Kazakistan Nakliye

10.08.2016
Kazakistan Nakliye

Kazakistan nakliye hizmetlerinde müşteri beklentilerini en üst seviyede tutan Saygınlar Nakliyat, hizmet kalitesini her geçen gün daha geniş alanlara yayarak müşterilerinin tercih ettiği isim olmaya devam ediyor.

Kazakistan nakliye şirketi Saygınlar ile yükleriniz Türkiye’den güven içinde varış noktasına teslim edilir. Riski minimize eden, şoförleri kurallar çerçevesinde hizmet eden Kazakistan nakliyecisi Saygınlar düzenli servislerle yüklerinizi taşır.

Kazakistan nakliye

Türkiye – Kazakistan arası sefer yapan araçlarımız yükleme noktasından varış yerine kadar operasyon bölümümüz tarafından takip edilir. Yol durumu ve araç hakkındaki son gelişmeler tarafınıza e-mail yoluyla düzenli olarak iletilir. Bu hizmetlerin tümü bir nakliye sürecinde işlenir.

Kazakistan Nerede?

Kazakistan Cumhuriyeti Orta Asya’da yer alır. Ülkenin yüz ölçümü 2.717.300 km2’dir. Kazakistan kuzeyde ve batıda Rusya, doğuda Çin, güneyde Kırgızistan, Özbekistan ve Türkmenistan ile komşudur. Ülkenin güneybatıda Hazar Denizi, güneyde ise Aral denizine kıyısı vardır.

Kazakistan’a Google haritasından ulaşmak için tıklayın.

Kazakistan Nakliye’de Güven Veriyoruz

Firmalar arasında en çok aranan konular arasında güven konusuna yer verilir. Çünkü yükünüzü taşıyacak firmanın nasıl bir firma olması gerektiği hakkında kafanızda çeşitli kriterler oluşmuştur. Bunlar arasında en önemlisi ise sağlam teslimattır. Saygınlar eğitimli eleman ve şoförleriyle yüklerinizi CMR sigortası (Özmal) güvencesiyle taşır. İlkeli duruşumuzu kurulduğumuz günden bu yana bozmadan güven ilkesine dayalı şekilde devam ettirmekteyiz. Kazakistan nakliye‘de güven içerisinde yüklerinizi yükleme noktasından varış noktasına kadar süreç kontrollü teslim ediyoruz.

Türkiye Kazakistan Arası Nakliye

Hizmet kalitemizden taviz vermeden devamlı müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sunan Saygınlar Nakliyat, uluslararası taşımacılık alanında tercih edilen isimlerden biri olmayı sürdürüyor. Türkiye Kazakistan arası nakliye hizmetlerinde sektörün en bilindik ve referans isimlerinden biri haline gelen firmamız ile kazançlı olan siz olacaksınız.

Tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi Kazakistan nakliye hizmetlerinde de CMR sigortası kapsamında taşımacılık yapmaktayız. ISO 9001 kalite yönergeleri kapsamında hizmet veren firmamız, Kazakistan nakliye fiyatları konusunda da en uygun fiyatları sunmaktadır.

Kazakistan Nakliyat Hizmetleri

Haftanın belirli günlerinde düzenli olarak Kazakistan nakliyat hizmeti sunan firmamız, hizmet ağını genişletmeye devam ederek daha fazla alanda hizmet verme anlayışı ile hareket etmektedir. Kazakistan nakliyat hizmetlerinde aradığınız kaliteyi ve taahhüt edilen zamanda yüklerin varış noktasına ulaştırıldığı firmamızın profesyonel anlayışı siz de beğeneceksiniz.

Kazakistan nakliyat hizmetlerinde sunduğumuz komple taşımacılık, parsiyel taşımacılık ve frigolu taşımacılık hizmetlerinde aradığınızı doğru adres ile bulacaksınız.

Kazakistan Komple Taşımacılık

Daha çok ağır sanayi nakliyesinde kullanılan komple taşımacılık, özel donanımlı araçlar gerektirmektedir. 25 yıllık deneyimi geride bırakarak müşterilerine en iyi hizmetleri en uygun fiyatlarla sunan Saygınlar Nakliyat, Kazakistan komple taşımacılık hizmetlerinde de sektörün aranan isimlerinden olmayı başarıyor.

Kazakistan’a nakliye yapan tır firmaları arasında beklentileri en iyi şekilde karşılayan firmamız, komple taşımacılık alanında sektörün referans belirleyici isimlerinden olmayı sürdürüyor.

Kazakistan Parsiyel Nakliye

Nakliye sektörünün en önemli ve en çok aranan hizmetlerinden biri olan parsiyel taşımacılık, dikkat ve özveri gerektiren bir taşımacılık türüdür. Araçların farklı müşteriler arasında bölüştürülmesi ile yapılan parsiyel nakliye konusunda da deneyimi ile müşterilerini memnun etmeyi başaran Saygınlar Nakliyat, Kazakistan parsiyel nakliye hizmetlerinde dilediğiniz her an hizmetinizdedir.

Kazakistan Frigo Nakliye

Kazakistan frigo nakliyesi tamamen uzmanlık isteyen bir taşıma konusudur. Uluslararası Nakliye Çünkü aracın derecesi stabil olarak kalmalı ki yükler bozulmadan teslim edilsin. Saygınlar olarak; uzun yıllardır frigo taşımacılık konusunda hizmet vermekteyiz. Yükleme yerinden, gümrükleme, teslimata kadar soğutmalı araçlarımız kontrol altındadır. Şoförlerimiz özellikle dondurucu yükler için eğitilmiştir. İSO 9001 Kalite sistemiyle tüm yüklerinizi Kazakistan nakliye yapmaktayız.

Kazakistan Nakliye Navlun Fiyatları

Taşımacılık sektöründe navlun fiyatları, yüklerin ağırlığına cinsine, gideceği varış noktasına, aracın masraflarına göre değişiklik göstermektedir. Kazakistan nakliye fiyatları alanında piyasanın en uygun fiyatlarını müşterilerimize sunarak beklentilerini elde edebilmeleri noktasında en iyi sonuçları sunuyoruz.

Kazakistan nakliye fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve piyasanın en uygun fiyatları ile hizmet almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan firmamıza ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Kazakistan Nakliye Şehirleri

Hizmetlerimizin daha geniş alana yayılması adına sürekli olarak güzergahlarımızda yenilikler yaparak müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin talebine göre Kazakistan nakliye güzergahları değişebilmektedir. Ancak genel olarak belirlediğimiz güzergahlarımız şunlardır;

Akkol’ Alatau Almatı Aqtas Aqtau Aktobe (Aktyubinsk)
Aralsk Arkalyk Astana (başkent) Atyrau Ayaguz Balkash
Beyneu Baykonur Chapayev Chemolgan Chu Çimkent
Dzhezkazgan Ekibastuz Emba Fort Shevchenko Karaganda Khorogos
Kizilyar Koksetau Kostanai Oktyabr’sk Uralsk Öskemen
Pavlodar Petropavl Qazaly Kızılorda Ridder Rudniy
Saryshagan Satpaev Semey Taldykorgan Taraz Temirtau
Tyuratam Turkestan Wasij Zaysan Zhana-Ozen Zharkent

Kazakistan Nakliyesi Avantajları

  1. Komple, Proje, Ağır Nakliye ve Parsiyel Taşımacılık
  2. Güvenle yol seyri ve hızlı yük teslimatı
  3. CMR Sigortasıyla Güven İçinde Teslimat (Özmal)
  4. Kazakistan nakliye konusunda deneyimli elemanlar
  5. 24 saat ilgili ülke uzman desteğiyle hizmet
  6. Teknoloji araç ve altyapı
  7. Düzenli araç takibinin tarafınıza e-mail gönderilmesi
  8. Genç araçlarıyla, Geniş filosuyla seçenek imkanı
  9. Profesyonel şoförlerle yükünüzün özelliğine göre hassasiyet
  10. Hizmetlerimizin her anından istediğiniz zaman bilgi alma imkanı

Neden Saygınlar Nakliyat

Saygınlar Nakliyat, 25 yıllık deneyime sahip bir firma olup sektörde müşterilerine güven veren bir isimdir. Gerek fiyatlar, gerekse de taahhüt edilen sürede varış noktasına ulaşması, müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır.

Sektörün öncü isimlerinden biri olan Saygınlar Nakliyat, Kazakistan nakliye fiyatları konusunda da tercih edilen bir isimdir. Profesyonel kadrosu ile hizmet sunan firma, aranan isimlerden biri olmayı başarmaktadır.

ISO 9001 kalite yönergeleri kapsamında hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutarak çalışmalarını da bu şekilde sunmaktadır.

Kazakistan Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kazakistan nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

Kazakistan nakliye hizmeti almak için Whatsapp iletişim numaramızdan firmamız ulaşarak detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz.

Kazakistan'a nakliye yapan tır firmaları hangileri?

Kazakistan'a nakliye yapan tır firmaları arasında verdiği güven ile önde gelen isimlerden biri olmayı başaran Saygınlar Nakliyat, aradığınız çözümleri sunabilen bir firmadır.

Kazakistan'a nakliye kaç gün sürer?

Kazakistan'a nakliye süresi hava ve yol muhalefetinin olmaması halinde ortalama 8/10 gün sürmektedir.