Portekiz Nakliye

Portekiz Nakliye

Portekiz nakliye alanında deneyimli uzman kadromuz ile hizmet verdiğimiz Saygınlar Nakliyat olarak;

Lojistik, Parsiyel, Frigo, komple taşımacılık alanlarında müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı seçeneklerle uluslararası taşımacılık alanında beklentileri en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz.

Avrupa’nın güneybatısında İber Yarımadası üzerinde yer alan, Avrupa Kıtası’nın en batıdaki ülkesi Portekiz, ülkemizden ihracatın sık yapıldığı ülkelerden biridir.

İkili ülke ilişkilerinin sağlıklı şekilde ilerlemesi, ticari alanda sürekli yeniliklere imza atılması gibi etkin nedenlerden dolayı Portekiz nakliye işlemleri, ülkemizde sık talep edilen taşımacılıklardan biri olmayı başarıyor.

Saygınlar Nakliyat olarak uzun zamanların deneyim ve tecrübesini birleştirerek müşterilerimize aradıklarından çok daha fazlasını uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

İSO 9001 Kalite sistemlerinin yönergelerine uygun şekilde proje taşımacılığa, ağır nakliyeye uygun lowbed araçlarımızla Portekiz nakliye hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, mal güvenliğini ve müşterisine taahhüt ettiği zamanda yerine ulaştırma konusunda son derece başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Müşterilerimizin güvenini sağlamak ve bunu daha da ileriye taşımak adına uyguladığımız kalite politikası, firmamızın misyonu açısından önemlidir.

Bu yüzden misyonumuza bağlı kalarak Portekiz nakliye hizmetlerini de diğer uluslararası taşımacılık alanlarında gösterdiğimiz hassasiyet gibi korumaya devam ediyoruz.

Portekiz’e sunduğumuz nakliye hizmetlerinin tamamında gösterdiğimiz başarı sayesinde, daha fazla tercih edilmeye devam ediyoruz.

Portekiz Karayolu Nakliye

Karayolu nakliye, Türkiye’den dünyanın dört bir köşesine ulaşılabilen ve taşımacılıkta en çok tercih edilen nakliye türlerinin başında gelmektedir.

Avrupa ülkelerine her hafta düzenli olarak karayolu nakliye hizmeti sağlayan firmamız, Portekiz karayolu nakliye hizmetlerinde de başarılı çalışmalarını sürdürmeye ve müşterilerini en iyi şekilde memnun etmeye devam ediyor.

Deneyimli uzman kadromuz ile “önce güvenlik” ilkesi ile hareket ederek müşterilerimizin aradıklarından daha fazlasını sunma gayreti ile hizmet sağlamaktayız.

portekiz karayolu nakliye

Türkmenistan nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Portekiz Türkiye Nakliye

Uzun zamanların deneyim ve tecrübesi ile müşterilerimizin aradıkları hizmet kalitesinden çok daha fazlasını sunmayı başardığımız firmamız, Türkiye-Portekiz arası nakliye hizmetlerinde de beklediğinizde çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir adrestir.

Dilediğiniz zaman iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak ayrıntılı bilgilere ulaşabilir, taşımacılıkta beklediğinizden çok daha fazlasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Hizmette sınır tanımayan firmamız, müşteri memnuniyetini sağlamak ve bunu korumak için sürekli olarak çalışmalarında yenilik sunmaya devam ediyor.

Türkiye Portekiz arası nakliye hizmetlerinde sunduğu başarılı sonuçlar nedeniyle sektöründe en çok tercih edilen isim olmaya devam eden firmamız, taahhüt edilen zamanda yüklerin varış noktasına ulaştırılması konusunda oldukça dikkatli şekilde çalışmaktadır

Portekiz Nakliye Firmaları

Türkiye’den her hafta belirli günlerde düzenli olarak Avrupa ülkelerine nakliye hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, kendi sektörü içerisinde bilinen ve güvenilen isimlerin başında gelmektedir.

Portekiz nakliye firmaları arasında da sunduğu güven ve müşterilerine verdiği uygun fiyatlarıyla daha fazla tercih edilen firmamız, aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz, güvenilir ve kalitenin en doğru adresi olarak yük taşımacılığında aradığınız her an yanınızda yer almaktadır.

CMR sigortası kapsamında taşıdığımız yükleriniz, ISO 9001 kalite standartlarına uygun şekilde varış yerlerine ulaştırılmaktadır. Tüm bu ayrıcalıklardan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşmak olacak.

Portekiz Komple Taşımacılık

Komple taşımacılık, bir aracın tamamen bir müşteriye tahsis edilmesi suresi ile mallarının taşınması hizmetine verilen isimdir.

Avrupa ve Asya bölgelerinde hizmet veren firmamız, Portekiz komple taşımacılık hizmetlerinde de müşterilerinin aradıklarından daha fazlasını bulmalarını sağlıyor.

Özmal araçlarımızla ve yetersiz kalması durumunda kiralık araçlarımızla Portekiz nakliye hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, uluslararası taşımacılık alanında yakaladığı başarısı sayesinde müşterilerinin memnun kalmasını sağlıyor.

Portekiz komple taşımacılık fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

portekiz'e giden nakliyeciler

Ukrayna nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Portekiz Parsiyel Nakliye

Portekiz parsiyel nakliye hizmetlerinde yılların deneyim ve tecrübesi ile müşterilerine uluslararası taşımacılık hizmeti sağlayan Saygınlar Nakliyat ile yükleriniz emin ellerde olacak.

Parsiyel nakliye, taşıma araçlarının bölünerek birden fazla müşterinin yüklerinin yüklenmesi ve varış güzergahı üzerinde gerekli yerlerde yüklerin indirilmesi işlemine verilen isimdir.

Komple taşımacılık hizmetlerine göre çok daha dikkat gerektiren parsiyel taşımacılık, güvenilir ve işinde disiplinli firmalardan alınacak hizmetlerle daha da taçlandırılabilir.

Saygınlar Nakliyat, dünyanın birçok yerine taşımacılık hizmeti sağlayan ve alanında bilinen bir firmadır. Portekiz parsiyel nakliye alanında yakaladığı başarılarıyla müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyden sağlaması, firmamızın sektöründe referans belirleyici isimlerden biri olmasını sağlamaktadır.

Parsiyel nakliye, bir aracın birden fazla müşteriye bölünerek taşımacılık işlemlerinin yapılmasına verilen isimdir. Komple taşımacılık hizmetlerinden çok daha fazla deneyim ve tecrübe gerektiren bu hizmet, Saygınlar Nakliyat tarafından en iyi şekilde sağlanarak müşterilerin memnuniyetini kazanmayı başarmaktadır.

Portekiz parsiyel nakliye hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak, fiyat hesaplaması yapmak ve hizmetlerimizden yararlanmak için iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Portekiz Parsiyel Nakliye Fiyat Hesaplama

Parsiyel nakliye fiyatları hesaplama, yüklerin ölçülerine, ağırlıklarına ve varış mesafesine göre hesaplanmaktadır.

Portekiz parsiyel nakliye fiyat hesaplama detayları hakkında ayrıntılı bilgi almak için  bilgilerinden Metreküp Hesaplama sayfamızdan online işlem yapabilirsiniz.

Portekiz Parsiyel Nakliye Firmaları

Hizmet alınan bir alanda doğru araştırma yapmak, doğru firmayı bulmak ve güvenilir ekip ile çalışmak son derece önemlidir. Özellikle de uluslararası taşımacılık hizmetlerinde buna çok daha fazla dikkat etmek gerekir.

Portekiz nakliye firmaları, Türkiye’de oldukça fazladır ancak firmaların alanlarında gösterdikleri başarıların eksik ya da müşterinin aradığı gibi olmamasından dolayı firma tercihinde bulunurken son derece dikkatli davranılmasını gerektirmektedir.

Portekiz parsiyel nakliye alanında uzun zamanların deneyimine sahip olan Saygınlar Nakliyat, beklentilerinizi öncesinden hesaplayan ve buna göre çalışmalarını yürüten bir firmadır.

Portekiz parsiyel taşımacılık alanında referans belirleyici bir isim haline gelen firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşarak hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Azerbaycan nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Portekiz Parsiyel Nakliye

Portekiz Parsiyel Nakliye Transit Süresi

Nakliyat işlemlerinde en önemli ayrıntı, yüklerin zamanında yerine ulaştırılmasıdır. Bu konuda özveri ile çalışan bir firmadan hizmet aldığınızda, kesinlikle beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Saygınlar Nakliyat, taahhüt edilen sürede dağıtımlarını gerçekleştiren bir firma olup tecrübe ve deneyimlerini her yeni işinde katlayarak sunmaktadır.

Portekiz parsiyel nakliye transit süresi, normal şartlarda 8/10 gün arasında değişmektedir. Ancak zaman zaman yaşanan hava ve yol durumu aksilikleri nedeni ile transit süreleri uzayabilmektedir.

Bu tip durumlarda öncesinden müşterilerimizi bilgilendirerek gerekli önlemleri almaları konusunda uyarıyoruz.

Portekiz parsiyel nakliye hizmetlerinde yılların deneyim ve tecrübesi ile müşterilerine uluslararası taşımacılık hizmeti sağlayan Saygınlar Nakliyat ile yükleriniz emin ellerde olacak.

Parsiyel nakliye, taşıma araçlarının bölünerek birden fazla müşterinin yüklerinin yüklenmesi ve varış güzergahı üzerinde gerekli yerlerde yüklerin indirilmesi işlemine verilen isimdir.

Komple taşımacılık hizmetlerine göre çok daha dikkat gerektiren parsiyel taşımacılık, güvenilir ve işinde disiplinli firmalardan alınacak hizmetlerle daha da taçlandırılabilir. Saygınlar Nakliyat, dünyanın birçok yerine taşımacılık hizmeti sağlayan ve alanında bilinen bir firmadır.

Portekiz parsiyel nakliye alanında yakaladığı başarılarıyla müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyden sağlaması, firmamızın sektöründe referans belirleyici isimlerden biri olmasını sağlamaktadır.

Portekiz Nerede?

Portekiz ya da resmî adıyla Portekiz Cumhuriyeti (Portekizce: República Portuguesa), Avrupa’nın güneybatısında İber Yarımadası üzerinde yer alan, Avrupa Kıtası’nın en batısındaki ülkedir. Portekiz kuzeyden ve doğudan İspanya ile, güneyden ve batıdansa Atlas Okyanusu ile çevrilidir.

Portekiz’e Google haritası üzerinden ulaşmak için tıklayın.

Portekiz frigo nakliye

İspanya nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Portekiz  Nakliye Güzergahları

Hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve aradıkları hizmet kalitesini en iyi şekilde sunmak adına güzergah ağımızı her geçen gün genişletmeye devam ediyoruz. Hali hazırda hizmet verdiğimiz Portekiz  nakliye güzergahları şunlardır;

Abrantes Agualva-Cacém Águeda Albufeira
Alcácer do Sal Alcobaça Almada Almeirim
Alverca do Ribatejo Amadora Amarante Amora
Anadia Angra do Heroísmo Aveiro Barcelos
Barreiro Beja Braga Bragança

Portekiz Frigo Nakliye

Asya, Ortadoğu ve Avrupa ülkelerine uluslararası taşımacılık hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, iş başarısını Portekiz frigo nakliye alanında da göstermeye devam ediyor.

En uygun Portekiz frigo nakliye hizmetleri için iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Frigo nakliyat ya da diğer adıyla “soğuk zincir taşımacılığı” -25 derece soğukluğu muhafaza edebilen araçlarla yapılan bir taşımacılık hizmetidir.

Bu hizmetin aksamadan ve doğru şekilde yapılabilmesi için öncesinden araç bakımının yapılması, varsa eksikliklerin giderilmesi ve daha da önemlisi işlerin doğru şekilde takip ediliyor olması çok önemlidir.

Saygınlar Nakliyat, uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip ekibi ile Portekiz frigo nakliye hizmetlerini sunarken başarısını taçlandırmak ve müşterilerine kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmak için çalışmalarında yenilik yapan bir isim haline gelmiştir.

Dünyanın birçok ülkesine nakliye / taşımacılık hizmeti sağlayan Saygınlar Nakliyat, Avrupa’nın güneybatısında İber Yarımadası üzerinde yer alan, Avrupa Kıtası’nın en batıdaki ülkesi Portekiz ülkesine de sunmaktadır.

Frigo taşımacılık için özel olarak tasarladığımız araçlarımız ile yüklerinizin güvenilir bir şekilde adresine ulaşmasını sağlayan firmamız, deneyimli uzman kadrosu sayesinde aradığınızdan çok daha fazlasını bulmanızı sağlamaktadır.

Portekiz frigo taşımacılık hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgilere, firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Özbekistan nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Portekiz Parsiyel Taşımacılık

Frigolu Taşımacılık Nedir, Nasıl Yapılır?

Frigolu taşımacılık hizmeti, taşınacak malın özelliğine ve cinsine göre değişiklik gösterir. Isı hassasiyeti olmayan paketlerde 18 °C ve üstünde; çikolata, yumurta ve unlu mamullerin 15 °C ile 18 °C arası serinlikte; beyaz et, kırmızı et, sebze ve meyvelerin 4 °C ile 8 °C arası soğuklukta;

dondurma ve dondurulmuş et, meyve ve sebze ürünlerinin -18 °C ile -26  °C arası donduruculukta muhafaza edilerek taşınması gerekir. Bunun için de donanımlı araçlara ihtiyaç duyulur.

Frigolu taşımacılık alanında yılların birikim ve deneyimine sahip olan firmamız, Portekiz frigo taşımacılık hizmetlerinde malların zarar görmeden yerine ulaşabilmesini sağlamak adına çalışmalarını öncesinden tamamlayarak müşterilerine kaliteli hizmeti sunma eğilimi ile çalışmaktadır.

Frigolu Taşımacılıkta Isı Değerleri

Gıda, sağlık sektörü gibi alanlarda daha sıklıkla tercih edilen frigo taşımacılık, ülkemizden dünyanın birçok noktasına sağlanan bir hizmettir.

Portekiz ile iyi durumda olan ticari anlaşmalarımız sayesinde ülkemizden her haftanın belirli günlerinde frigolu taşımacılık hizmeti de gitmektedir.

Portekiz frigo taşımacılık alanında başarısını kanıtlamayı başaran Saygınlar Nakliyat, frigolu taşımacılıkta ısı değerleri noktasına özen göstererek hizmetlerini en iyi şekilde sağlamaktadır.

Bu da müşterilerimizin hizmete ihtiyaç duymaları durumunda gönül rahatlığıyla firmamızı tercih etmelerini etkilemektedir. Peki, frigolu taşımacılıkta ısı değerleri nasıl olmalıdır?

 • Armut, kayısı, ayva, kiraz-vişne, çilek-ahududu, nar, elma, nektar, erik, şeftali, incir, üzüm, kornişon: 1-3 °C
 • Bamya, yeşilbiber, domates, fasulye, yazlık kabak: 4,5-7,5 °C
 • Domates, karpuz, kavun, muz, patlıcan: 7-10 °C
 • Salatalık, kabak, kestane, kışlık patlıcan: 4,5-7 °C
 • Kereviz, lahana, Brüksel lahanası, turp, taze soğan: 0-1 °C
 • Bezelye, kuşkonmaz, havuç, mantar, incir, maydanoz, enginar, mısır, ıspanak, pancar, pırasa: 0-1 °C
 • Limon, portakal: 7-10 °C
 • Patates, erkenci patates: 7-10 °C
 • Sarımsak, kuru soğan: 5 °C
 • Dondurulmuş et ürünleri: max. -18 °C
 • Dondurulmuş unlu mamuller: -12  °C-18  °C
 • Dondurulmuş sebze ve meyveler: max. -18  °C
 • Dondurulmuş kanatlı et ürünleri: max. -18 °C

Türkiye frigo nakliyat

Portekiz Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Portekiz nakliye için neler yapmamız gerekir?

Müşterilerimize daha hızlı yanıt vermek ve güvenliklerini sağlamak adına, nakliye hizmeti taleplerini telefon üzerinden ya da whatsapp üzerinden karşılamaktayız.

Portekiz nakliye süresi kaç gündür?

Portekiz nakliye süresi ortalama Ortalama 8/10 gün arasında değişmektedir. Roro ile Fransa üzerinden yapıyoruz veya karayolu ile tercih talebinize bağlıdır

Portekiz'e giden tır firmaları kimler?

Türkiye'de birçok nakliye firması Portekiz'e taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Ancak Saygınlar Nakliyat, yakaladığı başarısı ile en çok tercih edilen firmalardan biridir.

Portekiz Gümrük işleri kim yapar?

İhracat, ithalat, limanlarda tavsiye edeceğimiz gümrük acentelerimiz mevcut olup müşterilerimizi bu konuda yönlendirmekteyiz.