Bulgaristan Nakliye

26.07.2018
Bulgaristan Nakliye

Bulgaristan Ülkemizin komşusu olan Avrupa Birliğine üye Ülkeler arasında yer alır. Türkiye’den giden Bulgaristan özmal Tırlarımız Kapı Kule Sınır Kapısı üzerinden Başkent Sofya ve tüm illerine frigo, tenteli tır, parsiyel taşımacılık ve proje nakliye hizmeti sunuyoruz. Araçlarımız CMR Sigortalı, Uluslararası Yeterlilik Belgelerine sahiptir.

Bulgaristan Nakliye Hizmetlerimiz

Özmal araç filomuzla Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri ve Balkanlar’a taşımacılık hizmetlerimizde karayolu ağırlıklı, denizyolu ve havayolu taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Sahip olduğumu bilgi ve tecrübemizi her zaman müşteri memnuniyeti için kullanmaktayız. Profesyonel ekiple çalışma rahatlığı ile işlerinizi bütünsel olarak organize etmekteyiz. Bulgaristan nakliye hizmetlerimizde Bulgaristan frigo, parsiyel, kuru yük taşımaktayız.

Tenteli / Kuru Yük Taşımacılığı

Türkiye’nin tüm İllerinden Bulgaristan’a karayolu ile tır nakliyesi yapmaktayız. Avrupa Standartlarına sahip olan araçlarımız ve yük taşımacılığı konusunda uzman şoförlerimiz ile yüklerinizi CMR Sigorta güvencesiyle taşımaktayız. Bulgaristan nakliye hizmetimizde sahip olacağınız avantajlar içerisinde günlük araç konumu, evraksal destek, müşteri hizmetleri desteği gibi ayrıcalıklara sahip olursunuz. Yılların deneyimi ve tecrübesiyle Bulgaristan hattında uzman kuruluş olan Saygınlar Nakliyat ile çalışmak bir ayrıcalıktır. Güçlü özmal filosu ile günden güne filosunu yenileyen Balkan Ülkelerine taşıma yapan kuruluşuz.

Frigo / Reefer Taşımacılık

Türkiye – Bulgaristan arası soğutmalı araç ihtiyaçlarına her zaman çözüm üretiyoruz. Akdeniz, Ege, Doğu, Kuzey Bölgelerinden düzenli olarak Bulgaristan frigo taşımacılık çözümleri sunuyoruz. Beyaz et, kırmızı et, yaş sebze ve meyve, turşu, süt ürünleri gibi ısı kontrolüne sahip olan araçlarımız güvenle CMR Sigortalı yükü teslim ediyoruz.

Parsiyel Taşımacılık 

Bulgaristan’a Türkiye’den düzenli haftalık servislerimizle Bulgaristan parsiyel hizmeti sunuyoruz. Parça yük taşımacılığı hizmetinde Saygınlar Nakliyat; İstanbul depomuzdan her hafta düzenli Sofya Başkent’ten tüm bölgelere yük teslimini başarılı şekilde sürdürmekteyiz.

Bulgaristan Nakliye / Dağıtım Bölgeleri

1. Sofya
2. Plovdiv (Filibe)
3. Varna
4. Burgaz
5. Bansko
6. Gül Vadisi (Kazanlık)

Yukarıda belirttiğimiz Şehirler haricinde Bulgaristan karayolu tır taşımacılığı hizmetini tüm bölgelerine özenle yapmaktayız. İSO 9001 Kalite Güvencesiyle Sofya Nakliye hizmetimizin yanı sıra Varna, Plovdiv, Burgaz, Bansko bölgelerine düzenli parsiyel, komple ve frigo hizmetlerimiz için bizi arayabilirsiniz.