Litvanya Nakliye

Litvanya Nakliye

Litvanya nakliye hizmetleri hususunda en temel beklenti güvenilirlik ve kalitedir.

Türkiye’nin sahip olduğu üretim potansiyeli ve bulunduğu lokasyon nedeniyle dünyanın pek çok ülkesiyle ticari ilişkileri vardır. Özellikle Avrupa Türkiye’nin hem ithalatta hem ihracatta bir numaralı ortağıdır.

Avrupa ülkelerinin her biriyle farklı seviyelerde ticari ortaklığımız bulunmakta ve bunlardan birisi de Litvanya olarak karşımıza çıkmaktadır. Litvanya üç Baltık devleti arasında en güneyde yer alnıdır.

Bunların en büyüğü ve nüfus olarak da en kalabalığı konumunda olup üç milyona yakın nüfusu bulunmaktadır.

Ülkenin yüzde otuzu ormanlarla kaplı olup en önemli ekonomik kalemlerini toptan ve perakende ticaret, konaklama, taşımacılık, gıda ve sanayi oluşturmaktadır.

Türkiye ile Litvanya arasındaki ticari faaliyet yoğunluğu orta seviyededir. Çok köklü bir devlet olsa da uzun yıllar Sovyet Rusya hakimiyeti altında bulunmuş, 1992 yılında bağımsızlığını yeniden ilan etmiş olsa da hala en büyük ticaret ortağı Rusya konumundadır.

Bununla birlikte Türkiye – Litvanya arasındaki ticari hareketlilik artış eğilimindedir ve Saygınlar Nakliyat olarak firmamız Litvanya nakliye alanında 2001 yılından bu yana profesyonel çözümlere imza atmayı sürdürmektedir.

Litvanya Türkiye Nakliye Hizmetleri

Çünkü şirketler ticari süreçlerini güven içinde yürütmek isterler ve iş ortaklarına verdikleri sözleri tam ve zamanında yerine getirebilmek için çaba sarf ederler.

Firma olarak Avrupa pazarına çıktığımız ilk günden bu yana Litvanya’ya en düzenli sefer yapanlar arasında bulunuyoruz.

Uzmanlaşmış personellerimiz ve sektör deneyimimizle birlikte yüklerinizi bulunduğu yerden alıyor, sorunsuzca Litvanya’da ulaşması istenen son noktaya taşıyoruz.

Amacımız her zaman müşteri memnuniyetini yüzde 100 oranında tutmaktır. Bunun için ihtiyaca yönelik çözümler geliştiriyoruz.

Gerek Türkiye gerekse Litvanya’daki iş ortaklarımızla son derece koordineli çalışıyor, pek çok farklı nakliye hizmeti ile yükünüze ve ihtiyaçlarınıza göre çözümler geliştiriyoruz.

Litvanya Nakliye İlleri

Litvanya’ya Türkiye’nin bütün illerinden yük kabulü yapabiliyoruz. Aynı şekilde Litvanya’nın hemen bütün illerine de teslimat gerçekleştiriyoruz.

Litvanya nakliye illeri arasında başta başkent Vilnius bulunmaktadır.

Bunun dışında Kaunas, Trakai, Palanga, Klaipeda, Siauliai, Panevezys, Marijampole, Silute, Alytus, Mazeikiai, Jonava, Utena, Kedainiai, Telsiai, Ukmerge, Plunge, Silute, Kretinga, Rokiskis, Birzai ve diğer illere de teslimat yapabiliyoruz.

Çağrı merkezimize ulaştığınızda yükünüzün nereden alınıp nereye gönderileceği tarafınıza sorulmakta ve gerekli planlamalar yapılmaktadır. Ülkenin bütün illerindeki son alıcıya ya da istediğiniz gümrüklere teslimatımız olmaktadır.

Norveç Nakliye Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Litvanya Karayolu Nakliye

Litvanya karayolu nakliye çözümlerimizi sadece bir nakliye türüne hapsetmiyoruz. Litvanya parsiyel nakliye, Litvanya frigo nakliye, Litvanya ağır nakliye, Litvanya proje nakliye, Litvanya komple tır nakliye gibi alternatif çözümler geliştiriyoruz.

Uygulamalarımızda kendi özmal araçlarımızı ve gerektiğinde kiralık araçlarımızı kullanıyoruz. Yüklerinizin özelliklerine ve miktarına göre geniş araç filomuz arasından sizin için en uygununu tahsis ediyor, yüklerinizin hiçbir şekilde zarar görmeden ilk yükleme noktasından alınmasını sağlıyoruz.

Güzergâh tercihlerimizi en güvenli olanından yana yapıyor, Litvanya’ya ulaştığımızda dilerseniz gümrük noktalarına dilerseniz de son alıcıya teslimat yapabiliyoruz.

Litvanya karayolu nakliye uygulamalarımızda özellikle güvenli ve en hızlı biçimde ulaşabileceğimizi güzergahı kullanıyoruz.

Bunun için Türkiye’den çıkış yapan araçlarımız karayoluyla Bulgaristan’a geçmektedir. Bulgaristan’dan itibaren de Sırbistan, Hırvatistan, Macaristan, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Polonya ülkelerini geçerek Litvanya’ya ulaşıyoruz.

Tamamı genç, bakımları aksatılmadan yapılan ve en modern donanımlara sahip nakliye araçlarımızın kontrollerini alanında deneyim sahibi, tecrübeli, Litvanya ve Avrupa rotalarına hâkim, işini özveriyle yapan şoförlerimize emanet ediyoruz. Böylece her defasında kusursuz çözümler üretmeyi ve beklentilerin üzerine çıkmayı başarıyoruz.

Litvanya Nerededir?

Litvanya (Litvanca: Lietuva), resmi olarak Litvanya Cumhuriyeti (Litvanca: Lietuvos Respublika), Kuzey Avrupa’da bulunan üç Baltık devletinden biridir. Ülkede yerleşim daha çok Baltık Denizi boyunca yoğunlaşmıştır.

Vikipedi

Litvanya Parsiyel Nakliye

Litvanya ile Türkiye arasında pek çok farklı sektörde, farklı düzeylerde ticari faaliyetler yapılmaktadır. Büyüklü küçüklü yüzlerce firma karşılıklı alışveriş yapmakta, iki ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Bütün bunlar olurken her zaman, her müşterimizin komple nakliye için yeterli yükü olmayabilmektedir.

Litvanya parsiyel nakliye uygulamamızla parça yüklerinizi Litvanya’ya taşımanıza yardımcı oluyoruz.

Miktarı her ne olursa olsun İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Adana, Konya, Antalya, Bursa, Kocaeli, Eskişehir ve diğer bütün illerimizden parça yüklerinizi depolarımıza topluyoruz.

Depolarımızdan aynı güzergaha gidecek yükleri aynı araca yükleyerek her hafta belli günlerde çıkış yapıyoruz.

Düzenli olarak Türkiye’den Litvanya’ya çıkışımız olması sayesinde yüklerinizi dilediğiniz zaman gönderme imkânı elde ediyorsunuz.

Ayrıca bütün bir nakliye aracının masrafını karşılamak yerine sadece yükünüzün navlun hesabını karşılıyor, en ekonomik biçimde nakliye hizmeti almış oluyorsunuz.

Litvanya Frigo Nakliye

Türkiye’den Litvanya’ya sabit sıcaklıkta taşınması gereken pek çok yük oluyor. Bunlar arasında özellikle şu kategoriler öne çıkıyor:

 • Taze sebze,
 • Taze meyve,
 • Dondurulmuş gıda,
 • Dondurulmuş unlu mamuller,
 • Süs bitkileri,
 • Et ve et ürünleri,
 • Süt ve süt ürünleri,
 • Sağlık malzemeleri,
 • Çeşitli kimyasallar.

Bütün bu kategorilerdeki ürünlerin ilk noktadan son alıcıya kadar sabit ısıda taşınması gerekir ve Litvanya frigo nakliye uygulamamızla bu konuda gereken desteği sağlıyoruz.

Soğutmalı dorselerimizi -26 derece ila 18 derece arasında ayarlayabiliyor, yükün özelliklerine göre sabit ısıda kalmasını sağlıyoruz.

Böylece ürünleriniz herhangi bir bozulmaya, çürümeye, yıpranmaya maruz kalmadan, raf ömrü kısalmadan alıcılarına ulaşabiliyor.

Çin Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Litvanya Tır Nakliye

Litvanya tır nakliye uygulamalarımız tamamen uluslararası nakliye standartlarına göre yapılmaktadır. Tırlarımız tamamen yüklerinizin türüne ve miktarına göre belirlenmekte, tercihinize en uygun şekilde, sözleşilen zamanda adresinize gelmektedir.

Yükleme ve gümrükleme işlemlerinin ardından harekete geçilmekte, Litvanya’da her nereye teslimat yapılmasını istiyorsanız oraya ulaşılmaktadır.

Tırlarımız parsiyel nakliye hariç bulunduğunuz yerden Litvanya’daki alıcılara doğru harekete geçebilmektedir. Böylece hiçbir yere uğramadan, en hızlı şekilde seyahat etmekte, söz verilen süre zarfında son alıcıya teslimatlarımız gerçekleştirilmektedir.

Tır nakliye operasyonlarımızın tamamı CMR sigortalı olarak yapılmaktadır. Tırlarımızla yüklerinizin tamamının güvenle taşınıp alıcılarına ulaştırılması vaat edilse de hayatın her zaman sürprizlerle dolu olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bütün taşımalarımızı sigortalı olarak yapıyor, olağanüstü bir durum olup mallarınızın zarar görmesi halinde zararlarını sigortadan tahsis imkânı sağlıyoruz. Böylece yüklerinizi tarafımıza emanet ederken içiniz daha rahat olabilir ve herhangi bir şüpheye düşmezsiniz.

Araçlarımız en modern donanımlara sahip olduğu için bütün süreçleri yakından takip edebilir, ne zaman, nerede olduğunu ve ne zaman alıcıya ulaşacağını görebilirsiniz. Uzman ekibimizden sürecin en başından en sonuna kadar danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Romanya Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Litvanya Lojistik Firmaları

Litvanya lojistik firmaları arasında ilk günden bu yana Saygınlar Nakliyat olarak fark yaratıyoruz.

Her zaman düzenli olarak sefer gerçekleştirdiğimiz için her ne zaman Litvanya’ya bir yükünüz gidecekse bizden destek alabilirsiniz.

Güçlü altyapımız ve uzman kadromuza birlikte bütün sürecin planlanmasında yardımcı oluyoruz. Yüklerinizin en kolay ve en güvenli biçimde taşımasını sağlıyor, fiyat tekliflerimizi daima en uygun fiyatlardan yapıyoruz.

Böylece lojistik giderlerinizi minimum seviyede tutarak yüklerinizi Litvanya’ya ulaştırabiliyorsunuz.

Litvanya Nakliye Fiyatları

Litvanya nakliye fiyatları çeşitli etkenler göre değişmektedir. Bu noktada firmamıza ulaştığınızda sizlerden çeşitli detaylar talep edilir ve bunlar fiyatlandırmada kullanılır. Nakliye fiyatlarını etkileyecek başlıca unsurlar şunlardır:

 • Mesafe: Yükünüzün teslim alınacağı nokta ile teslim edileceği nokta arasındaki mesafe kilometre olarak hesaplanır ve fiyatlandırmada kullanılır. Türkiye’nin her ili ile Litvanya’nın her şehrinin uzaklığı farklı olduğu için nakliye fiyatı da farklıdır.
 • Yük türü: Yüklerinizin özelliklerine göre nakliye türü değişir. Mesela frigo nakliye için özel soğutmalı araçlar kullanılır. Yine ağır nakliyede standart dışı ekipmanlara ihtiyaç olur. Bunlar da fiyatları etkiler.
 • Ağırlık ve hacim: Yüklerinizin adet, en, boy, yükseklik hesabı üzerinden navlun değeri hesaplanır.