İsrail Nakliye

05.12.2019
İsrail Nakliye

Türkiye – İsrail arası ticaret hacmi her zaman yoğun olmuştur. Bu yoğunluğun planlı şekilde ilerlemesi için en iyi lojistik çözümleri sunan firma ile çalışmanız gerekir. İsrail nakliye çalışmaları yapan firmalar arasında İSO 9001 Belgesine sahip C2 Belgeli, Marka Tescil Belgesine sahip kurumsal çalışmalarıyla sağlam yük teslimat hizmeti sunan Saygınlar Nakliyat her zaman yanınızdadır.

Türkiye’den ihracat yüklerinin İsrail karayolu nakliye çalışmalarını uzman ekibiyle gerçekleştiren Saygınlar, müşterilerin taleplerine uygun belirlenen tarihte teslimatı ön gören çözümler sunar.

İsrail’e Karayolu Taşımacılık

İstanbul, Mersin, İzmir Bölgelerinden İsrail Haifa Limanına Avrupa ve Amerika’dan gelen yükleri transit aktarma ile gerçekleştiririz. Bu operasyonel süreci uzman ekibimiz doğru şekilde yönetir. İsrail’de gerekli olan Belgeleri organize eder; hangi belgeler gerekli ise tarafınızı bilgilendirirler. Karayolu taşımacılığı Mersin Limanı çıkışlı RORO Gemisiyle – Haifa / İsrail limanına teslim ederiz. Bu süreçlerin hızlı ve doğru ilerlemesi için ekibimiz tüm gayreti ile doğru zamanda doğru yerde işleri takip eder ve sonuçlandırır.

İsrail Güzergahı: İstanbul’dan yükleyen bir aracımız Sakarya – Düzce – Bolu – Ankara – Aksaray – Mersin Limanı RORO – Haifa Limanı varıştır.

İsrail Nakliye’de Hizmetlerimiz

  • Proje Taşımacılığı – Lowbed – Ağır Nakliye Teslimatları
  • Haftalık Ambarlı Liman’dan Parsiyel Servis
  • Full TIR Taşımacılığı (Karayolu + RORO)
  • Tek Yön Servis Hizmeti ile Lowbed, Silobaz, Tanker, İş Makinası Taşıması

İsrail Karayolu Nakliyesi Hizmet Bölgeleri

İsrail’in Haifa Limanı’na gelen ürünleriniz TIR dorsesi şeklinde limana varış yapar. Limanda gümrük ithalat vergisi, gümrük işlemleri ve liman masraflarını ödeyen alıcı; talep ederse Firmamızdan çekici hizmeti talep edebilir. Firmamız varış noktasına göre çekici fiyatını acenteden oluşturarak tarafınıza fiyatı iletir. İşleme onay vermeniz halinde İsrail’in Akkaai, Afula, Arad, Arielb, Aşdod, Aşkelon, Baqa-Jatt, Bat Yam, Beerşebae, Beit She’anf, Beit Shemeshg, Beitar Illit, Bnei Brakh, Dimona, Eilatj, El’ad, Giv’atayim, Giv’at Shmuel, Hadera, Hayfa, Herzliyak, Hod HaSharon, Holon, Karmiell, Kafr Qasimm, Kfar Sabao, Kiryat Atap, Kiryat Bialikq, Kiryat Gatr, Kiryat Malakhis, Kiryat Motzkint, Kiryat Onou, Kiryat Shmonav, Kiryat Yamw, Lod, Ma’ale Adumim, Ma’alot-Tarshiha, Migdal HaEmekx, Modi’in Illit, Modi’in-Maccabim-Re’uty, Nahariyaz, Nazareth, Nazareth Illitaa, Nesher, Ness Zionaab, Netanya, Netivot, Ofakimac, Or Akivaad, Or Yehuda, Petah Tikvaae, Qalansawe, Ra’anana, Rahat, Ramat Gan, Ramat HaSharon, Ramla, Rehovot, Rishon LeZionaf, Rosh HaAyin, Safedag, Sakhnin, Sderotah, Shefa-‘Amr (Shfar’am)ai, Tamra, Tayibe, Tel Avivaj, Tiberias, Tira, Tirat Carmelak, Umm al-Fahm, Yavne, Yehud-Monosson, Yokneam Bölgelerine taşıma yapmaktayız.