İsveç Nakliye

13.01.2021
İsveç Nakliye

Türkiye’nin en çok ithalat ve ihracat çalışmaları yaptığı ülkelerden biri olan İsveç, önemli bir konumda yer almaktadır. Kuruluşumuzun ilk yılından itibaren Türkiye- İsveç arası yapılan Nakliye çalışmalarıyla Saygınlar Nakliyat olarak güvenilir hizmet sunuyoruz. Uluslar arası nakliyat firması olarak İsveç lojistik işlemlerinde profesyonel taşımacılık hizmeti sunarak, yüklerinizi son alıcıya kadar sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

İsveç nakliye çalışmalarımızda profesyonel ekip kadromuzla ve uzun yıllar süren deneyimimize dayanarak müşterilerimize lojistik çözümler sunmaktayız.  Saygınlar Nakliyat firması olarak her geçen gün kendini daha fazla geliştirerek ve yenilenen araç filosu ile Türkiye’den İsveç’e transit taşımalar yapmaktadır.

İsveç Nakliyat Hizmetleri

İsveç Nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak başta İsveç ülkesi olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine Nakliyat taşımacılık yapmaktayız. İsveç Nakliyat firmaları Türkiye’ de değerli bir konumuna sahiptir. Türkiye’den İsveç’e parsiyel taşımacılık yapan firmamız, uzman ekip kadrosu ve yılların verdiği deneyimlerle İsveç taşıma alanında uzmanlaşmıştır.

İsveç nakliyat taşımacılığının avantajları arasında yenilenen araç filomuzla uzun mesafelerde hızlı olması, esnekliği ve yüklerinizi istikamet yerine sorunsuz ulaştırma hizmet yer almaktadır. Uzman ekip kadromuz ve tecrübelerimize dayanarak yüklerinizi istikamet yerine ulaştırmak uzun sürmez. Kendi bünyemizde yer alan araç filomuz ve güvenilir ortak ağımız sayesinde, size verimli ve modern bir karayolu yük taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

İsveç Nakliye

İsveç Nakliye

Saygınlar Nakliye firması olarak müşterilerimize sunduğumuz avantajlar arasında hem zamandan hem de maliyetten tasarruf etmenizi sağlayarak yüklerinizi eksiksiz bir şekilde varış noktasına ulaştırıyoruz. Her yıl yenilenen kamyonlarımız ve araç filomuz ile birlikte siz değerli müşterilerimize modern bir İsveç nakliye taşımacılığı hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

İran Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Firmamızın garantili güvenlik anlayışı ve varış noktasına zamanında teslimat ile müşterilerimizin güvenini kazanarak diğer yandan son modern teknolojiye sahip olan araç filolarımızla İsveç Nakliye taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Yükünüzü istikamet yerine ulaştırmak gibi bir sorununuz varsa Saygınlar Nakliyat olarak etkili çözümlerimiz sayesinde, uygun bir maliyetle yüklerinizi istikamet yerine ulaştırarak, paranızın karşılığını en iyi şekilde veriyoruz.

İsveç Nakliye Taşımacılığı

İsveç Nakliye Taşımacılığı

Saygınlar Nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre eksiksiz hizmet vermeye devam ediyoruz.  Türkiye İsveç arasında firmamız lojistik çözüm sunarak karayolu, denizyolu ve havayolu gibi hizmetler vermektedir. Eğer sizde bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmek için acele edin.

Avrupa’nın Polonya, Almanya, Fransa, Çek Cumhuriyeti, İspanya, İngiltere, Filandiya gibi ülkelere ithalat ve ihracat çalışmaları yapan Saygınlar Nakliyat, özel araç filosu ve özmal araçlarıyla hizmet sunmaktadır. Her nakliyat firmasında bulunması gereken; CMR Sigortası, İSO 9001 Belgesi, Global teminatı gibi belgelere sahip olan firmamız, müşterilerimizin isteklerini dikkate alarak, İsveç Karayolu Nakliye hizmeti sunar. Ayrıca İsveç’in getirdiği ithalat ve transit yükleri Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri gibi ülkelere aktarmalı ve direkt seferleri olarak teslim etmektedir.

Almanya Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Tıklayın

Taşımacılık alanında Avrupa’da önemli bir konuma sahip olan İsveç’e nakliyat taşımacılığında en kaliteli hizmeti vermeye devam ediyoruz. Ayrıca profesyonel müşteri hizmet desteği ve düzenli bilgilendirme servisleri sayesinde yükünüzün nerede olduğunu kolayca öğrenebilme avantajından yararlanabilirsiniz. İsveç nakliye hizmetinde komple taşıma, proje taşımacılığı ve parsiyel taşımacılık gibi taşımacılık türleri yer almaktadır. Size en uygun taşımacılık türünü seçerek yüklerinizi güvenli bir şekilde istikamet noktasına ulaştırıyoruz.  İstanbul – İspanya arasında düzenli parsiyel tırlarımız hızlı ve güvenilir şekilde yüklerinizi hem ihracat hem de ithalat olarak ulaştırarak, siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmayı hedefliyoruz.

Saygınlar Nakliye    

Saygınlar Nakliye    

Saygınlar nakliyat firması olarak Türkiye’den başlayarak birçok ülkeye nakliye yapıyoruz.Bu bağlamda Uluslararası bir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Nakliyat taşımacılığı verdiğimiz ülkeler arasında Orta Doğu ülkeleri başta olmak üzere ( Suriye, Ürdün, Lübnan, Katar, Dubai, Arabistan, İran, Umman, Afganistan), Türkî Cumhuriyetleri ( Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Tacikistan, Kırgızistan) gibi ülkeler yer almaktadır. Özellikle bu ülkelere ihracat, ithalat ve transit (bir ülkenin topraklarından geçiş sırasında, hiç durmadan geçen mallar için gümrüksüz geçme) taşımacılık hizmetleri veriyoruz.

Fransa Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Firmamız İsveç’ten düzenli olarak direk veya aktarmalı olarak Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Duba, Katar, Ürdün, Lübnan, Suudi Arabistan, Yemen, Bahreyn, Umman, Ukrayna, Bulgaristan, Gürcistan, İran, Irak, Azerbaycan gibi ülkelere nakliyat taşımacılığı hizmeti vererek, siz değerli müşterilerimizin yüklerini sorunsuz bir şekilde teslimat yapmaktayız.

İsveç Nakliye Hizmetlerimiz

hizmetlerimiz

Geniş araç filosu ağımızla Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri ve Balkanlar’a taşımacılık hizmetlerimizde karayolu ağırlıklı olmak üzere denizyolu ve havayolu taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Araçlarımız CMR Sigortalı, Uluslararası Yeterlilik Belgelerine sahiptir. Müşteri memnuniyetini esas alarak yürüttüğümüz ithalat, ihracat ve lojistik taşımalarında email yoluyla yükünüzün bilgilerine ve tüm aşamalarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Saygınlar Nakliyat olarak sizlere en iyi hizmeti sağlamaya devam ediyoruz.

Tenteli / Kuru Yük Taşımacılığı

Kuru yük taşımacılığı kara yolu ile ülkeler arası nakliyat işine verilen isimdir.  Türkiye’nin tüm illerinden İsveç’e karayolu ile tır nakliyesi yapmaktayız. Hammadde, odun, torf, makine, cam, mermer, hurda, tahıl, bakliyat vb. birçok akmayan ve kokmayan her türlü yükünüzün taşımasını yapıyoruz. Donanımlı araç filolarımız aynı zamanda genel yük, araç, konteyner, ahşap, tahıl, taşıt ve kuru dökme ürünleri de taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Avrupa standartlarına sahip olan özmal araçlarımız ve uzman kadromuz ile yüklerinizin zamanında teslimatını gerçekleştiriyoruz.  Yılların deneyimi ve tecrübesiyle İsveç hattında uzman kuruluş olan Saygınlar Nakliyat Balkan Ülkeleri, Avrupa Ülkeleri, Ortadoğu Ülkeleri ve Asya Ülkelerine hizmet vermektedir.

Frigo / Reefer Taşımacılık

Saygınlar Nakliyat olarak Frigo taşımacılığında +4, +10 -18 -23 Co derecelerde taşıma alt yapısı, araç takip sistemi gibi teknik alt yapısı ve profesyonel ekibiyle İsveç, İsviçre, Belçika, İngiltere, İtalya, Macaristan gibi tüm Avrupa Ülkelerine hizmet vermekteyiz. Soğuk taşıma zincirinin önemli olduğu gıda ve ürün gruplarında, frigo ekipman ve Frigo (reefer) araç filosuyla müşteri memnuniyeti odaklı teslimatlar yapmaktayız. Frigo, reefer, soğuk zincir taşımacılığında yaş sebze ve meyve, gıda ürünlerinin tamamı, yanıcısız hammadde, konserve, süt ve süt ürünleri, et ürünleri taşımaktayız.  Müşterilerimizin yüklerinin talep edilen yerde, talep edilen zamanda, hasarsız ve uygun maliyete ile başarı üzerine odaklanarak teslimatlar yaparız.

Parsiyel Taşımacılık

Parsiyel, kelime anlamıyla tüm olmayan ve parça anlamlarına gelir. Bir kamyonu veya tırı doldurmayacak yükleriniz var ise parsiyel taşımacılık ile daha kolay ve uyguna taşınmasını sağlayabilirsiniz. Sizlere nakliye sektöründe komple, parsiyel, proje ve ağır nakliyat gibi taşımacılık hizmetleri sunuyoruz.  Aynı güzergahta bulunan birbirinden farklı müşterilerimizin yüklerini aynı kamyon, kamyonet veya tır ile yüklerini güvende taşıyoruz. Parsiyel taşımacılığı tercih ederek taşıma maliyetini ekonomik seviyeye getirebilirsiniz. Araçlarımızın bakımlarını zamanında yaparak, donanımlı filomuzla yüklerinizi CMR güvencesiyle taşımaya devam ediyoruz. Memnuniyetiniz referansımızdır.

İsveç Nakliye Güzergahı

isveç nakliye güzergahı

İsveç ve Türkiye arasındaki ithalat ve ihracat hacmi her geçen gün büyümektedir. Bu süreçte hizmet sunan uzman personellerimiz ve özmal araçlarımız ile yanınızdayız. Saygınlar Nakliyat olarak Türkiye’de bulunan bütün illerden;

Türkiye – Bulgaristan – Romanya – Macaristan – Slovakya – Polonya – İsveç güzergahında yüklerinizin teslimatını gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyeti esas alınarak çıktığımız bu yolda sizler için her geçen gün filomuzu büyütmeye ve kalite standartlarında hizmet vermeye devam ediyoruz. Avrupa’daki nakliyeciniz olarak Stockholm, Göteborg, Lulea, Umea ve Avrupa’nın birçok şehirlerine güvenli yük taşımalarını yapıyoruz. Her hafta düzenli olarak Türkiye’den Avrupa, Balkan, Ortadoğu ve Asya Ülkelerine nakliye hizmeti sunmaktayız.

Nakliye Hizmet Avantajları

  1. Komple ve parsiyel taşımalar
  2. Güvenli ve zamanında teslimat
  3. Sigortalı taşımacılık
  4. Deneyimli ve uzman kadro
  5. 24 saat uzman desteği
  6. Teknolojik ekipmanlar
  7. GPS sistemi ile uydular yoluyla internet üzerinden araç takibi
  8. Tamamı öz mal geniş araç filosu
  9. Proje ve ağır yük taşıma organizasyonları
  10. Hizmetin tüm aşamalarında müşteriyi bilgilendirme

Uluslararası lojistik ve taşımacılık, uluslararası nakliye, yurt dışı nakliye konularında merak ettiğiniz tüm soruları sormak ve fiyat almak için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Saygınlar Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize her alanda hizmet vermekten mutluluk duyarız.

İsveç Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Nakliye Taşımacılığı Nedir?

Taşınması gereken yüklerin, araçlarla istikamet yerine ulaştırılmasına verilen isimdir.

Lojistik Nedir?

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına, yüklerin başlangıç noktasından, istikamet yerine ulaşana kadar yüklerle ilgili her türlü bilgi akışının verimli olarak planlanması, yürütülmesi ve denetlenmesidir.

Parsiyel Taşımacılık Nedir?

Parsiyel taşımacılık, genel olarak havayolu, denizyolu ve karayolu taşımacılığında tercih edilen bir nakliyat türüdür.