Estonya Nakliye

Estonya Nakliye

Ulaşım kanallarının artması, karayollarının fazlalaşması, ulaşım araçlarındaki iyileşmeler, para yönetimlerinin çok daha kolay yapılabilmesi, sesli ve görüntülü iletişim olanakları gibi pek çok etken nakliye alanında büyük değişimlere vesile olmaktadır.

Türkiye bulunduğu konum itibariyle dünyanın pek çok yerine rahatlıkla ulaşılabilecek yerdedir.

Sahip olduğu yer altı, yerüstü zenginlikler, iklim olanakları ile birlikte de dünyanın birçok yerine nakliye yapılabilmektedir.

Türkiye’nin en fazla ithalat, ihracat yaptığı ülkeler Avrupa ülkeleridir. Bir Avrupa ülkesi olan Estonya ile Türkiye arasındaki ticari faaliyetlerse orta seviyededir.

Kuzey Avrupa’da yer alan Estonya bir Baltık ülkesidir ve sınırlarında Finlandiya Körfezi, Rusya ve Letonya vardır.

Tarih boyunca farklı devletlerin egemenliğine girmiş olan ülke, 20 Ağustos 1991 tarihinde Sovyetlerden ayrılarak bağımsızlığını ilan etmiştir. 1,5 milyona yakın nüfusa ev sahipliği yapmaktadır.

Türkiye’den birçok firma farklı düzeylerde ve sektörlerde Estonya’daki iş ortaklarıyla ticaret yapmaktadır ve Saygınlar Nakliyat firmamız yıllardır Estonya nakliye çözümleriyle müşterilerinin yüklerini taşımaktadır.

İki ülke arasındaki ticaret hacminin artmasını katkıda bulunmaktadır.

Estonya Uluslararası Nakliye

Saygınlar Nakliyat olarak her zaman müşteri odaklı çalışıyoruz. Estonya ile Türkiye arasında nakliye ihtiyacı olan bütün müşterilerimize yardımcı olabilmek adına hummalı bir çalışma süreci yürütüyoruz.

İlk günden bu yana aynı ilkelerle ilerlediğimiz için de sektörün en çok tercih edilen nakliye firmalarının başında yer alıyoruz.

Estonya ile Türkiye arasında çok farklı sektörlerde ve farklı aciliyetlerde nakliye gereksinimi olabilmektedir. Estonya uluslararası nakliye uygulamalarımızda bütün bunları göz önünde bulundurarak birbirinden farklı nakliye türleriyle çözüm üretiyoruz.

Komple nakliye uygulamalarımızda yüklerinizin durumuna göre en uygun araç tahsisini yaparak bulunduğunuz yerden yükleme yapıp Estonya’daki son alıcıya doğru harekete geçebiliyoruz.

Frigo ve ağır nakliye gibi uluslararası nakliye uygulamalarımızda yüklerinizin özelliklerine göre operasyon süreçlerimizi planlıyor, plana baştan sona riayet ederek tamamen güvenli biçimde ve en hızlı şekilde Estonya’ya ulaşmayı başarıyoruz. Oradaki acentelerimiz ile birlikte son alıcıya kadar ulaşıyoruz.

Parsiyel nakliyeyle de Estonya’ya miktarı her ne olursa olsun yüklerinizi gönderebilmenizi sağlıyoruz. Uluslararası nakliyeye dair merak ettiklerinizde yardımcı oluyoruz.

Estonya Kara Nakliye

Estonya topraklarının yüzde 50’sini ormanlar oluşturmaktadır. Ülkede enerji üretimi ve dağıtımı, demiryolları, telekomünikasyon ve diğer kamu kuruluşlarının özelleştirmesi Sovyetlerden ayrıldıkları günden bu yana halen devam etmektedir.

Özellikle bilişim teknolojisi ülke ekonomisinin temel taşı konumundadır. Elektronik, makine ve ileri teknoloji ile birlikte ülke ekonomisi gün geçtikçe büyümesini sürdürmektedir.

Türkiye ile Estonya sınır komşusu olmasa da iki ülke arasında doğrudan karayoluyla ulaşmak mümkündür.

Estonya kara nakliye alanında yirmi yıldan uzun süredir çalışmalarımıza devam ediyoruz. İki ülke arasında sürekliliği en fazla olan nakliye firmalarından birisi olarak müşterilerimize ihtiyaç duydukları her an profesyonel çözümler sunuyoruz.

Kara nakliye alanında Bulgaristan sınır kapılarımızdan çıkarak Avrupa’nın birçok ülkesini geçiyor, başarıyla Estonya’ya ulaşıyoruz. Estonya’daki uzman iş birliğimiz ile ülkenin bütün şehirlerine dağıtım yapabiliyoruz.

Türkiye’de de bütün illerden yük kabulü yapabildiğimiz için rahatlıkla karayoluyla kapıdan kapıya nakliye hizmeti verdiğimizi söyleyebiliriz.

Estonya’ya tamamı genç, bakımları aksatılmadan yapılan, en modern donanımlarla donatılmış araçlarımızla ve uzman ekibimizle seferler düzenliyoruz. Güvenilir, kaliteli ve ekonomik taşımacılık hizmeti veriyoruz.

Estonya Nerededir? 

Kuzey Avrupa’da bulunan bir Baltık devletidir. Batısında ve kuzeyinde Finlandiya Körfezi, doğusunda Rusya ve güneyinde ise Letonya Cumhuriyeti ile sınırları vardır.

Vikipedi

Finlandiya Nakliye hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın

estonya uluslararası nakliye

Estonya Parsiyel Nakliye

Estonya’ya en fazla talep gören nakliye türümüz parsiyel nakliyedir. Estonya parsiyel nakliye uygulamalarımızda parça yüklerinizi taşıyoruz ve böylece yükünüzün miktarı, ağırlığı her ne olursa olsun Estonya’daki alıcılarına ulaştırma imkânı elde ediyorsunuz.

Estonya parsiyel nakliye uygulamamız için Türkiye’nin bütün illerinden yüklerinizi depolarımıza topluyoruz. Her hafta, belli günlerde depolarımızdan yükleme yaparak Estonya’ya doğru harekete geçiyoruz.

Yıllardır pek çok avantajı bir arada sağladığı için de Estonya parsiyel nakliye en çok tercih edilen nakliye çeşitlerinden birisi olmaktadır. Bu alanda parsiyel nakliyenin başlıca avantajlarını şöyle sıralayabiliriz:

  • Estonya parsiyel nakliye uygulamalarında yükünüzün miktarı her ne olursa olsun taşınabilmektedir.
  • Aynı güzergaha gidecek yükler aynı araca yüklenmekte, böylece zaman kaybı olmadan Estonya’ya en hızlı şekilde ulaşılmaktadır.
  • Parsiyel nakliye ile araç kira bedeli birden fazla kişi arasında paylaşılır. Bu sayede az yükünüz için bütün bir aracın kira bedelini ödemek mecburiyetinde kalmaz, sadece yükünüzün hacmi ve ağırlığı kadar bedel ödersiniz.

Estonya Frigo Nakliye

Estonya’ya gidecek yükler için en çok tercih edilen nakliye türlerinden birisi frigo nakliyedir. Estonya frigo nakliye ile sabit ısıda taşınması gereken bütün yükleriniz taşınabilmektedir.

Taze sebze, taze meyve, dondurulmuş gıda, et ürünleri, süt ürünleri, süs bitkileri, sağlık ürünleri, kimyasallar ve daha pek çok ürün frigo nakliye kapsamında taşınabilmektedir.

Estonya frigo nakliye uygulamalarımızda özel soğutmalı dorseler kullanıyoruz. Araçlarımızın ısı ayarı yük türüne göre uluslararası standartlara uygun yapılmakta, henüz yükleme noktasında sabit ısıda olmaktadır.

Son alıcıya teslimatına kadar da soğuk zincir kırılmadığı için ürünleriniz alıcılarına taptaze, kimyasal yapıları bozulmadan ulaşabilmektedir.

Soğuk zincir taşımada yük türüne göre ısı ayarları -26 derece ila 18 derece arasında en ideal seviyeye ayarlanmaktadır. Yolculuk boyunca şoförlerimiz ısı ayarlarını kontrol etmekte, böylece yükleriniz güvenli şekilde nakledilmektedir.

Estonya Nakliye Firmaları

Estonya nakliye firmaları arasında iyi bir tercih yaparsanız kaliteli hizmet alırsınız. Yükleriniz tam zamanında teslim alınır ve vaat edilen sürede son alıcıya ulaştırılır. Böylece ticari faaliyetleriniz genişler, iş ortaklarınıza verdiğiniz sözü tutmuş olursunuz.

Saygınlar Nakliyat olarak her zaman Estonya ile Türkiye arasında en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Sürekli kendimizi yeniliyor, dinamik yapımızla sektörümüzle alakalı bütün gelişmeleri çok yakından takip ediyoruz. Böylece daima müşterilerimizi çağdaş uygulamalarla tanıştırıyor, beklentileri fazlasıyla karşılıyoruz.

Estonya Nakliye Fiyatları

Ülkemizden Estonya’ya yük göndermek isteyen ya da orada ticari ortaklık kurmak isteyenlerin en fazla cevabını merak ettikleri sorulardan birisi Estonya nakliye fiyatları ne kadar olmaktadır.

Bu konuda sabit bir fiyat belirleyip onun üzerinden hizmet vermek imkansızdır. Çünkü nakliye fiyatları belli etkenlere göre değişmektedir.

Firmamız en kaliteli ve hızlı nakliye hizmetini en uygun fiyatlarla sağlamakta, operasyona göre şunlara göre fiyat teklifi hazırlamaktadır:

  • Mesafe: Yükünüzü ilk alacağımız nokta ile son teslimat noktası arasındaki mesafe fiyatlandırmada etkilidir. Türkiye’nin her noktası ile Estonya’nın her noktası arasındaki mesafe değiştiği için fiyatlarımız da değişmektedir.
  • Yük türü: Yük türüne göre farklı nakliye araçları ve ekipmanları kullanılmakta, bunlar da Estonya nakliye fiyatlarının değişmesine neden olmaktadır. Örneği frigo nakliyede soğutmalı araçlara, ağır nakliyede standart dışı araçlara ihtiyaç vardır ve bütün bunlar fiyat farkına neden olmaktadır.

Yükün ağırlığı ve hacmi: Yüklerinizin adet, en, boy, yüksekliği üzerinden hesaplama yapılmakta, bunlar da fiyat teklifini etkilemektedir.

estonya frigo nakliye

Estonya Nakliye İlleri

Saygınlar Nakliyat olarak Türkiye’nin bütün illerinden Estonya’ya nakliye hizmeti veriyoruz. Her ilimizden çıkış yapabilsek de bazı illerimiz daha fazla öne çıkmakta, gelişmişlik ve ticaretteki etkisine göre:

İstanbul, Ankara, İzmir, Mersin, Adana, Bursa, Gaziantep, Kayseri, Karaman, Hatay, Antalya, Denizli gibi illerimizden daha fazla talep olmaktadır.

Estonya nakliye illeri konusunda da ülkenin bütün illerine hizmet verebiliyoruz. Estonya’daki profesyonel iş ortaklarımızla birlikte Estonya’ya ulaştıktan sonra müşterilerimizin istedikleri gümrüklere teslimat yapabildiğimiz gibi son alıcıya kadar da ulaştırabiliyoruz.

Harju, Saare, Hiiu, Parnu, Valga, Polva, Voru, Viljandi, Ida-Viru, Laane-Viru, Jarva, Rapla başta olmak üzere bütün illere ulaşabiliyoruz.

Estonya Nakliye Güzergâhı

Yüklerinizin Estonya’ya hızlı ve güvenli biçimde ulaşabilmesinde en etkili hususlardan birisi güzergâh olmaktadır. Saygınlar Nakliyat olarak daima en avantajlı Estonya nakliye güzergâhı seçimine çalışıyoruz.

Türkiye’den Estonya’ya gidecek araçlarımız karayolu ile başarıyla hedef ülkeye ulaşabilmektedir.

Bu noktada araçlarımız Türkiye’den çıktıktan sonra Bulgaristan’a geçiş yapmakta, oradan da sırasıyla Sırbistan, Hırvatistan, Macaristan, Slovakya, Çek Cumhuriyeti Polonya, Litvanya, Letonya ve ardından Estonya’ya ulaşmaktadır.

Estonya nakliye güzergâhı boyunca yüklerinizin nerede olduğunu, ne zaman ulaşacağını takip edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerimizden de her konuda bilgi alabilir, merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Araçlarımız yol durumuna, hava koşullarına ve gümrüklerdeki yoğunluklara göre en seri şekilde hareket etmekte, Türkiye’den Estonya’ya ulaşmaktadır.

Estonya sınırından sonra da isterseniz gümrüklere isterseniz de son alıcının bulunduğu şehre kadar teslimat yapılabilmektedir.