Mısır Nakliye

Mısır Nakliye

Mısır nakliye hizmetlerinde elde ettiğimiz başarı ve deneyimlerin neticesinde müşterilerimizin memnun kalmalarını sağlıyor, uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile taşımacılık alanındaki beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam ediyoruz.

Ticari anlamda ülkemizin sıcak ilişkilerinin olduğu ülkelerden biri de Mısır’dır. İhracatın sık yapıldığı bir ülke olması sebebi ile nakliye ihtiyaçlarının devam etmesi, bu ülkeye yönelik özel çalışma yaptırmayı gerektirmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak müşterilerimize sunduğumuz uluslararası nakliyat hizmetlerine her geçen gün yeni bir ülkeyi daha ekleyerek daha kaliteli ve daha geniş alanlarda hizmet almalarını sağlıyoruz.

Mısır nakliyat ayrıcalıklarını deneyimlemek ve sektördeki farkımızı yakalayabilmek için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

11 yıllık deneyimi geride bırakan Saygınlar Nakliyat, uluslararası taşımacılık alanında gösterdiği başarısı ve performansı ile müşterilerinin ilk tercihleri arasına girmeyi başarıyor.

Mersin ve Hatay illeri başta olmak üzere birçok ilde sahip olduğumuz depolarımızla müşterilerimizin yüklerini alıyor ve gerekli işlemleri tamamladıktan sonra yola koyuluyoruz.

Komple taşımacılık, Mısır parsiyel nakliye, Mısır frigo nakliye ve ağır yük taşımacılığı alanlarında verdiğimiz hizmetlerimizden doğru şekilde yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

Mısır Nerede?

Kuzey Afrika’nın nüfus bakımından en kalabalık ülkesi Mısır’dır. Mısır,  Akdeniz ve Kızıldeniz’e kıyısı bulunur ve nüfusun büyük bir bölümü, Nil Nehri boyunca yerleşmiştir. Uzun bir geçmişinin olması, ticaret alanında gelişmiş bir ülke olması ile tanına ülkenin batısında Libya, güneyinde ise Sudan yer almaktadır. Mısır, Asya kıtasında yer alan kısmı Sina Yarımadası üzerinden Filistin ve İsrail ile komşudur.

Mısır’a Google Haritadan Ulaşmak İçin Tıklayın

Türkiye Mısır Karayolu

Mısır Komple Nakliye

Komple nakliye ya da komple taşımacılık hizmetlerinin en çok tercih edildiği yerlerden biri Mısır’dır.

İhracatın yoğun şekilde devam ettiği ülkeye yönelik sunduğumuz nakliye hizmetlerimizle işlerinizin zamanında ve güvenilir bir şekilde tamamlanmasını sağlıyoruz.

Mısır komple nakliye hizmetlerinde aradığınız çözümleri doğru şekilde değerlendirerek başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Hizmet alanında yılların birikim ve deneyimine sahip olan Saygınlar Nakliyat ile en iyi çözümleri değerlendireceksiniz.

Mısır komple taşımacılık işlemlerinde, müşterimizin yükünü aldıktan sonra gerekli resmi işlemleri hallediyoruz.

Gümrük kapısından geçme ve evrakların düzenlenmesi gibi işlemlerde uzman olan ekibimiz, en kısa sürede işlemleri tamamlayarak belirlenen güzergâh üzerinden Mısır’a doğru yol almaktadır.

Azerbaycan Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Mısır Parsiyel Nakliye

Pariyel nakliye, komple taşımacılık kategorisine göre hem daha zor hem de daha fazla dikkat gerektiren bir alandır.

Araçların doğru şekilde bölünmesi, yüklerin zamanında alınması ve güzergâhlar üzerinden zamanından geçerek varış noktalarına ulaştırılması gibi işlere ek olarak parsiyel taşımacılık için evrakların her birinin ayrı şekilde resmi işlemlerden geçirilmesi profesyonellik gerektirir.

Mısır parsiyel taşımacılık hizmetlerinde ihtiyacınız olanı doğru ve güvenilir bir adresten temin etmek için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Size kalite ve güven esası ile hizmet sunarak aradığınızdan çok daha fazlasını bulmanızı sağlıyoruz.

Mısır Frigo Taşımacılık

Frigo taşımacılık -26 derecede soğukluğunu muhafaza eden, özel olarak tasarlanmış araçlarla yapılan bir iştir. Bu alanda yeteri donanıma sahip olmak oldukça önemlidir, genellikle soğuk veya dondurulmuş gıdaların taşınmasında kullanılan bir hizmet olduğu için son derece dikkati davranmak gerekir.

Frigo taşımacılık hizmetinde yılların birikim ve deneyimine sahip olan Saygınlar Nakliyat, hizmet bölgeleri içerisine dahil ettiği Mısır ile müşterilerine hizmetin en iyisini sunmaya devam ediyor.

Mısır frigo nakliye hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmak ve beklentilerinize yönelik en iyi çözümlere ulaşmak için firmamızın güven ve kalite prensipli çalışmalarını deneyimleyebilirsiniz.

Sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen firmamız ile güven içinde yüklerinizin taşınmasını sağlayacaksınız.

Haftanın belirli günlerinde Türkiye’de belirlenen noktalardan aldığımız yükleri, gerekli resmi işlemleri tamamladıktan sonra belirlediğimiz güzergâh üzerinden Mısır’a ulaştırıyoruz.

Mısır frigo taşımacılık hizmetlerinde kalite ve güvenin adresi ile kazançlı çıkan siz olacaksınız.

İran Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Mısır nakliye

Mısır Nakliye Süreleri

Mısır, Kuzey Afrika ile Asya arasında kalan bir ülkedir. Türkiye’den her hafta düzenli olarak nakliye hizmeti götürdüğümüz ülkeye normal şartlarda 12-15 günleri arasında varış süresi belirlenmektedir.

Mısır nakliye süreleri, her ne kadar belirlenen süreler için genel olarak tamamlansa da bazen hava yol durumu muhalefeti, ülkede yaşanan iç karışıklıklar gibi nedenlerden dolayı süre uzayabilmektedir.

Saygınlar Nakliyat olarak bu tip durumlarda müşterilerimizi öncesinden bilgilendirerek alınması gereken önlemlerin alınması noktasında uyarıyoruz. Bu da işlerinin geri kalma gibi durumlarla karşılaşmasını engelliyor.

Özbekistan Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Mısır Nakliye Güzergahları

Mısır nakliyat hizmetlerinde hizmetlerin kaliteli şekilde devam edebilmesi için rotanın belirlenmesi önemlidir.

Tabi bu sadece Mısır için geçerli değil, diğer tüm Asya, Afrika, Avrupa, Balkanlar ülkeleri için de geçerli bir durumdur.

Biz de bu nedenle Mısır nakliye güzergâhları konusunda deneyimli uzman ekibimizle sizlere hizmet veriyoruz.

Öncesinden belirlenen güzergâh üzerinden hareket edilmesi; zaman kazanma ve taahhüt edilen zamanda ulaşmada daha sağlıklı sonuçlar vermektedir. Bu yüzden çalışmalarımızı öncesinden yapmaktayız.

İskenderiye Asuan Asyut
Buheyre Beni Suef Kahire
Dekahliye Dimyat Fayyum
Garbiye Gize Hilvan
İsmailiye Kafr El-Şeyh
El Uksur Matruh Minye

Mısır Nakliyede Başarının Adresi

Nakliye sektörü, deneyim ve uzmanlık gerektiren bir alandır. Özellikle de uluslararası taşımacılık alanında hizmet alırken son derece dikkatli hareket etmek gerekir.

Günümüzde birçok nakliye firmasının bulunması, elbette hizmet almak isteyenlerde kafa karışıklığına neden olabiliyor.

Bu nedenle Saygınlar Nakliyat olarak gerek Mısır nakliye hizmetlerinde gerekse de hizmet götürdüğümüz diğer ülkelerde öncelikle müşterilerimizin memnun kalması için ilkeli hareket ediyoruz.

Müşteri memnuniyetine özel olarak önem veren firmamız, aradığınız hizmet kalitesini en iyi şekilde bulmanızı ve hizmetlerimizden en uygun şekilde faydalanmanızı sağlıyor.

SAYGINLAR Lojistik, Mısır nakliye hizmetinde tecrübeli ve profesyonel eğitimli personelleri ile konteyner taşıma hizmeti sunarız.

20 DC, 40 DC, Open Top Konteyner, flat track konteyner tipleriyle direk servis ve aktarmalı olarak çıkışlar yapmaktayız.

Her hafta düzenli olarak Mısır nakliye çalışmalarımız parsiyel (lcl), full konteyner taşımaları yapmaktayız.

Uzman ekibimiz ve saha elemanlarımızla çalışmalarımıza hızla devam etmekteyiz. Mısır Dimyat, İskenderiye Limanlarına konteyner taşımacılık.