Bulgaristan Nakliye

26.07.2018
Bulgaristan Nakliye

Alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile Bulgaristan nakliye alanında hizmet veren firmamız Saygınlar Nakliyat, beklentilerin ötesinde sunduğu çözümleri ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Aradığınız taşımacılık çözümleri ile en iyi adres ile sorunsuz bir şekilde yüklerinizin taşınmasını sağlayacaksınız.

Bulgaristan Ülkemizin komşusu olan Avrupa Birliğine üye Ülkeler arasında yer alır. Türkiye’den giden Bulgaristan özmal Tırlarımız Kapı Kule Sınır Kapısı üzerinden Başkent Sofya ve tüm illerine frigo, tenteli tır, parsiyel taşımacılık ve proje nakliye hizmeti sunuyoruz. Araçlarımız CMR Sigortalı, Uluslararası Yeterlilik Belgelerine sahiptir.

Bulgaristan nakliye

Bulgaristan Nerede?

Bulgaristan (Bulgarca: България, Bılgariya), resmî adıyla Bulgaristan Cumhuriyeti (Bulgarca: Република България, Republika Bılgariya), Balkanlar’da yer alan ülke. Avrupa Birliği’ne tam üyedir. Batıda Sırbistan ve Kuzey Makedonya, doğuda Karadeniz, kuzeyde Romanya, güneyde Yunanistan güneydoğuda Türkiye ile çevrilidir.

Bulgaristan’a Google haritasından ulaşmak için tıklayın

Bulgaristan Nakliye Hizmetlerimiz

Özmal araç filomuzla Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri ve Balkanlar’a taşımacılık hizmetlerimizde karayolu ağırlıklı, denizyolu ve havayolu taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Sahip olduğumu bilgi ve tecrübemizi her zaman müşteri memnuniyeti için kullanmaktayız. Profesyonel ekiple çalışma rahatlığı ile işlerinizi bütünsel olarak organize etmekteyiz. Bulgaristan nakliye hizmetlerimizde Bulgaristan frigo, parsiyel, kuru yük taşımaktayız.

Tenteli / Kuru Yük Taşımacılığı

Türkiye’nin tüm İllerinden Bulgaristan’a karayolu ile tır nakliyesi yapmaktayız. Avrupa Standartlarına sahip olan araçlarımız ve yük taşımacılığı konusunda uzman şoförlerimiz ile yüklerinizi CMR Sigorta güvencesiyle taşımaktayız. Bulgaristan nakliye hizmetimizde sahip olacağınız avantajlar içerisinde günlük araç konumu, evraksal destek, müşteri hizmetleri desteği gibi ayrıcalıklara sahip olursunuz. Y

ılların deneyimi ve tecrübesiyle Bulgaristan hattında uzman kuruluş olan Saygınlar Nakliyat ile çalışmak bir ayrıcalıktır. Güçlü özmal filosu ile günden güne filosunu yenileyen Balkan Ülkelerine taşıma yapan kuruluşuz. 25 yıllık deneyimi geride bırakarak alanının en başarılı isimlerinden biri olmayı başaran firmamız, tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi Bulgaristan kuru yük taşımacılığı hizmetinde de ayrıcalık bekleyen müşterilerin daima yanında olmaya devam ediyor. 

CMR sigortası kapsamında yaptığımız taşımacılıkların tamamı ISO 9001 kalite yönergelerine uygun şekilde yürütülmektedir. Müşterilerimizin firmamıza güvenmesi ve bizi tercih etmesinin arkasında yatan asıl neden de budur. Bulgaristan kuru yük taşımacılığında beklediğinizden çok daha fazlasını en uygun fiyat politikası ile elde edebileceğiniz firmamız, uluslararası taşımacılık alanında ilk tercihiniz olacak.

Bulgaristan Frigo / Reefer Taşımacılık

Türkiye – Bulgaristan arası soğutmalı araç ihtiyaçlarına her zaman çözüm üretiyoruz. Akdeniz, Ege, Doğu, Kuzey Bölgelerinden düzenli olarak Bulgaristan frigo taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Beyaz et, kırmızı et, yaş sebze ve meyve, turşu, süt ürünleri gibi ısı kontrolüne sahip olan araçlarımız güvenle CMR Sigortalı yükü teslim ediyoruz.

Frigo taşımacılık, diğer taşımacılık alanlarına göre daha dikkat ve özveri gerektiren bir alandır. Bu konuda eğitimli ve deneyimli personellerimiz, müşterilerinin yüklerini emin bir şekilde varış noktasına ulaştırmayı prensip bilmektedir. Bugüne kadar verdiğimiz tüm hizmetlerimizde başarılı sonuçlara odaklanarak çalıştığımız için sorunsuz bir şekilde Bulgaristan frigo nakliye alanında tercih edilen isimlerin başında gelmeyi başardık.

Her konuda olduğu gibi fiyat konusunda da güvenilir politikalara uygun şekilde hareket eden Saygınlar Nakliyat, taahhüt edilen zamanda yüklerin yerine teslim edilmesi, müşteri memnuniyetinin oluşması adına fiyatlarda esneklik sunması, müşteri talebi doğrultusunda özel güzergah belirlemesi gibi birçok konuda müşterilerine destek sunmaktadır. Bulgaristan frigo nakliye fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve destek talebinde bulunmak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bulgaristan Parsiyel Taşımacılık 

Bulgaristan’a Türkiye’den düzenli haftalık servislerimizle Bulgaristan parsiyel hizmeti sunuyoruz. Parça yük taşımacılığı hizmetinde Saygınlar Nakliyat; İstanbul depomuzdan her hafta düzenli Sofya Başkent’ten tüm bölgelere yük teslimini başarılı şekilde sürdürmekteyiz.

Parsiyel taşımacılık, nakliye sektörünün en çok aranan hizmetlerinin başında gelir. Özellikle de malların dağıtılarak son noktaya ulaşması, mal sahiplerinde güven sorununa neden olmaktadır. Saygınlar Nakliyat olarak 25 yılın vermiş olduğu deneyimi, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bulgaristan parsiyel nakliye konusunda aradığınızdan çok daha fazla çözümü bir arada bulabileceğinizi taahhüt eden Saygınlar Nakliyat ile bir adım önde olmanın keyfini yaşayacaksınız.

Bulgaristan parsiyel nakliye hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın

Bulgaristan Nakliye / Dağıtım Bölgeleri

1. Sofya
2. Plovdiv (Filibe)
3. Varna
4. Burgaz
5. Bansko
6. Gül Vadisi (Kazanlık)

Yukarıda belirttiğimiz Şehirler haricinde Bulgaristan karayolu tır taşımacılığı hizmetini tüm bölgelerine özenle yapmaktayız. İSO 9001 Kalite Güvencesiyle Sofya Nakliye hizmetimizin yanı sıra Varna, Plovdiv, Burgaz, Bansko bölgelerine düzenli parsiyel, komple ve frigo hizmetlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Türkiye Bulgaristan Arası Taşımacılık

İhracatın en fazla yapıldığı ülkelerin başında gelen Bulgaristan, düzenli olarak ülkemizden alım yapan bir ülkedir. Özellikle pasriyel taşımacılık alanında sürekli hareket halinde olan ülkeye, nakliye hizmeti sunan firmaların sayısı diğer ülkelere göre daha fazladır. Türkiye Bulgaristan arası taşımacılık alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan Saygınlar Nakliyat, çözüm odaklı çalışmaları ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Bu da sektörün referans belirleyici isimlerinden biri olmasını sağlamaktadır.

Türkiye Bulgaristan arası taşımacılık noktasında güven içinde tercih edebileceğiniz firmamız, hem fiyat konusunda hem de taşımacılıkta güven noktasında beklentilerinizin ötesinde çözümler sunmaktadır.

Neden Saygınlar Nakliyat?

Saygınlar Nakliyat, uluslararası taşımacılık alanında edindiği tecrübesi ile yıllardır sektörün önde gelen isimlerinden biri olmayı başarmaktadır. Müşterilerine her şeyden önce güven veren firmamız, Bulgaristan nakliye konusunda sunduğu çözümleri ve fiyat uygunluğu politikası ile hizmet sunmaktadır.

Firmamız, tüm taşımacılık alanlarında olduğu gibi Bulgaristan nakliye alanında da CMR sigortası kapsamında taşımacılık yapan bir firmadır. Bu da müşterilerimizin yüklerini emanet ederken güven içinde kalmalarını sağlamaktadır.

AB taşımacılık politikalarına uygun şekilde hizmet veren Saygınlar Nakliyat, ISO 9001 kalite yönergeleri kapsamında Bulgaristan nakliye hizmeti sunarak çözüm noktasında en iyi sonuçları sunan isimlerden biridir.

Bulgaristan Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bulgaristan nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

Bulgaristan nakliye hizmeti almak için firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşarak ya da whatsapp hattımızdan iletişim kurarak hizmet alabilirsiniz.

Bulgaristan nakliye süresi kaç gündür?

Hava ve yol muhalefetinin olmaması halinde, normal olarak 3 günde Bulgaristan nakliye süresi tamamlanmaktadır.

Bulgaristan'a nakliye yapan tır firmaları hangileridir?

Bulgaristan'a nakliye yapan tır firması sayısı bir hayli fazla olduğu için güven veren ve en uygun fiyat politikası ile hareket eden Saygınlar Nakliyat'ı tercih edebilirsiniz.