Karadağ Nakliye

23.02.2021
Karadağ Nakliye

Saygınlar Nakliyat, Karadağ nakliye hizmeti sunduğu gibi Arnavutluk, Bosna Hersek, Hırvatistan, Kuzey Makedonya, Sırbistan, Romanya, Slovenya gibi diğer balkan ülkelerine de nakliye hizmeti vermektedir. Uzman saha ekip kadrosu, genç araç filosu ve eğitimli şoförleriyle Türkiye Karadağ nakliyat hizmetlerinizin tümünü CMR Sigortası ile güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Karadağ, Güneydoğu Avrupa’da yer alan bir Balkan ülkesidir. Doğusunda Arnavutluk ve Kosova, kuzeyinde Sırbistan, batısında Hırvatistan, Bosna-Hersek ve güneyinde Adriyatik Denizi yer alır. Başkenti, Podgorica’dır. Türkiye ve Karadağ arasında ikili ekonomik ve ticari iş birliği sürdürülmektedir.

Karadağ Nakliye Hizmetlerimiz 

hizmetler

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve isteklerini analiz ederek sizlere çözüm odaklı en iyi hizmeti sağlıyoruz. Karadağ nakliye işlemlerinizi İSO 9001 Belgesi, Marka Tescili, IRU Sistemi teminatı, Global Teminat, C2 Yetki Belgesi dahilinde üstün kalite hizmetleri ile gerçekleştiriyoruz. Saygınlar Nakliye, 11 yıllık deneyim ve tecrübesiyle ticaret akışının daha hızlı ilerlemesi için güvenli adresiniz olmaya devam etmektedir.

Uygun navlunlarla maliyetinizi ekonomik seviyeye getirebilirsiniz.  Aynı zamanda sizlere verdiğimiz tüm hizmetlerin evrak desteğini sağladığımız gibi bu süreçte evrak ve belge takibini de sağlıyoruz. Güvenli ve üstün kalite hizmetleri alabilmeniz için mesai günleri içerisinde araçların konumu ve yüklerinizin durumu hakkında bilgilendiriyoruz.

Türkiye Karadağ nakliye işlemlerinizi Karadağ parsiyel, Karadağ ağır yük taşımacılığıKaradağ konteyner taşımacılığı gibi birçok alanda nakliye seferleri gerçekleştiriyoruz. Karadağ nakliye firmaları arasında lojistik faaliyetleri, üstün kalitesi ve güvenilir uzman kadrosuyla öne çıkan firmamız Saygınlar Nakliye, 11 yıllık tecrübe ve deneyimiyle her zaman memnuniyetinizi kazanmayı hedefler.

Uzun yıllar önce bağımsızlığını ilan etmiş olan Karadağ ile ülkemizin ticari anlaşmaları çerçevesinde yapılan taşımacılık çalışmalarında büyük bir paya sahip olmamızın gururu ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz.

Bosna Hersek Nakliye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

Karadağ Ağır Yük Taşımacılığı 

ağır yük

Karadağ nakliye işlemlerinizde kamyon veya tırlarla taşınamayacak boyut ve ağırlıktaki yüklerinizi özel araç filolarımızla ağır yük taşımacılığı ile gerçekleştiriyoruz. Bu hususta çalışmak istediğiniz nakliye firmasının profesyonel bir ekibe sahip olması çok önemlidir. Çünkü bu taşıma şekli için mühendislik bilgisi gerekmektedir.

Saygınlar Nakliyat, sizlere sunduğu Karadağ ağır yük taşımacılığı için uzman kadrosu ve tecrübeli profesyonel ekibiyle ara vermeden çalışmalarına devam etmektedir. Kamyon ve tırlarla taşınması mümkün olmayan yüklerinizi özel olarak üretilen lowbed araçlarımız ile CMR Sigorta ve ISO 9001 Belgesi kapsamında gerçekleştiriyoruz. Yüklerinizin sorunsuz ve zamanında yerine ulaşması için sağladığımız güvenli güzergah üzerinden yaptığımız çalışmalar hakkında bilgilendirilerek içiniz rahat bir şekilde yüklerinizin çıkış noktasından varış noktasına kadar ulaştırıldığını görebilirsiniz. Verdiğimiz nakliye hizmetlerinden memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizlerin de beklentilerinizi karşılayarak memnuniyetinizi kazanmaktan mutluluk duyarız.

Karadağ Parsiyel Taşımacılık 

parsiyel

Güvenilir bir iş ortağı ve uluslararası lojistik alanında öncü olan firmamız Saygınlar Nakliye, verdiği tüm hizmetlerde müşterilerinin avantajlı fırsatlardan yararlanmasını ve tam teşekkürlü hizmet almasını sağlar. Firmamız tüm nakliye hizmetlerimizde olduğu gibi Karadağ parsiyel taşımacılık alanında da nakliye işlemlerini CMR Sigorta güvencesi dahilinde gerçekleştirmektedir. Müşteri odaklı çalışma prensipleriyle, hizmet verdiği süreç boyunca ve sonrasında müşteri memnuniyeti her zaman kalite politikamız olmuştur. Tüm Türkiye’de her geçen gün büyümekte olan genç araç filoları ile karayolu taşımacılığı gerçekleştirmektedir.

Karadağ parsiyel ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyisi olan Saygınlar Nakliyat, kaliteyi esas alarak yılların verdiği tecrübeyle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir. Podgorica, Tivat, Budva, Niksic, Herceg Novi, Berane, Bijelo Polje, Kolasin, Cetinje, Ulcinj, Skadar, Pljevlja ve Kotor başta olmak üzere ayrıca Karadağ’ın tüm şehirlerine de parsiyel  ve komple karayolu taşımacılık sektöründe faaliyetlerimizi düzenli olarak sürdürmekteyiz.

Karadağ parsiyel taşımacılık alanında verdiğimiz hizmet doğrultusunda aynı güzergah üzerinde yer alan müşterilerimizin yüklerini aynı ve tek bir araç nakliyesi ile sağlıyoruz. Bu sayede müşterilerimize uygun fiyatlarla avantajlı fırsatlar sunuyoruz. 11 yıllık tecrübe ve deneyimimizle sizlere sunduğumuz parsiyel taşımacılık alanındaki hizmetlerimizden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

Arnavutluk Nakliye hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın

Karadağ Frigo Taşımacılık 

frigo nakliye

Frigolu taşımacılıkfrigo nakliyesoğuk taşımacılıksoğuk gıda taşımacılığısoğuk zincir taşıma ve iklim kontrollü taşıma gibi kavramlarla da ifade edilmektedir. Hem gıda sektöründe hem sağlık sektöründe sıklıkla tercih edilmektedir. Frigo taşımacılık; -26oC sıcaklığa kadar taze ve dondurulmuş gıda taşımacılığı anlamına gelir.

Uluslararası bir firma olan Saygınlar Nakliyat tam donanımlı frigorifik araçlarla komple frigo ve parsiyel frigo taşımacılık hizmeti vermektedir. Verdiğimiz üstün kalite hizmetleri ışığında her geçen gün büyümeye devam eden firmamız, Karadağ frigo taşımacılık ile taşınma sürecinde ve sonrasında her zaman müşteri memnuniyetini esas alır. Özel araçlarımızın ısı değerlerinin ayarlanması veya buz küpünün eklenmesi işlemi yükünüzün türüne göre yapılmaktadır. Bu ısı değerleri -26oC ile +18oC ve üstü sıcaklıklar arasındadır. Frigo taşımacılık alanında güvenilir ve kaliteli bir iş ortağı arıyorsanız, sizin için sunduğumuz tüm avantajlı fırsatlarla birlikte yükünüzün CMR Sigorta dahilinde güvenli taşıması için bizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Karadağ Nakliye Güzergah 

guzergah

Türkiye Karadağ arasında gerçekleşen taşımacılık faaliyetleri Yunanistan ve Bulgaristan olmak üzere iki farklı güzergahtan sağlanmaktadır. Yunanistan üzerinden sağlanan güzergahta İpsala sınır kapısı, Bulgaristan üzerinden sağlanan güzergahta ise Kapıkule ve Hamzabeyli sınır kapıları kullanılmaktadır. Karadağ komple tır taşıma, parsiyel yük taşıma, ağır yük taşıma ve frigo taşımacılık gibi çalışmalarımızı düzenli olarak sürdürmekteyiz. Türkiye – Bulgaristan – Sırbistan – Karadağ en sık tercih edilen güzergahtır.

Saygınlar Nakliyat, müşterilerinin kapsamlı ve yetkin bir şekilde bilgilendirmesine büyük önem verir ve bu doğrultuda istediğiniz her zaman aracın konumuna ve yükünüzün durumuna ulaşabilmenizi sağlar. Firmamız tüm gerekliliklerini yerine getirerek güvenilir ve rahat taşıma hizmetleri gerçekleştirmektedir. 11 yıllık deneyim ve tecrübesiyle lider olma yolunda ilerleyen uluslararası lojistik firmamızın önceliği her zaman müşteri memnuniyetidir. Uzman ve profesyonel kadromuz ile sağladığımız üstün kalite ve en avantajlı hizmetler sayesinde sizlerin bir numaralı tercihi haline gelmekten mutluluk duyuyoruz.

Karadağ Nakliye Fiyatları 

kapak

Karadağ nakliye navlunları araç durumu, ürün hacmi, yük miktarı ve nitelikleri, yükün cinsi gibi özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Taşımalar tamamen özel taleplerle (ekipman, çözüm süresi, miktar, yükleme/yük boşaltma penceresi vs) bireyseldir. Maliyetler pazar durumuna göre hızla değişiklik gösterebilmektedir. Uzman ve profesyonel kadromuz sizler için en iyi fiyat/hizmet endeksini hesaplayarak her anlamda avantajlı konumda olmanızı sağlıyor.

Geniş ve genç araç filomuz, CMR Sigorta güvencesi ve ISO 9001 Belgesi ile müşterilerimize güvenilir hizmetler sağlamaya devam ediyoruz. Yaptığımız planlar ve analizler sayesinde sizlere en etkin çözümleri sunarak organize bir şekilde tüm sürecin doğru ilerlemesini sağlıyoruz. Hem evrak ve yük takibinizi hem de evrak desteğinizi vererek nakliye öncesi ve sonrasında rahat ve güvenilir bir ağ kuruyoruz. Alanında eğitimli ve profesyonel kadromuz ile yüklerinizi güvenilir bir şekilde taşıyarak müşterilerimizin uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalanmasını amaçlıyoruz. Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak nakliye alanında vermiş olduğumuz kaliteli, güvenilir, hasarsız ve hızlı teslimatlar sayesinde müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Karadağ nakliye fiyat konusunda veya merak ettiğiniz her konu için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Memnuniyetinizin referansımızdır.