Fransa Nakliye

27.02.2020
Fransa Nakliye

Fransa nakliye hizmetlerinde 11 yıllık deneyimi geride bırakan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak adına gerek fiyatlandırmalarda gerekse taahhüt edilen zamanda yüklerin güven içinde yerine ulaşmasını sağlamaktadır. 

Uluslararası Nakliye hizmetinde İSO 9001 Kalite Belgesi, C2 Belgesi, Özmal filosu ile Fransa nakliye TIR ile karayolu taşıma şirketleri arasında Saygınlar Nakliyat tercih sebebidir. Profesyonel olarak hizmet sağlayan Firmamızın haftalık İstanbul’dan parsiyel çıkışlarımız Paris, Bordeaux, Marseille, Lyon, Toulouse ana bölgelerinin bağlı olduğu şehirlere TIR ve Minivan araçlarımızla dağıtım yapmaktayız. Fransa bulunan güçlü acentemiz ile sağlam alt yapımız gabari dışı taşıma, lowbed, proje, komple araç taşımacılığı gibi müşterilerimize gönül rahatlığı ile hizmet sunacağımız güçlü yapımızla teslimatlar sunarız.

Fransa Nerede?

Batı Avrupa’da yer alan Fransa, ekonomi alanında gelişmiş ve teknolojik alt yapıya sahip bir ülkedir. Fransa; Belçika, Lüksemburg, Almanya, İsviçre, İtalya, Monako, İspanyave Andora Krallığı ile sınır komşusudur. Kuzey Denizi ve İngiliz Kanalı’ndan Akdeniz’e uzanan geniş bir alana yayılır.

Fransa’ya Google Harita Üzerinden Ulaşmak İçin Tıklayın

Türkiye Fransa Nakliye Çalışmalarımız

Fransa Nakliye

Türkiye’den ihracat ve transit gelen yükleri organize ederek, Türkiye – Fransa arasında köprü niteliğinde taşımalar yaparız. Bu taşımaları yapan şirketimiz profesyonel hizmet ve çözüm odaklıdır. Fransa’ya ihracat ve transit ticaret yapan firmaların her zaman Fransa TIR nakliye şirketi olmaktan gurur duymaktayız.

Polonya Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

%100 Türk Sermayesi ile kurulan Saygınlar Transport; Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri, Avrupa arasında özmal araçlarıyla nakliye yapar. Geniş ve genç özmal filomuz Fransa’ya karayolu veya RORO ile gitmektedir.

Fransa Güzergah Bilgisi: Kapıkule veya Hamzabeyli – Bulgaristan – Romanya – Macaristan – Avusturya – Almanya – Fransa

Fransa Güzergahı: İpsala – Yunanistan-Makedonya-Sırbistan – Hırvatistan-Slovenya-Avusturya – Almanya – Fransa

Fransa RORO Güzergahı: Yalova – Sete / Fransa arasında RORO servisi ile araçlar gitmektedir.

Fransa Parsiyel: Türkiye’den düzenli haftalık seferlerle parça yük taşımacılığını alıcı müşterinin adresine kadar teslim etmekteyiz.

Fransa Lowbed Nakliye: RORO veya Karayolu ile gabari dışı veya ağır tonajlı ürünlerinizi lowbed dorse tırlar ile adrese kadar teslimat yaparız.

Fransa Nakliye Operasyon Süreci

Fransa Nakliye Operasyon Süreci

İlk Aşamada talebinizi ilgili departmanımıza iletiyorsunuz. Tonaj, Ölçüler, Fotoğraf veya teknik çizimler var ise…

İkinci aşama fiyatlandırma: Vermiş olduğunuz bilgi ve talebinize uygun Fransa nakliye fiyatı oluşturulur. Tarafınıza personellerimiz tarafından fiyat bilgisi e-maille iletilir.

Üçüncü Aşama: Mutabık kaldığınız detaylara istinaden taşıma sözleşmesi düzenlenerek yükleme plana alınır. Sözleşmede Yükleme yeri, boşaltma noktası, yük tonajı, gümrük, navlun, ödeme şekli, serbest süre gibi bilgiler alınır.

Dördüncü Aşama: Fiili yükleme yapılması ve aracın gümrüğe sevk edilmesi.

Beşinci Aşama: Önceden hazırladığınız dokümanlar şoför beraberinde gidecek ise orijinal evrakları ilgili gümrük takipçisine iletirsiniz. Aracın gümrükleme işlemleri tamamlandıktan sonra aracımız gideceği güzergaha göre yola çıkar.

Özbekistan Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Günlük araç konumları aracımız Fransa nakliye tamamlanana kadar tarafınıza mesai günleri içerisinde e-maille operasyon personellerimiz tarafından bilgilendirme olarak gönderilir.

Araçlarımız ile ilgili bilgilere 7/24 bizimle iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

Fransa İthalat Nakliye

Fransa’dan Türkiye’ye gelecek olan ithal malzemelerin taşımasını düzenli yapmaktayız. Fransa’dan Türkiye arasında taşıma yapan firmalar içerisinde frigo, tenteli, lowbed, sal kasa, mega dorse gibi araçlarımızla hizmet sunarız. ADR’li araç ihtiyaçlarınıza da ithalat yüklemelerinde çözümler sunuyoruz.

Azerbaycan Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Sal Kasa ve Gabari Dışı Taşıma: Fransa Türkiye ithalat nakliyesi yapan firmalar arasında gabari dışı yük taşımacılığı hizmeti sunarız. Bu hizmetimiz içerisinde normal standart tırların yükleri haricinde sal kasa ile taşınması gereken yüklerinize sal kasa araçlarımızla yüklerinizi Türkiye’nin İstanbul, Bursa, İzmit, Gebze, Kocaeli, Ankara, Kayseri, Konya, Mersin, Hatay, Gaziantep şehirlerine teslim ederiz.

Fransa Lowbed ve Ağır Nakliye

Lowbed İthalat Nakliye: Fransa’da ağır tonajlı ve çıkıntılı yükleriniz var ve Türkiye’ye ithalat taşımasına ihtiyacınız var ise Fransa’ya çalıştırdığımız TIRLAR ile yüklerinizi taşırız.

Frigo İthalat Nakliye: Soğutuculu TIR ihtiyaçlarınıza özel ekipmana sahip frigo dorselerimizle çözüm sunarız. Fransa – Türkiye arasında soğuk zincir taşımasına özmal veya kiralık sözleşmeli araçlarımızla yüklerinizi teslim etmekteyiz.

İran Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Fransa Transit Nakliye

Fransa nakliye hizmetimiz içerisinde yer alan transit taşıma çözümlerimiz şöyledir:

Fransa’dan – Katar
Fransa’dan – Özbekistan
Fransa’dan – Afganistan
Fransa’dan – Türkmenistan
Fransa’dan – Suudi Arabistan
Fransa’dan – Irak ve İran
ve diğer çalıştığımız Ülkeler olan: Gürcistan, İran, Dubai, Yemen, Bahreyn, Suriye (Cilvegözü, Öncüpınar), Lübnan, Ukrayna, Azerbaycan Ülkelerine transit taşımacılık yaparız. Genelde hammadde, adr’li yük, makine, tekstil, mobilya gibi ürünler taşınır.

Fransa Nakliye Fiyatları

Türkiye – Fransa ihracat, ithalat, transit yük taşımalarının fiyatları şu şekilde belirlenmektedir:

Yükleme Yeri – Boşaltma Yeri arası km mesafesi: ? Kullanılacak Güzergah: ? Kaç Ülkeden geçiş yapılacak ise masrafları nelerdir? Yükün tonajı, mal cinsi gibi etkenler vardır. Sabit maliyetleri incelediğinizde ise Yeşil Sigorta, Amortisman, Araç Kasko ve Sigorta gibi maliyet kalemleri vardır.

27.02.2020 Tarihin Örnek: Mersin – Fransa’nın Reims 51. Bölgesi TIR taşıma fiyatları: 3.800 EURO seviyelerinde 13,60 / Tenteli araç içindir. Bu örnekte Türkiye’den Fransa nakliye çalışmasında ihracat yük taşıma fiyatı belirtilmiştir. Firmamız Türkiye’den ihracat yükleri fiyatlandırmalarında rekabet edebileceğiniz uluslararası arenada ihracat yapabileceğiniz seviyede fiyatlar sunarız.

Fransa Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular 

Transit Nakliye Nedir?

Transit nakliye, bir ülkeden başka bir ülkeye yük nakliyesinin üçüncü bir ülke üzerinden yapmasıdır.

Lowbed Nakliye Ne Demek?

Lowbed nakiyede normal kamyon ve tırlarla taşınması mümkün olmayan yüklerin taşınmasını sağlayan römorklardır.