Gürcistan Nakliye

16.02.2014
Gürcistan Nakliye

Gürcistan nakliye hizmetlerinde uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan Saygınlar Nakliyat, müşteri beklentisini öncesinden hesaplayarak hizmet esnasında memnuniyetin koşulsuz şekilde sağlanmasına ön ayak olmaktadır.

İthalat ve ihracatın en sık yaşandığı güzergahlardan biri olan Gürcistan, ticari ilişkilerimizin sağlıklı olduğu ülkelerden biridir. Taşıma hizmetlerinin sürekli olarak gerçekleştirildiği ülkeye, aslında iki farklı rota üzerinden gidilmektedir. Ancak Gürcistan yük taşıma yollarının Irak ve Suriye üzerinden yapılması zorunluluğu ve bu ülkelerdeki iç karışıklıklar nedeniyle karayolu nakliyesi ciddi riskler içermektedir. Bu yüzden gerektiğinde denizyolu nakliyesiyle kombine taşımacılık da tercih edilmektedir.

Gürcistan Nerede?

Gürcistan, Karadeniz’in doğu kıyısında yer alan bir ülkedir. Güney Kafkasya’da yer alan Gürcistan; Eski Sovyet cumhuriyetlerinden biridir. Gürcistan‘ın kuzeyinde Rusya, doğusunda Azerbaycan, güneyinde Ermenistan ve güneybatısında Türkiye yer alır.

Gürcistan’a harita üzerinden ulaşmak için tıklayın

Gürcistan Nakliyatta Güvenin Adresi

Gürcistan nakliye

Saygınlar Nakliyat, her geçen gün hızlı bir şekilde büyüyen araç filosu ile Türkiye’den Gürcistan’a transit taşımalar yapmaktadır. Bölge ülkelerindeki ofisleri ve bağlantıları aracılığıyla taşıdığı yükleri sigorta güvencesinde ve rekabetçi fiyatlarla Suudi Arabistan şehirlerine sorunsuz ulaştırmaktadır.

Gürcistan Parsiyel Nakliye

Gürcistan nakliyelerinde her hafta belirli günlerde parsiyel taşımacılık (grupaj) hizmetleri aralıksız devam etmektedir. Saygınlar Lojistik, kusursuz servis anlayışıyla Suudi Arabistan nakliye firmaları arasında lider olmayı hedeflemiştir. Gürcistan parsiyel nakliye hizmetlerinde yılların birikim ve deneyimine sahip olan firmamız, aradığınız hizmet kalitesinden çok daha fazlasını en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Taahhüt edilen zamanda yerine ulaştırma garantisi ile hareket eden firmamız, alanında bilinen ve deneyimleri ile sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelmiştir.

Kırgızistan Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Gürcistan Komple Taşımacılık

Taşımacılıkta teknolojinin sağlamış olduğu imkanları yakından takip edip, bu imkanlardan azami ölçüde yararlanmaktadır. Ayrıca filosunu her yıl gençleştirip; daha güvenli, daha çevreci, daha ekonomik hizmet verebilmek için gayret göstermektedir. Uzun yılların birikim ve deneyimi ile müşterilerimize hizmet verdiğimiz firmamızda, Gürcistan komple taşımacılık hizmetleri de sunulmaktadır. Türkiye’nin çeşitli bazı illerinden haftanın belirli günlerinde yükleme yaptıktan sonra gümrükleme işlemlerinin ardından yola koyulan ekibimiz, taahhüt edilen zamanda Gürcistan’daki varış noktasına ulaşmaktadır.

Gürcistan Frigo Taşımacılık

Saygınlar Nakliyat personeli, nakliye hizmeti verdiği Gürcistan’ın gümrük kanunlarına hakimdir. Sürekli arttırdığı deneyimiyle de, müşterilerinin duyduğu güveni pekiştirmektedir. Bu alanda uzun zamandır hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetinin sağlanması adına gerek fiyatlar konusunda gerekse de hizmetin sağlanması ve devamlılığı konusunda üzerine düşenin en iyisini yapma gayreti ile hareket etmektedir. Gürcistan frigo taşımacılık için özel olarak tasarlanan araçlarımız ile soğuk ve dondurulmuş gıdaların bozulmadan yerine ulaşmasını sağlıyoruz. Aradığınız hizmet kalitesinden çok daha fazlasını bulabileceğiniz Saygınlar ile en mükemmel sonuçlara ulaşacaksınız.

Gürcistan Nakliye Fiyatı

Gürcistan’a yapılan taşımacılıkta genellikle otomotiv, gıda, yedek parça, beyaz eşya, elektronik, demir çelik, tekstil, mobilya, yapı malzemeleri vb. sektörlere hizmet verilmektedir. Eşyaların kapladığı alana göre, taşımanın şekline göre belirlenen Gürcistan nakliye fiyatı, firmamızın sunduğu çözümleri ile daha esnek fiyatlarla elde edilebilmektedir. Hizmette sınır tanımayan Saygınlar Nakliyat ile en iyisine ulaşacaksınız.

Neden Saygınlar Nakliyat?

Saygınlar Gürcistan nakliye

Yüklerin zamanında istenilen yerde olması için planlamalar hassasiyetle yapılmaktadır. Dolayısıyla zaman yönetimindeki başarı müşteri memnuniyetini de beraberinde getirmektedir. Saygınlar Nakliyat, müşteri memnuniyetini sürekli kılabilmek için hep iyileşen bir hizmet sunmayı ilke edinmiştir. Taşımacılık alanında sahip olduğu deneyim ve tecrübeye ek olarak ISO 9001 kalite standartlarına göre hareket eden firmamız, müşterilerinin yüklerini güven içinde vermelerini sağlamaktadır. Bu da Saygınlar Nakliyat’ın sektörün tercih edilen isimlerinde biri haline gelmesini etkilemektedir.

NAKLİYE HİZMET AVANTAJLARI

 1. Komple ve parsiyel taşımalar
 2. Güvenli ve zamanında teslimat
 3. Sigortalı taşımacılık
 4. Deneyimli ve uzman kadro
 5. 24 saat uzman desteği
 6. Teknolojik ekipmanlar
 7. GPS sistemi ile uydular yoluyla internet üzerinden araç takibi
 8. Tamamı öz mal geniş araç filosu
 9. Proje ve ağır yük taşıma organizasyonları
 10. Hizmetin tüm aşamalarında müşteriyi bilgilendirmek

Gürcistan Nakliye Güzergahları

 1. Acharuli NAKLİYE
 2. Davluri NAKLİYE
 3. Jeirani NAKLİYE
 4. Karachokheli NAKLİYE
 5. Kartuli NAKLİYE
 6. Kazbeguri NAKLİYE
 7. Khanjluri NAKLİYE
 8. Khevsuruli NAKLİYE
 9. ASİR NAKLİYE

Gürcistan parsiyel nakliye hizmetimiz ilgili tarafımızdan bilgi alabilirsiniz.