Hollanda Nakliyat

Hollanda Nakliyat

Hollanda Nakliyat hizmeti Uluslararası taşımacılık alanında Türkiye’nin önde gelen isimlerinden biri haline gelen Saygınlar Nakliyat, Hollanda nakliyat hizmetlerinde de sunduğu başarılı çalışmalarıyla kendinden söz ettirmeye devam ediyor.

Taahhüt edilen zamanda yüklerin adrese teslim edilmesi, yüklerin güvenliğini sağlama ve diğer tüm konumlarda uzman ekibi ile hizmet veren Saygınlar Nakliyat, Türkiye-Hollanda nakliye hizmetlerinde güven içinde tercih edebileceğiniz isimlerden biridir.

Hollanda, Avrupa ülkeleri arasında Türkiye’nin ihracatın en yoğun olduğu ülkelerden biridir. İkili ülke arasında sıcak ticari ilişkilerin bulunması, sürekli olarak sevkiyatların gerçekleştirilmesine zemin hazırlamaktadır.

Hollanda Nakliyat hizmetlerinde aradığınız ve beklediğiniz sonuçları en iyi şekilde yakalamak ve uygun fiyat politikası sayesinde daha az para ödeyerek yüklerinizin güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye Hollanda Nakliye

Avrupa ülkelerinin tamamına taşımacılık hizmeti sağlayan Saygınlar Nakliyat, müşterilerine sunduğu güveni korumak ve zamanında hizmet sunmak amacıyla tüm kontrolleri zamanında gerçekleştirmektedir.

Kalite, güven ve çevre alanında en yüksek standartlara uygun şekilde hizmet veren firmamız, müşteri beklentilerini karşılamak adına yenilikçi taşıma çözümleri ile hareket etmektedir. Bu da firmamızın alanında referans belirleyici isimlerden biri haline gelmesini etkilemektedir.

Avrupa dillerinde bireysel ve yetkin danışmanlık hizmetlerinde aradığınız en iyi sonuçları elde edebileceğiniz Saygınlar Nakliyat ile en iyi sonuçlara ulaşmanın keyfine varacaksınız.

Azerbaycan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Hollanda nakliyat hizmetlerimiz

Hollanda Nakliye Fiyatları

Mersin – Amsterdam 5400 EURO
İzmir – Rottardam 5300 EURO
Ankara – Lahey 5600 EURO
İstanbul – Alpeldoom 5900 EURO

Taşımacılık sektörü her geçen gün büyümeye devam ederken özellikle yurtdışı bağlantılarının daha sıcak olduğu günümüzde, birçok kategoride taşımacılık hizmetleri sunulmaya başladı.

Kuru yük, frigo taşımacılık, parsiyel taşımacılık ve komple taşımacılık gibi hizmetler, günümüzün en yaygın şekilde tercih edilen taşımacılık hizmetleridir.

Hollanda nakliye hizmetlerinde sektörün en uygun fiyatlarını müşterilerine sunan Saygınlar Nakliyat, yüklerin güven içinde taşınmasını gerçekleştirmeye ek olarak müşteri memnuniyetini yakalamak adına fiyatlarında da esneklik sunmaktadır.

Hollanda Nakliye hizmetlerinde avantajlı fiyatlardan yararlanabileceğiniz firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Özbekistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

hollanda nakliyeciler

Hollanda Parsiyel Nakliye

Hollanda parsiyel nakliye hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize sunduğumuz çözümleri değerlendirerek kaliteli hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Parsiyel nakliye; komple yük taşımacılığına göre daha zor ve daha çok dikkat gerektiren bir hizmet alanıdır.

Aracın bölünmesi, müşterinin yükünün zamanında alınarak zamanın varış noktasına teslim edilmesi gibi önemli konular fazlasıyla olduğu için parsiyel nakliye alanında daha titiz hizmet sunan bir firma ile çalışmak gerekir.

Hollanda parsiyel nakliye hizmetlerinde yılların birikim ve tecrübesine sahip olan Saygınlar Nakliyat ile aradığınızdan çok daha fazlasını bulacaksınız.

Taşımacılık alanında 11 yıllık deneyimi geride bırakan Saygınlar Nakliyat, parsiyel taşımacılık alanında Türkiye’nin önde gelen isimlerinden biridir.

Türkiye’den Hollanda’ya parsiyel taşımacılık hizmeti veren firmamız, araçların bölünmesinden yüklerin alım noktasından varış noktasına kadar ki durumları en iyi şekilde analiz ederek, müşterilerine süre vermektedir.

Yol şartlarına hâkim deneyimli şoförlerimiz, yüklerin alım noktasında gerekli resmi işlemleri hallettikten sonra gümrükleme işlemlerini yapmak üzere gümrük noktalarına, oradan da belirlenen güzergâh üzerinden taşıma noktasına ulaşmaktadır.

Hollanda Nerede?

Hollanda, topraklarının büyük kısmı Batı Avrupa’da yer alan kuzeyinde ve batısında Kuzey Denizi, güneyinde Belçika, doğuda ise Almanya ile komşu ülkedir. AB ülkesi bir ülke olmasına ek olarak Hollanda‘nın Rotterdam kenti, Avrupa’nın en büyük limanlarından biri olması, ticari ve siyasi alanda gelişmiş bir ülke olması, Hollanda’nın en dikkat çekici yönlerindendir.

Hollanda’yı Google Harita Üzerinden Görmek İçin Tıklayın

hollanda nakliyatçılar

Romanya Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Hollanda Parsiyel Nakliye Bölgelerimiz

Araçlarımızın veya acentemiz tarafından parsiyel dağıtım yaptığımız Hollanda Bölgeleri şöyledir:

 • Rotterdam— ‘s-Hertogenbosch—Roermond— Alphen aan den Rijn
 • Amsterdam— Haarlemmermeer—Smallingerland—Oosterhout
 • Utrecht—Zoetermeer—Hardenberg—Bergen op Zoom
 • Lahey— Ede—Hilversum–Velsen—Katwijk
 • Breda—Sittard-Geleen—Zeist— Hoorn
 • Eindhoven—Barneveld—Den Helder—Capelle aan den IJssel,
 • Tilburg—Terneuzen—Doetinchem—Veenendaal,
 • Groningen—Heerhugowaard—Gouda
 • Almere—Delft—Alkmar—Vlaardingen
 • Nijmegen— Deventer—Hoogeveen
 • Apeldoorn—Westland—Heerlen—Oss Spijkenisse
 • Haarlem— Dordrecht–Helmond—Nieuwegein,
 • Arnhem—Maastricht—Leeuwarden— Leidschendam-Voorburg
 • Enschede—Zwolle—Venlo—Purmerend—Almelo
 • Zaanstad—Leiden— Hangelo—Schiedam
 • Amersfoort, Emmen— Roosendaal,Amstelveen— Assen

Hollanda’dan Parsiyel Taşımacılık Yaptığımız Ülkeler:

Hollanda – Türkiye

Hollanda – Türkmenistan

Hollanda – Özbekistan

Hollanda – Irak

Hollanda – İran

Hollanda – Azerbaycan

Hollanda – Gürcistan

Hollanda – Kazakistan

Yukarıda belirttiğimiz Ülkelere ithalat, transit ve 3. ülke Hollanda parsiyel çalışmaları yapmaktayız.

Fransa Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

hollanda parsiyel nakliye

Hollanda Parsiyel Nakliye Teslimat Süresi

Hollanda parsiyel nakliye hizmetlerimizde merkez çıkışımız İstanbul Anadolu yakasındaki depomuzdur. Haftanın 2 veya yük durumuna göre 3 günü Hollanda parsiyel nakliye çıkışı gerçekleştirmekteyiz.

Gümrükleme işlemleri ve diğer resmi işlemlerin tamamlanmasının ardından araçlarımız belirlenen güzergah üzerinden Hollanda’daki varış noktaların gitmek üzere yola çıkmaktadır.

Tahmini varış süresi 5 gün olsa da hava ve yol koşulları, gümrük işlemlerinin uzaması gibi etkenler oluştuğunda süre biraz daha uzayabilmektedir. Bu tip durumlarda öncesinden müşterimizi bilgilendiriyoruz.

Hollanda Parsiyel Nakliye Fiyatı

Parsiyel nakliyelerde fiyatlandırma komple taşımacılıktan daha farklı bir şekilde yapılır. En-boy-yükseklik ve ağırlık ölçüleri göz önünde bulundurularak hesaplama yapılmaktadır.

Hollanda parsiyel nakliye fiyatları konusunda sektörün en uygun fiyatlarını sizlere sunduğumuz firmamız, hem ekonomik fiyatlarıyla hem de müşterilerine sunduğu ayrıcalıklarıyla kendinden söz ettiren bir isim haline gelmeyi başarmıştır.

Hollanda parsiyel nakliye fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için çağrı merkezi iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

İran Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

hollanda nakliyatçılar

Hollanda Komple Taşımacılık

İhracatın en yoğun olduğu ülkelerden biri olan Hollanda’ya sevk ettiğimiz yüklerin güvenliğini korumak ve bu sayede herhangi bir aksama ile karşı karşıya kalmamak adına zamanında kontrollerin yapılmasından araç güvenliği ve donanımının test edilmesine kadar bütün işlemleri gerçekleştirmektedir.

Komple taşımacılık, nakliye araçlarının tek bir müşteriye tahsis edilmesine verilen isimdir. Özellikle ticari malların taşınmasında daha çok tercih edilen bu hizmet, kuru yüklerin taşınmasında ve frigo taşımacılıkta daha fazla ön plana çıkmaktadır.

Hollanda komple taşımacılık hizmetlerinde yılların birikim ve deneyimine sahip olan Saygınlar Nakliyat ile yüklerinizin güvenilir bir şekilde taşınmasını sağlayabilir, aradığınız hizmet kalitesini değerlendirerek en iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Türkiye’den Hollanda’ya komple taşımacılık alanında aradığınızdan çok daha fazlasını elde etmek için firmamızın iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Hollanda Frigo Nakliye

Frigo taşımacılık, soğuk gıdaların taşınmasına verilen diğer adıyla “soğuk zincir taşımacılığı”dır. Bu alanda hizmet veren firmamız, -26 derece soğukluğu muhafaza eden özel araçlarla hizmet sağlamaktadır.

Dondurulmuş gıdaların sağlıklı şekilde varış noktasına ulaşması için gerekli tüm tedbirleri öncesinden alan firmamız, bu sayede müşterilerin gözünün arkada kalmasını engellemektedir.

Hollanda frigo taşımacılık hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmak ve aradığınız çözümleri zamanında elde etmek için çağrı merkezi iletişim numaramızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Metreküp Hesaplama işlemleri için tıklayın

hollanda nakliye nakliyesi

Hollanda Nakliye Güzergâhları

Uzun dönemden bu yana Türkiye-Hollanda güzergâhı üzerinde nakliye hizmeti sunmaya devam eden firmamız, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve aradıkları hizmet kalitesini sunmak amacıyla kendini geliştirmeye devam ediyor.

Hizmette müşteri memnuniyetine önem veren firmamız, belirlenen güzergâhlar üzerinden varış noktasına ulaşmaktadır. Almanya, İtalya, Birleşik Krallık, Avusturya, Fransa, Polonya, İspanya, Macaristan, İsveç, Slovakya güzergâhlarından geçerek Hollanda’daki varış noktalarına ulaşan Saygınlar Nakliyat, hizmetleri ile müşterilerinin memnun kalmasını sağlamaktadır.

Hollanda Nakliyat Transit Süreleri

Avrupa ülkelerine Türkiye’den neredeyse her gün yüklerin taşınması işlemi gerçekleştirilmektedir. Gümrüklerin açık olması, hava koşullarının iyi durumda olduğu zamanlarda transit süreleri de elbette kısalmaktadır.

Ancak bazı durumlarda, firmamızın ve diğer taşımacılık firmalarının da elinde olmayan nedenlerden dolayı Hollanda nakliyat transit süreleri uzayabilmektedir.

Bu tip durumlarda müşterilere taahhüt edilen zamanda gecikmelerin yaşanabileceği bildirilmekte olup müşterilerin güven içinde kalmalarını sağlamaktayız.

Yük Taşımacılığında Güvenin Adresi

Uluslararası nakliyat hizmetlerinde 11 yıllık deneyimi geride bırakan firmamız Saygınlar Nakliyat, müşteri beklentilerini karşılamak ve hizmet kalitesinden şaşmadan sürekli en iyisini sunma amacı ile hareket etmektedir.

Hollanda parsiyel nakliye hizmetlerinde edindiğimiz deneyim ve tecrübemiz sayesinde müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizden tam not almayı başarıyoruz. Yol ve gümrükleme işlemlerinde edindiğimiz deneyim sayesinde zamanında teslimat yapma konusunda sektörün en iddialı isimlerinden biri olmayı başarıyoruz.

Hollanda Nakliyat Hakkında Sık Sorulan Sorular

Hollanda’ya yükler ne kadar sürede ulaşır?

Parsiyel taşımacılıkta varış noktaları birbirinden farklı olduğu için varış süreleri değişiklik gösterebilmektedir. Komple taşımacılıkta ise yol ve gümrükleme işlemlerine bağlı olarak varış zamanları değişebilmektedir.

Saygınlar Nakliyat Güvenilir mi?

ISO 9001 kalite standartlarına uygun taşımacılık hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat, 11 yıllık deneyimi ile müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmış bir isimdir.

Saygınlar Nakliyat Çevreye Duyarlı Taşımacılık Yapıyor mu?

Hizmetlerimizde müşterilerimizi memnun etmeye önem verdiğimiz gibi çevreye duyarlık taşımacılık hizmeti de sağlıyoruz. CO2 gibi zararlı madde emisyonlarının en aza indirgenmesinde önemli katkılar sağlamaktayız.