Moldova Nakliye

30.07.2021
Moldova Nakliye

Uluslararası taşımacılık alanında başarılarıyla kendinden söz ettiren Saygınlar Nakliyat, hizmet ağları arasına Moldova nakliye hizmetlerini de alarak müşterilerine daha fazla alanda ve daha geniş ağlar üzerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Nakliye hizmeti, taşımacılıkta güvenilir bir isimden alınması gereken bir hizmettir. Uluslararası nakliye hizmetleri ise daha fazla dikkat ve tecrübe gerektiren bir alandır. Saygınlar Nakliyat, yılların birikim ve deneyimine sahip bir isim olarak Asya, Avrupa ve Balkanlar’a taşımacılık hizmeti sağlayan, sektörün referans belirleyici isimlerinden biridir. Moldova nakliye hizmetlerinde de yakaladığı başarısı sayesinde müşterilerince daha fazla tercih edilmeye başlayan firmamız, “önce güven” ilkesi ile hareket ederek beklentileri karşılamaya devam ediyor.

Moldova Nerede?

Moldova veya resmî adıyla Moldova Cumhuriyeti, Doğu Avrupa’da yer alan Ukrayna ile Romanya arasında kalan bir ülkedir. Başkenti Kişinev’dir. 1991 yılında SSCB’nin dağılmasının ardından bağımsızlığını kazanmıştır.

Moldova Google haritasından ulaşmak için tıklayın.

Moldova Nakliye Hizmetleri

Moldova Nakliye

Moldova nakliye hizmetleri, karayolu taşımacılık ağları ile gerçekleştirilen bir hizmettir. Bu alandan faydalanırken, işinde disiplinli ve gerekli tüm belgelere sahip bir firma ile çalışmak gerekir. Saygınlar Nakliyat, taşımacılık alanında gerekli olan tüm belgelere sahip bir firmadır. Kendine ait özmal araçları ile Moldova nakliye hizmetlerini müşterilerine hem uygun fiyatlarla hem de taahhüt edilen zamanda ulaştırma potansiyeli ile çalışmaktadır. Tüm taşımacılık hizmetlerimizde olduğu gibi Moldova nakliyat hizmetlerinde de CMR sigorta güvencesi ile mallarınızı taşımaktayız. ISO 9001 kalite yönergelerine uygun şekilde faaliyet sürdüren firmamız, beklediğinizden çok daha fazlasını elde edebileceğiniz bir adrestir.

Ukrayna nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın

Moldova Nakliye Firmaları

Uluslararası taşımacılık hizmeti sağlayan birçok firma bulunmaktadır. Türkiye’den Avrupa, Asya ve Ortadoğu ülkelerine taşımacılık hizmeti sağlayan firmalar hizmet sağlarken müşterilerinin memnun kalmasını sağlamak adına çalışmalarını düzenli şekilde yapmak zorundadırlar. Ancak maalesef her sektörde olduğu gibi nakliye sektöründe de kötü niyetli firmalar olabiliyor. Saygınlar Nakliyat, yılların deneyimi ile Hatay merkezli olarak Türkiye’nin birçok noktasında oluşturduğu lojistikleri ile dünyanın birçok yerine nakliye hizmeti sağlayan bir firmadır. Moldova nakliye firmaları arasında güven kazanmayı başarmış ve sunduğu hizmetleri ile itibarlı bir isim haline gelmiş firmamız, taşımacılıkta deneyimli kadrosu ile müşterilerinin memnun kalmasını başarmaktadır.

Moldova Nakliyat’ta Güvenin Adresi: Saygınlar Nakliyat

moldova nakliyat

Firmamızı geliştirmek ve müşterilerimize daha kaliteli hizmet sağlamak amacıyla bünyemizde sürekli olarak yeniliklere gitmeye devam ediyoruz. Moldova nakliyat hizmetlerinde güvenin adresi haline gelen firmamız, birçok taşımacılık hizmetinde müşterilerini memnun etmek adına çalışmalarını en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz Moldova nakliye hizmetlerimiz şunlardır;

Moldova Komple Taşımacılık

Kuru yük taşımacılığı ve ağır sanayi taşımacılığında sektörün lider ismi olmayı başaran firmamız, Moldova komple taşımacılık alanında kendi öz mal araçları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Kalite, güven ve uygun fiyatın adresi olarak kendinden söz ettiren firmamız, her şeyden önce taahhüt edilen zamanda yüklerin adrese ulaşabilmesi konusunda üzerine düşenin en iyisini yapmaktadır. Moldova karayolu taşımacılık ağında sunduğu geniş yelpazeli hizmetleri ile sektörün en çok tercih edilen adresi firmamız, aradığınızdan çok daha fazlasını en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz bir adrestir.

Romanya nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Moldova Parsiyel Taşımacılık

Nakliye sektörünün en dikkat çeken ve en çok üzerinde durulması gereken hizmetlerinin başında parsiyel taşımacılık gelir. Parsiyel taşımacılık, komple yük taşımacılığına göre çok daha fazla dikkat ve özveri gerektiren bir hizmettir. Bu alanda müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizde “kusursuzluk” ilkesine dikkat ederek çalışıyoruz. Moldova parsiyel taşımacılık hizmetinde aradığınız hizmet kalitesinden çok daha fazlasına bizimle ulaşarak yüklerinizin emin bir şekilde varış noktasına ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Moldova Frigo Nakliye

Soğuk zincir taşımacılığı da denilen frigolu taşımacılık, ürünlerin soğuk kalma özelliğine göre özel olarak ayarlanan frigolu dorselerle yapılan biz işlemdir. Saygınlar Nakliyat olarak bünyemizde barındırdığımız araçlarımızla gerçekleştirmekteyiz. Araçlarımız; Isı hassasiyeti olmayan paketlerde 18 °C ve üstünde; çikolata, yumurta ve unlu mamullerin 15 °C ile 18 °C arası serinlikte; beyaz et, kırmızı et, sebze ve meyvelerin 4 °C ile 8 °C arası soğuklukta; dondurma ve dondurulmuş et, meyve ve sebze ürünlerinin -18 °C ile -26  °C arası donduruculukta muhafaza edebilecek özelliklere sahiptir. Tüm bu özellikler sayesinde taşımacılık hizmetlerinde beklediğinizden çok daha yüksek sonuçlarla verimli bir hizmet alacaksınız.

Türkiye Moldova Arası Taşımacılık Hizmeti

Türkiye Moldova Arası Taşımacılık

Uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan firmamız Saygınlar Nakliyat, Doğu Avrupa’da yer alan Moldova’ya da taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Türkiye Moldova arası taşımacılık hizmetinde aradığınızdan çok daha fazlasını bir arada bulabileceğiniz firmamız, CMR sigortası güvencesi ile tüm yüklerinizi güven içinde adresine teslim etmektedir. Alanında yakaladığı başarı ve müşterilerine verdiği güven ile sektörün referans belirleyici isimlerinden biri haline gelen Saygınlar Nakliyat ile aradığınız hizmetleri en kaliteli şekilde elde edeceksiniz. Türkiye Moldova arası nakliye hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için çağrı merkezi iletişim bilgilerinden firmamıza ulaşabilirsiniz.

Moldova Nakliye Süresi

Hizmette sınır tanımadan çalışmaya devam eden Saygınlar Nakliyat, müşterilerinin yüklerini zamanında ulaştırmak adına farklı alternatifler sunmaktadır. Moldova nakliyat transit süresi 4 gün sürmektedir. Kapıkule’de başlayan gümrükleme işlemlerinden sonra Bulgaristan, Romanya ve buradan Moldova ulaşmaktayız. Hava ve yol durumunun aksilik çıkartabileceği durumlarda öncesinden müşterilerimizi bilgilendirerek gerekli önlemleri almaları konusunda uyarıyoruz. Moldova nakliye süresi Roro ile 7 gün transit süre, Ukrayna üzeri gidiyoruz, müşteri talebine göre değişmektedir.

Rusya nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

Moldova Nakliye Güzergahları

Hizmetlerimizin daha kaliteli şekilde yürümesini sağlamak ve müşterilerimize kaliteli bir deneyim sunmak için Moldova nakliye güzergahlarımızı genişletmeye devam ediyoruz. Hali hazırda hizmet verdiğimiz bölgeler ise şunlardır;

Anenii Noi Bălţi Basarabeasca Biruinţa Briceni
Bucovăţ Cahul Călăraşi Camenca Cantemir
Căuşeni Ceadîr-Lunga Kişinev Donduşeni Edineţ
Făleşti Glodeni Nisporeni Rezina Rîbniţa
Sîngerei Şoldăneşti Talmaz Taraclia Teleneşti
Vatra Vulcăneşti Dubăsari Drochia Frunză

Moldova Nakliye Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Moldova nakliye hizmeti nasıl alabilirim?

Moldova nakliye hizmeti almak için mail adresimizden veya Whatsapp numaramız üzerinden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Moldova Nakliye Firmaları Hangileridir?

Moldova nakliye firmaları arasında bilinirlik kazanan ve sunduğu güven ile en çok tercih edilen Saygınlar Nakliyat, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan isimdir.

Moldova Nakliye nereden gidiyor?

Kapıkule, Bulgaristan, Romanya ve Moldova şeklinde gidiyoruz. Roro ile 7 gün transit süre, ukrayna üzeri gidiyoruz, müşteri talebine göre değişmektedir.

Moldova nakliye fiyatı ne kadar?

Moldova nakliye fiyatı, yüklerin ölçüsüne, gideceği noktaya göre değişir. Detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.