Belçika Nakliye

Belçika Nakliye

Belçika nakliye hizmetlerinde yılların birikim ve deneyimine sahip olan Saygınlar Nakliyat ile taşımacılık alanında aradığınız hizmet kalitesinden çok daha fazlasını bulacaksınız.

Zamanında teslimat, güvenilir taşımacılık alanında deneyimli şoför kadromuz ile yüklerinizi güven içinde taşıyoruz.

Belçika, ilişkilerimizin yoğun olduğu Avrupa ülkelerinden biridir. Belçika ithalat ve ihracat taşımalarında sorunsuz, hızlı, güvenli, ekonomik taşımacılık ve lojistik hizmeti vermekteyiz.

CMR Sigorta güvencesi ile gerçekleştirdiğimiz nakliye hizmetleriyle yüklerinizi çıkış noktasından varış noktasına kadar hasarsız ve güvenli şekilde ulaştırılır.

İthalat ve ihracat alanında güvenilir hizmetler veren firmamız, uzman ekip kadromuz ve eğitimli şoförlerimizle nakliye alanındaki tüm beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya devam ediyor.

Kuruluşumuzun ilk yılından bu yana çalıştığımız ülkelerle yaptığımız nakliye hizmetlerimizden memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacağımızı iddia ediyoruz.

Yükleme yerinde yükleme gününde hazır olarak bulunan genç araç filomuz ile Belçika’ya sevk edilecek yükler, yükleme sorumlumuz dahilinde gerekli şekilde araçlarımıza yüklenerek yola çıkar.

Bu yükleme sırasında uzman ekibimiz tarafından yüklerin sayımı yapılarak eksiksiz ve hatasız bir şekilde tüm malzemeler yola çıkmaktadır.

Yüklerinizin gümrüğe teslimi sırasında şoförlere evrak teslimi yapılır ve daha sonra da gümrüğe giriş yapan araçlardaki yükler yetkili gümrükçü tarafından gümrüklenir.

Kapama tır tescili, firmamız bünyesinde çalışan görevliler tarafından tescillendikten sonra Türkiye – Belçika güzergahında yola çıkar.

Belçika’da Nakliye Hizmetlerimiz:

 • Kapıdan Kapıya Taşımalar
 • Komple ve Düzenli Parsiyel Yüklemeler
 • Fuar ve Proje Yüklemeleri
 • Gabari Dışı Taşımalar
 • Lowbed Taşımalar
 • Frigo taşımacılık
 • Belçika Gümrükleme Hizmetleri

Belçika Nakliye Fiyatları

Nakliye sektöründe yaşanan son gelişmeler ve yenilikler firmalar arasında hızla öne geçme yarışına neden olmaktadır. Bu nedenle de nakliye firmaları en iyi hizmeti verme, müşteriyi memnun etme yollarını aramaktadırlar.

İhracat navlunları – Mersin > Belçika nakliye fiyatları 4.900euro

İthalat Navlunları – Belçika > Adana nakliye fiyatları 3.400euro olarak baz alınız, 30 iş günü geçerlidir.

Maximum 22 ton.

Transit süre : 5-6 gün.

Mersin, İzmir, Pendik şehirlerinden Roro gemi ile dorselerimiz gitmektedir, İtalya / Trieste limanına oradan karayolu ile Avusturya, Almanya, Belçika şeklinde güzergahımız.

İstanbul > Belçika Frigolu / soğutuculu navlun bedeli.. 5.300euro ( eksi derecede çalışacak ise navlunlar değişir.)

İstanbul – Gent 4.650euro
Ankara – Anvers 4.500euro
İzmir- Brüksel 4.700euro
Mersin – Namur 4.800euro

Firmamız bu anlamda hem kendini geliştiren hem müşteri kitlesini arttırmayı başaran bir firmadır. Her zaman kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir.

Bu çalışmaları yaparken de her zaman olabilecek en uygun fiyatları belirlemeye gayret göstermektedir. Belçika nakliye fiyatları belirlenmesinde saydığımız etkenlerin önemi büyüktür:

 • Yükün teslim alındıktan sonra gideceği yere kadar olan mesafe
 • Taşınacak yükün boyutları,
 • Taşıma işlemleri sırasında kullanılan araçlar
 • Taşıma sırasında kullanılan yolun güzergâhı

Azerbaycan Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

belçika çalışan nakliye firmaları

Belçika Karayolu Nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak Belçika’ya TIR ile karayolu taşıma sağlamaktayız. Müşteri hizmet desteği ve müşteri memnuniyeti adına düzenli bilgilendirme servisleriyle yükünüzün nerede olduğunu kolayca öğrenebilirsiniz.

11 yıllık deneyim ve tecrübesiyle Saygınlar Nakliye ürünlerinizin, eşyalarınızın, malınızın başına herhangi bir iş gelmeden garanti kapsamında taşıma işlemini gerçekleştirerek paketleme konusundaki hassasiyetimizle beraber sizlere hizmet vermekteyiz.

Belçika Parsiyel Nakliye

Parsiyel taşımacılık, tam kapasite taşımacılık hizmetlerinden daha farklı ve daha dikkat etmeyi gerektiren bir süreçtir. Aracın ayarlanması, müşterinin taşıttırmak istediği yüklerin güvenilir bir şekilde yüklenmesi gibi ayrıntılara dikkat etmek gerekir.

Bu da kendi başına uzmanlık gerektiren bir alandır. Saygınlar Nakliyat, 11 yıllık deneyimi ile Belçika parsiyel nakliye alanında müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

Sunduğumuz çözümler ve sonuç odaklı çalışmalarımız sayesinde müşterilerimizin nakliye alanında aradıkları hizmetleri en iyi şekilde sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Araçların zamanında bakımı, şoförlerin eğitimi, yol bilgileri hakkında güncel bilgiler gibi tüm önemli konularda gerekli eğitime sahip olan ve eğitim almaya devam eden ekibimiz, Belçika parsiyel taşımacılıkta doğru adres olmayı başarıyor.

Belçika Parsiyel Nakliye Nasıl Gerçekleşir?

Belçika parsiyel taşımacılık hizmetlerinde, müşterilerimizin yüklerine göre aracımızı bölüyoruz. Bunun için öncelikle müşterimizin yük miktarını netliğe kavuşturuyoruz.

Daha sonra araçlarımızı yükleyerek geçiş güzergahları üzerinden, gümrükleme bölgelerine gelerek her müşterimiz için ayrı bir belge aldıktan sonra varış noktasına ulaşıyoruz.

Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firması olarak nakliye alanında uzun yıllara dayanan tecrübelerimiz neticesinde Türkiye’den Belçika’ya gönderilecek tüm ithalat ve ihracat yüklerinizi hasarsız ve güvenilir bir şekilde taşıyoruz.

Kuruluşumuzun ilk yılından bu yana verdiğimiz hizmetlerde müşterilerimizin ihtiyaçlarını analiz ederek tüm avantajlı fırsatlardan yararlanmalarını sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini ön plana alarak verdiğimiz parsiyel taşımacılık hizmetlerimizle uygun navlun avantajı sunuyoruz.

Düzenli olarak yaptığımız parsiyel nakliye hizmetlerimiz süresince mesai günlerinde düzenli olarak araçların konumu ve yüklerinizin durumu hakkında bilgilendirilirsiniz.

Belçika Denizyolu Nakliye

Denizyolu taşımacılığı genellikle çok yük taşıma işlemlerinde tercih edilmektedir. Komple taşımacılıkta deniz nakliyesi kullanıma çok uygundur.

Belçika denizyolu nakliye anlaşmaları ülkenin seçimine bağlı olarak yapılabilmektedir. Deniz yolu taşımacılığı diğer taşıma türlerine oranla çok daha uygun fiyatlandırılmaktadır.

Komple taşımacılık yapılacağı için durak olmadığından süre olarak da avantajlı olacaktır. Kara yolu taşımacılığında olan uzun beklemeler deniz yolu taşımacılığında olmamaktadır.

Liman beklemeleri de uzun sürmemektedir. En güvenilir taşıma türüdür, yüke zarar gelmesi ihtimali yok denecek kadar azdır.

Deniz yolu nakliyesinde belirlenen fiyatları yükün ağırlığı, limanda ödenmesi gereken harçlar, iki nokta arasındaki uzaklık ve gemilerin donanımı için ödenen ücretler etkilemektedir.

Belçika Gemi Nakliye

Belçika gemi nakliye hizmeti ülkenin firmamızla yaptığı anlaşmalara bağlı olarak düzenlenmektedir. Gemi nakliyesinde navlun denen hizmet bedeli terimi kullanılmaktadır.

Ülke ile firmamız arasında navlun sözleşmesi yapılmaktadır. Navlun bedelini etkileyen faktörler şu şekildedir:

 • Limanda ödenen harçlar
 • Yükün taşınacağı yere olan mesafe
 • Gemilerin hem bakım hem de donanım için ödenen bedeller
 • Yüklere zarar gelmemesi için alınan önlemler için ödenen bedeller

Navlun sözleşmesinde tarafların hak ve sorumlulukları belirlenir ve yazılı olarak da belirtilir. Gemi taşımacılığı en güvenli taşımacılık türüdür.

Bu taşımacılık türünde yüke zarar gelme olasılığı en aza seviyededir. Fiyat olarak da gemi nakliyesi diğer türlere göre çok ekonomik bir taşıma türüdür.

Belçika Nerede?

Belçika (Felemenkçe: België Felemenkçe telaffuz: [ˈbɛlɣijə] ( dinle); Fransızca: Belgique; Almanca: Belgien) veya resmî adıyla Belçika Krallığı, Batı Avrupa’da bulunan bir devlettir. Avrupa Birliği’ne üyedir.

Vikipedi

Belçika Deniz limanları

 • Antwerpen
 • Brussels
 • Londerzeel
 • Ghent
 • Hemiksem
 • Ostend
 • Liege
 • Nieuwpoort

Belçika Nakliye Güzergahı

Belçika nakliye alanında verdiğimiz üstün kalite hizmetlerden yararlanarak memnun kalan binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya hazırız.

Türkiye’den nakliye edilecek ihracat yükleri, Belçika karayolu nakliye güzergahı üzerinden uzman ekip kadrosu ile nakliye eden Saygınlar Nakliyat, nakliye alanında etkin çözümler sunan ve her zaman müşteri memnuniyetini ön plana alarak hizmet veren bir firmadır.

Belçika nakliye alanında uzun yıllara dayanan tecrübemizle sektörde ön firmalardan olan Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firmamız, Belçika karayolu nakliye güzergahı üzerinden nakliye edilen yüklerinizi hasarsız ve güvenilir bir şekilde son alıcıya kadar ulaştırır.

CMR Sigorta güvencesi ile sunduğumuz güvenilir hizmetler doğrultusunda yüklerinizi belirlenen zaman dilimi içerisinde varış noktasına ulaştırıyoruz. Yüklerinizi nakliye ettiğimiz Belçika nakliye güzergahı şöyledir;

Almanya – Birleşik Krallık – Fransa – İtalya – Avusturya – Polonya – İspanya – İsveç – Çek Cumhuriyeti – Romanya

Özbekistan Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

belçika kara nakliyesi

Fransa Nakliye Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın 

Belçika Transit Süreleri

Hizmette “sınırsızlık” müşteri memnuniyetinde deneyime sahip olan Saygınlar Nakliyat, transit süreleri noktasında yasal olarak belirlenen sürelere uymaktadır.

Türkiye’deki çıkış noktalarında gerekli işlemler tamamlandıktan sonra gümrük alanına, buradan gerekli izinler ve belgeler alındıktan sonra Avrupa Karayolunu kullanan firmamız, taahhüt edilen sürede ulaşım noktasına varmaktadır.

Ancak transit süreleri; yol durumuna, hava durumuna ve bazı doğal olaylara bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Belçika Komple Taşımacılık

Komple taşımacılık; müşterinin yüklerinin fazla olduğu durumlarda; bir veya birden fazla aracın tek bir müşteriye tahsis edilmesidir.

Saygınlar Nakliyat, hizmet alanında en başarılı ve referans belirleyici isimlerden biri olmaya devam ediyor.

Nakliye sektörünün önemli bir kategorisi olan komple taşımacılık alanında da müşterilerini memnun etmeyi başaran firmamız, Belçika komple taşımacılık alanında sunduğu hizmetleri ile müşteri memnuniyetini yakalamayı başarmıştır.

Çin Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

belçika navlun fiyatları

Belçika Frigo Taşımacılık

“Frigo taşımacılık” ya da diğer adıyla “soğuk gıda taşımacılığı”, -26 derecede özel olarak tasarlanan taşıma araçlarıyla taze ve dondurulmuş gıda taşımacılığı hizmetlerine verilen isimdir.

Yol güzergahının uzun olmasına bağlı olarak araçların sürekli olarak kontrol edilmesi, bu taşımacılık tipinde önemlidir.

Saygınlar Nakliyat, frigo taşımacılık alanında sahip olduğu deneyim ve birikimi ile müşterilerine en kaliteli şekilde hizmet sunmaya devam etmektedir.

Türkiye Belçika frigo taşımacılık alanında aradığınızdan çok daha fazlasını bulabileceğiniz firmamız ile yüklerinizin güvenilir bir şekilde ulaşması gereken noktaya hem kısa sürede hem de güvenilir bir biçimde ulaşmasını bizimle sağlayabilirsiniz.

Türkiye nakliye sektöründe önde gelen firmalardan olan Saygınlar Nakliyat, parsiyel taşımacılık, komple taşımacılık, ağır yük taşımacılığı gibi alanlarda üstün kalite hizmetler sunar.

Uluslararası alanda verdiğimiz lojistik hizmetler ile memnun bıraktığımız binlerce müşterimiz gibi sizin de beklentilerinizi en iyi şekilde karşılarız.

Güvenilir, saygın ve sektörün referans belirleyici isimlerinden olan Saygınlar Nakliyat, taahhüt edilen zaman dilimi içerisinde her türlü yüklerinizi güvenilir bir şekilde son alıcıya kadar ulaştırır.

Gabari dışı taşımacılık, ağır nakliye, parsiyel, komple, frigo ve proje taşımacılığı gibi çeşitli hizmetlerimizle her geçen gün daha da büyüyen firmamız bünyesinde çalışan uzman ekibimiz ile nakliye alanındaki tüm beklentilerinizi tam anlamıyla karşılıyoruz.

Her türlü yüklerinizi genç araç filomuz, eğitimli şoförlerimiz ve tüm evrak desteğimizle güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.

Belçika nakliye alanında Saygınlar Nakliyat uluslararası lojistik firmamızı tercih ederek şu avantajlı hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz;

 • Düzenli olarak araç konum gönderimi,
 • Zamanında teslim avantajı,
 • İhracat yüklemelerinizde frigo, tenteli komple taşımacılık,
 • Belçika ihracat parsiyel taşımacılık çözümlerimizde kuru yük taşımacılığı hizmetleri,
 • İthalat yüklemelerinizde frigo ve tenteli kuru yük taşımacılığı,
 • Her hafta düzenli şekilde Türkiye’nin İstanbul şehrinden parsiyel çıkışlar,
 • Belçika ağır nakliyat çözümleri,
 • Her türlü evrak desteği,
 • Proje yüklemelerinizi doğru şekilde planlama ve çözümleme,
 • Genç araç filomuzla güvenilir taşımacılık hizmeti.

Romanya Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

Belçika Nakliye Firmaları

Belçika nakliye firmaları en çok komple taşımacılık ve parsiyel taşımacılık türlerini kullanmaktadırlar. Özellikle komple taşımacılıkta kara yolu avantajlı olmaktadır.

Bizler firma olarak taşıma türü ne olursa olsun her zaman makul fiyat seviyelerinden hizmetlerimizi tamamlamaya çalışmaktayız.

Belirlediğimiz bu makul fiyatlardan yararlanan müşterilerimiz, hizmetlerimiz sayesinde de farklı avantajlarımızdan da yararlanmış olmaktadırlar. Bu avantajları şu şekilde sayabiliriz:

 • Hangi tür taşıma olursa olsun her taşıma türünde taşınan yüklere sigorta yapılması
 • Tamamı eğitimli, deneyimli ve özüm odaklı çalışma arkadaşlarımız
 • Genç ve tam donanıma sahip araçlarımız
 • Her taşıma türü
 • Firmamızdan taşıma esnasında her istenen zamanda yükle ilgili bilgi alabilme
 • Uygun fiyatlarımızla müşteri devamlılığı sağlayabilmektedir

Türkiye Belçika Nakliye

Firmamız yıllar içinde uluslararası alanda büyük hacimli anlaşmalar yapmış ve bu işlerin devamlı hale gelmesine yönelik başarılı işlere imza atmıştır.

Türkiye Belçika nakliye anlaşmalarımız da zaman içinde artmış ve boyut olarak da büyümüştür. Belçika ile isteğe ve uygunluğa göre her taşıma türünde hizmet vermekteyiz.

Bununla birlikte parsiyel ve komple taşımacılık en çok tercih edilen taşıma türleridir. Çalışmalarımız da müşteri memnuniyetinde büyük önem verilmektedir.

Firma çalışanlarımız gereken eğitimlerden geçmiş , tecrübe sahibi ve profesyonel kişilerdir. Her şeyden önce çözüm odaklı çalışmalar müşterilerimizin bize olan güvenini arttırmaktadır.

Tüm taşımalarımızda yüklerin zarar görmesini engellemek adına tüm önlemleri alır, yine de yüklerin sigortalanmasını da sağlarız.

Belçika Nakliye’de Saygınlar Avantajları

Güvenli taşımacılıkta bir marka haline gelen Saygınlar Nakliye, Avrupa ülkelerinin birçoğunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Türkiye Belçika nakliye hizmetlerimizle müşterilerimizin yüklerini güven içinde taşıyoruz.

Taahhüt edilen zamanda yüklerin güven içinde yetiştirilmesi, hizmetlerde kusursuzluk ilkesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yaptığımız çalışmalarımız neticesinde beklentilerin çok daha ötesinde kaliteli hizmetlerin oluşmasını sağlıyoruz.

Türkiye’den saat 08.00-17.00 saatleri arasında belirlenen güzergahlar üzerinden seyreden şoförlerimiz, yasal olarak belirlenen Türkiye-Belçika nakliye güzergahı üzerinden varış noktasına ulaşmaktadır.

Uluslararası Nakliye hizmetinde İSO 9001 Kalite Belgesi, C2 Belgesi, Özmal filosu ile sizlere profesyonel hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Oluşabilecek hasarları teminat altına alabilmek için tüm uluslararasının nakliye işlemlerini CMR sigortası kapsamında bulundurulmaktadır.

Profesyonel ve deneyimli ekiplerimizle sizlere hızla büyüyen araç filolarımız, sertifikalarımız, çalışma sistemlerimiz, fiyat bilgilerimiz gibi birçok konuda merak ettikleriniz için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Belçika Nakliye Hakkında Sık Sorulan Sorular

Ağır yük taşımacılığı nedir?

Ağır yük taşımacılığı, normal kamyon ve tırlarla taşınamayan yüklerin lowbed araçlar ile nakliye edilme işlemidir.

Frigo taşımacılık nedir?

Frigo taşımacılık, özel olarak üretilen ısı koruyucu özelliğine sahip araçlarla yapılan nakliye işlemidir.