Odabaşı Mah. Atatürk Bulvarı Mehmet Menke Apt. No: 79 Daire: 15 Antakya / Hatay
tr

Azerbaycan Nakliye

16.02.2014
Azerbaycan Nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak; uzun yılların bilgi birikimi, tecrübe ve deneyimlerimizle Azerbaycan nakliye çözümlerimizde müşteri odaklı geliştirdiğimiz lojistik çözümler sunarız. Türkiye – Azerbaycan arası yük taşımacılığı yapan Firmamız komple, parsiyel ve proje taşımacılığı hizmetini ayağınıza getirir. Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerine taşımacılığında adresi olmaktan grur duyuyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Manisa, İzmit, Konya, Kayseri, Antalya, Mersin, Hatay gibi sanayileşmiş İllerimizden komple yük taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Azerbaycan Nakliye Çözümlerimiz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi biliyor ve en iyi şekilde anlıyoruz. Yıllardır çalıştığımız Azerbaycan hattında oluşturmuş olduğumuz sistemler ve çözümler ile müşteri memnuniyetini günden, güne yükselterek tam olarak ihtiyaçlarına çözümler sunuyoruz. Tenteli araçlarımızla kuru yük taşımacılığı, İstanbul depomuzdan Azerbaycan’a parsiyel nakliye ihtiyaçlarına en doğru çözümü bizde bulabilirsiniz.

Azerbaycan Parsiyel Nakliye

Türkiye – Azerbaycan arası parsiyel taşımacılık çözümlerimizde İstanbul depomuza gelen veya İstanbul içerisinden yurtiçi nakliye ile getirdiğimiz yükleri konsolide ederek, araç yükleme planımıza uygun şekilde planlama yaparız. Depolarımızdan yüklenen Azerbaycan parsiyel nakliye yükleri evraksal, tüm bilgi akışlarını doğru organize ederek; aracımızı gümrüğe sunarız. Gerekli tüm Gümrük kontrollerini gerçekleştiren araçlarımız Gürcistan Üzerinden Azerbaycan Bakü parsiyel teslimat başta olmak üzere Azerbaycan’ın Sumqait, Oğuz, Babek, Kuba, Ağcabedi gibi Büyük İllerine dağıtım yaparız.

Azerbaycan Lojistik

Azerbaycan Lojistik

Saygınlar Nakliyat; Azerbaycan lojistik firmaları ve sektör bazında proje, parsiyel ve lojistik hizmetleri sunarız. Özmal araçlarımızla verdiğimiz hizmetlerimizde hızlı, güvenilir ihracat yüklerini teslim ediyoruz. Azerbaycan’a çalışan lojistik firması aradığınızda size en iyi lojistik çözümleri sunan Saygınlar Nakliyat’tan hizmet alabilirsiniz.

Azerbaycan  Parsiyel

Azerbaycan Parsiyel

Azerbaycan parsiyel servislerimiz düzenli olarak her hafta İstanbul’da bulunan depomuzdan Bakü başta olmak üzere hemen, hemen tüm Azerbaycan illerine taşıma yapmaktayız.  Türkiye – Azerbaycan arası parsiyel taşıma çözümlerimizi uzman personel desteği ile sunarız.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
error: Content is protected !!