Rusya Nakliye

01.07.2017
Rusya Nakliye

Rusya nakliye hizmetlerinde yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile müşterilerimizin taşımacılık alanındaki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz. Saygınlar Nakliyat, deneyimli uzman personeli ile dilediğiniz her an yanınızda yer almaktadır.

Rusya Nerede?

Rusya, Avrasya’nın kuzeyinde yer alan ve federal yarı başkanlık sistemiyle yönetilen bir cumhuriyettir. Türkiye ile sıcak ekonomik ilişkilerin olduğu ülkeye haftanın belirli günlerinde düzenli olarak ihracat yapılmaktadır.

Rusya’a Google Haritasından Ulaşmak İçin Tıklayın

Ekonomik ilişkiler açısından sağlıklı ilişkilerin yaşandığı ikili ülkede, ihracatın ve ithalatın fazla olması nakliye ihtiyacını da beraberinde arttırmaktadır. Taşımacılık, özen ve disiplin gerektiren bir alan olduğu için nakliye firması seçerken son derece dikkatli davranmak gerekir. Saygınlar Nakliyat, 11 yılı aşan deneyimi ile müşterilerine hizmet sunan ve hizmetlerinde hem ekonomik fiyatların çıkmasını sağlayan hem de müşterilerinin memnuniyetini en iyi şekilde sağlayan isimlerden biri haline gelmiştir. Türkiye – Rusya arası taşımacılık alanında siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetleri değerlendirerek aradığınızı en iyi şekilde elde etmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Rusya nakliye

Türkiye – Rusya Arası Taşımacılıkta Güven

Saygınlar Nakliyat, alanında uzman ekibi ile Türkiye’nin çeşitli noktalarından yaptığı alımları, zamanında teslimat noktasına ulaştırma hedefi ile hizmet sunan bir firmadır. Türkiye  – Rusya arası taşımacılıktan güven içinde yüklerinizi emanet edebileceğiniz firmamız, ISO 9001 standartlarına uygun taşımacılık hizmeti ile CMR sigorta kapsamında yüklerinizi ulaşılması gereken noktaya ulaştırmaktadır. Parsiyel taşımacılık, komple yük taşımacılığı, frgio taşımacılık alanlarında sahip olduğumuz deneyimi deneyimleyerek işlerinizin güven içinde tamamlanmasının keyfini yaşayabilirsiniz.

Rusya Parsiyel Nakliyat

Parsiyel taşımacılık, aracın bölünerek farklı müşterilere sunulması hizmetine verilen isimdir. Komple taşımacılıktan daha fazla hassasiyet gerektiren bir hizmet olduğu için bu hizmeti alacağınız firmanın güvenilir ve alanında deneyimli olmasına özen göstermeniz gerekir. Rusya parsiyel taşımacılık alanında uzun zamanların deneyimi ile hizmet sunan Saygınlar Nakliyat, aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir adrestir. Türkiye’nin çeşitli illerinden haftanın belirli günlerinde aldığımız yükleri, gerekli gümrükleme işlemlerinin tamamlanmasından sonra belirlenen güzergah üzerinden varış noktasına ulaştırıyoruz. Rusya parsiyel nakliyat hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Rusya Komple Nakliyat

İkili ülkenin ekonomik ilişkilerinin sağlıklı bir şekilde ilerlediği günümüzde, Rusya’ya haftanın belirli günlerinde ihracat hizmeti sunuyoruz. Rusya komple nakliyat hizmetlerinde güven içinde tercih edebileceğiniz Saygınlar Nakliyat, beklediğinizden daha kısa süre içinde ve güven ilkesine bağlı kalarak yüklerinizin yerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Rusya Frigo Taşımacılık

Dondurulmuş gıdaların taşınması işlemlerine verilen isim frigo taşımacılıktır.  Bunun için özel olarak donatılmış ve soğukluğu muhafaza edebilen araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Rusya frigo taşımacılık hizmetlerinde beklediğinizden çok daha fazlasına ulaşmak ve aradığınız hizmet kalitesinde yeni bir deneyim ile tanışmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Rusya Nakliye Hizmetlerinde Güvenin Adresi

Türkiye – Rusya ekonomik ilişkilerinin düzelmesinden sonra Rusya nakliye potansiyelide günden güne artıyor. Türkiye’den Rusya’ya yapılan ihracatta en çok yaş sebze ve meyve, kırmızı et, tavuk, domates, salatalık, limon, portakal, elma, armut, şeftali, konserve, karnabahar, lahana gibi gıda ürünleri ihrac edilmektedir. Rusya nakliyesi karayolu ile yapılmaktadır. İzlediğimiz güvenli ve seri güzergahlar üzerinden Türkiye – Rusya taşımalarında güveni ve hızlı teslimatı simgeliyoruz. Bünyemizde bulunan özmal araçlarımız içerisin FRİGO, TENTELİ, SAL Kasa, Mega TIR, bulunur.

Rusya çalışan araçlarımız 13.60 TIR‘dır. Türkiye’nin hangi şehrinde yükünüz olursa olsun, Rusya’nından tüm şehirlerine yüklerinizi teslim ederiz.

Rusya Nakliye Hizmetlerimiz

Frigo Taşımacılık: Soğutucu araçlarımızla ile termoking nakliye hizmeti

Sal Kasa: Gabari Dışı Yük Taşımacılığı

Tenteli: Kuru Yük Taşımacılık

Mega TIR: Havaleli (M3) Yük Nakliyesi

Lowbed: Ağır Nakliye Hizmeti

Proje Taşımacılığı: Fabrika, Okul, Köprü, Havalimanı, Rüzgar Yelkeni, Ağır Makine gibi Proje Taşımaları yapmaktayız.

Rusya Nakliyesi İçin Avantajlarınız

Özmal Araçlarımızla Rusya’nın Büyük Çoğunluğunaki Bölgelerine Gidiyoruz

CMR Sigortamızla özmal araçlarımızla taşıdığımız tüm yükler güvence altındadır.

UND Üyeliği: Firmamız Uluslararası Nakliyeciler Derneği’ne Üyedir.

C2 Belgesi: Saygınlar Nakliyat olarak; C2 Belgemizle taşımacılık hizmeti sunuyoruz. T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın Yetki Belgesine sahip firmayız.

Personellerimiz Rusya nakliye araçlarımızın günlük güzergah ve konum bilgilerini tarafınıza iletir.

Araçlarımız sevkiyat öncesi ve sonra bakıma girer ve sorunsuz taşıma prensibi ile hareket ederiz.

Hızlı şekilde yüklerinizin teslimatı için güvenli güzergahlarda araçlarımız seyir eder.

Saygınlar Nakliyat olarak Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri, Balkan Ülkeleri ve Rusya’ya yük taşıma hizmetini yıllardır güvenle gerçekleştirmekteyiz. Doğru ve zamanında planlama yaparak yüklerinizin zamanında teslimatı için efor harcarız. Bizim için en önemlisi güvendir. Yüklerinizi güvence altında taşır ve teslim ederiz.

Rusya nakliye çalışmalarımızda TIR’larımız Uluslararası Nakliyat’a uygun şekilde gerekli yetki belgeleri, evraklara sahiptir. Şöförlerimizde Rusya konusunda gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Rusya nakliyesine yakın bölge sevkiyatlarımız: Özbekistan, Kazakistan, Ukrayna, Belarus, Türkmenistan, Tacikistan’a taşıma hizmetleri sunarız.