Uluslararası Nakliye

29.02.2020
Uluslararası Nakliye

Türkiye’den Uluslararası nakliye yapan firmaların kaliteli yönü ve müşteri hizmetleriyle güven veren Saygınlar Nakliyat; Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri ve Avrupa hattında ihracat, ithalat ve transit taşımalar yapmaktadır. Her zaman çalıştığı hatlarda uzmanlaşan ve hat güzergahlarına uygun taşıma çözümleri sunar. Uluslararası Taşımacılık sektöründe karayolu ile özmal araç filomuzla hizmet sunarken; anlaşmalı olduğumuz armatör firmalarla denizyolu konteyner taşıması, RORO taşıması, açık yük taşımacılığı (gabari dışı, çıkıntılı), havayolu gibi geniş seçeneklerle ihtiyaçlarınıza göre çözümler sunar.

Uluslararası Karayolu Nakliye

Saygınlar Nakliyat; Uluslararası taşımacılık sektöründe kalitede öncülük yapan kuruluştur. C2 Belgesi, IRU üyeliği (TIR Karne Sistemi), UND Üyeliği, Antakya Ticaret Odası Üyeliği, İSO 9001 Belgesi, Marka Tescil Belgesi, CMR Sigortası güvencesi kaliteye yönelik tüm belge ve gerekli altyapıyı bünyesinde bulundurmaktadır. Uluslararası karayolu nakliye çalışmalarında komple tır taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, proje, gabari dışı, lowbed taşımacılığı, RORO taşımacılığı hizmetlerine entegre ederek yükünüzün cinsi, boyutu, tonajına göre özel çözümler üretmektedir. Çalıştığımız hatlarda Sınır Kapılarında ve varış gümrüklerinde bulunan acentelerimizle profesyonel hizmet sunmaktayız.

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Hizmeti Sunduğumuz Ülkeler: Ortadoğu Ülkelerine Taşıma: Suriye, Ürdün, Lübnan, Suudi Arabistan, Dubai, Katar, Kuveyt, Umman, Yemen, Bahreyn, Umman, Afganistan, Azerbaycan, Gürcistan, İran, Irak Bölgelerine ağırlıklı komple karayolu tır taşıması yapan firmayız.

Türki Cumhuriyetlerine Taşıma: Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan, Tacikistan, Kırgızistan

Avrupa Ülkelerine Nakliye: Bulgaristan, Romanya, Polonya, İtalya, Avusturya, Fransa, Almanya, Belçika, Hollanda, İspanya

Uluslararası Karayolu Komple (FULL TIR) Taşıma: Bir tırı komple bir müşterinin kiraladığı taşıma şekli olan komple uluslararası taşıma hizmetinde yukarıda belirttiğimiz ülkelere ihracat, ithalat, transit taşıma hizmeti sunarız.

Uluslararası Parsiyel Taşıma: Türkiye’de bulunan İstanbul depomuzdan her hafta düzenli Avrupa, Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri, Balkanlar, Cis Ülkelerine araçlarımız çıkış yapmaktadır. Taleplerine uygun Uluslararası parsiyel taşımacılık çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Ağır Nakliye: Normal tırların taşıyamadığı lowbed ve güçlendirilmiş dorselerle yüklerinizin Türkiye’den ihracat taşıması, Türkiye’ye ithalat taşıması ve transit lowbed araçlarımızla adres teslimi hizmet sunarız.

Uluslararası Gabari Dışı Nakliye: Yükleriniz Avrupa standartları dışında ise gerek izin ve öncü dahil tüm yol süreçlerini doğru şekilde planlayarak Ortadoğu, Türki Cumhuriyetleri, Balkanlar, Cis, Ülkeleri ve Batı Avrupa Ülkelerine gabari dışı taşıma yapmaktayız.

Uluslararası RORO Taşımalarımız: Türkiye’den gidecek olan yüklerinizin RORO ile Ortadoğu Limanlarına, Avrupa, Cis, Ülkelerine kendi RORO Gemimiz ve Anlaşmalı olduğumuz RORO Gemileri ile yürür aksamlı (mobil) ürünlerin taşıması ve araçlarımızı (TIRLARI) sevk etmekteyiz.

Uluslararası Denizyolu Nakliye

Deniz taşımaların yılların deneyimi ile sunduğumuz hizmet ile kapıdan – kapıya, limandan – kapıya, limandan – limana gibi parsiyel, komple ve proje taşımacılığı gibi konteyner, açık gemi hizmetleri sunarız. Üretici ve ihracatçı firmaların yüklerini düzenli olarak taşıyan Saygınlar Transport Uluslararası denizyolu nakliye yapmaktayız. Çalıştığımız ülkeler içerisinde güçlü acente ağımızla güvenli taşımalar yaparız.

Taşıma Yaptığımız Limanlar ve Ülkeler

Ortadoğu: Suudi Arabistan Jeddah Port (Cidde Limanı), Dammam Port, Riyadh Dry Port, King Abdullah Port; Ürdün Limanı olan Aqaba (Akabe), Mısır Alexandria Limanı, Kuveyt Shuba, Shuwaikh Port, Umman Sohar Port, Bahreyn Limanı, Yemen Aden, Irak Umm Qasr, Basra, Katar Hamad Port, Lübnan Beyrut Limanı daha fazla ülkelere konteyner taşıması sunarız. Diğer ülkeler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uluslararası Havayolu Yük Taşıması

Türkiye’den düzenli olarak Ortadoğu, Türki Cumhuriyetlerine hava kargo hizmeti sunarız. Ululsararası hava kargo hizmetimiz kurulduluğumuz günden bu yana devam etmektedir. İstanbul, Adana, Konya, Ankara Havalimanlarından düzenli olarak günlük uçak seferleri ile yüklerinizi taşırız. İhracat yapan kurumsal firmaların yüklerini anlaşmalı uçak kargo şirketleriyle teslim ederiz.

error: Content is protected !!