İngiltere Nakliye

İngiltere Nakliye

İngiltere bir Avrupa ülkesi olmakla birlikte aynı zamanda ada ülkesidir. Dünyanın en köklü devletlerinden birisi olan İngiltere ile Türkiye arasında tarih boyunca ticari ilişkiler var olmuş, buna da beraberinde İngiltere nakliye çözümlerinin gelişmesini sağlamıştır.

İngiltere ada ülkesi olduğu için nakliye uygulamaları çok daha fazla uzmanlık, deneyim ve donanım gerektirmektedir.

Türkiye’den İngiltere’ye gidecek bir yükün doğrudan karayoluyla gitmesi mümkün olmayıp aynı zamanda denizyoluyla entegre bir çalışma yapılması, belli alanlarda İngiltere’ye ulaşmak için Ro-Ro kullanılması gerekmektedir.

Saygınlar nakliyat firması uzun yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkmakta, İngiltere nakliye firması arayanların en çok tercih ettikleri, sektörün lider firmalarından birisi olmaktadır.

Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak kuruluşumuzun ilk yılından bu yana nakliye alanında verdiğimiz hizmetler doğrultusunda günden güne büyüyen profesyonel bir firmayız.

Türkiye – İngiltere nakliye çalışmaları alanında ihracat ve ithalat hizmetleri sunan firmamız, uzman ekip kadrosu, genç araç filosu ve eğitimli şoförler ile üstün kalite hizmetler sunmaya devam ediyor.

CMR Sigorta güvencesi ile gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetlerimizle yüklerinizi çıkış noktasından varış noktasına kadar güvenilir ve hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön plana alarak verdiğimiz tüm hizmetlerimizden memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizde Saygınlar Nakliyat firmamızı tercih ederek güvenilir bir iş ortağı edinebilirsiniz.

Parsiyel taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, frigo taşımacılık ve daha birçok hizmetimizden en avantajlı şekilde yararlanabilirsiniz.

Güvenilir bir iş ortağı olan Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firmamızı tercih ederek üstün kalite nakliye hizmetlerimizi deneyimleyebilirsiniz.

İngiltere nakliye alanında verdiğimiz frigo taşımacılık, ağır yük taşımacılığı, parsiyel taşımacılık ve daha birçok hizmetimizle beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamaya hazırız.

Evrak desteği ve sigorta güvencesi dahilinde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizden güvenilir bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Uluslararası nakliye alanında öncü firma olan Saygınlar Nakliyat, her zaman müşteri memnuniyetini ilke edinerek hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Yüklerinizi hasarsız bir şekilde son alıcıya ulaştırırken aynı zamanda ekibimiz tarafından mesai günleri içerisinde bilgilendirme hizmeti de alırsınız.

Bu bilgilendirme hizmetimiz ile araçların konumunu ve yüklerinizin durumunu detaylı şekilde öğrenebilir ve nakliye işlemlerini güvenle tamamladığımızı görebilirsiniz.

Ortadoğu ülkelerine yaptığımız ithalat ve ihracatlarda karayolu full tır, proje ve ağır nakliye taşımacılığı, denizyolu parsiyel taşımacılığı hizmetlerini sunarak müşterilerimizin her türlü yüklerini en uygun navlunlar ile güvenilir bir şekilde varış noktasına ulaştırılmaktadır.

Yüklerinizin nakliyesinden sorumlu eğitimli şoförlerimiz ilgili ülkenin dilini konuşabilmektedir. Bunun yanı sıra  ISO 9001 Belgesi dahilinde uzun yıllara dayanan tecrübemizle nakliye alanındaki beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

İngiltere Nakliye Fiyatları

Türkiye İngiltere güncel navlun ücretleri,

 • Bulgaristan,  Romanya, Macaristan, Slovakya Çekya, Almanya, Hollanda , Belçika, Fransa’dan Roro gemisi ise Dover Gümrüklemesini yapıp İngiltere adres teslim etmekteyiz. 
 • 2022 güncel navlun fiyatları İstanbul’dan ihracat 6.900euro dur
 • İngiltere / Türkiye – İstanbul’a 3.300euro ithalat navlun bedelidir. 

22 ton Maximum olup Rezervasyonlar en az 3 gün öncesinden yapılması gerekmektedir.

Çünkü İngiltere için ekstra vizeli şoförler olması lazım olmaktadır. 

Frigolu veya kapalı kasa araçlara istenildiği takdirde Adr organize etmekteyiz

 • Her hafta düzenli Parsiyel çıkışlarımız mevcut, ithalatta vergilerini yapabiliyoruz talebinize göre değişiyor.

İngiltere’ye yük göndereceklerin en fazla merak ettiği konulardan birisi İngiltere nakliye fiyatları olmakta, ne kadar lojistik giderlerinin olacağını araştırmaktadırlar.

Saygınlar Nakliyat bu alanda her zaman en uygun fiyat tekliflerini sunmaya çalışmaktadır.

Firma, İngiltere nakliye fiyatlarını belirlerken çeşitli hususları göz önüne almakta, bunların başında yüklerinizin teslim alındığı yer ile teslim edileceği yer arasındaki mesafe olmaktadır.

Bu nedenle de Edirne ile Sivas’tan çıkacak bir yükün nakliye fiyatı değişebilmektedir. Ayrıca yükünüzün türü de İngiltere nakliye fiyatlarını etkileyebilmektedir.

Yük türüne göre farklı nakliye uygulamaları geliştiren firma, en uygun araçları, teknik donanımları kullanmaktadır. Yine yükünü hacmi, ağırlığı gibi etkenler de fiyat teklifinde etkili olmaktadır.

Türkiye İngiltere Nakliye

Türkiye’den haftanın belirli günlerine ve belirli yerlerinden düzenli olarak İngiltere nakliye seferleri düzenliyoruz.

İngiltere’nin pek çok yerine kısa sürede ulaşım sağlıyoruz. Türkiye İngiltere nakliye hizmeti verdiğimiz şehirlerden bazıları şunlardır:

 • Londra
 • Manchester
 • Brighton ve Hove
 • Liverpool
 • Bristol
 • Oxford
 • Birmingham
 • Cambridge
 • Winchester
 • Leeds
 • Norwich
 • Derby
 • Exeter
 • Newcastle upon Tyne
 • Kingston upon Hull
 • Stoke on Trent
 • Wells
 • Ripon
 • Lancaster
 • St Albans
 • Sunderland

Bunlar gibi daha birçok İngiltere şehrine hizmet veriyoruz. Yükünüzü adresinize kadar gelerek teslim alıp istediğiniz konuma en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Yükünüzün özelliklerine ve ihtiyacınıza göre çeşitli nakliye seçenekleri sunarak hizmetlerimizden memnun kalmanızı sağlıyoruz. Bizi tercih ederek kaliteli hizmetlerimizden sizler de en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

İngiltere Karayolu Nakliye

İngiltere’ye Türkiye’den tamamen denizyolu ile ulaşmak son derece zaman alıcı ve masraflı olacağından karayolu ve denizyolu entegre şekilde kullanılmaktadır.

İngiltere karayolu nakliye hizmetlerinde Saygınlar Nakliyat iki farklı rota takip etmekte, ilkinde Bulgaristan, Sırbistan, Hırvatistan, Slovenya, Avusturya, Almanya, Fransa hatları üzerinden İngiltere’ye geçilmektedir.

İkincisinde Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Avusturya, Almanya, Fransa üzerinden İngiltere’ye ulaşılmaktadır.

İngiltere karayolu nakliye uygulamalarında teslimat süreleri 10 ila 12 gün arasında değişmekte, sınır kapılarındaki yoğunluklar, ürünlerin teslim alındığı ve teslim edileceği yerlerin uzaklığı gibi etkenler teslimat sürelerinde değişikliğe neden olmaktadır.

Yine de firma bütün planlamaları yapmakta, en hızlı ve güvenli biçimde yüklerinizi son alıcıya ulaştırmayı başarmaktadır.

İngiltere Karayolu Nakliye Fiyatları

İngiltere karayolu nakliye fiyatları sabit olmayıp bazı seçeneklere göre değişkenlik göstermektedir. Nakliye fiyatı belirlerken ilk olarak yükünüzün ağırlığını ve uzunluğunu ölçüyoruz.

Ağırlığına, uzunluğuna ve uzunluğuna göre bir araç belirliyoruz. Aracın modeline göre yakıt miktarı ve masrafı farklı olduğu için fiyat da değişmektedir.

Daha sonra tercih ettiğiniz nakliye hizmetini de bu fiyata ekliyoruz. Yükünüzü teslim etmiş olduğumuz konum ile teslim edilmesini istediğiniz konum arasındaki mesafeyi hesaplayarak kaba bir fiyat çıkarıyoruz.

Sizinle karşılıklı şekilde anlaşarak uygun bir fiyat belirliyoruz ve kesinlikle ek ücret almıyoruz. Fiyatlarımızı her zaman piyasanın altında tutarak sizleri memnun ediyoruz.

İngiltere Tır Nakliye

İngiltere tır nakliye hizmetimizle de beklentilerinizi karşılamaya devam ediyoruz. Tırlarımızın düzenli şekilde bakımlarını yaparak herhangi bir sorun yaşanmasını engelliyoruz. Nakliye şirketlerinde bulunması gereken tüm belgelere sahip olarak yasal şekilde hizmet veriyoruz.

Yüküm nerede? Ne zaman teslim edilir? Doğru adrese mi teslim edildi? Gibi sorularınız için anlık konum hizmeti vererek yükünüz hakkında bilgi almanızı sağlıyoruz. Dilerseniz istediğiniz zaman çağrı merkezimizi arayarak da yükünüzün durumu hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Uzun yıllardır sektörde çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübelerimiz ile sizlere destek oluyoruz. Her zaman çözüm odaklı yaklaşarak hizmetlerimizden memnun kalmanız için çok çalışıyoruz. Kalitemizden ödün vermeyerek her geçen gün büyümeye devam ediyoruz.

İngiltere Denizyolu TAŞIMACILIĞI

İngiltere gemi nakliye hizmetimiz ile de beklentilerinizi karşılamaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak hizmetlerimizden %100 memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Hizmet sırasında bir problemle karşılaşırsanız problemi en kısa sürede çözüyoruz. Garantili şekilde hizmet vererek zararınızı maddi ve manevi şekilde karşılıyoruz.

Taşıma için gerekli olan evraklara ve sertifikalara sahip olarak yasal taşıma hizmeti sunuyoruz. Yola çıkmadan önce tüm işlemleri hallederek vakit kaybını önlüyoruz.

Gemi nakliye hizmetimizle tek seferde çok sayıda malınızı güvenilir şekilde taşıyoruz. Liner taşımacılık ve tramp taşımacılık seçenekleri sunarak ihtiyacınıza yönelik şekilde hizmet veriyoruz.

Bizi tercih ederek dünyanın her yerine ulaşan güvenilir ve hızlı taşıma hizmetlerimizden kolayca faydalanabilirsiniz.

Pakistan Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

ingiltere karayolu nakliye fiyatları

İngiltere Parsiyel Taşımacılık

İngiltere ile Türkiye arasında çok farklı sektörlerde ithalat, ihracat faaliyetleri devam etmektedir. Bu nedenle en çok ihtiyaç duyulan nakliye türü parsiyel olmaktadır.

İngiltere parsiyel nakliye kapsamında parça yükleriniz firmanın depolarından haftanın belli günlerinde araçlara yüklenerek İngiltere’deki alıcıya ulaştırılmaktadır.

Parsiyel yüklerinizin fiyatları navlun üzerinden yapılmakta, en ekonomik nakliye türlerinin başında geldiği için ve her ne kadar olursa olsun yükünüzü İngiltere’ye taşıtmaya imkân verdiği için çok fazla rağbet görmektedir.

Firmanın güçlü ortakları sayesinde Bath, Birmingham, Bristol, Cambridge, Londra, Manchester, Norwich, Oxford, Durham, Ely, Exeter, Bradford, York, Wells başta olmak üzere bütün şehirlere nakliyat yapılmaktadır. Bütün taşımalar sigortalı olarak gerçekleştirilmektedir.

Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak kuruluşumuzun ilk yılından bu yana verdiğimiz hizmetler arasında yer alan parsiyel taşımacılık, aynı güzergahta bulunan müşterilerimizin yüklerini aynı araçlar ile taşıyarak daha uygun fiyat avantajı sunar.

Saygınlar Nakliyat olarak her anlamda müşterilerimizin avantajlı bir konumda olmasını sağlayarak hizmet veriyoruz.

Nakliye işlemleri öncesinde yapılan plana uygun rota üzerinden belirlenen süre içerisinde yaptığımız taşımacılık hizmetlerimizle müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

İngiltere parsiyel taşımacılık alanında güvenilir bir iş ortağı arıyorsanız firmamız sizin için hazır. Doğru lojistik çözümler sunan firmamız,

CMR Sigortası güvencesi, İSO 9001 Belgesi, Marka Tescili, IRU Sistemi teminatı, Global Teminat, C2 Yetki Belgesi dahilinde güvenilir bir şekilde yüklerinizi çıkış noktasından varış noktasına ulaştırır.

Gerekli tüm yetkili belgelere sahip olarak müşterilerimize nakliye alanında en iyi hizmetler vermekten gurur duyuyoruz.

İngiltere parsiyel taşımacılık alanında öncü firma olarak genç araç filomuz, uzman ekibimiz ve eğitimli şoförlerimiz ile varış adresine kadar tüm süreçleri en uygun biçimde yönetiyoruz.

En gelişmiş teknolojilerin üretimiyle yapılan entegre sistemler ve güçlü acente ağı ile parsiyel taşımacılık alanında en etkin çözümleri sunarız.

Hizmetlerimizden memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizin için de güvenilir bir iş ortağı olan firmamız, Orta Doğu ülkelerinden olan İngiltere’ye güvenilir bir şekilde yüklerinizi ulaştırır. ,

Aynı zamanda mesai günleri içerisinde tüm işlemler hakkında bilgilendirme hizmeti sağlarız. İngiltere ihracat ve İngiltere ithalat alanında yüklerinizi özmal araçlarımız ile adrese veya belirlenen gümrüğe teslim ederiz.

Uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübelerimizin ışığında nakliye alanında profesyonel anlamda hizmet veren bir firmayız.

Londra Parsiyel Nakliye

Londra parsiye nakliye hizmetimizle pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz. Yükünüzün aracı tam olarak doldurmadığı durumlarda parsiyel nakliye hizmeti sunarak, sizinle aynı güzergâha yük göndermek isteyen başka bir müşterinin yüküyle sizin yükünüzü tek bir araca yükleyip taşınmasını sağlıyoruz.

Bu sayede tüm araç için değil sadece yükünüzün araçta kapladığı alan kadar ödeme yapmanızı sağlayarak tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Yükünüzü güvenilir şekilde yerleştirip işlemlerimizi kayıt altına alarak kaybolma, kırılma ve karışma gibi sorunların yaşanmasını önlüyoruz.

Sektörde uzun yıllar boyunca çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimiz ile sizlere her zaman yol göstermeye devam ediyoruz.

İngiltere Parsiyel Taşımacılık

İngiltere Google haristasına ulaşmak için tıklayın

İngiltere Frigo Nakliye

Alanında uzman kadrosu ve donanımlı son teknoloji araçlarıyla kaliteli hizmet veren Saygınlar Nakliyat İngiltere frigo nakliye hizmetiyle de sizlerle.

Soğuk zinzir taşımacılığı olarak da bilinen bu hizmetimizde özel derecelere göre ayarlanabilen frigofirik araçlarımızla bozulabilecek ve ısı kontrolü gerektiren ürünlerinizi profesyonel şekilde taşıyarak sizleri memnun ediyoruz.

Frigo nakliye hizmetimiz ile pek çok özellikteki ürününüzü taşıyoruz. Taşıdığımız ürünlerden bazıları şunlardır:

 • Beyaz et ve kırmız et
 • Dondurulmuş gıdalar
 • Çikolata
 • Kuruyemiş
 • Hap, şurup ve serum gibi tıbbi malzemeler
 • Süt ve süt ürünleri
 • Yumurta
 • Süs bitkileri
 • Meyve ve sebzeler
 • Kimyasal maddeler
 • Unlu mamuller
 • Deniz ürünleri
 • Konserve ürünler
 • Krema-pasta katkı malzemeleri

İngiltere Ağır Yük Taşımacılığı

Türkiye – İngiltere arası uygun güzergahta gerçekleştirilen ağır yük taşımacılığı hizmetlerimizle normal kamyon ve tırlarla taşınması mümkün olmayan yüklerinizi lowbed araçlarımız ile güvenilir ve hasarsız bir şekilde son alıcıya kadar ulaştırıyoruz.

CMR Sigorta güvencesi, tüm evrak ve belgelere sahip olarak verdiğimiz nakliye hizmetlerimizden memnun kalan tüm müşterilerimiz gibi sizin de tüm beklentilerinizi en iyi şekilde karşılarız.

Uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz ve tecrübelerimiz ışığında İngiltere ağır yük taşımacılığında etkin çözümler sunan güvenilir bir firmayız.

En kaliteli hizmetlerden uygun navlunlarla yararlanmak için uluslararası lojistik alanında öncü olan Saygınlar Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz.

Güvenilir bir iş ortağı olan firmamız, uzman kadromuz, eğitimli şoförlerimiz ve genç araç filomuz ile yüklerinizi hasarsız bir şekilde belirlenen gün içerisinde kapıda teslim veya gümrük teslim seçenekleri ile nakliye eder.

Her anlamda müşterilerimizin avantajlı bir konumda olmasını amaçlayarak verdiğimiz hizmetlerde her zaman müşterilerimizin memnuniyetini ön plana alırız.

Nakliye işlemleri öncesinde güvenli yol güzergahlarını belirleyerek doğru ve etkin çözümler sunarız.

Uzman bir kadro ile çalışma rahatlığının yanı sıra mesai günleri içerisinde düzenli olarak araçların konumu ve yüklerinizin durumu hakkında bilgilendirilme hizmeti alarak yüklerinizin varış noktasına ulaşmanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Belçika Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın 

ingiltere karayolu taşımacılığı

Fas Nakliye Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Tıklayın

İngiltere Nakliye Yaptığımız Şehirler

İngiltere nakliye hizmetleri alanında öncü firmalardan olan Saygınlar Nakliyat, verdiği üstün kalite hizmetler doğrultusunda müşteri beklentilerini tam anlamıyla karşılar.

Gerekli tüm evrak ve belgelere sahip olan firmamız, uzman kadromuz ile her türlü yüklerinizi son alıcıya kadar ulaştırır. Sigorta güvencesi ile taşıdığımız yüklerinizi belirlenen süre içerisinde varış noktasına ulaştırırız.

Nakliyat işlemleri öncesinde sizinle hazırladığımız uygun plana göre gerçekleştirdiğimiz hizmetlerden en uygun fiyatlarla faydalanmanızı sağlayarak her anlamda avantajlı konumda olmanızı sağlarız.

Uluslararası nakliye hizmetleri sunduğumuz İngiltere şehirleri ise şunlardır;

Bath – Birmingham – Bradford – Brighton ve Hove – Bristol – Cambridge – Canterbury – Carlisle Şehri – Chelmsford – Chester – Chichester – Coventry – Derby Şehri – Durham – Ely – Exeter – Gloucester – Hereford – Hull –  Lancaster Şehri – Leeds – Leicester – Lichfield – Lincoln – Liverpool – Londra Şehri – Manchester – Newcastle upon Tyne – Norwich – Nottingham – Oxford – Peterborough – Plymouth – Portsmouth – Preston Şehri – Ripon – St Albans – Salford – Salisbury – Sheffield – Southampton – Stoke-on-Trent – Sunderland  – Truro – Wakefield – Wells – Westminster – Winchester  – Wolverhampton – Worcester – York. 

İngiltere Nakliye Hizmetlerinde Saygınlar Avantajları

Kuruluşumuzun ilk yıllarından beri verdiğimiz üstün kalite nakliye hizmetlerini güvenilir bir şekilde gerçekleştirerek yüklerinizi hasarsız bir şekilde son alıcıya kadar ulaştırmaya devam ediyoruz.

Hizmetlerimizden memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılarız. İngiltere nakliyat alanında gerçekleştirdiğimiz ihracat ve ithalat hizmetlerimizde gerekli tüm evrak ve belgelere sahip olarak en etkin çözümleri sunmaya devam ediyoruz.

İngiltere nakliye alanında Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firmamızı tercih ederek şu avantajlardan faydalanabilirsiniz;

 • Hızlı ve güvenilir nakliye işlemleri,
 • CMR Sigorta güvencesi ile gerçekleştirilen nakliye hizmetleri,
 • Mesai günleri içerisinde araçların ve yüklerinizin durumu hakkında bilgilendirme hizmeti,
 • Müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik organize olma,
 • Tüm nakliye sürecinin en doğru şekilde planlanması,
 • Belirlenen süre içerisinde nakliye işlemlerinin gerçekleştirilmesi,
 • Tüm evrak desteğinin sağlanması,
 • Yük ve evrakların takibi,
 • Eğitimli şoförler ve genç araç filosu,
 • Uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübeler ışığında güvenilir nakliye hizmetleri.

İngiltere Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

İngiltere Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

İngiltere Nakliye Fiyatları, Nakliyesi gerçekleşecek mal ve ürünleri hacmi ağırlığı ve türü göz önünde bulundurularak hesaplanır.

İngiltere Nakliye Karayolu Taşımacılığı Nasıl Yapılır?

Müşterilerimizin de istekleri dikkate alınarak, önceden belirlemiş olduğumuz Yol Güzergahında frigo, parsiyel, ağır nakliye gibi bir çok seçenekle karayolu taşımacılığı gerçekleşmektedir.