İsviçre Nakliye

İsviçre Nakliye

Her geçen gün hızla büyüyen Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak İsviçre nakliye alanında üstün kalite hizmetler sunuyoruz.

CMR Sigorta güvencesi dahilinde verdiğimiz nakliye hizmetlerimizle kuruluşumuzun ilk yılından beri memnun bıraktığımız binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabileceğimizi iddia ediyoruz.

İsviçre’ye yapılacak taşımacılık hizmetlerinde güvenilir bir iş ortağı arıyorsanız Saygınlar Nakliyat her zaman doğru çözüm adresidir.

Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak sigorta güvencesinde ve rekabetçi fiyatlarla İsviçre şehirlerine güvenilir bir şekilde nakliye hizmetleri sunuyoruz.

Her geçen gün hızlı bir şekilde büyüyen firmamız, müşterilerimizin tüm avantajlardan faydalanmasını sağlayarak beklentileri en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor. İsviçre nakliye alanında verdiğimiz hizmetlerimiz şunlardır;

 • İsviçre parsiyel taşımacılık,
 • İsviçre komple tenteli taşımacılık,
 • İsviçre lowbed proje taşıma hizmetleri,
 • İsviçre frigo taşıma.

İsviçre nakliye alanında Saygınlar Nakliyat firması olarak parsiyel ve gabari dışı, ağır nakliye gibi daha birçok alanda üstün kalite hizmetler vermekteyiz.

Güvenilir bir iş ortağı olarak yüklerinizi çıkış noktasından son alıcıya kadar hasarsız ve belirlenen süre içerisinde ulaştırıyoruz.

Hizmetlerimizden memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaktan gurur duyarız.

Türkiye’den yüklediğimiz yükleri İsviçre’de son noktaya kadar eğitimli şoförlerimizle ulaştırırken aynı zamanda mesai günleri içerisinde yükleriniz hakkında bilgilendirme hizmeti de sunmaktayız.

CMR Sigortamız ile yüklerinizi taşıyarak sağlam ve hızlı teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Gabari dışı taşımacılık, ağır nakliye, parsiyel, komple, frigo ve proje taşımacılığı gibi çeşitli hizmetlerle iyi bir iş ortağı olmaktan gurur duyuyoruz.

Genç araç filomuz, uzman saha çalışanlarımız ve eğitimli şoförlerimizle beklediğiniz üstün kalite hizmeti en iyi şekilde sağlıyor ve çok yönlü hizmet yelpazesi sunuyoruz.

İsviçre Kargo ve TAŞIMACILIK

İsviçre, Batı Avrupa üzerinde yer alan bir ülkedir. Ülke çevresi Alplerle çevrilidir. Ülkenin denize kıyısı yoktur. Bu nedenle İsviçre kargo ve taşımacılık hizmetleri kapsamında denizyolu kullanılmaz.

Başkenti Bern olan ülke Türkiye’yle her yıl çok sayıda nakliye çalışmaları yapmaktadır. İki ülke arasında yapılan nakliye çalışmalarında bilgi ve birikim sahibi ekibimiz hizmet vermektedir.

Türkiye ile İsviçre arasında farklı özelliklerde yükler taşınır. Yük taşıma hizmeti için özel araçlar kullanılır. Nakliye araçları karayolu üzerinden hareket ederek yükleri taşır.

İki ülke arasında farklı özelliklerde yük taşınmaktadır. Yükün özelliklerine bağlı olarak farklı nakliye türleri arasından uygun nakliye türü tercih edilir. Türkiye – İsviçre arasında yük taşınırken tercih edilen taşıma yöntemleri:

 • Komple nakliye
 • Parsiyel nakliye
 • Frigo nakliye
 • Ağır nakliye

Tam donanımlı firmamız farklı özelliklerde nakliye hizmetleri üzerine çalışmalar yapmaktadır. Nakliye çalışmalarında her zaman tecrübe sahibi ekip görev alır.

Müşteri isteği ve ihtiyacı doğrultusunda oluşturulan nakliye planı sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Planlı ve programlı taşıma hizmeti sayesinde zaman kaybı yaşanmaz.

İsviçre Karayolu Nakliye

İsviçre Orta Avrupa’da, deniz ve okyanusa kıyısı olmayan bir ülkedir. Bu nedenle İsviçre’ye ulaşmanın yolu karayolundan geçmektedir. İsviçre karayolu nakliye alanında firmamız farklı taşıma türlerinin tamamıyla hizmet sağlamaktadır.

İsviçre karayolu nakliyelerimizde en hızlı biçimde yükleme noktasından son alıcıya ulaşma hedefimiz olmaktadır. Bunun için güzergâh tercihimiz başarıyla yapılmakta, en hızı gidilebilecek, en güvenli olacak ve en ekonomik güzergâh tercihi yapılmaktadır.

İsviçre karayolu nakliye operasyonlarımızda çıkış noktamız Türkiye olmakta, buradan Bulgaristan’a geçilmektedir.

Ardından Romanya, Macaristan, Avusturya, Almanya şeklinde ilerlenmekte ve Almanya’dan İsviçre’ye giriş yapılmaktadır.

Türkiye’den İsviçre’ye gerçekleştirilen nakliye operasyonlarında nakliye süresi hava ve yol koşullarına göre değişebilse de 5-7 gün arasında olmaktadır.

Macaristan Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

İsviçre Nakliye Güzergahı

Karayolu nakliye, komple taşıma, parsiyel taşıma ve daha birçok taşımacılık hizmetini sunduğumuz Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firmamız ile nakliye öncesinde belirlediğimiz güzergahlar üzerinden İsviçre’ye nakliye hizmeti sunuyoruz.

Kuruluşumuz olan 2001 yılından beri verdiğimiz hizmetlerden memnun kalan tüm müşterilerimiz gibi sizin de tüm beklentilerinizi verdiğimiz üstün kalite hizmetlerle en iyi şekilde karşılayacağımızdan şüpheniz olmasın.

Peki, Saygınlar Nakliyat olarak İsviçre nakliye hizmetlerimizde hangi güzergâhları kullanırız?

1. güzergah: Türkiye

2. güzergah: Bulgaristan

3. güzergah: Romanya

4. güzergah: Macaristan

5. güzergah: Avusturya

6. güzergah: Almanya

Varış noktası: İsviçre

İsveç Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

isviçre nakliyecileri

İsviçre Uluslararası Nakliyat

İsviçre uluslararası nakliyat alanında ilk günden bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Bu nedenle de operasyon detaylarımızı müşterilerimizin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda şekillendiriyor, farklı nakliye türleriyle öne çıkıyoruz. Bu noktada başlıca nakliye türlerimiz şunlardır:

 • İsviçre parsiyel nakliye,
 • İsviçre frigo nakliye,
 • İsviçre ağır nakliye,
 • İsviçre gabari dışı nakliye,
 • İsviçre proje nakliye.

Nakliye operasyonlarımızın tamamını CMR Sigorta ile yapıyoruz. Böylece İsviçre uluslararası nakliyatta bütün önlemleri aldığımız halde en kötü ihtimallere karşı müşterilerimizi güvenceye alıyoruz.

Her biri alanında deneyim sahibi, İsviçre nakliye süreçleri hakkında deneyimli, tecrübeli, işini layıkıyla yapan ve kendini sürekli geliştiren bir kadroyla çalışıyoruz. Böylece evrak işlemlerinden gümrük işlemlerine kadar her aşamada birikimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Eğitimli şoförlerimiz ve uzman saha çalışanlarımız yanında tamamı genç araç filomuzla yollarda oluyoruz.

Bakımları aksatılmadan yapılan araç filomuz içinde yükünüze ve ihtiyacınıza en uygununu tahsis ederek Türkiye’nin bütün şehirlerinden yükleme yaparak İsviçre’nin her şehrine yük teslimatı gerçekleştiriyoruz.

Taşıma süreçlerine dair de daima sizleri bilgilendiriyoruz.

Metreküp hesaplama işlemleri için tıklayın

İsviçre Parsiyel Taşımacılık

Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak komple, parsiyel, proje ve ağır nakliyat gibi daha birçok taşımacılık hizmetleri sunarak müşterilerimizin yüklerini güvenilir bir şekilde belirlenen süre içerisinde son alıcıya kadar ulaştırıyoruz.

Aynı güzergah üzerindeki müşterilerimizin yüklerini parçalar halinde aynı araç ile hasarsız bir şekilde nakliye ediyoruz.

Bu taşımacılık alanındaki asıl hedefimiz, parçalar halinde ulaştırılması gereken yüklerin çok daha uygun fiyatlarla ulaştırılmasını sağlayarak müşterilerimize daha uygun bir fiyat çıkartmaktır.

Bu sayede hem maliyet açısından daha büyük avantajlara sahip olabilir hem de yüklerinizi İsviçre’ye hasarsız ve güvenilir bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Kuruluşumuzun ilk yıllarından beri verdiğimiz nakliye ve parsiyel taşımacılık işlemlerinde en iyi hizmeti sunmayı ilke edinerek müşterilerimize en üstün kalite hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

Hindistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Parsiyel Yük Nasıl Hesaplanır?

Yüklerinizi İsviçre’ye güvenilir bir şekilde ulaştırırken yüklerinizin ağırlığı ve hacmi oldukça önemli bir husustur.

Karayolu taşımacılığının bir kolu olan parsiyel taşımacılık alanında hem müşterilerimizin bütçesine uygun fiyatlandırma yapıyoruz hem de CMR Sigortamız ile yüklerinizi hasarsız ve güvenilir bir şekilde son alıcıya kadar ulaştırıyoruz.

Güvenilir bir iş ortağı arayanlar için en uygun adres Saygınlar Nakliyat olarak, memnun kalan tüm müşterilerimiz gibi sizin de nakliye hizmetlerimizle beklentilerinizin en iyi şekilde karşılanmasını sağlıyoruz.

Peki, parsiyel yük taşımacılığında hesaplamalar neye göre yapılmaktadır?

Parsiyel yükün M3 hesaplaması, EN x BOY x YÜKSEKLİK x ADET şeklindedir.

 • 1 m3 = 333 kg
 • 1 ton  = 3 m3
 • 1 ldm = 1750 kg

İsviçre Frigo Nakliye

İsviçre Türkiye’ye nazaran oldukça sert bir iklime sahiptir. Tarım için de toprakları çok elverişli değildir. Bu nedenle Türkiye’den İsviçre’ye soğuk zincir halkasıyla taşınması gereken pek çok yük olmaktadır.

İsviçre frigo nakliye hizmetlerimizle bizler yıllardır iki ülke arasında taşımacılık yapıyor, özel araçlarımızla sorunsuz taşımacılığın adresi oluyoruz.

İsviçre frigo nakliye uygulamamızla çıkış noktasında son alıcıya kadar sabit sıcaklıkta taşınması gereken her türlü yükünüzü gönderebilirsiniz.

Her zaman en modern taşımacılık yöntemlerini ve donanımlarını kullanan firmamız soğutmalı dorseleriyle ürünlerinizi sağlıklı şekilde taşımaktadır.

İsviçre frigo nakliye uygulamalarımızda araçlarımız +18 ile -26 derece arasında, yükün özelliklerine göre ayarlanabilmekte, yükleme noktasından son alıcıya varana kadar aynı sıcaklık muhafaza edilmektedir.

Böylece ürünlerinizin raf ömründe, kimyasal özelliklerinde, fiziki görünümlerinde hiçbir değişme olmamaktadır.

Frigo nakliyelerimizle İsviçre’ye en çok taşınması talep edilen ürünler yaş sebze ve meyveler, et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, dondurulmuş gıdalar olmaktadır.

Yine çeşitli kimyasallar, sağlık ürünleri, tıbbi malzemeler, içecekler vs. de yoğun şekilde tam donanımlı, modern araçlarımızla İsviçre’ye ulaştırılmaktadır.

Romanya Nakliye hizmetlerimizle ilgili bilgi almak için tıklayın

isviçre nakliyeciler

İzmir İsviçre Nakliye

İsviçre’ye taşınacak yükler belirli noktalardan alınır ve teslimat noktasına doğru yola çıkar. Firmamız Türkiye’nin farklı bölgelerinden yük kabul etmektedir.

İzmir İsviçre nakliye çalışmalarında ön plana çıkan firmamız bütçe dostu fiyatlarla nakliye hizmeti vermektedir. Nakliye fiyatları belirlenirken;

 • Nakliye yapılacak iki adres arasındaki mesafe,
 • Taşınan yükün özellikleri,
 • Hangi nakliye türünün tercih edildiği göz önünde bulundurulur.

Firmamız öncelikle yük sahibiyle görüşür. Ardından yük incelemesi yapılır ve yukarıda yer alan maddeler doğrultusunda fiyat aralığı belirlenir.

Firmamız ve müşteri arasında fiyatta anlaşma sağlandığında nakliye detayları belirlenir. Bu detaylar doğrultusunda Türkiye ile İsviçre arasında nakliye çalışmaları yapılır.

Sigortalı, güvenilir ve uygun nakliye için her zaman firmamızı tercih edebilirsiniz.

Azerbaycan Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

İsviçre Nakliye Firmaları

İsviçre Avrupa kıtasının tam merkezinde yer alan ülkelerden birisidir. Avrupa’nın coğrafi olarak en küçük ülkelerinden birisi olmanın yanında topraklarının büyük kısmı dağlarla ve göllerle kaplıdır.

Buna karşı ekonomik olarak, sosyal refah olarak, insan hakları, gelişmişlik, eğitim, sanayi gibi hemen her alanda en üst sıralardadır.

İsviçre dünyanın pek çok ülkesine onlarca alanda mal ihraç ettiği gibi pek çok kalemde ithalat da yapmaktadır.

Ülkemizden de birçok sektörde önemli ölçüde ithalat gerçekleştirmekte, ticari ilişkileri olan firmalar İsviçre nakliye firmaları ile ürünlerini İsviçre’ye ulaştırmaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak uzun yıllardır iki ülke arasında seferler düzenliyor, müşterilerimizin her türlü ihtiyacına kaliteli, güvenilir ve hızlı çözümler üretiyoruz.

İsviçre Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Parsiyel taşımacılık, aynı güzergah üzerindeki birden çok müşterinin yüklerinin aynı araçlar ile taşınmasını sağlayan nakliye hizmetidir. Parsiyel taşımacılığın en büyük avantajı parça parça yükleri olan müşterilerin nakliye hizmetlerinin daha uygun fiyatlarla yapılmasını sağlamaktır.

Transit Taşımacılık Nedir?

Transit taşımacılık, bir ülkeden başka bir ülkeye yapılacak nakliye hizmetinin üçüncü bir ülke üzerinden gerçekleştirilmesidir.