Bulgaristan Nakliye

Bulgaristan Nakliye

Alanında uzman ve deneyimli kadrosu ile Bulgaristan nakliye alanında hizmet veren firmamız Saygınlar Nakliyat, beklentilerin ötesinde sunduğu çözümleri ile müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Aradığınız taşımacılık çözümleri ile en iyi adres ile sorunsuz bir şekilde yüklerinizin taşınmasını sağlayacaksınız.

Bulgaristan Ülkemizin komşusu olan Avrupa Birliğine üye Ülkeler arasında yer alır. Türkiye’den giden Bulgaristan özmal Tırlarımız Kapı Kule Sınır Kapısı üzerinden Başkent Sofya ve tüm illerine frigo, tenteli tır, parsiyel taşımacılık ve proje nakliye hizmeti sunuyoruz. Araçlarımız CMR Sigortalı, Uluslararası Yeterlilik Belgelerine sahiptir.

Özmal araç filomuzla Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri ve Balkanlar’a taşımacılık hizmetlerimizde karayolu ağırlıklı, denizyolu ve havayolu taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Sahip olduğumu bilgi ve tecrübemizi her zaman müşteri memnuniyeti için kullanmaktayız. Profesyonel ekiple çalışma rahatlığı ile işlerinizi bütünsel olarak organize etmekteyiz. Bulgaristan nakliye hizmetlerimizde Bulgaristan frigo, parsiyel, kuru yük taşımaktayız.

Bulgaristan Nerede?

Bulgaristan (Bulgarca: България, Bılgariya), resmî adıyla Bulgaristan Cumhuriyeti (Bulgarca: Република България, Republika Bılgariya), Balkanlar’da yer alan ülke. Avrupa Birliği’ne tam üyedir. Batıda Sırbistan ve Kuzey Makedonya, doğuda Karadeniz, kuzeyde Romanya, güneyde Yunanistan güneydoğuda Türkiye ile çevrilidir.

Bulgaristan’a Google haritasından ulaşmak için tıklayın

Bulgaristan Nakliye Fiyatları

Bulgaristan nakliye fiyatları pek çok etkene göre değişmektedir. Bu nedenle müşterilerimizin beklentisi sabit bir fiyat üzerinden hizmet almak olsa da her operasyon detaylarına göre fiyatlandırılmaktadır. Saygınlar Nakliyat olarak her zaman en kaliteli ve en hızlı hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaya çalışıyor, şu detaylara göre fiyat teklifi oluşturuyoruz:

  • Mesafe: Nakliyede fiyatlandırmada en temel etken mesafedir. Çünkü mesafe yakıt tüketimini, araç masraflarını, personel giderlerini doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle yükünüzün teslim alınacağı nokta ile teslim edileceği nokta arasındaki net mesafe fiyatlandırmada esas alınmaktadır.
  • Yük cinsi: Türkiye ile Bulgaristan arasında çok farklı sektörlerde iş birliği olabilmektedir. Buna bağlı olarak da yedek parça, tekstil, gıda ürünleri, sebze, meyve, hayvansal ürünler, çeşitli kimyasallar gibi onlarca tür ürün taşınabilmektedir. Her ürünün taşıma standartları farklı olduğu için fiyatlandırma da değişebilmektedir.
  • Taşıma şekli: Firmamız yük türüne ve miktarına göre farklı nakliye türleriyle Bulgaristan’a ulaşım sağlamakta, hangi nakliye türünün kullanılacağına göre fiyat değişebilmektedir.

Gümrük fiyatları: Sabit giderler olarak nitelendirilen gümrük fiyatları zaman zaman güncellenmekte, buna bağlı olarak da nakliye fiyatı değişmektedir

Türkiye Bulgaristan Nakliye

Türkiye Bulgaristan nakliye uygulamalarımızda kalite standartlarımızı en üst noktada tutuyor, her zaman en iyisini sağlamaya gayret gösteriyoruz.

Bu açıdan parça yüklerinizi depolarımızda topluyor, haftanın belli günlerinde düzenli olarak Bulgaristan’a çıkış yapıyoruz.

Böylece Bulgaristan’daki iş ortaklıklarınızı genişletmenize, yükünüzün miktarı her ne olursa olsun alıcısına ulaştırmanıza aracı oluyoruz.

Her biri alanında uzman, deneyim sahibi, nakliye alanında meydana gelen gelişmelere hâkim ekibimizle tarafımıza ulaştığınız andan itibaren nakliye sürecini en kolay hale getirmek için çalışıyoruz.

Başta Sofya olmak üzere Burgaz, Kırcaali, Filibe, Vidin, Silistre, Paşmaklı, Pernik, Varna, Şumnu ve diğer bütün şehirlere teslimat yapabiliyoruz.

bulgaristan nakliyecileri

Bulgaristan Karayolu Nakliye

Bulgaristan ile Türkiye’nin sınır komşusu olması nakliye açısından büyük avantajdır. Bu nedenle en çok tercih edilen Bulgaristan karayolu nakliye olmakta, araçlarımız doğrudan karayoluyla Bulgaristan sınırlarına geçebilmektedir.

Firma olarak pek çok farklı nakliye türü ile yollarda aktif bulunuyor, en yaygın olarak da karayoluyla Bulgaristan’a geçiş yapıyoruz.

Türkiye’nin her yerinden farklı türlerdeki yüklerinizi alıyor, Bulgaristan’daki son alıcıya kadar karayoluyla teslim edebiliyoruz.

Kapıkule, Hamzabeyli, Aziziye-Dereköy sınır kapılarımızdan geçerek isterseniz gümrükte isterseniz son alıcının adresinde teslimat yapabiliyoruz.

İki ülke arasındaki bütün karayolu nakliyelerimizi C2 taşıma belgesi, CMR sigortası kapsamında gerçekleştiriyoruz. Geniş araç filomuz arasından ihyacınıza en uygun olanı tahsis ediyoruz.

Bulgaristan Havayolu Nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak sektöre adım attığımız günden bu yana sürekli kendimizi yeniliyor, çağın en son olanaklarıyla hizmet veriyoruz.

Bu kapsamda Bulgaristan havayolu nakliye çözümlerimizle de aktif görev alıyor, özellikle değeri yüksek, aciliyeti fazla, daha kısa sürede taşınması gereken yüklerinizi havayoluyla alıcılarına ulaştırabiliyoruz.

Her ne kadar havayolu nakliye hız ve güvenlik gibi konularda avantajlı olsa da daha maliyetlidir. Üstelik karayoluyla Bulgaristan’a ulaşmak hiç de zor değildir.

Bu nedenle Bulgaristan havayolu nakliyenin daha az tercih edildiğini söyleyebiliriz. Yine de firmamız güçlü acente ağı ve iş ortaklıkları sayesinde doğrudan havayolu ya da karayolu-havayolu entegre biçimde de Bulgaristan’a hizmet verebilmektedir.

Bulgaristan Frigo / Reefer Taşımacılık

Türkiye – Bulgaristan arası soğutmalı araç ihtiyaçlarına her zaman çözüm üretiyoruz. Akdeniz, Ege, Doğu, Kuzey Bölgelerinden düzenli olarak Bulgaristan frigo taşımacılık çözümleri sunuyoruz.

Beyaz et, kırmızı et, yaş sebze ve meyve, turşu, süt ürünleri gibi ısı kontrolüne sahip olan araçlarımız güvenle CMR Sigortalı yükü teslim ediyoruz.

Frigo taşımacılık, diğer taşımacılık alanlarına göre daha dikkat ve özveri gerektiren bir alandır. Bu konuda eğitimli ve deneyimli personellerimiz, müşterilerinin yüklerini emin bir şekilde varış noktasına ulaştırmayı prensip bilmektedir.

Bugüne kadar verdiğimiz tüm hizmetlerimizde başarılı sonuçlara odaklanarak çalıştığımız için sorunsuz bir şekilde Bulgaristan frigo nakliye alanında tercih edilen isimlerin başında gelmeyi başardık.

Her konuda olduğu gibi fiyat konusunda da güvenilir politikalara uygun şekilde hareket eden Saygınlar Nakliyat, taahhüt edilen zamanda yüklerin yerine teslim edilmesi, müşteri memnuniyetinin oluşması adına fiyatlarda esneklik sunması, müşteri talebi doğrultusunda özel güzergah belirlemesi gibi birçok konuda müşterilerine destek sunmaktadır.

Bulgaristan frigo nakliye fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve destek talebinde bulunmak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Tenteli / Kuru Yük Taşımacılığı

Türkiye’nin tüm İllerinden Bulgaristan’a karayolu ile tır nakliyesi yapmaktayız. Avrupa Standartlarına sahip olan araçlarımız ve yük taşımacılığı konusunda uzman şoförlerimiz ile yüklerinizi CMR Sigorta güvencesiyle taşımaktayız.

Bulgaristan nakliye hizmetimizde sahip olacağınız avantajlar içerisinde günlük araç konumu, evraksal destek, müşteri hizmetleri desteği gibi ayrıcalıklara sahip olursunuz.

Yılların deneyimi ve tecrübesiyle Bulgaristan hattında uzman kuruluş olan Saygınlar Nakliyat ile çalışmak bir ayrıcalıktır. Güçlü özmal filosu ile günden güne filosunu yenileyen Balkan Ülkelerine taşıma yapan kuruluşuz.

25 yıllık deneyimi geride bırakarak alanının en başarılı isimlerinden biri olmayı başaran firmamız, tüm taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi Bulgaristan kuru yük taşımacılığı hizmetinde de ayrıcalık bekleyen müşterilerin daima yanında olmaya devam ediyor. 

CMR sigortası kapsamında yaptığımız taşımacılıkların tamamı ISO 9001 kalite yönergelerine uygun şekilde yürütülmektedir.

Müşterilerimizin firmamıza güvenmesi ve bizi tercih etmesinin arkasında yatan asıl neden de budur.

Bulgaristan kuru yük taşımacılığında beklediğinizden çok daha fazlasını en uygun fiyat politikası ile elde edebileceğiniz firmamız, uluslararası taşımacılık alanında ilk tercihiniz olacak.

Bulgaristan Parsiyel Taşımacılık 

Saygınlar Nakliyat olarak, sizlere en güvenli ve en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlıyor ve yapıyoruz. Bulgaristan parsiyel nakliye alanında lider kuruluşların tercihi olmaya ve müşterilerimizi memnun etmeye hız kesmeden devam ediyoruz.

Balkanlar coğrafyasında yer alan Bulgaristan; Yunanistan, Makedonya, Sırbistan ve Türkiye ile kara sınırı olan bir ülkedir. Türkiye’yi Avrupa’ya bağlayan transit bölgede yer alan Bulgaristan’ın başkenti Sofya’dır. Bulgaristan, sıklıkla ihracat yaptığımız komşu ülkelerden birisidir.

Bulgaristan ile Türkiye arasında ticaret yapılırken en çok tercih edilen yöntem, coğrafik yakınlık sebebiyle karayolu ile nakliye yöntemidir. Bulgaristan ile Türkiye arasında yük taşımacılığı yapılırken tırlarımız İstanbul ya da Edirne sınır kapılarından çıkışlı olarak Bulgaristan’a ulaşmaktadır.

Bulgaristan’a Türkiye’den düzenli haftalık servislerimizle Bulgaristan parsiyel hizmeti sunuyoruz. Parça yük taşımacılığı hizmetinde Saygınlar Nakliyat; İstanbul depomuzdan her hafta düzenli Sofya Başkent’ten tüm bölgelere yük teslimini başarılı şekilde sürdürmekteyiz.

Parsiyel taşımacılık, nakliye sektörünün en çok aranan hizmetlerinin başında gelir. Özellikle de malların dağıtılarak son noktaya ulaşması, mal sahiplerinde güven sorununa neden olmaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak 25 yılın vermiş olduğu deneyimi, siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Bulgaristan parsiyel nakliye konusunda aradığınızdan çok daha fazla çözümü bir arada bulabileceğinizi taahhüt eden Saygınlar Nakliyat ile bir adım önde olmanın keyfini yaşayacaksınız.

izmir bulgaristan nakliye

Bulgaristan Parsiyel Nakliye Güzergahları

Saygınlar nakliyat, nakliye ve lojistik hizmetlerine daha kapsamlı yaklaşır ve CMR sigorta güvencesiyle eşyalarınızı taşır ve risk faktörünü ortadan kaldırır. Bulgaristan parsiyel nakliye hizmetlerinizi düzenli ve kolayca ulaştırıyoruz. Bulgaristan parsiyel nakliye hizmeti sunduğumuz şehirler;

Burgaz Pazarcık Pernik İvrace
Şumnu Sliven Yanbolu Kayacık
Dobriç Eski Zağra Blavgard Tırgovişte
Gabrova Plevne Tırnova Lofça
Kırcaali Rusçuk Gabrova Dupniçe
Hasköy Varna İstanimaka Silistre
Köstendil Filibe Vidin Yukarı Rahova
Montana Sofya Kızanlık Paşmaklı

Bulgaristan Parsiyel Nakliye Fiyatları

Saygınlar Nakliyat, Uluslararası Nakliyat sektöründe Avrupa, Türki Cumhuriyetleri ve Ortadoğu ülkelerine komple nakliyeparsiyel nakliyefrigo nakliye ve ağır nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Bulgaristan parsiyel ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörün en iyisi olan Saygınlar Nakliyat, özel özmal filosu ile Bulgaristan’ın tüm şehirlerine taşımacılık faaliyetlerini sürdürmektedir.

Saygınlar Nakliyat, müşteri memnuniyetini esas alarak oluşturduğu politikasında, fiyatları belirlerken ekonomik seviyelerinizi desteklemektedir.

Fiyatlar taşınacak yüklerinize, güzergaha ve varış noktasına belirlenmektedir. Bulgaristan parsiyel (grupaj) ihracat, ithalat ve transit taşımalarda fiyatlandırma; parsiyel (grupaj) veya komple tır olarak hesaplanır. Net bir fiyat almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bulgaristan Parsiyel Nakliye Süreleri

Ülkemize oldukça yakın mesafede bulunan Bulgaristan’ın her bölgesine hem minivan hem mega hem de özmal tırlarımız ile kolayca ulaşıyoruz.

Parsiyel yüklerinizin güvenliği ve müşteri memnuniyetini sağlamak için tüm tedbirleri alarak avantajlı çözümler sunuyoruz.

Haftanın belirli günlerinde, Türkiye’nin belirli illerinden aldığımız yükleri, en hızlı ve güvenli güzergah üzerinden teslimat noktalarına ulaştırıyoruz.

Genel olarak 10 günü aşmadan yüklerinizi teslim ediyoruz. Ancak hava koşulları, yol durumu, gümrük işlemleri ve çıkışları gibi zaman alabilecek durumlarda müşterilerimizi bilgilendirerek süreci daha net bir şekilde yürütüyoruz.

Bu sayede bilginiz dahilinde yükünüz aksamadan teslimatı gerçekleştirilir. Saygınlar Nakliyat’ın 11 yıllık prensipli çalışma tarzı, deneyim ve tecrübesi müşterilerimizin memnuniyeti ile doğru orantılıdır.

Almanya nakliye hakkında ayrıntılı bilgi almak için tıklayın

bulgaristan parsiyel çalışan nakliyeciler

Bulgaristan Nakliye Bölgeleri

1. Sofya
2. Plovdiv (Filibe)
3. Varna
4. Burgaz
5. Bansko
6. Gül Vadisi (Kazanlık)

Yukarıda belirttiğimiz Şehirler haricinde Bulgaristan karayolu tır taşımacılığı hizmetini tüm bölgelerine özenle yapmaktayız. İSO 9001 Kalite Güvencesiyle Sofya Nakliye hizmetimizin yanı sıra Varna, Plovdiv, Burgaz, Bansko bölgelerine düzenli parsiyel, komple ve frigo hizmetlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Bulgaristan Nakliye Firmaları

Bulgaristan nakliye firmaları arasında tercih edeceğiniz firma sizin için önemlidir. Doğru firmayla anlaşma yaparak nakliye sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamış olursunuz.

Doğru firmayla anlaşma yapmak için bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. Bizler Bulgaristan’a yük taşıma hizmeti veriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmet kapsamında;

  • Yük için en uygun taşıma yöntemini belirliyoruz.
  • Yük güvenliğini eksiksiz sağlıyoruz.
  • Yükü istenilen noktaya teslim ediyoruz.
  • Zaman kaybının yaşanmaması adına süreci doğru yönetiyoruz.
  • Yük için doğru taşıma fiyatını belirliyoruz.

Tam donanımlı firmamızda farklı özelliklerde araçlar kullanıyoruz. Aynı zamanda farklı nakliye türleri üzerine hizmet veriyoruz. Komple nakliye, parsiyel nakliye ve frigo nakliye üzerine geniş kapsamlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Bulgaristan Coğrafi Konumu ve Ekonomisi

Bulgaristan coğrafi konumu ve ekonomisi merak ediliyor. Balkanlarda yer alan ülke aynı zamanda Avrupa Birliği’ne tam üyedir.

Türkiye ile komşu olan Bulgaristan aynı zamanda Sırbistan, Kuzey Makedonya, Karadeniz, Romanya ve Yunanistan ile de komşudur.

Ülkenin para birimi Bulgar levasıdır. 2020 yılında yapılan araştırmaya göre ülkenin işsizlik oranı %4,4 olarak belirlenmiştir.

Başkenti Sofya olan ülkenin nüfusu 6,927 milyon olarak kaydedilmiştir. Dünya geneline bakıldığında ise Bulgaristan, dünyanın en gelişmiş ekonomisine sahip 73. ülkedir. Türkiye ile komşu olan Bulgaristan’a her yıl çok sayıda nakliye çalışmaları yapılmaktadır.

İki ülke arasında taşınması gereken yükleriniz için sizler de profesyonel hizmet sunan firmamızı tercih edebilirsiniz.

Neden Saygınlar Nakliyat?

Saygınlar Nakliyat, uluslararası taşımacılık alanında edindiği tecrübesi ile yıllardır sektörün önde gelen isimlerinden biri olmayı başarmaktadır. Müşterilerine her şeyden önce güven veren firmamız, Bulgaristan nakliye konusunda sunduğu çözümleri ve fiyat uygunluğu politikası ile hizmet sunmaktadır.

Firmamız, tüm taşımacılık alanlarında olduğu gibi Bulgaristan nakliye alanında da CMR sigortası kapsamında taşımacılık yapan bir firmadır. Bu da müşterilerimizin yüklerini emanet ederken güven içinde kalmalarını sağlamaktadır.

AB taşımacılık politikalarına uygun şekilde hizmet veren Saygınlar Nakliyat, ISO 9001 kalite yönergeleri kapsamında Bulgaristan nakliye hizmeti sunarak çözüm noktasında en iyi sonuçları sunan isimlerden biridir.

Bulgaristan Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bulgaristan nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

Bulgaristan nakliye hizmeti almak için firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşarak ya da whatsapp hattımızdan iletişim kurarak hizmet alabilirsiniz.

Bulgaristan nakliye süresi kaç gündür?

Hava ve yol muhalefetinin olmaması halinde, normal olarak 3 günde Bulgaristan nakliye süresi tamamlanmaktadır.

Bulgaristan'a nakliye yapan tır firmaları hangileridir?

Bulgaristan'a nakliye yapan tır firması sayısı bir hayli fazla olduğu için güven veren ve en uygun fiyat politikası ile hareket eden Saygınlar Nakliyat'ı tercih edebilirsiniz.