Moldova Nakliye

Moldova Nakliye

Uluslararası taşımacılık alanında başarılarıyla kendinden söz ettiren Saygınlar Nakliyat, hizmet ağları arasına Moldova nakliye hizmetlerini de alarak müşterilerine daha fazla alanda ve daha geniş ağlar üzerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Nakliye hizmeti, taşımacılıkta güvenilir bir isimden alınması gereken bir hizmettir. Uluslararası nakliye hizmetleri ise daha fazla dikkat ve tecrübe gerektiren bir alandır.

Saygınlar Nakliyat, yılların birikim ve deneyimine sahip bir isim olarak Asya, Avrupa ve Balkanlar’a taşımacılık hizmeti sağlayan, sektörün referans belirleyici isimlerinden biridir.

Moldova nakliye hizmetlerinde de yakaladığı başarısı sayesinde müşterilerince daha fazla tercih edilmeye başlayan firmamız, “önce güven” ilkesi ile hareket ederek beklentileri karşılamaya devam ediyor.

Moldova Nerede?

Moldova veya resmî adıyla Moldova Cumhuriyeti, Doğu Avrupa’da yer alan Ukrayna ile Romanya arasında kalan bir ülkedir. Başkenti Kişinev’dir. 1991 yılında SSCB’nin dağılmasının ardından bağımsızlığını kazanmıştır.

Moldova Google haritasından ulaşmak için tıklayın.

Moldova tır nakliyeciler

Moldova Nakliye Hizmetleri

Moldova nakliye hizmetleri, karayolu taşımacılık ağları ile gerçekleştirilen bir hizmettir. Bu alandan faydalanırken, işinde disiplinli ve gerekli tüm belgelere sahip bir firma ile çalışmak gerekir.

Saygınlar Nakliyat, taşımacılık alanında gerekli olan tüm belgelere sahip bir firmadır. Kendine ait özmal araçları ile Moldova nakliye hizmetlerini müşterilerine hem uygun fiyatlarla hem de taahhüt edilen zamanda ulaştırma potansiyeli ile çalışmaktadır.

Tüm taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi Moldova nakliyat hizmetlerinde de CMR sigorta güvencesi ile mallarınızı taşımaktayız. ISO 9001 kalite yönergelerine uygun şekilde faaliyet sürdüren firmamız, beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebileceğiniz bir adrestir.

Ukrayna nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın

Moldova Nakliye Firmaları

Uluslararası taşımacılık hizmeti sağlayan birçok firma bulunmaktadır. Türkiye’den Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerine taşımacılık hizmeti sağlayan firmalar hizmet sağlarken müşterilerinin memnun kalmasını sağlamak adına çalışmalarını düzenli şekilde yapmak zorundadırlar.

Ancak maalesef her sektörde olduğu gibi nakliye sektöründe de kötü niyetli firmalar olabiliyor. Saygınlar Nakliyat, yılların deneyimi ile Hatay merkezli olarak Türkiye’nin birçok noktasında oluşturduğu lojistikleri ile dünyanın birçok yerine nakliye hizmeti sağlayan bir firmadır.

Moldova nakliye firmaları arasında güven kazanmayı başarmış ve sunduğu hizmetleri ile itibarlı bir isim haline gelmiş firmamız, taşımacılıkta deneyimli kadrosu ile müşterilerinin memnun kalmasını başarmaktadır.

Portekiz Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Moldova karayolu nakliye

Moldova Nakliyat’ta Güvenin Adresi: Saygınlar Nakliyat

Firmamızı geliştirmek ve müşterilerimize daha kaliteli hizmet sağlamak amacıyla bünyemizde sürekli olarak yeniliklere gitmeye devam ediyoruz.

Moldova nakliyat hizmetlerinde güvenin adresi haline gelen firmamız, birçok taşımacılık hizmetinde müşterilerini memnun etmek adına çalışmalarını en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz Moldova nakliye hizmetlerimiz şunlardır;

Moldova Komple Taşımacılık

Kuru yük taşımacılığı ve ağır sanayi taşımacılığında sektörün lider ismi olmayı başaran firmamız, Moldova komple taşımacılık alanında kendi öz mal araçları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Kalite, güven ve uygun fiyatın adresi olarak kendinden söz ettiren firmamız, her şeyden önce taahhüt edilen zamanda yüklerin adrese ulaşabilmesi konusunda üzerine düşenin en iyisini yapmaktadır.

Moldova karayolu taşımacılık ağında sunduğu geniş yelpazeli hizmetleri ile sektörün en çok tercih edilen adresi firmamız, aradığınızdan çok daha fazlasını en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz bir adrestir.

Romanya nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Moldova Parsiyel Taşımacılık

Nakliye sektörünün en dikkat çeken ve en çok üzerinde durulması gereken hizmetlerinin başında parsiyel taşımacılık gelir. Parsiyel taşımacılık, komple yük taşımacılığına göre çok daha fazla dikkat ve özveri gerektiren bir hizmettir.

Bu alanda müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizde “kusursuzluk” ilkesine dikkat ederek çalışıyoruz. Moldova parsiyel taşımacılık hizmetinde aradığınız hizmet kalitesinden çok daha fazlasına bizimle ulaşarak yüklerinizin emin bir şekilde varış noktasına ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Moldova parsiyel nakliye hizmetini, uzman personel kadromuz ile profesyonel şekilde sizlere sunmaktayız. En kısa sürede sorunsuz ve güvenli bir şekilde teslimat işlemini gerçekleştirmekteyiz.

Parsiyel nakliye, taşıma araçlarının bölünerek birden fazla müşterinin yüklerinin yüklenmesi ve varış güzergahı üzerinde gerekli yerlerde yüklerin indirilmesi işlemine verilen isimdir.

Parsiyel taşımacılık özen ve disiplin ister. Saygınlar nakliyat olarak kazandığımız güvenilirlik ve işimize karşı gösterdiğimiz disiplin ile parsiyel nakliye işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Parsiyel nakliye alanında yakaladığı başarılarıyla müşterilerinin memnuniyetini en üst düzeyden sağlaması, Saygınlar Nakliyat’ı sektöründe referans belirleyici isimlerden biri olmasını sağlamaktadır.

Moldova parsiyel nakliyat

Moldova Parsiyel Taşımacılık Hizmeti

Moldova’nın başkenti Kişinev ile İstanbul arası 994,4 km olduğundan genellikle kara taşımacılığı tercih edilerek parsiyel taşımacılık yapılmaktadır.

Moldova parsiyel ihracat, ithalat ve transit nakliye konusunda sektörde en iyiler arasında yerini alan Saygınlar Nakliyat yılların verdiği tecrübe ve kalitesiyle düzenli olarak başta Kişinev olmak üzere Anenii Noi, Bălţi, Basarabeasca, Biruinţa, Briceni, Bucovăţ, Cahul, Călăraşi, Camenca, Cantemir, Căuşeni, Ceadîr-Lunga gibi Moldova’nın tüm şehirlerine firmamıza ait araçlarla faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Türkiye Moldova Arası Taşımacılık Hizmeti

Alanında yakaladığı başarı ve müşterilerine verdiği güven ile sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen Saygınlar Nakliyat ile aradığınız hizmetleri en kaliteli şekilde elde edeceksiniz.

Türkiye Moldova arası nakliye hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Moldova Parsiyel Nakliye Süresi

Hizmette sınır tanımadan çalışmaya devam eden Saygınlar Nakliyat, müşterilerinin yüklerini zamanında ulaştırmak adına farklı alternatifler sunmaktadır. Moldova nakliyat transit süresi 4 gün sürmektedir.

Kapıkule’de başlayan gümrükleme işlemlerinden sonra Bulgaristan, Romanya ve buradan Moldova ulaşmaktayız. Hava ve yol durumunun aksilik çıkartabileceği durumlarda öncesinden müşterilerimizi bilgilendirerek gerekli önlemleri almaları konusunda uyarıyoruz.

Moldova nakliye süresi Roro ile 7 gün transit süre, Ukrayna üzeri gidiyoruz, müşteri talebine göre değişmektedir.

Uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız Saygınlar Nakliyat, Doğu Avrupa’da yer alan Moldova’ya da taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Türkiye Moldova arası taşımacılık hizmetinde aradığınızdan çok daha fazlasını bir arada bulabileceğiniz firmamız, CMR sigortası güvencesi ile tüm yüklerinizi güven içinde adresine teslim etmektedir.

Moldova nakliye fiyatları

Moldova Parsiyel Nakliye Güzergahları

Hizmetlerimizin daha kaliteli şekilde yürümesini sağlamak ve müşterilerimize kaliteli bir deneyim sunmak için Moldova nakliye güzergahlarımızı genişletmeye devam ediyoruz. Hali hazırda hizmet verdiğimiz bölgeler ise şunlardır;

Anenii Noi Bălţi Basarabeasca Biruinţa Briceni
Bucovăţ Cahul Călăraşi Camenca Cantemir
Căuşeni Ceadîr-Lunga Kişinev Donduşeni Edineţ
Făleşti Glodeni Nisporeni Rezina Rîbniţa
Sîngerei Şoldăneşti Talmaz Taraclia Teleneşti
Vatra Vulcăneşti Dubăsari Drochia Frunză

Moldova Frigo Nakliye

Soğuk zincir taşımacılığı da denilen frigolu taşımacılık, ürünlerin soğuk kalma özelliğine göre özel olarak ayarlanan frigolu dorselerle yapılan biz işlemdir.

Saygınlar Nakliyat olarak bünyemizde barındırdığımız araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Araçlarımız; Isı hassasiyeti olmayan paketlerde 18 °C ve üstünde; çikolata, yumurta ve unlu mamullerin 15 °C ile 18 °C arası serinlikte;

beyaz et, kırmızı et, sebze ve meyvelerin 4 °C ile 8 °C arası soğuklukta; dondurma ve dondurulmuş et, meyve ve sebze ürünlerinin -18 °C ile -26  °C arası donduruculukta muhafaza edebilecek özelliklere sahiptir. Tüm bu özellikler sayesinde taşımacılık hizmetlerinde beklediğinizden çok daha yüksek sonuçlarla verimli bir hizmet alacaksınız.

Moldova frigo nakliye alanında gösterdiğimiz başarılı hizmetlerimiz sayesinde firmamızın her geçen gün daha fazla tercih edildiğini ve alanında referans belirleyici bir isim haline geldiğini söylemek istiyoruz. Saygınlar Nakliyat, başarılı çalışmaları ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor.

Frigo nakliye ya da diğer adıyla “soğuk zincir taşıma” günümüzün en büyük ihtiyaçlarından biridir. Ticari ilişkilerin iyi olduğu ülkelere sık sık transit taşımacılık hizmetlerinin sunulmasının nedeni de budur.

Frigo taşımacılık, diğer nakliye hizmetlerine göre daha fazla dikkat gerektiren ve özel olarak donatılmış araçlara sahip olmayı gerektiren bir hizmettir.

Türkiye Moldova Arası Frigo Nakliye

Uzmanlık gerektiren uluslararası taşımacılık noktasında başarılarıyla müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı sağlayan Saygınlar Nakliyat, Moldova frigo nakliye hizmetlerinde de beklentilerin ötesinde hizmet anlayışı ile hitap ediyor.

Taşımacılık için gerekli tüm izin ve belgelere sahip olan firmamız, Moldova nakliye hizmetlerinde sektörün en çok bilinen ve tercih edilen isimlerinden biridir.

Türkiye Moldova arası frigo nakliye hizmetlerinde haftanın belirli günlerini ayıran firmamız, taşımacılıkta çığır açan yönleriyle hizmetlerini en kaliteli şekilde müşterilerine sunmaya devam ediyor.

İletişim bilgilerinden firmamıza ulaşarak Moldova frigo nakliyat fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, hizmet almak için destek talebinde bulunabilirsiniz.

moldova frigo nakliye

Moldova Frigo Nakliye Güzergahları

Hizmetlerimizin daha fazla noktaya ulaşmasını sağlamak ve müşterilerimizin memnuniyetini mutlak surette sağlamak için sürekli olarak firmamızda yeni gelişmelere ve yeni rotalara imza atmaya devam ediyoruz. Moldova frigo nakliye güzergahları konusunda da yeniliklere giren firmamız, attığı bu adım sayesinde daha fazla noktaya hizmet sunmaktadır. Moldova nakliye güzergahları şunlardır;

Anenii Noi Bălţi Basarabeasca Biruinţa Briceni
Bucovăţ Cahul Călăraşi Camenca Cantemir
Căuşeni Ceadîr-Lunga Kişinev Donduşeni Edineţ
Făleşti Glodeni Nisporeni Rezina Rîbniţa
Sîngerei Şoldăneşti Talmaz Taraclia Teleneşti
Vatra Vulcăneşti Dubăsari Drochia Frunză

Frigolu Taşımacılık Isı Değerleri

Yukarıda da belirttiğimiz gibi frigolu taşımacılık, diğer taşımacılık hizmetlerinden çok daha farklı ve çok daha fazla dikkat edilmesi gereken bir hizmettir.

Moldova frigo taşımacılık hizmetlerinde sektörün referans belirleyici ismi haline gelen Saygınlar Nakliyat, tüm taşımacılık alanlarında CMR sigortası kapsamında taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Isı değerlerini korumada yüksek donanım özelliklere sahip araçlarımız, sürekli olarak bakımları yapılarak nakliye esnasında herhangi bir problemin yaşanılmaması konusunda kontrol edilmektedir.

Frigolu taşımacılık ısı değerleri, malların sağlıklı ve bozulmadan adresine teslim edilmesi adına son derece önemlidir. Bu nedenle Saygınlar Nakliyat olarak araçlarımızın aşağıda belirtilen koşullara uygun olmasına dikkat ediyoruz.

  • Dondurulmuş et ürünleri: max. -18 °C
  • Dondurulmuş unlu mamuller: -12  °C-18  °C
  • Dondurulmuş sebze ve meyveler: max. -18  °C
  • Dondurulmuş kanatlı et ürünleri: max. -18 °C

Moldova Nakliye Süresi

Hizmette sınır tanımadan çalışmaya devam eden Saygınlar Nakliyat, müşterilerinin yüklerini zamanında ulaştırmak adına farklı alternatifler sunmaktadır.

Moldova nakliyat transit süresi 4 gün sürmektedir. Kapıkule’de başlayan gümrükleme işlemlerinden sonra Bulgaristan, Romanya ve buradan Moldova ulaşmaktayız.

Hava ve yol durumunun aksilik çıkartabileceği durumlarda öncesinden müşterilerimizi bilgilendirerek gerekli önlemleri almaları konusunda uyarıyoruz. Moldova nakliye süresi Roro ile 7 gün transit süre, Ukrayna üzeri gidiyoruz, müşteri talebine göre değişmektedir.

Rusya nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

 

Moldova Parsiyel Nakliyat Nasıl Gerçekleşir?

Birden fazla kişini mal ve eşyalarının tek bir araçta nakliyesinin gerçekleşmesiyle yapılır.

Moldova Karayolu Nakliye Nasıl Yapılır?

Müşterilerimizin özel talepleri de göz önünde bulundurularak önceden belirlenmiş olan yol haritasını takip ederek en güvenli şekilde parsiyel, frigo veağır yük taşımacılığı seçenekleriyle gerçekleşir.