Kazakistan Nakliye

Kazakistan Nakliye

Kazakistan nakliye hizmetlerinde müşteri beklentilerini en üst seviyede tutan Saygınlar Nakliyat, hizmet kalitesini her geçen gün daha geniş alanlara yayarak müşterilerinin tercih ettiği isim olmaya devam ediyor.

Haftanın belirli günlerinde düzenli olarak Kazakistan nakliyat hizmeti sunan firmamız, hizmet ağını genişletmeye devam ederek daha fazla alanda hizmet verme anlayışı ile hareket etmektedir.

Kazakistan nakliyat hizmetlerinde aradığınız kaliteyi ve taahhüt edilen zamanda yüklerin varış noktasına ulaştırıldığı firmamızın profesyonel anlayışı siz de beğeneceksiniz.

Kazakistan nakliyat hizmetlerinde sunduğumuz komple taşımacılık, parsiyel taşımacılık ve frigolu taşımacılık hizmetlerinde aradığınızı doğru adres ile bulacaksınız.

Kazakistan Nakliye Fiyatları

Taşımacılık sektöründe navlun fiyatları, yüklerin ağırlığına cinsine, gideceği varış noktasına, aracın masraflarına göre değişiklik göstermektedir.

İstanbul– Almaata 7600 USD
İzmir – Astana 7200 USD
Ankara – Astana 7200 USD
Mersin– Almaata 7500 USD

Kazakistan nakliye fiyatları alanında piyasanın en uygun fiyatlarını müşterilerimize sunarak beklentilerini elde edebilmeleri noktasında en iyi sonuçları sunuyoruz.

Kazakistan nakliye fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve piyasanın en uygun fiyatları ile hizmet almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan firmamıza ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Metreküp hesaplama işlemleri için tıklayın

kazakistan nakliyecileri

Kazakistan Nerede?

Kazakistan Cumhuriyeti Orta Asya’da yer alır. Ülkenin yüz ölçümü 2.717.300 km2’dir. Kazakistan kuzeyde ve batıda Rusya, doğuda Çin, güneyde Kırgızistan, Özbekistan ve Türkmenistan ile komşudur. Ülkenin güneybatıda Hazar Denizi, güneyde ise Aral denizine kıyısı vardır.

Kazakistan’a Google haritasından ulaşmak için tıklayın.

Türkiye Kazakistan Nakliye

Hizmet kalitemizden taviz vermeden devamlı müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunan Saygınlar Nakliyat, uluslararası taşımacılık alanında tercih edilen isimlerden biri olmayı sürdürüyor.

Türkiye Kazakistan arası nakliye hizmetlerinde sektörün en bilindik ve referans isimlerinden biri haline gelen firmamız ile kazançlı olan siz olacaksınız.

Tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi Kazakistan nakliye hizmetlerinde de CMR sigortası kapsamında taşımacılık yapmaktayız.

ISO 9001 kalite yönergeleri kapsamında hizmet veren firmamız, Kazakistan nakliye fiyatları konusunda da en uygun fiyatları sunmaktadır.

Katar Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Kazakistan Nakliye Firmaları

Saygınlar Nakliyat olarak başarılı Kazakistan Nakliye Firmaları arasında yer alıyoruz. Kazakistan nakliye hizmetimiz ile Kazakistan’ın pek çok şehrine ulaşım sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz Kazakistan illerinden bazıları şu şekildedir:

 • Turkestan
 • Uralsk
 • Öskemen
 • Pavlodar
 • Kızılorda
 • Semey
 • Taraz
 • Kostanai
 • Karağandi
 • Ekibastuz
 • Baykonur
 • Shymkent
 • Atyrau
 • Almatı
 • Nur Sultan
 • Çimkent
 • Akköl
 • Aktöbe
 • Atırav
 • Oral
 • Kızılyar
 • Zaysan
 • Ridder

Gibi daha pek çok şehrine kısa sürede ve güvenilir şekilde ulaşım sağlıyoruz. Gönderilerinizin nerede olduğunu istediğiniz zaman görebilmeniz için anlık konum hizmeti veriyoruz.

Ayrıca istediğiniz zaman bize ulaşım sağlayarak da gönderinizin durumunu sorgulatabilirsiniz. Taşıma sırasında herhangi bir gelişme yaşanırsa da bu durumu size bildiriyoruz.

Kazakistan Konteyner Nakliye

Konteyner adı verilen sandıklar ile yapılan nakliye hizmetine konteyner nakliye adı verilmektedir. Konteynerler, aynı boyutlarda standart ölçüler olacak şekilde üretiliyor olsa da farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bu türler, taşınacak olan yüke göre seçim şansı tanımaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak müşterilerimize en iyi şekilde Kazakistan konteyner nakliye hizmeti sunuyoruz. Konteyner nakliye hizmetimiz ile şu avantajlardan yararlanabilirsiniz:

 • Tek seferde büyük bir yükünüzü taşınmasını sağlayabilirsiniz.
 • Diğer taşıma çeşitlerine göre çok daha yüksek güvenlik önlemi sağlamaktadır.
 • Uluslararası taşımacılık konusunda maliyetleri azaltır.
 • Dünyanın çok büyük bir bölümü sular ile kaplı olduğu için kolay bir şekilde farklı ülkelere ulaşım imkânı verir.

Kazakistan Ağır Nakliyat

Daha çok ağır sanayi nakliyesinde kullanılan komple taşımacılık, özel donanımlı araçlar gerektirmektedir.

25 yıllık deneyimi geride bırakarak müşterilerine en iyi hizmetleri en uygun fiyatlarla sunan Saygınlar Nakliyat, Kazakistan komple taşımacılık hizmetlerinde de sektörün aranan isimlerinden olmayı başarıyor.

Kazakistan’a nakliye yapan tır firmaları arasında beklentileri en iyi şekilde karşılayan firmamız, komple taşımacılık alanında sektörün referans belirleyici isimlerinden olmayı sürdürüyor.

Kazakistan Parsiyel Nakliye

Kazakistan parsiyel nakliye alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan Saygınlar Nakliyat, uluslararası taşımacılık kalitesini Kazakistan sınırlarına da ulaştırıyor.

Orta Asya Bölgesi’nde geniş topraklara sahip olan Kazakistan Ülkesi; Türkiye Kazakistan parsiyel taşımaları bakımından önemli ticaret bağlarımızın bulunduğu dost ülkelere arasında yerini alır.

Dış ticaret firmalarının karşılıklı olarak ticarettin parça yüklerin bu ülkeye ihracatını doğru, hızlı ve sağlam teslim etmek nakliyecilerin görevidir. Bu görevi hakkı ile üstlenen Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Tic. Ltd. Şti. çalışmalarında karayolu parsiyel servis hizmetini sunar.

Nakliye sektörünün en önemli ve en çok aranan hizmetlerinden biri olan parsiyel taşımacılık, dikkat ve özveri gerektiren bir taşımacılık türüdür.

Araçların farklı müşteriler arasında bölüştürülmesi ile yapılan parsiyel nakliye konusunda da deneyimi ile müşterilerini memnun etmeyi başaran Saygınlar Nakliyat, Kazakistan parsiyel nakliye hizmetlerinde dilediğiniz her an hizmetinizdedir.

Almata (Almaty), Astana İllerine ağırlıklı olarak diğer İllerinede Parsiyel araçlarımız yüklerinizi güvenle ihracat taşıması yapar. Araçlarımız Uluslararası standartlara uygun ve hızlı şekilde yüklerinizi alıcıya teslim eder.

Araçlarımız, şoför ve elemanlarımız İSO 9001 Kalite yönergeleri doğrultusunda hareket eder. Yıllardır kalitemizden ödün vermeden Almata (Almaty) gümrük teslim şeklinde karayolu parsiyel yapmaktayız.

Uluslararası taşımacılık alanında başarısı ve müşterilerine sunduğu güveni ile sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen Saygınlar Nakliyat, Kazakistan parsiyel yapan firmalar arasında da bilinen ve kalitesini kanıtlamayı başaran bir isimdir.

Zamanında teslimatın yapılması, tüm resmi belgelere sahip olması, ISO 9001 Kalite yönergeleri doğrultusunda hareket etmesi ve en önemlisi de taahhüt edilen zamana riayet etmesi, sektöründe başarılı Kazakistan parsiyel yapan firmalar arasına girmesini sağlamaktadır.

Yüklerin güvenilir bir şekilde adres teslim edilmesi, firmamız açısından son derece önemlidir. Özellikle soğuk zincir taşımacılık hizmetlerinde malların zamanında varış noktasına ulaşmaması, büyük sorunların yaşanmasına neden olabilmektedir.

kazakistan frigo nakliye

Azerbaycan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Kazakistan Parsiyel Nakliye Güzergahları

Nakliye sektörünün en başarılı isimlerinden biri olan Saygınlar Nakliyat, Kazakistan parsiyel nakliye güzergahları konusunda geniş bir yelpaze sunarak müşterilerinin işlerini beklediklerinden çok daha kaliteli şekilde sunmaktadır.

Hizmette “sınırsız memnuniyet” ilkesi ile hareket eden firmamız, gerek fiyatlar konusunda gerekse de hizmette sunduğu ayrıcalıklar noktasında müşterilerinin aradıklarından çok daha fazlasını sunmayı başarmaktadır.

Kazakistan parsiyel nakliye güzergahları şunlardır;

Akkol’ Alatau Almatı Aktaş Aktau
Aktöbe Aralsk Arkalık Astana Atırav
Ayağız balkaş beyneu Baykonur Çapayev
kemolgan Çu Çimkent Dzhezkazgan Ekibastuz
emba Şevçenko Kalesi Karaganda Horogolar Kızılyar
Köksetau Kostanay Oktyabr’sk Uralsk Öskemen
Pavlodar Petropavl Kazalı Kızılorda Şövalye
Rudniy Sarışagan satpaev Semey Taldikorgan

Portekiz Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

kazakistan nakliye fiyatları

Kazakistan Frigo Nakliye

Kazakistan frigo nakliyesi tamamen uzmanlık isteyen bir taşıma konusudur. Uluslararası Nakliye Çünkü aracın derecesi stabil olarak kalmalı ki yükler bozulmadan teslim edilsin.

Saygınlar olarak; uzun yıllardır frigo taşımacılık konusunda hizmet vermekteyiz. Yükleme yerinden, gümrükleme, teslimata kadar soğutmalı araçlarımız kontrol altındadır.

Şoförlerimiz özellikle dondurucu yükler için eğitilmiştir. İSO 9001 Kalite sistemiyle tüm yüklerinizi Kazakistan nakliye yapmaktayız.

Kazakistan frigo nakliye çalışmalarında liderliğini kanıtlayan Saygınlar Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti. müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermek için planlı çalışmalar yapar.

İran üzeri ve Gürcistan üzeri olmak üzere güvenli güzergahları kullanarak et ürünleri, süt ürünleri, yaş sebze – yaş meyve, gıda ürünleri ağırlıklı olmak üzere bitki (fidan), çiçek gibi ürünleri soğutucu dorselerle taşırız. Reefer araçlarımız düzenli olarak sefer öncesi ve sonrası olmak üzere bakıma geçirmekteyiz.

Müşterilerimizin gönül rahatlığı ile ürünlerini taşıyoruz. Çünkü özmal araçlarımızın rutin bakımları ve CMR Sigorta güvencesi ile yüklerini sevk ediyoruz. Kendinizi bu kadar ayrıcalıklı ve önemli hissedeceğiniz firma Saygınlar Nakliyat’tır.

İspanya Nakliye Hizmetlerimiz Yararlanmak İçin Tıklayın

mersin kazakistan nakliye

Mersin Kazakistan Nakliye

Alanında uzman kadrosu ve son teknoloji donanımlı araçları ile profesyonel bir şekilde hizmet veren firmamız Saygınlar Nakliyat, Mersin Kazakistan nakliye hizmeti ile de sektörde ön plana çıkmaya devam ediyor.

Nakliye hizmetlerimiz ile beklentilerinizi her zaman en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz. İhtiyacınıza yönelik alternatifler sunarak hizmetlerimizden %100 memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Nakliye hizmetlerimiz ile istediğiniz eşyayı Mersin’den Kazakistan’a kadar güvenilir bir şekilde taşıyoruz.

Taşıma hizmetlerimiz sırasında gerekli olan tüm önlemleri eksiksiz bir şekilde alarak eşyalarınıza zarar gelmesini engelliyoruz.

Hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda sorunu kısa süre içerisinde ortadan kaldırarak mağdur kalmanızı engelliyoruz.

Kazakistan Nakliye Şehirleri

Hizmetlerimizin daha geniş alana yayılması adına sürekli olarak güzergahlarımızda yenilikler yaparak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz.

Müşterilerimizin talebine göre Kazakistan nakliye güzergahları değişebilmektedir. Ancak genel olarak belirlediğimiz güzergahlarımız şunlardır;

Akkol Alatau Almatı Aqtas Aqtau Aktobe (Aktyubinsk)
Aralsk Arkalyk Astana (başkent) Atyrau Ayaguz Balkash
Beyneu Baykonur Chapayev Chemolgan Chu Çimkent
Dzhezkazgan Ekibastuz Emba Fort Shevchenko Karaganda Khorogos
Kizilyar Koksetau Kostanai Oktyabr’sk Uralsk Öskemen
Pavlodar Petropavl Qazaly Kızılorda Ridder Rudniy
Saryshagan Satpaev Semey Taldykorgan Taraz Temirtau
Tyuratam Turkestan Wasij Zaysan Zhana-Ozen Zharkent

Kazakistan Nakliyesi Avantajları

 • Komple, Proje, Ağır Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık
 • Güvenle yol seyri ve hızlı yük teslimatı
 • CMR Sigortasıyla Güven İçinde Teslimat (Özmal)
 • Kazakistan nakliye konusunda deneyimli elemanlar
 • 24 saat ilgili ülke uzman desteğiyle hizmet
 • Teknoloji araç ve altyapı
 • Düzenli araç takibinin tarafınıza e-mail gönderilmesi
 • Genç araçlarıyla, Geniş filosuyla seçenek imkanı
 • Profesyonel şoförlerle yükünüzün özelliğine göre hassasiyet
 • Hizmetlerimizin her anından istediğiniz zaman bilgi alma imkanı

UND Kazakistan

UND, 1974 yılında Türkiye nakliye alanının her çeşit problemini uluslararası ve ulusal platformda çözmek için bir araya gelen sektör temsilcileri tarafından bir meslek örgütü kimliği ile kurulmuştur.

Aradan birkaç yıl geçtikten sonra dünyaya hâkim olan ekonomi düzeni, hem kara nakliyesi sektörünü hem de Türkiye ekonomisini değiştirmiş ve sektör Türkiye’nin dikkat çekici gelişme gösteren sektörlerinden biri haline gelmiştir.

Saygınlar Nakliyat olarak bizler de UND Kazakistan bünyesinde çalışmalarını sürdüren başarılı isimler arasında yer almaktan gurur duyuyoruz.

Diğer üyeler ile beraber taşıma ile ilgili sorunlara yönelik çözümler sunarak Türkiye’de nakliye sektörünün çok daha gelişmiş bir hale gelmesini sağlıyoruz.

Kazakistan Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kazakistan nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

Kazakistan nakliye hizmeti almak için Whatsapp iletişim numaramızdan firmamız ulaşarak detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Kazakistan'a nakliye yapan tır firmaları hangileri?

Kazakistan'a nakliye yapan tır firmaları arasında verdiği güven ile önde gelen isimlerden biri olmayı başaran Saygınlar Nakliyat, aradığınız çözümleri sunabilen bir firmadır.

Kazakistan'a nakliye kaç gün sürer?

Kazakistan'a nakliye süresi hava ve yol muhalefetinin olmaması halinde ortalama 8/10 gün sürmektedir.