Belarus Nakliye

17.08.2021
Belarus Nakliye

Belarus nakliye hizmetlerinde sınırsız müşteri memnuniyeti ekseninde hareket eden Saygınlar Nakliyat, haftanın belirli günlerinde İstanbul depolarından düzenli olarak ihracat hizmeti sunmaktadır.

“Beyaz Rusya” adı ile de bilinen Belarus, Avrupa ülkelerinden biridir. İkili ülke anlaşmaları ve ticari ilişkiler, orta segmentte devam ederken Türkiye’den düzenli olarak ihracat işlemleri devam etmektedir.

Belarus nakliyat

Belarus Nerede?

Beyaz Rusya (Belarus) Avrasya’nın merkezinde, Doğu Avrupa’da yer alır. Komşu ülkeleri kuzeydoğuda Rusya, kuzeybatıda Litvanya ve Letonya, güneyde Ukrayna, güneybatıda ise Polonya’dır. Büyüklük bakımından Beyaz Rusya dünyanın 83. ülkesidir. Ülkenin yüzölçümü 207,600 km²’dir.

Belarus’a Google harita üzerinden ulaşmak için tıklayın.

Belarus nakliye hizmetleri daha çok Türkiye’den Belarus’a taşımacılık şeklinde yapılmaktadır. Bunun nedeni Beyaz Rusya’nın üretime dayalı politikalarının çok gelişmemiş olması, coğrafi koşulları ve ülkenin ikliminden kaynaklanmaktadır.

İstanbul’daki depolarımızdan haftanın belirli günlerinde Türkiye’den Belarus’a nakliye hizmeti sunduğumuz firmamız ile beklentileri en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz.

Belarus Frigo nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Belarus Nakliye Hizmetlerimiz

Hizmet alanında başarıdan başarıya koşmaya devam eden ve müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutan Saygınlar Nakliyat; Belarus parsiyel nakliye, Belarus komple tır taşımacılık ve Belarus frigo nakliye hizmetlerinde en uygun fiyat politikası ile hareket ederek müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Belarus Parsiyel Nakliye

Taşımacılık sektörünün en önemli ayaklarından olan parsiyel nakliye, dikkat ve özen gerektiren hizmet türlerinden biridir. Sektörde koyduğu başarılı performansı ile sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelmeyi başaran Saygınlar Nakliyat, Belarus parsiyel nakliye hizmetlerinde de beklentileri en iyi şekilde karşılamaktadır.

Firmamız sahip olduğu 25 yıllık deneyimi ile müşterilerini hem fiyatlar hem de hizmet kalitesi anlamında memnun etmeyi başarırken, sunduğu kaliteli hizmetlerle kendinden söz ettirmektedir.

Belarus Parsiyel Nakliye Süresi

Avrasya’nın merkezinde, Doğu Avrupa’da yer alan Belarus, Türkiye’ye 2.352,8 km. uzaklıkta yer almaktadır. Transit nakliye süresini göz önünde bulundurarak müşterilerine taahhüt veren firmamız, taahhüt edilen sürede varış noktasına ulaşmayı hedefler.

Hava ve yol muhalefeti durumlarında nakliye süresi uzasa da ortalama nakliye süresi 3/4 gün olarak belirlenmektedir.

Belarus Frigo Nakliye

Frigo nakliye hizmetleri de parsiyel nakliye kadar dikkat gerektiren bir hizmettir. Soğuk zincir taşımacılığı olarak da adlandırılan taşımacılık kategorisinde en önemli etken araçların donanımıdır.

Saygınlar Nakliyat, öz mal araçları ile Belarus frigo nakliye hizmeti sunan bir isim olup öncesinden araçların gerekli bakım ve onarımlarını yaparak herhangi bir aksaklığın yaşanmasını engellemektedir.

Hizmette sınırsız kalite ilkesi ile hareket eden ve 25 yıllık deneyimini iş hayatı ile birleştiren firmamız, Beyaz Rusya frigo nakliye hizmetlerinde aradığınızdan çok daha fazlasını elde edebileceğiniz bir isimdir.

Belarus Nakliye Hizmetlerinde Güvenin Adresi

Saygınlar Nakliyat, uluslararası taşımacılık sektöründe Türkiye’nin en bilindik isimlerinden biri olmayı başarmaktadır. Sunduğu hizmet kalitesi, uyguladığı politika ve müşteri memnuniyetin dair sürekli olarak geliştirdiği firma ve personelleri ile aranan bir isim olmayı başarıyor. Belarus Nakliye hizmetlerinde güvenin adresi haline gelen firmamız, malların güven içinde taşınmasına ek olarak uygun fiyat politikasına da uygun şekilde hareket etmektedir.

Türkmenistan nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Belarus Nakliye Güzergahları

Müşteri memnuniyetine dayalı hizmetlerimizde ayrıcalıklı hizmetlerin sunulmasını sağlayan Saygınlar Nakliyat, karayolu taşımacılığında Bulgaristan güzergahını, roro taşımacılıkta ise Zonguldak veya Haydarpaşa limanından Ukrayna güzergahını tercih etmektedir.

Parsiyel taşımacılık hizmetlerinde değişebilen güzergahlarımız, öncesinden firmamız tarafından belirlenmiştir. Ancak müşterilerimizin talebine göre farklı güzergahlar da kullanabilmekteyiz. Belarus nakliye güzergahları şu şekildedir;

Baranavicy Bjaroza Davyd-Haradok Luninec
Hrodna Lida Navahrudak Slonim
Dobrus Homel Hojniki Kalinkavicy
Mazyr Asipovicy Byhau Klimavicy
Krycau Mahiléu Barysau Hlybokae

 

Türkiye Belarus Arası Nakliye

Türkiye belarus arası taşımacılık

Orta segmentte ihracatın yapıldığı ülkelerden biri olan Belarus, coğrafi yapısından ve üretmeye dayalı politikalarının gelişmemesinden dolayı diğer ülkelere göre daha az nakliye transferlerinin yapıldığı bir ülkedir.

Belarus nakliye hizmetlerinde sunduğumuz ayrıcalıklar, sektörün en çok tercih edilen isimlerinden olmamızı etkilemektedir. Türkiye Belarus arası taşımacılık hizmetlerinde gösterdiğimiz hassasiyet ve müşteri deneyimi sayesinde, sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelmeyi başardık.

Türkiye Belarus Nakliye Firmaları

Nakliye firmaları, sayıca ülkemizde bir hayli fazladır. Ancak her firmanın beklentilerinizi karşılayabileceğini beklemeniz yanlıştır. Saygınlar Nakliyat, alanında uzman personelleri ile yol güzergahına, gümrükleme işlemlerine ve taşımacılığa dair ince bilgilere hakim bir kadrodan oluşmaktadır.

Sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden dolayı sektör içerisinde çok fazlasıyla tercih edilmemiz, Türkiye Belarus nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen isimlerden biri olmamızdan kaynaklanmaktadır.

Bulgaristan nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Saygınlar Nakliyat Güvenilir mi?

Sektörün en bilindik isimlerinden biri haline gelen firmamız, Ortadoğu ülkeleri, Balkanlar ve Avrupa ülkelerine düzenli olarak ihracat yapan bir firmadır. Firmamız, bünyesine kattığı Belarus nakliye hizmetlerinde de sınıfının en çok tercih edilen isimlerinden biridir.

Belarus nakliye hizmetlerinde, kullandığımız güzergahlar, karayolu ile tercih edildiğinde Bulgaristan üzerinden, Roro ile tercih edildiğinde ise Ukrayna üzerinden yapılmaktadır. Bu da sürenin kısalması adına en güvenilir güzergahtır.

Saygınlar Nakliyat, tüm uluslararası taşımacılık hizmetlerinde CMR sigortası kapsamında yüklerin taşınmasını sağlamaktadır. Bu da müşterilerimizin güven içinde yüklerini teslim etmelerini sağlamaktadır.

25 yıllık deneyimi ile uluslararası nakliyat hizmetlerinde sunduğu başarılarıyla kendinden söz ettiren firmamız, ISO 9001 kalite yönergeleri çerçevesinde hareket ederek taşımacılık sektöründe imza sahibi bir isim haline gelmeyi başarmıştır.

Belarus Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye’den Belarus’a transit süresi kaç gündür?

Hava ve yol muhalefetine bağlı olarak transit sürelerinde değişiklikler oluşabilse de ortalama nakliye süresi 4-5 gün olarak belirlenmektedir.

Belarus nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

Saygınlar nakliyat, müşterilerine daha hızlı ve kaliteli dönüş yapabilmek için Whatsapp iletişim ve mail iletişim bilgilerini tercih etmektedir. Hizmet almak için bu ağlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Belarus’a nakliye yapan firmalar hangileridir?

Çok sayıda Belarus nakliye hizmeti sunan firma bulunmaktadır. Saygınlar Nakliyat, 25 yıllık deneyimi ve uygun fiyat politikası ile diğer firmalardan ayrılmayı başarmaktadır.