İsviçre Nakliye

14.01.2021
İsviçre Nakliye

Her geçen gün hızla büyüyen Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak İsviçre nakliye alanında üstün kalite hizmetler sunuyoruz.

CMR Sigorta güvencesi dahilinde verdiğimiz nakliye hizmetlerimizle kuruluşumuzun ilk yılından beri memnun bıraktığımız binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabileceğimizi iddia ediyoruz. İsviçre’ye yapılacak taşımacılık hizmetlerinde güvenilir bir iş ortağı arıyorsanız Saygınlar Nakliyat her zaman doğru çözüm adresidir.

İsviçre Nakliye Hizmeti

İsviçre Nakliye Hizmeti

İsviçre nakliye alanında Saygınlar Nakliyat firması olarak parsiyel ve gabari dışı, ağır nakliye gibi daha birçok alanda üstün kalite hizmetler vermekteyiz. Güvenilir bir iş ortağı olarak yüklerinizi çıkış noktasından son alıcıya kadar hasarsız ve belirlenen süre içerisinde ulaştırıyoruz. Hizmetlerimizden memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaktan gurur duyarız. Türkiye’den yüklediğimiz yükleri İsviçre’de son noktaya kadar eğitimli şoförlerimizle ulaştırırken aynı zamanda mesai günleri içerisinde yükleriniz hakkında bilgilendirme hizmeti de sunmaktayız.

CMR Sigortamız ile yüklerinizi taşıyarak sağlam ve hızlı teslimatlar gerçekleştiriyoruz. Gabari dışı taşımacılık, ağır nakliye, parsiyel, komple, frigo ve proje taşımacılığı gibi çeşitli hizmetlerle iyi bir iş ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. Genç araç filomuz, uzman saha çalışanlarımız ve eğitimli şoförlerimizle beklediğiniz üstün kalite hizmeti en iyi şekilde sağlıyor ve çok yönlü hizmet yelpazesi sunuyoruz.

Macaristan Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

İsviçre Nakliye Güzergahı

İsviçre Nakliye Güzergahı

Karayolu nakliye, komple taşıma, parsiyel taşıma ve daha birçok taşımacılık hizmetini sunduğumuz Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firmamız ile nakliye öncesinde belirlediğimiz güzergahlar üzerinden İsviçre’ye nakliye hizmeti sunuyoruz. Kuruluşumuz olan 2001 yılından beri verdiğimiz hizmetlerden memnun kalan tüm müşterilerimiz gibi sizin de tüm beklentilerinizi verdiğimiz üstün kalite hizmetlerle en iyi şekilde karşılayacağımızdan şüpheniz olmasın. Peki, Saygınlar Nakliyat olarak İsviçre nakliye hizmetlerimizde hangi güzergâhları kullanırız?


1. güzergah: Türkiye

2. güzergah: Bulgaristan

3. güzergah: Romanya

4. güzergah: Macaristan

5. güzergah: Avusturya

6. güzergah: Almanya

Varış noktası: İsviçre


İsveç Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

İsviçre Parsiyel Taşımacılık

İsviçre Parsiyel Taşımacılık

Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak komple, parsiyel, proje ve ağır nakliyat gibi daha birçok taşımacılık hizmetleri sunarak müşterilerimizin yüklerini güvenilir bir şekilde belirlenen süre içerisinde son alıcıya kadar ulaştırıyoruz.

Aynı güzergah üzerindeki müşterilerimizin yüklerini parçalar halinde aynı araç ile hasarsız bir şekilde nakliye ediyoruz. Bu taşımacılık alanındaki asıl hedefimiz, parçalar halinde ulaştırılması gereken yüklerin çok daha uygun fiyatlarla ulaştırılmasını sağlayarak müşterilerimize daha uygun bir fiyat çıkartmaktır. Bu sayede hem maliyet açısından daha büyük avantajlara sahip olabilir hem de yüklerinizi İsviçre’ye hasarsız ve güvenilir bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Kuruluşumuzun ilk yıllarından beri verdiğimiz nakliye ve parsiyel taşımacılık işlemlerinde en iyi hizmeti sunmayı ilke edinerek müşterilerimize en üstün kalite hizmeti sunmaya devam ediyoruz.


Parsiyel Yük Nasıl Hesaplanır?

Yüklerinizi İsviçre’ye güvenilir bir şekilde ulaştırırken yüklerinizin ağırlığı ve hacmi oldukça önemli bir husustur. Karayolu taşımacılığının bir kolu olan parsiyel taşımacılık alanında hem müşterilerimizin bütçesine uygun fiyatlandırma yapıyoruz hem de CMR Sigortamız ile yüklerinizi hasarsız ve güvenilir bir şekilde son alıcıya kadar ulaştırıyoruz. Güvenilir bir iş ortağı arayanlar için en uygun adres Saygınlar Nakliyat olarak, memnun kalan tüm müşterilerimiz gibi sizin de nakliye hizmetlerimizle beklentilerinizin en iyi şekilde karşılanmasını sağlıyoruz. Peki, parsiyel yük taşımacılığında hesaplamalar neye göre yapılmaktadır?

Parsiyel yükün M3 hesaplaması, EN x BOY x YÜKSEKLİK x ADET şeklindedir.

1 m3 = 333 kg

1 ton  = 3 m3

1 ldm = 1750 kg


İsviçre Transit Taşımacılık

Yüklerinizi bir ülkeden farklı bir ülkeye nakliye ederken üçüncü bir ülke üzerinden yapılan taşımacılığa transit taşımacılık denir. Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak nakliye hizmetlerimizde uzman saha kadromuz, eğitimli şoförlerimiz ve genç araç filomuz ile İsviçre’ye yapılacak transit taşımacılık hizmetlerimizle müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Türkiye’nin bulunduğu konumda yapılan nakliye hizmetlerinde ciddi öneme sahip transit taşımacılık işlemleri, sağladığımız profesyonel hizmetlerle güvenilir bir şekilde tamamlanıyor.

Dünya çapında uluslararası nakliye hizmetlerinde üstün kalite hizmetler sağlayan Saygınlar Nakliyat, İsviçre transit taşımacılık alanında da en güvenilir iş ortağıdır. Transit taşımacılık alanında iyi bir nakliye hizmeti almak için Saygınlar Nakliyatı tercih ederek yüklerinizin hasarsız ve güvenilir bir şekilde belirlenen süre içerisinde son alıcıya ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Azerbaycan Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

İsviçre Nakliye Hizmetlerimiz

Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak sigorta güvencesinde ve rekabetçi fiyatlarla İsviçre şehirlerine güvenilir bir şekilde nakliye hizmetleri sunuyoruz. Her geçen gün hızlı bir şekilde büyüyen firmamız, müşterilerimizin tüm avantajlardan faydalanmasını sağlayarak beklentileri en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor. İsviçre nakliye alanında verdiğimiz hizmetlerimiz şunlardır;

  1. İsviçre parsiyel taşımacılık,
  2. İsviçre komple tenteli taşımacılık,
  3. İsviçre lowbed proje taşıma hizmetleri,
  4. İsviçre frigo taşıma.

İsviçre Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Parsiyel taşımacılık, aynı güzergah üzerindeki birden çok müşterinin yüklerinin aynı araçlar ile taşınmasını sağlayan nakliye hizmetidir. Parsiyel taşımacılığın en büyük avantajı parça parça yükleri olan müşterilerin nakliye hizmetlerinin daha uygun fiyatlarla yapılmasını sağlamaktır.

Transit Taşımacılık Nedir?

Transit taşımacılık, bir ülkeden başka bir ülkeye yapılacak nakliye hizmetinin üçüncü bir ülke üzerinden gerçekleştirilmesidir.