Ukrayna Nakliye

03.03.2020
Ukrayna Nakliye

Ukrayna nakliye hizmetlerinde yılların birikim ve deneyimine sahip olan Saygınlar Nakliyat ile beklediğinizden daha hızlı ve güvenilir iş sonuçlarına ulaşacaksınız. Tecrübe, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi incelemeden karar vermeyin.

Nakliye alanı, tecrübe ve deneyim isteyen bir sektördür. Özellikle de uluslararası taşımacılık konusu mevzubahis olunca, seçilecek firmanın taşımacılığın ilk anından son anına kadar deneyimli olması gerekir. Gümrükleme işlemleri yükleme ve boşaltma işlemleri gibi her anın titizlik içinde yapıldığı bir firma ile uluslararası taşımacılık alanından beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Ukrayna nakliye

Ukrayna taşımacılık, Türkiye’de uluslararası taşımacılık alanında en sık kullanılan güzergâhlardan biridir. İkili ülke arasında sıcak ticrai ilişkilerin olması, ihracatın her geçen gün artmasını etkilemektedir. Saygınlar Nakliyat olarak yılların verdiği birikim ve deneyim sayesinde Ukrayna nakliyat hizmetlerinde aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere sunarak taşımacılık alanındaki ihtiyaçlarınızı doğru ve güvenilir şekilde gidermenizi sağlıyoruz.

Ukrayna Nerede?

Ukrayna, Doğu Avrupa’da yer alan bir ülkedir. Yüzölçümü 603.549 km² yüz olan Ukrayna, Avrupa’nın en geniş yüzölçümüne sahip ülkedir.  Doğuda ve kuzeydoğuda Rusya, kuzeybatıda Belarus, batıda PolonyaSlovakyave Macaristan, güneybatıda Romanyave Moldova komşusudur. Ayrıca güneyde Karadeniz ve Azak Denizi’ne kıyısı bulunmaktadır.

Ukrayna’ya Google Haritasından Ulaşmak İçin Tıklayın

Ukrayna Nakliye Güzergahı ve Süreleri

Normal şartlarda Ukrayna nakliyesi, direkt olarak yapıldığı için zamanlama konusunda herhangi bir kısıtlama söz konusu olmuyordu. Fakat son dönemlerde yapılan güncelleme ile birlikte Ukrayna yük taşıma yollarının Irak ve Suriye üzerinden yapılması zorunlu hale getirildi. Ancak iki ülkede de yaşanan savaş ve iç karışıklıklar, karayolu nakliyesi için ciddi sorunların ve risklerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Saygınlar Nakliyat ve diğer nakliye şirketleri olarak Ukrayna nakliye hizmetlerinde karayolunda yaşanan sorunlara maruz kalmamak için denizyolu nakliyesiyle kombine taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Bu durum Ukrayna nakliye süresi konusunda az da olsa bir gecikmeye neden olsa da güven noktasında çok daha güvenilir bir taşımacılık yöntemidir.

Ukrayna nakliyat

Saygınlar Nakliyat, her geçen gün hızlı bir şekilde büyüyen araç filosu ile Türkiye’den Ukrayna a transit taşımalar yapmaktadır. Bölge ülkelerindeki ofisleri ve bağlantıları aracılığıyla taşıdığı yükleri sigorta güvencesinde ve rekabetçi fiyatlarla Ukrayna şehirlerine sorunsuz ulaştırmaktadır.

Ukrayna Nakliye Hizmetlerimiz

 • Ukrayna parsiyel taşımacılık
 • Ukrayna komple tenteli taşımacılık
 • Ukrayna lowbed proje taşıma hizmetleri
 • Ukrayna frigo taşıma

Saygınlar Nakliyat, Ukrayna nakliye taşımalarını başta Mariupol, Kiev, Sevastopol şehirleri olmak üzere tüm Ukrayna şehirlerine yapmaktadır. Ukrayna nakliyelerinde uzman kadrosuyla 7/24 hizmet vermektedir. Oluşabilecek hasarları ve olumsuzlukları teminat altına alabilmek için operasyonların tamamı CMR sigortası kapsamında bulundurulmaktadır.

Ukrayna nakliyelerinde her hafta belirli günlerde parsiyel taşımacılık (grupaj) hizmetleri aralıksız devam etmektedir. Saygınlar Lojistik, kusursuz servis anlayışıyla Ukrayna nakliye firmaları arasında lider olmayı hedeflemiştir.

Taşımacılıkta teknolojinin sağlamış olduğu imkanları yakından takip edip, bu imkanlardan azami ölçüde yararlanmaktadır. Ayrıca filosunu her yıl gençleştirip; daha güvenli, daha çevreci, daha ekonomik hizmet verebilmek için gayret göstermektedir.

Saygınlar Nakliyat personeli, nakliye hizmeti verdiği Ukrayna’nın gümrük kanunlarına hakimdir. Sürekli arttırdığı deneyimiyle de, müşterilerinin duyduğu güveni pekiştirmektedir. Ukrayna a yapılan taşımacılıkta genellikle otomotiv, gıda, yedek parça, beyaz eşya, elektronik, demir çelik, tekstil, mobilya, yapı malzemeleri vb. sektörlere hizmet verilmektedir.
Yüklerin zamanında istenilen yerde olması için planlamalar hassasiyetle yapılmaktadır. Dolayısıyla zaman yönetimindeki başarı müşteri memnuniyetini de beraberinde getirmektedir. Uluslararası Nakliye Saygınlar Nakliyat, müşteri memnuniyetini sürekli kılabilmek için hep iyileşen bir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

NAKLİYE HİZMET AVANTAJLARI

 • Komple ve parsiyel taşımalar
 • Güvenli ve zamanında teslimat
 • Sigortalı taşımacılık
 • Deneyimli ve uzman kadro
 • 24 saat uzman desteği
 • Teknolojik ekipmanlar
 • GPS sistemi ile uydular yoluyla internet üzerinden araç takibi
 • Tamamı öz mal geniş araç filosu
 • Proje ve ağır yük taşıma organizasyonları
 • Hizmetin tüm aşamalarında müşteriyi bilgilendirmek

NAKLİYE YAPILAN BAŞLICA UKRAYNA ŞEHİRLERİ

 • Mariupol
 • Kiev
 • Sevastopol
 • Odessa
 • Donetsk
 • Zaporizhia
 • Lviv

Ukrayna Parsiyel Nakliye

Ukrayna Parsiyel Nakliye

Hizmetlerimizde sürekli en iyisini ve daha fazlasını sunma ilkeleri ile çalışan firmamız, müşterilerimizin taleplerini karşılayabilme noktasında kusursuz hizmet sağlamaktadır. Ukrayna parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde müşterilerimizin yükünü güven içinde alarak ulaşım noktasına güven içinde ulaştırıyoruz. Mariupol, Kiev, Sevastopol, Odessa, Donetsk, Zaporizhia ve Lviv gibi Ukrayna’nın en çok parsiyel yüklerinin gittiği bölgelere hizmet sunmaktayız. Deneyim ve tecrübemiz ile müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayarak aradıkları çözümleri en doğru şekilde yakalamalarını sağlıyoruz.

Ukrayna Parsiyel Taşımacılık Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Ukrayna Komple Taşımacılık

İhracatın hızlı ve sürekli yapıldığı Ukrayna’da, komple taşımacılık hizmetleri de aranan hizmet türlerinden biridir. Türkiye – Ukrayna arası taşımacılık hizmetinde başarılı çalışmalara imza atmaya devam ettiğimiz Saygınlar Nakliyat olarak komple taşımacılık hizmetlerinde de aradığınızdan çok daha fazlasını bulmanızı sağlıyoruz. Ukrayna komple taşımacılık hizmetleri ve hizmetlerimiz karşısında sunduğumuz Ukrayna nakliye fiyatları ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulmanızı sağlıyoruz.

Ukrayna Frigo Taşımacılık

Frigo taşımacılık ya da diğer adıyla soğuk zincir taşımacılığı, Türkiye’den Ukrayna ve çevresine en sık yapılan taşımacılık hizmetlerinden biridir. Gıda, dondurulmuş paket ürünler ve bozulmadan yerine ulaşması gereken tüm ürün/malların sağlık koşulları çerçevesinde yerine ulaşması için özel olarak donatılmış araçlarımızı kullanıyoruz. -26 derece soğukluğu muhafaza eden nakliye araçlarımızla Ukrayna frigo taşımacılık hizmetlerinde aradığınızdan çok daha fazlasını bulmanızı sağlıyoruz.

Ukrayna Frigo Taşımacılık Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Ukrayna Nakliye Fiyatları

Sunduğumuz ayrıcalıklı çözümlerimizle müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamaya devam ederken fiyat noktasında da beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Saygınlar Nakliyat, sektörün bilinen ve referans belirleyici isimlerinden biri olma yolunda hizmetlerine devam ederken Ukrayna nakliye fiyatları konusunda sunduğu uygun fiyatlarıyla da müşterilerinin gülen yüzü olmaya devam ediyor. İletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak Ukrayna nakliye fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ukrayna Nakliyatta Neden Saygınlar?

Saygınlar Nakliyat, uluslararası taşımacılık alanında yıllardır edindiği deneyim ve tecrübesi ile müşterilerinin memnun kalmasını sağlamaktadır. Ukrayna nakliye hizmetlerinde de sahip olduğu tecrübesi ile hareket eden firmamız, 11 yıllık deneyimin verdiği özgüven ve yol personellerinin edindiği deneyim ile hareket etmektedir. ISO 9001 standartlarına uygun şekilde Ukrayna nakliyat hizmetleri sunan firmamız, CMR sigortası kapsamında yük taşımacılığı yaparak müşterilerinin gözünün arkada kalmasını engelliyor. Ukrayna parsiyel taşımacılık, Ukrayna komple taşımacılık, Ukrayna ağır yük nakliyesi, Ukrayna frigo taşımacılık ve taşımacılık alanında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm alanlarda yanınızdayız.