Ukrayna Nakliye

Ukrayna Nakliye

Ukrayna nakliye hizmetlerinde yılların birikim ve deneyimine sahip olan Saygınlar Nakliyat ile beklediğinizden daha hızlı ve güvenilir iş sonuçlarına ulaşacaksınız. Tecrübe, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi incelemeden karar vermeyin.

Nakliye alanı, tecrübe ve deneyim isteyen bir sektördür. Özellikle de uluslararası taşımacılık konusu mevzubahis olunca, seçilecek firmanın taşımacılığın ilk anından son anına kadar deneyimli olması gerekir.

Gümrükleme işlemleri yükleme ve boşaltma işlemleri gibi her anın titizlik içinde yapıldığı bir firma ile uluslararası taşımacılık alanından beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Ukrayna taşımacılık, Türkiye’de uluslararası taşımacılık alanında en sık kullanılan güzergâhlardan biridir. İkili ülke arasında sıcak ticari ilişkilerin olması, ihracatın her geçen gün artmasını etkilemektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak yılların verdiği birikim ve deneyim sayesinde Ukrayna nakliyat hizmetlerinde aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere sunarak taşımacılık alanındaki ihtiyaçlarınızı doğru ve güvenilir şekilde gidermenizi sağlıyoruz.

Ukrayna tır fiyatları

Ukrayna Nakliye Fiyatları

Sunduğumuz ayrıcalıklı çözümlerimizle müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamaya devam ederken fiyat noktasında da beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

 • Mersin > Ukrayna / Kiev tır nakliye fiyatı 6.500usd tenteli karayolu gidilecek. Bulgaristan – Romanya – Ukrayna güzergahlarını kullanmaktayız
 • Liviv 6.300usd
 • Ukrayna > Türkiye ithalat 3.500usd taşımaya uygun araçlarımız bulunmaktadır..

Saygınlar Nakliyat, sektörün bilinen ve referans belirleyici isimlerinden biri olma yolunda hizmetlerine devam ederken Ukrayna nakliye fiyatları konusunda sunduğu uygun fiyatlarıyla da müşterilerinin gülen yüzü olmaya devam ediyor. İletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak Ukrayna nakliye fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ukrayna ile Türkiye arasında ithalat, ihracat yapan firmaların en fazla merak ettiği konulardan birisi Ukrayna Türkiye nakliye fiyatları olmaktadır.

Geçmişte Türkiye ile Ukrayna’nın çok uzak olmaması, alternatif nakliye güzergahlarının ve nakliye türlerinin olması gibi etkenler nakliye fiyatlarının daha uygun olmasını sağlamaktaydı.

Son dönemde bölgede yaşanan çatışmalar ve hareketlilikler nakliye sektörünü de derinden etkilemiştir.

Nakliye fiyatları da şartların ağırlaşması, güzergahların azalması, riskin artması gibi etkenlerle yükseliş göstermiştir.

Bununla birlikte Ukrayna Türkiye nakliye fiyatları yükünüzün teslim alınacağı adres ile teslim edileceği adres arasındaki mesafeye, tercih edilen nakliye türüne ve yükün özelliklerine göre belirlenmektedir.

Saygınlar Nakliyat firmamız her zaman en kaliteli ve en hızlı hizmeti en uygun fiyatlarla sağlamaktadır.

İSTANBUL – ODESSA 3650 USD
İSTANBUL – KİEV 400 USD
İZMİR- LVİV 4200 USD
ANKARA – PODİLSKİ 3600 USD

Ukrayna Nerede?

Ukrayna, Doğu Avrupa’da yer alan bir ülkedir. Yüzölçümü 603.549 km² yüz olan Ukrayna, Avrupa’nın en geniş yüzölçümüne sahip ülkedir.  Doğuda ve kuzeydoğuda Rusya, kuzeybatıda Belarus, batıda Polonya, Slovakya ve Macaristan, güneybatıda Romanyave Moldova komşusudur. Ayrıca güneyde Karadeniz ve Azak Denizi’ne kıyısı bulunmaktadır.

Ukrayna’ya Google Haritasından Ulaşmak İçin Tıklayın

Ukrayna Nakliye Güzergahı ve Süreleri

Normal şartlarda Ukrayna nakliyesi, direkt olarak yapıldığı için zamanlama konusunda herhangi bir kısıtlama söz konusu olmuyordu.

Fakat son dönemlerde yapılan güncelleme ile birlikte Ukrayna yük taşıma yollarının Irak ve Suriye üzerinden yapılması zorunlu hale getirildi. Ancak iki ülkede de yaşanan savaş ve iç karışıklıklar, karayolu nakliyesi için ciddi sorunların ve risklerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Saygınlar Nakliyat ve diğer nakliye şirketleri olarak Ukrayna nakliye hizmetlerinde karayolunda yaşanan sorunlara maruz kalmamak için denizyolu nakliyesiyle kombine taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Bu durum Ukrayna nakliye süresi konusunda az da olsa bir gecikmeye neden olsa da güven noktasında çok daha güvenilir bir taşımacılık yöntemidir.

Metreküp hesaplama işlemleri için tıklayın

Ukrayna türkiye dönüş tırları

Ukrayna Nakliye Hizmetlerimiz

 • Ukrayna parsiyel taşımacılık
 • Ukrayna komple tenteli taşımacılık
 • Ukrayna lowbed proje taşıma hizmetleri
 • Ukrayna frigo taşıma

Saygınlar Nakliyat, Ukrayna nakliye taşımalarını başta Mariupol, Kiev, Sevastopol şehirleri olmak üzere tüm Ukrayna şehirlerine yapmaktadır.

Ukrayna nakliyelerinde uzman kadrosuyla 7/24 hizmet vermektedir. Oluşabilecek hasarları ve olumsuzlukları teminat altına alabilmek için operasyonların tamamı CMR sigortası kapsamında bulundurulmaktadır.

Ukrayna nakliyelerinde her hafta belirli günlerde parsiyel taşımacılık (grupaj) hizmetleri aralıksız devam etmektedir. Saygınlar Lojistik, kusursuz servis anlayışıyla Ukrayna nakliye firmaları arasında lider olmayı hedeflemiştir.

Taşımacılıkta teknolojinin sağlamış olduğu imkanları yakından takip edip, bu imkanlardan azami ölçüde yararlanmaktadır. Ayrıca filosunu her yıl gençleştirip; daha güvenli, daha çevreci, daha ekonomik hizmet verebilmek için gayret göstermektedir.

Saygınlar Nakliyat personeli, nakliye hizmeti verdiği Ukrayna’nın gümrük kanunlarına hakimdir. Sürekli arttırdığı deneyimiyle de, müşterilerinin duyduğu güveni pekiştirmektedir.

Ukrayna a yapılan taşımacılıkta genellikle otomotiv, gıda, yedek parça, beyaz eşya, elektronik, demir çelik, tekstil, mobilya, yapı malzemeleri vb. sektörlere hizmet verilmektedir.

Yüklerin zamanında istenilen yerde olması için planlamalar hassasiyetle yapılmaktadır. Dolayısıyla zaman yönetimindeki başarı müşteri memnuniyetini de beraberinde getirmektedir.

Uluslararası Nakliye Saygınlar Nakliyat, müşteri memnuniyetini sürekli kılabilmek için hep iyileşen bir hizmet sunmayı ilke edinmiştir.

Ukrayna Nakliye Şehirleri

Lviv, Kiev, Odessa,Harkov, Zaporijya, Dnipropetrovsk, Donetsk, Ujgorod, Lutsk, Çernivtsi, Ternopil, Luhansk, Sivastopol, Vilkovo, Herson,Kamyanets- Podilski, İvan Frankivsk, Simferopol, Vinnitsya, Poltova, Uman, Mikolayiv, Sumi, Rohatyn, Makivka, Kramatorsk, Berdyansk, Dnyeprodzerijnsk, Horlivka, Alçevks, Meltopol, Yalta, Kremençug, Mariupol, Rivne, Çerkassi, Bila Tserkva, Mukaçeve, Jitomir, Çemigiv, Kryvyi Rih, Slovyansk, Berdiçev, İzmail, Radomyshl, Yenakijeve, Lısıçansk, Brovary, Nikopol, Oleksandriya, Konotop

İran Nakliye hizmetlerine buradan ulaşabilirsiniz

Ukrayna Parsiyel Nakliye fiyatları

Ukrayna Parsiyel Nakliye

Ukrayna parsiyel nakliye alanında uzman olan firmamız, her hafta düzenli olarak Türkiye – Ukrayna arası seferler gerçekleştirmektedir.

 • Parsiyel taşımacılık ise aynı güzergahta bulunan birbirinden farklı müşterilerin ve birbirinden farklı yüklerin aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parsiyel nakliye veya parça eşya Parsiyel nakliye denir.

Türkiye’nin kuzeyinde yer alan Ukrayna, ticari faaliyetlerimizin en fazla olduğu Doğu Avrupa ülkelerinden biridir. Türkiye ile Ukrayna arasında tarihi, coğrafi ve kültürel yakınlıklar mevcuttur.

İki ülke arasındaki diplomatik ilişkiler, Türkiye’nin Ukrayna’nın bağımsızlığını tanıyan ilk ülkelerden biri olmasıyla başladı. İki ülke arasında kurulan bağın ve yakınlığın, ticari faaliyetlerle güçlenmesinde aracı olmaktan gurur duyuyoruz.

Saygınlar Nakliyat, 11 yıllık deneyim ve tecrübesiyle Uluslararası taşımacılık alanında hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

Saygınlar Nakliyat, parsiyel lojistik hizmetimizi sunmak üzere her geçen gün geliştirdiğimiz hizmet ağımızda başta Avrupa’nın Ukrayna, Rusya, Belarus, Almanya, Fransa, İspanya, İngiltere, Çek Cumhuriyeti, Finlandiya gibi birçok ülkesine parsiyel taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

CMR sigortalı özmal araç filomuz ve schengen vizesine sahip uzman şoförlerimiz ile yüklerinizin güvenli, hızlı, hasarsız ve eksiksiz taşımacılığını yapmaktayız.

Türkiye – Ukrayna arasında hem ihracat hem de ithalat hizmetlerini düzenli ve zamanında gerçekleştirmekteyiz.

Ayrıca Ukrayna karayolu nakliye alanında sizlere; Ukrayna parsiyel taşımacılıkUkrayna komple taşımacılıkUkrayna frigo nakliye ve Ukrayna proje taşımacılığı sunuyoruz.

Hizmetlerimizde sürekli en iyisini ve daha fazlasını sunma ilkeleri ile çalışan firmamız, müşterilerimizin taleplerini karşılayabilme noktasında kusursuz hizmet sağlamaktadır.

Ukrayna parsiyel taşımacılık hizmetlerimizde müşterilerimizin yükünü güven içinde alarak ulaşım noktasına güven içinde ulaştırıyoruz.

Mariupol, Kiev, Sevastopol, Odessa, Donetsk, Zaporizhia ve Lviv gibi Ukrayna’nın en çok parsiyel yüklerinin gittiği bölgelere hizmet sunmaktayız. Deneyim ve tecrübemiz ile müşterilerimizin memnun kalmasını sağlayarak aradıkları çözümleri en doğru şekilde yakalamalarını sağlıyoruz.

ukrayna frigo nakliye

Rusya Nakliye Hizmetleri hakkında detaylı bilgi için tıklayın

Ukrayna Parsiyel Güzergahları

Genç, dinamik özmal araç filomuz ile her türlü parsiyel yükün taşınma işlemlerini ve yüklerin teslim edilmesi gereken şehirlerin gümrük noktalarındaki işlemlere kadar destek sağlamaktayız.

Aynı zamanda nakliye işlemlerinizde evrak ve doküman desteği de sunmaktayız. Ukrayna parsiyel nakliye karayolu güzergahı; Türkiye – Bulgaristan – Romanya – Moldova – Ukrayna şeklindedir.

Ukrayna parsiyel nakliye denizyolu güzergahında ise; Zonguldak – Samsun – Haydarpaşa limanlarından, Odessa limanına – Simferepol limanına – Ekvatorya limanına varış şeklinde kara ile devam ederek teslimatları gerçekleştirmekteyiz.

Ukrayna parsiyel nakliye hizmeti sunduğumuz şehirler:

Kiev Mıkolayiv Çernigiv Rivne
Harkov Mariupol Çerkassi Çernivtsi
Dnipro Makiivka Sumi Kremençuk
Odessa Vinnitsya Horlivka Ternopil
Donetsk Simferopol Jitomir İvano-Frankivsk
Zaporijya Sivastopol Dniprodzerzhynsk Lutsk
Lviv Herson Kirovograd Bila Tserkva
Kryvyi Rih Poltava Hmelnitski Kramatorsk

Ukrayna Parsiyel Nakliye Fiyatları

Ukrayna ve Dünya genelinde gerçekleştirdiğimiz işbirlikleri ile uluslararası yüklerinizi tam zamanında ve istediğiniz noktaya teslimatını yapmaktayız.

Uzun yıllara dayanan tecrübe ve deneyime sahip olan firmamız Saygınlar Nakliyat, eğitimli ve uzman kadrosu,  sürekli yenilenen araç filosu ile uluslararası nakliye ve lojistik alanında Türkiye’nin lider firmaları arasındadır. Taşımacılık sektöründe, taşınan yükün ağırlığı ile birlikte hacmi de oldukça önemlidir.

Karayolu taşımacılığının içerisinde yer alan parsiyel taşımacılıkta hesaplamalar; metreküp, ağırlık ve lademetre hesap ölçüleri kullanılarak yapılır.

Parsiyel yükün M3 hesaplaması, EN x BOY x YÜSEKLİK x Adet şeklindedir. Ukrayna parsiyel nakliye fiyatları, yükün veya eşyanın niteliğine, iki ülke ve bölgeler arasındaki mesafe, yük veya eşyanın hacim ve tonajına, gümrük işlemlerine ve birçok ekstra servise bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Saygınlar Nakliyat, Ukrayna – Türkiye arasında gerçekleştireceğiniz her türlü kapasitedeki parsiyel nakliye işlemlerinde size en uygun navlun avantajlarını sunar.

Ukrayna Frigo Nakliye

Ukrayna Frigo Frigo taşımacılık ya da diğer adıyla soğuk zincir taşımacılığı, Türkiye’den Ukrayna ve çevresine en sık yapılan taşımacılık hizmetlerinden biridir.

Gıda, dondurulmuş paket ürünler ve bozulmadan yerine ulaşması gereken tüm ürün/malların sağlık koşulları çerçevesinde yerine ulaşması için özel olarak donatılmış araçlarımızı kullanıyoruz.

-26 derece soğukluğu muhafaza eden nakliye araçlarımızla Ukrayna frigo taşımacılık hizmetlerinde aradığınızdan çok daha fazlasını bulmanızı sağlıyoruz.

Ukrayna frigo nakliye yapan araçlarımızın şoförleri schengen vizesi ile Avrupa ülkelerine yük taşımacılığı yapmakdadır. Kurumsal yapımıza uygun olarak soğutmalı yüklerin zamanında teslimatını yapmak için her geçen gün teknolojiye doğru oranda araç filomuzu ve dorselerimizi yeniliyoruz.

Genç filomuzla Ukrayna Kiev Merkezi olmak üzere tüm Şehirlerine frigofirik taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Belarus Taşımacılık Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

ukrayna parsiyel nakliyat

Ukrayna Komple Taşımacılık

İhracatın hızlı ve sürekli yapıldığı Ukrayna’da, komple taşımacılık hizmetleri de aranan hizmet türlerinden biridir. Türkiye – Ukrayna arası taşımacılık hizmetinde başarılı çalışmalara imza atmaya devam ettiğimiz Saygınlar Nakliyat olarak komple taşımacılık hizmetlerinde de aradığınızdan çok daha fazlasını bulmanızı sağlıyoruz.

Ukrayna komple taşımacılık hizmetleri ve hizmetlerimiz karşısında sunduğumuz Ukrayna nakliye fiyatları ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulmanızı sağlıyoruz.

Romanya Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Ukrayna Nakliye Uçağı

Ukrayna Karadeniz’in kuzeyinde yer alan ve Türkiye ile uzun yıllara dayanan ikili ilişkileri bulunan bir ülkedir.

Yıllardır iki ülke arasında farklı sektörlerdeki iş birliklerinden dolayı ithalat ihracat faaliyetleri sürmekte, farklı nakliye kanalları üzerinden firmamız Ukrayna’ya yükleri taşımaktadır.

Son dönemde Ukrayna’da meydana gelen gelişmeler nedeniyle Ukrayna nakliye uçağı tercihi daha bir öne çıkmaktadır.

Ukrayna ile Rusya arasındaki savaşın uzaması ve geniş bir alana yayılması nakliye alanında havayolunun kullanımına rağbeti arttırmış, daha hızlı ve daha güvenli olması nedeniyle nakliye uçaklarının kullanımı artmıştır.

Firmamız her zaman olduğu gibi yine hızlı reaksiyon göstererek başarıyla yüklerinizi son alıcılarına ulaştırmaya yardımcı olmaktadır.

Nakliye Hizmet Avantajları

 • Komple ve parsiyel taşımalar
 • Güvenli ve zamanında teslimat
 • Sigortalı taşımacılık
 • Deneyimli ve uzman kadro
 • 24 saat uzman desteği
 • Teknolojik ekipmanlar
 • GPS sistemi ile uydular yoluyla internet üzerinden araç takibi
 • Tamamı öz mal geniş araç filosu
 • Proje ve ağır yük taşıma organizasyonları
 • Hizmetin tüm aşamalarında müşteriyi bilgilendirmek

Ukrayna Din ve Coğrafi Konum

Ukrayna din ve coğrafi konum itibariyle önemli bir noktadadır. Ukrayna dinler açısından oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Toplumun büyük bir kesimi ise inançlıdır.

Din özgürlüğü Ukrayna anayasasıyla garanti altına alınmıştır. Fakat dini kuruluşların merkezi hükümete ve yerel makamlara hangi dine mensup olduklarını belirterek kayıt olmaları istenmektedir.

Resmi bir devlet dini olmasa da belli düzenlemeler mevcuttur. Ukrayna nüfusunun büyük kesimi Hristiyan’dır.

Ortodoks Kilisesi mensupları en kalabalık grubu oluşturup nüfusun yüzde 14,9’unu oluşturmaktadır.

Rum Katolikleri yüzde 9, Yalnızca Hristiyanlık yüzde 7, Protestanlık yüzde 1’dir. İslamiyet, Musevilik ve diğer dinlerin her biri de yüzde 1’in altında nüfusa sahiptir. Herhangi bir dine mensup olmayanlar ise yüzde 11’lerdedir.

Ukrayna coğrafi konum olarak Kuzey Doğu Avrupa’da bulunmaktadır. 603.549 kilometrekare yüzölçümüne sahip olmasıyla Avrupa’nın en büyük ülkesi konumundadır.

Doğu ve kuzeydoğudan Rusya, batıdan Polonya, Slovakya, Macaristan, kuzeybatıdan Belarus, güneybatıda Romanya ve Moldova ile komşudur. Yine güneyinde Karadeniz ve Azak Denizi bulunmaktadır.

Ukrayna 2022 Güncel Siyasi ve Ticari Durumu

Ukrayna 2022 güncel siyasi ve ticari durumu tüm dünya tarafından merakla takip edilmektedir. Uzun süre devam eden gerginliklerin ardından Rusya Ukrayna’ya saldırmış ve Ukrayna karşı koymuştur.

Kısa sürede geniş bir alana yayılan savaş özellikle Ukrayna’nın doğusunda, kuzeyinde yoğunlaşmakta, Rus askerleri adım adım ülkenin büyük şehirlerine ilerlemeye başlamıştır.

Saldırıların başlamasının ardından Ukrayna’da OHAL ilan edilmiş, ülkedeki yabancıların çıkışına izin verilirken ticari faaliyetlerin az da olsa devam etmesi hedeflenmiştir.

Fakat savaşın ilk başladığı günlerde bütün ticari faaliyetler de durmuş, özellikle Rusya’nın ülkenin önemli limanlarını, havalimanlarını, karayollarını ele geçirmesi nedeniyle sevkiyatlar durmuştur.

Ukrayna’dan Türkiye önemli oranda tahıl, Ayçiçek yağı ve başka ürünler ithal ettiği için kısıtlamalarla çeşitli kıtlıklar baş göstermiştir.

Ukrayna-Rusya savaşı iki ülkeyle birlikte bütün dünyayı etkilemiş, etkilemeye devam etmektedir. İlk günlere nazaran ticari faaliyetlerde hareketlilik artmış olsa da savaş öncesine nazaran son derece düşmüştür.