Yunanistan Nakliye

Yunanistan Nakliye

Yunanistan Nakliye sektörünün Türkiye’de en bilindik isimlerinden biri olmayı başaran Saygınlar Nakliyat, hizmet kalitesinden söz ettirmeye devam ediyor.

Uluslararası taşımacılık sektörü, her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulan alanlardan biri olmaya devam ediyor.

Yunanistan, ihracatın sık yapıldığı ülkelerin başında gelmesinden dolayı haftanın belirli günlerinden Türkiye Yunanistan arası taşımacılık hizmetleri de artan bir rağbet ile kendini göstermeye devam ediyor.

Saygınlar Nakliyat olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin kaliteli olması ve memnuniyet verici sonuç odaklı olması, yeniliklere her geçen gün daha yakın olmamızı etkiliyor. Yunanistan nakliyat hizmetlerinde beklentilerinizden çok daha fazlasını sağlayan firmamız ile yüklerinizi güven içinde taşıttırabilirsiniz.

Yunanistan Nakliyat Hizmetleri

Uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan Saygınlar Nakliyat olarak her daim mal güvenliği ve taahhüt edilen zamanda yüklerin taşınması noktasına özel bir ehemmiyet gösteriyoruz.

Yunanistan nakliyat hizmetlerinde de aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz firmamız, sektörün bilinen ve referans belirleyici isimlerinden biridir.

Hizmetlerimizde müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılamak için öncesinden gerekli plan ve projeleri oluşturarak hareket ediyoruz.

Yüklerin bindirilmesinden taşınma sürecine, indirilmesinden diğer tüm işlemlere varıncaya kadar her basamakta itina ile çalışan personellerimiz, Yunanistan nakliyat hizmetlerinde beklediğinizden çok daha fazlasını bulmanızı sağlıyor.

Yunanistan Nerede?

Güneydoğu Avrupa kıtasında bulunan Yunanistan; Arnavutluk, Makedonya, Bulgaristan ve Türkiye ile komşudur. Batısına İyon Denizi’ni, doğusuna Ege Denizi’ni alan Yunanistan‘ın güneyinde ise Akdeniz bulunur.

Yunanistan’a Google haritası üzerinden ulaşmak için tıklayın.

Yunanistan Nakliye Fiyatları

Yunanistan ile Türkiye sınır komşusu iki ülkedir. Aynı zamanda Yunanistan Türkiye’nin Avrupa’ya çılan kapılarından birisidir.

Bu nedenle iki ülke arasında çok uzun yıllara uzanan ithalat, ihracat çalışmaları mevcuttur. Saygınlar Nakliyat olarak çeyrek asra yakın süredir Yunanistan nakliye alanında faaliyet gösteriyor, kaliteli, güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı çözümlerimizle fark yaratıyoruz.

Lojistik maliyetlerini göz önünde bulundurdukları için bütün müşterilerimizin cevabını en fazla merak ettikleri sorulardan birisi Yunanistan nakliye fiyatları ne kadar olmaktadır.

Bu hususta fiyatları etkileyen birden çok etmen olduğu için sabit bir fiyat tarifesi yerine operasyon detaylarına göre fiyatlandırma yapılmaktadır.

Firma olarak daima bütçe dostu fiyatlarla hizmet veriyoruz. Çağrı merkezimiz 7 gün, 24 saat aktif çalışmaktadır.

Dilerseniz çağrı merkezimizi arayabilir, sizden talep edilecek detayları bizlerle paylaşabilirsiniz.

Vereceğiniz detaylara göre ilgili departmanımız çok kısa sürede fiyat teklifi hazırlayacak ve bu sektörde bulabileceğiniz en uygun Yunanistan nakliye fiyatı olacaktır. Bu nedenle bizden fiyat almadan nakliye firması seçmemenizi öneriyoruz.

Romanya nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Türkiye Yunanistan Arası Taşımacılık

Haftanın belirli günlerinde Türkiye’nin çeşitli noktalarından aldığımız yükleri, müşterilerimizin ulaştırmalarını istedikleri yerlere götürüyoruz.

Türkiye Yunanistan arası taşımacılık hizmetlerinde sunduğumuz avantajlar, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacı ile sürekli olarak güncellenmektedir.

Zamanlama konusunda ve daha da önemlisi Yunanistan nakliyat fiyatları konusunda müşterilerimize sunduğumuz esneklik sayesinde daha az maliyetle yüklerin güven içinde varış noktasına ulaşmasını sağlama konusunda gerekli çabayı gösteriyoruz.

Belirlenen güzergahlar üzerinden hareket ederek Yunanistan’ın farklı bölgelerine götürdüğümüz yüklerin güven içinde gitmesi adına tüm yüklerimizi CMR sigortası kapsamında sigortalıyor, taşımacılıkta ISO 9001 kalite yönergelerine göre hareket ediyoruz.

Almanya Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

yunanistan nakliye şirketleri

Yunanistan Karayolu Nakliye

Karayolu nakliyesi, günümüzde en çok tercih edilen nakliye türüdür. İki ülke arasında başka yerlerde bekleme yapmadan hızlı bir şekilde yapılan bir nakliye çalışması için akla gelebilecek ilk tercih karayolu nakliye türünde hizmetler veren profesyonel bir firmadan hizmet almaktır.

Karayolu nakliyesinde gümrüklerde belge ve izin trafiğini iyi bir şekilde yönetip hızlı bir şekilde nakliyenin yapılması çok önemlidir.

Saygınlar Nakliyat ailesi olarak, Yunanistan karayolu nakliye çalışmalarında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri uluslararası standartlarda hizmet kalitesiyle sizlere sağlamaktayız.

Çalışmalarımız sonrasındaki teşekkür ve takdir içerikli geri dönüşleriniz bizleri işlerimize dört elle sarılmaya teşvik etmektedir. Sizlere güvenilir, profesyonel, bütçeye dost ve kaliteli nakliye hizmetleri sunmaktayız.

Yunanistan Denizyolu Nakliye

Günümüzde Yunanistan ile Türkiye arasında birçok ticari iş anlaşması yapılmaktadır. Ülkemizde bulunan birçok ürün deniz ve karayolu aracılığıyla Yunanistan’daki noktalara bırakılmaktadır.

Firmamız tüm nakliye türlerinde çözüm önerileri yaratarak müşterilerine taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

Firmamız olarak, Yunanistan denizyolu nakliye çalışmalarındaki üstün çalışmalarımız sayesinde sektörümüzdeki lider firmalar arasında yerimizi aldık.

Ürünlerinizi haftanın belirli günlerinde Türkiye limanlarından hareketle Yunanistan’daki noktalara ulaştırmaktayız.

Dünya ticaretinin büyük bir bölümü denizyolu üzerinden yapılmaktadır. Firmamız sağladığı profesyonel nakliye hizmetleriyle global ticaret alanındaki payınızı almanız noktasında sizlerin en büyük yardımcısıdır.

Bizlere firmamızın iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz. Sizleri de ekonomik fiyatlarla kalite bir nakliye hizmeti almanız için müşterilerimizin arasında görmekten gurur duyarız.

Yunanistan Gemi Nakliye

Nakliye çalışmalarında dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi yükün kısa sürede ve sıfır hasarla istenilen noktaya bırakılmasıdır.

Bu noktada uluslararası denizyolu taşımacılığında uzun yıllar çalışarak nakliye konusunda tecrübeli olan sektöründe beğenilen firmalardan destek almanız zaten uzun sürme ihtimali olan denizyolu taşımacılık çalışmalarının gereksiz yere uzamasının önüne geçilmesi noktasında sizlere büyük avantajlar sağlamaktadır.

Firmamız Yunanistan gemi nakliye çalışmalarını kesintisiz ve hızlı bir şekilde dünyadaki lojistik süre standartlarını geçmeyecek kısa sürelerde güvenli şekilde tamamlamaktadır.

İşlerinizde güvenerek hizmet aldığınız bir firma olarak sektördeki faaliyetlerimiz gün geçtikçe artmaktadır. Sizlere ekonomik fiyatlarla, kaliteli ve profesyonel hizmetler sunarak nakliye konusundaki tüm ihtiyaçlarınızda başarılı sonuçlar elde etmenize öncü olmaktayız.

Yunanistan Havayolu Nakliye

Yunanistan ile Türkiye arasında nakliye hizmetleri çok farklı yollardan yapılabilmektedir. Bunlardan birisi de havayolu nakliyedir. Yunanistan havayolu nakliye uygulamalarında kargo uçakları kullanılmakta, havalimanında havalimanına yük taşıması yapılmaktadır.

Yunanistan havayolu nakliye birçok avantajı bir arada sunmaktadır. Her şeyden önce havayolu nakliye şu an için en hızlı taşımacılık yöntemidir. Diğer yollarla saatlerce, günlerce kat edilecek mesafeler havayoluyla dakikalar içinde kat edilebilmektedir.

Havayolu nakliye aynı zamanda en güvenilir eşya taşımacılığı yöntemidir. Hassasiyet derecesi yüksek yükleriniz istediğiniz noktaya başarıyla ulaştırılabilir. Trafikten azade biçimde eşyalarınız taşındığı için eşya bütünlüğünün korunması çok daha kolay gerçekleştirilir. Üstelik her türlü olumsuzluğa karşı yükleriniz taşıma öncesi sigortalanır ve mümkün olan en az maddi zararla en kötü ihtimalde karşılaşmanız sağlanır.

Her ne kadar Yunanistan havayolu nakliyenin avantajları oldukça fazla olsa da diğer nakliye türlerine göre daha pahalıdır. Firmamız talebe göre farklı nakliye türlerini kullanabilmekle birlikte Yunanistan’a daha çok karayolu nakliye yöntemi tercih edilmektedir.

Yunanistan Havayolu Nakliye Fiyatları

Yunanistan havayolu nakliye özellikle hafif ve değerli eşyaların taşınmasında öne çıkmaktadır.

Eğer bulunduğunuz noktada havalimanı varsa, alıcının bulunduğu noktada da havalimanı yer alıyorsa ve yükünüzün aynı gün içinde teslim edilmesi gerekiyorsa havayolu nakliye avantajlı olacaktır.

Aksi taktirde Yunanistan havayolu nakliye fiyatları lojistik maliyetlerinizi son derece arttıracaktır.

Yunanistan havayolu nakliye fiyatları üzerinde etkili olan başlıca hususlar şunlardır:

  • Yükün cinsi: Fiyatlandırmada kullanılacak belirleyicilerden birisi göndereceğiniz yükün cinsi olacaktır. Makine, yedek parça, tekstil, gıda, sağlık malzemeleri gibi ürünlere göre fiyat değişecektir.
  • Ambalaj şekli: Ambalajın palet, koli, kasa, bağ vs. olması, ambalajın eni, boyu, yüksekliği fiyatı etkileyecektir.
  • Mesafe: Yükün alındığı nokta ile teslim edileceği nokta arasındaki mesafe dikkate alınmaktadır.

Saygınlar Nakliyat firmamız daima kaliteli ve hızlı uygulamaları yanında fiyatlarıyla da öne çıkmayı başarmaktadır.

Yunanistan Ağır Nakliye

Firmamız, Türkiye’den Yunanistan’a yüksek tonajlı yük taşımacılığında uzmanlaşmıştır. Çalışanlarımız sektörde uzun yıllar çalışarak deneyim sahibi olan, güler yüzlü, pozitif enerjili ve dinamik bir taşıma hizmeti noktasında aradığınız tüm niteliklere sahip kişilerdir.

Yunanistan ağır nakliye denildiğinde müşterilerimizin aklına gelen ilk nakliye firması olmanın gururunu yaşıyoruz. Taşınmasını istediğiniz yükleriniz kaliteli malzemelerle paketlenerek, sağlam bir şekilde araçlarımıza yüklenmektedir.

Uluslararası ağır nakliyede uzman bir firmayla çalıştığınızda içiniz rahat bir şekilde taşınma deneyimi yaşarsınız.

Türkiye’den Yunanistan’a ulaştırılmasını istediğiniz tüm yüksek tonajlı ağır ürünlerinizi profesyonelce ve sağlam bir şekilde istediğiniz noktaya kısa zamanda ulaştırmaktayız.

Ürünleriniz taşıma öncesinde sigortalanmaktadır. Tüm taşımacılık hizmetlerimiz sırasında müşterilerimize nakliye aracının konumunu ve yükün durumunu bildirilmekteyiz.

Komple taşımacılık hizmetleri, ağır sanayi taşımacılığında ya da müşterinin aracın komplesine ihtiyaç duyması durumunda sunulan hizmettir.

Türkiye’nin çeşitli illerinden yüklediğimiz malların gümrükleme işlemlerini tamamladıktan sonra Yunanistan’da ulaştırılması gereken noktaya ulaştırıyoruz.

Yunanistan komple taşımacılık hizmetlerinde 11 yılı aşkın deneyime sahip olan firmamız, kalite standartlarına uygun şekilde taşımacılık hizmeti sunan bir isimdir. Bu da müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmalarını etkiliyor.

Özbekistan Nakliye Hizmetlerimiz İçin Tıklayın

Yunanistan Parsiyel Nakliye

Yunanistan parsiyel nakliye hizmetlerinde yılların birikim ve deneyimini geride bırakan Saygınlar Nakliyat, uluslararası taşımacılıkta tercih edilen isim olmaya devam ediyor.

Parsiyel nakliye, taşımacılık sektörünün en önemli ayaklarından biridir. Özellikle küçük ölçekli malların taşınmasında daha fazla tercih edilmesi, hassasiyet ve bir o kadar zamanında teslimatın gerçekleşmesi için özveri ile çalışmayı gerektirir.

Saygınlar Nakliyat, 25 yıllık deneyimi ile Yunanistan parsiyel nakliye hizmetlerini başarılı bir şekilde tamamlayama devam etmektedir.

Parsiyel nakliye ya da diğer adıyla parsitel taşımacılık, bir aracın birden fazla müşteri arasında paylaştırılarak nakliye hizmeti yapılmasına denmektedir. Bu alan, diğer nakliye alanlarına göre daha dikkat gerektirir.

Güzergahların doğru şekilde belirlenmiş olması, malların taahhüt edilen zamanda yerine ulaştırılması ve daha da önemlisi malların güven içinde yerine ulaşması için gerekli özenin gösterilmesi gerekir.

Yunanistan parsiyel taşımacılık alanında sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen firmamız, üzerine düşen sorumlulukları yerine getirme konusunda özverili bir şekilde çalışmaktadır.

Uluslararası taşımacılık alanında deneyimi ile müşterilerinin beğenisini kazanmayı başaran firmamız, parsiyel nakliyat hizmetlerinde de sektöün referans belirleyici ismi olmaya devam ediyor.

Yunanistan’a sürekli taşımacılığın yapıldığı firmamız, haftanın belirli günlerinde Türkiye’nin çeşitli noktalarından taşıma işlemi gerçekleştirmektedir.

Yunanistan parsiyel taşımacılık konusunda uzman olan ekibimiz, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve en üst seviyeden hizmet sağlamak adına gerek personel eğitimi gerekse de araçların bakım ve onarımlarını zamanında yaparak herhangi bir aksaklığın yaşanmasının önüne geçmektedir.

Türkiye Yunanistan Parsiyel Nakliye

Türkiye’den haftanın belirli günlerinde düzenli olan nakliye hizmeti sunduğumuz Yunanistan, uluslararası nakliye hizmetlerinde de en çok nakliyatın yapıldığı ülkelerin başında gelmektedir.

Deneyimli uzman kadormuz, müşterilerine hizmet sunarken kalite standartlarına uygun şekilde hareket ederek beklentilerin ötesinde sonuçlar sunmaktadır.

Türkiye Yunanistan arası parsiyel taşımacılık hizmetlerinde sektörün en tanınmış isimlerinden biri olan firmamız, uygun fiyat politikası ile hareket ederek daha az maliyetle daha fazla iş yapma eğilimi göstermektedir.

yunanistan karayolu nakliyeciler

Yunanistan Parsiyel Nakliye Fiyatları

Uluslararası taşımacılık sektöründe fiyatlar, yüklerin ağırlığına, cinsine ve ebatlarına göre belirlenmektedir. Buna ek olarak varış noktası ve araçların yakıtı ile personellerin giderleri hesaplanarak fiyatlar belirlenmektedir.

Yunanistan parsiyel nakliye fiyatları da yukarıda belirttiğimiz şekilde belirlenmektedir. Bu nedenle net bir fiyat almak için iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Yunanistan Parsiyel Nakliye Güzergahları

Sürekli olarak firmamızın hizmet alanlarında yenilik yaparak daha fazla noktaya hizmet sunmak amacıyla kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Yunanistan nakliye ve Yunanistan frigo nakliye alanında gösterdiğimiz başarının devamlı olabilmesi için yeniliklerle müşterilerimize hitap etmeye devam ediyoruz.

Yunanistan parsiyel nakliye güzergahlarında yaptığımız yenilikler sayesinde müşterilerimizin ihtiyacını çok daha fazlasıyla karşılama potansiyelini elde ettik. Yunanistan parsiyel nakliye güzergahlarımız şunlardır;

Atina Eğriboz Drama
Evritanya Evros Korint
Fokida Kavala Lakonya
Rodopi Messinya Kardiçe
Larisa Magnisya Elis
Florina Grevena Kesriye

Yunanistan Frigo Nakliye

Frigolu taşımacılık, -26 °C sıcaklığa kadar taze ve dondurulmuş gıda taşımacılığı anlamına gelen bir taşımacılık hizmetidir. Bu hizmet, diğer tüm taşımacılık ve lojistik alanlarından çok daha fazla dikkat gerektiren bir iştir.

Ürünlerin bozulmadan yerine ulaştırılması, gümrükleme işlemlerinin zamanında yapılması ve güzergahların doğru şekilde belirlenmesi, frigolu taşımacılık için önemli ayrıntılardır.

Yunanistan frigo  hizmetlerinde sektörün tercih edilen ismi Saygınlar Nakliyat, aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere sunan bir isimdir.

Asya ülkeleri başta olmak üzere, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine sunduğumuz frigolu taşımacılık kalitesini, Yunanistan frigo nakliye hizmetlerinde de sürdürüyoruz. Bu sayede müşterilerimiz güven içinde bizi tercih ediyorlar.

Yunanistan frigo nakliye alanında hizmet veren firmamız Saygınlar Nakliyat, deneyimli uzman kadrosu ile beklentilerinizi en üst seviyeden sizlere sunmaya devam ediyor.

Ayrıcalıklı uluslararası taşımacılığın güvenilir adresi ile yükleriniz emin ellerde iken siz de rahat bir şekilde teslimatın yapılmasını bekleyeceksiniz.

Frigo nakliye, diğer taşımacılık işlemlerine göre daha dikkat gerektiren ve profesyonel hizmet isteyen bir alandır. Kuru yük taşımacılığında ya da diğer taşımacılık faaliyetlerinde yüklerin güvenilir bir şekilde yüklenerek taşınması yeterli gelebilirken, frigo nakliyede durum daha farklıdır.

Soğuk zincir taşımacılığı adı da verilen frigo taşımacılık için araçların özel olarak tasarlanması ve gerekli soğukluğu muhafaza edebilir özelliklere sahip olması son derece önemlidir.

Buna ek olarak yüklerin güvenilir bir şekilde gümrükten geçerek varış noktasına gelmesi de yine önem arz eden bir konudur.

Saygınlar Nakliyat, Yunanistan frigo  hizmetlerinde deneyimli uzman kadrosu ile hizmet veren bir firma olup beklentilerin ötesinde hizmet anlayışı ile hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Yunanistan Frigo taşımacılık yukarıda da belirttiğimiz gibi diğer nakliye hizmetlerine göre daha zor ve daha fazla dikkat gerektiren bir nakliye hizmetidir.

Bu nedenle uzman bir firmadan destek almak son derece önemlidir. Alanında uzun zamanların deneyimine sahip olan Saygınlar Nakliyat, Yunanistan frigo taşımacılık alanında gösterdiği başarıları ile kendinden söz ettirmekte olup müşteri güvenini en üst seviyede tutarak hizmet sunmaktadır.

Bu da müşterilerimizin bize güvenerek yüklerini emanet etmelerini sağlamaktadır. Yunanistan frigo taşımacılık alanında güvenilir bir adres arayışı içerisinde iseniz yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçerek detaylı bilgi almak ve yükünüzü güven içinde teslim etmek olacak.

yunanistan ağır nakliyatçılar

Türkiye Yunanistan Arası Frigo Taşımacılık

Türkiye – Yunanistan frigofik taşımacılık hizmetinde TIR şirketi olan Saygınlar Lojistik, düzenli frigofik TIR’larla Yunanistan’a taşıma yapmaktayız.

Şoförlerimiz Reefer taşımalar konusunda işin gerekliliğine uygun eğitime sahiptirler. Yunanistan frigo nakliye konusunda yılların tecrübesi ve teknolojik altyapı ile çalışmaktayız.

Yunanistan nakliye taşımalarını frigo araçlarımızla düzenli olarak yapıyoruz. Araçlarımız 13.60 Frigofik dorselere sahip, gerekli teknolojik ekipmanları üzerinde barındırmaktadır.

Saygınlar Lojistik, Gıda, dondurucu ürünlerini Türkiye’den – Yunanistan’a sevk eden kurumsal nakliyeciler arasında bulunur. Geniş araç filosu, şoförleri, operasyon elemanları ISO 9001 kalitesiyle hizmettedir.

Türkmenistan nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Yunanistan Frigo Nakliye Güzergahları

Daha geniş müşteri kitlesine ulaşmak ve hizmetlerimizin daha kaliteli hale gelmesini sağlamak için güzergahlar konusunda sürekli güncellemelere devam ediyoruz.

Yunanistan nakliyat güzergahlarımız, öncesinden belirlenmiş olup müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda değişiklik yapmaktayız. Kullandığımız Yunanistan nakliye güzergahları şunlardır;

Atina Eğriboz Drama
Evritanya Evros Korint
Fokida Kavala Lakonya
Rodopi Messinya Kardiçe
Larisa Magnisya Elis
Florina Grevena Kesriye

Portekiz Nakliye Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Tıklayın

yunanistan frigo nakliye

Yunanistan Frigo Nakliye Firmaları

Türkiye’de uluslararası nakliye hizmeti veren birçok isim bulunmaktadır. Ancak her firmanın kendine göre bazı artıları ve eksileri bulunmaktadır.

Saygınlar Nakliyat, sektör içerisinde gerekli araştırmaları yaparak eksik bulduğu noktaları tamamlayarak hizmetlerini en kaliteli şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Bu da firmamızın Yunanistan frigo nakliye firmaları arasında en çok tercih edilen isimlerden biri haline gelmesini etkilemektedir. İşini disiplin içinde yapan, müşterilerinin memnuniyetini her şeyden üstte tutan firmamız, aradığınızdan çok daha fazlasını sunan fiyatlar konusunda en esnek fiyat ayrıcalıklarını sunan bir isim haline gelmiştir.

Yunanistan Frigo Nakliye Fiyatları

Her hizmet alanında olduğu gibi frigo taşımacılık alanında beklentilerin ötesinde hizmet anlayışı ile hareket eden Saygınlar Nakliyat, Yunanistan frigo nakliye fiyatları konusunda da üzerine düşenin en iyisini sağlayan bir isimdir.

Yunanistan frigo nakliye fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak ve yüklerinizi güven içinde teslim etmek için yapmanız gereken tek şey firmamız ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi almak olacaktır.

İran Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Neden Saygınlar Nakliyat?

Nakliyat sektörü oldukça geniş ve çok sayıda firmanın sunduğu hizmetlere sahip bir alandır. Ancak her firmanın müşterilerine sunduğu avantajlar farklıdır. Yunanistan nakliyat konusunda tercih edilen bir isim olmamızın nedenleri birden fazladır. İşte “Neden Saygınlar Nakliyat?” sorusuna verebileceğimiz birkaç yanıt…

  • Saygınlar, her şeyden önce müşteri memnuniyeti ve mal güvenliği ilkesi ile hareket eden bir isimdir.
  • Tüm taşıma işlemlerimiz CMR sigortası kapsamında yapılmaktadır.
  • ISO 9001 kalite yönergelerine uygun şekilde Yunanistan nakliye hizmeti sunan firmamız, müşterilerinin emin kalmasını sağlar.
  • Frigo nakliyede kullandığımız araçlarımız 13.60 Frigofik dorselere sahip, gerekli teknolojik ekipmanları üzerinde barındırmaktadır.
  • Müşteriye taahhüt ettiğimiz zamanda ulaşmak için gayretli bir şekilde çalışıyoruz.

Yunanistan Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yunanistan nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

İletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, yüklerinizin güvenilir bir şekilde yerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yunanistan transit nakliye süresi ne kadardır?

Hava yol durumuna bağlı olarak sürelerde uzama ya da kısalma durumu söz konusu olabilmektedir. Ancak ortalama Yunanistan nakliye süresi 7 gündür.

Yunanistan parsiyel nakliye fiyatı ne kadar?

Fiyatlar, yüklerinizin ölçülerine, aracın yakıtına ve varış noktasına gibi bazı kriterler değerlendirilerek belirlenmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.