Yunanistan Nakliye

11.08.2021
Yunanistan Nakliye

Nakliye sektörünün Türkiye’de en bilindik isimlerinden biri olmayı başaran Saygınlar Nakliyat, Yunanistan nakliye hizmetleri ile de hizmet kalitesinden söz ettirmeye devam ediyor.

Uluslararası taşımacılık sektörü, her geçen gün daha fazla ihtiyaç duyulan alanlardan biri olmaya devam ediyor. Yunanistan, ihracatın sık yapıldığı ülkelerin başında gelmesinden dolayı haftanın belirli günlerinden Türkiye Yunanistan arası taşımacılık hizmetleri de artan bir rağbet ile kendini göstermeye devam ediyor.

Yunanistan Nerede?

Güneydoğu Avrupa kıtasında bulunan Yunanistan; Arnavutluk, Makedonya, Bulgaristan ve Türkiye ile komşudur. Batısına İyon Denizi’ni, doğusuna Ege Denizi’ni alan Yunanistan‘ın güneyinde ise Akdeniz bulunur.

Yunanistan’a Google haritası üzerinden ulaşmak için tıklayın.

Saygınlar Nakliyat olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizin kaliteli olması ve memnuniyet verici sonuç odaklı olması, yeniliklere her geçen gün daha yakın olmamızı etkiliyor. Yunanistan nakliyat hizmetlerinde beklentilerinizden çok daha fazlasını sağlayan firmamız ile yüklerinizi güven içinde taşıttırabilirsiniz.

Yunanistan Nakliyat Hizmetleri

Yunanistan nakliye

Uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan Saygınlar Nakliyat olarak her daim mal güvenliği ve taahhüt edilen zamanda yüklerin taşınması noktasına özel bir ehemmiyet gösteriyoruz. Yunanistan nakliyat hizmetlerinde de aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz firmamız, sektörün bilinen ve referans belirleyici isimlerinden biridir.

Hizmetlerimizde müşterilerimizin beklentilerini tam anlamıyla karşılamak için öncesinden gerekli plan ve projeleri oluşturarak hareket ediyoruz. Yüklerin bindirilmesinden taşınma sürecine, indirilmesinden diğer tüm işlemlere varıncaya kadar her basamakta itina ile çalışan personellerimiz, Yunanistan nakliyat hizmetlerinde beklediğinizden çok daha fazlasını bulmanızı sağlıyor.

Yunanistan frigo nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Türkiye Yunanistan Arası Taşımacılık

Haftanın belirli günlerinde Türkiye’nin çeşitli noktalarından aldığımız yükleri, müşterilerimizin ulaştırmalarını istedikleri yerlere götürüyoruz. Türkiye Yunanistan arası taşımacılık hizmetlerinde sunduğumuz avantajlar, müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacı ile sürekli olarak güncellenmektedir.

Zamanlama konusunda ve daha da önemlisi Yunanistan nakliyat fiyatları konusunda müşterilerimize sunduğumuz esneklik sayesinde daha az maliyetle yüklerin güven içinde varış noktasına ulaşmasını sağlama konusunda gerekli çabayı gösteriyoruz.

Belirlenen güzergahlar üzerinden hareket ederek Yunanistan’ın farklı bölgelerine götürdüğümüz yüklerin güven içinde gitmesi adına tüm yüklerimizi CMR sigortası kapsamında sigortalıyor, taşımacılıkta ISO 9001 kalite yönergelerine göre hareket ediyoruz.

Yunanistan’a Sunduğumuz Nakliye Hizmetleri

Yunanistan, ihracatın düzenli şekilde yapıldığı ülkelerin başında gelir. Bu nedenle taşımacılık sektöründe en çok ihtiyaç duyulan hizmetleri sunmaktayız. Başlıca Yunanistan nakliye hizmetlerimiz şunlardır;

Yunanistan Komple Taşımacılık

Komple taşımacılık hizmetleri, ağır sanayi taşımacılığında ya da müşterinin aracın komplesine ihtiyaç duyması durumunda sunulan hizmettir. Türkiye’nin çeşitli illerinden yüklediğimiz malların gümrükleme işlemlerini tamamladıktan sonra Yunanistan’da ulaştırılması gereken noktaya ulaştırıyoruz.

Yunanistan komple taşımacılık hizmetlerinde 11 yılı aşkın deneyime sahip olan firmamız, kalite standartlarına uygun şekilde taşımacılık hizmeti sunan bir isimdir. Bu da müşterilerimizin hizmetlerimizden memnun kalmalarını etkiliyor.

Yunanistan Parsiyel Nakliye

Yunanistan Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye ya da diğer adıyla parsitel taşımacılık, bir aracın birden fazla müşteri arasında paylaştırılarak nakliye hizmeti yapılmasına denmektedir. Bu alan, diğer nakliye alanlarına göre daha dikkat gerektirir.

Güzergahların doğru şekilde belirlenmiş olması, malların taahhüt edilen zamanda yerine ulaştırılması ve daha da önemlisi malların güven içinde yerine ulaşması için gerekli özenin gösterilmesi gerekir.

Yunanistan parsiyel taşımacılık alanında sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen firmamız, üzerine düşen sorumlulukları yerine getirme konusunda özverili bir şekilde çalışmaktadır. İletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak parsiyel nakliye hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Yunanistan Frigo Nakliye

Yunanistan Frigo Nakliye

Frigolu taşımacılık, -26oC sıcaklığa kadar taze ve dondurulmuş gıda taşımacılığı anlamına gelen bir taşımacılık hizmetidir. Bu hizmet, diğer tüm taşımacılık ve lojistik alanlarından çok daha fazla dikkat gerektiren bir iştir.

Ürünlerin bozulmadan yerine ulaştırılması, gümrükleme işlemlerinin zamanında yapılması ve güzergahların doğru şekilde belirlenmesi, frigolu taşımacılık için önemli ayrıntılardır. Yunanistan frigo nakliye hizmetlerinde sektörün tercih edilen ismi Saygınlar Nakliyat, aradığınızdan çok daha fazlasını sizlere sunan bir isimdir.

Asya ülkeleri başta olmak üzere, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine sunduğumuz frigolu taşımacılık kalitesini, Yunanistan frigo nakliye hizmetlerinde de sürdürüyoruz. Bu sayede müşterilerimiz güven içinde bizi tercih ediyorlar.

Türkmenistan nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Neden Saygınlar Nakliyat?

Nakliyat sektörü oldukça geniş ve çok sayıda firmanın sunduğu hizmetlere sahip bir alandır. Ancak her firmanın müşterilerine sunduğu avantajlar farklıdır. Yunanistan nakliyat konusunda tercih edilen bir isim olmamızın nedenleri birden fazladır. İşte “Neden Saygınlar Nakliyat?” sorusuna verebileceğimiz birkaç yanıt…

  • Saygınlar, her şeyden önce müşteri memnuniyeti ve mal güvenliği ilkesi ile hareket eden bir isimdir.
  • Tüm taşıma işlemlerimiz CMR sigortası kapsamında yapılmaktadır.
  • ISO 9001 kalite yönergelerine uygun şekilde Yunanistan nakliye hizmeti sunan firmamız, müşterilerinin emin kalmasını sağlar.
  • Frigo nakliyede kullandığımız araçlarımız 13.60 Frigofik dorselere sahip, gerekli teknolojik ekipmanları üzerinde barındırmaktadır.
  • Müşteriye taahhüt ettiğimiz zamanda ulaşmak için gayretli bir şekilde çalışıyoruz.

Yunanistan Frigo Nakliye Güzergahları

Daha geniş müşteri kitlesine ulaşmak ve hizmetlerimizin daha kaliteli hale gelmesini sağlamak için güzergahlar konusunda sürekli güncellemelere devam ediyoruz. Yunanistan nakliyat güzergahlarımız, öncesinden belirlenmiş olup müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda değişiklik yapmaktayız. Kullandığımız Yunanistan nakliye güzergahları şunlardır;

Atina Eğriboz Drama
Evritanya Evros Korint
Fokida Kavala Lakonya
Rodopi Messinya Kardiçe
Larisa Magnisya Elis
Florina Grevena Kesriye

Yunanistan Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yunanistan nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

İletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, yüklerinizin güvenilir bir şekilde yerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Yunanistan transit nakliye süresi ne kadardır?

Hava yol durumuna bağlı olarak sürelerde uzama ya da kısalma durumu söz konusu olabilmektedir. Ancak ortalama Yunanistan nakliye süresi 7 gündür.

Yunanistan parsiyel nakliye fiyatı ne kadar?

Fiyatlar, yüklerinizin ölçülerine, aracın yakıtına ve varış noktasına gibi bazı kriterler değerlendirilerek belirlenmektedir. Ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.