Fransa Nakliye

Fransa Nakliye

Fransa nakliye hizmetlerinde 11 yıllık deneyimi geride bırakan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak adına gerek fiyatlandırmalarda gerekse taahhüt edilen zamanda yüklerin güven içinde yerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Uluslararası Nakliye hizmetinde İSO 9001 Kalite Belgesi, C2 Belgesi, Özmal filosu ile Fransa nakliye TIR ile karayolu taşıma şirketleri arasında Saygınlar Nakliyat tercih sebebidir.

Profesyonel olarak hizmet sağlayan Firmamızın haftalık İstanbul’dan parsiyel çıkışlarımız Paris, Bordeaux, Marseille, Lyon, Toulouse ana bölgelerinin bağlı olduğu şehirlere TIR ve Minivan araçlarımızla dağıtım yapmaktayız.

Fransa bulunan güçlü acentemiz ile sağlam alt yapımız gabari dışı taşıma, lowbed, proje, komple araç taşımacılığı gibi müşterilerimize gönül rahatlığı ile hizmet sunacağımız güçlü yapımızla teslimatlar sunarız.

Fransa Karayolu Nakliye

Türkiye’den Fransa’ya özellikle karayolu ile yük taşımacılığı yapılmaktadır. Fransa karayolu nakliye hizmeti firmamızca başarıyla yerine getirilmektedir.

Bizler daima yüklerinizi ilk noktadan son alıcıya en hızlı biçimde ulaştırmayı hedefliyoruz. Bunun için özellikle güzergâh seçimine azam dikkat ediyor, yüklerinizin kalitesini bozmadan en hızlı gidilebilecek güzergahları tercih ediyoruz.

Fransa karayolu nakliye hizmetinde özellikle üç alternatif yol bulunmaktadır. İlkinde Kapıkule Sınır Kapısından çıkan araçlarımız Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Avusturya, Almanya, ardından da Fransa olarak sefer yapmaktadır.

İkincisinde Hamzabeyli Sınır Kapısından çıkan araçlarımız Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Avusturya, Almanya ve ardından Fransa şeklinde ilerlemektedirler.

Üçüncü güzergahta ise İpsala Sınır Kapısından çıkan araçlarımız Yunanistan, Makedonya, Sırbistan, Hırvatistan, Slovenya, Avusturya, Almanya ve ardından Fransa şeklinde ilerlemektedirler.

Karayolu nakliyede hangi güzergahın seçileceğini müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri belirlemektedir. Bizler diama güvenli ve hızlı olanı seçerek hedefe odaklanıyoruz.

Parsiyel nakliyede depo alanlarımızdan Fransa’ya harekete geçsek de ağır nakliye, frigo nakliye gibi uygulamalarımızda Türkiye’nin her neresindeyseniz oradan yola çıkabilmekteyiz

Fransa Karayolu Nakliye Fiyatları

Fransa karayolu nakliye ücretleri araçlarımızın kat edeceği mesafeye göre değişmektedir. Bugün Edirne’den yola çıkacak aracımızla Erzurum’dan yola çıkacak aracımızın Paris’e ulaşana kadar yapacağı km farklı olacaktır.

Yine frigo nakliye gibi özel nakliye türleri için özel ekipmanlar, donanımlar gerekmekte, bu da Fransa karayolu nakliye ücretlerinde değişime sebep olmaktadır.

Saygınlar Nakliyat çağrı merkezimize ulaştığınızda personellerimiz detayları isteyip net ücret bilgisi vereceklerdir ve teklif edeceğimiz fiyat daima piyasa koşullarında en iyisi olacaktır.

Özbekistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bİlgi Almak İçin Tıklayın

fransa kara nakliye

Türkiye Fransa Nakliye

Türkiye ile Fransa arasında pek çok farklı alanda alışveriş olmaktadır. Ayrıca ülkemizden Fransa’ya gidip yerleşmiş ya da yerleşecek olan çok sayıda kişi vardır.

Bütün bunlar Türkiye Fransa nakliye alanında çok büyük hareketliliğin olmasına neden olmaktadır.

Saygınlar Nakliyat olarak geniş araç filomuz, uzman kadromuz ve müşteri memnuniyeti temel ilkemizle her zaman gerek bireysel gerekse kurumsal nakliye ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz.

Çağrı merkezimize ulaştığınız andan itibaren deneyimlerimizle bütün süreci ihtiyaçlarınızı en kolay şekilde çözme üzerine kurguluyoruz.

Türkiye Fransa Nakliye Hizmeti Verilen Şehirler

Türkiye Fransa nakliye uygulamalarımızda bütün sınırları kaldırıyoruz. Gerek Türkiye’nin gerekse Fransa’nın geniş bir ülke olması çoğu kişiyi korkutabilir.

Fakat planlı programlı bir nakliye süreciyle istenen bütün şehirler arasında ulaşım sağlamak mümkündür.

Bizler Türkiye’nin her şehrinden aldığımız yükü aynı şekilde Paris, Marsilya, Lyon, Nis, Nantes, Lille, Rennes, Reims, Strazburg, Bordeaux, Angers, Nimes, Tours, Brest, Pau, Calais ve diğer bütün şehirlere ulaştırabiliyoruz.

Tam donanımlı araçlarımızla yüklerinizi nasıl teslim aldıysak aynı kalitede ve güvende son alıcısına iletmeyi başarıyoruz.

Fransa Parsiyel Nakliye

Türkiye ile Fransa arasındaki ticari ilişkiler pek çok alana yayılmıştır. Bu nedenle taşınması gereken yükler de çeşitli alanlarda olabilmekte, buna bağlı olarak farklı nakliye türleri öne çıkmaktadır.

Firmamıza en fazla gelen taleplerin başındaysa Fransa parsiyel nakliye olmaktadır.

Parsiyel nakliye, parça yük taşımacılığı olarak da adlandırılır ve komple bir aracı dolduracak kadar yükü olmayanlar için en ideal nakliye çeşididir.

Aynı güzergaha gidecek farklı kişilerin yükleri aynı araçla taşınır ve bu sayede yükünüzün miktarı her ne ise rahatlıkla Fransa’ya gönderebilirsiniz.

Saygınlar Nakliyat olarak ülkemizin bütün şehirlerinden depolarımıza toplanan yüklerinizi haftanın belli günlerinde araçlarımıza yükleyerek Fransa’ya çıkış yapıyoruz.

Bu sayede düzenli olarak Fransa’ya yüklerinizi ulaştırabiliyoruz. Hedef ülkeye ulaşıldıktan sonra bütün şehirlere dağıtım yapabiliyor, son alıcısına yüklerinizi teslim edebiliyoruz.

Fransa parsiyel nakliye uygulamalarımızda aynı araca aynı güzergaha gidecek yükler yüklenmektedir. Bu sayede araçlarımız doğrudan hedefe yol almakta,

başka yerlere uğramadıkları için de nakliye sürelerimiz minimuma inmektedir. Parsiyel nakliye bedelleri yükünüzün kapladığı yere göre hesaplandığı için en ekonomik nakliye türü olmaktadır.

Saygınlar nakliyat, uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ve deneyimi ile Fransa Parsiyel Nakliye lojistik hizmetleri konusunda uluslararası nakliye firmaları arasında öne çıkmaktadır.

Fransa, Avrupa’nın iktisadı açıdan güçlü ülkelerinden biridir. Avrupa’nın önde gelen ülkesi olan Fransa, uluslararası taşımacılığın da merkezinde kalan bir ülkedir.

Fransa’dan Türkiye’ye otomotiv taşımacılığı, ekspres taşımacılık, denizyolu taşımacılık, parsiyel yük taşımacılığı, karayolu taşımacılığı gerçekleştirilmektedir.

Saygınlar Nakliyat güçlü altyapısı, entegre çözümleri, uzman kadrosu, genç özmal filosu ile Fransa ithalat ve ihracat alanın dünya standartlarında hizmet sağlamaktadır.

Alternatif taşıma seçenekleriyle gerçekleştirdiğimiz operasyonlarımız sayesinde, farklı yüklere ve rotalara göre pratik çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Saygınlar nakliyat, uzun yıllara dayanan sektör tecrübesi ve deneyimi ile Fransa Parsiyel Nakliye lojistik hizmetleri konusunda uluslararası nakliye firmaları arasında öne çıkmaktadır.

Fransa, Avrupa’nın iktisadı açıdan güçlü ülkelerinden biridir. Avrupa’nın önde gelen ülkesi olan Fransa, uluslararası taşımacılığın da merkezinde kalan bir ülkedir.

Fransa’dan Türkiye’ye otomotiv taşımacılığı, ekspres taşımacılık, denizyolu taşımacılık, parsiyel yük taşımacılığı, karayolu taşımacılığı gerçekleştirilmektedir.

Saygınlar Nakliyat güçlü altyapısı, entegre çözümleri, uzman kadrosu, genç özmal filosu ile Fransa ithalat ve ihracat alanın dünya standartlarında hizmet sağlamaktadır.

Alternatif taşıma seçenekleriyle gerçekleştirdiğimiz operasyonlarımız sayesinde, farklı yüklere ve rotalara göre pratik çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Firmamız deneyim ve tecrübeye sahip sürücülerinin kontrolündeki yüksek modelleri araçları ile Fransa’ya en kısa sürede teslimatı gerçekleştirmektedir.

Ayrıca Fransa ihracat, ithalat, Nakliye, Uluslararası taşıma, Karayolu, Karayolu Parsiyel, Karayolu Komple Tır, Havayolu Taşımacılığı, Denizyolu Taşımacılığı, Ağır nakliyat ve Proje Taşımacılığı,  Lowbed Taşımacılığı gibi Proje taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.

Fransa Parsiyel Nakliye Güzergahları

Saygınlar Nakliyat, uluslararası nakliye hizmetinde İSO 9001 kalite belgesi, C2 belgesi, özmal filosu ve 11 yıllık deneyim ve tecrübeye sahip uzman ekibi ile Fransa nakliye alanında lider firmalar arasında yer almaya devam ediyor.

Fransa ve Türkiye arasında frigo, tenteli, lowbed, sal kasa, mega, dorse gibi araçlarımızla hizmet sunarız. ADR’li araç ihtiyaçlarınıza da ithalat yüklemelerinde pratik çözümler sunuyoruz.

Profesyonel hizmet sağlayan firmamız, düzenli olarak her hafta tır ve minivan araçlarla parsiyel çıkışları gerçekleştirmektedir.

Fransa parsiyel nakliye güzergahı: Türkiye – Bulgaristan – Romanya – Macaristan – Avusturya – Almanya –Fransa şeklindedir. Fransa parsiyel nakliye hizmeti sunduğumuz şehirler:

ParisLilleDijonAmiens
MarsilyaRennesBrestMetz
LyonReimsNîmesBesançon
ToulouseLe HavreClermont-FerrandPerpignan
NiceSaint-ÉtienneSaint-DenisOrléans
NantesToulonToursMulhouse
MontpellierGrenobleLimogesCaen
BordeauxAngersVilleurbanneBoulogne-Billancourt

Fransa Parsiyel Nakliye Süreleri

Fransa’ya ihracat ve transit ticaret yapan firmaların her zaman Fransa parsiyel nakliye şirketi olmaktan gurur duymaktayız.

%100 Türk sermayesi ile kurulan Saygınlar Transport; Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri ve Avrupa arasında genç, dinamik ve geniş özmal araç filolarıyla nakliye hizmeti sağlamaktadır.

Fransa parsiyel taşımacılık işlemlerinde her zaman müşteriye özel plan oluşturmaktayız.

Taşınacak yükünüzün cinsine, tercih edilen taşıma yöntemine, yüklerin taşınacağı bölgeye ve kilometreye, hava koşullarına, gümrük işlemlerine göre değişiklik göstermektedir.

Genel olarak 10 gün içerisinde yüklerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde teslimat noktalarına ulaştırıyoruz.

Fransa parsiyel nakliye hizmeti tamamlanana kadar günlük araç konumları ve yük bilgisi operasyon personellerimiz tarafından e-mail yoluyla sağlanır. Dilerseniz merak ettiğiniz tüm konularla ilgili 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Fransa Google Haritasına Buradan Ulaşabilirsiniz

fransa lowbed nakliye

Fransa Frigo Nakliye

Fransa’ya verdiğimiz nakliye hizmetlerimiz arasında en fazla rağbet görenlerden birisi Fransa frigo nakliye olmaktadır. Frigo nakliye, iklim kontrollü taşıma, soğuk zincir taşımacılığı gibi farklı isimlerle anılır.

Yükler ilk yükleme noktasından son alıcıya kadar özel araçlarda sabit sıcaklıklarda taşınır.

Frigo nakliyede soğutuculu araçlar 18 derece ile -26 derece arasında ayarlanabilir ve yolculuk boyunca dorsede hava sirkülasyonu olmalıdır. Bunun için yükleme anından itibaren şoförlerimiz süreci takip eder.

Tamamen yeni nesil soğutucularla donatılmış araçlarımızla taşımacılık yaparız ve araçlarımızın ısı ayarını yüklerinizin türüne göre ayarlarız.

Fransa’ya frigo nakliye ile en fazla taşıdığımız ürünler yaş sebze, meyveler, kuruyemişler, süs bitkileri, dondurulmuş gıdalar, sağlık ürünleri, tıbbi malzemeler olmaktadır.

Dondurulmuş ürünler hiçbir deformeye uğramadan alıcısına ulaşmakta, yaş sebze ve meyveler de aynı tazeliklerini muhafaza ederek Fransa’ya varmaktadır.

Bu sayede raf ömrü azalmamakta, alıcılar taze ürünlere sahip olmaktadır. Taşıma esnasında her ürünün maksimum sıcaklık değerleri bulunmakta, bunlar uluslararası standartlara göre tespit edilmektedir.

Firmamız da ideal ısıda, donanımlı araçlar ve uzman ekiplerle frigo nakliye çözümleri üretmektedir.

Fransa Ağır Nakliye

Fransa’ya taşınması istenen yükler kimi zaman standartların dışında olabilmektedir ve bunlar daha çok ağır nakliye ile taşınmaktadır.

Fransa ağır nakliye uygulamalarımızda özel ekipmanlar ve araçlar yardımıyla standart dışı yükler güvenle taşınır.

Üstelik ihtiyaca ve talebe göre hizmet sadece taşımakla da kalmayarak montaj, demontaj, depolama, sigorta gibi özel hizmetleri de içerebilmektedir.

Ağır nakliye için özel araçlar, özel ekipmanlar ve profesyonel ekipler gerekmektedir. Uygulamalarda kullanılan araçların her yük çeşidi için farklı yeterliliğe ve tasarıma sahip olması gerekir.

Her ülkenin ağır nakliye prosedürleri farklı olabildiği için geçilen yerlerin prosedürleri bilinmelidir. Bu nedenle her nakliye firması ağır nakliye yapamamaktadır.

Firmamız donanımlı, deneyimi ve ekibi ile Fransa ağır nakliye ihtiyaçlarında fark yaratmakta, özellikle şu yükler başta olmak üzere özel donanım ve ekipman gereken her türlü yükü başarıyla taşımaktadır:

 • Türbin,
 • Konteyner şantiye,
 • Yat,
 • Tekne,
 • Santraller,
 • Silolar,
 • Tır,
 • Fuar standları ve ekipmanları,
 • Ağır araçlar,
 • İş makinaları,
 • Vinç malzemeleri,
 • İnşaat ve iş makineleri,
 • Boru hatları,
 • Köprü kirişleri,
 • Çelik kafes konstrüksiyonlar,
 • Tekerli vinçler,
 • Jeneratör,

Fransa Lowbed Nakliye

Türkiye’den Fransa’ya yük taşıtmak isteyenler için en fazla ortaya çıkan ihtiyaçlardan birisi ağır nakliyattır. Bu nakliye sektöründe çoğu zaman lowbed olarak anılır.

Lowbed taşımacılığı ölçü dışı taşımacılık olarak dilimize çevirebilsek de kastedilen ağır nakliye ile aynıdır.

Tırlarla ya da kamyonla taşınamayacak ölçülerdeki yüklerin taşınması yarı römorklarla yapılır ve bunlara lowbed adı verilir.

İş makineleri, dorseler, tanklar ve daha başka yükler yük taşımacılığında kullanılması halinde yolları bozabilir. Üstelik bu araçların hız kabiliyetleri oldukça düşüktür ve yollarda seyretmeleri trafiğin tıkanmasına neden olur.

Bu nedenle ağır yüklerin taşınmasında lowbed olarak adlandırılan römorklar devreye sokulur. Nakliye sektöründe de buna lowbed taşımacılık denir.

Türkiye’den Fransa’ya standart dışı pek çok yükün taşınması gerekir ve Saygınlar Nakliyat olarak Fransa Lowbed nakliye alanında profesyonel çözümler üretiyoruz.

Birbirinden farklı tasarıma ve yeterliliğe sahip araçlarımızı yüke göre ayarlayabiliyor, bütün güzergâh bilgilerine hâkim olarak sorunsuz taşımacılığa imza atıyoruz. Bu alanda özel eğitimli ve deneyimli personellerimizle istenen noktalar arasında ağır yüklerinizi taşıyoruz.

Polonya Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

fransa ağır nakliye

Fransa Nakliye Fiyatları

Karayolu taşımacılığın içerisinde yer alan parsiyel taşımacılıkta hesaplamalar; metreküp, ağırlık ve ladametre hesap ölçüleri kullanılarak yapılmaktadır.

Parsiyel yükün M3 hesaplaması, EN x BOY x YÜSEKLİK x Adet şeklindedir.

Fransa parsiyel nakliye fiyatları; yükün veya eşyanın cinsine, yükleme yeri ve boşaltma yeri arasındaki mesafeye, kullanılacak güzergaha, yükün tonajına ve birçok ekstra servise bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Sabit maliyetleri incelediğinizde ise Yeşil SigortaAmortismanAraç Kasko ve Sigorta gibi maliyet kalemleri vardır.

Saygınlar Nakliyat, Türkiye’den ihracat yükleri fiyatlandırmalarında müşteri odaklı ve rekabet edebileceğiniz uluslararası arenada ihracat yapabileceğiniz seviyede fiyatlar sunar.

Türkiye – Fransa arasında gerçekleştirilecek her türlü kapasitedeki parsiyel nakliye işlemlerinde sizlere en uygun navlun avantajları sunar.

Türkiye – Fransa ihracat, ithalat, transit yük taşımalarının fiyatları şu şekilde belirlenmektedir:

 • Yükleme Yeri – Boşaltma Yeri arası km mesafesi: ?

Kullanılacak Güzergah: ?

 • Kaç Ülkeden geçiş yapılacak ise masrafları nelerdir?
 • Yükün tonajı, mal cinsi gibi etkenler vardır.

Sabit maliyetleri incelediğinizde ise Yeşil Sigorta, Amortisman, Araç Kasko ve Sigorta gibi maliyet kalemleri vardır.

Türkiye Fransa nakliye fiyatları çeşitli etkenlere göre değişmektedir. Bu nedenle de her operasyon detaylarına göre farklı fiyat tespiti yapılmaktadır.

Türkiye Fransa nakliye fiyatlarını etkileyen en temel husus mesafedir. Bugün ülkemizin her şehrinin Fransa sınırına uzaklığı aynı olmadığı gibi Fransa’nın her şehrinin de bizim sınırımıza uzaklığı farklıdır.

Bu nedenle mesafe arttıkça araçlarımızın kat edeceği yol, tüketeceği yakıt, personel giderleri artacak, bu da fiyatlara yansıyacaktır.

Nakliye türlerimiz Türkiye Fransa nakliye fiyatları üzerindeki bir diğer etkendir. Ağır nakliye, frigo nakliye gibi nakliye türlerinin her birisi için farklı ekipmanlar, donanımlar, araçlar kullanılması icap etmekte, bunlar da doğal olarak fiyatları değiştirmektedir.

Fransa’ya gidecek yüklerin hepsi aynı ağırlıkta ya da ebatlarda değildir. Bu nedenle yüklerinizin adedi, eni, boyu, yüksekliği üzerinden ebatları hesaplanır.

Romanya Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

fransa'ya giden nakliyeciler

Fransa Nakliye Firmaları

Bir Avrupa ülkesi olan Fransa’nın güneyinde Akdeniz, Kuzeyinde Manş ve Kuzey Denizi, batısında atlas Okyanusu vardır. Topraklarının büyük bölümü batı Avrupa’da olsa da eklim çeşitliliği, coğrafi zenginliği ile farklı alanlarda gelişmiş bir ülkedir.

Asırlardır özellikle uluslararası ilişkiler alanında dünyanın önde gelen ülkelerinden birisi olan Fransa bugün Avrupa’nın da her alanda öncü devletlerindendir.

Türkiye ile Fransa arasında çok köklü bir ilişki bulunmakta, ithalat, ihracat çalışmaları aralıksız devam etmektedir.

Türkiye’den Fransa’ya yük göndermek isteyenlerin en temel ihtiyaçlarından birisi Fransa nakliye firmaları olmakta,

Saygınlar Nakliyat firmamız sektörün öncülerinden birisi olarak her zaman en kaliteli, güvenli, hızlı ve ekonomik çözümlerin adresi olmaktadır.

Fransa Nakliye Operasyon Süreci

Birinci aşama: Talebinizi ilgili departmanımıza iletmenizle başlamaktadır. Tonaj, Ölçüler, Fotoğraf veya teknik çizimleri iletiyorsunuz

İkinci aşama fiyatlandırma: Vermiş olduğunuz bilgi ve talebinize uygun Fransa nakliye fiyatı oluşturulur. Tarafınıza personellerimiz tarafından fiyat bilgisi e-maille iletilir.

Üçüncü Aşama: Mutabık kaldığınız detaylara istinaden taşıma sözleşmesi düzenlenerek yükleme plana alınır. Sözleşmede Yükleme yeri, boşaltma noktası, yük tonajı, gümrük, navlun, ödeme şekli, serbest süre gibi bilgiler alınır.

Dördüncü Aşama: Fiili yükleme yapılması ve aracın gümrüğe sevk edilmesi.

Beşinci Aşama: Önceden hazırladığınız dokümanlar şoför beraberinde gidecek ise orijinal evrakları ilgili gümrük takipçisine iletirsiniz. Aracın gümrükleme işlemleri tamamlandıktan sonra aracımız gideceği güzergaha göre yola çıkar.

Günlük araç konumları aracımız Fransa nakliye tamamlanana kadar tarafınıza mesai günleri içerisinde e-maille operasyon personellerimiz tarafından bilgilendirme olarak gönderilir.

Araçlarımız ile ilgili bilgilere 7/24 bizimle iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

fransa parsiyel nakliye

Fransa İthalat Nakliye

Fransa’dan Türkiye’ye gelecek olan ithal malzemelerin taşımasını düzenli yapmaktayız. Fransa’dan Türkiye arasında taşıma yapan firmalar içerisinde frigo, tenteli, lowbed, sal kasa, mega dorse gibi araçlarımızla hizmet sunarız.

ADR’li araç ihtiyaçlarınıza da ithalat yüklemelerinde çözümler sunuyoruz.

Sal Kasa ve Gabari Dışı Taşıma: Fransa Türkiye ithalat nakliyesi yapan firmalar arasında gabari dışı yük taşımacılığı hizmeti sunarız.

Bu hizmetimiz içerisinde normal standart tırların yükleri haricinde sal kasa ile taşınması gereken yüklerinize sal kasa araçlarımızla yüklerinizi

Türkiye’nin İstanbul, Bursa, İzmit, Gebze, Kocaeli, Ankara, Kayseri, Konya, Mersin, Hatay, Gaziantep şehirlerine teslim ederiz.

Lowbed İthalat Nakliye: Fransa’da ağır tonajlı ve çıkıntılı yükleriniz var ve Türkiye’ye ithalat taşımasına ihtiyacınız var ise Fransa’ya çalıştırdığımız TIRLAR ile yüklerinizi taşırız.

Frigo İthalat Nakliye: Soğutuculu TIR ihtiyaçlarınıza özel ekipmana sahip frigo dorselerimizle çözüm sunarız. Fransa – Türkiye arasında soğuk zincir taşımasına özmal veya kiralık sözleşmeli araçlarımızla yüklerinizi teslim etmekteyiz.

Fransa Transit Nakliye hizmetimiz içerisinde yer alan transit taşıma çözümlerimiz şöyledir: Fransa’dan – Katar Fransa’dan – Özbekistan Fransa’dan – Afganistan Fransa’dan – Türkmenistan Fransa’dan – Suudi Arabistan Fransa’dan – Irak ve İran

Ve çalıştığımız diğer ülkeler olan: Gürcistan, İran, Dubai, Yemen, Bahreyn, Suriye (Cilvegözü, Öncüpınar), Lübnan, Ukrayna, Azerbaycan Ülkelerine transit taşımacılık yaparız. Genelde hammadde, adr’li yük, makine, tekstil, mobilya gibi ürünler taşınır.Fransa Parsiyel Nakliye Nasıl Yapılır?

Birden fazla müşterinin nakliyesi yapılacak mal ve ürünlerinin tek bir tırla taşımacısının gerçekleşmesiyle yapılır.Fransa Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Kilometre mesafesi, kullanılacak güzergah, Tonaj mal cinsi fiyat belirlenmesinde büyük rol oynar.