İsrail Nakliye

05.12.2019
İsrail Nakliye

Türkiye – İsrail arası ticaret hacmi her zaman yoğun olmuştur. İsrail nakliye konusunda uzman ekibimiz ile birlikte taşıma işlemlerinizi profesyonelce gerçekleştirmekteyiz. Türkiye ve İsrail arasında ihraç edilen başlıca ürünler; binek otomobilleri, demir çelik ürünleri, izole edilmiş kablo ve tellerdir. İthal edilen başlıca ürünler ise; petrol yağları, propilen polimerler, elektrik enerjisi üretim gruplarıdır. Bu yoğunluğun planlı şekilde ilerlemesi için en iyi lojistik çözümleri sunan firma ile çalışmanız gerekir. İsrail nakliye çalışmaları yapan firmalar arasında İSO 9001 Belgesine sahip C2 Belgeli, Marka Tescil Belgesine sahip kurumsal çalışmalarıyla sağlam yük teslimat hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat her zaman yanınızdadır.

Türkiye’den ihracat yüklerinin İsrail karayolu nakliye çalışmalarını uzman ekibiyle gerçekleştiren Saygınlar, müşterilerin taleplerine uygun belirlenen tarihte teslimatı ön gören çözümler sunar.

İsrail’e Karayolu Taşımacılık

israil nakliye

İstanbul, Mersin, İzmir Bölgelerinden İsrail Haifa Limanına Avrupa ve Amerika’dan gelen yükleri transit aktarma ile gerçekleştiririz. Bu operasyonel süreci uzman ekibimiz doğru şekilde yönetir. İsrail’de gerekli olan Belgeleri organize eder; hangi belgeler gerekli ise tarafınızı bilgilendirirler. Karayolu taşımacılığı Mersin Limanı çıkışlı RORO Gemisiyle – Haifa / İsrail limanına teslim ederiz. Bu süreçlerin hızlı ve doğru ilerlemesi için ekibimiz tüm gayreti ile doğru zamanda doğru yerde işleri takip eder ve sonuçlandırır. İsrail Güzergahı: İstanbul’dan yükleyen bir aracımız Sakarya – Düzce – Bolu – Ankara – Aksaray – Mersin Limanı RORO – Haifa Limanı varıştır.

İsrail Nakliye’de Hizmetlerimiz

israil nakliye

 • Proje Taşımacılığı – Lowbed – Ağır Nakliye Teslimatları
 • Haftalık Ambarlı Liman’dan Parsiyel Servis
 • Full TIR Taşımacılığı (Karayolu + RORO)
 • Tek Yön Servis Hizmeti ile Lowbed, Silobaz, Tanker, İş Makinası Taşıması

İsrail Lojistik Çalışmalarımız

israil nakliye

Saygınlar Nakliyat, İSO 9001 kalite standartlarına uygun şekilde proje taşımacılığı, ağır nakliye taşımacılığı ve buna uygun özel lowbed araçlarımızla İsrail nakliye hizmeti sağlıyoruz. Frigofik araç seçeneklerimiz ve tenteli araç filomuz ile kuru yüklerinizi güvenle teslim noktalarına ulaştırıyoruz Nakliyesinin gerçekleştirilmesini istediğiniz ithalat ve ihracat yüklerinizin İsrail’e nakliyesini deneyimli ekibimiz ve donanımla araçlarımız veya deniz yolu taşımacılığı ile gerçekleştirmekteyiz. Uzun yıllardır faaliyette olan İsrail Lojistik alanında uzmanlaşan firmamız, İsrail’in tüm bölgelerine lojistik hizmet sağlamaktadır. Alanında uzman kadromuz ve operasyon ekibimiz ile birlikte Uluslararası Nakliyat ve Lojistik hizmetini en hızlı, en güvenli, hasarsız ve sağlıklı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

İsrail Nakliye Hizmetleri Güncel Bilgiler

israil nakliye

Kontrollu şekilde ilerleyen İsrail nakliye araçları ve şoförleri covid-19 tedbirlerine uygun çalışmaktadır. Aynı şekilde gelen İsrail plakalı araçlar ve şoförleri de Türkiye’ye kontrollü şekilde alınmaya başlamıştır. Bu süreci, ekibini ve sizi önemseyen Saygınlar Nakliyat, gerekli koşullarda ekibimizin koruyucu giysi ve kullanacağı ekipmanlar ile riskini ve sorunu en aza indirerek çalışmaktadır. İsrail nakliye işlemlerinde kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ürdün nakliye hakkında bilgi almak için tıklayın.

İsrail Nakliyat

Nakliyat, yüklerin belirli bir noktadan başka bir noktaya taşınma işlemine verilen isimdir. Bu sektör, yurtiçi ve yurtdışı olarak iki farklı hizmet sağlar. Saygınlar Nakliyat, 11 yıllık deneyim ve tecrübesiyle uluslararası taşımacılık alanında aktif olarak hizmet veren kurumsal bir firmadır. Nakliye hizmeti sunan firmamız, müşterilerine taahhüt ettiği üzere işlemlerinizin ve yüklerinizin sorunsuz, güvenilir bir şekilde teslimatını gerçekleştirir.

İsrail nakliye hizmetinde birlikte çalışmalarımızı sürdürdüğümüz profesyonel ekibimiz yılların deneyimi ile müşterilerimizin ihtiyacı olan her konuda gerekli desteği sağlamaktadır. Sunmuş olduğu hizmet kapsamında gümrük işlemleri, yetki belgeleri, tüm evrak işlemleri ve ekstra servis hizmetleri sırasında gerekli olan tüm detaylar ile hassasiyetle ilgilenmektedir. Müşterilerimizin nakliye sırasında herhangi bir sorun ile karşılaşmamaları için doğru planlama ve pratik çözümlerimizle her zaman yanınızdayız.

İsrail Nakliye Güzergahı

Teknolojiyi en üst seviyede tutan ve her zaman inovatif bakış açısıyla teknolojik altyapıya önemli yatırımlar yapan Saygınlar Nakliyat, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak en efektif taşımacılık modellerini kullanarak hizmet vermektedir. Genç ve dinamik lowbed araç filomuz ile ağır nakliyat hizmeti sağlıyoruz.

Firmamız geniş acente ağı sayesinde ise dünyanın birçok farklı bölgesine denizyolu konteyner taşımacılığı ile limandan limana, kapıdan kapıya taşımacılık ve kapıdan limana çözümler sunmaktadır. Mühendislik gerektiren ve coğrafi konumu dolayısıyla ulaşılması en güç bölgelere proje taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Türkiye’nin İstanbul şehrinden yükleme yapan tırların güzergahı: İstanbul – Gebze – Sakarya – Bolu – Ankara – Aksaray – Mersin Limanı – Haifa / İsrail Limanı şeklindedir. İsrail nakliye hizmeti sunduğumuz bazı şehirler:

Kudüs

Rehovot

Herzliya

Tel Aviv

Holon

Rişon Letsiyon

Hayfa

Aşdod

Safed

Eylat

Aşkelon

Ramat Gan

Nasıra

Bat Yam

Hadera

Akka

Petah Tikva

Bney Brak

Beerşeba

Yafa

Nehariya

Netanya

Ramia

Raanana

 

İsrail Nakliye Süreleri

Saygınlar Nakliyat olarak, alanında uzman kadrosu ile birlikte sizlere özel planlar oluşturmaktayız ve sürenin doğru kullanılması ile hem firmamızın hem de müşterilerimizin zamandan tasarruf etmesini sağlıyoruz. İsrail nakliye süresi 4-6 gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda taşınan yükün veya eşyanın cinsine, tercih edilen taşıma yöntemine, yüklerin taşınacağı bölgeye, hava şartlarına, gümrük ve evrak gibi ekstra işlemlere göre süre değişiklik gösterebilmektedir. İsrail nakliye süresinde detaylı bilgi almak için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İsrail Nakliye Fiyatları

Firmamız, müşterilerimize kaliteli hizmet sunarken aynı zamanda müşteri memnuniyetlerini yakalamak adına fiyat belirleme konusunda da sizlere avantajlar sunmaktadır. Taşımacılık sektöründe gerekli tüm belgelere sahip olan şoförlerimiz, gümrük noktalarına hakim ve istenen evrakların kısa sürede hazırlanması için tecrübeli ekibimiz sizlere gerekli desteği sağlamaktadır.

İsrail nakliye hizmetlerinde fiyatlandırma konusu ihtiyaçlarınıza ve isteklerinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Yükünüzün veya malzemenizin cinsi, malzemenin ambalaj şekli ve taşıma ölçüleri, malzemenin fatura bedeli, yükleme tarifi, malzemenin nasıl yerleştirilebileceği, malzemenin yükleme adresi, yükleme gümrüğü ve teslim adresi ve başka özellikler var ise belirtilerek net bir fiyat almanız mümkün. İsrail nakliye fiyatları hakkında detaylı ve net bilgilere ulaşmak için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İsrail Parsiyel Nakliye

Parsiyel taşımacılık, kelime anlamı itibariyle tüm olmayan, parça anlamına gelmektedir. Aynı güzergahta bulunan birbirinden farklı müşterilerin ve birbirinden farklı yüklerin aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma lojistiğine parsiyel taşımacılık denir. Firmamız, Türkiye – İsrail arasında ithalat ve ihracat olarak karşılıklı, komple ve parsiyel taşımacılık hizmetini sorunsuz hizmet sağlamaktadır. İsrail ile gerçekleştirdiğimiz güçlü işbirlikleri ile yüklerinizi tam zamanında ve eksiksiz teslimatını gerçekleştiriyoruz. Düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz İsrail parsiyel nakliye hizmetlerinin yanı sıra İsrail’e komple taşımacılık ve ağır taşımacılık hizmetleri de sunmaktayız. Parsiyel taşımacılık türleri ise:

Karayolu: En sık tercih edilen nakliye türüdür. Kara araçları kullanılarak RUT planlamasına uygun şekilde dağıtım yapılır. Yükleme işlemi kapıdan veya depodan yapılır.

Havayolu: Genellikle parsiyel kargoların taşımaları yapılır. Yükleme işlemi havalimanında veya havaalanında yapılmaktadır. 

Denizyolu: Konteyner ve açık yük olarak iki farklı taşıma seçeneği vardır. Türkiye’de limanlardan gümrüklü olarak gemiler parsiyel yükleri yüklerler.

Demiryolu:  Genellikle tercih edilmeyen bir yöntemdir. Vagonun bir kısmını kiralama ile taşıma maliyeti oluşturulur ve sevkiyatlar bu şekilde gerçekleşir.

İsrail Frigo Nakliye

Frigo nakliye, 18 °C ile -26 °C’ye kadar ayarlanabilir soğutucuları bulunan donanımlı araçlarla yapılan taşıma işlemlerine frigo taşımacılık denir. Soğuk taşımacılık, soğuk gıda taşımacılığı, soğuk zincir taşıma ve iklim kontrollü taşıma gibi isimlerle de ifade edilmektedir. Dolayısıyla hassasiyet ve titizlik isteyen frigo nakliye işlemlerinde her zaman müşteri odaklı çalışmaktayız.

İthalat ve ihracattaki gıda ve dondurulmuş ürünlerinizi mega tenteli araçlarımızın yanı sıra soğutuculu frigo araçlarımızla istediğiniz derecede ve sizin takibinizde taşınmasını ve teslimatını gerçekleştirmekteyiz. Türkiye – İsrail arasında karşılıklı olarak düzenli tekstil, beyaz eşya, kimyasal madde, medikal malzeme, ağır sanayi ürünleri, otomotiv, gıda ürünleri, yapı ve inşaat ürünleri, mobilya, makine, demir-çelik ürünlerinin ihracat ve ithalat taşımalarını gerçekleştirmekteyiz.

İsrail Ağır Yük Nakliye

Teknik olarak normal kamyon veya tırlarla taşınamayacak büyüklük ve ağırlıktaki yüklerin taşınma işlemlerine ağır yük taşımacılığı denir. Bu taşınma işlemini seçerken firma tercihinde özen göstermeniz gerekmektedir. Taşımacılık sektörünün en özel kategorilerinden biri olan ve yoğun mühendislik bilgisi gerektiren yöntemdir. Firmamız İsrail’e nakliye hizmetini, donanımlı vasıtaları ve pratik çözümleri ile birçok projede görev almış ve başarılı sonuçlar elde etmiştir.

İsrail’e ağır yük nakliye hizmetini eğitimli ve deneyimli uzman şoförlerimizle eksiksiz gerçekleştirmekteyiz. İsrail nakliye işlemlerinde yüke göre araç ve dorse değişimi yapan firmamız, taşıma güzergahı ile ilgili gerekli tüm önlemleri almaktadır. İsrail’e nakliye hizmeti gerçekleştirilmeden önce görevli personellerimiz tarafından güzergahın kontrolü yapılmaktadır ve verilen bilgilere göre harekete geçilmektedir. İsrail ağır yük taşımacılığında firmamız, alanında uzman ve deneyimli kadrosu, geniş ve genç araç filosu, İSO 9001 kalite belgesi ve CMR sigorta ayrıcalığı ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Neden Saygınlar Nakliyat?

Uluslararası Nakliyat ve Lojistik hizmetleri sunan firmamız, sektörde uzun yıllardan beridir hizmet vermektedir ve sektörün referans belirleyici isimlerinden biridir. Müşteri memnuniyetini esas alan Saygınlar Nakliyat, tüm çalışmalarınızı zamanında ve eksik bir şekilde taahhüt edilen vakitte yüklerin teslim edilmesini, uygun navlun avantajları, ISO 9001 kalite standartlarına uygun taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

 1. Tüm nakliye çalışmalarımızı CMR Sigorta güvencesi ile gerçekleştirerek müşterilerimize güvenilir hizmetler sunarız,
 2. İSO 9001 Belgesi’ne sahip olan firmamız, müşterilerine üstün kalite hizmetler sunar,
 3. İsrail nakliye hizmetlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirdiğimiz gibi aynı zamanda belirlenen süre içerisinde çıkış noktasından varış noktasına ulaştırırız,
 4. İhracat ve ithalat alanında yaptığımız çalışmalarda müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde analiz ederek en doğru çözümleri sunan bir firmayız,
 5. Nakliye çalışmalarımızda tüm evrak desteğini sağlarız,
 6. İsrail nakliye işlemlerinde düzenli olarak yük ve evrak desteği sağlarız,
 7. Eğitimli şoförlere ve genç araç filosuna sahibiz,
 8. Kuruluşumuzun ilk yılından bu yana verdiğimiz hizmetlerden edindiğimiz deneyim ve tecrübelerin ışığında güvenilir ve üstün kalite hizmetler sunarız,
 9. Nakliye alanında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarında öncü firmayız,
 10. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda doğru bir şekilde organize oluruz,
 11. Uzman saha ekibimiz ile nakliye alanında etkin çözümler sunarız.