Kosova Nakliye

Kosova Nakliye

Kosova nakliye alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesi ile hizmet veren Saygınlar Nakliyat, müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmaları sayesinde sektörün önde gelen isimlerinden olmayı başarmaktadır.

Kosova, ülkemizden ihracatın en sık yapıldığı ülkelerin başında gelmektedir. Ağır nakliyat, komple taşımacılık, parsiyel nakliye ve frigolu taşımacılık gibi uluslararası taşımacılıkta aranan tüm hizmetleri en kaliteli şekilde sunduğumuz firmamız ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde edeceksiniz.

Nakliye hizmeti alırken her yönden hesap yapmanız gerekir. Fiyat, taşıma güvenliği, gümrükleme işlemleri vs. tüm ayrıntılar, kaliteli bir taşımacılığın yapılabilmesi için üzerinde durulması gereken ayrıntılardır

Temel olarak Kosova uluslararası nakliyat hizmetleri alanında oldukça nitelikli ve yetkin seviyede teknik lojistik çalışmaları ile öne çıkmakta olan Saygınlar Nakliyat firmamız, sektöründe örnek marka imajıyla da tanınmaktadır.

Karayolu nakliye hizmetlerinde birinci sınıf kalitede araç filosu ve kendi sektöründe geniş deneyim sahibi teknik ekip kadrosuna sahip olan işletmemiz, oldukça zengin içerikli bir teknik hizmet portföyüne de sahiptir.

Oldukça geniş bilgi içerikli ve direkt olarak müşteri memnuniyeti odaklı bir işletme web sitesine sahip olan Saygınlar Nakliyat markamız, uzun yol şoförlüğü alanında yüksek tecrübe ve deneyim sahibi teknik ekip kadrosuna da sahiptir.

Gün içerisinde söz konusu Saygınlar Nakliyat firmamızın envaiçeşit teknik lojistik hizmetlerine;

 • İşletme internet web sitemiz,
 • Marka GSM telefon numaramız,
 • Kurumsal e-posta adresimiz veya
 • Firma genel şube merkezimiz aracılığı ile oldukça pratik bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Kosova Karayolu Nakliye

Günümüzde özellikle sürekli olarak gelişen ve güncellenen teknolojik koşullar neticesinde oldukça önemli bir konumda yer alan temel lojistik hizmetleri, dünyanın pek çok çeşitli bölgelerinde oldukça popüler bir şekilde tercih edilmektedir.

Ülkemiz olan Türkiye’de de oldukça büyük oranda tercih edilmekte olan genel taşımacılık hizmetleri, bu alanda uzman ve yetkin seviyede hizmetler sunan işletmeler tarafından hayata geçirilmektedir.

Pek çok çeşitli tarz ve niteliklerde olmak üzere karşımıza çıkmakta olan lojistik çalışmalarından bir tanesi de karayolu lojistik hizmetleridir.

Ülkemizin en önemli ticari iş ortaklarından bir tanesi olarak öne çıkan Kosova ülkesi de karayolu nakliye çalışmalarında oldukça kritik bir konumdadır.

Kosova karayolu nakliye hizmetlerinde oldukça nitelikli hizmetleri ile öne çıkan Saygınlar Nakliyat markamız da bu alanda lider ve öncü düzeyde bir işletme olarak tanınmaktadır.

Kosova Nerede?

Kosova (Sırpça: Косово), resmî adıyla Kosova Cumhuriyeti (Arnavutça: Republika e Kosovës, Sırpça: Република Косово), Balkanlar’da yer alan ve dünyada sınırlı tanınırlığa sahip denize kıyısı olmayan bir ülke. Kuzeyde ve doğuda Sırbistan, güneyde Kuzey Makedonya ve Arnavutluk, batıda ise Karadağ ile komşudur.

Kosova’ya Google haritasından ulaşmak için tıklayın.

Kosova nakliye

Kosova Nakliye Fiyatları

Navlunlar, araçların yaptıkları kilometre, yaktıkları yakıt, şoför maaşı, sigorta, aracın zorunlu belgeleri de dahil olmak üzere tüm giderler hesaplandıktan sonra belirlenmektedir.

Kosova nakliye fiyatları da bahsettiğimi şekilde belirlendiği için her fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi almak için firmamıza yükleriniz ile ilgili detaylı bilgi vermelisiniz.

Kosova Ağır Nakliye

Türkiye Kosova arası nakliye hizmetlerinde en çok ihtiyaç duyulan hizmetlerden biri olan ağır nakliye noktasında sizlere en kaliteli şekilde hizmet sunma amacı ile çalışmalarına devam eden Saygınlar Nakliyat, lowbed taşımacılığı hizmetlerinde sektörünün bilinen isimlerinden biri olmayı başarmıştır.

Kendimize ait özmal araçlarımız ve kiraladığımız diğer araçlarla hizmetlerin aksamadan yürümesini sağlayarak müşterilerimizin güven içinde mallarının ulaşılması gereken yerlere ulaşmasını sağlıyoruz.

Türkmenistan nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

kosova karayolu nakliye

Kosova Parsiyel Taşımacılık

Uluslararası nakliye hizmetlerinde en çok aranan hizmetlerden biri de parsiyel taşımacılıktır. Parsiyel taşımacılık, aracın birden fazla müşteriye paylaştırılmasına denir.

Ancak bu hizmet, diğer hizmetlerden çok daha dikkat gerektiren bir taşımacılıktır. Taahhüt edilen zamanda yüklerin ulaştırılması,

güvenli şekilde yüklerin taşınması, indirme ve bindirme esnasında mallara zarar gelmemesi açısından dikkat edilmesi gibi ayrıntılar parsiyel nakliye alanında en çok üzerinde durulması gereken ayrıntılardır.

Kosova parsiyel nakliye hizmetlerinde sektörün en çok tercih edilen isimlerinden biri olmayı başaran Saygınlar Nakliyat, hizmette sınır tanımayan ilkesi ile hareket ederek müşterilerinin aradıklarını en iyi şekilde sunma gayreti ile çalışmaktadır.

Deneyimli uzman kadromuz ile siz değerli müşterilerimize beklentilerinden çok daha fazlasını sunma gayreti ile hareket ediyoruz.

Kosova parsiyel nakliyat hizmet alanında bugüne kadar edinmiş olduğumuz deneyim ve tecrübelerimiz sayesinde müşterilerimizin beklentilerini öncesinden belirleyerek hareket ediyoruz.

Bu da Saygınlar Nakliyat isminin Balkanlar ve Avrupa ülkeleri başta olmak üzere ağımızın ulaştığı her alanda daha fazla tercih edilmemizi etkiliyor.

Kosova parsiyel nakliyat hizmetlerinde gösterdiğimiz özen ve özverili çalışmalarımız ile müşterilerimizin aradıklarından çok daha fazlasını bir arada bulmalarını sağlıyoruz.

ISO 9001 kalite yönergeleri ile hareket eden Saygınlar Nakliyat, tüm taşımacılık hizmetlerinde CMR sigortası kapsamında hareket etmektedir.

kosova karayolu nakliye

Kosova Frigo Nakliye

Frigolu taşımacılık, özel olarak tasarlanmış ve dondurulmuş ya da soğuk kalması gereken ürünlerin bozulmadan varış noktasına ulaştırılması hizmetidir.

Bunun için özel olarak tasarlanan araçlar, gerekli soğukluğu muhafaza edecek şekilde öncesinden hazırlanmaktadır.

Kosova frigolu taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimizin güvenini sağlamak ve malların korunarak yerine ulaşmasını sağlamak amacı ile araçlarımızın tüm bakım ve onarımlarını öncesinden yapmaktayız.

Dondurulmuş et ürünleri: max. -18 °C, dondurulmuş unlu mamuller: -12  °C-18  °C, dondurulmuş sebze ve meyveler: max. -18  °C, dondurulmuş kanatlı et ürünleri: max. -18 °C şeklinde tasarlanan araçlarımız, mallarınızın güvenilir bir şekilde yerine ulaşmasını sağlamaktadır.

Frigolu taşımacılık yapan firmalar, özel olarak donatılmış, soğukluğu muhafaza edebilen araçlara sahip firmalardır. Sektör içerisinde birçok isimden bu hizmeti alabilirsiniz.

Ancak tek başına araçların donanımlı olması, firmanın tercih edilmesi için yeterli değildir. Yol güzergahı hakkında bilgi sahibi olunması, fiyatlar konusunda uygun fiyat vermesi de önemlidir.

Saygınlar Nakliyat, frigolu taşımacılık alanında bugüne kadar müşterilerine sunduğu hizmetleri ile kendinden söz ettirmeyi başarmış bir isimdir.

Avrupa, Balkanlar, Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerine frigolu taşımacılık hizmeti sunan firmamız, Kosova frigo nakliye hizmetlerinde de yine üzerine düşenin en iyisini yaparak müşterilerinin ihtiyacını karşılamaktadır.

Kosova Frigo Nakliye Güzergahları

Daha öncesinden belirlediğimiz Kosova nakliye güzergahları, müşterilerimizin talep etmeleri halinde değiştirilebilmektedir.

Ancak hizmetlerimizin aksamadan devam etmesi için daha öncesinden belirlediğimiz rotaların daha güvenilir olduğunu düşünüyoruz. Bu bağlamda, Kosova frigo nakliye güzergahlarımız şu şekildedir;

Anenii Noi Bălţi Basarabeasca Biruinţa Briceni
Bucovăţ Cahul Călăraşi Camenca Cantemir
Căuşeni Ceadîr-Lunga Kişinev Donduşeni Edineţ
Făleşti Glodeni Nisporeni Rezina Rîbniţa
Sîngerei Şoldăneşti Talmaz Taraclia Teleneşti
Vatra Vulcăneşti Dubăsari Drochia Frunză

Frigo Nakliye Nedir?

Frigolu Nakliye; frigo nakliye, soğuk taşımacılık, soğuk gıda taşımacılığı, soğuk zincir taşıma ve iklim kontrollü taşıma gibi isimlerle isimlendirilen frigolu taşımacılık,

öncesinde donanımsal olarak hazırlanmış ve 18 °C ile -26 °C’ye kadar ayarlanabilir soğutucuları bulunan donanımlı araçlarla yapılan taşımacılık işlemlerine frigolu taşımacılık deniz.

Kazakistan nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Türkiye Kosova arası parsiyel

Kosova Transit Taşımalarımız

Transit taşımacılık hizmetlerinde de sektörün referans belirleyici isimlerinden biri olmayı başaran Saygınlar Nakliyat,

Kosova transit taşıma hizmetlerinde beklentilerinizden çok daha fazlasını bir arada bulabileceğiniz isimlerden biridir. Kosova transit taşıma hizmetlerimiz şu şekildedir.

 • Kosova – Kuveyt
 • Kosova – Katar
 • Kosova – Suudi Arabistan
 • Kosova– Suriye
 • Kosova – Irak
 • Kosova – Ürdün
 • Kosova– Lübnan
 • Kosova – Özbekistan
 • Kosova – Türkmenistan
 • Kosova– Dubai

Yunanistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

türkiye kosova nakliye

Azerbaycan nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Türkiye Kosova Nakliye Bölgeleri

Nakliye hizmetlerinde müşterilerimizin ihtiyacını doğru şekilde temin etmek ve daha geniş alanlarda hizmet vermek için güzergahlarımızı sürekli olarak genişletmeye devam ediyoruz.

Kosova nakliye güzergahları konusunda da sürekli yeni deneyimler ve yeni rotalar oluşturan firmamız, hali hazırda şu bölgelerde hizmet vermektedir.

Deçan Yakova Glogovaç Gilan
İstok Kaçanik Kosova Ovası Kameniçe
Mitroviça Leposaviç Liplan Nobırda
Kastriot Rahofça İpek Poduyeva
Priştine Prizren Ferizovik Vıçıtırın

Özbekistan nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Kosova Nakliyat Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kosova nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

İletişim bilgilerimizden (mail, whatsapp) firmamıza ulaşarak Kosova nakliye hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, destek talebinizi sunabilirsiniz.

Kosova nakliye yapan firmalar hangileridir?

Türkiye’de çok sayıda firma Kosova nakliye hizmeti sunmaktadır. Ancak deneyimleri ile müşterilerini memnun etmeyi başaran saygınlar nakliyat, sektörün referans belirleyici isimlerinden biridir.

Kosova nakliye fiyatları nasıl belirlenir?

Nakliye fiyatları (navlunları), yüklerin ağırlığına, ölçülerine, varış noktasına gibi ayrıntıların değerlendirilmesi ile belirlenmektedir. Detaylı bilgi almak için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.