Rusya Nakliye

01.07.2017
Rusya Nakliye

Türkiye – Rusya ekonomik ilişkilerinin düzelmesinden sonra Rusya nakliye potansiyelide günden güne artıyor. Türkiye’den Rusya’ya yapılan ihracatta en çok yaş sebze ve meyve, kırmızı et, tavuk, domates, salatalık, limon, portakal, elma, armut, şeftali, konserve, karnabahar, lahana gibi gıda ürünleri ihrac edilmektedir. Rusya nakliyesi karayolu ile yapılmaktadır. İzlediğimiz güvenli ve seri güzergahlar üzerinden Türkiye – Rusya taşımalarında güveni ve hızlı teslimatı simgeliyoruz. Bünyemizde bulunan özmal araçlarımız içerisin FRİGO, TENTELİ, SAL Kasa, Mega TIR, bulunur.

Rusya çalışan araçlarımız 13.60 TIR‘dır. Türkiye’nin hangi şehrinde yükünüz olursa olsun, Rusya’nından tüm şehirlerine yüklerinizi teslim ederiz.

Rusya Frigo Nakliye

Yukarıdaki saydığımız gıda ürünleri haricinde müşterilerimizin ihrac ettiği frigo tır için uygun yüklemeleri özmal termoking araçlarımızla taşırız. Ürünlerinizin sağlam teslimatı için araçlarımız sefer öncesi ve sonra full bakıma girer. Belirlenen rezervasyon gününde Rusya nakliye yapacak araçlarımız yükleme noktasında hazır bulunur. Operasyon ekibimiz İSO 9001 Kalite Yönergelerine uygun hareket ederek şöförlerimizi yönlendirir. Merkezimiz ve araçlarımız arasında mükemmel iletişim ile kusursuz nakliye yapmak için doğru planlama yaparız.

Rusya Nakliye Hizmetlerimiz

Frigo Taşımacılık: Soğutucu araçlarımızla ile termoking nakliye hizmeti

Sal Kasa: Gabari Dışı Yük Taşımacılığı

Tenteli: Kuru Yük Taşımacılık

Mega TIR: Havaleli (M3) Yük Nakliyesi

Lowbed: Ağır Nakliye Hizmeti

Proje Taşımacılığı: Fabrika, Okul, Köprü, Havalimanı, Rüzgar Yelkeni, Ağır Makine gibi Proje Taşımaları yapmaktayız.

Rusya Nakliyesi İçin Avantalarınız

Özmal Araçlarımızla Rusya’nın Büyük Çoğunluğunaki Bölgelerine Gidiyoruz

CMR Sigortamızla özmal araçlarımızla taşıdığımız tüm yükler güvence altındadır.

UND Üyeliği: Firmamız Uluslararası Nakliyeciler Derneği’ne Üyedir.

C2 Belgesi: Saygınlar Nakliyat olarak; C2 Belgemizle taşımacılık hizmeti sunuyoruz. T.C. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı’nın Yetki Belgesine sahip firmayız.

Personellerimiz Rusya nakliye araçlarımızın günlük güzergah ve konum bilgilerini tarafınıza iletir.

Araçlarımız sevkiyat öncesi ve sonra bakıma girer ve sorunsuz taşıma prensibi ile hareket ederiz.

Hızlı şekilde yüklerinizin teslimatı için güvenli güzergahlarda araçlarımız seyir eder.

Saygınlar Nakliyat olarak Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri, Balkan Ülkeleri ve Rusya’ya yük taşıma hizmetini yıllardır güvenle gerçekleştirmekteyiz. Doğru ve zamanında planlama yaparak yüklerinizin zamanında teslimatı için efor harcarız. Bizim için en önemlisi güvendir. Yüklerinizi güvence altında taşır ve teslim ederiz.

Rusya nakliye çalışmalarımızda TIR’larımız Uluslararası Nakliyat’a uygun şekilde gerekli yetki belgeleri, evraklara sahiptir. Şöförlerimizde Rusya konusunda gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Rusya nakliyesine yakın bölge sevkiyatlarımız: Özbekistan, Kazakistan, Ukrayna, Belarus, Türkmenistan, Tacikistan’a taşıma hizmetleri sunarız.