya’nın doğusuna, kuzeyde Ohotsk Denizi’nden güneyde Doğu Çin Denizi’ne ve Tayvan’a kadar uzanır.

Vikipedi

Japonya Frigo Nakliye

Japonya ile ticaret yapan firmaların en fazla ihtiyaç duydukları nakliye modellerinden birisi frigo nakliyedir. Japonya frigo nakliye kapsamında soğuk zincir halkasıyla taşınması gereken bütün yükleriniz, uygun sıcaklık ortamlarında ilk satıcıdan son alıcıya kadar ulaştırılmaktadır.

Japonya frigo nakliyat uygulamalarımızda taşınabilen yükler oldukça fazladır. Yaş sebze ve meyve, dondurulmuş gıda, kimyasal ürünler, tıbbi ürünler, ilaçlar ve daha birçok ürünün sabit ısıda taşınması gerekmektedir.

Aksi taktirde ürünlerin raf ömrü kısalabilmekte, tazelikleri kaybolmakta ve temel özelliklerini kaybedebilmektedirler.

Saygınlar Nakliyat olarak frigo nakliye hizmetlerimizde yeni nesil, soğutmalı araçlarla hizmet veriyoruz. Konteynerlerimizin ısı ayarları yükleme sırasında ürün için ideal seviyeye çıkarılıyor ve son alıcıya teslimatına kadar aynı ısıda kalması sağlanıyor.

Düzenli olarak sıcaklık kontrolleri yapılarak sorunsuz çalıştığı tespit ediliyor. Böylece ürünleriniz hiçbir zarar görmeden son alıcısına ulaştırılıyor.

Japonya frigo nakliye hizmetlerimizde yükleriniz bulunduğunuz yerden alınıp yine Japonya’da son adrese teslim edilebiliyor.

Deneyimli kadromuz ve modern araçlarımızla ilk günkü tazeliğinde ve kalitesinde teslimatlarımız yapılıyor.

Metreküp hesaplama işleri için tıklayın

japonya denizyolu nakliye

Japonya Ağır Nakliye

Vermiş olduğumuz hizmetlerden bir diğeri Japonya ağır nakliyat olmaktadır. Ağır nakliye, standart dışı yüklerin standart dışı yöntemlerle ve araçlarla taşınmasıdır.

Dolayısıyla klasik nakliyelerden çok daha özeldir ve her firmanın üstlenebileceği bir sorumluluk değildir.

Japonya ağır nakliyat alanında firmamız tamamen özel bir ekiple çalışmaktadır ve ekiplerimiz özel ekipmanlarla, makinalarla çalışmalarını sürdürmektedirler.

Türbin, konteyner şantiye, yat, tekne, ağır araçlar, iş makinaları, vinç malzemeleri, boru hatları, jeneratör ve daha pek çok yükün taşınması tarafımızdan yapılmaktadır.

Yükün detayları, güzergahı, kullanılacak araçlar, görev alacak personeller, resmi işlemler ve diğer hepsi kolaylıkla halledilmekte, vaat edilen zamanda teslimat adresine ulaştırılmaktadır.

Japonya Denizyolu Taşımacılığı

Japonya bir ada ülkesidir. Bu nedenle ülkeye başka ülkelerden gelecek yükler denizyolunu ya da havayolunu kullanmalıdır.

Denizyolu daha ekonomik ve daha esnek olması nedeniyle en çok tercih edilendir. Türkiye’den Japonya’ya bir denizyolu taşımacılığının ortalama süresi 40 gündür.

Japonya denizyolu taşımacılığı alanında bizler beklentileri fazlasıyla karşılıyoruz. İstanbul, İzmir, Mersin, Bursa, İskenderun gibi yerlerde bulunan limanlarımızdan yüklerinizi gemilere yüklüyor ve Japonya’ya ulaştırıyoruz.

Japonya’ya ulaştıktan sonra da isterseniz karayoluyla son alıcıya teslim ediyoruz. Tokyo, Amagasaki, Kobe, Kushiro, Akita, Chiba, Higashi-Harima, Himeji, Hachinohe, Hakodate, Hiroshima, Kawasaki, Kinuura gibi limanlara ulaşıyoruz.

Yine Mizushima, Moji, Sakai, Sakaide, Shimizu, Nagoya, Osaka, Tomakomai limanlarına yük indirebiliyoruz.

Japonya Konteyner Nakliye Hizmeti Aşamaları

Japonya konteyner nakliye hizmeti aşamaları oldukça çeşitlidir. Firma olarak her zaman önceliği müşteri memnuniyetine ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına veriyoruz.

Bu kapsamda konteynerlerde çok farklı yükler taşıyabiliyor, yükün özelliklerine göre farklı konteyner modelleri kullanabiliyoruz.

Bütün detaylar da konteyner nakliye aşamalarında değişikliğe neden olabiliyor.

En temelinde istenirse konteynerlere yükler yükünüzün bulunduğu yerde yüklenebilir. Ardından araçlarımız limana hareket ederek limanda gemiye yükleme yapılır.

Gemi ile birlikte Japonya’ya doğru yola çıkan konteyner ister limanda alıcıya teslim edilir, isterseniz limanda acentemiz tarafından son alıcıya kadar ulaştırılır.

Uzman ekibimiz bütün aşamaları hassasiyetle planlayarak en başarılı sonuca ulaşacaktır.