İngiltere Nakliye

20.01.2021
İngiltere Nakliye

Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak kuruluşumuzun ilk yılından bu yana nakliye alanında verdiğimiz hizmetler doğrultusunda günden güne büyüyen profesyonel bir firmayız.

Türkiye – İngiltere nakliye çalışmaları alanında ihracat ve ithalat hizmetleri sunan firmamız, uzman ekip kadrosu, genç araç filosu ve eğitimli şoförler ile üstün kalite hizmetler sunmaya devam ediyor. CMR Sigorta güvencesi ile gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimizle yüklerinizi çıkış noktasından varış noktasına kadar güvenilir ve hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön plana alarak verdiğimiz tüm hizmetlerimizden memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizde Saygınlar Nakliyat firmamızı tercih ederek güvenilir bir iş ortağı edinebilirsiniz.

Parsiyel taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, frigo taşımacılık ve daha birçok hizmetimizden en avantajlı şekilde yararlanabilirsiniz. Güvenilir bir iş ortağı olan Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firmamızı tercih ederek üstün kalite nakliye hizmetlerimizi deneyimleyebilirsiniz.

İngiltere Nakliye Hizmetlerimiz

İngiltere Nakliye Hizmetlerimiz

İngiltere nakliye alanında verdiğimiz frigo taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, parsiyel taşımacılık ve daha birçok hizmetimizle beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamaya hazırız. Evrak desteği ve sigorta güvencesi dahilinde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizden güvenilir bir şekilde faydalanabilirsiniz. Uluslararası nakliye alanında öncü firma olan Saygınlar Nakliyat, her zaman müşteri memnuniyetini ilke edinerek hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Yüklerinizi hasarsız bir şekilde son alıcıya ulaştırırken aynı zamanda ekibimiz tarafından mesai günleri içerisinde bilgilendirme hizmeti de alırsınız. Bu bilgilendirme hizmetimiz ile araçların konumunu ve yüklerinizin durumunu detaylı şekilde öğrenebilir ve nakliye işlemlerini güvenle tamamladığımızı görebilirsiniz.

Ortadoğu ülkelerine yaptığımız ithalat ve ihracatlarda karayolu full tır, proje ve ağır nakliye taşımacılığı, denizyolu parsiyel taşımacılığı hizmetlerini sunarak müşterilerimizin her türlü yüklerini en uygun navlunlar ile güvenilir bir şekilde varış noktasına ulaştırılmaktadır. Yüklerinizin nakliyesinden sorumlu eğitimli şoförlerimiz ilgili ülkenin dilini konuşabilmektedir. Bunun yanı sıra  ISO 9001 Belgesi dahilinde uzun yıllara dayanan tecrübemizle nakliye alanındaki beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Pakistan Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

İngiltere Ağır Yük Taşımacılığı

İngiltere Ağır Yük Taşımacılığı

Türkiye – İngiltere arası uygun güzergahta gerçekleştirilen ağır yük taşımacılığı hizmetlerimizle normal kamyon ve tırlarla taşınması mümkün olmayan yüklerinizi lowbed araçlarımız ile güvenilir ve hasarsız bir şekilde son alıcıya kadar ulaştırıyoruz. CMR Sigorta güvencesi, tüm evrak ve belgelere sahip olarak verdiğimiz nakliye hizmetlerimizden memnun kalan tüm müşterilerimiz gibi sizin de tüm beklentilerinizi en iyi şekilde karşılarız. Uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ve tecrübelerimiz ışığında İngiltere ağır yük taşımacılığında etkin çözümler sunan güvenilir bir firmayız. En kaliteli hizmetlerden uygun navlunlarla yararlanmak için uluslararası lojistik alanında öncü olan Saygınlar Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz. Güvenilir bir iş ortağı olan firmamız, uzman kadromuz, eğitimli şoförlerimiz ve genç araç filomuz ile yüklerinizi hasarsız bir şekilde belirlenen gün içerisinde kapıda teslim veya gümrük teslim seçenekleri ile nakliye eder.

Her anlamda müşterilerimizin avantajlı bir konumda olmasını amaçlayarak verdiğimiz hizmetlerde her zaman müşterilerimizin memnuniyetini ön plana alırız. Nakliye işlemleri öncesinde güvenli yol güzergahlarını belirleyerek doğru ve etkin çözümler sunarız. Uzman bir kadro ile çalışma rahatlığının yanı sıra mesai günleri içerisinde düzenli olarak araçların konumu ve yüklerinizin durumu hakkında bilgilendirilme hizmeti alarak yüklerinizin varış noktasına ulaşmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Belçika Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın 

İngiltere Parsiyel Taşımacılık

İngiltere Parsiyel Taşımacılık

Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak kuruluşumuzun ilk yılından bu yana verdiğimiz hizmetler arasında yer alan parsiyel taşımacılık, aynı güzergahta bulunan müşterilerimizin yüklerini aynı araçlar ile taşıyarak daha uygun fiyat avantajı sunar. Saygınlar Nakliyat olarak her anlamda müşterilerimizin avantajlı bir konumda olmasını sağlayarak hizmet veriyoruz. Nakliye işlemleri öncesinde yapılan plana uygun rota üzerinden belirlenen süre içerisinde yaptığımız taşımacılık hizmetlerimizle müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz. İngiltere parsiyel taşımacılık alanında güvenilir bir iş ortağı arıyorsanız firmamız sizin için hazır. Doğru lojistik çözümler sunan firmamız, CMR Sigortası güvencesi, İSO 9001 Belgesi, Marka Tescili, IRU Sistemi teminatı, Global Teminat, C2 Yetki Belgesi dahilinde güvenilir bir şekilde yüklerinizi çıkış noktasından varış noktasına ulaştırır.

Macaristan Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Gerekli tüm yetkili belgelere sahip olarak müşterilerimize nakliye alanında en iyi hizmetler vermekten gurur duyuyoruz. İngiltere parsiyel taşımacılık alanında öncü firma olarak genç araç filomuz, uzman ekibimiz ve eğitimli şoförlerimiz ile varış adresine kadar tüm süreçleri en uygun biçimde yönetiyoruz. En gelişmiş teknolojilerin üretimiyle yapılan entegre sistemler ve güçlü acente ağı ile parsiyel taşımacılık alanında en etkin çözümleri sunarız. Hizmetlerimizden memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizin için de güvenilir bir iş ortağı olan firmamız, Orta Doğu ülkelerinden olan İngiltere’ye güvenilir bir şekilde yüklerinizi ulaştırır. Aynı zamanda mesai günleri içerisinde tüm işlemler hakkında bilgilendirme hizmeti sağlarız. İngiltere ihracat ve İngiltere ithalat alanında yüklerinizi özmal araçlarımız ile adrese veya belirlenen gümrüğe teslim ederiz. Uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübelerimizin ışığında nakliye alanında profesyonel anlamda hizmet veren bir firmayız.

Nakliye Yaptığımız İngiltere Şehirleri

İngiltere nakliye hizmetleri alanında öncü firmalardan olan Saygınlar Nakliyat, verdiği üstün kalite hizmetler doğrultusunda müşteri beklentilerini tam anlamıyla karşılar. Gerekli tüm evrak ve belgelere sahip olan firmamız, uzman kadromuz ile her türlü yüklerinizi son alıcıya kadar ulaştırır. Sigorta güvencesi ile taşıdığımız yüklerinizi belirlenen süre içerisinde varış noktasına ulaştırırız. Nakliyat işlemleri öncesinde sizinle hazırladığımız uygun plana göre gerçekleştirdiğimiz hizmetlerden en uygun fiyatlarla faydalanmanızı sağlayarak her anlamda avantajlı konumda olmanızı sağlarız. Uluslararası nakliye hizmetleri sunduğumuz İngiltere şehirleri ise şunlardır;

Bath – Birmingham – Bradford – Brighton ve Hove – Bristol – Cambridge – Canterbury – Carlisle Şehri – Chelmsford – Chester – Chichester – Coventry – Derby Şehri – Durham – Ely – Exeter – Gloucester – Hereford – Hull –  Lancaster Şehri – Leeds – Leicester – Lichfield – Lincoln – Liverpool – Londra Şehri – Manchester – Newcastle upon Tyne – Norwich – Nottingham – Oxford – Peterborough – Plymouth – Portsmouth – Preston Şehri – Ripon – St Albans – Salford – Salisbury – Sheffield – Southampton – Stoke-on-Trent – Sunderland  – Truro – Wakefield – Wells – Westminster – Winchester  – Wolverhampton – Worcester – York. 

İngiltere Nakliye Hizmetlerinde Saygınlar Avantajları

Kuruluşumuzun ilk yıllarından beri verdiğimiz üstün kalite nakliye hizmetlerini güvenilir bir şekilde gerçekleştirerek yüklerinizi hasarsız bir şekilde son alıcıya kadar ulaştırmaya devam ediyoruz. Hizmetlerimizden memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılarız. İngiltere nakliyat alanında gerçekleştirdiğimiz ihracat ve ithalat hizmetlerimizde gerekli tüm evrak ve belgelere sahip olarak en etkin çözümleri sunmaya devam ediyoruz. İngiltere nakliye alanında Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firmamızı tercih ederek şu avantajlardan faydalanabilirsiniz;

  1. Hızlı ve güvenilir nakliye işlemleri,
  2. CMR Sigorta güvencesi ile gerçekleştirilen nakliye hizmetleri,
  3. Mesai günleri içerisinde araçların ve yüklerinizin durumu hakkında bilgilendirme hizmeti,
  4. Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik organize olma,
  5. Tüm nakliye sürecinin en doğru şekilde planlanması,
  6. Belirlenen süre içerisinde nakliye işlemlerinin gerçekleştirilmesi,
  7. Tüm evrak desteğinin sağlanması,
  8. Yük ve evrakların takibi,
  9. Eğitimli şoförler ve genç araç filosu,
  10. Uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübeler ışığında güvenilir nakliye hizmetleri.

İngiltere Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ağır yük taşımacılığı nedir?

Ağır yük taşımacılığı, normal kamyon ve tırlarla taşınması mümkün olmayan yüklerin özel olarak üretilen lowbed araçlarla nakliye edilmesidir.

Frigo taşımacılık nedir?

Frigo taşımacılık, ısıya dayanıklı araçlar ile hammade gibi malzemelerin nakliye edilmesidir.