Belarus Nakliye

Belarus Nakliye

Belarus nakliye hizmetlerinde sınırsız müşteri memnuniyeti ekseninde hareket eden Saygınlar Nakliyat, haftanın belirli günlerinde İstanbul depolarından düzenli olarak ihracat hizmeti sunmaktadır.

“Beyaz Rusya” adı ile de bilinen Belarus, Avrupa ülkelerinden biridir. İkili ülke anlaşmaları ve ticari ilişkiler, orta segmentte devam ederken Türkiye’den düzenli olarak ihracat işlemleri devam etmektedir.

Belarus nakliye hizmetleri daha çok Türkiye’den Belarus’a taşımacılık şeklinde yapılmaktadır. Bunun nedeni Beyaz Rusya’nın üretime dayalı politikalarının çok gelişmemiş olması, coğrafi koşulları ve ülkenin ikliminden kaynaklanmaktadır.

İstanbul’daki depolarımızdan haftanın belirli günlerinde Türkiye’den Belarus’a nakliye hizmeti sunduğumuz firmamız ile beklentileri en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz.

Belarus Parsiyel Nakliye

Taşımacılık sektörünün en önemli ayaklarından olan parsiyel nakliye, dikkat ve özen gerektiren hizmet türlerinden biridir.

Sektörde koyduğu başarılı performansı ile sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelmeyi başaran Saygınlar Nakliyat, Belarus parsiyel nakliye hizmetlerinde de beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır.

Firmamız sahip olduğu 25 yıllık deneyimi ile müşterilerini hem fiyatlar hem de hizmet kalitesi anlamında memnun etmeyi başarırken, sunduğu kaliteli hizmetlerle kendinden söz ettirmektedir.

Avrasya’nın merkezinde, Doğu Avrupa’da yer alan Belarus, Türkiye’ye 2.352,8 km. uzaklıkta yer almaktadır. Transit nakliye süresini göz önünde bulundurarak müşterilerine taahhüt veren firmamız, taahhüt edilen sürede varış noktasına ulaşmayı hedefler.

Hava ve yol muhalefeti durumlarında nakliye süresi uzasa da ortalama nakliye süresi 3/4 gün olarak belirlenmektedir.

Türkmenistan nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın

Belarus Frigo Nakliye

Belarus frigo nakliye hizmetleri alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesini geride bırakarak müşterilerimize en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyoruz.

Ukrayna üzerinden Belarus’a frigo taşımacılık hizmeti sunduğumuz firmamız, sahip olduğu Transport CO. Sevkiyatlarımızda Avrupa standartlarına uygun frigofik TIR’larla hızlı ve güvenilir şekilde yüklerin ulaşımını sağlamaktadır.

Frigo nakliye hizmetleri de parsiyel nakliye kadar dikkat gerektiren bir hizmettir. Soğuk zincir taşımacılığı olarak da adlandırılan taşımacılık kategorisinde en önemli etken araçların donanımıdır.

Saygınlar Nakliyat, öz mal araçları ile Belarus frigo nakliye hizmeti sunan bir isim olup öncesinden araçların gerekli bakım ve onarımlarını yaparak herhangi bir aksaklığın yaşanmasını engellemektedir.

Hizmette sınırsız kalite ilkesi ile hareket eden ve 25 yıllık deneyimini iş hayatı ile birleştiren firmamız, Beyaz Rusya frigo nakliye hizmetlerinde aradığınızdan çok daha fazlasını elde edebileceğiniz bir isimdir.

Antalya, Mersin , Hatay, Adana, Manisa şehirlerinden  frigolu soğutuculu araçlarımız ile karayolu ile ister Zonguldak’tan,  veya İstanbul / Haydarpaşa limanında haftalık 3 gün roro servisiyle hizmet sunan firmamız, 3 gün süren transit süreleri ile müşterilerinin işini zamanında bitirmenin haklı gururu ile hizmetlerine devam etmektedir

Saygınlar Nakliyat, deneyimli uzman ekibi ve frigo taşımacılık için oluşturulan özel filosu ile en iyi şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Karayolunda giderken  güzergahımız,  Kapıkule , Bulgaristan , Romanya, Ukrayna , Belarus olacak şekilde ilerlemektedir.

Taahhüt edilen zamanda yüklerin ulaşım noktasına ulaştırılması ve operasyon sürecinin güvenilir bir şekilde tamamlanması için gerekli olan tüm güvenlik önlemlerini öncesinden almaktayız.

Belarus’un birçok noktasına hizmet sunarak müşterilerimizin işlerini güven içinde teslim etmeyi vaat ettiğimiz firmamız ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulmanız için gerekli tüm çalışmaları yapmaya devam ediyoruz. Belarus frigo taşımacılık güzergahları şunlardır;

Baranavicy Bjaroza Hrodna
Dobrus Homel Kalinkavicy
Svetlahorsk Asipovicy Horki
Mahiléu Salihorsk Braslau
Haradok Hlybokae Navapolack

Belarus “Beyaz Rusya” Hakkında Bilgiler

Kuzey Avrupa’da yer alır. Başkenti Minsk’dir. Komşuları batıda Polonya, kuzeybatıda Litvanya, kuzeyde Letonya, doğuda Rusya Federasyonu ve güneyde Ukrayna’dır.

Beyaz Rusya, diğer BDT ülkelerinin yanında Moskova hükümetine en yakın olanı oldu. 1991’de Sovyetler Birliği’nin dağılmasıyla bağımsızlığını ilan eden Beyaz Rusya, gün geçtikçe dünyaya ayak uydurmaya başlamış ve en nihayetinde liberal dünyaya kendini kabul ettirmiştir. Beyaz Rusya, Avrupa’da idam cezası veren tek ülkedir..

Ukrayna Nakliye Hizmetleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Belarus Nakliye Güzergahları

Müşteri memnuniyetine dayalı hizmetlerimizde ayrıcalıklı hizmetlerin sunulmasını sağlayan Saygınlar Nakliyat, karayolu taşımacılığında Bulgaristan güzergahını, roro taşımacılıkta ise Zonguldak veya Haydarpaşa limanından Ukrayna güzergahını tercih etmektedir.

Parsiyel taşımacılık hizmetlerinde değişebilen güzergahlarımız, öncesinden firmamız tarafından belirlenmiştir. Ancak müşterilerimizin talebine göre farklı güzergahlar da kullanabilmekteyiz. Belarus nakliye güzergahları şu şekildedir;

Baranavicy Bjaroza Davyd-Haradok Luninec
Hrodna Lida Navahrudak Slonim
Dobrus Homel Hojniki Kalinkavicy
Mazyr Asipovicy Byhau Klimavicy
Krycau Mahiléu Barysau Hlybokae

Belarus Nerede?

Beyaz Rusya (Belarus) Avrasya’nın merkezinde, Doğu Avrupa’da yer alır. Komşu ülkeleri kuzeydoğuda Rusya, kuzeybatıda Litvanya ve Letonya, güneyde Ukrayna, güneybatıda ise Polonya’dır. Büyüklük bakımından Beyaz Rusya dünyanın 83. ülkesidir. Ülkenin yüzölçümü 207,600 km²’dir.

Belarus’a Google harita üzerinden ulaşmak için tıklayın.

Türkiye belarus arası taşımacılık

Türkiye Belarus Nakliye

Orta segmentte ihracatın yapıldığı ülkelerden biri olan Belarus, coğrafi yapısından ve üretmeye dayalı politikalarının gelişmemesinden dolayı diğer ülkelere göre daha az nakliye transferlerinin yapıldığı bir ülkedir.

Belarus nakliye hizmetlerinde sunduğumuz ayrıcalıklar, sektörün en çok tercih edilen isimlerinden olmamızı etkilemektedir. Türkiye Belarus arası taşımacılık hizmetlerinde gösterdiğimiz hassasiyet ve müşteri deneyimi sayesinde, sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelmeyi başardık.

Belarus Nakliye Firmaları

Nakliye firmaları, sayıca ülkemizde bir hayli fazladır. Ancak her firmanın beklentilerinizi karşılayabileceğini beklemeniz yanlıştır.

Saygınlar Nakliyat, alanında uzman personelleri ile yol güzergahına, gümrükleme işlemlerine ve taşımacılığa dair ince bilgilere hakim bir kadrodan oluşmaktadır.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden dolayı sektör içerisinde çok fazlasıyla tercih edilmemiz, Türkiye Belarus nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen isimlerden biri olmamızdan kaynaklanmaktadır.

Bulgaristan nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Belarus Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’den Belarus’a transit süresi kaç gündür?

Hava ve yol muhalefetine bağlı olarak transit sürelerinde değişiklikler oluşabilse de ortalama nakliye süresi 4-5 gün olarak belirlenmektedir.

Belarus nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

Saygınlar nakliyat, müşterilerine daha hızlı ve kaliteli dönüş yapabilmek için Whatsapp iletişim ve mail iletişim bilgilerini tercih etmektedir. Hizmet almak için bu ağlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Belarus’a nakliye yapan firmalar hangileridir?

Çok sayıda Belarus nakliye hizmeti sunan firma bulunmaktadır. Saygınlar Nakliyat, 25 yıllık deneyimi ve uygun fiyat politikası ile diğer firmalardan ayrılmayı başarmaktadır.