Belçika Nakliye

19.01.2021
Belçika Nakliye

Belçika nakliye hizmetlerinde yılların birikim ve deneyimine sahip olan Saygınlar Nakliyat ile taşımacılık alanında aradığınız hizmet kalitesinden çok daha fazlasını bulacaksınız. Zamanında teslimat, güvenilir taşımacılık alanında deneyimli şoför kadromuz ile yüklerinizi güven içinde taşıyoruz.

Belçika, ilişkilerimizin yoğun olduğu Avrupa ülkelerinden biridir. Belçika ithalat ve ihracat taşımalarında sorunsuz, hızlı, güvenli, ekonomik taşımacılık ve lojistik hizmeti vermekteyiz. Her geçen gün büyüyen firmamız ile sizlere daha iyi hizmet vermek adına kesintisiz çalışmalar yürütmekteyiz. Belçika nakliyede sağlam altyapımız ve titizliğimizle tercih edilen firma olmaya devam etmekteyiz. Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak kuruluşumuzun ilk yılından bu yana üstün kalite hizmetler sunuyoruz. CMR Sigorta güvencesi ile gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetleriyle yüklerinizi çıkış noktasından varış noktasına kadar hasarsız ve güvenli şekilde ulaştırılır.

Belçika Nakliye Hizmetlerimiz

Belçika Nakliye Hizmetlerimiz

İthalat ve ihracat alanında güvenilir hizmetler veren firmamız, uzman ekip kadromuz ve eğitimli şoförlerimizle nakliye alanındaki tüm beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor. Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak müşterilerimizin avantajlı navlunlardan faydalanmasını sağlıyor ve verdiğimiz üstün kalite hizmetler doğrultusunda müşteri memnuniyetini kazanıyoruz. Kuruluşumuzun ilk yılından bu yana çalıştığımız ülkelerle yaptığımız nakliye hizmetlerimizden memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağımızı iddia ediyoruz.

Yükleme yerinde yükleme gününde hazır olarak bulunan genç araç filomuz ile Belçika’ya sevk edilecek yükler, yükleme sorumlumuz dahilinde gerekli şekilde araçlarımıza yüklenerek yola çıkar. Bu yükleme sırasında uzman ekibimiz tarafından yüklerin sayımı yapılarak eksiksiz ve hatasız bir şekilde tüm malzemeler yola çıkar. Yüklerinizin gümrüğe teslimi sırasında şoförlere evrak teslimi yapılır ve daha sonra da gümrüğe giriş yapan araçlardaki yükler yetkili gümrükçü tarafından gümrüklenir. Kapama tır tescili, firmamız bünyesinde çalışan görevliler tarafından tescillendikten sonra Türkiye – Belçika güzergahında yola çıkar. Nakliye alanında güvenilir bir iş ortağı arıyorsanız Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Yükleriniz tüm evrak desteği ile çıkış noktasından varış noktasına kadar güvenilir bir şekilde ulaştırılır.

Azerbaycan Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Belçika Nakliye Güzergahı

Belçika Nakliye Güzergahı

Belçika nakliye alanında verdiğimiz üstün kalite hizmetlerden yararlanarak memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya hazırız. Türkiye’den nakliye edilecek ihracat yükleri, Belçika karayolu nakliye güzergahı üzerinden uzman ekip kadrosu ile nakliye eden Saygınlar Nakliyat, nakliye alanında etkin çözümler sunan ve her zaman müşteri memnuniyetini ön plana alarak hizmet veren bir firmadır. Belçika nakliye alanında uzun yıllara dayanan tecrübemizle sektörde ön firmalardan olan Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firmamız, Belçika karayolu nakliye güzergahı üzerinden nakliye edilen yüklerinizi hasarsız ve güvenilir bir şekilde son alıcıya kadar ulaştırır. CMR Sigorta güvencesi ile sunduğumuz güvenilir hizmetler doğrultusunda yüklerinizi belirlenen zaman dilimi içerisinde varış noktasına ulaştırıyoruz. Yüklerinizi nakliye ettiğimiz Belçika nakliye güzergahı şöyledir;

Almanya – Birleşik Krallık – Fransa – İtalya – Avusturya – Polonya – İspanya – İsveç – Çek Cumhuriyeti – Romanya

Özbekistan Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Belçika’da Verdiğimiz Nakliye Hizmetleri:

 • Kapıdan Kapıya Taşımalar
 • Komple ve Düzenli Parsiyel Yüklemeler
 • Fuar ve Proje Yüklemeleri
 • Gabari Dışı Taşımalar
 • Lowbed Taşımalar
 • Frigo taşımacılık
 • Belçika Gümrükleme Hizmetleri

Belçika Parsiyel Nakliye

Parsiyel taşımacılık, tam kapasite taşımacılık hizmetlerinden daha farklı ve daha dikkat etmeyi gerektiren bir süreçtir. Aracın ayarlanması, müşterinin taşıttırmak istediği yüklerin güvenilir bir şekilde yüklenmesi gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir. Bu da kendi başına uzmanlık gerektiren bir alandır. Saygınlar Nakliyat, 11 yıllık deneyimi ile Belçika parsiyel taşımacılık alanında müşterilerini memnun etmeye devam ediyor. Sunduğumuz çözümler ve sonuç odaklı çalışmalarımız sayesinde müşterilerimizin nakliye alanında aradıkları hizmetleri en iyi şekilde sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Belçika Parsiyel Taşımacılıkta Doğru Adres: Saygınlar Nakliyat

Saygınlar Nakliyat, hizmete başladığı günden bu yana müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmetlerinin kaliteli olması için gerekli tüm çalışmaları yapmaktadır. Araçların zamanında bakımı, şoförlerin eğitimi, yol bilgileri hakkında güncel bilgiler gibi tüm önemli konularda gerekli eğitime sahip olan ve eğitim almaya devam eden ekibimiz, Belçika parsiyel taşımacılıkta doğru adres olmayı başarıyor. Yüklerinizin emin ellerde ulaşması gereken noktaya en kısa sürede varması için doğru yerdesiniz.

Belçika Parsiyel Taşımacılık Nasıl İşler?

Belçika parsiyel taşımacılık hizmetlerinde, müşterilerimizin yüklerine göre aracımızı bölüyoruz. Bunun için öncelikle müşterimizin yük miktarını netliğe kavuşturuyoruz. Daha sonra araçlarımızı yükleyerek geçiş güzergahları üzerinden, gümrükleme bölgelerine gelerek her müşterimiz için ayrı bir belge aldıktan sonra varış noktasına ulaşıyoruz. Belçika parsiyel taşımacılık alanında güvenilir hizmet sunan Saygınlar Nakliyat ile yükleriniz emin ellerde…

Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak nakliye alanında uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz neticesinde Türkiye’den Belçika’ya gönderilecek tüm ithalat ve ihracat yüklerinizi hasarsız ve güvenilir bir şekilde taşıyoruz. Kuruluşumuzun ilk yılından bu yana verdiğimiz hizmetlerde müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek tüm avantajlı fırsatlardan yararlanmalarını sağlıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön plana alarak verdiğimiz parsiyel taşımacılık hizmetlerimizle uygun navlun avantajı sunuyoruz. Düzenli olarak yaptığımız parsiyel nakliye hizmetlerimiz süresince mesai günlerinde düzenli olarak araçların konumu ve yüklerinizin durumu hakkında bilgilendirilirsiniz.

Müşterilerimizle devamlı olarak iletişim halinde olarak nakliye alanında etkin çözümler sunan bir firmayız. Güvenilir bir iş ortağı araşıyında olan müşterilerimiz için Saygınlar Nakliyat her zaman hizmet vermeye hazırdır.

Parsiyel taşımacılıkta genç araç filomuz, uzman ekibimiz ve eğitimli şoförlerimiz ile aynı güzergah üzerindeki müşterilerimizin parça yüklerini aynı araçlar ile taşıyarak daha uygun fiyatlardan faydalanmalarını sağlıyoruz. Türkiye çıkışlı ihracat yüklerinizi Belçika’ya güvenli bir şekilde nakliye eder ve belirlenen gün içerisinde varış noktasına ulaştırırız. CMR Sigorta güvencesi ile yüklerinizin hasarsız ve güvenilir bir şekilde ulaştırılır. Her türlü yüklerinizi nakliye eden Saygınlar Nakliyat, hizmetlerimizden memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya hazırdır.

Fransa Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Belçika Nakliye Hizmetlerinde Saygınlar Avantajları

Belçika Nakliye Hizmetlerinde Saygınlar Avantajları

Güvenli taşımacılıkta bir marka haline gelen Saygınlar Nakliye, Avrupa ülkelerinin birçoğunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Türkiye Belçika nakliye hizmetlerimizle müşterilerimizin yüklerini güven içinde taşıyoruz. Taahhüt edilen zamanda yüklerin güven içinde yetiştirilmesi, hizmetlerde kusursuzluk ilkesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığımız çalışmalarımız neticesinde beklentilerin çok daha ötesinde kaliteli hizmetlerin oluşmasını sağlıyoruz. Türkiye’den saat 08.00-17.00 saatleri arasında belirlenen güzergahlar üzerinden seyreden şoförlerimiz, yasal olarak belirlenen Türkiye-Belçika nakliye güzergahı üzerinden varış noktasına ulaşmaktadır.

Türkiye – Belçika Transit Süreleri

Hizmette “sınırsızlık” müşteri memnuniyetinde deneyime sahip olan Saygınlar Nakliyat, transit süreleri noktasında yasal olarak belirlenen sürelere uymaktadır. Türkiye’deki çıkış noktalarında gerekli işlemler tamamlandıktan sonra gümrük alanına, buradan gerekli izinler ve belgeler alındıktan sonra Avrupa Karayolunu kullanan firmamız, taahhüt edilen sürede ulaşım noktasına varmaktadır. Ancak transit süreleri; yol durumuna, hava durumuna ve bazı doğal olaylara bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Türkiye – Belçika Karayolu Taşımacılığı

Saygınlar Nakliyat olarak Belçika’ya TIR ile karayolu taşıma sağlamaktayız. Müşteri hizmet desteği ve müşteri memnuniyeti adına düzenli bilgilendirme servisleriyle yükünüzün nerede olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz. 11 yıllık deneyim ve tecrübesiyle Saygınlar Nakliye ürünlerinizin, eşyalarınızın, malınızın başına herhangi bir iş gelmeden garanti kapsamında taşıma işlemini gerçekleştirerek paketleme konusundaki hassasiyetimizle beraber sizlere hizmet vermekteyiz.

Türkiye Belçika Komple Taşımacılık

Saygınlar Nakliyat, hizmet alanında en başarılı ve referans belirleyici isimlerden biri olmaya devam ediyor. Nakliye sektörünün önemli bir kategorisi olan komple taşımacılık alanında da müşterilerini memnun etmeyi başaran firmamız, Belçika komple taşımacılık alanında sunduğu hizmetleri ile müşteri memnuniyetini yakalamayı başarmıştır.

Komple Taşımacılık Nedir?

Komple taşımacılık; müşterinin yüklerinin fazla olduğu durumlarda; bir veya birden fazla aracın tek bir müşteriye tahsis edilmesidir.

Türkiye – Belçika Frigo Taşımacılık

“Frigo taşımacılık” ya da diğer adıyla “soğuk gıda taşımacılığı”, -26 derecede özel olarak tasarlanan taşıma araçlarıyla taze ve dondurulmuş gıda taşımacılığı hizmetlerine verilen isimdir. Yol güzergahının uzun olmasına bağlı olarak araçların sürekli olarak kontrol edilmesi, bu taşımacılık tipinde önemlidir. Saygınlar Nakliyat, frigo taşımacılık alanında sahip olduğu deneyim ve birikimi ile müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet sunmaya devam etmektedir. Türkiye Belçika frigo taşımacılık alanında aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz firmamız ile yüklerinizin güvenilir bir şekilde ulaşması gereken noktaya hem kısa sürede hem de güvenilir bir biçimde ulaşmasını bizimle sağlayabilirsiniz.

Türkiye nakliye sektöründe önde gelen firmalardan olan Saygınlar Nakliyat, parsiyel taşımacılık, komple taşımacılık, ağır yük taşımacılığı gibi alanlarda üstün kalite hizmetler sunar. Uluslararası alanda verdiğimiz lojistik hizmetler ile memnun bıraktığımız binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılarız. Güvenilir, saygın ve sektörün referans belirleyici isimlerinden olan Saygınlar Nakliyat, taahhüt edilen zaman dilimi içerisinde her türlü yüklerinizi güvenilir bir şekilde son alıcıya kadar ulaştırır. Gabari dışı taşımacılık, ağır nakliye, parsiyel, komple, frigo ve proje taşımacılığı gibi çeşitli hizmetlerimizle her geçen gün daha da büyüyen firmamız bünyesinde çalışan uzman ekibimiz ile nakliye alanındaki tüm beklentilerinizi tam anlamıyla karşılıyoruz. Her türlü yüklerinizi genç araç filomuz, eğitimli şoförlerimiz ve tüm evrak desteğimizle güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Belçika nakliye alanında Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firmamızı tercih ederek şu avantajlı hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz;

 1. Düzenli olarak araç konum gönderimi,
 2. Zamanında teslim avantajı,
 3. İhracat yüklemelerinizde frigo, tenteli komple taşımacılık,
 4. Belçika ihracat parsiyel taşımacılık çözümlerimizde kuru yük taşımacılığı hizmetleri,
 5. İthalat yüklemelerinizde frigo ve tenteli kuru yük taşımacılığı,
 6. Her hafta düzenli şekilde Türkiye’nin İstanbul şehrinden parsiyel çıkışlar,
 7. Belçika ağır nakliyat çözümleri,
 8. Her türlü evrak desteği,
 9. Proje yüklemelerinizi doğru şekilde planlama ve çözümleme,
 10. Genç araç filomuzla güvenilir taşımacılık hizmeti.

Saygınlar Nakliye ile Kendinizi Güvende Hissedin

Uluslararası Nakliye hizmetinde İSO 9001 Kalite Belgesi, C2 Belgesi, Özmal filosu ile sizlere profesyonel hizmet vermeye devam etmekteyiz. Oluşabilecek hasarları teminat altına alabilmek için tüm uluslararasının nakliye işlemlerini CMR sigortası kapsamında bulundurulmaktadır. Profesyonel ve deneyimli ekiplerimizle sizlere hızla büyüyen araç filolarımız, sertifikalarımız, çalışma sistemlerimiz, fiyat bilgilerimiz gibi birçok konuda merak ettikleriniz için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz. Siz bize güvenin biz yapalım.

Belçika Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ağır yük taşımacılığı nedir?

Ağır yük taşımacılığı, normal kamyon ve tırlarla taşınamayan yüklerin lowbed araçlar ile nakliye edilme işlemidir.

Frigo taşımacılık nedir?

Frigo taşımacılık, özel olarak üretilen ısı koruyucu özelliğine sahip araçlarla yapılan nakliye işlemidir.