Azerbaycan Nakliye

Azerbaycan Nakliye

Türkiye – Azerbaycan arası yük taşımacılığı yapan Firmamız komple, parsiyel ve proje taşımacılığı hizmetini ayağınıza getirir.

Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerine taşımacılığında 2001’den beri hizmet sunmakta olan firmamız, İstanbul, Ankara, İzmir, Manisa, İzmit, Konya, Kayseri, Antalya, Mersin, Hatay gibi sanayileşmiş İllerimizden komple yük taşımacılığı hizmeti sunmaktadır.

Azerbaycan Nakliye Fiyatları

Türkiye Azerbaycan nakliye fiyatları çeşitli etkenlere göre değişir. Bu nedenle sabit bir fiyat belirleyerek her zaman aynı hizmeti sunmak imkansızdır. İki ülke arasındaki nakliye fiyatlarının belirlenmesinde en temel etken mesafedir.

 • İstanbul veya Mersin’den Azerbaycan / Bakü teslim tır fiyatları güncel spot rakamlar 3.600 USD ihracat. Max. 22 ton istihap haddi.
 • Yanıcı veya kantar ücretleri çıkarsa ekstradır.
 • Kantar cezası 80 USD makbuzludur.
 • Yanıcı ise yükün durumuna bağlı olarak 80 USD/ 160 USD / 320 USD olarak değişmektedir.
 • Üçüncü ülkeden gelen transit yüklü araçlardan 650 USD ekstra maliyet çıkmaktadır.
 • Azerbaycan yükleme İstanbul teslim 1.750 ile 1.800 USD arasında navlun bedeli baz alabilirsiniz.
 • 22.000 kğs. Max. Yüklenir.
 • Türkiye girişlerde bazen doktorluk analiz çıkarsa 100 USD navluna eklenir. ( kimyager, analiz vs. ) Transit süre 4/5 gün.
 • Gürcistan’da ortalama 600km. Yol yapmaktayız.
 • Türkiye’de çıkış kapısı Sarp veya Aktaş kapıları tercih edilmektedir.

Yükün alınacağı nokta ila teslim edileceği nokta arasındaki mesafe hesaplanarak fiyat tespitinde kullanılır. Mesafe arttıkça araçlarımızın kat edeceği yol, tüketeceği yakıt, personel giderleri vs. artacağı için haliyle fiyatlar da artar.

✔️İstanbul – Bakü3.500 USD
✔️İzmir – Bakü3.400 USD
✔️Ankara – Bakü3.300 USD
✔️Mersin – Bakü3.300 USD

 

azerbaycan parsiyel nakliye

 

Azerbaycan Nerede?

Güney Kafkasya’nın en büyük yüz ölçümüne sahip ülkesi olan Azerbaycan‘ın doğusunda Hazar Denizi, kuzeyinde Rusya, kuzeybatısında Gürcistan, batısında Ermenistan ve güneyinde İran ile komşudur.

Azerbaycan’a Google haritasından ulaşmak için tıklayın

Azerbaycan Karayolu Nakliye

Azerbaycan ile Türkiye yakın onumda olan ülkelerdir ve karayoluyla iki ülke arasında ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Bu nedenle Azerbaycan karayolu nakliye hizmeti çok yoğun tercih edilmektedir.

Karayolu nakliye hizmetlerimizde ana güzergâh İstanbul – Bakü olarak düşünülse de Ankara, İzmir, Konya, Mersin, Adana, Antalya, Gaziantep, Karaman, Kocaeli, Manisa ve diğer bütün illerimizden çıkış yapılabilmektedir.

Azerbaycan’a karayoluyla varan araçlarımız benzer şekilde Bakü başta olmak üzere Ağdam, Ağdaş, Ağsu, Balaken, Berde, Beylegan, Gence, Mingeçevir, Sumqayıt, Şirvan gibi hemen bütün şehirlerine teslimat yapılabilmektedir.

Belarus Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında bilgi Almak İçin Tıklayın 

azerbaycan karayolu nakliye

Azerbaycan Parsiyel Nakliye

Türkiye – Azerbaycan arası parsiyel taşımacılık çözümlerimizde İstanbul depomuza gelen veya İstanbul içerisinden yurtiçi nakliye ile getirdiğimiz yükleri konsolide ederek, araç yükleme planımıza uygun şekilde planlama yaparız.

Depolarımızdan yüklenen Azerbaycan parsiyel nakliye yükleri evraksal, tüm bilgi akışlarını doğru organize ederek; aracımızı gümrüğe sunarız.

Gerekli tüm Gümrük kontrollerini gerçekleştiren araçlarımız Gürcistan Üzerinden Azerbaycan Bakü parsiyel teslimat başta olmak üzere Azerbaycan’ın Sumqait, Oğuz, Babek, Kuba, Ağcabedi gibi Büyük İllerine dağıtım yaparız.

Saygınlar Nakliyat; Azerbaycan parsiyel nakliye ve lojistik konusunda uzman kuruluşuz Azerbaycan parsiyel servisleriyle müşterinin takdirini toplamaya devam ediyor.

Saygınlar Lojistik, özmal araç filosu ile Ortadoğu’da aktif çalışan lider firmadır. Türkiye’nin en güçlü filolarından birine sahip olan Saygınlar, her zaman yenilikçi ve altyapısına, personeline yatırım yapmaktadır.

Bakü parsiyel taşımalarımız: Azerbaycan’ın Başkenti dahil tüm şehirlerine parsiyel taşıma hizmeti sunuyoruz.

Uluslararası ticarette önemli olan maaliyet ve hızlı çalışmalardır. İhracat ürünlerinin yurtdışına satışında etkin rolü fiyat oluşturur.

Azerbaycan’a ihracat yapmak isteyen veya aktif olarak ihracat yapan firmaların maaliyetlerini azaltmaya yönelik olarak; Azerbaycan parsiyel, nakliye ve taşımacılık servislerimiz siz değerli müşterilerimize Saygınlar Lojistik tarafından kaliteli hizmet sunmaktayız.

Özbekistan Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın

Azerbaycan Frigo Nakliye

Soğuk zincir taşımacılığı olarak da adlandırılan frigo taşımacılık, taşınacak malların bozulmadan yerine ulaştırılması hizmetidir. Bu konuda sahip olduğumuz donanımlı araçlarımız ile Azerbaycan frigo taşımacılık hizmeti sunmaktayız.

Haftanın belirli günlerinde, Türkiye’nin çeşitli illerinden topladığımız yükleri, gümrükleme işlemlerini yaptıktan sonra belirlediğimiz güzergahlar ya da müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda belirlenen güzergahlar üzerinden yerine ulaştırıyoruz.

Azerbaycan frigo taşımacılık alanında beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayabilen firmamız, aradığınız hizmet kalitesini en iyi şekilde değerlendirerek sonuca ulaşabileceğiniz bir adrestir. Dilediğiniz zaman iletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak frigo taşımacılık hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Azerbaycan komple yük taşımacılığı hizmetlerinde edindiğimiz deneyim ve tecrübelerimiz sayesinde, zamanında yüklerin taşınması ve bunu yaparken güvenilir bir taşımacılık hizmetinin oluşmasını sağlıyoruz.

Azerbaycan komple tır taşımacılığı ihtiyacınızda doğrudan ulaşabileceğiniz ve en uygun fiyat teklifi alabileceğiniz Saygınlar Nakliyat, sunduğu çözümleri ile sizleri de memnun edecektir.

Katar Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

italya azerbaycan nakliye

İran Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Türkiye-Azerbaycan Nakliye Güzergahı

Türkiye’nin farklı yerlerinden almış olduğumuz yüklerinizi depolarımızda toplayarak haftanın belirli günleri ve saatlerinde Azerbaycan’a ulaştırıyoruz.

Azerbaycan nakliye güzergahı olarak Gürcistan’dan gitmeyi tercih ediyoruz. Güzergahlarımız müşterilerimizin isteklerine ve bazı durumlara göre de değişkenlik göstermektedir.

Uygun fiyatlı nakliye hizmeti sunarak da sizleri çok mutlu ediyoruz. Sene içerisinde düzenli bir şekilde kampanyalar düzenleyerek de müşterilerimize çok avantajlı teklifler sunuyoruz.

Fiyatlarımız yükünüzün boyutuna, ağırlığına, özelliklerine, yükünüzün teslim alındığı konum ile teslim edileceği konum arasındaki uzaklığa, yararlandığınız nakliye hizmetine ve bazı durumlara göre değişkenlik göstermektedir. Net bir fiyat teklifi almak için bize istediğiniz zaman ulaşım sağlayabilirsiniz.

Azerbaycan Nakliye Firmaları

Azerbaycan nakliye firmaları ülkemizde her geçen gün artış göstermektedir. Ancak işini layığıyla yapan profesyonel bir nakliye firması bulmak ne yazık ki pek kolay değildir.

Tam da bu noktada Saygınlar Nakliyat firması olarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Uzun yıllar boyunca bu alanda faaliyet göstererek edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimlerimiz ile sizlere her konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Müşterilerimizden hizmetlerimiz hakkında almış olduğumuz olumlu ve olumsuz geri dönüşlere göre kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye devam ediyoruz.

Teknolojiyi daima yakından takip edip ihtiyaç ve taleplerinize göre çeşitli seçenekler sunarak hizmetlerimizden %100 memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Azerbaycan Nakliye İlleri

Saygınlar Nakliyat firması olarak Türkiye’den almış olduğumuz yükünüzü Azerbaycan’ın pek çok noktasına sorunsuz bir şekilde ve en kısa süre içerisinde ulaştırıyoruz.

Hizmet vermiş olduğumuz Azerbaycan nakliye illeri şu şekildedir:

 • Ağcabedi
 • Hırdalan
 • Nahçıvan
 • Saatlı
 • Bakü
 • İmişli
 • Samuh
 • Culfa
 • Kubadlı
 • Daşkesen
 • Tovuz
 • Füzuli
 • Ucar
 • Masallı
 • Zerdab
 • Naftalan
 • Liman
 • Terter
 • Kürdemir
 • Şirvan

Nakliye hizmetlerimizden faydalanmanız oldukça kolaydır. Bize dilediğiniz zaman ulaşım sağlayarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Azerbaycan Havayolu Nakliye

Türkiye ile Azerbaycan arasında her türlü nakliyat ihtiyacına çözüm üreten firmamız havayolu taşımacılığıyla da yanınızdadır.

Azerbaycan havayolu taşımacılık hizmetimizle başta Sabiha Gökçen Havalimanı olmak üzere Türkiye’deki havalimanlarından kargo servisi sunuyoruz.

Türkiye’den kalkan uçaklarla Bakü’deki Haydar Aliyev Havalimanı,  Gence Havalimanı, Balaken Havalimanı ve diğer havalimanlarına taşımacılık yapıyoruz.

Havayolu taşımacılık hizmetlerimizle yüklerinizin ölçülerinin ne olduğu fark etmeksizin her ölçüdeki yükünüzü taşıyabiliyoruz.

Düzenli olarak Türkiye Azerbaycan arasında uçuşlar bulunduğu için uçak kargo uygulamamız da periyodik olarak devam etmektedir. Bu nedenle ticari mallarınızı güvenle sev edebiliyor, Azerbaycan’daki güçlü iş ortaklarımızla birlikte ülkenin her neresine isterseniz isteyin yüklerinizi ulaştırabiliyoruz.

Azerbaycan havayolu taşımacılık hizmetlerimizin detaylarını tamamen sizlerin ihtiyaçlarına göre revize edebiliyor, belirlenmiş olan kati taşıma süreleriyle öne çıkıyoruz.

Havaalanından havaalanına, kapıdan havaalanına, havaalanından kapıya ya da kapıdan kapıya hiç fark etmeksizin havayolu kargo uygulamalarımızla yanınızda oluyoruz.

Sürecin başından sonuna profesyonel bir ekiple çalışıyor, çağrı merkezimizle iletişime geçip hizmetimizi kabul ettiğiniz andan itibaren bütün süreci yönetiyoruz.

Azerbaycan havayolu taşıma fiyatları hizmet detaylarına ve hizmet çeşitlerine göre değişmektedir. Bu nedenle çağrı merkezimizi aradıktan sonra personellerimiz sizlerden yükünüzün miktarı, ağırlığı, ölçüleri, nereden alınıp nereye eşlim edileceği, ne tür bir taşıma gerektiği gibi her türlü detayı isteyecektir.

Azerbaycan Nakliye Bilgileri

 • Azerbaycan gelişmekte olan ülkeler arasında gelişmiş lojistik altyapıya sahip ülkedir.
 • Demiryolu lojistik sistemleri: 2.090 KM.
 • Karayolu: 30.400KM.
 • Denizyolu: Hazar Denizi yoluyla yapılır.

Azerbaycan’ın havayolu ulaşım hattı güçlüdür. Azerbaycan’ın havayolunda en gelişmiş ve büyük firması Azerbaycan Hava Yolları’dır. Firmanın merkezi Bakü’de bulunmaktadır.

Türkiye’den Azerbaycan yollarını aşındırdık. Geniş filomuz her zaman değerli müşterilerimizin taleplerine cevap verebilir.

Özellikle proje yüklemelerinde Azerbaycan parsiyel nakliye ve lojistik ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt veren eğitimli lojistik pazarlama elemanlarımız lojistik çözümlerini sizlere anlatır.

Azerbaycan parsiyel, lojistik ve nakliyede bilgi paylaşımlarımız müşteri haklarını korumaya yöneliktir.

Azerbaycan Nakliye Çözümlerimiz Nelerdir?

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını iyi biliyor ve en iyi şekilde anlıyoruz. Yıllardır çalıştığımız Azerbaycan nakliye firması olarak ilgili hatta oluşturmuş olduğumuz sistemler ve çözümler ile müşteri memnuniyetini günden, güne yükselterek tam olarak ihtiyaçlarına çözümler sunuyoruz.

Tenteli araçlarımızla kuru yük taşımacılığı, İstanbul depomuzdan Azerbaycan’a parsiyel nakliye ihtiyaçlarına en doğru çözümü bizde bulabilirsiniz.

 • Azerbaycan Komple TIR Taşımacılığı
 • Azerbaycan Frigo TIR Taşımacılığı
 • Azerbaycan Parsiyel Yük Taşımacılığı (İhracatçı Firmalarının Yüklerini Taşıyoruz)

Almanya Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Azerbaycan Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Azerbaycan nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

Azerbaycan nakliye hizmeti sunan firmalar arasında en güvenilir ve en çözüm odaklı sonuçlar sunan Saygınlar Nakliyat ile Whatsapp ya da diğer iletişim kanallarımızdan iletişime geçerek hizmet alabilirsiniz.

Azerbaycan Parsiyel nakliye fiyatı ne kadar?

Parsiyel nakliye fiyatı, taşınacak malların ağırlığına, ölçülerine, varış noktasına göre birçok faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Azerbaycan parsiyel nakliye fiyatlarını öğrenmek için iletişime geçebilirsiniz.

Azerbaycan nakliye süresi ne kadar?

Azerbaycan nakliye süresi ortalama 3 gündür. Ancak hava ve yol durumuna bağlı olarak sürelerde değişiklik olabilmektedir.