Polonya Nakliye

Polonya Nakliye

Polonya nakliye alanında son dönemlerin en başarılı isimlerinden biri haline gelen Saygınlar Nakliyat, sunduğu hizmet kalitesi ile müşterilerinin memnun kalmasını sağlamaktadır.

Türkiye’den Polonya’ya nakliye, Polonya’dan Türkiye’ye nakliye hizmetlerinin yanı sıra Polonya’dan İran ve Irak olmak üzere Suriye, Gürcistan, Azerbaycan ve Türkmenistan gibi ülkelere de nakliye hizmeti sunan firmamız, güven ve kalitenin bir arada sunulduğu, Türkiye’nin uluslararası nakliyat hizmetleri alanında en deneyimli firmalarından biridir

Polonya nakliyat

İhracat alanında yapılan çalışmalar neticesinde Avrupa ülkelerinin birçoğuna yapılan ihracatlar, ülke ekonomisi adına önemli katkılar sunmaktadır. İhracat alanında yüksek ihracatların yapıldığı ülkelerden biri olan Polonya’da; özellikle yaş sebze meyve, donmuş gıda maddeleri, hayvansal ürünler ve kimyevi madde ihracatı, en sık yapılan taşımacılıklardır.

Bu noktada siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli çalışmalar sayesinde, yüklerinizin güven içinde yerine, zamanında ulaşmasını sağlıyoruz.

Saygınlar Nakliyat, Polonya nakliyat hizmetlerinde sunduğu başarılı çalışmaları ile her geçen gün kendinden daha fazla söz ettirmeye başlayan ve kaliteli hizmet politikasını elden bırakmadan yaptığı çalışmaları ile kendinden söz ettiren isimlerden olmaya devam ediyor.

Polonya’ya uygun nakliyat hizmeti almak için iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.

Katar Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Polonya Ağır Nakliyat Hizmetleri

Sanayinin gelişmiş olduğu bir ülke olması sebebi ile en çok ihracatın yapıldığı alanların başında ağır sanayi sektörü gelmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak bu alanda yeteri kadar araca sahip olmamız, müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilme noktasında başarılı sonuçlara ulaşmamızı etkilemektedir.

Ağır sanayi taşımacılığı alanında bünyemizdeki ağır tonajlı ve gabari dışı yüklerin nakliyesini uzamalı ve havuzlu modelleri bulunan lowbed dorse ve açık dorseli tırlarımız ile yüklerinizin güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlarken müşterilerimize sunduğumuz özel fiyatlar sayesinde daha az maliyetle uluslararası nakliye hizmeti almanızı sağlıyoruz.

Yaptığımız tüm Polonya nakliye hizmetlerinde CMR sigortası kapsamında taşımacılık yaparak müşterilerimizin yüklerinin emin bir şekilde yerine ulaşmasını sağlamaktayız.

Buna ek olarak Saygınlar Nakliyat; C2 yetki belgesine ve UND üyeliğine sahip bir firmadır. Güven ve kalitenin tesis edildiği firmamız, gerek personellerin eğitimi açısından gerekse de altyapı çalışmaları açısından sürekli olarak güncellenerek müşterilerine daha kaliteli hizmet sunma prensibi ile hareket etmektedir.

Polonya nakliye

Polonya Komple Taşımacılık

Komple taşımacılık hizmetleri, en çok aranan hizmet türlerinden biridir. Türkiye’den Polonya’ya komple taşımacılık hizmeti sunan firmamız, yüklerinizin güven içinde adresine ulaşmasını sağlayarak sizlerin memnun kalmasını sağlamaktadır.

Gerekli sayıdaki donanımlı araçlarımız ile beklediğinizden çok daha fazlasını alacağınız Saygınlar Nakliyat ile kendinizi de yüklerinizi de güvende tutacaksınız.

Polonya Parsiyel Nakliye

Güven ve dikkat gerektiren taşımacılık alanlarından biri olan parsiyel taşımacılık konusunda yılların birikim ve deneyimine sahip olan firmamız, Polonya parsiyel nakliye alanında sunduğu başarılı çalışmaları ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Araçların bölünerek farklı müşterilere bölüştürüldüğü Polonya parsiyel nakliye işlemlerinde, tecrübeli ve deneyimi ile müşterilerimizi memnun etmeyi başaran çalışma ekibimiz, aradığınızdan çok daha fazlasını bulmanızı sağlamaktadır.

Polonya Frigo Nakliye

Soğuk zincir taşımacılığı olarak da adlandırılan frigo taşımacılık alanında başarılı çalışmalara imza atan Saygınlar Nakliyat, sahip olduğu donanımlı araçları ile bozulmaması gereken gıda ve yüklerin taşımacılığında bilinen ve sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelmiştir. 

Polonya frigo taşımacılık hizmetlerimizden en uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile hizmet almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz.

Polonya Tır Nakliye Fiyatları

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığımız çalışmalarımızda, güvenilir taşımacılığın sağlanmasına ek olarak fiyatlar konusunda da müşterilerimize yardımcı olmaktayız. 

Polonya nakliye fiyatları konusunda piyasanın en uygun fiyatlarını sunan Saygınlar Nakliyat, başarılı çalışmalarından ödün vermeden sürekli daha fazla kalite ve daha fazla müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak hareket etmektedir.

Polonya nakliye fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Türkiye / İstanbulPolonya / Warszawa4500 €
Türkiye / BalıkesirPolonya / Jastrzebie-Zdrój4300 €
Türkiye / GaziantepPolonya / Warszawa4200 €
Türkiye / Hatay LimanıPolonya / Warszawa4300 €
Türkiye / MersinPolonya / Warszawa4100 €
Türkiye / AdanaPolonya / Warszawa4200 €
Türkiye / ManisaPolonya / Warszawa4500 €
Türkiye / İzmirPolonya / Warszawa4400 €
Türkiye / BursaPolonya / Warszawa4300 €

İran Nakliye Hizmetleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Polonya Nakliye Süreleri

Avrupa, Ortadoğu, Asya ve Balkanlar’da sunduğumuz nakliye hizmetlerinde sürelerin belirlenmesi, ülkelere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Ortalama 12-15 gün arasında değişen Polonya nakliye süreleri, zaman zaman hava koşulları, yol durumu, gümrükleme işlemlerinin uzaması gibi nedenlerden dolayı bazen taahhüt edilen zamanları aşabilmektedir. Bu tip durumlarda müşterilerimize öncesinden gerekli bilgilendirmeyi yapmaktayız.

Google Harita Üzerinden Polonya’ya Gitmek İçin Tıklayın

Türkiye Polonya Nakliye

Hollanda Nakliyat Hizmetleri Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın.

Polonya Nakliye Hizmet Bölgeleri ve İlleri

Saygınlar Nakliyat; Polonya nakliye çalışmalarında: Türkiye – Polonya arası ihracat, ithalat ve 3. ülke komple, parsiyel ve gabari dışı, ağır nakliye gibi hizmetlerimizle ihtiyaçlarınıza nakliye çözümleri üretmekteyiz.

İstanbul – Varşova arasında komple tır sevkiyat yaptığımız gibi Türkiye’nin tüm İllerinden (İstanbul, Kocaeli, İzmit, Ankara, Kayseri, Konya, İzmir, Antalya, Denizli, Uşak, Mersin, Adana, Hatay, Gaziantep) komple ve proje taşımacılığı hizmetimiz Polonya nakliye içerisinde yer alır.

Özmal araç filomuzla karayolu Polonya tır taşıması yaparız. Bünyemizde yer alan araçlarımız c2 belgemize kayıtlı, cmr sigortası kapsamındadır. Araçlarımızın rutin bakımları, kontrolleri yapılıp yükünüzü güven içerisinde sorunsuzca varış noktasına ulaştırırız.

AugustówKrakówRuda Śląska
BabskKurówSieradz
Biała PodlaskaLegnicaSkierniewice
BiałystokŁobezSuwałki
BydgoszczMiędzyrzec PodlaskiŚwiętochłowice
Dąbrowa GórniczaMońkiSzczecin
ElblągMuszynaTarnobrzeg
GąbinNamysłówTrojany
GdańskNowy SączTurek
GnieznoOlsztynekWałbrzych
GoniądzOpoleWieluń
GrudziądzPiotrków TrybunalskiWłocławek
Jelenia GóraPolice (Polonya şehri)Wodzisław Śląski
KętrzynPoznanŻagań
KoszalinRadomZgierz

Polonya’dan 3. Ülke TIR Nakliyesi

3. Ülkeye gidecek yükleriniz olabilir. Polonya Ülkesinden Asya Ülkelerine komple karayolu tır taşıması yapan firma aradığınızda Saygınlar her zaman doğru çözüm adresinizdir.

Polonya’dan – Kuveyt
Polonya’dan – Katar
Polonya’dan – Suudi Arabistan
Polonya’dan – Suriye
Polonya’dan – İran
Polonya’dan – Irak
Polonya’dan – Ürdün
Polonya’dan – Lübnan
Polonya’dan – Özbekistan
Polonya’dan – Türkmenistan
Polonya’dan – Kazakistan
Polonya’dan – Rusya
Polonya’dan – Azerbaycan
Polonya’dan – Gürcistan