Güney Kore Nakliye

Güney Kore Nakliye

Güney Kore Nakliye işlemleri konusunda tecrübeli firmamız Saygınlar Nakliyat olarak, uluslararası lojistik hizmetlerinin en özel hizmetlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Uzak doğu ülkelerinin en önemli ticaret merkezlerinden biri olan Güney Kore, dünyanın en büyük 4. metropol ekonomisine sahip olan Seul şehri başta olmak üzere, birçok bölgesinde yoğun bir ticaret hacmi yaşanan ülke durumundadır.

Güney Kore özelinde hizmet verdiğimiz bölgeler arasında, Anui, Çongju, Çunçeon, Çindo, Çincu, Çongup, Çoncu, Hongsong, Hvangci-ri, İnçon, Kangnung, Kohung, Kvangcu, Mogpo, Onyang, Pyongtêk, Posong, Pusan, Samçonpa, Sangcu, Sosan, Suvon, Têgu, Têjon, Tanyang, Ulsan, Vando, Voncu, Yangyang, Yangsan, Yonçon, Yongdok, Yongyang, Yosu ve Seul bulunmaktadır.

 • Havayolu taşımacılığı
 • Kaliteli ve geniş referans ağı
 • Demiryolu taşımacılığı
 • Zamanında sevkiyat garantisi

Güney Kore Parsiyel Nakliye

Güney Kore parsiyel nakliye hizmeti konusunda uzman ekibimiz, sizlere avantajlı bir taşıma imkânı sunmaktadır. Parsiyel taşımacılığın avantajlarından bazıları şunlardır;

         •   Parsiyel taşımacılık az miktarda yük sahibi olan firmalar açısından büyük bir mali tasarruf imkânı sağlamaktadır.

Özel araç kiralama giderlerini ve yüksek maliyetlerini tek başına karşılamak zorunda bırakmayan bu yöntem sayesinde sadece yüklerinizin kapladığı alanın fiyatını ödeyerek, teslimatları müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

Böylece yükünüzden fazla olan tek bir aracın maliyetini karşılamak zorunda kalmamış olursunuz.

          •   Tek bir yük gibi aynı yöne doğru yola çıkmalarından dolayı ayrı ayrı zaman kaybedilmesine yol açmaz ve böylece zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak hızlı bir ulaşım imkânı tanır.

Güney Kore Nakliye Fiyatları

Güney Kore nakliye fiyatları konusunda en doğru adreslerden biri olan firmamız, şeffaf fiyat politikaları kapsamında en özel hizmetleri en uygun fiyatlara sizlerle buluşturmaktadır.

Nakliyenin niteliği, ürün ve hizmet kapsamı gibi durumlara göre farklılık gösteren fiyatlarımız, Saygınlar Uluslararası Nakliyat ve Lojistik farkı ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Zengin içerik ve geniş teslimat hizmetlerimiz kapsamında çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Hızlı ve akıcı çözümlerin deneyimli firması Saygınlar Nakliyat olarak, gerek güvenli ve son teknoloji nakliye altyapımız, gerekse de profesyonel kadrolarımız yardımı ile eşsiz hizmetler vermeye devam ediyoruz.

Japonya Nakliye Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

güney kore nakliye

Güney Kore Nerededir?

Güney Kore, resmî adıyla Kore Cumhuriyeti (Korece: 대한민국 Daehan Minguk; Hanja: 大韓民國; kısaca: 한국, 韓國 Hanguk) bazen sırf Kore, Doğu Asya’da Kore Yarımadası’nın güneyinde kalan bir devlet. Güney Kore‘nin komşu devletleri batısında Çin Halk Cumhuriyeti, doğusunda Japonya ve kuzeyinde Kuzey Kore. Ülkenin başkenti Seul’dur. Vikipedi

Güney Kore Frigo Nakliye

Güney Kore frigo nakliye hizmetlerimiz kapsamında yük kalitesi ve yapısı hiç bozulmadan özel olarak muhafaza edilir. 18 °C ve – 26 °C arasında ayarlanabilir özel soğutucular sahibi araçlarımızla yaptığımız eşsiz taşımacılık seçeneğine, genel olarak frigo nakliye hizmeti adı verilir.

Frigo taşımacılığına, soğuk taşımacılık, soğuk zincir taşıma, iklim kontrollü taşıma ve soğuk gıda taşımacılığı da denilebilmektedir.

Gıda taşımacılığı konusunda oluşabilecek kırılma sebebiyle kimyasal, biyolojik ve fiziksel ürün bozulmaları olabilir.

Doğru taşımacılık koşulları oluşturulmazsa ilaç sektörü alanında kullanılan ürünlerin raf ömürleri azalabilir. Bu tip ürünlerin nakliye edilmesi oldukça ince işçilik ve hassasiyet gerektiren bir meseledir.

 • Denizyolu taşımacılığı
 • 7 gün 24 saat müşteri çağrı merkezi ve danışma hattı
 • Deneyimli firma güvenli hizmet
 • Rent a truck hizmeti

Güney Kore Denizyolu Taşımacılığı ve Fiyatları

Güney Kore denizyolu taşımacılığı ve fiyatları konusunda arayışlara son veren öncü firmamız Saygınlar Nakliyat olarak, Türkiye’den Güney Kore ve dünyanın bütün önemli limanlarına sizler için bağlantılar kuruyoruz.

Alanında uzman, deneyimli ve profesyonel kadromuzla en özel denizyolu taşımacılık yöntemlerini sizlerle buluşturuyoruz.

İhracat ve ithalat işlemlerinde denizyolu nakliye hizmetlerinde bütçenize uygun ekonomik çözümlerle, en doğru şekilde hizmetinizi gerçekleştiriyoruz.

Zamanlama konusunda deneyimli taşımacılığın adresi olan Saygınlar Nakliyat olarak, haftalık düzenli çıkışlar gerçekleştiriyor, FCL ve LCL ( parsiyel ) olarak iki farklı taşıma hizmeti sunuyoruz.

İki farklı taşıma çeşidinden sizin için en uygun ve ideal olanı seçmenizle birlikte, gelişmiş altyapımız ve uzman personellerimizle birlikte işinizi hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tüm Uzakdoğu ve Güney Kore nakliyat hizmetleri ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevabını almak için, deneyimli müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm nakliyat işlemlerinizle ilgili güvenilir yaklaşımlarımızla sizlere hizmet veriyor, sektördeki en kaliteli hizmeti, bütçe dostu uygun fiyatlara sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Tunus Nakliye Hizmetlerimiz Hakkında bilgi almak için tıklayın

güney kore parsiyel nakliye

Güney Kore Karayolu Nakliye Yapılır Mı?

Güney Kore karayolu nakliye yapılır mı sorusu, bölgeye nakliye yapmayı düşünen insanların en çok aradığı cevaplardan biridir. Güney Kore en çok tanınan Uzak Doğu ülkelerinden biridir.

Resmi adı Kore Cumhuriyeti olan Güney Kore, zaman zaman sadece Kore olarak da anılır. Tarihi Kore Yarımadası’nda adanın kuzey tarafında bulunduğundan bu adı almaktadır.

Aynı zamanda güney tarafında yer alan ülkeye Kuzey Kore denilmektedir. Diğer tarafları denizlerle çevrili olduğu için en uygun tek karayolu bağlantısı aralarının pek sıcak olmadığı Kuzey Kore’dir.

Tam adı Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti olan Kuzey Kore’den aktarım yapılamayacağı için denizyolu ile nakliye gerçekleştirmek karayolu nakliye işlemlerine göre çok daha uygundur.

Güney Kore Nakliye Firmaları

Güney Kore nakliye firmaları konusunda kapsamlı bir arayış içinde olan ticaret firmaları, alanında uzman birçok lojistik firmasıyla çalışmaktadırlar.

Saygınlar Nakliyat olarak, en kaliteli ve güvenilir Güney Kore nakliyat işlemlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Uzun yıllar boyunca alanda deneyim kazanarak büyüyen firmamız,  profesyonel bir taşımacılık tecrübesine sahiptir.

Uzman personelimiz ve yeterli sektör tecrübemizle, %100 müşteri memnuniyetini gözetiyor ve devamlılık sağlayan işler oluşturmaya gayret ediyoruz.

Güney Kore taşımacılık işlemleriniz sırasında her hangi bir sürprizle karşılaşmanıza izin vermeden, tüm süreçle ilgili sizlere bilgilendirmelerde bulunuyoruz.

Güney Kore Nakliye İşlemleri ve Belgeler

Güney Kore nakliye işlemleri ve belgeler hakkında daha kapsamlı bilgi edinmek için, Saygınlar Nakliyat müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilir.

Nakliyatlarımız hakkında aklınıza takılan tüm sorulara en hızlı ve pratik cevapları bulabilirsiniz. Türkiye ve Güney Kore arasında bulunan serbest ticaret anlaşması sebebiyle nakliye işlemleri kolaylıkla yapılabilmektedir.

Siz değerli müşterilerimize kolay, hızlı ve güvenilir Güney Kore nakliye hizmetleri sunuyor, Saygınlar Nakliyat olarak tüm işlemleri sizin adınıza gerçekleştirerek kapsamlı bir taşımacılık anlayışı ile buluşturuyoruz.

Pratik ve hızlı bir Güney Kore nakliyat işlemi için sizde Saygınlar Nakliyat hizmetlerini seçin, kafanız rahat yükünüz sağlam olsun.

 • Denizyolu taşımacılığı
 • Kapıdan – kapıya nakliye hizmeti
 • Uzman karayolu taşımacılığı
 • Üstün hizmet ağı
 • Profesyonel lojistik ekibi