Gürcistan Nakliye

Gürcistan Nakliye

Gürcistan nakliye hizmetlerinde uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan Saygınlar Nakliyat, müşteri beklentisini öncesinden hesaplayarak hizmet esnasında memnuniyetin koşulsuz şekilde sağlanmasına ön ayak olmaktadır.

İthalat ve ihracatın en sık yaşandığı güzergahlardan biri olan Gürcistan, ticari ilişkilerimizin sağlıklı olduğu ülkelerden biridir. Taşıma hizmetlerinin sürekli olarak gerçekleştirildiği ülkeye, aslında iki farklı rota üzerinden gidilmektedir.

Ancak Gürcistan yük taşıma yollarının Irak ve Suriye üzerinden yapılması zorunluluğu ve bu ülkelerdeki iç karışıklıklar nedeniyle karayolu nakliyesi ciddi riskler içermektedir. Bu yüzden gerektiğinde denizyolu nakliyesiyle kombine taşımacılık da tercih edilmektedir.

Gürcistan güney Kafkasya’da, Karadeniz’in doğusunda yer alan bir ülkedir ve Türkiye ile Gürcistan sınır komşusudur. Bu nedenle çok eskilere uzanan ikili ilişkiler vardır ve günümüzde de ithalat, ihracat çalışmaları karşılıklı olarak devam etmektedir.

Bu noktada Saygınlar Nakliyat olarak 2000’li yılların başından bu yana Gürcistan nakliye alanında hizmet veriyoruz ve çoğu zaman müşterilerimizden Gürcistan’a nakliye hizmeti nasıl verilir şeklinde sorular geliyor.

Gürcistan’a yapılacak nakliye uygulamaları tamamen ihtiyaca göre yapılabilmektedir. Profesyonel ekiplerimizle ve geniş araç filomuzla birlikte müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre esneklik gösterebiliyor, çalışma detaylarımızı buna göre ayarlayabiliyoruz. Sektörde birden çok nakliye türü ile öne çıkıyoruz.

Gürcistan frigo nakliye, ağır nakliye, lowbed gibi taşımalarımızda doğrudan yükünüz her neredeyse oradan yükleme yapıp gümrükleme işlemlerimizi hallettikten sonra Gürcistan’daki teslimat adresine doğru harekete geçebiliyoruz.

Eğer Gürcistan parsiyel nakliye ile yükünüz taşınacaksa yine Türkiye’nin her yerinden yük alımı yapıyor, İstanbul’daki depolarımızda yüklerinizi topluyor ve haftanın belli günlerinde çıkış yaparak Gürcistan’daki teslimat noktasına doğru harekete geçip en kısa sürede son alıcıya yüklerinizi ulaştırıyoruz.

Gürcistan Nakliye Fiyatları

Gürcistan’a yapılan taşımacılıkta genellikle otomotiv, gıda, yedek parça, beyaz eşya, elektronik, demir çelik, tekstil, mobilya, yapı malzemeleri vb. sektörlere hizmet verilmektedir.

Eşyaların kapladığı alana göre, taşımanın şekline göre belirlenen Gürcistan nakliye fiyatı, firmamızın sunduğu çözümleri ile daha esnek fiyatlarla elde edilebilmektedir. Hizmette sınır tanımayan Saygınlar Nakliyat ile en iyisine ulaşacaksınız.

Gürcistan Nerede?

Gürcistan, Karadeniz’in doğu kıyısında yer alan bir ülkedir. Güney Kafkasya’da yer alan Gürcistan; Eski Sovyet cumhuriyetlerinden biridir. Gürcistan‘ın kuzeyinde Rusya, doğusunda Azerbaycan, güneyinde Ermenistan ve güneybatısında Türkiye yer alır.

Gürcistan’a harita üzerinden ulaşmak için tıklayın

gürcistan parsiyel nakliye

Gürcistan Karayolu Nakliye

Gürcistan ile Türkiye sınır komşusu olduğu için doğal olarak en çok Gürcistan karayolu nakliye hizmeti tercih edilmektedir. Karayoluyla Türkiye’nin her yerinden yük kabulü yapılabilmekte ve Gürcistan’a ulaştırılabilmektedir.

Türkiye ile Gürcistan arasında Sarp Sınır Kapısı bulunmakta ve ülkemizden karayoluyla gidecek bütün araçlar bu sınır kapısına ulaşmak durumundadır.

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Mersin, Hatay, Osmaniye, Konya, Kayseri, Gaziantep, Karaman, Kocaeli başta olmak üzere ülkemizin bütün şehirlerinden Gürcistan karayolu nakliye ile Sarp Sınır Kapısından hedef ülkeye geçiş yapılabilmektedir.

Gürcistan’a ulaşan Tiflis, Batum, Kutaisi, Rustavi, Gori, Zugdidi, Poti, Sohum, Haşuri, Acara, İmereti, Kvemo Kartli, Şida Kartli, Samegrelo, Abhazya, Tshinvali gibi bütün şehirlere teslimat yapabilmektedir.

Gürcistan karayolu nakliye çözümlerimizde bütün yükleriniz sigortalı yapılmakta, yüklerinizin güvenle teslimat adresine ulaştırılması hedeflense de en kötü ihtimale karşı sigortalı taşımacılık yapılmaktadır.

Yedek parça, makine, taze sebze, taze meyve, dondurulmuş gıda, tekstil ürünleri, hazır giyim, tıbbi malzemeler, sağlık ürünleri, kimyasallar ve daha pek çok malı başarılı biçimde karayoluyla Gürcistan’a ulaştırıyoruz.

Gürcistan Karayolu Nakliye Fiyatları

Ticarette lojistik giderleri en önemli kalemlerden birisidir ve bütün firmalar, şirketler ve bireyler doğal olarak nakliye giderlerini en aza indirmeye çalışırlar. Bu nedenle de Gürcistan karayolu nakliye fiyatları araştırılır.

Gerek firmamız gerekse sektördeki diğer firmalar karayolu nakliye fiyatlarını belli kriterlere göre yaparlar. Bu nedenle sabit, tek bir fiyat yerine operasyon detayına göre Gürcistan karayolu nakliye fiyatları ortaya çıkar.

Bunların başında malın yüklendiği nokta ile teslimat noktası arasındaki mesafe gelir. Ayrıca her nakliye türünün teknik ve donanımsal farklılıkları olduğu için nakliye türlerine göre de Gürcistan karayolu nakliye fiyatları değişir.

Yüklerinizin ağırlıkları ve hacimleri de bir diğer fiyat etkenidir. En, boy, yükseklik ve adet bazında yüklerinizin hesaplamaları yapılır.

Saygınlar Nakliyat olarak her zaman Gürcistan nakliye çözümlerinde kalitenin, güvenin, profesyonelliğin değişmeyen adresi olduğumuz gibi e uygun fiyatlarla yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Gürcistan’a Tır Kaç Günde Gider?

Gürcistan’a yük göndermek isteyenlerin en çok cevabını merak ettikleri sorulardan birisi Gürcistan’a tır kaç günde gider olmaktadır.

Öncelikle her ne kadar Gürcistan sınır komşumuz olsa da Türkiye’nin her yerinin Gürcistan’a uzaklığı aynı değildir. Yine Gürcistan’ın şehirlerinin uzaklığı da farklıdır. Bu nedenle tırların çıkış noktasından varış noktasına göre gittikleri süre değişmektedir.

En hareketli şehrimiz olan İstanbul ile Gürcistan arasındaki mesafe yaklaşık 1600 km’dir. Bu mesafede ortalama nakliye süremiz 2 ila 5 gün arasında farklılık gösterebilmektedir.

İki ülke arasında geçişler Sarp Sınır Kapısından olmakta, bütün tırlar Sarp Sınır Kapısına ulaşmakta ve yükleme yaptıkları yerlere göre sınıra ulaşmaları değişmektedir.

gürcistan parsiyel nakliye

Gürcistan Gemi Taşımacılığı

Türkiye’nin üç tarafı denizlerle çevrilidir ve boğazlarla bütün denizler birbirine bağlanmaktadır. Bu nedenle denizyolu taşımacılığı da son derece yaygın biçimde kullanılmaktadır.

Gürcistan’ın da Karadeniz’e kıyısı vardır. bu nedenle Türkiye – Gürcistan gemi taşımacılığı fazlaca tercih edilmektedir.

Gürcistan gemi taşımacılığı diğer taşımacılık türlerine nazaran daha ekonomiktir ve tek seferde daha fazla yük taşınabilmektedir.

Geniş şube ağımız sayesinde yüklerinizi rahatlıkla Gürcistan’a gönderebilirsiniz ve Gürcistan limanlarına ulaşan yükleriniz buralardan karayolu ile iç şehirlere de başarıyla ulaştırılabilir.

Gürcistan gemi taşımacılığı için ülkemizin farklı limanları kullanılabilmektedir. Bu açıdan İskenderun, Antalya, Mersin, İzmir, İstanbul, Gebze gibi farklı liman şehirlerimizden yükleriniz alınarak Gürcistan’a ulaştırılabilmektedir.

Yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle öne çıkan firmamız bütün rotalara hâkim bulunmakta, en son resmi gelişmelerden haberdar olarak yüklerinizi denizyoluyla da başarıyla Gürcistan’a ulaştırmaktadır.

Gerekirse soğutmalı araçlarıyla soğuk zincirde taşınması gereken taze gıdalar, dondurulmuş gıdalar, sağlık ürünler, tıbbi ürünler dahi başarıyla iki ülke arasında taşınabilmektedir.

Gürcistan Gemi Taşımacılığı Fiyatları

Gürcistan gemi taşımacılığı fiyatları nakliye sektörü içinde en uygunlardan birisidir. Sınır komşumuz olmasına rağmen Gürcistan’a sadece karayolu üzerinden değil, Karadeniz üzerinden denizyoluyla ulaşmak da mümkündür. Eğer ithalat ve ihracat çalışmalarınızı denizyoluyla yapmak isterseniz hem daha kısa sürede hem de daha ekonomik biçimde hizmet alabilirsiniz.

Firmamız Gürcistan’a denizyoluyla pek çok farklı noktadan çıkış imkanı sağlamaktadır. Hatay, Mersin, Antalya, İzmir, İstanbul gibi bütün limanlarımızdan Gürcistan limanlarına mal taşınabilir. Mesafeye ve malın ağırlığına, hacmine göre fiyatlar değişir. Firmamız en ekonomik çözümleri sunmaktadır.

Gürcistan Nakliye Güzergahları

 • Acharuli NAKLİYE
 • Davluri NAKLİYE
 • Jeirani NAKLİYE
 • Karachokheli NAKLİYE
 • Kartuli NAKLİYE
 • Kazbeguri NAKLİYE
 • Khanjluri NAKLİYE
 • Khevsuruli NAKLİYE
 • Asir NAKLİYE

gürcistan nakliye firmaları

Gürcistan Parsiyel Nakliye

Gürcistan nakliyelerinde her hafta belirli günlerde parsiyel taşımacılık (grupaj) hizmetleri aralıksız devam etmektedir. Saygınlar Lojistik, kusursuz servis anlayışıyla Suudi Arabistan nakliye firmaları arasında lider olmayı hedeflemiştir.

Gürcistan parsiyel nakliye hizmetlerinde yılların birikim ve deneyimine sahip olan firmamız, aradığınız hizmet kalitesinden çok daha fazlasını en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.

Taahhüt edilen zamanda yerine ulaştırma garantisi ile hareket eden firmamız, alanında bilinen ve deneyimleri ile sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelmiştir.

Saygınlar Lojistik, müşterilerinin ihtiyaçlarına tam anlamıyla Gürcistan parsiyel taşımacılık hizmeti ile çözümler sunuyor. Türkiye Gürcistan arası parsiyel çalışan firmaları arasında lider kuruluş ile yükleriniz emin ellerde.

Türkiye’de ihracat yapan firmaların ihtiyaçları arasında yer alan Gürcistan parsiyel taşımacılık; Saygınlar Lojistik tarafından her hafta düzenli olarak İstanbul lokasyonlu şekilde yapılmaktadır. İstanbul’da bulunan depomuzdan parsiyel servislerimiz Ortadoğu, Avrupa, Türkiye Cumhuriyetleri’ne karayolu ile taşıma yapmaktayız.

Uluslararası nakliye hizmetlerinde yakaladığımız başarıyı, hizmet sunduğumuz tüm bölgelerde göstermeye özen gösteriyoruz. Gürcistan parsiyel nakliye alanında sunduğumuz başarılı çalışmalarımız neticesinde müşterilerimizin yüklerini zamanında ve emin bir şekilde varış noktalarına ulaştırıyoruz.

Deneyimli uzman kadromuz ile “öncelik güven” ilkesi ile hareket ederek yaptığımız çalışmaların memnuniyet verici sonuçlarla sonuçlanması açısından gerekli özeni göstermekteyiz.

Türkiye’den Gürcistan’a parsiyel nakliye alanında beklediğinizden çok daha fazlasını en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz Saygınlar Nakliyat ile yükleriniz emin ellerde kalacak.

Türkiye Gürcistan Arası Parsiyel Nakliye

Parsiyel nakliye, komple yük taşımacılıktan çok daha dikkat gerektiren bir hizmettir. Uzmanlık gerektiren ve özveri ile disiplinin bir arada olmasını gerektiren parsiyel nakliye alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan kadromuz, müşterilerine sunduğu çözümleri ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı başarmış bir isimdir.

Doğru zamanda doğru taşımacılığın en bilindik adreslerinden biri haline gelen Saygınlar Nakliyat, Türkiye Gürcistan arası parsiyel nakliye alanında sektörün en bilindik ve en çok tercih edilen ismidir. İletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak detaylar hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Türkiye – Gürcistan Parsiyel Nakliye İşlemleri

Türkiye – Gürcistan hattında farklı nakliye çeşitleriyle öne çıkan firmamızın en fazla talep gören uygulamalarından birisi parsiyel nakliyedir.

Parça yük taşımacılığı olarak tarif edilen parsiyel nakliyede bir araç dolusu yükü olmayan müşterilerimizin yüklerini taşıyoruz.

Bu kapsamda Türkiye’nin bütün illerinden yük kabulü yapıyor, depolarımıza topluyor ve haftanın belli günlerinde resmi işlemleri tamamlayarak Sarp Sınır kapısından Gürcistan’a ulaşıyoruz.

Gürcistan’a ulaşan yüklerinizi orada hangi şehirlere dağıtılacaksa dağıtıyoruz. Batum, Tiflis, Rustavi, Gori, Poti, Acara başta olmak üzere her yere ulaşabiliyoruz. Bu noktada Türkiye – Gürcistan parsiyel nakliye işlemleri pek çok avantajı bir arada sunaktadır ve bunların başlıcaları şunlardır:

 • Gürcistan parsiyel nakliye ile yükünüzün miktarı her ne olursa olsun gönderebilirsiniz.
 • Gürcistan parsiyel nakliyede sadece yükünüzün araçta kapladığı alan kadar kira bedeli ödersiniz. Bu sayede lojistik giderlerinizi en aza indirir, bütçenizi korursunuz.
 • Gürcistan parsiyel nakliyede aynı güzergaha gidecek yükler aynı araca yüklenir. Bu sayede depodan çıkan araç başka bir yere uğramadan teslimat adresine hareket eder. Böylece zaman tasarrufu sağlanır.

Gürcistan Parsiyel Nakliye Güzergahları

Samsun > Hopa / sarp Kapısı üzerinden Gürcistan’a parsiyel nakliye hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, Gürcistan’ın birçok şehrine yük taşımacılığı yapmaktadır.

Deneyimli uzman kadrosu ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz firmamız, hizmet kalitesini arttırmak ve sektörün lider ismi olmayı sürdürmek adına gerek fiyatlar gerekse de diğer tüm konularda müşterilerine en iyisini sunmaktadır.

Gürcistan parsiyel nakliye güzergahları üzerinden dağıtım yapan firmamız, size kaliteli taşımacılığı en uygun fiyatlarla sunmaya devam ediyor.

Tiflis Batum Kutaisi Rustavi
Gori Zugdidi Poti Sohum
Haşuri Tshinvali Acara İmereti
Kvemo Kartli Şida Kartli Samegrelo Abhazya

Ankara Gürcistan Parsiyel Yük Nakliye

Zamanında teslimat, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve indirimli fiyat politikamız ile Batı Asya ve Doğu Avrupa‘​nın kesişme noktasında yer alan Gürcistan’a Türkiye’nin çeşitli illerinden nakliye hizmeti sunuyoruz.

Ankara Gürcistan parsiyel yük nakliye hizmetlerimizde, müşterilerimizin aradıklarını sunmak ve en iyi sonuçları elde etmelerini sağlamak adına gerekli tüm altyapı çalışmalarını tamamlamış durumdayız.

Belirlediğimiz güzergahlar üzerinden hareket ederek daha kısa sürede ve güven içinde yüklerin yerine ulaşmasını sağlayan Saygınlar Nakliyat, Ankara Gürcistan parsiyel yük nakliye hizmetlerinde aradığınızın en iyisini bulmanızı sağlayacak çözümleri ile dilediğiniz her an yanınızda olacak.

Yunanistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

gürcistan ağır nakliye

Gürcistan Frigo Nakliye

Saygınlar Nakliyat personeli, nakliye hizmeti verdiği Gürcistan’ın gümrük kanunlarına hakimdir. Sürekli arttırdığı deneyimiyle de, müşterilerinin duyduğu güveni pekiştirmektedir.

 • Türkiye Gürcistan arasında taşınacak olan gıda ürünleri bozulmadan, hasar almadan taşınması gerekmektedir. Frigo nakliye hizmetimizde gıda ürünleri – 26 °C – 18 °C arasındaki ısı dereceleri altında taşımacılık faaliyetleri sürdürülmektedir.

Bu alanda uzun zamandır hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetinin sağlanması adına gerek fiyatlar konusunda gerekse de hizmetin sağlanması ve devamlılığı konusunda üzerine düşenin en iyisini yapma gayreti ile hareket etmektedir.

Gürcistan frigo taşımacılık için özel olarak tasarlanan araçlarımız ile soğuk ve dondurulmuş gıdaların bozulmadan yerine ulaşmasını sağlıyoruz. Aradığınız hizmet kalitesinden çok daha fazlasını bulabileceğiniz Saygınlar ile en mükemmel sonuçlara ulaşacaksınız.

Gürcistan Uluslararası Nakliye Firmaları

Saygınlar nakliyat olarak Gürcistan’a çeyrek asra yakındır nakliye hizmeti veriyoruz. İlk günden bu yana sektördeki en son gelişmeleri yakından izliyor ve bunların ilk uygulayıcıları arasına dahil olmayı başarıyoruz.

Bu nedenle Gürcistan’a çalışan ulusal nakliye firmaları arayışında olanların ilk tercihlerinden birisi olarak her geçen gün daha fazla müşterimizin yükünü taşıyoruz.

Gürcistan’a tamamen özmal araçlarımızla hizmet veriyoruz ve araçlarımızın tamamı genç, bakımlı, donanımlıdır.

Kontrolleri tecrübeli, deneyimli, kendini sürekli geliştiren ve müşteri odaklı çalışan ekiplerimizce yapılmaktadır.

Bu sayede Gürcistan nakliye sektörünün en çok tercih edilen firması konumunda yer alıyoruz. Yine de her defasında daha iyisini yapma azim ve gayretiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Gürcistan Ağır Nakliye

Türkiye ile Gürcistan arasındaki ticari faaliyetler oldukça geniş bir alana yayılmıştır. Bu nedenle farklı nakliye türlerine ihtiyaç olmakta, firmamızın Gürcistan ağır nakliye çözümü çok yoğun ilgi görmektedir.

Ağır nakliye, özel ekipmanlarla ve özel araçlar yardımıyla standart taşımanın dışında gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle her firma ağır nakliye hizmeti vermemektedir.

Ağır nakliye son derece titiz yürütülmesi gereken bir çalışma olup mutlaka profesyonel ekipmanlar ve ekiplerce yerine getirilmelidir.

Kimi zaman sadece taşımayla sınırlı olmaktan öte montaj, depolama, sigortalama gibi daha başka ek hizmetler de ağır nakliye ile birlikte tercih edilebilir.

Saygınlar nakliyat olarak Gürcistan ağır nakliye konusunda gereken desteği sağıyor, en ağır yüklerinizi özel araçlarımızla Gürcistan’daki varış noktasına ulaştırıyoruz.

Gürcistan ağır nakliye uygulamalarında taşınacak yükler normalin üzerinde ölçülere ve ağırlıklara sahiptir. Bu tür yüklerin söküm, takım ve taşınması ağır nakliyeye girer.

Firmamız iki ülke arasında en çok türbin, konteyner şantiye, santraller, fuar stantları, yatlar, tekneler, silolar, tırlar, ağır araçlar, iş makineleri, inşaat makineleri, vinç malzemeleri taşımaktadır.

Yine boru hatları, çelik konstrüksiyonlar, köprü kirişleri, jeneratör, tekerli vinç, trafo ve diğer ağır yükleri başarıyla Gürcistan’a ulaştırmaktadır.

Ağır nakliye yüklerinin taşınmasında, monte edilmesinde ve diğer bütün süreçlerde mühendislik hesapları yapılmalıdır.

Bu nedenle de alanında deneyimli, tecrübeli ve gerekli donanıma sahip firmalarca yapılmalıdır. Saygınlar nakliyat bu alanda bütün ihtiyaçları karşılamaktadır.

Gürcistan Karayolu, Havayolu Parsiyel Servislerimiz

Türkiye – Gürcistan arası parsiyel taşımalarımız karayolu ve havayolu ile yapılmaktadır. Kara, Hava parsiyel servislerinde ilk tercih Saygınlar Lojistik olmaktadır. Tercih edilmemizin nedenleri;

 • Taşıma maliyetlerine çözüler sunuyoruz.
 • Hızlı taşımacılık ilkesi ile hareket ediyoruz.
 • Sağlam teslimata önem veriyoruz.
 • Güvenilir şekilde taşıma yapıyoruz.
 • Altyapımızı, araçlarımızı sürekli yeniliyoruz.
 • Gürcistan ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyoruz.
 • Parça yük (parsiyel) servislerimiz ile müşterileri avantajlı hale getiriyoruz.

Gürcistan Ülkesine ithalat – ihracat ve transit yük taşımacılığında yıllardan bu yana sürekli olarak hizmet sunuyoruz.

Ortadoğu’daki filo gücümüzle tüm Dünya’ya kara, deniz, hava operasyonlarımız ile taşımaları yapmaktayız.

gürcistan parsiyel nakliyeciler

Kırgızistan Nakliye Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Gürcistan Komple Taşımacılık

Taşımacılıkta teknolojinin sağlamış olduğu imkanları yakından takip edip, bu imkanlardan azami ölçüde yararlanmaktadır.

Ayrıca filosunu her yıl gençleştirip; daha güvenli, daha çevreci, daha ekonomik hizmet verebilmek için gayret göstermektedir.

Uzun yılların birikim ve deneyimi ile müşterilerimize hizmet verdiğimiz firmamızda, Gürcistan komple taşımacılık hizmetleri de sunulmaktadır.

Türkiye’nin çeşitli bazı illerinden haftanın belirli günlerinde yükleme yaptıktan sonra gümrükleme işlemlerinin ardından yola koyulan ekibimiz, taahhüt edilen zamanda Gürcistan’daki varış noktasına ulaşmaktadır.

Özbekistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

gürcistan türkiye nakliyeciler

Nakliye Hizmet Avantajları

Saygınlar Nakliyat, her geçen gün hızlı bir şekilde büyüyen araç filosu ile Türkiye’den Gürcistan’a transit taşımalar yapmaktadır.

Bölge ülkelerindeki ofisleri ve bağlantıları aracılığıyla taşıdığı yükleri sigorta güvencesinde ve rekabetçi fiyatlarla Suudi Arabistan şehirlerine sorunsuz ulaştırmaktadır.

 • Komple ve parsiyel taşımalar
 • Güvenli ve zamanında teslimat
 • Sigortalı taşımacılık
 • Deneyimli ve uzman kadro
 • 24 saat uzman desteği
 • Teknolojik ekipmanlar
 • GPS sistemi ile uydular yoluyla internet üzerinden araç takibi
 • Tamamı öz mal geniş araç filosu
 • Proje ve ağır yük taşıma organizasyonları
 • Hizmetin tüm aşamalarında müşteriyi bilgilendirmek

Gürcistan Nakliye Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Ürün ve malların hacmi ve tonajı belirlendikten sonra fiyat hesaplama aşamasına girilmektedir.

Gürcistan Nakliye Firmalarında Neden Saygınlar Nakliyat?

Çeyrek asırlık tecrübemiz, deneyimli kadromuz ve üst düzey teknoloji donanımlı araçlarıyla müşterilerimize yıllardır güvenle hizmet vermekteyiz.