İtalya Nakliye

İtalya Nakliye

İtalya Nakliye hizmetini İstanbul, Mersin, Yalova gibi İllerden Trieste Limanına sunmaktayız. Türkiye’den yüklediğimiz yükleri kısa sürede İtalya’da adres teslimi yaparız.

Saygınlar Lojistik olarak; uzun yıllardır taşımacılık sektöründe göstermiş olduğumuz sağlam ve hızlı teslimatlarla müşteriye tam güven vermekte; CMR Sigortamız ile yüksek meblağlı ürünlerin taşımalarını yapmaktayız.

İSO 9001 Kalitesi ile gerçekleştirmiş olduğumuz İtalya nakliye hizmetinde: Gabari dışı taşımacılık, ağır nakliye, parsiyel, komple, frigo ve proje taşımacılığı gibi çok yönlü hizmet yelpazesini sunarız.

İtalya Nakliye Fiyatları

Türkiye ile İtalya arasında yapılan nakliye çalışmalarında farklı fiyatlar görülmektedir. Nakliye çalışmalarında görülen fiyat farklılığının belirli nedenleri bulunur. Fiyatlarda görülen bu farklılığın nedenleri:

 • Mesafe
 • Kullanılan nakliye yolu
 • Kullanılan nakliye türü
 • Yük özellikleri
 • Yük miktarı

İtalya nakliye fiyatları mesafeye, yükün özelliklerine ve miktarına, kullanılan nakliye yoluna ve türüne bağlı olarak değişmektedir. Firmamız her yıl güncel fiyat listesiyle nakliye hizmeti verir.

Nakliye çalışmalarında doğru fiyat teklifinin yapılması için yük incelemesi yapılır. Yük sahibiyle görüşme yapıldıktan sonra yük incelemesi tamamlanır. Bu sayede nakliye için doğru fiyat aralığı belirlenir.

Firmamız bütçe dostu fiyatlarla hizmet verirken müşteri memnuniyetini korumaktadır.

İstanbul – Roma4.400 EURO
İzmir – Roma 4.300 EURO
Ankara – Roma4.200 EURO
Mersin – Torino4.100 EURO

İtalya Parsiyel Nakliye

Saygınlar Nakliye olarak kendi bünyemizde bulunduğumuz profesyonel ekibimizle birlikte ürünleriniz her hafta depolarımızdan seferlerimiz olmaktadır.

İhracat parsiyel yüklemelerinizi özmal araçlarımızla adres veya gümrük teslimi yaparız. Uzun yıllardır Avrupa tecrübemizle sunduğumuz ilgili hizmetten faydalabilirsiniz.

İtalya Türkiye Nakliye

İtalya – Türkiye arasında nakliye çalışmaları sıklıkla yapılıyor. İki ülke arasında yapılan nakliye çalışmalarında farklı özelliklerde yükler taşınıyor.

Firma olarak bizler geniş kapsamlı nakliye hizmeti veriyoruz. Gıda malzemeleri, tekstil malzemeleri, kimyasallar ve çeşitli maddeler, elektronik eşyalar olmak üzere farklı birçok kategoride yer alan yükler taşınıyor.

Aynı zamanda iki ülke arasında ev ve ofis taşımacılığı da yapılıyor. Farklı özelliklerde yükler taşınırken yük için uygun taşıma koşulları sağlanıyor.

Alınan güvenlik önlemleri sayesinde İtalya Türkiye nakliye çalışmaları tamamlanıyor. Sektörün güvenilir ismi olan firmamız Saygınlar Nakliyat bu doğrultuda profesyonel ekiple profesyonel nakliye çalışmaları gerçekleştiriyor.

İtalya Google haritasına ulaşmak için tıklayın

İtalya Limanları

 • Ankona (ANC)
 • Bari (BAR)
 • Brindisi (BRI)
 • Civitavvechia (CIV)
 • Livorno (LIV)
 • Otranto (OTO)
 • Palermo (PLE)
 • Porto Torres (PTO)
 • Salerno (SAL)
 • Trieste (TRE)
 • Venedik (VEN)

Almanya Nakliye Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

italya türkiye nakliye fiyatları

İtalya Karayolu Nakliye

İtayla ile Türkiye arasında taşınan yükler genellikle karayolu üzerinden taşınır. Karayolu üzerinden yük taşımacılığı yapılırken tırlar kullanılır.

İtalya karayolu nakliye çalışmalarında kullanılan tırlar yük için uygun özelliktedir. Karayolu üzerinden yapılan çalışmalarda komşu ülkelerin sınırları kullanılır. Bu nedenle yasal bazı işlemlerin yapılması gerekir.

Nakliye çalışmalarının yasal olarak yapılması için gerekli izin ve belgeler ekibimiz tarafından tamamlanmaktadır. Bu süreçte müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Karayolu nakliye çalışmalarında kullanılan üç yöntem vardır. Bunlar;

 • Komple nakliye
 • Parsiyel nakliye
 • Frigo nakliye

Tam donanımlı firmamız ihtiyaç duyulan tüm nakliye türlerini yük sahibine sunar. Sizler de yükünüz için en uygun taşıma yöntemini kullanabilir, yük güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Bilindiği üzere komple nakliye işleminde tırlar tek kişiye ait yük için kullanılır. Parsiyel nakliyede ise tırlar birden fazla kişiye ait yükler için kullanılır.

Eğer taşınması gereken yük ısıya karşı duyarlıysa frigo nakliye tercih edilir. İki ülke arasında yapılan nakliye çalışmalarında zaman önemlidir. Zamanın doğru değerlendirilmesi, yükün zarar görmemesi için uygun nakliye türü tercih edilir.

İtalya Taşıma Güzergahı

Gerek karayolu, gerek ise RORO taşımacılığında İtalya’da uzmanlaşmış lojistik firmasıyız. Kullandığımız güzergahlar tamamen maliyetleri düşürme amaçlı, yük cinsine göre ve müşteri tercihine göre değişmektedir.

 • Pendik – Trieste
 • Yalova – Trieste
 • Mersin- Trieste
 • Ambarlı – Trieste
 • Yalova – Sete
 • Yalova – Bari
 • Marmara Patlas – Trieste

1. İtalya Karayolu Güzergah: Bulgaristan – Sırbistan – Hırvatistan – Slovenya – İtalya
2. İtalya Karayolu Güzergah: Yunanistan-Makedonya-Sırbistan-Hırvatistan-Slovenya-İtalya

Romanya Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

italya parsiyel nakliye firmaları

Türkiye’den İtalya İhracat Parsiyel

Dünyanın önemli bir konumuna sahip bir ülke olan İtalya parsiyel taşımacılığı için Türkiye’nin önemli firmalarının arasında yerini almaktadır. Saygınlar Nakliyat firması, Türkiye’den İtalya’ya  parsiyel (nakliyat çeşiti) taşımacılık hizmeti verir. 

Uzun süredir Nakliye sektöründe yer alan firmamız bu tecrübeler doğrultusunda alanında uzmanlaşan prestij sahibi bir firma haline gelmiştir. Uzman ekip kadrosuyla Saygınlar Nakliyat, İtalya taşımacılığında da iddiasını ortaya koymaktadır.

Bu iddiasının altında yatan en önemli nedenler arasında ithalat ve ihracat trafiğinin yoğun olması ve yabancı rakiplerin bu riskler yüzünden geri çekilmesidir ve bu durumda iddiayı artırmaktadır.

İhracat parça yükleriniz var ve İtalya’ya parsiyel taşıma yapan bir firma ile göndermek istiyorsunuz? Saygınlar Nakliyat olarak bu sorununuza yardımcı olarak  firmamız, İtalya hattında ilk tercihiniz olabilir.

Türkiye’de genel olarak İstanbul depolarımızdan çıkış yaparak Milano, Roma, Venedik, Verona, Varessa gibi bölgelere yüklerinizi teslim etmekteyiz. İtalya hattında bulunan güçlü acentemizle ihracat parsiyel yüklerinizi adrese kadar güvenle teslim ederiz.

İtalya, İthalat Parsiyel Taşıma

İtalya’dan Türkiye’ye ithal olarak parsiyel taşımak gibi bir sorununuz varsa Saygınlar Nekliyat olarak bu soruna çözüm oluyoruz.

Kendi alanında büyük bir başarıya sahip olan firmanız pek çok ihtiyaca ugun ve çok yönlü bir seçenek olmaya devam edityor. Saygınlar Nakliye firması olarak her türlü ulusal ve uluslararası karayolu taşımacılığı hizmeti sunmaya devam ediyor.

İthal olarak parsiyel taşımacılık istiyorsanız doğru adres Saygınlar Nakliyat olarak yanınızdayız. Avantajları arasında kısa ve orta mesafelerde hızlı olması, esnekliği ve istikamet yerine sorunsuz ulaştırma hizmet yer alır.

İthal parsiyeltaşımacılığında bir malı istikamet yerine ulaştırmak çok uzun sürmez, çünkü bunlar belirli bir rota ve bölgede yer alan kadroyla birlikte sorunsuz bir şekide ürünlerinizi istikamet yerine uılaştırıyoruz.

Nakliyat’ta, hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlayarak her türlü yükün eksiksiz kargolarını taşıyoruz. Kendi kamyon filomuz ve sağlam bir ortak ağımız sayesinde, size verimli ve modern bir nakliye hizmeti sunuyoruz.

Saygınlar Nakliye firması olarak hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlayarak her türlü malların eksiksiz kargolarını taşıyoruz.

Kendi bünyemizde bulundurduğumuz her yıl yenilenen kamyonlarımız ve filomuz ile birlikte müşterilerimize en verimli ve modern bir karayolu yük taşımacılığı hizmeti veriyoruz.

İtalya Parsiyel Nakliye Fiyatlar :

İtalya parsiyel nakliye fiyatlar bazı duruma göre değişebilir. Bu yüzden hizmetimizde sabit bir fiyat söylemek mümkün değildiri

Fiyatlar konusunda en önemli etken iki ülke arasındaki mesafedir. Yükün alınacağı ve teslim edileceği adresin mesafesi belirlenir.

Mesafe arttıkça yakıt, personel gideri ve diğer masraflar da artar. Yükün ağırlığı ve hacmi de fiyatın belirlenmesinde yer alan etkenlerden biridir. 

Nakliye türleri de fiyatı etkileyen başka bir durumdur. Nakliye türlerinde donanımlar, kullanılan araç ve ekipmanlar farklıdır. Bu yüzden fiyat belirlenirken, nakliye türü de göz önünde bulundurulur. 

İtalya Parsiyel Nakliye Güzergahı :

İtalya parsiyel nakliye güzergahı, kara yolu parsiyel nakliye uygulaması ile aynı şekildedir.  Bu uygulamada, yükleriniz tek bir araca, tamamen dolmayacak şekilde yüklenir. Daha sonra araç yola çıkar. 

Türkiye ve İtalya arası güzergah, müşteriye göre belirlenir. Firmamız İtalya’nın tüm şehirlerine taşımacılık yapıyor. Varış noktası olan şehir ve adrese göre, gidiş güzergahı belirlemiş olur. 

Firmamız doğru güzergah belirlemesine özen gösteriyoruz. Bu sayede sizler için zamandan tasarruf etmiş oluyoruz. Uluslararası taşımacılık işlemlerinde firmamızı tercih edebilirsiniz. 

Parsiyel taşımalarımızda, nakliyenin başlangıcından, teslim edilmesine kadar olan süre, genelde 7 ve 10 gün arasındadır. 

İtalya Frigo Nakliye

Türkiye ile İtalya arasında yük taşımacılığı farklı koşullarda yapılıyor. Nakliye çalışmalarında yük için uygun taşıma yöntemi kullanılıyor.

Kullanılan yöntemler arasında sıklıkla tercih edilen frigo nakliye ise birçok avantajı beraberinde getiriyor. Frigo nakliye aynı zamanda soğuk nakliye olarak da biliniyor.

Isıya bağlı olarak rengini, kokusunu, yapısını, özelliklerini ve tadını kaybedecek yükler frigo nakliye ile taşınıyor. Frigo nakliye için soğutucularla döşenmiş tırlar kullanılıyor.

Yükler bu tırların içerisine özenle yerleştiriliyor. Bu sayede ısı değişimine bağlı olarak yükler değerini kaybetmemiş oluyor.

İtalya frigo nakliye çalışmalarında tecrübe sahibi ekip görev alıyor. Ekibimiz düzenli olarak ısıyı kontrol ediyor. Bu sayede olası bir aksilik nedeniyle yükler zarar görmemiş oluyor.

Soğutucularla döşenmiş tırların ısısı -26 derece ile 18 derece arasında değişebiliyor. Yük için uygun ısı ayarlandıktan sonra o ısı değeri korunuyor.

Tır içinde taşınan yüklerin beraber taşıma için uygun olması gerekiyor. Frigo nakliye sayesinde yükler uygun koşullarda taşınıyor, zarar görmüyor. Profesyonel ekibimiz bu doğrultuda güvenilir hizmet sunuyor.

italya frigo nakliye

İtalya Ağır Nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak, son teknolojik aletlerimiz, profesyonel ve eğitimli personellerimizle ağır yüklerinizi sorunsuz bir şekilde naklediyoruz.

İtalya’ya parsiyel nakliye, frigo nakliye, komple nakliye hizmeti verdiğimiz gibi İtalya ağır nakliye hizmeti de vermekteyiz. Standart nakliye türlerinin dışında ebat olarak büyük ve tonlarca ağırlıkta olan araçların;

 • Konteyner şantiye,
 • Yat ve tekne,
 • Santraller,
 • Silolar,
 • Tır,
 • Fuar stantları ve ekipmanları,
 • Ağır araçlar gibi sökülmesi, taşınması ve daha sonra birleştirilmesinden meydana gelen ağır nakliye hizmetini son kalitede vermekteyiz.

Ağır nakliye hizmetinde güvenli bir süreç geçirmek için profesyonel ekip ve ekipman gerekmektedir. Saygınlar Nakliyat olarak, yük taşımacılığında Avrupa kalite standartlarına uygun hizmet vermekteyiz.

İtalya Transit Taşımalarımız

Türkiye’den İtalya parsiyel yaptığımız gibi aynı zamanda ithalat ve 3. ülke taşımalarını parsiyel, komple ve proje bazlı gerçekleştirmekteyiz. Avrupa Ülkelerinden Asya Ülkelerine taşımalarda köprü görevi görmekteyiz. Aşağıda 3. ülke nakliyelerimiz hakkında bölgeleri bulabilirsiniz.

 • İtalya’dan – Kuveyt
 • İtalya’dan – Katar
 • İtalya’dan – Suudi Arabistan
 • İtalya’dan – Suriye
 • İtalya’dan – Irak
 • İtalya’dan – Ürdün
 • İtalya’dan – Lübnan
 • İtalya’dan – Özbekistan
 • İtalya’dan – Türkmenistan
 • İtalya’dan – Dubai

İtalya Transit ve İthalat Nakliye

Türkiye’den ihracat taşıması yaptığımız gibi İtalya nakliye hizmetinde aynı şekilde ithalat nakliye hizmetide sunarız.

İthalat, transit taşımalarda uzman olan ekibimiz İtaly – Özbekistan (Uzbekistan) nakliye, İtaly – Turkmenistan, İtalya – Kazakistan (Kazakhistan), Irak (Iraq), İran (İranian), Suriye (Syria), Ürdün (Jordan), Lübnan (Lebanon), Katar (Qatar), Kuveyt (Kuwait) bölgelerine transit aktarma veya direk yükünüzü teslim ederiz.

İtalya Denizyolu Nakliye

İtalya denizyolu nakliye kapsamında, uluslararası nakliye alanında uzun yıllardır hizmet veren firmamız, lojistik ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaya devam etmektedir.

Nitekim havayolu, karayolu, denizyolu ve demiryolu konusunda hizmet veren firmamız, İtalya denizyolu nakliye hizmetleri konusunda oldukça revaçtadır.

Bu kapsamda güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmetlerini tercih eden firmamız, son teknolojik ekipmanlar sayesinde güvenli taşımacılık hizmeti sağlamaya devam ediyor.

İtalya denizyolu nakliye alanında ürünleriniz sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca sizlerden hassasiyetle teslim alınan ürünlerinizin kargolama aşaması dikkatle gerçekleştirilir.

Bu sayede herhangi bir mağduriyet yaşanmadan ürünleriniz istediğiniz ülkeye götürülebilmekte.

İtalya denizyolu nakliye hizmetleri alanında frigo nakli ve parsiyel nakliye kapsamında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Nitekim parsiyel nakliye taşımacılığı konusunda ürünleriniz bir yerden alınıp farklı bir yere parça parça taşınabilmektedir.

Frigo nakliye ise özellikle gıda alanında tercih edilerek, ürünlerinizin istediğiniz ısıda taşınmasına yardımcı oluyor.

İtalya denizyolu nakliye hizmetleri kapsamında daha fazla detay almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizlere gerek fiyatlandırma gerekse taşınma süreci hakkında bilgi verebilir, tercih ettiğiniz ülkeye sorunsuz taşımacılık hizmeti sunabiliriz.

İtalya Uluslararası Nakliye

Saygınlar Nakliyat firması olarak, yılların vermiş olduğu deneyim, tecrübe ve üzerine eklediğimiz eğitimle her geçen gün daha da kaliteli hizmet vermekteyiz.

İlk olarak şehirlerarası nakliyat, daha sonra balkanlar, Avrupa ülkeleri, Asya ülkeleri ve Ortadoğu ülkeleri derken uluslararası nakliye hizmetinde öncü nakliye firmalardan olduk.

İtalya uluslararası nakliye hizmeti verdiğimiz ülkelerden birini oluşturmaktadır. İtalya’ya parsiyel nakliye, frigo nakliye, komple nakliye, ağır nakliye hizmetlerini karayolu, denizyolu, havayolu nakliye türleri ile vermekteyiz.

Türkiye ile gelişen ticari ilişkileri neticesinde çok sık nakliye hizmeti verdiğimiz İtalya’ya, güvenli ve zamanında nakliye hizmeti vermekteyiz. Sahip olduğumuz kaliteli personel ve ekipmanlar ile firmamız nakliye alanında öncüdür.

Özbekistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

İtalya türkiye arası nakliye firmaları

İtalya Nakliye Yapan Firmalar

Güney Avrupa’da yer alan İtalya, Türkiye’nin nakliye çalışmaları gerçekleştirdiği önemli şehirlerden biridir. İtalya denize kıyısı olan bir ülkedir.

Sicilya ve Sardinya, Akdeniz’in en büyük iki adası olarak İtalya topraklarında yer alır. Önemli şehirlerden biri olan İtalya ile Türkiye arasında her yıl çok sayıda nakliye çalışmaları yapılmaktadır.

İtalya’ya nakliye yapan firmalar arasında hizmet veren Saygınlar Nakliyat yılların bilgi ve birikimine sahiptir. Bizler Saygınlar Nakliyat ailesi olarak uzun zamandır bu sektörde hizmet vermekteyiz.

İki ülke arasında taşınması gereken yükleri hem karayolu hem de denizyolu üzerinden taşımaktayız. İşimize gösterdiğimiz özen sayesinde tüm çalışmalarımızı başarılı bir şekilde tamamlıyoruz.

Sizler de İtalya – Türkiye nakliye çalışmalarında firmamızı tercih edebilirsiniz.

İtalya nakliye firmaları aradığınızda düzenli olarak İtalya hattında transport hizmeti veren ve İSO 9001 Belgesi, C2 Belgesi, IRU gibi Dünya genelinde geçerli standartlarda kaliteli lojistik hizmeti Saygınlar sunar.

Profesyonel olarak yaptığımız işlerde son nokta teslimata kadar süreçleri kontrol ederiz.

İtalya TIR nakliye şirketi olarak 13,60 Pliot dorse, Mega Treyler, Sal kasa ve Lowbed araç seçeneklerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru çözüm sunuyoruz. İtalya tır nakliye fiyatları ile en uygun navlun seçeneklerini sunarız.

İtalya Nakliye Bölgeleri ve Şehirleri

Roma, Cagliari, Lecce, L’Aquila, Matera, Anzio, Milano, Foggia, Pesaro, Cremona, Pomezia, Siena, Napoli, Rimini, Alessandria, Quartu Sant’Elena, Caltannissetta, Portivi, Torino, Selerno, Barletta, Pavia, Molfetta, Chieti, Palermo, Ferrara, Catanzaro, Lamezia Terme,

Marano di Napoli, Trani, Genova, Sassari, Pistoia, Massa, Agrigento, Cava de’Tirenni, Bologna, Siraküza, Brindisi, Trapani, Cerignola, Velletri, Floransa, Pescara, Pisa, Aprilla, Legnano, Acireale, Bari, Monza, Torre del Greco, Cosenza, Moncalieri, Rovigo, Katanya, Latina, Como, Fiumicino, Foligno, Civitavecchia, Venedik

İtalya İzmir Nakliye Hizmeti

Türkiye, ithalat ve ihracat noktasında gelişmiş ve gelişmeye devam etmekte olan bir ülkedir. Bu durum lojistik sahasının da gelişmesine katkı sağlamaktadır.

Türkiye’nin Avrupa ülkeleriyle çok sıkı ticari ilişkisi vardır. İtalya, ticari ilişkilerinin geliştiği ülkelerden biridir. Gelişen bu ilişki neticesinde iki ülke arsında çok sık nakliye yapılmaktadır.

Nakliye hizmetini gerçekleştirdiğimiz ilerden biri de İzmir’dir. İtalya ile yapılan nakliyeler genel olarak İstanbul limanları üzerinden yapılırken bizler, İtalya İzmir nakliye hizmeti veren sayılı firmalardan biriyiz.

İtalya İzmir arası nakliye hizmetimiz Çeşme Limanı ve Trieste Limanı arasında karşılıklı olarak Ro-Ro gemileriyle yapmaktayız. Bu alanda parsiyel ve komple taşımacılık gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

İtalya Irak Nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak, Türkiye’den birçok ülkeye nakliye hizmeti verdiğimiz gibi farklı iki ülke arsında da nakliye hizmeti vermekteyiz. İtalya Irak nakliye hizmeti bu hizmetlerden bir tanesidir. İtalya’dan Irak’a parsiyel ve komple taşıma gibi hizmetler vermekteyiz.

Nakliye hizmetinde geniş hizmet alanlarımız mevcuttur. Müşterilerimiz ile görüşmelerimiz neticesinde birçok taşıma hizmeti vermekteyiz. Aynı zamanda ülkeler arası nakliye hizmeti verdiğimiz ülkelerde geçilecek gümrüklerde ki gümrük işlemlerini de yapmaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma sistemimiz ile uygun fiyata kaliteli ve güvenli taşıma hizmeti vermekteyiz.

Ürünleri taşımaya başladığımız andan, teslim anına kadar güvenle taşıyıp, üründe herhangi bir deformasyon yaşanmadan belirlenen vakitte, adrese teslim sağlıyoruz.

İtalya Nakliye ile ilgili sıkça sorulan sorular

İtalya Parsiyel Nakliye Yapan Firmalar Hangileridir?

Yılların vermiş tecrübeyle Saygınlar Nakliyat önceden belirlenen yol güzergahıyla, planlanan şekilde parsiyel nakliye hizmetini profesyonellikle vermektedir.

İtalya Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İtalya Nakliye Fiyatları nakliyesi yapılacak mal ve ürünlerin hacmi, ağırlığı göz önünde bulundurularak belirlenir.