Letonya Nakliye

15.12.2016
Letonya Nakliye

Letonya Nakliye

Saygınlar Letonya Nakliyesi konusunda yılların deneyimi ile hızlı servis kalitesiyle parsiyel, komple, tente, frigo nakliye hizmeti sunar. Letonya’nın Riga Başkenti, başta olmak üzere tüm bölgelerine tır servis hizmeti sunar. Letonya Riga nakliye konusunda eğitimli eleman ve şoförlerimiz her zaman size destek sunar. İhracat yüklerinizi Türkiye’de kapınızdan alır, Letonya’nın Riga şehrine müşterinizin adresine teslim eder. Express servislerimizle yıllardır güvenin simgesiyiz.

Letonya Nakliye Nasıl Yapılır?

İhracattan sorumlu personellerimiz ile iletişim içinde kalmanız size sürekli destek sağlamalarıyla araç ne zaman yükü teslim eder? Yük ne zaman boşaltmaya girer? gibi sorularınıza net çözüm sunuyoruz. Güçlü araç filomuzla yüklerinizi deponuzdan alır, teslim adresine kadar güven protokolleri çerçevesinde aracımız yol güzergahını takip eder, yükü Letonya Riga’ya teslim eder. Yüklemeden önce pazarlama bölümümüzle görüşerek, rezervasyon işlemi yapmalısınız.

Letonya Parsiyel Taşımacılık

Letonya nakliye hizmetlerimiz içerisinde yer alan parça yük taşımacılığı servisimiz her hafta planlı şekilde belirli günlerde İstanbul depomuzdan araçlarımız Riga / Letonya’ya çıkış yapar. İhracat parsiyel yüklemelerinizde uygun fiyat (navlun) arıyorsanız Saygınlar Nakliyat sizin için doğru adrestir. Uygun navlunla taşımacılık sistemimizle müşterilerimiz her zaman avantajlı durumdadır.

Letonya Ağır Nakliye

Bünyemizde yer alan özmal ve kiralık lowbed araçlarımızla ağır nakliye ve proje taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. Yükünüzün boyutu ne olursa olsun çözüm üreterek yüklerinizi teslim ediyoruz.

Letonya Frigo Taşımacılık

Frigo taşımacılık (soğuk zincir) her zaman sorumluluk isteyen ciddi bir taşımacılık yöntemidir. Saygınlar Nakliyat olarak firgo filomuzla sorumluluğumuzun ne kadar ciddi olduğunun bilincinde hareket ederek yüklerinizi en hızlı şekilde, güvenilir biçimde taşıyor ve teslim ediyoruz.